Sayfa 363 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 263 313 353 361 362 363 364 365 373 413 463 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 9,051 ile 9,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Borsa Ýstanbul’da hisseleri iþlem gören Trabzonspor’un piyasa deðeri ilk kez 1 milyar TL'yi aþtý.

Fenerbahçe: 1.6 milyar TL
    Galatasaray: 1.3 milyar TL
    Trabzonspor: 1 milyar TL
    Beþiktaþ: 652 milyon TL

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Borsa Ýstanbul’da hisseleri iþlem gören Trabzonspor’un piyasa deðeri ilk kez 1 milyar TL'yi aþtý.

Önemli

2009 Ocakda biz çok istedik ama Bjk Yusuf Þimþeki aldý, kýytýrýk bir kariyeri olan adam Bjk yi uçurdu Þampiyon yaptý 6 ayda

Guilerme transferi O DÖNEME birebir benziyor, gelir gelmez katký yapan bi adam aldýk YARIÞTA ilk kez

Atay Bþk
    Sadri Bþk

Devre arasý ne diller döktük dinlemediler, 1-2 adama þampiyonduk

Ýnþallah bu sene herþeyi doðru yapan takýmý YANLIÞ KÝÞÝ VE GRUPLAR engellemez
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hatalar var ancak bundan önceki son iki baþkan ile arasýnda çok fark var. ÝHO tarihin belki de en kötü baþkanýydý, sadece kendi dönemini batýrmadý, takýmýn geleceðini de çaldý. Usta iyi niyetliydi ama çok yanlýþ iþler yaptý. Aldýðý oyuncularýn çoðu tutmadý, teknik direktörlük için çok saçma kiþilerle çalýþtý. Sonra da þiraze kaydý, abuk subuk sözleþmeler yapýldý.

Aðaoðlu’nun en büyük eksikliði teknik direktör konusu. Saha dýþýnda takýmýn bir sorunu yok. Yönetim kadroyu motive edebiliyor. Böyle bir durumda artýk takýma abilik yapacak bir teknik direktör profiline ihtiyaç yok. Kendini kanýtlamýþ, taktik uzmaný biri gerekli bu takýma. Ünal Hoca’nýn, Hüseyin Çimþir’in iþi deðil bu. Þampiyon olsak dahi bu fikrimin arkadýndayým. Kadrosuyla fark yaratan takýmýn teknik direktörü de böyle olmalý. Ýlk sene için Ünal Karaman mantýklý denilebilir ama artýk seviye farklý. Þu an yapýlan iþ ise kumar. Umarým sonuçlarý kötü olmaz ve þampiyonluða, hatta kupaya ulaþýrýz.
    8. Kuþatma

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Baþkan güzel açýklama yaptý. Kafalar karýþýk zira alakasýz Elneny ve Kayode örnekleri sosyal medyayý kirletti, ama gerçek doðru kýyas GOMIS VE ELMANDER

Hayatýnda 230 maçta 16 sarý kart gören kýrmýzý olmayan Sörloth a 2 maç fazla, Elmander ve Gomisde 1 maç idi itiraz edeceðiz dedi Baþkan, tebrikler...

Geçmiþ örneklerle ADALET aranmalý...

https://www.haberturk.com/ahmet-agao...i-2583004-spor
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tarihimize baktýðýmýzda þampiyonluk mücadelesi verdiðimiz sezonlar hep ayný durumlarla karþýlaþmýþ ve sezon sonlarý bir þekilde hüsranla sona ermiþ...

2004-2005 sezonu Atay Aktuð baþkanlýðýnda,takým zirve mücadelesi veriyor.Devre arasý yapýlamayan Zurawski transferi yapýlmýþ olsaydý o sezon büyük olasýlýkla þampiyon biz olacaktýk.

2008-2009 sezonu baþkan Sadri Þener,sezon baþý kurulan kadro ile zirve mücadelesi veriyoruz.Devre arasý dönemin teknik direktörü yaratýcý bir oyuncu talebinde bulunuyor.Gündeme o sezon Bursaspor'da baþarýlý performans gösteren Yusuf Þimþek geliyor.Yapýlan pazarlýklarda çok küçük fiyat farkýndan dolayý Yusuf 750 bin €ya beþiktaþa transfer oluyor biz ise 3.9 milyon €ya Alanzinho'yu transfer ediyoruz.Ligin ikinci yarýsý Yusuf Þimþek gösterdiði performansla bir anlamda bjknin þampiyonluðunu mimarlarýndan biri oluyor.

2010-2011 sezonu Sadri Þener baþkanlýðýnda sezona çok iyi baþlangýç yapýyoruz.Fakat Teofilo'nun takýmdan ayrýlmasý,Umut Bulut'un girdiði pozisyonlarý deðerlendirmede yeterince baþarýlý olmamasý,yaklaþan ara transfer dönemi öncesi golcü arayýþlarýný kaçýnýlmaz kýldý...Dönemin teknik direktörü Þenol Güneþ direk oynayacak bir santrafor yerine takým içi dengeleri bozmayacak,mevcut golcülere alternatif bir isim talebi oldu ve Pawel Brozek transferi gerçekleþti.Ligin ikinci yarýsýnda þike teþvikleri ile beraber bize karþý ölüm kalým mücadelesine çýkan,takým halinde kapanan takýmlar karþýsýnda bitiriciliði yüksek bir golcünün eksikliðini çok fazla hissettik.

Kaçan ve gasp edilen sezonlar sonrasýnda,hep içimizde bir ukte olarak kalmýþtýr ara transfer döneminde yapýlamayan doðru hamleler. Fakat Ahmet Aðaoðlu ve yönetimi bu sezon eldeki imkanlar çerçevesinde yapýlabilecek en iyi hamleleri yapmýþ durumda.Bu yýl sezonu þampiyon tamamlamamýz durumunda devre arasý yapýlan doðru hamlelerin ne kadar önemli olduðunu hep beraber göreceðiz.
    Konu Sezgin Öztürk tarafýndan (14.02.2020 Saat 16:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Aðasarlý_61

Kenan Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Kenan Berber Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hacýosmanoðlu gibi alenan hakem zaptederek olmuyor bu iþler. Zaman zaman çýkýp konuþmadýðý yönünde -bazen haklý- oluyor. Ancak, þuana kadar Sorloth 2 maç cezasý (muhtemel 1 e düþebilir) dahil olmak üzere ellerinden geleni yaptýklarýný ve masada da yumruðu vurduklarý kanaatindeyim. Çok iyi gidiyorlar, maþallah bozulmasýn
    Aðaoðlu çok iyi iþler yapýyor.þuan herhangi bir istanbul takýmý baþkaný olsa gazetelerde boy boy anlatýlarak çoktan mesih ilan edilmiþti.O'nun ve yönetim kurulunun emeði çok büyük

SM-C7010 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önemli

2009 Ocakda biz çok istedik ama Bjk Yusuf Þimþeki aldý, kýytýrýk bir kariyeri olan adam Bjk yi uçurdu Þampiyon yaptý 6 ayda

Guilerme transferi O DÖNEME birebir benziyor, gelir gelmez katký yapan bi adam aldýk YARIÞTA ilk kez

Atay Bþk
    Sadri Bþk

Devre arasý ne diller döktük dinlemediler, 1-2 adama þampiyonduk

Ýnþallah bu sene herþeyi doðru yapan takýmý YANLIÞ KÝÞÝ VE GRUPLAR engellemez
    Atay Aktuð bizi þampiyonlar liginden etmiþti ve Sadri Þener polonyadan ara transferde golcü yerine güreþci getirmiþti!!!

Hiç unuturmuyum

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Kenan Berber Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu çok iyi iþler yapýyor.þuan herhangi bir istanbul takýmý baþkaný olsa gazetelerde boy boy anlatýlarak çoktan mesih ilan edilmiþti.O'nun ve yönetim kurulunun emeði çok büyük

SM-C7010 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Hatalar yaptý mý? Yaptý. O nu en çok eleþtirenlerden biriydim. Karikatürler bile yaptým

Ama önemli olan hatalarýndan ders çýkarmak. Çok þükür Baþkan hatalarýndan ders çýkardý.

Þu maden saçmalýðýndan çok þükür vazgeçti. Tabiki alt yapý önemli ve takýma genç futbolcular yetiþtirilmeli. Ama tüm takýmý gençlerle dolduramazsýn.

Baþkan nihayet bunu anladý. Aman nazar deðmesin.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tahkime Sorloth ile beraber git, çýkýþta röportajda çevirmenlik yap. Büyük adam ya. Helal olsun baþkan. Kulüp için çalýþtýðýna yürekten inanýyorum. Spor ahlakýna sahip, sporu bilmesi bizim için büyük avantaj.
    ( ゚д゚)

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2-0 öne geçmiþ takým ikinci yarýnýn baþlarý dýþýnda yattý. Rakip 3 degiþikliði zorunluluktan yapmýþ, üçü yesek de maçý býraksak diye bekliyor ama geriden pasla çýkýp rakibi çökertemiyoruz. Tecrübeli oyuncularla konuþ baþkan, maçlar 70 dakika deðil.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ünal Karamaný getirmen ve geçen yýl devre arasýnda transfer yasaðý yalaný ile bizi bir þampiyonluktan ettiðini hiç unutmayacaðým.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Ndiaye
    Gilerme
    Da costa

Direk 11 e koyduðumuz ve direk katký yapan adamlar

Helal olsun Baþkan, muhteþem transferler, bu baþarý senin!!!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    44

Þu kurtlar sofrasýnda yaþayabiliyor olmasý ve bunun üzerine takýmý ligin tepesinde tutabilmesi dahi çok büyük baþarý.

En kritik döneme girdiðimiz noktada Sörloth'un cezasýnýn indirilmesi bence koltuða layýk olduðunun göstergesi.

Özellikle kimsenin baþaramadýðý siyaset ile birlikte yürüme olayýný ise gerçekten baþarýlý bir þekilde devam ettiriyor.

Þimdiden yazmýþ olayým. Bu senenin sonu güzel biterse kendisinden bir sonraki sene için tek beklentim, ciddi bir hoca ile yola baþlamasý.
    Çünkü bu takým Ünalsýz ve Hüseyinsiz de bu topu bir þekilde oynar..

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

2019 ocak ayýndan beri her ortamda söylüyorum bizim hisseleri alýn alýn diye
    1.20 bile kendi tarihsel dibiydi ve sonra sermaye artýþý ile daha bile uygun seviyeleri gördü.
    þimdi nerdeyse 5 katý,
    Trabzonspor'umuz kazanýyor bizde kazanýyoruz.
    Kazandýklarýmýzý gidip TS Clup'da harcýyoruz. Her þey çok keyifli bu denklemde
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

https://twitter.com/haydevira/status...49285370089473
    Ne yapmaya çalýþýyorsunuz sayýn Trabzonspor yönetimi

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý Murathan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://twitter.com/haydevira/status...49285370089473
    Ne yapmaya çalýþýyorsunuz sayýn Trabzonspor yönetimi
    Hiç bir gruba verilmediyse güzel ama sadece vira’ya verilmediyse ya da bir gruba verildiyse bu düpedüz adamcýlýktýr þampiyonluk yolunda birlik beraberliðe zarar verir

Edit: Vira’nýn flood’undan verilen bilgiye göre sadece viraya verilmemiþ nedeni Ünal Karaman dönemi tutummuþ.

Yapýlan büyük bir yanlýþtýr.
    Sonuna kadar yönetimi desteklediðimi herkes biliyor, Ünal Hoca’nýn da gitmesini aylarca istedim ama Ünal Hoca’ya ahde vefa gösterdi diye bir grubu hedef almak, taraftar arasýnda ayrým yapmak ancak Aziz Yýldýrým gibilerin iþi olabilir.
    Trabzonspor’un emin adýmlarla þampiyonluða gittiði bu yolda birlik beraberliðe en çok ihtiyacýmýz olduðu bu dönemde taraftar seçmek kendi kendimizi içerden dinamitlemektir. Biz o golü attýðýmýzda tribünde hiç tanýmadýðýmýz hiç görmediðimiz insanlara sarýlýyoruz bazen. kupayý kaldýrdýðýmýzda bundan farklý olmayacak, kalbi trabzonspor için çarpmasý o mutluluðu o ortak amacý paylaþmaya yetecek. Bu yüzden Trabzonspor üst kimliktir. Bu bilincin dýþýnda yapýlan her davranýþý kýnýyorum.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafýndan (17.02.2020 Saat 22:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Borsada hisselerimiz uçuþa geçmiþ. Birara ucuzken kulüp hisse satýn almýþtý diye hatýrlýyorum ama haberini bulamadým þimdi. Hatýrlayan var mý?

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Vira yaptiginin yanlis oldugunu aciklamali once.unal hoca ile takim ilerleyemiyordu buna ragmen unal hoca burnundan kil aldirmiyordum.yonetim de ondan sonra tum gruplara esit davranmaya devam etmeli.sampiyonluk yolunda kusluk olmaz.rakipler siyasilerin cogu karsimizda iken yan yana durmamiz gerekir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Bunun Onur - Burak meselesinden farký yok.
    O gün onlar takýmýn önüne çýkarýlmýþtý, bugün Ünal Karaman için ayný þey yapýlmaya çalýþýlýyor.

Asla hiçbir paralý çalýþan, hoca veya oyuncu fark etmeksizin, kulübün olmazsa olmazý deðildir.
    Sorumlu olduklarý, hesap verdikleri merciilere gerekli saygýyý göstermeye de mecburdurlar.

Haklarýnda her türlü tasarrufta bulunabilir kulüp.

Taraftar gruplarýna 90 larda ne kadar uyuz isem, bugün de o kadar uyuzum.
    Hiç istisna koymadan söylüyorum bu sözü.

Her daim ikilik çýkarýp sorun üretme kapasitesine sahip oluþumlar bunlar.

Kulüp tamamýný uzaklaþtýrsa gene üzülmem.
    izde istanbul veya anadoludaki gibi çalýþmýyor bu iþ.

Derebeyi oluyorlar hemen.

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Deplasman maçlarýndaki þu bloke rezilliðini kaldýrýr mýsýnýz.

Beþiktaþ maçýna gitmek istiyorum ama gidemiyorum böyle bir saçmalýk olabilir mi? Nereden bilet bulacaðým ben ?

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Bende sisteme dklar öncesinden sayfayý yenileyip düþer düþmez sisteme giriþ yapýp almaya çalýþtým, 100 megabit lik bir altyapýdan denememe raðmen 11:00:04 gibi bir anda sisteme düþen maç biletini saniyeler içinde dahi alamadým. Maçlara sürekli ayný kiþilerin gitmesini doðru bulmuyorum. Ayrýcalýklý taraftara hayýr.
    Ey Türk Gençliði!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    44

Ben anlamýyorum.
    Neden Trabzonspor'u seyredebilme imkanýmýz elimizden alýnýyor. Amaç ne ? Gaye ne ?
    Hangi akla göre bu iþ yapýlýyor.
    Sosyal Medya'da takip ettiðim birçok kiþi her hafta stadyumlardan resim paylaþýyor.
    Sezon baþýnda pasolig kartýmýn içerisine yüklediðim 200 lira para halen da ayný duruyor.
    Çünkü gitme ihtimalim olan hiçbir deplasmana gidemiyorum. Çünkü çok deðerli yönetimim beni bu baðlamda taraftar olarak görmüyor.
    Ben onun için sadece girdi kýsmýnda taraftarým.

Ne kadar güzel.
    Otobüsünden biletine kadar baþkalarýnýn karþýladýðý her deplasmana bende giderim. Diyarbakýr, Urfa, Kars ne fark eder ki !

Bu rezillik bitmeli. Pasolig ne için çýkarýldý ne hale geldi.
    Eskiden gider giþe önünde yatar yine de bilet alýr içeri girerdik.

Cidden yazýk..

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben de tribün grubu sevmem, þüpheyle yaklaþýrým hep de aleyhlerine yazmýþýmdýr ama iþin gerçeði bu, deðiþmiyor bu kültür. Ama aralarýnda bunlar iyi iþ yapýyor dediðim tek grup vira olmuþtur.

Yalnýz bu yönetim olmuþ, bu tarz þampiyon olur ülkede ama düþüþü de saðlam olur. Klüp iyi giderken bu tarz olumsuzluklarý biriktirmenin anlamýný çözemiyorum. Hep haklýyýz demenin insanlarý diþlamanin ne faydasi var ? Sonu da yine bize dokunacak. Saçma sapan þeylerden dolayý düþüþ yaþanacak istikrar bozulacak.

Zaten sizi herkes takdir ediyor, övüyor, bunun ötesinde hýrslara gerek yok. Ayrýca baþkan deplasman biletleriyle ilgili yönetimin dahli yok demiþti diye hatýrlýyorum ama buna inanmak da saflik olmuþ demek ki.

Þampiyonluða giderken bunlar konuþulur mu diyen de olacaktýr, bunlar provokasyon yapýyor diyen çýkacaktýr. Benim de hiç hoþuma gitmiyor ama yönetim çýkarmýþ bu sorunu.

Zamanýnda konuþulmayan çözülmeyen sorunlar da büyüyerek karþýmýza çýkar. Bak gs sürekli þampiyonluk yarýþýndayken yönetimle ilgili kaos çýkartiyor hiç de birþey olmuyor.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takým hedefe kilitli olmasa, Her konuda övdüðüm yönetime soverdim. Býrak arkadaþ ya 2 senedir maça gidemiyorum. Bir daha Trabzonspor passolig alýrsam elim kýrýlsýn. Bu bilet ayirtip maça gidenlerde sorsan müslüman geçinir, hak hukuk derler. Sanýrsýn Ümraniyespor da deplasman yapýyorlar. Bugün bu takým Türkiyenin neresinde maç yapsa 1000 de doldurur 10000 de doldurur. Avrupada bile doluyor tribünler yazýk ya. Kýrk yýlda bir maça gideceðiz beyefendilerin kotasýna takýlýyoruz. Virada çýkýp bize vermiyorlar diye aðlýyor tuh hepinize.
    ( ゚д゚)

Famusta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aynen, böyle terbiyesizlik olmaz deplasman biletlerinin tamamý taraftar gruplarýna vermek büyük haksýzlýk..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)