Sayfa 404 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 304 354 394 402 403 404 405 406 414 454 504 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 10,076 ile 10,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

canýn saðolsuun takýmý koru,kadroyu koru+takviye + adam gibi alman hoca ve teknik ekip al

teknik ekibi saðlýk ekibi komple yenile

yapamýyorsan bunlarý istifa et
    "Annuit cœptis"

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan devam etmeli. Ama yapmasý gereken ilk iþ teknik direktör koltuðunda oturan tipi postalayýp ortalama üstü bir teknik direktör getirmesi. Takýmý stoperler haricinde olabildiðince korumasý. Ýki tane net stoper almasý (tercihen Doðu Avupalý). Ayný zamanda, Baþakþehir örneðinde olduðu gibi tecrübeli oyuncularla alternatifli bir kadro yaratmasý.

Evet kaybettik ama yýkýp dökmeyelim. Bu Baþakþehir denen zýmbýrtý da üç senedir þampiyonluða oynayýp direkten döndü ama kadrosunu korudu ve dördüncü sezonunda oldu. Düþtüðümüz yerden kalkalým, yolumuza bakalým.
    Doðru tespitler fakat biz Baþak gibi kadroyu koruyup üstüne koyamayacaðýz. Fýrsatý devre arasý transferinde teptik maalesef. Ligde bizden kötü yedek kulübesi olan bir iki takým var.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Teknik direktör konusunu çok hafife aldýn baþkan. Masa baþýnda güçlü olamýyorsak en azýndan sahada güçlü olmalýydýk. Ýyi bir kadromuz varken vasat teknik ve saðlýk ekiplerine bu kadroyu teslim etmek bize pahalýya patladý. Umarým bu yanlýþlardan ders çýkarýrsýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkanýn bu 2 senede çok yorulduðunu dusunuyorum. Türkiye kupasýný alýp býrakýrsa þaþýrmam.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý AYYILDIZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn bu 2 senede çok yorulduðunu dusunuyorum. Türkiye kupasýný alýp býrakýrsa þaþýrmam.
    Niye býraksýn býraksýnda iho mu gelsin yine.3 iyi adam ve takýmýn iyi adamlarýný elde tutup iyi bir hocayla anlasýrsa yeter.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

asýl olay bundan sonra baþlýyor kadro daðýtýlýrsa 4-5 sene geriye gideriz.
    Konu Doðukan Uçan tarafýndan (09.07.2020 Saat 00:34 ) deðiþtirilmiþtir.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Baþkaným sana desteðimiz tam yeterki takýmý daðýtma ve iyi bir hoca bul canýn saðolsun senin emeklerini biliyoruz.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Kötü yönettik süreci. Durduk yere bir anda "olacaðýz" diye ortaya fýrladýk. Sonra yaygarayý koparmamýz gereken zamanlarda sustuk iþi yerel gazetelerden baþlýk attýrarak çözmeye çalýþtýk sonrasýnda ise iþ iþten geçince yaygarýyý kopardýk. Karýþýk kuruþuk bir þeyler oldu bu kýsmý zaten hiç anlamadým.

Yine diyorum. Saha dýþýnda bu güruha karþý mücadele edebilme þansýmýz sýfýr. Mümkün deðil. Ýmkansýz. O yüzden saha içini çok çok iyi organize etmek ZORUNDAYIZ. Bunun içinde alt yapýlardan A takýma futbolcu yetiþtirmesinden tutun da hocandan teknik ve saðlýk ekibine kadar, futbolcu arama ekibinden tut da kapýcýna kadar PROFESYONELLERDEN kurulu bir organizasyonu kurup oturtman gerekiyor. Tek þansýmýz bu bence.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Saðlam bir teknik ekip getir baþkan. Þimdiye kadar zaten konuþup anlaþman lazýmdý. Hüseyine güvenmenin hata olduðunu anlamýþsýndýr.
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alanya maçýndan sonra baþkaný gören/baþkandan bir cümle duyan oldu mu?

O kavgadan sonra, ki kavgadaki küfürlerde bi abiye küfür olayý vardý (Alanya baþkanýnýn abisi dýþiþleri bakaný), adamý içeri falan mý attýlar hayýrdýr?

O maçta takým da gayet iyiydi, hoca sabote ederek maçý oynamayan rakibe verdi

Sonrasýndaki maçlarda ise takým da oynamadý, hatta büyük bir isteksizlik,halsizlik vs vardý takýma

Ne oldu Alanya maçýndaki kavgadan sonra? Birileri çýkýp açýklasýn artýk...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

ANAOKULU TERK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

sayýn baþkan !

maçtan çýkan futbolcular ,
    neden özel arabayla stattan ayrýlýyor ?

futbolcular neden otobüsle taþýnýyor ?
    býrakýn evlerine kendi imkanlarý ile dönsünler .

ne yapmýþlar da , kulübün parasýyla özel araca , kulübün parasýyla kulüp otobüsüne biniyorlar ?
    Konu ANAOKULU TERK tarafýndan (09.07.2020 Saat 08:55 ) deðiþtirilmiþtir.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hakkýmý helal etmiyorum.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ekonomik anlamda ne kadar iyiyse teknik direktör seçiminde de bi o kadar beceriksiz. Bakalým çýkýp ne diyecek
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Baþkan yaptýðý bütün olumlu hamleleri takýmýn baþýna iki tane basiretsiz hocayý getirerek çöpe attý. Bundan sonra böyle kolay þampiyon olabileceði bir sezonu bulabilir mi ALLAH bilir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Geçmiþte yaþanmamalý ancak geçmiþten ders almak da unutulmamalý.

Yabancý kuralý ve diðer hususlarda Sadri Þener'in Demiröen'i desteklemesindeki ayný ince zeka gösteriliyor.

Sadri Þener gibi kibirli ve kerameti kendinde sanan tarzý, teknik direktör iþini küçümseyen tavrý yine ayný.

Yýllar geçiyor, suretler deðiþiyor ama bazý Trabzonlularda ve özellikle geçmiþten gelen yöneticilerdeki bu kibirli, çok bilmiþ, gereksiz özgüvenli, itici hal baki kalýyor.

Bu kadar pozitif girilen bir sezonda hiçbir iþi doðru yönetememiþ. Transferde sadece Sörloth var. Alternatifi olmayan, antrenman kalitesini dahi yükseltemeyen oyuncular almýþ. 5 milyon euro'yu sene ortasýnda bizi býrakacak bir elin parmaðýný geçmeyecek sayýda maça çýkan adamlara gömmüþ. Avrupa kupasýný küçümsemiþ, Avrupa için de alternatifli bir kadro hazýrlamamýþ. Yanlýþ tipte oyuncuyu geç transfer etmiþ. AKP mv'lerinin siyasi suikastine maruz kalmýþ, yaptýðý gereksiz çýkýþlar ve saçma söylemlerle antipati toplamýþ, teknik heyetine sahip çýkmamýþ, sezon sonunda almasý gereken ayrýlýk kararýný içinde büyütüp kötü zamanda çok kötü bir þekilde almýþ. PTT 1. Ligde kulüpte çalýþtýrýlmayacak bir teknik heyeti þampiyon olacak heyet diye getirmiþ.

Devlet bankalarýnýn yapýlandýrdýðý borç,
    alt yapýdan daha önce çýkan bir oyuncu satýþý,
    Selefinden kalan kemik kadro,
    Camiada eksik olan ruhu yeniden canlandýrabilecek t. Direktör.
    Sosyal medya çalýþmalarý
    1 ara transferde transfer yasaðý söylemi
    Nwakaeme, Ekuban(bu sene), Sörloth 3 baþarýlý transfer.

Objektif deðerlendirince kendisine soruyorum bu iþlerde özgül aðýrlýðýn ne kadar? Kendisini seviyorum ancak bende uyandýrdýðý sevgiyi demeçlerinde de göremiyorum. Bunak esprilerinden geçtim, oluþan pozitif imajý da antipatikliðiyle de söndürdü. Baþarýlý olmamýzdan gelen antipatiklik deðil kendi yarattýðý negatif durumdan bahsediyorum.

Kendisini seviyorum ama ölesiye de kýzýyorum. Öyle yanlýþlarý var ki. Nasýl ki Ünal hocayý savunanlar aþýrý duygusal savunup itici oluyorsa bu kul Ahmet iþi de o kadar itici.

Yaptýðý aklý evvelliklerin farkýnda olsun. Bu takýmý bozup da yeniden yaparým fanatzilerine girerse Sadri Þener gibi gider, sonra ÝHO gibi lahanalara kalýrýz. Yanlýþlarý var ve bunlarla yüzleþmesi lazým. Yanlýþlarý doðrularýndan çok hatta. Onur ve Burak'ý göndermek doðru gösteriliyor da yok paraya Burak'ý bjk'ye verdi. Üç kuruþ Bonservis parasýný bilr vermedi adamlar üstüne adamlarý attýðý gollerle bizim üstümüzde bitirmesini saðladý. Bazý ahmaklar konuþuyor ama profesyonel olarak sýfýr idaredir o. Burak karaktersizdir vs sorun o deðil.

El cevap bence yanlýþlara devam eder, kerameti kendinden bilir. Çünkü o çiðlik her konuþmasýnda var.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

61Firtinasi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

Güzel bir Sezon gecirdik. Sonu üzücü oldu sürece. Yinede iyidi.
    Ben Baskandan ümitliyim. Bu kulübe nerden nereye getirdi. Sana helal olsun Baskan.
    Simdi ama Takim tut. Takim dagilmasin yaprak dökümü gibi. Bir iki takviye seneye yine zirveye oynariz.
    Yeterki sen kal ve bu Kulübü yönet.

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

HÜSEYÝN, HÜSEYÝNÝ ÇIKARTARAK HÜSEYÝNÝ OYUNA ALDI

Ben sizin baktýðýnýz pencereden bakmayacaðým,
    Aðaoðlu gibi baþkan modellerinde daha doðrusu idareci modellerinde bu illa spor kulubu olmak zorunda deðil, Ýþ yerinde de geçerlidir
    Aðaoðlu gibi idareciler amatör idarecilerdir, Ýþlerini ve personelini yönetirlerken tamamen duygusal davranýrlar ve bu duygusallýk onlarý profesyonellikten uzak hale getirir ve bir zaman sonra idaresinden sorumlu olduðun personel bile seninle argolu ve makaralý cümleler kullanmaya baþlar iliþkiler aþýrý iç içe olduðundan sende ona karþý bir pozisyon almakta zorlanýrsýn, Bu tip yöneticilerin olduðu yerlerde suistimal çok ama çok açýktýr

Mesleðe ilk baþladýðým zamanlarda bende , Üretimdeki Usta baþýlar ile beraber kalýp hazýrlarken yanýnda yer alýyordum ve hatta bazan yardým ettiðimde oluyordu ve Patron beni çaðýrmýþtý? Ben sizi Buraya Mühendis olarak aldým, Lütfen otoritenizi sarstýrtmayýn demiþti ve bu bana ders olmuþtu

Baþkan Aðaoðlu ? Klasik bir Anadolu takýmý Baþkaný, Futbolcuyla enseye patlak göte þaplak muhabbetini kurarark takýmýn sevkini daha iyi yaparým sandý ve sanýyor ama o iþler öyle olmuyor. Ayaðýndan ayakkabýyý çýkartýp futbolcuna vermekle performansýný arttýrýrým sandýn ama o iþ öyle de olmuyor.. Ýþler sýkýntýya gittiðinde masaya yumruðunu vuramayacaðýn zamanlarýn geleceðini hesaplayacaktýn, Þimdi futbolcularýn oyuncaðý haline geldin, Konuþacak mecalin yok.. Ne diyeceksin '' Biz bu ligde 2. liði bile baþarý sayýyoruz, genç çocuklar v.s paramýz yoktu v.s v.s ,

Dün Uðurcan'ýn dediði gibi '' Þampiyon olamadýysak da en azýndan Þampiyonluða oynadýk'' deriz

Ýþte klasik sonumuz bu. Bu fikir bir ana fikirdir, Sezon baþýndan beri futbolculara '' yarýn satýlacak olan para aðacý '' gibi yaklaþýrsan bugunle rde sahada yürüdüklerinde '' çocuklar canýnýz saðolsun '' demekten baþka çaren de kalmýyor Aðaoðlu

Siz baþarýyý, Ekonomik göstergelerde düzelme ve sahada satýlacak oyuncu sayýsýndaki artýþ olarak görüyorsunuz ve savunmanýzý yaparken de bu minvalde kendinizi '' BAÞARILI '' sayarak kongrelerde oy alabileceksiniz ama taraftar olarak biz ise , GS -FB-BJK gibi rakiplerin saf dýþý kaldýðý ve son 4 haftasýnda Lider olduðun sezonun, Son iki iç saha maçýnda kendi sahanda ve ligin en zayýf ve kadro olarak da eksik olan Ankaragücü ve Antalya gibi, Bir gol attýðýnda daðýlacak minvaldeki takýmlara karþý, Öne geçtiðin halde puan býrakarak kaybedilen þampiyonluða ANA AVRAT KÜFÜR edesimiz geliyor...

Bunu anlayabilmenizi beklemiyorum Aðaoðlu

Bu kadar maddi deðeri yüksek bir kadroyu, HÜSEYÝN ÇÝMÞÝR gibi , Hiç bir deneyimi olmayan birisine teslim ederek aslýnda bu kadar da amatör olunmaz dedirtmiþtiniz, Bu kadronun Hüseyin'e teslim edilmesi tamamen Teknik direktörlük Kurumuna yapýlmýþ en büyük saygýsýzlýktýr..
    Hüseyin'in baþarýsý falan yok kimse kendini kandýrmasýn, Bu kadro Bu sene Baþakþehir gibi saðlam bir kadro haricinde her takýma kadro olarak üstünlük kurabilecek durumdaydý, Hüseyin 13 maçýn yarýsýnda berabere kalýyorsa ve bu baþarý olarak gözüküyorsa bu da aldatýlmanýn baþka bir yönüdür. Fener'i yenmeyi sezonun baþarýsý sayan anlayýþýmýz bizi buraya getirdi. Futbol olarak habire geri gittik, Taktik olarak geri gittik, Yýldýz oyuncularýmýz habire geri gitti, Sakatlarýmýz arttý, Saðlýk ekibiyle beraber alayý LEÞ VE AMATÖR insanlardan kurulu Teknik kadronun basiretsizliklerinin bedelini ödedik.

Nasýl ki 2011 de devre arasýnda Brozek kardeþler yerine bir tane adam gibi oyuncu alsaydýk þampiyonluk açýk ara gelecekti, Bu sene de Hüseyin'nin yerine Adý Teknik Direktör olan herhangi birisi bile olsaydý bu hezimeti yaþamayacaktýk..

Hyallerimiz çaldýlar dediðimiz sloganýmýzda idareci olarak Aðaoðlu bizim heyecanýmýz anlayamadýnýz ve Bu iþlerin yumurta kapýya dayandýðýnda Hocalýk farkýnýn da önemli olduðunu, Taktik ve teknbik bilginin de önemli olduðunu, Öyle yer sofralarýnda makrube yemek ile sahada top oynamanýn ayný þey olmadýðýný daha doðrusu futbolun bilimsel veriler ýþýðýnda saðlýklý sonuçlar verebileceðini kKOÇUM BENÝM ASLNAIM BENÝM gibi cümlelerin bir yere kadar motive edebileceðini hesaplayamadýðýndan sebep senden baþka falan olmaz

Son olarak

HÜSEYÝN, HÜSEYÝNÝ ÇIKARTARAK HÜSEYÝNÝ OYUNA

Þimdi , Futbolcu satýþlarýný konuþup pazarlamaya baþla bakalým bekliyoruz...

Ha bu arada NOVAK da noktayý koya koya gidecek ama kime koyacak göreceðiz...
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Ali Ýhsan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alanya maçýndan sonra baþkaný gören/baþkandan bir cümle duyan oldu mu?

O kavgadan sonra, ki kavgadaki küfürlerde bi abiye küfür olayý vardý (Alanya baþkanýnýn abisi dýþiþleri bakaný), adamý içeri falan mý attýlar hayýrdýr?

O maçta takým da gayet iyiydi, hoca sabote ederek maçý oynamayan rakibe verdi

Sonrasýndaki maçlarda ise takým da oynamadý, hatta büyük bir isteksizlik,halsizlik vs vardý takýma

Ne oldu Alanya maçýndaki kavgadan sonra? Birileri çýkýp açýklasýn artýk...
    Cikti asporda 1 saat canli yayin yapti tesislerden yunus emre sel ile birlikde macin ardindan ertesi gun yasananlari en ince ayrintisina kadar anlatti ardindan 15 gun hak mahrumiyeti aldi ne konusacakti..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Gorunmeyen bir el sanki takima dur dedi saha icinde siz durun ki saha disinda yasananlar unutulsun saha icindeki kotu futbol konusulsun bu sezonda kendi hatalarimizdan gitti diye balik hafizali camianin aklinda kalsin!!!cimsir ve ekibi yetersiz oglu yetersizdir eyvallah da saha icinde ki bu ruhsuzluk yuzu gulmeyen attiklari gole bile zoraki sevinmeleri nereye koyacagiz herkes uyudu herkes a.gucu ve antalya maclarinda..

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Arkadaþlar bilmediðimden soruyorum. Hak mahrumiyeti alan birisi mesela bir tv kanalýna da mý konuþamýyor? Yoksa ben baþkandan ayný Konya maçý sonrasý yaptýðý konuþmayý beklerdim. Hatta daha fazlasýný, kendi hatalarýný da kabul etmesini beklerdim. O konuþamýyorsa bir yönetici çýksýn anlatsýn yahu. Herkes týkýrýnda olan yine taraftara oldu.

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sakin kalmamiz gereken yerde bos gürültü yaptik.
    Nefsin icin sevme

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

1 temmuzda boyle bir toplanti yapiliyor hayrettin hacisalihoglunun nasil birisi oldugunu bilmeyen yoktur camiada cok ilginc bayram degil seyran degil..
    https://www.guncel61.com/m-haber-44019.html

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cikti asporda 1 saat canli yayin yapti tesislerden yunus emre sel ile birlikde macin ardindan ertesi gun yasananlari en ince ayrintisina kadar anlatti ardindan 15 gun hak mahrumiyeti aldi ne konusacakti..
    15 gün hak mahremiyeti alýnca tvye çýkamýyor mu?

Ben maçta ettikleri kavgayla ilgilenmiyorum, takýmla ilgili Ankaragücü maçýndan sonra, hatta yendiðimiz gs maçýndan sonra, dünkü maçtan sonra

"Bu takým niye oynamýyor" sorusunun cevabýný verdi mi? Malum teknik direktörlük kolaydý ve kendisi yapmaya kalktý...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

baþkanýn futbol takýmý yönetimi rezalettir. abartmayayým ama ihonun yönetimi kadar rezalettir. eðrisi doðrusuna gelen uygulamalarý oldu baþkanlýðýnýn ilk senesinde... ancak bu eleþtirileri futbol takýmý yönetimi için söyledim. mali disiplini saðlama para konularýnda baþarýlý...

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Elbette doðrularý var ama yaptýðý hatalarý sýralarsak;
    -Ünal Karamanýn nedensiz bir þekilde gönderilmesi
    -Ünal Karamanýn gönderilmesi büyük bir hata iken Çimþir ile yola devam edilmesi daha büyük bir hatadýr. 6 aylýðýna Þenol Güneþ ikna edilse þuan 5-6 puan farkla liderdik.
    -Sezon baþý Obi Mikel ve Sturridge transferleri. Bu maliyetlerle alternatifli bir kadro oluþturabilirdik.
    -Novak,Sosayla sezon baþýndan sözleþme yenilenmeliydi. Her sorulduðunda yakýnda imzalýyoruz dedi ama adamlar gidici.
    -Pandemi süreci sonrasýnda takým içine müdahil olmasý
    -Þampiyonluk söylemlerini çok fazla dillendirmesi
    -Alanya maçýnda yaþananlar
    -Devre arasý Da Costa, Messias yerine çok daha iyi lider bir stoper alýnmalýydý.
    -Yabancý kuralýna karþý çýkmasý

Elimizdeki þampiyonluðu resmen teslim ettik. Ayrýca yönetim kurulundaki þovmenler.. Baþarýyý kendi üstlerine alacaklarýný sandýlar ama plan ellerinde patladý.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)