Sayfa 28 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 528 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Ýlyas Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ts club'den sorumlu yönetici ne iþ yapar acaba tekstil yada hazýr giyim sektöründen birimidir orayý biraz adam etse

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Alýntý Ýlyas Özdemir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ts club'den sorumlu yönetici ne iþ yapar acaba tekstil yada hazýr giyim sektöründen birimidir orayý biraz adam etse
    https://www.61saat.com/futbol/trabzo...r-h529417.html

sanirim o arkadasin pek bi alakasi yok tekstil ile fakat yonetimdeki bazi isimler pozisyonlarina tam oturmus gibi gorunuyor .

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Aðaoðlu'ndan Kritik Hamle!

<summary>Geçmiþ hesaplar inceleniyor! </summary>
    Trabzonspor'da tarihi bir araþtýrma hayata geçti. Ahmet Aðaoðlu baþkanlýðýndaki yeni yönetim kurulu, uluslararasý baðýmsýz bir denetleme kurulu ile anlaþmaya vardý.

Kulübün geçmiþ hesaplarýný kurulun incelemesine sunan yönetim kurulu, raporun birkaç ay içerisinde sunulmasýný bekliyor. Gelecek rapora göre Aðaoðlu yönetiminin belirli kararlar almasý bekleniyor.

Hatýrlanacaðý üzere hem Muharrem Usta hem de Ýbrahim Hacýosmanoðlu, kendi yönetim dönemlerine ait hatalý bir iþlem bulunmasý halinde, zararý þahsen telafi edeceklerini açýklamýþlardý.

http://www.trabzonhaber.com.tr/agaoglundan-kritik-hamle-106634h.htm

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu'ndan Kritik Hamle!

<summary>Geçmiþ hesaplar inceleniyor! </summary>
    Trabzonspor'da tarihi bir araþtýrma hayata geçti. Ahmet Aðaoðlu baþkanlýðýndaki yeni yönetim kurulu, uluslararasý baðýmsýz bir denetleme kurulu ile anlaþmaya vardý.

Kulübün geçmiþ hesaplarýný kurulun incelemesine sunan yönetim kurulu, raporun birkaç ay içerisinde sunulmasýný bekliyor. Gelecek rapora göre Aðaoðlu yönetiminin belirli kararlar almasý bekleniyor.

Hatýrlanacaðý üzere hem Muharrem Usta hem de Ýbrahim Hacýosmanoðlu, kendi yönetim dönemlerine ait hatalý bir iþlem bulunmasý halinde, zararý þahsen telafi edeceklerini açýklamýþlardý.

http://www.trabzonhaber.com.tr/agaoglundan-kritik-hamle-106634h.htm

Her yeni baþkandan sonra yapýlan fiks bir haber. Bir þey çýkmaz.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her yeni baþkandan sonra yapýlan fiks bir haber. Bir þey çýkmaz.
    Hacýsalihoðlu iþin içinde. Belki bu sefer farklý olur.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Hacýsalihoðlu iþin içinde. Belki bu sefer farklý olur.
    sanmam

zaten her yil tarafsiz denetim var

bu denetimin nedeni daha cok unutulmus alacak ve verecekleri bulmaktir

olcan adin transferinden tt arenada bir mac hakkimiz var, kucka transferindende ac milanla bir hazirlik maci alacakliyiz

akilli bir yönetim bu sene sezon acilisini tt arenada ac milana karsi yapar

turist sezonunda passoligsiz böyle bir hazirlik maci en az 10 milyon tl kazanc getirir...
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Doðru öyle. Ama suçlu Þenol Güneþ her zaman
    Þenol Güneþ'i sadece teknik direktör olarak düþünmeyin Yusuf Yazýcý için düþünün Abdulkadir için ve diðer genç oyuncular için kýsaca gelecek için Þenol Güneþ gelmeli

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ'i sadece teknik direktör olarak düþünmeyin Yusuf Yazýcý için düþünün Abdulkadir için ve diðer genç oyuncular için kýsaca gelecek için Þenol Güneþ gelmeli
    Belki de yaþanan bu olaydan sonra teknik direktörlük kariyerine nokta koyar.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sanmam boyle birsey yapacagini calismayi seven ve pes etmeyen bir yapiya sahip oldugunu dusunuyorum . Amma velakin gelirmi ? Bence imkansiz.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Korkarým ki Þenol Güneþ'i bekliyorlar hoca seçimi için.Ýstemediðimden deðil zamandan çalýyor bu belirsizlik.

Umarým B planlarý vardýr ve umarým yabancý olur; yoksa Usta'nýn Lucescu iþine döner, son anda hoca bulmaya çalýþýlýrsa Tolunay Kafkas'a MRA'ya talim olacaðýz.
    "Tanrý futbolu havadan oynamamýzý isteseydi çimleri oraya koyardý"

Brian Clough

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence de koymalý. Gelsin Trabzon’a, sportif direktör olsun. Özkan Sümer yerine.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

TRABZONHABER-SPOR SERVÝSÝ-- Trabzonspor baþkaný Ahmet Aðaoðlu geçen hafta futbolcularla yaptýðý toplantýda "Size olan borçlarýmýzýn yarýsýný (Þubata kadar olan) 15 Mayýs tarihine kadar, diðer kalan alacaklarýnýzý da Haziran sonuna kadar ödeyeceðiz. Ben baþkan olarak söz veriyorum. Eðer sözümü tutamazsam bu koltukta iþim yok" demiþti. Baþkanýn bu sözleri futbolcularý bir hayli rahatlattý. Ancak yeni gelen baþkanýn bu sözüne raðmen Slovak ve Çek oyuncular Trabzonspor'a ihtarname gönderdi. Adeta söz birliði etmiþ gibi ayný gün ayný ifadeleri içeren ihtarnameyi gönderen Durica, Hubocan, Kucka, Novak ve Bero, geçmiþe dönük tüm alacaklarýnýn ödenmesi halinde Fifa'ya gidip serbest kalacaklarýný ihtar etti.
    Murat

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tebrik mesajým haddinden fazla gecikti fakat hayýrlý olsun diyorum sayýn Aðaoðluna. Allah yapacaðý bütün iyi iþlerde yardýmcýsý olsun þu kadar insan yýllardýr baþarý bekliyor umarým bunu saðlayan insan olarak kulüp tarihine adýný yazdýrýr.

Ýþi zor ama imkansýz deðil.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

TRABZONHABER-SPOR SERVÝSÝ-- Trabzonspor baþkaný Ahmet Aðaoðlu geçen hafta futbolcularla yaptýðý toplantýda "Size olan borçlarýmýzýn yarýsýný (Þubata kadar olan) 15 Mayýs tarihine kadar, diðer kalan alacaklarýnýzý da Haziran sonuna kadar ödeyeceðiz. Ben baþkan olarak söz veriyorum. Eðer sözümü tutamazsam bu koltukta iþim yok" demiþti. Baþkanýn bu sözleri futbolcularý bir hayli rahatlattý. Ancak yeni gelen baþkanýn bu sözüne raðmen Slovak ve Çek oyuncular Trabzonspor'a ihtarname gönderdi. Adeta söz birliði etmiþ gibi ayný gün ayný ifadeleri içeren ihtarnameyi gönderen Durica, Hubocan, Kucka, Novak ve Bero, geçmiþe dönük tüm alacaklarýnýn ödenmesi halinde Fifa'ya gidip serbest kalacaklarýný ihtar etti.
    Adamlar haklý . Hakký olan parayý istiyorlar. Söz birliði etseler de etmeseler de ihtarname çekmelerini yanlýþ bulmuyorum. Popülizm yapýp transfer yaparsan sonra da böyle sýkýþýrsýn. Ödeyemeyeceðin sözleþme önerme. Bir ay maaþýmýzý ödemeseler biz ne hissederdik.
    ***GeNÇ***

Nereden
    Amasya

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamlar haklý . Hakký olan parayý istiyorlar. Söz birliði etseler de etmeseler de ihtarname çekmelerini yanlýþ bulmuyorum. Popülizm yapýp transfer yaparsan sonra da böyle sýkýþýrsýn. Ödeyemeyeceðin sözleþme önerme. Bir ay maaþýmýzý ödemeseler biz ne hissederdik.
    yazilani talep edecek düzeyde bir borc yok oyunculara

tipik bir trabzonhaber yalan haberi
    zaten nasil bir site oldugunun herkes farkina vardiki daha hic bir ajans bu haberi paylasmadi

Ünal Karaman

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

"ödenmemesi hâlinde" degil de "ödenmesi hâlinde" yaziyorlar, hiç dikkat etmek yok... yalan haber olduguna inaniyorum o zâten ayri...
    bizim yerel siteler gazeteler falan rezil, düzgün yazan 1 tâne bile yok, hep hatâ var yazilarda, hep yanlis, daha "de" ekini ne zaman kullanip kullanmayacaklarini bilmiyorlar...
    Yau sen ben, buradaki bâzi kisiler falan, bilemeyebilirler kabul edilebilir bir sey belki, o da belki, ama "gazeteci" diye geçinenler nasil rezil bir sekilde yazarlar anlamak mümkün degil...
    "Trabzon'da" ve "Trabzon da" farklidir meselâ, ama bunlar gider ne birini ne öbürünü yazarlar, "Trabzonda" olarak 3. bir sekil îcad edeler reziller yaa
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Haber doðru yada yanlýþ bilemiyorum ama alacaklarý varsa istesinler. Bunda bir beis görmüyorum. Adamlarý gömmeye lüzum yok. Bizim toplumumuzda öfke patlamasý olduðu için saldýrmaya meraklý çok kiþi var.
    Yerel basýný zaten takip etmiyorum. Haber yalan ise moderatör silsin haberi burdan.
    ***GeNÇ***

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Þu durumda baþkan oldu Allah yardýmcýsý olsun. Birilerinin pisliðini temizleme görevini üstlendi umarým baþarýlý olur.
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu maddî imkanlarla altyapý hamlesinin yapýlabilmesi imkânsýza yakýn derecede zor. Bahsedilen 3 yýl içerisinde þansa kýsmete 4-5 iyi oyuncu çýkar inþaallah. Bu bile anca pansuman olur, sâdece zaman kazandýrýr. Altyapý için de belli bir para þart. Çok zor bir iþi omuzladýlar, dilerim baþarýrlar.

Eðer 3 yýl sonra kulübü biraz nefes alýr hâle getirirlerse asýl sýnav orda. Altyapýya gereken para ayrýlacak mý yoksa söylenenler unutulup baþka bir yol mu seçilecek.
    Konu TekfurÇayýr 61 tarafýndan (21.04.2018 Saat 12:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

bazý kavramlar ile birtakým sonuclar varmak bana kalýrsa bizi yanlýs tartýsma konularýna yoneltiyor....programcýlar bilir, iterasyon veya recursive yada sonsuz dongu dedigimiz fonksiyona gireriz....

oncelikle, altyapý üretim demektir....býkmadan usanmadan üretmek üretmektir....bakýn her toplum her insan üretim yapabilir az yada cok; bahsettigimiz sey ise bir prosesdir, iþlemdir, sürecdir, bilimsel metoddur....ülkede herseyde oldugu gibi tüketilen, para ile sarfedilen bazý seyler gibi bu gibi kavramlarýn kolay ulasýlabilir oldugunu sanmak yanlýstýr....

üretim ekonomisi, tüketim ekonomisi, ihracata ithalata dayalý ekonomiler makro ve mikro iktisat, dolar iþleyisi ve düzeni ve para teorisini bilmeden yani ekonomiyi bilmeden altyapýya yapýlacak yatýrým olu yatýrýmdýr, zaten oyle olsa her klup bunu kolayca yapabilirdi....bu yuzden klup idarecileri yapýlabilecek en iyi icraatin (bu da cok iyi niyetli idarecilerden kasýt) altyapýya maddi kaynak aktarýmý oldugunu sanmaktadýrlar....ama cok iyi biliyorum ki bu yatýrýmýnda ölü ve süreklilik arz etmeyeceklerini bildiklerinden suphem yok....

tarihinde hicbir doneminde seri oyuncu yetistirmemiþ klupde(trabzonspor) altyapýyý bilecek kadrolarýn beslenebilecegi kulturun eksiklligi oncelikle sorunun otelenmesi icin en onemli etken....insan kaynaklarý yetersizligini acýklamak anlamsýz sadece insan kaynaklarýný yetsitircek kurumsal yapýlarýn yerlesik düzenin savunucularýný ve 20-30 senenin geri kalmýs metodlarýný uygulayan yetistiricileri ile optimal cozum vadetmeyen hicbir yapý isadamlarý(klup baskanlarý) icin ugrasý alaný degildir, programlanmalarý yani doðalarý geregi boyle bir riskin altýna girmeleri ve girmelerini beklemekde buyuk saflýk olacaktýr....eldeki degerlerle bu yatýrýmý yapacak ve 90 lý yýllarda bu cesareti almamakla elestirebilecegimiz ozkan sümer ve belki atay baskan yazýmýzda artýk aklanýr mý kararýný size býrakýyorum ama dedigim gibi hicbir isadamý kokenli baskan bu riski goze almaz cunku eldeki veriler somut kaynaklar yetersiz, tartýsma konusu asýl bu olmalý; neden kaynaklar yetersiz bunu burada býrakalým ve devam edelim....

prosesin ekonomi bilgisi eksikligi insan kaynaklarý, kültür eksikligi yanýnda bir diger eksikligi, tüketim toplumunun damarlara iþleyen yapýsý....bakýn, üretim toplumu ile tüketim yapmanýzla sürekli tüketim yapmanýz üretmediginiz paralarla yapmanýz (cari acýk) mevcut devlet büyüklerinin de en büyük sorunu....bu gösteriyor ki üretmedigin seye para harcýyorsun yani tüketim tüketim tüketim....bu problemi asmak ise cok kolay degildir, tüketim ekonomisi veya üretim ekonomisi veya uluslararasý fonlama paranýn dolasýmý bilgisi gibi topyekun bilgi birikimi gereken konularda mikro ekonomi degil makrodan gitmek mantýklý iþleyistir....daha basitlestirirsek ürettigini satmayý becerebilmek tam anlamýyla üretimini olgunlastýrmak toplumsal yapý karakter itibarýyla yerel düzyde basarabileceginiz iþlem olmaktan farklýdýr....devlet destegi ve tesviki ile yol alýnmasý gerekli durumlar onunueze gelecektir....taraftar baskýsý iled kýsa vadeli programlamada yerel düzeyde altyapý programlamasýyla hareket etmekde cok güctür....

düz bir yoldasýnýz, karar vericisiniz ve tüm bu etmenler ve tarihsel baský ile herhangi bir anda herhangi bir sekilde yoldan sapmaya karar vermeniz cok güctür....altyapý kararý vermek bu nedenle güctür verilen kararlarda yarýmdýr,illaki kotunun iyisi yapýlmaya calýsýlacaktýr ama simdiden altyapýsal basarýyý vaddetmemektedir....

ancak, tüm bu olanlarýn aksi yonunde olmayý kabul edebilecek kiþiler ise hep var olacaktýr....dünyada ornekleri de mevcuttur....bunun adýna literaturde ise devrim denilmektedir....
    ýslak imza....

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Benim mesajýmý silip iþ yaptýðýný zanneden yönetici her kimse bu takýmýn neden kötü olduðuna taraftar açýsýndan bir delildir. Nasýl bir algý ise baþkan yeni diye olumsuz görüþ almayacak mý? Daha iki konuþmasýnda batýran birine neden güvenelim ya da herkes baþkaný desteklemek zorunda mý? Aralýk ayý gelince klavye baþýnda kulübün hali gereði of puf derken eðer yine muhalif görüþleri silme derdine düþerseniz siz de bu baþarýsýzlýkta bir pay sahibisiniz. Daha taraftar taraftara tahammül edemiyorken takýmýn da batmasý normal. Eðer bu denli ileri goruslulugunuz yoksa da yapmayýn bu iþi. Hep dersiniz ya para mý alýyoruz diye yapmayýn arkadaþ yapmayýn. Daha tahammüllü adamlar gelsin yönetici olsun. Insanlarýn yorumlarýný silerek ego tatmin edecekseniz bunu pekâlâ sosyal medyada yapabilirsiniz!
    Konu Timur Bey tarafýndan (23.04.2018 Saat 13:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Desteklemek lazim.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Altyapi 1461 dahil mra ya teslim edilmeli sorumlu koordinator o olmali baska turlu altyapidan verim alinmasi zor hasbel kader 10 senede 3 5 topcu cikacakda yararlanacazda vs..altyapi hamlesi boyle baslatilmali adam zaten istekli buna yeni imza atmadan anlasmak lazim..

Nereden
    Amasya

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Altyapi 1461 dahil mra ya teslim edilmeli sorumlu koordinator o olmali baska turlu altyapidan verim alinmasi zor hasbel kader 10 senede 3 5 topcu cikacakda yararlanacazda vs..altyapi hamlesi boyle baslatilmali adam zaten istekli buna yeni imza atmadan anlasmak lazim..
    bence de salih tekkeye

bu altyapinin 1 numarasi

yusufu, abdülkadiri, caneri bulan, altyapiya kazandiran ve yetistiren kisidir

hic bir zaman önde gözükmek istemeyen, her zaman altyapiya en cok emegi verenlerdendir

Ünal Karaman

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Umarým kýsa zamanda býrakýp kaçmaz...

Buradan TFF baþkanlýðýna....

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)