Sayfa 117 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 617 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.youtube.com/watch?v=TiKhUfvoqjo

Bazen hatirlamak zaman. Ve daha fazla zaman verilmesi gerektigini hatirlamak lazim. 10 hafta sonra hakaret etmemek gerektigini hatirlamak lazim.

Bir sezon dahi sabir etmemek ne kadar sacma oldugunu hatirlamak gerekir lazim.
    Nefsin icin sevme

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Eklenti 16332

Bu nedir???

Kulubu gunden gune kucultun sistematik bir sekilde.

Konaklama masrafi icin resmi siteden tesekkur mesaji yayinliyor Çemiþkezek Spor Kulubu.

Ayip yahu.
    Konu must61 tarafýndan (13.11.2018 Saat 18:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    #Dik oyna

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Transferde hatalar var ama son nesterde arkasýndayým artýk kangren olmuþtu

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul

Ustumuzdeki konya bile rizanin ne halt oldugunu gorup tekmeyi basiyor biz rizayla unalla yillari pic ediyoruz.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

umarým 10 yýl baþkanlýk yapar ve kulüp düzlüðe çýkar .net

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Mevcut tüzük ve kongre üyelik sistemiyle Trabzonspor'un saðlýklý yönetilmesi mümkün deðil...Ýstanbul takýmlarýyla ayný þartlarda yarýþmadýðýmýz için hem tüzük konusunda hem kongre üyelik sistemi konusunda devrim gibi kararlar almak zorundayýz...

Baþkanlýk ve yönetim icra etme süresini 3 yýldan 5 yýla çýkarmalýyýz...Saðlýk sorunlarý dýþýnda bir baþkanýn veya yöneticinin 5 yýlý doldurmadan istifa etme hakký olmamalý..5 yýllýk görevin sonunda yeni kongre yapýlmalý..Yani kulübün 30 sene sonrasýnda bile kongre tarihi belirlenmiþ olmalý...Peki bütün bunlar kulübe ne kazandýracak?

1-Yönetimde istikrar saðlanmýþ olacak.

2-5 yýlý doldurmadan istifa edemeyecek baþkan ve yönetim bu süreçte kendini daha samimi ve ilgili bir biçimde kulübün hizmetine adayacak.

3-Kendi þahsi iþlerini 5 yýllýk süre nedeniyle kenara öteleyecek.

4-5 yýl gibi uzun bir sürede planýný projesini planlamasýný rahatlýkla gerçekleþtirebilecek...Pansuman tedbirler yerine kalýcý iz býrakýcý icraatlerde bulunacak.

5-Her 5 yýlda bir yapýlacak kongrede yeni baþkan adaylarýna plan proje yapma zamaný tanýnmýþ olacak.

6- Baþkan ve yönetimin gerek teknik adam gerek futbolcu transferlerinde ve altyapý konusunda uzun vadeli sözleþme ve çalýþma yapabilmesinin önü açýlacak..Günübirlik politikalara elveda denilecek.

Lig oynanýrken kongre mongre yapamazsýn kardeþim..Hem yönetim hem teknik adam hem futbolcular lig oynanýrken yapýlan kongrelerde diken üstünde olurlar..Kongre tarihini sezon sonuna yaz baþýna sabitlemek kulübün menfaatinedir....

Sadece bu iki unsurun düzeltilebilmesi ve kulübün kýsýr döngüden çýkýp yol alabilmesi için farkýndalýk yaratmamýz lazým...Ahmet Aðaoðlu bu konularda ne düþünür bilemem fakat seçim ve üyelik sistemi konusunda kendisinden yukarýda yazdýklarýma istinaden bir adým atmasýný bekliyor ve istiyorum...Çünkü kendisi de göreve gelir gelmez tüzüðümüzün sakatlýðýndan dem vurmuþtu..
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (14.11.2018 Saat 00:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Muharrem usta dan kötü gibi duruyor

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sýkýntý; etrafýnda kendisi gibi 2 kiþi daha olmamasý sanýrým.
    Özkan SÜMER

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

iyi yolda

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bursa maçýndan sonra Burak Yýlmaz için oy birliði ile verilen kadro dýþý býrakma kararýný kendi kararý ile sadece para cezasý olarak uyguladý, daha sonra Burak'ýn olmadýðý bir maçta, bir hafta öncesi yaptýðý davranýþ ve uygun gördüðü cezayý saymayýp kadro dýþý býraktý. Süreci yönetemeyip üstüne net karar veremiyor. Umutlu deðilim.

Nereden
    Bursa

Aðaoðlu,seni yýllar önce baþkanlýða layýk bulmayan çetenin oyuncaðý olma,bu çetenin gücü ele geçirmesine fýrsat verme,Muharrem Usta'nýn baþarýsýz olmasý için ihanet eden kiþiler senin de ayaðýný kaydýracaklar,baþkan adayý olacaklar sen de býrakýýp gideceksin.

Bak eski yönetici bu çeteyi nasýl tanýmlýyor,uyan,bu çeteye alet olma.

• Ha,benim bu Trabzonspor aþkým aþkým,onu bilin yani,öyle çocuk oyuncaðý deðil yani.
      Ben beþ yaþýnda Ahmet Çubukçu ile su sattým oralarda.

Benim babam tornacý Orhan,Ahmet Çubukçu'nun babasý þöför Kadir diye mi bizi avam görüyorsunuz?
      Zorunuza giden bu mu?
      Muharrem bey,Muharrem Bey köyden çýktý,bir garibanýn çocuðu,fakir bir ailenin çocuðu,iþ adamý olmuþ onun için mi hor görüyorsunuz?

Arkadaþlar bu suçun arkasýnda,bu cezanýn arkasýnda daha derin iþler var.

Samimiyetimle söylüyorum kral çýplak!

Samimiyetimle söylüyorum bunun arkasýndaki iþ baþkadýr,derindir.

Zaman içerisinde göreceksiniz.
    • Memento mori

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

baþkan bu yaþtan sonra instada fenomen olup ne yapacan ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Bir kez ihanet eden her zaman ihanet eder.
    Ýhanet vardýr-yoktur bilmem.
    O kadar içinde deðilim.
    Ama uzaktan Muharrem Usta'nýn yanlýþ yönlendirmeye tabii tutulduðu belli.

Eðer Aðaoðlu bunu bile bile bu ekibi kurduysa yazýk eder.
    Birini satan herkesi satar.

Bugün satmýyorsa ya fýrsatý olmamýþtýr, ya da henüz ihtiyaç hasýl olmamýþtýr.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkan Erdal Hoþ'un deyimiyle yönetmiyor hakemlik yapýyor.. HH yönetiyor kulübü ve yine geçmiþte olduðu gibi birileri HH kulübü ayakta tutuyor vs haberleri pompalýyor.

1 doðru kararý varsa 10 yanlýþ kararý var bunaklardan temizlenmeli kulüp koca þehirde tesisleri ayakta tutacak bir tane sözü geçer adam bulamýyoruz..

Nereden
    Bursa

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir kez ihanet eden her zaman ihanet eder.
    Ýhanet vardýr-yoktur bilmem.
    O kadar içinde deðilim.
    Ama uzaktan Muharrem Usta'nýn yanlýþ yönlendirmeye tabii tutulduðu belli.

Eðer Aðaoðlu bunu bile bile bu ekibi kurduysa yazýk eder.
    Birini satan herkesi satar.

Bugün satmýyorsa ya fýrsatý olmamýþtýr, ya da henüz ihtiyaç hasýl olmamýþtýr.
    Hocam aylardýr burada anlatmaya çalýþtýðým olaylarý eski yönetici,ihanete uðrayan Muharrem Usta'yý terk etmeyen yönetici anlatýyor.Kupalara haciz getiren avukatýn görevine son verildiðinde bu hain eðer avukatýn görevine son verirseniz bu yönetimi yýkarým diyor.
    Kupalara haciz geldiðinde yönetime haber vermeyen müze sorumlusu da Trabzonspor'a þikeci diyen yüzkarasý Divan Baþkaný Ali Sürmen'in kayýn biraderi.

https://twitter.com/OrhanOflu/status...42461829779456

Ekici'nin transfer olmamasýný Muharrem Usta'ya neden zarar diye yazdýrdýklarýný da aþaðýdaki konuþma çok iyi açýklýyor.
    Ekici için þikeci baþý Aziz'e söz veriyor bu hain yönetici,eðer transfer olmazsa zor durumda kalýrmýþ.

https://twitter.com/OrhanOflu/status...08955804246017

Burada bir þey yazýyorsam bunun gerçek olduðundan þüpheniz olmasýn,kimseye iftira atacak bir insan deðilim.

Bizim taraftarýn maalesef araþtýrma ve gerçeði öðrenme diye bir derdi yok veya iyi niyetli yaklaþalým zamaný yok,ortamda hangi algý varsa ona göre davranýyor.

Bakýn UEFA'ya e-maili attýrmayýp,Trabzonspor'a ceza aldýranlar da,Sadi Tekelioðlu'nu TFF'ye gönderip,Trabzonspor aleyhine ifade verdirip,kazandýðýmýz davalarý kaybettirenler de,Muharrem Usta'nýn Kartal'daki tesislerimizde sorun olan ruhsat iþini çözüp,Trabzonspor'u 100 milyon TL zarardan kurtarmasýndan rahatsýz olup,onu þikayet edenler de,futbolculara bu baþkan gidecek,oynamayýn diyenler de ayný hainler.

Ve maalesef bu hainler Ahmet Aðaoðlu'nun yönetiminde,onu da ekarte edip,baþkan olmaya hazýrlanýyorlar.
    Trabzonspor'u ele geçirecekler ama taraftar hala Muharrem Usta'ya sldýrýyor.
    Konu sasone tarafýndan (16.11.2018 Saat 15:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu borc yükünden kurtaracak baskan yok malesef tüm takýmlar basta biz olmak üzre kücülecegiz hemde cok

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Kulübü zengin birine satsýnlar boþa uðraþmaya gerek yok.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulübü zengin birine satsýnlar boþa uðraþmaya gerek yok.
    kim alacak alýp ne yapacak gelen oyuncu kacýyor sosyal hayat yok hicbirsey yok.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý tonya55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kim alacak alýp ne yapacak gelen oyuncu kacýyor sosyal hayat yok hicbirsey yok.

Nereden
    Ýstanbul

Sasone
    Hainden kastin kimler.Sadece HH ve Ali Surmen mi.Yoksa baskalarida varmi?
    Bu insanlar hainken mevcut yonetim neden bu kisilerle beraber.Hadi diyelim bu kisiler heryeri kapatmis,onlardan izinsiz kimse baskan olamiyor,o zaman yapilacak bir yol var,Muharrem Ustanin ulusal bir kanala cikip bu kisilerin yaptiklarini anlatmasi
    Hatta beni yaktilar,sizide yakmasinlar tarzinda mevcut yonetime tavsiyede bulunup,zeytin dali uzatip,pozitif bir hava yaratilmali
    Olusturulacak kamaoyu baskisiyla bu kisiler kulupten uzaklastirilmali.Tabi bunda taraftar gruplari,ve munferit taraftarin olusturacagi baski onemli
    Yoksa bu kisileri kimse o koltuklardan indiremez.
    Bizde 100 yil daha tv deki yorumcular gibi "bu takimda baska sorunlar var deriz"

Nereden
    Bursa

Alýntý kartal61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sasone
    Hainden kastin kimler.Sadece HH ve Ali Surmen mi.Yoksa baskalarida varmi?
    Bu insanlar hainken mevcut yonetim neden bu kisilerle beraber.Hadi diyelim bu kisiler heryeri kapatmis,onlardan izinsiz kimse baskan olamiyor,o zaman yapilacak bir yol var,Muharrem Ustanin ulusal bir kanala cikip bu kisilerin yaptiklarini anlatmasi
    Hatta beni yaktilar,sizide yakmasinlar tarzinda mevcut yonetime tavsiyede bulunup,zeytin dali uzatip,pozitif bir hava yaratilmali
    Olusturulacak kamaoyu baskisiyla bu kisiler kulupten uzaklastirilmali.Tabi bunda taraftar gruplari,ve munferit taraftarin olusturacagi baski onemli
    Yoksa bu kisileri kimse o koltuklardan indiremez.
    Bizde 100 yil daha tv deki yorumcular gibi "bu takimda baska sorunlar var deriz"
    Hainler belli,Usta yönetimini düþürmek için istifa eden ve bugün Aðaðlu yönetiminde kulübü ele geçirmek için sinsi planlarýný iþleten grup.
    Ýsimler belli.

Muharrem Usta'ný taraftarýn gözünde hýrsýz noktasýna boþuna çýkarmadýlar,o algýyý boþuna yaratmadýlar,taraftarý arkasýna alýrsa kellelerinin gideceðini bildikleri için Muharrem Usta gibi taraftarýn göz bebeði bir adamý yediler.

Taraftar desteðin yoksa,kimse bir þey yapamaz ve Usta'nýn artýk laflarýný dinletebileceði bir taraftar kitlesi yok,çünkü herkes onu hýrsýz sanýyor.
    Yaratýlan algýya yenildi Usta.
    • Memento mori

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ahmet Aðaoðlu: "Fenerbahçe maçýna bir hafta kala, genel kurula iki hafta kala saðdan soldan insafsýzca saldýrmaya baþladýlar. Önce Þenol Güneþ'le görüþtüðüm ardýndan Ali Koç'u Fenerbahçe maçýna davet ettiðim haberleri... Yarýn neler uydurulacaðý belli deðil ama her iki haberde külliyen yalan. Bu haberleri çýkaranlarýn amaçlarýný tahmin etmek zor deðil ama þimdilik tek bir cevap yeterli sanýrým; benim amacým Trabzonspor'a hizmet etmek! Sizin amacýnýz ne acaba?"
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Bursa

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Aðaoðlu: "Fenerbahçe maçýna bir hafta kala, genel kurula iki hafta kala saðdan soldan insafsýzca saldýrmaya baþladýlar. Önce Þenol Güneþ'le görüþtüðüm ardýndan Ali Koç'u Fenerbahçe maçýna davet ettiðim haberleri... Yarýn neler uydurulacaðý belli deðil ama her iki haberde külliyen yalan. Bu haberleri çýkaranlarýn amaçlarýný tahmin etmek zor deðil ama þimdilik tek bir cevap yeterli sanýrým; benim amacým Trabzonspor'a hizmet etmek! Sizin amacýnýz ne acaba?"
    TRT ekranýndan davet etti,kendi kulaðýmla duydum.ÞG konusunda bir þey söyeyemem ama HH arkasýndan iþ çeviriyor olabilir.
    Ama sanýrým baþkan Aðaoðlu yüksek egodan dolayý konuþtuklarýný kulaðý duymuyor,TRT spor'da kendisi açýk açýk davet etti.
    • Memento mori

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TRT ekranýndan davet etti,kendi kulaðýmla duydum.ÞG konusunda bir þey söyeyemem ama HH arkasýndan iþ çeviriyor olabilir.
    Ama sanýrým baþkan Aðaoðlu yüksek egodan dolayý konuþtuklarýný kulaðý duymuyor,TRT spor'da kendisi açýk açýk davet etti.
    O programda Ersin Düzen'in Ali Koç'u davet eder misiniz sorusuna genel hatlarýyla "Ben her müsabakada takýmýmýn yanýnda yer alýrým, futbolcu seremoniye çýktýðýnda baþkanýný protokolde görecek, ben Ülker stadyumuna gideceðim " demiþti

Benim kaçýrdýðým cümle olmadýysa söyledikleri bunlar

Eðer görüntü vs varsa paylaþabilirsiniz
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Bursa

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O programda Ersin Düzen'in Ali Koç'u davet eder misiniz sorusuna genel hatlarýyla "Ben her müsabakada takýmýmýn yanýnda yer alýrým, futbolcu seremoniye çýktýðýnda baþkanýný protokolde görecek, ben Ülker stadyumuna gideceðim " demiþti

Benim kaçýrdýðým cümle olmadýysa söyledikleri bunlar

Eðer görüntü vs varsa paylaþabilirsiniz
    Ali Koç gelecek mi diye ýsrarla sordular,neden baþka bir baþkaný sormayýp ýsrarla Ali Koç'u soruyorlar,þikecilerin baþkaný olduðu için ve 2011 yýlýnda da þike yapan yönetimin içinde olduðu için.
    Aðaoðlu ne dedi,bizim stadyumda rakip baþkanýn yeri benim koltuðumun yaný,tabi ki gelip izlemesini isteriz dedi.

Bu davet deðil mi?
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)