Sayfa 504 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 404 454 494 502 503 504 505 506 514 554 604 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,576 ile 12,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    A Milli Takým’da Piontek’in yardýmcýlýðýný yapan Terim, Galatasaray’a geldiðinde 42 yaþýndaydý.

Aykut Kocaman fb de 44 yaþýnda hocaydý

Sergen 48 yaþýnda(sabredilse BJK 3 sene sonra yakar ligi)

Erol iti 45 yaþýnda

BESBELLÝ FUTBOLDA deðiþim-dönüþüm zorunlu, çimþiri-newtonu yemediðimiz ETRAFI DONATILMIÞ 54 yaþýndaki Ünal Karaman NEYÝ BOZDU DÝYE uzaklaþtýrýlmýþ, þimdi bunu soruyorum, o zaman hadi göremedik???

Þimdi, 43 yaþýnda Tekke veya 47 yaþýnda Þota olmayacak da onun bunun çocuklarý mý gelip savaþacak TRABZON ÞEHRÝ için???
    Yine bu rezalet fikirler gün yüzüne çýktý. Seçeneklerde Hami yok sadece. Çünkü Hami ile az daha küme düþüyorduk. Bu sinir stres durumuna daha fazla katlanamýyorum gerçekten. Trabzonsporlu olmaktan baþka hiçbir baþarýsý olmayan tiplere Trabzonspor teknik direktörlüðünü emanet etmek en hafif tabir ile cehalettir.

Daha süperligde takým çalýþtýrabilecek tecrübeye sahip olmayanlara ligin en üst düzey takýmýný emanet etmek yerel kafadýr.

Fatih Tekke Hami Gökdeniz MRA hiç fark etmez. Bu insanlar kiþisel geliþimleri tamamlamadan Trabzonspor'a layýk görmek yerel kafasýdýr.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yine bu rezalet fikirler gün yüzüne çýktý. Seçeneklerde Hami yok sadece. Çünkü Hami ile az daha küme düþüyorduk. Bu sinir stres durumuna daha fazla katlanamýyorum gerçekten. Trabzonsporlu olmaktan baþka hiçbir baþarýsý olmayan tiplere Trabzonspor teknik direktörlüðünü emanet etmek en hafif tabir ile cehalettir.

Daha süperligde takým çalýþtýrabilecek tecrübeye sahip olmayanlara ligin en üst düzey takýmýný emanet etmek yerel kafadýr.

Fatih Tekke Hami Gökdeniz MRA hiç fark etmez. Bu insanlar kiþisel geliþimleri tamamlamadan Trabzonspor'a layýk görmek yerel kafasýdýr.
    Yahu Sercan hadi cahil dedin ama fikrin neyini beðenmedin???

SORUYORUM

Takýmda Uðurcan-Ömür-Nwakaeme-Parmak-Ekuban-Hugo ayarýnda rakiplerinde OYUNCU var mý???

en az 6 adet FLAÞ adamýn varken ligin en kötüsüysen SORUN MENTAl deðil mi?

TR de þampiyonluk Alan Hocalar þimdi NERDE???

Erol deðil hoca olmak halý sahada takým yönetemez, AMA ARKADAN GAZLAYANLARI görmedin mi?

Erol etrafýnda fb için götüyle top durduran ligin en pisliði Volkan-en köpeði Emreyi kim EKÝP YAPTI???

SERCAN KARDEÞÝM, MENTAL OLARAK ABÝ LAZIM BÝZE, premier ligde deðiliz, TAKTÝK MAKTÝK YOK BAMBAMLAR, 10 seferde 8 kez þampiyonluk aldý..

TÜRKÝYE LÝGÝ SADECE MENTAL-KONDÝSYON LÝGÝDÝR....
    Konu Tekke tarafýndan (28.10.2020 Saat 17:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Ahmet Aðaoðlu, eðer GAZA gelip Ünalý kovduysa, EGOSUNU yensin, Ünal geldiði gün KASIM 2019 A döneriz, Ocakda 2 transferler Þubatta Ýstanbul büyütülmüþleri aðlamazsa daha forumda yazmam o derece iddialýyým...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Ben o iddiada deðilim, Trabzonspor BAÞKANINDAN baðýmsýz olarak bir DAVANIN temsilcisidir, ÝSTANBUL MEDYASI Þenol-Gökdenize ne yazarsa yazsýn, GÝTTÝLER MÝ????????

Sevgili hemþerilerim <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@tristram<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> ve <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Black<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->panter DEÐERLERÝMÝZÝ DUYUMLARLA yerin dibine de sokmayalým MÝLLÝYETÇÝLÝK olmasýn diye...

amacim tartismayi uzatmak degil ama yazdiklarim dedikodu degil dogru bilgilerdir.senol gunes olayini ali sen kac kez anlatti bir kez olsun yalanlanmadi.sadece ali sen degil bir cok kisi bunu anlatti,yani dogru..gokdeniz'e gelince bir kanala roportaj verdigini hatirliyorum.sikecilerle anlasmisti.sike sureci ile alakali yuvarlak konusmalarini dun gibi hatirliyorum..yani son an da aksilikler cikmasaydi ikisi de sikecilere gitmis olacakti.
    futbolda benim degerim onun degeri diye bir sey artik maalesef yok.olaya bu sekilde bakmanin kimseye bir faydasi da yok.agaoglu ayni hatayi yapti alt yapimiz soyle iyi boyle iyi diye ovundu durdu bugun ucuncu sezonuna girerken ilk 11'de ugurcan ve omur disinda alt yapi futbolcusu yok.onu gectim yerli topcu da yok.yani bu isler uc tane trabzonspor'luyu goreve getirelim olayini geceli yillar oldu.kadronda birlesmis milletler gibi her ulkeden topcu varken hoca oz trabzonlu olsa ne olacak.kaliteliyse tabii ki olsun ama su an isimizi gorecek yerli bir hoca yok.

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Yahu Sercan hadi cahil dedin ama fikrin neyini beðenmedin???

SORUYORUM

Takýmda Uðurcan-Ömür-Nwakaeme-Parmak-Ekuban-Hugo ayarýnda rakiplerinde OYUNCU var mý???

en az 6 adet FLAÞ adamýn varken ligin en kötüsüysen SORUN MENTAl deðil mi?

TR de þampiyonluk Alan Hocalar þimdi NERDE???

Erol deðil hoca olmak halý sahada takým yönetemez, AMA ARKADAN GAZLAYANLARI görmedin mi?

Erol etrafýnda fb için götüyle top durduran ligin en pisliði Volkan-en köpeði Emreyi kim EKÝP YAPTI???

SERCAN KARDEÞÝM, MENTAL OLARAK ABÝ LAZIM BÝZE, premier ligde deðiliz, TAKTÝK MAKTÝK YOK BAMBAMLAR, 10 seferde 8 kez þampiyonluk oldu..

TÜRKÝYE LÝGÝ SADECE MENTAL-KONDÝSYON LÝGÝDÝR....
    Bizim kadronun eksik bölgeleri hayati derecede önemli orta sahadan oluþuyor. Diðer isimler kendilerini süper ligde göstermiþ isimler. Uzun vadede Sergen'in de Erol Bulut'un da baþarýlý olacaðýný zannetmiyorum. Yinede bu isimler belirli bir süperlig tecrübesinden sonra bu takýmlarýn baþýna geçmiþ isimler. Ne kadar tecrübeliler, bu tecrübe onlara ne kattý derseniz anlarým.

Yani abi seni kýrmamak için diyeceðim tamam getirsinler Fatih Tekke'yi 8.ci olalým ama bunun sonu yok ucu yok bucaðý yok. Biz bunu denedik. Hami ile nasýl rezil durumlara düþtük gördük. Az daha küme düþüyorduk. Yani bu mantýk hatalý bir mantýk. Bizde uyum saðlayamaz. Bu sene Fatih'i deneriz sonra dönüp Gökdeniz diyecekler vs.

Ben yerli olduklarý için karþý deðilim bu adamlar yetersiz kiþisel geliþimleri sýkýntý. Daha doðru ifade ile bunlar futbol felsefesini anlayacak bilgi tecrübeye sahip deðiller. Sota desen anlarým yine biraz. Sota bu isimlerden farklýdýr. Denenebilir mi ? Belki denenebilir. Þenol Güneþ desen gözüm kapalý kabul ederim zaten. Fakat Fatih Tekke vs gibi isimler kulübün geleceðini çöpe atmaktýr. Bu tür travmalardan kurtulmak kolay olmuyor. Çok çok kötü sonuçlar doðuruyor. Elimizin altýnda Avcý varken alýp yolumuza bakmalýydýk.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton hocayý gonderirlerse gözümde pul kadar deðerleri kalmaz.
    agzina saglik.su an baska hocalarla gorusme yapmalari bile basli basina sacmalik.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

@tristram Eyvallah, ben katýlmýyorum sadece o görüþe, terim-belöz veya Aykut yavþaklarýna göre Þenol Hoca çooooook üstte benim gözümde...

Direktör: emre belöz
    Teknik Direktör: Erol Bulut
    Erol Bulut'un Medya Danýþmaný: Volkan Küçük
    Yardýmcý Antrenör: Mehmet Yozgatlý
    Yardýmcý Antrenör: Volkan Demirel
    Yardýmcý Antrenör: Zeki Murat Göle
    Yardýmcý Antrenör: Mehmet Aurelio
    Kondisyoner: Pantelis Pantelopoulos
    Kaleci Antrenörü: Marco Knoop

ÇOK ZOR DEÐÝL, COPY PASTE YAP, Ünalýn altýný doldur:

Direktör: gerek bile yok belki
    Teknik Direktör: Ünal Karaman
    Medya Danýþmaný: ÞART....
    Yardýmcý Antrenör: Çimþir
    Yardýmcý Antrenör: YABANCI
    Yardýmcý Antrenör: YABANCI
    Yardýmcý Antrenör: Gökdeniz mesela vb
    Kondisyoner: ÞART
    Kaleci Antrenörü: Onur Kývrak

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Konu MENTAL

https://twitter.com/UnalKaramanTS/status/1318262721784258562?s=20

Ben o havayý özledim, KARÝZMAYI, dik duruþu, TAMAMLANAN EKSÝK PARÇAYI...

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Alýntý hyasin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdullah Avcý 1+1 sozlesmeyi kabul etmemis, 3+2 yýllýk sozlesme istegi yonetim tarafýndan kabul edilmemis..Buyuk ihtimalle Agaoglu harcayacak hoca bulacak kendisine.
    Bakýn bu doðru ise niyetler o kadar net ki çocuk olsa anlar.
    Trabzonspor kimsenin derdi deðil.

Neden?

Avcý'nýn plancý, uzun vadeci biri olduðunu herkes bilir. Ee Aðaoðlu iþe gelirken ne diyordu: "kendi çocuklarýmýz, alt yapý, uzun plan, program, sampiyonluk 3-4 yýl sonra..."

N'ldu, alýn iþte uzun vadede bir teknik direktör.Ýbb gerçeði de en büyük referansý...

Hayýr, istediðimden deðil, Newton kalsýn. Artýk adam harcama devri bitmeli.

Bakýn bu ülkede bjk, gS, fB ve bizim gibilerin baþýndakiler kýsa vadede baþarý ister, yoksa giderler. Uzun vadede gelen futbol sevdalýsý zordur. Ali Bey istese de yanindakiler istemez...

Zor günler ki 2-3 yýla tünelin ucu çok çok zor...
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen öyle bakalým Aðaoðlu kendisine mi teknik direktör arýyor yoksa Trabzonspor kulübüne mi ?

Avcý olmuyorsa yerli saçmalýklarý denemeye gerek yok. Newton devam etsin. En azýndan hoca hakkýmýzý doðru zamanda kullanýrýz.
    Ben de avcý olmazsa sadece tekke belki diyorum ama daha erken gibi.bir süre sonra kesinlikle tekkeyi görmek isterim.
    Newton kalsýn o zaman.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Yeni Þafak Spor
    @yenisafakspor
    · 32d
    Mustafa Reþit Akçay: "Kariyerime öncelikli olarak Süper Lig takýmlarýnda devam etmek istiyorum. Bize ihtiyacý olan bir kulüp, 'Hocam gelin görüþelim' derse görüþürüz." (��Radyospor)

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Agaoglu'da biliyor kendi doneminde yaptýgý transferlerle bu takýma Guardiola'yý bile getirse basarýlý olamayacagýný.O yuzden Agaoglu'na kýsa vadede harcayabilecegi hocalar lazým.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ahmet Agaoglu yeni bir hikaye yazmak ister mi ? Huseyin Cimsir ile tutmadý sonra Newton ile farklý bir hikaye yazmak istiyoruz diye getirdi.O da tutmadý.Simdi buyuk ihtimalle hikayeyi yerlinin yerlisi uzerinden yazma hayali var.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Baskan Abdullah Avci'yi getirirse Ahmet Nur Cebi ile arka planda kirli anlasmalar yapmis demektir. Kimse rakibinin yuklu bir tazminat odemeye mahkum oldugu bir adama sozlesme imzalatip, batmakta olan rakibini kurtarmaya calismaz. Abdullah Avci gelirse Ahmet Agaoglu baskanlik koltugunda 6 aydan fazla duramaz.

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Avcý iþi olmamýþ, MRA deniyor,oldu olacak yardýmcýlýðýna da Cimþir'i geri çaðýrýn

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

abdullah avcý çok uzun sözleþme istemiþ.. muhtemelen kýsa vadede deðilde baþakþehir projesi gibi bir proje deneyecekti bizimkilerde kabul etmemiþ.. bu saatten sonra soðudum arkadaþ newton felan gönderilmesin artýk yerine gelecek adam kim olacak allah aþkýna.. avcý için gemileri yakarsýn ama saçma sapan fatih tekke mra vs saçmalýða giriþmeyelim. newton kalsýn

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

ya avcýyý getireceksin yada sezon sonuna kadar newton ile devam etmek zorundasýn bunu sen istedin baþkan.. katlanacaksýn sonucuna. bu kulüp deneme tahtasý deðil kimsenin oyuncaðýda deðil yeter artýk.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kimi getirirsen getir bu kadroyla iþ yapamaz, bol beleþ oyunculara milyon eurolarý verdik zaten bizi hiçbir yere taþýyamayacaðý oyunculara, daha fazla para harcamanýn lüzumu yok..
    I am not in danger , I am the danger..

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Teknik direktör seçimi konusunda dünyanýn en beceriksiz takýmýyýz. Yine ayný muhabbetler baþlamýþ hala Hami ve MRA diyen bile var düþünün artýk. Tekke'yi yakýþtýranlar var elli kere söyledik Trabzonspor staj yeri deðil diye. Ayrýca Tekke'nin lisansý var mý? En son gördüðümde röportaj bile veremiyordu. Ben olsam utanýrým.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý hyasin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Agaoglu'da biliyor kendi doneminde yaptýgý transferlerle bu takýma Guardiola'yý bile getirse basarýlý olamayacagýný.O yuzden Agaoglu'na kýsa vadede harcayabilecegi hocalar lazým.
    kardeþim ahmet aðaoðluna kendi gibi çapsiz kukla lar lazým o hoca deðil kukla peþinde dün mehmet yýlmaz daha abdullah avcý ismi dülþmedem mustafa reþit akçay hoca olacak dedi düþün tff 1. liginde takým bulamayan çalýþtýrmaya çapý yetmeyen adam trabzonsporun hocasý olacak bizim rakibimiz 3 istanbul takýmý deðil bizim baþýmýzdakiler.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2011'de ben bugünlerin benzerini basketbolda yaþadým. O zaman çok yazdým, uyardým. Kapý kapý dolaþtým. Þahidim Zeyyat Kafkas'týr, Hakan Usta'dýr. Bir aydýr da Newton için uyarýyoruz. Bakýn, sene 2011:

Önce: "... TOFAÞ gibi bir takýmda önemli baþarýlara imza attý. Bizi yukarýlara taþýyacak bir antrenör. Altyapýya, þehre önem veriyor. Biz de bu þehirden antrenörler yetiþtirmek istiyoruz. Trabzonspor'un büyüklüðünden dolayý 10 antrenör bize gelmek istedi. Biz de bu isimlerin arasýndan kulübe en uygun ismi seçtik."

(Bu koçu yani Tolga Öngören'i en kritik maç öncesi gönderip yerine baþkasýný - Halil Üner- getirir ve sezon sonunda takým düþer.)

Sonra (2012) : " Trabzonspor Basketbol Takýmýnýn küme düþmesinin sorumlusu benim. Ýlk koçu da sonraki koçu da ben tercih ettim. Binlerce hata yaptýk. Bu sene yapmayacaðýz."

Açýklamalar Mehmet Yiðit Alp'e ait. Trabzonspor'u menajerlik oyununda seçtiði takým gibi görüyor. Önce basketbol, sonra futbol...
    ALP 'in Avcý'yý istediði söyleniyor..
    buradaki bilgi çok deðerli..
    ya bizim bazý taraftarda býdý býdý býdý konuþuyor..
    ya bi susun ya bi bilimsel konuþun..

baþkan gitsin ..hoca gitsin..
    sanki gelenin elinde sihirli deðnek var..

baþkaný kandýrýp bu vasat transferleri kim yaptýrdýysa o gitsin..ALP'ten baþlayabiliriz..

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton'u kovarlarsa akýllarýna tüküreyim. Adam çoðu yeni oyuncuyla bir sistem oturtmaya çalýþýyor ve bunu iþin baþýndan beri söylüyor. Zýrt pirt hoca deðiþtirip takýmý yaz boz tahtasýna cevireceksek iflah olmayýz. Býrakýn adam iþini yapsýn.
    iþte bu..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu sürecin ilaci Giray hocamdir.

Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Digi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

Yok yok Ziya Doðan...!
    BORDO MAVI

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Takýmýn baþýnda hoca varken baþka teknik direktörle görüþmek ayiptir amatorluktur rezilliktir

Bu takým bu kadar kötü yonetilmeyi hak etmiyor
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim ahmet aðaoðluna kendi gibi çapsiz kukla lar lazým o hoca deðil kukla peþinde dün mehmet yýlmaz daha abdullah avcý ismi dülþmedem mustafa reþit akçay hoca olacak dedi düþün tff 1. liginde takým bulamayan çalýþtýrmaya çapý yetmeyen adam trabzonsporun hocasý olacak bizim rakibimiz 3 istanbul takýmý deðil bizim baþýmýzdakiler.
    Bizim futbol fakirlerine mra müstahak inþallah mra yý hoca olarak alýr insallah.Cimþir,newton mra süper kombo tam genetigimizle uyum saglar avcý bizim genetigimizle uymuyorya mra çok güzel uyduracak bunlara.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)