Sayfa 52 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 552 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þöyle zamanlarda izleyecek bir kanalýmýz bile yok, Fatih Terim övgüsü görmeyeyim diye fbtv'yi açýk býraktým.
    Taþ yerinde aðýrdýr hocam beðenmesekte adam geldi þampiyon yaptý.Bizim efsanemiz ise bjkye yalakalýk yapmaya devam etsin.

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Bir þehir yine hüzünlü
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taþ yerinde aðýrdýr hocam beðenmesekte adam geldi þampiyon yaptý.Bizim efsanemiz ise bjkye yalakalýk yapmaya devam etsin.
    Milli takýmýn içine etti geldi hakemlerle iþi götürdü. Bugün býraksýn yine milli takýmýn baþýna gelir, böyle pislik iliþkilerle dolu bir ülke.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serdar Bali: "Özkan Sümer hepimizin saydýðý sevdiði bir hocamýzdýr. Trabzonspor’da futbol olursa Özkan Sümer’i yok saymak, onu dýþlamak olur mu? Mümkün deðil. Geçmiþe bakarak öne geçiyoruz. Ben kendisine de söyledim. En son 1984’de þampiyon olduk. Özkan Abi’de 47 yaþýndaydý. Suat Abide 49’du. Þampiyon hocalar, büyük hocalar. 33 senedir þampiyon olmuyoruz, onlar gençti yapsaydýlar ya. Niye olmadýk? Çünkü biz yoktuk. Biz futbolcular yoktuk. Bizden sonra futbolcular geldiler. Bütün baþarýyý hocalara baðlamayacaksýn. O gün ki idareciler, o gün ki idareciler, futbolcular bizdik zaten. Biz bizi kaybettik. Biz zannediyoruz ki gelecek götürecek bizi, götüremez. Açýk ve net söylüyorum götüremez."
    Serdar bali once en son ne zaman sampiyon oldugumuzu ogrensin..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serdar bali once en son ne zaman sampiyon oldugumuzu ogrensin..
    Serdar Bali'ye göre þampiyon olamamýzýn sorumlusu þike yapan fb deðil 9 puan farký indirten Trabzonspor.

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul

Hoca tercihinin ne kadar önemli olduðunu bir önceki baþkanýn sonunu getiren olaylardan anlýyordur inþallah. Öyle yerlinin yerlisi, öz evlat ayaklarýna 7 ay bile dayanamazlar.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Serdar Bali: "Geçen Trabzonspor dergisinde bir þey gördüm. Suat Abi omuzlarda Ali Kemal, Bekir Abi ve Þenol Güneþ’i omuzlarýna almýþlar Faruk abi önde gidiyor. O resimde aslýnda Faruk Abi arkada gidiyor. Faruk abiye bakanlýk zamanýnda yað çekilsin diye öne aldýlar. Bu dergiye koyulmaz. Ben biliyorum bunun olduðunu baþkalarý da biliyor. Halka açýlýyoruz. Dergide Koska’yý anlatýyoruz resim koyduk. Bu resim Türkiye’ye daðýlýyor. Bunu yapanlar niye yaptýlar fýrça atýlsýn diye demiyorum. Bunun bir departmandan geçmesi lazým. Bir daha ki sayýda özür dilemenin bir anlamý yok. Peþpeþe oluyor bunlar. O yüzden Halkla Ýliþkiler departmaný kurarsak ve ilgili kiþiler bunlarla ilgilenirse bir daha Trabzonspor baþkaný kombine alýn diye saða sola yalvarmaz. Bu departman bunu satar."
    Serdar Bali: "Özkan Sümer hepimizin saydýðý sevdiði bir hocamýzdýr. Trabzonspor’da futbol olursa Özkan Sümer’i yok saymak, onu dýþlamak olur mu? Mümkün deðil. Geçmiþe bakarak öne geçiyoruz. Ben kendisine de söyledim. En son 1984’de þampiyon olduk. Özkan Abi’de 47 yaþýndaydý. Suat Abide 49’du. Þampiyon hocalar, büyük hocalar. 33 senedir þampiyon olmuyoruz, onlar gençti yapsaydýlar ya. Niye olmadýk? Çünkü biz yoktuk. Biz futbolcular yoktuk. Bizden sonra futbolcular geldiler. Bütün baþarýyý hocalara baðlamayacaksýn. O gün ki idareciler, o gün ki idareciler, futbolcular bizdik zaten. Biz bizi kaybettik. Biz zannediyoruz ki gelecek götürecek bizi, götüremez. Açýk ve net söylüyorum götüremez."
    onun kurdugu cümlelere bipbipakaminkobipandrepokobiippp
    sus ulan bee, rezil herif seni,,, 33 yil bir tarafina senin......
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul

Liderden 20 puan fark yemek. Biz bitmiþiz de 34 senedir idrak edemiyoruz anlaþýlan. Çok ters zamanýma denk geldin Trabzonspor... Tekke-Gökdeniz-Yattara ne arkadaþ tam sogumuþtum kafaya oynadýk. Ah baba ah.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayný kafa 10 gol 5 asist yapan Yusuf'a söverken 3 milyon euro alýp sezonu 2 asistle tamamlayan Sosa'yý savunuyor. Okay'a bok atarken Kucka'yý göklere çýkarýyor. Bayýlýyoruz kendimizden olaný gömmeye.
    Ülkemizin de Trabzonun da en büyük sorunu bu. Yusuf-Okay 3 büyütülmüþte olmayan kumaþa sahip, Onur tüm hayatýný takýma adamýþ. KARAKTERLERÝNÝ GELÝÞTÝREN ADAM OLMADIÐI ÝÇÝN bu çocuklar taraftarýn önüne atýkdý-atýlacak.

Yazýk...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Ýstanbul

Seneye tek beklentim maaþlarýn gününde ödenmesi ve polemiklerden,tvlerden uzak durulmasý
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

20 sene bekledim agaoglu baþkan olsun diye.büyük hayal kýrýklýðý oldu.elinde süper kadro var.2.3 takviye yap devam et.gel görki herkesi kustürdü. çoluk çocuða muhtaç olacaðýz. takýmýn baþýna da yerel hoca getirir
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu adamlara neden bir babayiðit çýkýp "kes lan sesini it" demiyor

Bu kadar mý aciziz?
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

lemi s.bali gibi isimler Trabzon'un virüsleridir, bunlara artik senol günes de eklenmistir.... virüsleri temizlemek gerek
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

baskanin o kadar baglantisi var dediler golf baskani zamaninda.en kolayi her tarafa adam gibi sponsorlar bulsun yeter sirt gögüs kollar stad er yere.oyunculara özl vs. enkolay gelir kapisi onlar 10 anlasma yap her biri 400-500 bin euro senelik etti sana hic kulanmadin gelir kaynagindan 4-5 mio euro.bunu da bi zahmet becersinler.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

O deðil de Özkan Sümer baþkanlýðýnýn (ve Ahmet Aðaoðlu asbaþkanlýðýnýn) en iyi icraati turuncu Kappa formalardý. Yine öyle birþey yaparlar mý acaba, bence çok iyi olurdu. Hala durur bende o turuncu forma.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O deðil de Özkan Sümer baþkanlýðýnýn (ve Ahmet Aðaoðlu asbaþkanlýðýnýn) en iyi icraati turuncu Kappa formalardý. Yine öyle birþey yaparlar mý acaba, bence çok iyi olurdu. Hala durur bende o turuncu forma.
    Abi, bu gidiþle mor forma çýkaracaðýz gibi.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Milli takýmýn içine etti geldi hakemlerle iþi götürdü. Bugün býraksýn yine milli takýmýn baþýna gelir, böyle pislik iliþkilerle dolu bir ülke.
    hiç te hakemlerle iþi götürmedi. ilk yarý rezil olduðu 3 takýmýda hemde oynayarak yendi. (Ts,Baþak,Bjk). Ha bu fatonun sevimsizliðini örtmez. ama adam þampiyon yaptý.
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bizim ülkemizde new balance yok henuz. bence fena yatýrým yapmýyorlar ve klasik formalarda basarýlýlar. ne bilim bizim içinde firma icinde iyi olabilir.
    13 Vitor Hugo

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýngiltere

Trabzon'un tek sanayisi Trabzonspor'dur dolayýsýyladýr ki Trabzonspor'a o þehirde daima "yiyilecek karýn doyurulacak" bir tekne olarak bakýlýyor...Yiyebilirse çok iyi yiyemezse muhalefet...Bu sorunun kaynaðý da mikro milliyetçilik...

Trabzonspor, Trabzon'la arasýna mesafe koymayý baþaracak nitelikte kiþileri göreve getirdiði zaman kimlikleþecek kiþiliðini kurtaracaktýr...

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yusufu ve abduþu ben de çok seviyorum. ama güzel teklifler varsa deðerlendirilmeliler.
    bu çocuklar kendini bu takýmda daha fazla geliþtiremezler. sebebi basit takým ne kadar iyiyse senin parlaman daha çabuk gerçekleþir ama maalesef öyle bir takým yok ve önümüzdeki sene de olmayacak. zaten bu kafa ve borç ile hep 4-5. liðe oynayacaðýmýz için en azýndan futbolcu satarak borcu kapatýrlar.
    hem yusuf ve abduþ için geliþmek adýna avrupanýn büyük ligleri daha iyi bir fýrsat olur.

ayrýca 15-20 milyon veren varsa kesinlikle düþünmesinler. ileride daha iyi olsalar 20 milyondan fazla veren çýkmaz bizim ülkemizin ligimizin en fazla ederi bu..
    Yusuf ve Abdüþmü önemli Trabzonspormu önemli..

yani bu çocuklar gitsin..kendini kurtarsýn..biz b.. çukurunda uðraþmaya devam edelim..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bence.....Sayýn baþkan........ divan üyelerine veya kamuoyuna þirin gözükmek için..böyle konuþmalar yapmamalýsýn..

........................

kulübün futbolcusu için böyle konuþmalar yapmak...kulübe fayda saðlayacaksa yap..

ama aklým ve mantýðým kesinlikle yanlýþ diyor..

hem birde Baþkana böyle konuþmalar yapmak düþmez..gazeteciler zaten bu konularý araþtýrýr bulur bizde ne kadar olgun,ser verip sýr vermeyen,oyuncusunu kaba tabirle satmayan bir baþkan var deriz..

böyle konuþmalarla aidiyet edinemezsiniz..oyuncularla konuþtun söz aldýn ama bir kaçý kabul etmedi hemen adamlarý ifþa ettin..peki ya diðer oyuncular ne düþünecek yarýn öbürgünde bu Baþkan bizi kamuoyu önüne atar demiyecek mi..aidiyeti böylemi saðlayacaz...

yanlýþ bence..hem bu kadar býd býd paramýz yok..borcumuz çok demenin de kulübe faydasý olduðunu düþünmüyorum..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Yönetimin izleyeceði plan,program bir an önce belli olmalý artýk...Bu belirsizlik ortamý hoþ deðil.
    Maliyetli futbolcular üzerinden sürekli spekülasyonlar dönüyor..
    Ayný þekilde her gün Trabzonspora yakýþmayacak teknik direktörlerin adý geçiyor..Giray Bulak vs.
    Rýza hocanýn gidiþi zaten belliydi, 1-2 aylýk süreçte adaylar belirlenebilirdi. Ayný þekilde kadro þekillenmesi de yavaþ da baþlamalýydý. Geç kalýrsak iyi deðil.
    Netlik olmasý lazým.Taraftarýn istediði þey yýllardýr bu..
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Giray Bulak’ý takýma getirmeyi düþünen zihniyetin beynini öpeyim

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Trabzonspor'a sirt donmek hic bir sartta yakismaz fakat giray bulak falan getirirlerse bu yonetim gidene kadar ne izledigim futboldan birsey anlarim ne de sovmedik bir mac birakirim o karaktersizi gormek istemiyorum ben takimin basinda

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

Alýntý Cemzirih Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'a sirt donmek hic bir sartta yakismaz fakat giray bulak falan getirirlerse bu yonetim gidene kadar ne izledigim futboldan birsey anlarim ne de sovmedik bir mac birakirim o karaktersizi gormek istemiyorum ben takimin basinda
    Bu adamýn camianýn içinde nasýl bir nüfusu var merak ediyorum. Her hoca deðiþikliðinde bir þekilde bu adamýn ismi bir yerlere fýsýldanýyor. Hiçbir baþarýsý olmamasý ve üstelik taraftarýn da istememesine raðmen nasýl her dönem dillendiriliyor anlamak mümkün deðil. Kaldý ki bu adam yýllar önce genel menajerliðe getirilip ilk fýrsatta Mersin’e teknik direktör olarak giderek ona güvenenleri yüzüstü býrakmýþtý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)