Sayfa 498 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 398 448 488 496 497 498 499 500 508 548 598 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,426 ile 12,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþ beni bir sen anladýn,sen de yanlýþ anladýn.Muharrem Usta'nýn emeklerinin ekmeðini ondan sonra geleneler yedi ve tükettiler.
    Adam doðuþtan lider özelliki,alfa.Ýddia ve onun için gerekli olan ihtiyaçlarý tespit edip,gerekeni yapma konusunda Muharrem Usta kadar dirayetli kimse yoktu.

Maalesef sýrtýndan vuranlar,bugün kulübü çýkmaz bir sokaða soktular.Bu gerçeði görmek neden bu kadar zor sizin için?

Muharrem Ustanin kurdugu kadronun Ahmet Agaoglunun kurdugu kadrodan daha iyi oldugua katiliyorum. Hele hele Muharrem Ustanin kadrosu ile Ahmet Agaoglunun basarili oldugunu kimse inkar edemez. Edenler ya futboldan anlamiyorlar yada fanatiklikten yapiyorlar.

Muharrem Ustanin tek hatasi Teknik kadro secimiydi. Futbolu kafasinda bitirmis bir Ersun Yanala uzun bir zaman sahip cikmasi hataydi. Ayni hatayi Ali Koc yapmadi ve hemen kovdu Ersunu. Sonra Ersun Yanaldan agzi yandigi icin gitti capsiz Rizayi getirdi.

Muharrem Usta iyi bir teknikp ekip olustursaydi o kadro ve takviyeler ile sampiyonlugun bir numarali adayi olurdu.

Dedigim gibi. Hatasi teknik ekibi iyi secemedi.

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Vizyon nedir? Seçimden önce lucescu twiti atýp seçmeni manipule etmek, uzatýlan her mikrofona lucescu ile görüþüyoruz demek, lucescu nun bir Türk tv sine baðlanýp adýmý kullanýyorlar diye sývamasýndan sonra sus pus olmak ve seçimi kazandýktan sonra ben lucescu yu bir zihniyeti temsil ettiði için örnek vermiþtim, lucescuvari birini getireceðim deyip tornistan yapmaktýr.
    There is no spoon...

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

sasone denilen arkadaþ laftan anlamýyor. Konuþmanýn bir manasý yok. Yormayýn kendinizi.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

baskan abfullah avci gelirse takimi izlrmeyi protesto edecegim bilgine.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþ beni bir sen anladýn,sen de yanlýþ anladýn.Muharrem Usta'nýn emeklerinin ekmeðini ondan sonra geleneler yedi ve tükettiler.
    Adam doðuþtan lider özelliki,alfa.Ýddia ve onun için gerekli olan ihtiyaçlarý tespit edip,gerekeni yapma konusunda Muharrem Usta kadar dirayetli kimse yoktu.

Maalesef sýrtýndan vuranlar,bugün kulübü çýkmaz bir sokaða soktular.Bu gerçeði görmek neden bu kadar zor sizin için?
    Bence Usta'yý savunduðunuz için hakkýnýz yeniyor

Usta'nýn en büyük þanssýzlýðý esas yapýlanma dönemi darbeye denk gelmesiydi. Yanýndaki kendini nimetten sayanlarý denkleme sokmadan.

Aðaoðlu'nun daha profesyoneli idi. Ýþ yönetmeye gelince ikisi de altý boþ bir özgüven ve ukalalýða sahipti

Bakýþ açýnýzý beðeniyorum ama yakýndan tanýmadýðýnýz insanlarý böyle bir partizanlýkla savunmayýn. Partizanlýk yaptýðýnýzdan kýymetli lafýnýz bile anlam ifade etmiyor insanlarýn gözünde. Bu yüzden söylediklerinize itimat edilmiyor. Naçizane düþüncem budur
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Son 45 sezonun en kötü baþlangýcý olmuþ. 10 yýl aradan sonra gelen kupanýn ardýndan yeni bir baþarý hikayesi, tebrikler baþkan(!)

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Mevcut kadro ve yönetimi düþününce Tekke ve Þota gibi deðerleri harcamamak lazým.

Abdullah Avcý'ya okeyim ben.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

son bir þans mý vermiþler gülüyorum.. kazansa ne olacak sonraki maç yine kaybedecek beðenmediðimiz hüseyin çimþir bile daha iyiymiþ valla

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Bugün huzuru bozan bu adam yüzünden TS tepetaklak gidecek sürekli.

Hoca deðiþtirince duzelecek mi sanýyorsunuz?

Fener bile Ersun yüzünden kaç sene geri gelmesi için tezahurat yapti. Yönetim divanla anlasip istifa mistifa yok, taraftar umrumda degil diyor.

Bu kulup boyle gitmez. Bitmis. Yeni hoca gelse de insanlar maca odaklanamiyor tam anlamiyla rakibe savas acamiyoruz. Bunun musebbibleri gitmeden kimseyi yenemeyiz.

Avci kabul etse de ilk 5 e giremez. Gelecek sene dahil. Kulupte taraftarda inanc, huzur, destek 0. Birliktelik 0. Bitiren Imza ;

Ahmet Agaoglu ve yonetimi. Hakkim helâl deðil.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Avcý mi?
    Aykut kocamanin suçu neydi hem de boþta
    Yazýklar olsun
    Rezilsiniz rüsvasiniz

Þike sürecinde þike yoktur diye malumat veren tanýklýk eden bir adamý bu kulübe dünya para vererek layýk görmek sizin haysiyetsiz olduðunuzu gosterir.
    Ahlâksýzlar
    Benden bu kadar, ben mi yönetiyorum ki bu kadar sizin yaptýðýnýz hatalarýn ceremesini çekiyorum
    Ne haliniz varsa görün, düzenin adamlarý
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þampiyonluðu veren de yeni sezonun içine eden de newton'muþ demek ki, baþkan kandýrýlmýþtýr mutlaka.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

son noktayýda koydun kendini bitiren.

iyi baþlayan hikayeyi p.ç ettin bravo!

en yakýn zamanda seçim yapýlýp vedalaþýlmalý.

sadece seninle deðil bize özkan sümer lazým siyasetin adamý olmayacak.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    son bir þans mý vermiþler gülüyorum.. kazansa ne olacak sonraki maç yine kaybedecek beðenmediðimiz hüseyin çimþir bile daha iyiymiþ valla
    Lütfen saçmalama!!!! Çimþirin 2:2 kaldýðý Alanyasporu bu bu beðenmediðin Newton Alanyaspora pozisyon vermeden 2:0 kazandý. Kimin daha iyi teknik direktör olduðu resmen ortada!!!!!

"Ön protokol imzaladýðýmýz 4 oyuncu var. En fazla bir yýldýz oyuncuyu göndermeyi düþünüyoruz" diyen kimdi? Kimler gitti? Sörloth, Novak, Sosa, Ndiyaye. Ön protokol imzalanan futbolcu falanda yoktu. Haberin ola

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Agaoglu çok saf bir adam. Futboldan da anlamiyor.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mevcut kadro ve yönetimi düþününce Tekke ve Þota gibi deðerleri harcamamak lazým.

Abdullah Avcý'ya okeyim ben.
    Evet Bu ortasaha ile Jürgen Klopp bile kümeye oynar

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

kendisi karakter olarak on numara insandýr, iyi niyetli, efendi bir adamdýr buna itirazýmýz yok ama ne yazýk ki geçen sene devre arasý yapýlan transferler ile baþlayan süreçte resmen proje takýmýna þampiyonluk verdiler buda yetmedi takýmýn en iyi oyuncularý kaçtý. çok net baþarýsýz.

adamlar galatasaray da mustafa cengizi bile istifaya davet ediyor üstelik kazanmadýk kupa býrakmadý bizimkiler de duygusal davranýyor. 1 milyonluk þehirde illa ki baþkanlýk yapacak birisi çýkar merak etmeyin. tabi iho gibi her hafta akp mitingine gidecek tipleri bir daha bu kulübün içine sokmamak þartýyla...

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Antonio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Agaoglu çok saf bir adam. Futboldan da anlamiyor.
    Futboldan anlasa þampiyonluða oynayan bir takýmýn baþýna hocalýk yapmamýþ bir Çimþiri teknik direktör olarak getirmezdi. Ve en önemlisi ortahasýz futbolun olmayacaðýný bilirdi ve kameralarýn karþýsýna geçip 6 numara isteyen 8 den 2 yi çýkarsýn veya 4 de 2 eklesin diye saçma sapan konuþmazdý. Futbol bilgisi sýfýr olan bir baþkan!!!!

Nereden
    Asya Diðer

Eklenti 19817

Eklenti 19818

Birde asýl sorun Gökhan Kandemir denen þahýsta ýsrar edilmesidir. Çalýþtýrdýðý takýmlara bir bakarmýsýnýz Allah Aþkýna!!!! Aðaoðlunun torpillisi! Newton bile ispanyol kondisyoner istedi Gökhaný yetersiz bulduðu için. Aðaoðlu veto etti!!!! Bende Aðaoðlunu veto ediyorum o zaman. Derhal istifa!!!!!

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

En onemlisi gelecek baskan bunun gibi kameralara 4 + 2 veya 8-2 , karadenizli agiz taklitleri filan... bunlari yapmasin adam gibi kibar bir sekilde anlatsin. Bu var ya bu. Yazamiyorum...

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Abdullah Avcý denen sinsi herif getirilirse bende boykot ediyorum takýmý. Yeter artýk çiftliðe çevirdiniz kulübü.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ne zaman defolup gidiyorsunuz bu kulübün baþýndan acaba?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Baþkanýn aklý varsa takýmýn baþýna Gordon Milne'i getirir. Tecrübesi ile takým þaha kalkar. Newton'da yardýmcý olur ona.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Yöneticilerin ismi geçirilerek takýmýn hocasý ile ilgili spekülasyonlara neden izin veriliyor? Niçin bugüne kadar bir yalanlama yapýlmadý? Her gün bir yenisi...

Sen istediðin kadar bilanço analizi yap, taraftar takýma bakar. Takýmý da istediðin kadar iyi oyunculardan kur, bu lig teknik direktör ligi. Eddie Newton'a saygým var ama bir maçla kupa kazandý diye takýmýn baþýna getirdi. O zaman sabret, arkasýnda dur. Mümkün deðil, bir ay önce açýk açýk yazdýk.
    Daha eskiye gidelim. Bir hocayla akþam yemeði randevusuna, mazeret bildirmeden gitmiyor. Çünkü M. Yiðit Alp o hocayý istemiyor.

Þu haber Trabzonspor yönetimi için utanç vesikasýdýr:

https://www.karadenizgazete.com.tr/s...aman-mi/291262

Lâkin kibirlerinden burunlarýnýn ucunu göremeyen tiplerden utanma beklemek beyhude.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

An itibarý ile küme düþme hattýna girdik.
    Tebrikler.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kendisi karakter olarak on numara insandýr, iyi niyetli, efendi bir adamdýr buna itirazýmýz yok ama ne yazýk ki geçen sene devre arasý yapýlan transferler ile baþlayan süreçte resmen proje takýmýna þampiyonluk verdiler buda yetmedi takýmýn en iyi oyuncularý kaçtý. çok net baþarýsýz.

adamlar galatasaray da mustafa cengizi bile istifaya davet ediyor üstelik kazanmadýk kupa býrakmadý bizimkiler de duygusal davranýyor. 1 milyonluk þehirde illa ki baþkanlýk yapacak birisi çýkar merak etmeyin. tabi iho gibi her hafta akp mitingine gidecek tipleri bir daha bu kulübün içine sokmamak þartýyla...
    iyi niyetli olduðuna þüphem yok ama efendi insan olduðu konusunda þüphelerim var. geçen sene alanya maçýnda sahaya girip foto muhabirlerine saldýran antrenör kovalayan ali aðaoðlu muydu? ya da tribünde çektiði hareketi siz trabzonspor baþkanýna yakýþtýrdýnýz mý? ülkenin yüzde 90'ýnýn nefret ettiði baþakbile geçen sene baþkan saðolsun epey bi sempati topladý! galatasaray'la yarýþýrken herkesin galatasaray þampiyon olsun dediði takýmý bizle yarýþýrken ülkenin yarýsýndan fazlasý desteklediyse burada oturup aynaya bakmamýz lazým. anadolu insanýnýn 2. takýmý trabzonsporu nefret objesine dönüþtüren adamýn pek efendi olduðunu düþünmüyorum.
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)