Sayfa 351 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 251 301 341 349 350 351 352 353 361 401 451 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 8,751 ile 8,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Aykut denen maþa köpek

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2010-2011 devre arasý Aykut K.: Trabzonspor'un penaltýlarý irdelenmeli
    2019-2020 devre arasý Ali K.: Bu sistem Trabzonspor'a göre kurgulanmýþ bir sistem

YÝNE AYNI ZÝHNÝYET ÝÞBAÞINDA
    BAÞKANLIÐININ 2. DÖNEMÝ VE ÞAMPÝYONLUK BASKISI VAR
    EN BÜYÜK RAKÝBÝ BÝZÝZ
    1 ÞUBAT'TA SAHAYA GÖMECEÐÝZ ALÝ SENÝ
    Arkadaþlar bu FB sandýðýnýz gibi bir spor klübü deðil.

Masonlarýn kurduðu-iþ ve siyaseti dizayn ettiði bir kuluçka yuvasý.

Bunlar asla Ýstanbul dýþýna çýkarmaz þampiyonluðu, çýkarsa dünya tarihine geçecek bir olaydýr o kadar zordur. Bu ülkede 100 yýldýr medya TÜM MÝLLETÝ UYUTUR VE YÖNETÝR, son 30 yýla bakýn-yakýn tarihe:

Ciner-Doðan(abdi Ýpekçi öldü, Doðan gazeteci yapýldý araþtýrýn)-Simavi bu adamlar Holding sahibi-her türlü ahlaksýz ticaretten hüküm giymiþ adamlar, acaba gazetede kim ne para verirse ne yazarlar???

Son 25 yýlda doðan FANATÝK-FOTOSPOR-FOTOMAÇ bakýn bakalým kime hizmet eder? Medya 3 BÜYÜTÜLMÜÞÜ korur-kollar-nemalanýr-çalar vs vs

Fener Bþk Koç ise proje adamýdýr, 3 BÜYÜTÜLMÜÞÜN KAVGASINA inanmayýn tek hedef SÝSTEMÝ BOZACAK OLAN TRABZONSPORDUR!!!

Gördüðüm tek mantýklý eleþtiri-durum tespiti bu:

Ve resmen dað fare doðurdu. Ali Koç, La Fontaine’i bile mezarýnda hoplatacak masallar anlattý.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...in/611731.aspx
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar bu FB sandýðýnýz gibi bir spor klübü deðil.

Masonlarýn kurduðu-iþ ve siyaseti dizayn ettiði bir kuluçka yuvasý.

Bunlar asla Ýstanbul dýþýna çýkarmaz þampiyonluðu, çýkarsa dünya tarihine geçecek bir olaydýr o kadar zordur. Bu ülkede 100 yýldýr medya TÜM MÝLLETÝ UYUTUR VE YÖNETÝR, son 30 yýla bakýn-yakýn tarihe:

Ciner-Doðan(abdi Ýpekçi öldü, Doðan gazeteci yapýldý araþtýrýn)-Simavi bu adamlar Holding sahibi-her türlü ahlaksýz ticaretten hüküm giymiþ adamlar, acaba gazetede kim ne para verirse ne yazarlar???

Son 25 yýlda doðan FANATÝK-FOTOSPOR-FOTOMAÇ bakýn bakalým kime hizmet eder? Medya 3 BÜYÜTÜLMÜÞÜ korur-kollar-nemalanýr-çalar vs vs

Fener Bþk Koç ise proje adamýdýr, 3 BÜYÜTÜLMÜÞÜN KAVGASINA inanmayýn tek hedef SÝSTEMÝ BOZACAK OLAN TRABZONSPORDUR!!!

Gördüðüm tek mantýklý eleþtiri-durum tespiti bu:

Ve resmen dað fare doðurdu. Ali Koç, La Fontaine’i bile mezarýnda hoplatacak masallar anlattý.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...in/611731.aspx
    Aðzýnýza saðlýk.
    Nokta.
    ÝMZAMI ATIYORUM.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Afrika Diðer

https://twitter.com/Mericfirat/statu...17265715986433

Mis gibi konuþmuþ, bu aymaz Fenerliler de "kumpasý önceden biliyordu" diyor. Gerçekten hiç hayâ yok bunlarda...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Ünalci tayfa sessiz sessiz bekliyo Tesekkür bile edemediler Baþkan'a.
    Konu Anýl C tarafýndan (14.01.2020 Saat 23:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Þikebahçeli tayfaya göre nerdeyse 3 temmuzun suçlusu biziz. Ne yüzsüz insanlar bunlar.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Arif Timurcioðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þikebahçeli tayfaya göre nerdeyse 3 temmuzun suçlusu biziz. Ne yüzsüz insanlar bunlar.
    Bunlarýn suratýna tükürsen amin derler hocam, laftan sözden anlamaz bunlar. Bunlarý sahada yeneceksin bak nasýl kuduruyorlar , lafla felan uðraþmamak lazým, 3. haftaya odaklanmak gerek.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Þu sözleþme uzatma iþi uzadý baþkan.

Bir an önce bitirmek gerekiyor.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Arif Timurcioðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu kadar yuzsuz olmalarinin nedeni sikebahce divan kurulundaki malum uyedir..bu kisinin korumasi olmasa ne bunlar bu kadar yuzsuz davranabilirdi ne de ceza almadan kurtulabilirlerdi.
    ali koc denen kucuk aziz cok degil 1.5 sene once aziz'e fetocu hakim ve savcilari uye yapan insan sendin diye secim kampanyasi yurutuyordu simdi kalkmis 3 temmuz ruhu diyor yali bebesi.piskinlik,arsizlik,yuzsuzluk,simariklik..
    kufretmek istemiyorum ama kufursuzde bu insanlari tanimlamak cok zor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu kadar yuzsuz olmalarinin nedeni sikebahce divan kurulundaki malum uyedir..bu kisinin korumasi olmasa ne bunlar bu kadar yuzsuz davranabilirdi ne de ceza almadan kurtulabilirlerdi.
    ali koc denen kucuk aziz cok degil 1.5 sene once aziz'e fetocu hakim ve savcilari uye yapan insan sendin diye secim kampanyasi yurutuyordu simdi kalkmis 3 temmuz ruhu diyor yali bebesi.piskinlik,arsizlik,yuzsuzluk,simariklik..
    kufretmek istemiyorum ama kufursuzde bu insanlari tanimlamak cok zor.
    Evet, haklýsýn da tanýmlamalarý küfürsüz yapalým
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ali KOÇ'un Aziz Yýldýrýmvari tripleri dýþýnda söyledikleri haklý.

*Dün 4x4 Futbol'da bahsettiler. 10 birim aldýðýn borç 5 yýlda mevcut kredi oranýyla 18 birim oluyor.
    *Aðaoðlý 5 yýlýn sonunda 50 milyon euroluk balon ödemeden bahsetti ve bunun da tekrar yapýlandýrýlacaðýndan.
    *Tekrar yapýlandýrma tekrar faiz.
    *Ýlk 2 sene sonrasý 3 katýna çýkan aylýk ödemeler. Uðurcan, Abdüþ, Sturridge, Sörloth bizim geleceðimizi kurtaracak adamlar.
    *Ahmet baþkan ayný zamanda oyuncu sattýkça anaparadan düþülecek dedi. Bu durumda ödeyeceðimiz faiz de azalýyor.

Netice itibariyle ;
    *Ben bir vatandaþ olarak ahmak kulüplere çekilen krediden rahatsýzým,

*Kulüpler birliði yasasý veya Denetimlerin sýkýlaþtýrýlmadan böyle olmasý kurallarýn net þeffafça olmadýðý bir garabet oldu.

*Eylül ayýnda lisans çýkarmalarýna izin verdin. Devre arasýnda vermiyorsun. Eylül ayýnda da vermeyeceksin.

*Vergisini vermeyen kulüplerin devlet bankalarýna faiz ödemesine sevinirim Zaten vergileri vermiyorsunuz,

*Hükümetin kulüpler üzerinde bu þekilde tahakküm kurmasýna karþýyým.

*Yap-Ýþlet-Devret modelinden, Düzenle-Muhtaç Et-Sat modeline geçilecek muhtemelen.

*Kulüplerin anladýðý dil bu oldu. Uyarsan uy uymuyorsan sonuçlarýna katlan. Demokles'in kýlýcý olacaksýn.

*Fener Yapý Kredi ve Halk Bank ile iþini görecek. Þimdi þartlarý ne olacak diðer 17 kulüple eþit þartlarda olacak mi?
    aslýnda size katýlýyorum..
    ve hatta alikoçu tebrik ediyorum..
    ve bu fenerlileri ne olursa olsun çekinmeden hemen söyledikleri içinde tebrik ediyorum..bu kadar açýklarýna raðmen bu kadar falsolarýna raðmen..
    biz þunu yapamýyoruz veya yapmýyoruz veya düþünemiyoruz veya korkuyoruz..varsa yoksa kavga küfür..bakýn maçta gerilecez kavga küfür olacak..

Ýþte 300 milyon dolarlýk kýyaðýn perde arkasý

Tebernüþ KÝREÇCÝ | 26 Aralýk 2007 Çarþamba - 16:35 | Son Güncelleme : 26 12 2007 - 16:35
    Ýlan Bursa Gazetesi’nde çýktý, ihaleye bir tek Fenerbahçe katýldý

Ataþehir'de 58 dönümlük arazinin, kapalý spor salonu ve alýþveriþ merkezi yapýlmak üzere 30 yýllýðýna Fenerbahçe Kulübü'ne verilmesi tartýþma yaratýrken, Kadýköy Belediye Baþkaný Selami Öztürk "Burada þartnameye uygun olarak yapýlan ihaleyi Fenerbahçe Kulübü kazanmýþtýr. Hibe yoktur, yasalara þartnameye uygun ihale vardýr" dedi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bu ülkede KORKULARI deðiþtirmek zordur...

Öyle kýdemli ki... Hatýra anlatmaya “Simavi döneminde þöyleydi, Çetin Emeç döneminde böyleydi” falan diye baþlýyor.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...tiyor-41419912

A Hakan yalama döneminde gazetesini anlatmýþ, merdi Kýpti þecaat arzederken sirkatini söylemiþ, patron Simavi-Emeç-Doðan hatta Demirören de olsa köpekleri ayný, Özkök-A Hakan-sayfa ekibi tamamen ayný

Medya el deðiþtirdi güya 30 senedir TAN GAZETESÝ vari ahlaksýz "yürek hoplattýýýýýý" gibi veya " nefes kestiiii" haberleri hala baþköþe.

Bu ülkeyi Hýncal gibiler ERKEKÇE dergisi ile formatladý ilk, meþhur þair ne der:

Bize bir nazar oldu Cumamýz Pazar oldu
    Ne olduysa hep bize azar, azar oldu
    Ne þöhretten hastayýz, ne de candan hastayýz
    Ne ruhça ne vücutça ne de kandan hastayýz
    Avrupa’ya bir deðil iki pencere açtýk
    Uzun yýllardan beri cereyandan hastayýz
    Batý, batý diyerek eyvah hep batýyoruz

Yaklaþtýkça her sene öz yurdumda yýlbaþý
    Yapýlýr milletime Frenkçe sahte aþý
    Buna aðlar aðacý hem topraðý, taþý

Sen Hýristiyan mýsýn? Diye sorsan darýlýr
    Yýlbaþýnda hindi kaz yemesine bayýlýr
    Çam deviren hindi ki nasýl mümin sayýlýr
    Bilmiyoruz çoðumuz ne edip yapýyoruz

Bu iþler amaaaaan siz de abartýyorsunuz canýýýýým diyenlere 50 yýl evvel adam uyardý, senenin 1. günü ne var eðlenmekte dediler. BÝR MÝLLET AZAR AZAR YOKOLUR, tarihte 10 binlerce yýl örnekleri çoktur, yalandan öðretilen östrogotlar-vizigotlar-sümerler-bizanslar-Osmanlýlar-Selçuklular nerde???

Þimdi bu sene izledim insanýmýzý, anadan doðma Anadolu insaný HRÝSTÝYAN adeti çam aðacý süsleme-cahilce hristiyan inancýna uygun yýlbaþý kutlama seramonisinde, biþey olmazdý deðil mi?

Aradan 50 sene geçince anlarsýnýz GAVURUN ettiðini, 30 yaþ üstündekiler bi düþünsün bakalým 20 sene evvel çam aðacý var mýydý-20 sene sonra çam dibinde haç süslü hediye kutularý olacak mý?

Ýþin özü, FUTBOLA baðlayalým, Ali Koç bu yazýlanlarýn KULUÇKA merkezidir bu ülkede, SPORA daldýysa bi boklar dönecektir mutlaka, izliyoruz-görürüz...
    Konu Tekke tarafýndan (15.01.2020 Saat 12:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

odatv'de Kemal Üçüncü'nün bugünkü yazýsýný okýuyabilirsiniz fenerle ilgili...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    odatv'de Kemal Üçüncü'nün bugünkü yazýsýný okýuyabilirsiniz fenerle ilgili...
    Þimdi okudum, süper yazmýþ:

http://ekonomi.haber7.com/is-dunyasi...k-maas-vurgusu

Bu linki de koymuþ, dedik ya kuluçka merkezi, KAPÝTALÝZMÝN köpeði bu adamlar 100 yýl daha sömürmek için dünyayý ÝÞÇÝ yandaþý olacak, KOMÜNÝZM sistemine evrilecek...

Halbuki her ÝZM onlarýn yönetme þekli zaten

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda size katýlýyorum..
    ve hatta alikoçu tebrik ediyorum..
    ve bu fenerlileri ne olursa olsun çekinmeden hemen söyledikleri içinde tebrik ediyorum..bu kadar açýklarýna raðmen bu kadar falsolarýna raðmen..
    biz þunu yapamýyoruz veya yapmýyoruz veya düþünemiyoruz veya korkuyoruz..varsa yoksa kavga küfür..bakýn maçta gerilecez kavga küfür olacak..

Ýþte 300 milyon dolarlýk kýyaðýn perde arkasý

Tebernüþ KÝREÇCÝ | 26 Aralýk 2007 Çarþamba - 16:35 | Son Güncelleme : 26 12 2007 - 16:35
    Ýlan Bursa Gazetesi’nde çýktý, ihaleye bir tek Fenerbahçe katýldý

Ataþehir'de 58 dönümlük arazinin, kapalý spor salonu ve alýþveriþ merkezi yapýlmak üzere 30 yýllýðýna Fenerbahçe Kulübü'ne verilmesi tartýþma yaratýrken, Kadýköy Belediye Baþkaný Selami Öztürk "Burada þartnameye uygun olarak yapýlan ihaleyi Fenerbahçe Kulübü kazanmýþtýr. Hibe yoktur, yasalara þartnameye uygun ihale vardýr" dedi.

Ülkenin en çok geliri olan 2 kulübünden biri.

Gelirleri çarçur et, kulübü bataða sok.

Sonra taraftardan para iste.

Sonra devletten para iste.

Sonra devletin sunduðu þartlarý beðenme.

Sonra devlete “þöyle yaparsan beðenirim” de.

Sonra üstüne tüy olarak da, kulübün haricindeki herkes hakkýnda konuþ, herkesi suçla.

Böyle yapýnca, “ulan bu paralar nereye gitti, kulüp niye bu durumda” sorusunu gündemden çýkar

Hattâ üstüne bonus olarak baþka takým taraftarýndan da takdir gör.

Kesin olan þu ki; ben birþeyleri anlayamýyorum, neleri anlamadýðýmý da anlayamýyorum.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Baþkanýn dediði bir kere daha doðru çýkmadý. Onazi sorulmuþtu gönderecekmisiniz diye oda nasýl gönderelim fesih bedeli var bu iþin ve sonuç onazi gitti acaba talisca için tekrardan ümitlenebilþrmiyiz

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Transfer basligina da yazdim, bu konuda Yönetim‘e ne kadar tesekkür etsek az. Ama biz yine gidip Ünalci olalim, zamaninda Onurcu veya Burakci oldugumuz gibi...

Istanbullularin transfer yapamamasi, taraftarlarin cildirmasi, yönetimlerin basi kesilmis tavuk gibi saga sola saldirmasi, ve bizim bu kadar krize ragmen böyle saglikli adimlar atiyor olmamiz....

Valla aradan siyrilip, sampiyon olmamiz o kadar yakin ki.... aman biraz konsantrasyon lütfen !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Onazi'ye bile teþekkür açýklamasý yapýldý.Bence Ünal Karaman konusunda bilmediðimiz bir þeyler olmuþ belli.Ben þahsen Ünal Karaman'ý çok severim ama görevine son verilmesi doðruydu.Belli ki baþkanýn zoruna giden yada üzüldüðü bazý konular var.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

kim daha cok yardim almisa donmeye basladi is, kardesim kimsede sormuyo ki siyasetci denen beceriksizler kluplere neden yardim ediyorlar, milletin parasini bu tip gereksiz islere peskes cekiyorlar...

gundeme bak ya, biri onu sucluyor biri oburunu, hesap vermesi gerekenlerde bu karmasada basi dik sirti pek olanlari izliyor...nasil uyutmuslarsa artik spor uzerinden adamlar oy devsirecem derken pisliklerin ortaya sacilmasi kimsenin de umrunda olmuyor...

ozetle kazanalar; klup baskanlari, siyasetciler

kaybedenler; herzamanki gibi degisiklik yok...
    Konu pazarkapýlý tarafýndan (15.01.2020 Saat 21:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    ýslak imza....

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onazi'ye bile teþekkür açýklamasý yapýldý.Bence Ünal Karaman konusunda bilmediðimiz bir þeyler olmuþ belli.Ben þahsen Ünal Karaman'ý çok severim ama görevine son verilmesi doðruydu.Belli ki baþkanýn zoruna giden yada üzüldüðü bazý konular var.

Ünal Karaman'ý þahsen sevdiðimiz gibi bazýlarý da þahsen sevmiyor. Siyasi kullanýcý adlarý olanlarýn veya öyle görünmek isteyenlerin boðazlarýna Ünal hocanýn býyýklarý takýlmýþtýr. Siyasetin pis tarafýný alan arkadaþlar ötekileþtirmeye ve bölmeye devam etmektedir. Yönetim ayný geçtiðimiz ve bu dönemki transfer görüþmelerinde olduðu gibi, Ünal hocanýn gidiþinde de net bilgiler doðru bilgiler vermedi. Ünal hocada olduðu gibi Hüseyin hocayý da destekleyeceðim bu hikayede umarým ayný son ile bitmez.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

baþkan defanstan çýkýþlarý eleþtirmemiþ. sezon boyun gördüðüm en kötü maçlardan biriydi halbuki. kalede de erce vardý.

konya maçý on kat daha iyiydi bu açýdan.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

SOSA oynarsa-Ýsterse þampiyonluk yapar...

Ýskender Günen de yazmýþ %100 katýlýyorum, Hoca belki maç gidiþatýnda etken olur LÝDER OYUNCUN varsa ve küsmezse þampiyonluk olursun...

SOSA onore edilmeli-sözleþme uzatýlmalý-belöz iti gibi özel tutulmalý, çöp Ardayý terim niye istiyor, LÝDER OYUNCU þampiyonluk yapar:

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/sp...kimin-her-seyi

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkan defanstan çýkýþlarý eleþtirmemiþ. sezon boyun gördüðüm en kötü maçlardan biriydi halbuki. kalede de erce vardý.

bu sene oynadigimiz tum maclari izleyip ustteki yorumu yapiyorsan ya kotu niyetlisin ya da baska sporlari takip etmeye baslamalisin.

Nereden
    Bursa

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu sene oynadigimiz tum maclari izleyip ustteki yorumu yapiyorsan ya kotu niyetlisin ya da baska sporlari takip etmeye baslamalisin.
    iki kere izledim maçlarý. her baskýda top kaybý geldi ki o kadar hýrslý bir takým da yoktu karþýmýzda.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Böyle oynadýðýmýz 10 tane maç sayarým.

Adamcýlýðý býrakýn.

Twitterdaki artvints sensen. Bu yazýn normal.

Kenetlenelim vb. yazýlarýn altýna tam olarak kenetlenmiyorum, Ünal’ýn gönderiliþi yanlýþ yazmýþtýn.

Kenetlenmeyle td deðiþikliðinin ne ilgisi var?

Nereden
    Bursa

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle oynadýðýmýz 10 tane maç sayarým.

Adamcýlýðý býrakýn.

Twitterdaki artvints sensen. Bu yazýn normal.

Kenetlenelim vb. yazýlarýn altýna tam olarak kenetlenmiyorum, Ünal’ýn gönderiliþi yanlýþ yazmýþtýn.

Kenetlenmeyle td deðiþikliðinin ne ilgisi var?
    ali koç konuþmuþ camiaya bütünleþmiþ senaryosuna inanmadým öyle yazdým. ben bir kenetlenme görmüyorum, lafla olsaydý keþke.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)