Sayfa 364 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 264 314 354 362 363 364 365 366 374 414 464 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 9,076 ile 9,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

AttilaTheHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým hedefe kilitli olmasa, Her konuda övdüðüm yönetime soverdim. Býrak arkadaþ ya 2 senedir maça gidemiyorum. Bir daha Trabzonspor passolig alýrsam elim kýrýlsýn. Bu bilet ayirtip maça gidenlerde sorsan müslüman geçinir, hak hukuk derler. Sanýrsýn Ümraniyespor da deplasman yapýyorlar. Bugün bu takým Türkiyenin neresinde maç yapsa 1000 de doldurur 10000 de doldurur. Avrupada bile doluyor tribünler yazýk ya. Kýrk yýlda bir maça gideceðiz beyefendilerin kotasýna takýlýyoruz. Virada çýkýp bize vermiyorlar diye aðlýyor tuh hepinize.
    Kesinlikle doðru kaç maçtýr bilet almaya çalýþýyorum alamýyorum. Passoyu alýþveriþ kartý gibi kullanýyorum mecbur. Ayýptýr. Biz de bu takýmýn taraftarýyýz.

HUAWEI VNS-L31 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Famusta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ayrýca Koca klübün bu þekilde gruplara aciz olmasý inanýlýr gibi deðil,
    En çok adamcýlýktan çekmiþ klübün bu iþlerden kurtulmasý gerekiyor. Bu anlayýþý her kademede kaldýrmasý lazým..

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Rezil bi deplasman bileti uygulamalarý var.

Hep ayný kiþiler maça gidecekse ne diye pasolig alýyoruz.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunun Onur - Burak meselesinden farký yok.
    O gün onlar takýmýn önüne çýkarýlmýþtý, bugün Ünal Karaman için ayný þey yapýlmaya çalýþýlýyor.

Asla hiçbir paralý çalýþan, hoca veya oyuncu fark etmeksizin, kulübün olmazsa olmazý deðildir.
    Sorumlu olduklarý, hesap verdikleri merciilere gerekli saygýyý göstermeye de mecburdurlar.

Haklarýnda her türlü tasarrufta bulunabilir kulüp.

Taraftar gruplarýna 90 larda ne kadar uyuz isem, bugün de o kadar uyuzum.
    Hiç istisna koymadan söylüyorum bu sözü.

Her daim ikilik çýkarýp sorun üretme kapasitesine sahip oluþumlar bunlar.

Kulüp tamamýný uzaklaþtýrsa gene üzülmem.
    izde istanbul veya anadoludaki gibi çalýþmýyor bu iþ.

Derebeyi oluyorlar hemen.
    Kesinlikle çok doðru

Kendilerini kulübün yegane sahibi görmeleri çok sinir bozuyor
    Kulüp hepsini uzaklaþtýrsa veya sadece bir grup altýnda olacaksýnýz, yoksa size tribün yok söylese

Ýstanbul'daki maçlara da orada yaþayan taraftarýmýz gitsin, her maça gideceksiniz diye bir kural yok. Bunu da düþünmek lazým. Sen zaten Trabzon'dasýn
    Konu Sacit tarafýndan (18.02.2020 Saat 19:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Evet beyler kuzeyinçocuklarý grubunu kurma giriþimlerim baþladý. 20 kiþi civarý olursak biz de maçlara girme hakkýna sahip oluruz belki. Katýlmak isteyenler instagram kuzeyincocuklari6161616161ts

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    44

Trabzonspor Seçimli genel kurul ile kendisini belli bir süre yönetecek Baþkanýný ve yönetimini seçiyor.

Buradan nacizane tavsiyem, ayný dönemde mümkünse maça gidecek taraftarýný da seçsin. bizde bilelim o yýl kadroda var mýyýz ? Yok muyuz ?

Bu konuda cidden çok dolu ve huzursuzum. azacaðým o kadar fazla þey var ki, neresinden baþlayacaðýmý bile bilmiyorum.

Bugün her yere biz gidiyoruz, tabi ki bize verecekler diyenlere gidebildiðim maçlarda bakýyorum,
    Üzerlerinde ne bir lisanslý ürün, ne parasý verilmiþ bilet, nede parasý ile tutulmuþ otobüs.
    Boyunlarda bir grup atkýsý, maç içerisinde kendi taraftarýna küfrederek baðýrsana lan diyen sözde liderler.

Ama sorsan hepsi onlarýn hakký.
    Neden ?

Hayýr bileti rezerve ediyorsun, hepsini anladýk.
    Biletten para almamak nedir ? Bari ayýrdýðýn biletin parasýný lütfette al.

Taraftar gurubu dediðin zaten bu yola baþ koymuþ adamdýr. Ýþi budur, var oluþ gerekçesi budur.
    Ve gittiði deplasman ile de övünmez.
    Ama bizde iþ tam tersi, ben gidiyorum orasý da benim hakkým.

Neyse, ne desek boþ.
    Atý alan üsküdarý geçti bile.

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Kosavalý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor Seçimli genel kurul ile kendisini belli bir süre yönetecek Baþkanýný ve yönetimini seçiyor.

Buradan nacizane tavsiyem, ayný dönemde mümkünse maça gidecek taraftarýný da seçsin. bizde bilelim o yýl kadroda var mýyýz ? Yok muyuz ?

Bu konuda cidden çok dolu ve huzursuzum. azacaðým o kadar fazla þey var ki, neresinden baþlayacaðýmý bile bilmiyorum.

Bugün her yere biz gidiyoruz, tabi ki bize verecekler diyenlere gidebildiðim maçlarda bakýyorum,
    Üzerlerinde ne bir lisanslý ürün, ne parasý verilmiþ bilet, nede parasý ile tutulmuþ otobüs.
    Boyunlarda bir grup atkýsý, maç içerisinde kendi taraftarýna küfrederek baðýrsana lan diyen sözde liderler.

Ama sorsan hepsi onlarýn hakký.
    Neden ?

Hayýr bileti rezerve ediyorsun, hepsini anladýk.
    Biletten para almamak nedir ? Bari ayýrdýðýn biletin parasýný lütfette al.

Taraftar gurubu dediðin zaten bu yola baþ koymuþ adamdýr. Ýþi budur, var oluþ gerekçesi budur.
    Ve gittiði deplasman ile de övünmez.
    Ama bizde iþ tam tersi, ben gidiyorum orasý da benim hakkým.

Neyse, ne desek boþ.
    Atý alan üsküdarý geçti bile.
    söylediklerinde haklý yanlar çok fakat sunu bilmeni isterim parasýz maça kimse girmiyor artýk o iþler eskidendi

bence de herkese açýlmalý biletler bende oyle düþünüyorum ama býr yandan da deplasmanda az kiþi ile organize olmak zor grup olarak belký daha etkýlý býr durum ortaya çýkýyor

bilemedim hangisi mantýklý ama haklýsýn da

Trabzonspor 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkan, aliye’ye cevap vermeli. Algýya izin vermemeli.

Susarsak kabullenmiþ oluruz her seyi. Haklý sampiyonlugumuza gölge düsürürler sene sonu

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ali Koç'un þu lafýný çok tuttum:

" lig adil yönetilirse en büyük þampiyonluk adayý oluruz"

Biz bunu 20 yýldýr söylüyoruz, hatta herþeye raðmen þampiyon da olduk.

Gitgide iþler çirkinleþecek gibi. TRABZONSPOR ciddi korku yaratýyor.Düzeni bozacak tek gücüz, korku bundan.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

ali koç bu iþin kopup gittiðinin farkýnda. Öyle ki kendi hocasýna da futbolcusuna da güvenmiyor. Basit bir mantýk vardýr: Sen tebaaný neye inandýrýrsan o onu gerçek kabul eder. Fenerbahçeli futbolcular da her þeyi doðru yaptýklarýný kabul ediyor bu þekilde. Ne takýmýn takým olmadýðý kabulleniliyor ne yapýlan milyonlarca yuuroluk saçma sapan transferler. Bu þu demek temelde: Yardým edin bize iltimas geçin þampiyon olmamýz lazým. Fakat bizim baþkan çýkýp bir þey söylemiyor. Neden söylesin ki zaten. Takýmý doðru kurmuþ kombineleri satmýþ gençler çýkarýp satýyor transferde neredeyse hata yapmamýþ üstelik söylenen kurallara da uymuþ. Ligde lider olmuþ bir maç eksikle. Kendisi hakkýnda sürekli konuþan takýmý evinde yenmiþ lideri de yenmiþ. Yahu baþkan niye konuþsun ki. Yaptýklarý konuþuyor zaten. Ali koç yaptýklarý ile konuþamadýðý için ben þahsen çok rahatým. Bu fenerden bi bok olmaz. Benim de bundan sonraki beklentim baþkanýn yine konuþmamasý üzerine. Daha doðrusu futbolun dýþýna çýkmamasý üzerine. Bizim ilgilendiðimiz baþka bir þey olmamalý.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Ben basin toplantilarini takip etmiyorum ama Fb liler tepkili basin toplantisina. Durumlarini daha da kötülestirdigini düsünüyorlar. Koc un heyecanini kaybettigini ve birakacagini söylüyorlar. Cb yi övmesini de yenilgiyi kabul etmis yönünde acikliyorlar. Haksizda sayilmazlar.

Ist. takimlarinada birlik cagirsinda bulunmus ama bunun icin gec kaldilar. Bundan sonra bu yönde organize olmalarida zor artik.

Yeri geldiginde bizim baskanda gereken aciklamalari yapacaktir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    44

Alýntý samway Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    söylediklerinde haklý yanlar çok fakat sunu bilmeni isterim parasýz maça kimse girmiyor artýk o iþler eskidendi

bence de herkese açýlmalý biletler bende oyle düþünüyorum ama býr yandan da deplasmanda az kiþi ile organize olmak zor grup olarak belký daha etkýlý býr durum ortaya çýkýyor

bilemedim hangisi mantýklý ama haklýsýn da
    Birebir þahidim. Geçen yýl gruplara yüklenen biletler bedavaya insanlarýn TC numaralarýna yüklendi.
    Sanýrým Beþiktaþ maçýnda da böyle bir uygulama var. Sordum, öyle olduðunu söyleyen arkadalarým var.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunun Onur - Burak meselesinden farký yok.
    O gün onlar takýmýn önüne çýkarýlmýþtý, bugün Ünal Karaman için ayný þey yapýlmaya çalýþýlýyor.

Asla hiçbir paralý çalýþan, hoca veya oyuncu fark etmeksizin, kulübün olmazsa olmazý deðildir.
    Sorumlu olduklarý, hesap verdikleri merciilere gerekli saygýyý göstermeye de mecburdurlar.

Haklarýnda her türlü tasarrufta bulunabilir kulüp.

Taraftar gruplarýna 90 larda ne kadar uyuz isem, bugün de o kadar uyuzum.
    Hiç istisna koymadan söylüyorum bu sözü.

Her daim ikilik çýkarýp sorun üretme kapasitesine sahip oluþumlar bunlar.

Kulüp tamamýný uzaklaþtýrsa gene üzülmem.
    izde istanbul veya anadoludaki gibi çalýþmýyor bu iþ.

Derebeyi oluyorlar hemen.
    Katýlýyorum.
    ünal görevinden ayrýldýðýnda inanýlmaz bir kaos ortamý oluþturuldu. þuan futbolda siyasi operasyon çekmeye çalýþan ali koç bence ozmaanda ünal karamýnýn gidiþinin siyasi ayaðý olduðunu kamoyunu inandýrararak özellikle twitter üzerinden algý oluþturmuþtu. benim tüm fb li arkadaþlarým ünalýn gidiþinin alehimize olacaðýný siyasi görüþ yüzünden gönderildiðini söylüyorlardý.
    halbuki baþkan ünalýn takýmý þampiyon yapamayacaðýný gördü. ve çok akýllý bir hamle yaptý ünal ile yollar ayrýldý.
    ogün vira da kamoyunda oluþturulan yýpratma politikasýna alet olduysa yönetimin þuanki tepkisini sonuna kadar destekliyorum.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan, aliye’ye cevap vermeli. Algýya izin vermemeli.

Susarsak kabullenmiþ oluruz her seyi. Haklý sampiyonlugumuza gölge düsürürler sene sonu
    aksine hicbir sekilde cevap vermemeli.ali koc'un istedigi sey kendisine surekli cevap verilip camianin enerjisini baska yonlere kaydirmak.baskan bilincli veya bilincsiz son donemlerde gayet guzel gidiyor.cok onemli birsey oldugunda resmi siteden cevap veriliyor gerisi onemli degil..

ali koc o kadar cok agliyor ki artik kendi taraftari bile iplemiyor.er ya da gec onlarda gercegin farkina varmaya baslayacak ve kadrolarinin sampiyonluk icin yetersiz oldugunu gorecekler.ki cincon macini kaybetsinler yavas yavas ali koc istifa sesleri yukselir..

ayrica sampiyonlugumuza hicbir sekilde golge dusmez.daha dogrusu rakiplerin her dedigini dikkate alirsak bu ligde mucadele etmemek gerekiyor..sen 20 puan farkla sampiyonluk kazansan yine soyleyecek birsey bulurlar.sadece bizim icin degil kendi aralarindaki sampiyonluk mucadeleleri icinde ayni.sen herhangi bir sikebahceliye sorsan cinconun tum sampiyonluklari saibeli der, cinconlulara sorsan onlarda sikebahce icin ayni seyleri soyler.gunun sonunda insanlarin konusmasi sampiyonu ve sampiyonlar ligine gidecek takimi degistirmiyor..

bizim gibi ucuncu dunya ulkelerinde insanlardan objektif yorum beklemek hayalcilik olur.istanbul'un domine ettigi ligde var sistemi ile eyyamin biraz onune gecildi hepsi aglamaya basladi.eskiden var sistemi yoktu hakem hata yapabilir deyip geciyorlardi..ama her nedense hakemin yaptigi 10 hatanin 9u sabit bir sekilde istanbulun lehine oluyordu.simdi bunu alenen yapan hakem sayisi 1 elin parmaklarini gecmez.istanbul'un bu kadar aglamasinin bir nedenide yabanci sayisinin serbest olmasi.sinir varken iyi yerlileri alip 3-4 kaliteli yabanciyla ligi domine edebiliyorlardi simdi duzgun scouting ile transfer yapan kulupler basarili olabiliyor istanbula kafa tutabiliyor..

cok uzatmak istemem ama var sistemi,finansal fair play,yabanci topcu serbestligi gibi seyler istanbul'u bitirmis durumda.sayet bunlar ayni sekilde devam degismeden devam ederse istanbul eskisi gibi acik ara ligi domine edemez..simdi yillardir sure gelen aliskanliklari degistigi icin sirayla tum istanbul kulupleri aglamaya basladi..onun icin ozellikle istanbul taraftarlarinin ne dedigini sallamamak en iyisi.zaten istanbulun soylediklerini dikkate alsak trabzonspor'lu olmazdik.cektirip gidebilirler.

EROS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum.
    ünal görevinden ayrýldýðýnda inanýlmaz bir kaos ortamý oluþturuldu. þuan futbolda siyasi operasyon çekmeye çalýþan ali koç bence ozmaanda ünal karamýnýn gidiþinin siyasi ayaðý olduðunu kamoyunu inandýrararak özellikle twitter üzerinden algý oluþturmuþtu. benim tüm fb li arkadaþlarým ünalýn gidiþinin alehimize olacaðýný siyasi görüþ yüzünden gönderildiðini söylüyorlardý.
    halbuki baþkan ünalýn takýmý þampiyon yapamayacaðýný gördü. ve çok akýllý bir hamle yaptý ünal ile yollar ayrýldý.
    ogün vira da kamoyunda oluþturulan yýpratma politikasýna alet olduysa yönetimin þuanki tepkisini sonuna kadar destekliyorum.
    öyle saha sonucu-performans falan hiç alakasý yok. olsa zaten önceden planý programý olurdu yönetimin, en basiti sýfýr deneyimli yardýmcýsýyla yola devam edilmezdi. yapýlan karþýlýklý açýklamalar sonrasý iki taraf da burnundan kýl aldýrmadý ve ipler koptu. kýsa öz, süreç kötü yönetildi. bunda da kabahatli yönetimdir. çýkýp hocamýzla fikir ayrýlýklarýmýz var, yollarýmýzý ayýrýyoruz, kendisine de teþekkür ediyoruz, hüseyin hocayla devam edeceðiz deseydiler bu kadar dallanýp budaklanmayacaktý iþler. allahtan saha sonuçlarý geldi de bir yýkýmdan kurtulduk.

amasya0561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ali koç her ne derse desin ne kadar algý yaparsa yapsýn þimdi ona inanan þb liler puanlar kaybettikce takýmlarý iyi olmadýkca
    vede aramýzdaki fark açýldýkca gerçekleri görüp koçun kendilerini uyuttuðunu anlayacaklar
    2010-2011 LÝG ÞAMPÝYONU Trabzonspor

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý amasya0561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ali koç her ne derse desin ne kadar algý yaparsa yapsýn þimdi ona inanan þb liler puanlar kaybettikce takýmlarý iyi olmadýkca
    vede aramýzdaki fark açýldýkca gerçekleri görüp koçun kendilerini uyuttuðunu anlayacaklar
    Zaten sosyal medyada gördüðüm kadarýyla fazlaca tepki çekiyor dünle alakalý. Mantýklý insanlar da var aralarýnda

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý EROS87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öyle saha sonucu-performans falan hiç alakasý yok. olsa zaten önceden planý programý olurdu yönetimin, en basiti sýfýr deneyimli yardýmcýsýyla yola devam edilmezdi. yapýlan karþýlýklý açýklamalar sonrasý iki taraf da burnundan kýl aldýrmadý ve ipler koptu. kýsa öz, süreç kötü yönetildi. bunda da kabahatli yönetimdir. çýkýp hocamýzla fikir ayrýlýklarýmýz var, yollarýmýzý ayýrýyoruz, kendisine de teþekkür ediyoruz, hüseyin hocayla devam edeceðiz deseydiler bu kadar dallanýp budaklanmayacaktý iþler. allahtan saha sonuçlarý geldi de bir yýkýmdan kurtulduk.
    +1967 cok güzel ifade etmiþsin,insallah bundan sonra birlik olalým ve sene sonuna kadar iyi Gunde kotu Gunde daðýlmadan gidelim

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Efendi gibi Sturidge ödenen parayý getirip,Trabzonspor kasasýna koyacaksýn,takipteyim.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Emre. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    25

Sturridge alýnacak bir riskti, alýndý ve tutmadý. Bu adamdan 7 milyonluk Falcao gibi bahsetmek doðru deðil.

Sent from my SM-J810F using Tapatalk

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efendi gibi Sturidge ödenen parayý getirip,Trabzonspor kasasýna koyacaksýn,takipteyim.
    Insaf diyorum.
    .

Francesco
    Totti

TUNCAY HÝÇYILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konyaspor maçýndan sonra ki açýklamaya benzer bir açýklama yapacak mý bakalým
    Konu TUNCAY HÝÇYILMAZ tarafýndan (23.02.2020 Saat 15:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Giallorossi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Insaf diyorum.
    Valla ben çok insaflýyým,eðer gücüm olsa bana geçen yýl þampiyonluðu sattýðý transfer yasaðýnýn belgesini çýkarmaza,Trabzonspor adýna 100 milyon TL isterdim.
    O transfer yasaðýnýn belgesini göstermeden,baþkanlýðý þüpheli.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sturridge nin piyasa degeri var. Bu transferden zarar edecegimizi sanmyorum. Sen takipcisi ol tabi.

O degilde su paralari kim ödeyecek acaba? Sen mi? Yüzsüzlügünde bi siniri olmali yahu..

"YAZ TRANSFER DÖNEMÝNDE 7 OYUNCU TRANSFER ETTÝ

Usta, yaz transfer döneminde ise 1 kiralýk olmak üzere 7 oyuncu transfer etti. Bero, Ibanez, Castillo, Onazi, Durica, Sheidaev ve Suk gibi oyuncularý transfer eden Karadeniz ekibi, Durica ve Sheidaev için bonservis bedeli ödemedi. Söz konusu oyuncularýn bordo-mavili kulübe ise yýllýk alacaklarý ücretlerle birlikte toplam maliyeti 29 milyon 503 bin 500 Euro (120 milyon 725 bin TL) oldu. Trabzonspor, söz konusu ücretleri ise 4 yýllýk zaman dilimi içerisinde ödeyecek. "
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sturridge nin piyasa degeri var. Bu transferden zarar edecegimizi sanmyorum. Sen takipcisi ol tabi.

O degilde su paralari kim ödeyecek acaba? Sen mi? Yüzsüzlügünde bi siniri olmali yahu..

"YAZ TRANSFER DÖNEMÝNDE 7 OYUNCU TRANSFER ETTÝ

Usta, yaz transfer döneminde ise 1 kiralýk olmak üzere 7 oyuncu transfer etti. Bero, Ibanez, Castillo, Onazi, Durica, Sheidaev ve Suk gibi oyuncularý transfer eden Karadeniz ekibi, Durica ve Sheidaev için bonservis bedeli ödemedi. Söz konusu oyuncularýn bordo-mavili kulübe ise yýllýk alacaklarý ücretlerle birlikte toplam maliyeti 29 milyon 503 bin 500 Euro (120 milyon 725 bin TL) oldu. Trabzonspor, söz konusu ücretleri ise 4 yýllýk zaman dilimi içerisinde ödeyecek. "
    O futbolculardan kaç para kazandýn,kaçýný kimin zamanýnda bedavaya gönderdin diye sorsam sadece Aðaoðlu gibi ne,ne dersin.Aðaoðlunun savunucusu olacak kadar vizyon sahibisin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)