Sayfa 416 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 316 366 406 414 415 416 417 418 426 466 516 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 10,376 ile 10,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Baþkan istifa gibi sacma sapan iþlere girmeyin.bu takimi bu noktaya getiren de ahmet baþkandýr.sacmalamayin lütfen.
    Hayallerimiz yýkýldý, fýrsat ayaðýmýza geldi ama olmadi.
    Çünkü ne hoca olarak ne takým olarak þampiyonluða hazýrdýk.
    (Baþakýn hocasý da takimi da bizden geniþ ve kaliteli.bizde sadece cok özel yetenekli nwakame,sorloth,ugurcan vb oyuncular var.totelde baþaka göre zayýf takimimiz)

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor kötüyken daha iyi yönetiliyorken; baþarýlý saha sonuçlarý alýndýðý dönemlerde ise baþkaný,teknik ekibi,oyuncularý tümüyle hatalar zincirine girerek bu baþarýlý dönemi sonlandýrýyorlar.

‘Stres Yönetimi’ konusunda sende sýnýfta kaldýn sayýn baþkan
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet baþkan icin asýl lig bundan sonra baþlýyor.bu zaman kadar beklenti yoktu.ama artik beklenti var.
    Neredeyse ilk geldiði döneme.donduk.elde yine hoca yok.oyuncu grubu desen tamamen psikolojik olarak daðýnýk durumda.kim gidecek kim kalacak belli degil.
    Iþte.liderlik bu durumda cikacak.agaoglu borcu azalttýðý ve takimi ilk 4de tuttuðu sürece baþkan olarak kalmak zorunda.
    Sakýn ama sakin duygusal karar alýp istifa filan etmesin.bu takým bir.m.usta bir i.hacisalihoglu daha kaldýramaz.pamuk ipliðine baðlý durumdayýz.
    H.cimsir seçeneðinin hata olduðunu kabul etsin yada uçakla hüseyin geçiþ hocasýydý (bjkdeki samet aybaba biliç dönemi gibi) desin ,artik bundan sonra daha profesyonel gidelim.
    Baþkaný ve trabzonsporun geleceðini kesinlikle ve kesinlikle seçeceði hoca belirleyecek.
    Nasil baþakþehir 4 yýl üst üste þampiyonluða oynadý her kaybettikten sonra daha da güçlenerek geldi (Tabi bu sene þampiyonluðu ts ile yarýþmasýna borçlu,araya virüs girmese yine gs sampiyondu).
    yaþananlar için özür dilesin, salaða yatýp bahaneler üretmesin, amalý cümleler kullanmasýn. yanýndan dehlemesi gerekenler var, bunlar yönetime girdiðinden beri 2-3 kiþinin yönettiði bi kulübe dönüþtük. dikkat etmesi lazým bunlara.
    doðru 2-3 hamleyle kafaya oynarýz yine.
    bir figür gibi orda durduðunu düþünmek istemiyorum.

Latif Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Latif Özdem<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

demagoji yapýlan kýsýmlarý atlýyorum zira trajikomik olanýn kim olduðu ortada.

Çok basit bir þey yazýyorum. Wakayeme bize ilk geldiðinde lig temposunun çok altýndaydý. Çok basit ya bunu kabullenmek bu kadar zor olmamalý.

Alanya maçýndan sonraki yorumlar da bunu doðrular nitelikte:

https://forum.bordomavi.net/showthre...wakaeme/page10

Ona lig temposuna ayak uyduracak zamaný vermeyi hadi cezalandýrmak olarak gördün de peki Malatya maçýndan baþlayarak Konya maçýna olan sürece kadar neredeyse aksiyonsuz maçlarý bitiren adamý neden cezalandýrmamýþ?

Þimdiden yazayým Waka o maçlarda hiçbi þey yapmadý neredeyse ve bu maçlardan biri de son yýllarýn en dominant maçý. Zorlasak Uðurcan'ýn bile pozisyona gireceði maçta özette dahi adý geçmiyor.

Bi daha soruyorum neden cezalandýrmadý?

Evet, bakýp incelemiþ ve ilk maçýnda GS ile oynadýðýný (müthiþ oynamasýna raðmen) ve sonrasýnda hemen ÝLK MAÇTA kesik yediðini görmüþ, öðrenmiþsin..

Bu da bir geliþme..

Þimdi biraz da her ne kadar çok sevsen de Sosanýn da böyle Ünaldan kesik yediði dönemleri incele.. Ama yok deðil mi? Çünkü onu kesmek sýkar.. Onu kesse zaten kendisini sevmek yerine hakaretler ederdin belki de “Sosa bu ya, Sosa varsa Sosa ölü olsa da Sosa oynar..” diye. Ama Nwakamenin hiç kötü oynama hakký yok. Hemen hop cezayý bas. Otoriteni kanýtla..

Ya Allah aþkýna Nwakeme olmasa , otoritesini kanýtlamak için seçtiði cezalandýrdýðý adam olmasa ne Ünal kalýrdý, ne 4. lük.

El-insaf..

Biraz da videolarý incele Ünalýn basýn önünde Nwakameyi son derece anlamsýz yere rencide etmeye çalýþtýðý videoyu izle.. Nwakamenin bozulduðu halde tepki vermeyecek kadar efendiliðini bozmadýðýný gör. Belki biraz haksýzlýk ettiðini görürsün.

Sonra da acaba Sosaya böyle “ÞAKACIK” yapabilmiþ mi diye bak.. Acaba Sosaya öyle ÞAKACIKLAR YAPMAYA CESARET edebilir miydi otoriter hocamýz diye bir sor kendine..

Futbolun sadece teknik taktikten, fizik kondisyondan ibaret olmadýðýný, takým içinde saðlanan/ saðlanamayan ADALETÝN de oyuncularýn motivasyonunu etkileyebileceðini de unutmadan.. Ýyi bir hocanýn en önemli özelliðinin bilgi, tecrübe ve hakkaniyetiyle, adaletiyle otoritesini bütün takým üzerinde kurabilmek olduðunu unutmadan.. Bazýlarýný okþayarak, bazýlarýný haþlayarak gerçek bir lider olunamayacaðýný, gerçek anlamda otorite kurulamayacaðýný unutmadan.. Ve bazýlarýný okþayarak, bazýlarýný haþlayarak kurabildiðin otoritenin en iyi ihtimalle "okþadýklarýnýn sana izin verdikleri seviyede bir otorite" olabileceðini unutmadan..

Öveceksen ondan sonra Ünalýn müthiþ otoritesini/adaletini/hakkeniyetini övmeye devam et..

Sonra Ünalýn Sosaya yapamayýp, Nwakameye yaptýðý gibi, baþka camialara yapamayýp kendi camiasýna Trabzonspora “artislenmelerini” de biraz izle.

Hatta daha da gerilere git yetmediyse, Mecnun baþkanýna selam çaktýðý dönemlere kadar..

Ve ondan sonra istediðin topçuyu olmadýðý kadar hayalinde büyütüp büyütüp ölesiye hayran ol, istediðin hocayý hiç olmadýðý kadar hayalinde büyütüp büyütüp ölesiye sadýk kal..

Benim sadýk kalacaðým tek deðer Trabzonspor’dur. Kimseyi kimseden ayýrmadan, adamcýlýk yapmadan eleþtiririm.

Not: Saygýsýz bir insan olduðun için cevabý da hak etmiyorsun, benim sorduklarýmý da es geçiyorsun ama ben yine de cevap vereyim sana ve bu da son olsun:

Neden mi cezalandýrmamýþ o aksiyonsuz dönemde Nwakameyi? E bunu çok kýymetli, çok beðendiðin hocana sorsana? Harikalar yarattýðý maçtan hemen sonra ÞAK diye cezalandýrýrken, senin deyiminle "aksiyonsuz geçtiði, çok kötü oynadýðý, Amiriden bile beter olduðu" dönemde niye cezalandýrmamýþ? Hatta istersen kýzarak sor, hocam Amiri varken niye Nwakameyi bu kadar oynattýn diye.. Yoksa bu adam kýymetli gerçekten, otoritemi göstermek için cezalandýrmak yerine kazanayým kendisini en iyisi diye yola gelmiþ olabilir mi?

Sosanýn aksiyonsuz geçtiði maçlar hiç olmamýþ mý? Bütün maçlarda muhteþem mi oynamýþ? Onu cezalandýrmayý niye hiç AKLININ KÖÞESÝNDEN BÝLE geçirmeye cesaret edememiþ.. Bunu da sor.. Ya da onun yerine sen kendi kendine cevap ver..

Ekuban üzerine gidilirse, iyi bir hocanýn elinde Rodallegadan da Buraktan da faydalý olabilecekken (forvet arkasýnda çok da etkili iken) onun üstüne niye hiç gitmemiþ, niye hep yedek oynatmýþ onu da sor. Yoksa o da efendi bir çocuk olduðu için, oynamasa da ses çýkarmayacak biri olduðu için, onun üzerinde otorite kurmak daha kolay olduðu için olabilir mi?

Sor bunlarý.. Düþün taþýn.. Ama düþünürken o kadar taraflý olma. Çünkü görmek istediklerinle gerçekler ayný deðil. Ünala bu kadar özlem duyuyorsan da 54 yaþýna kadar hiçbir baþarýsý olmasa da yine ekmek yiyeceði küme düþüreceði baþka takýmlar da olur. Kendisini takip eder o takýmlarda desteklersin.. Mecnunun o kadar aptal olduðunu sanmam ama biraz daha selam çakarsa belli mi olur boþluðuna gelir, alýr Ünalý. Sen de orada desteklersin.. Oynatacaðý müthiþ futbolu ve otoritesini/hakkaniyetini/adaletini orada takip eder kendisini yere göðe sýðdýramazsýn..

Kendisinin 54 yaþýna kadarki baþarýlarýný da þimdilik þuradan takip edip hasret giderebilirsin:

https://www.transfermarkt.com.tr/una...l/trainer/4776
    Konu Latif Özdem tarafýndan (14.07.2020 Saat 16:31 ) deðiþtirilmiþtir.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sezon basinda ilk 4 basaridir 2.lik sampiyonlukdur dedim cunku bu duzende trabzonsporun bir daha sampiyonluk goremeyeceginin bilincindeydim.Pandemiye kadar oyle boyle kör topal gidiyorduk baskanda ben sampiyonluk sozu vermedim diyordu ne olduysa ondan sonra oldu, defalarca yazdim herkes gayseye yogunlasmisken sampiyon yapilcak maclar ondan oynatiliyor derken asýl tehlike gokselli basaksehir cok sinsi ve derinden geliyorlar istedikleri gibi dizayn ediyorlar ligi bu sene oldu oldular bizimle cekisiyorlar yoksa bir daha ruyalarinda goremezler diye ,onlar ve arkasindaki guc icin bulunmaz nimetdik secimler sonrasi kesilen para musluklarini yeniden sampiyonlar ligi geliri ile akmaya baslamasi icin proje takiminin istenen hedefine ulasmasi katarlilara satilmasi icin firsat senesiydi cunku istanbul takimlarindan sampiyonluk almak yemezdi izin vermez buna camialari dedigimde oldu malesef bunu gormek icin muneccim olmaya gerek yoktu.camianin cogu gibi baskan da bunlari goremedi ustune birde bu takim sampiyon olacak herkes gorecek dedi buyuk konustu hocanin kapasitesini ve saha disinda donen filmin lobinin gucune bakmadan hesaplamadan bu kadar tepkinin sebebi verdigi soz yoksa kredisi var olmalida ..iyi oldugu kadar da acý bir ders olmustur bu baskana, sen saha icinde istedigin kadar mucadele goster centilmence mucadeleni surdur kotu oynadigin maclar iyi oynadigin maclar olsun lobin yoksa siyasilere ayar veremiyorsan istanbul ezikleri gibi bir yere kadar gidersin dur derler buyuk lokma ye buyuk soz konusma baskan..asla ama asla bu kirli duzende bir daha sampiyonluk sozu de verme gaza gelip cunku olamazsin agzinla kus tutsan yapmazlar sehir o treni 2011 de yaptiklariyla kacirdi.bazilari ruyadan gec uyandi buna baskanda dahil ondan hayal kirikligi buyuk oldu cimsir kotu bir hocaydi hatta hoca bile degildi ihale ona kaldi biz sampiyonlugu cimsir ve kotu futbolu yuzunden kaybetmis olduk herkesin aklinda boyle kalacak, basak lider olup bizden once oynayip maclarini aldikca sezon boyunca gozu kor olan var hakemlerinin gozu acildi maclarda adalet dagitmaya basladilar ,ayni gun ayni saatde akbilin puan kaybedecegi belli bir mac oldumu yine köre bagladilar dun oldugu gibi 1 0 ken net penalti verilmedi basaksehir konya once oynanip basaksehir kayipsiz gecse yuzde 100 verilecekti oksayacakdi bizi adalet timsali hakemlerimiz!!!uzun lafin kisasi cimsir sayesinde ligi dizayn edenlerin ekmegine yag suruldu akbilde arkasindaki irade de istedigini aldi saha disi konusulmaz oldu alan raziydi da veren razi olmus olmamis kimsenin umurunda olmaz ilk secimde istediklerini yine alirlar cumleten gecmis olsun ..acizane tavsiyem bir daha bosuna umutlanmasin kimse yok oyle bir ihtimal sistem ve aktorleri degismedikce..

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Bir tükenmiþlik var.
    Sen diyordun TS da bir sey basarisizsa beni elestirsinler. Simdi senin siran.

Istifan gerekli.

Ama kulüp tarihinde o koltuða oturup ta haydi TS a iyilik yapip birakalim diyeni görmedim. Oturan þansini denemek istiyor. Biliyor ki tarihe gececek.

Sen de dene þansini. Aliþkiniz. En gec 1 yil sonra sampluktan kopulduktan sonra yuhlanacaksin. Er ya da gec.

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@Latif Özdem

Konunun ne ilk maçla ne de ilk oynadýðý kötü maçla zerre alakasý yok. Konu çok basit 100. defa yazýyorum Wakayeme ilk geldiðinde temposu ye-ter-siz-di.

Nasýl Sturridge ligin 5 gömlek üstünde futbolcu olmasýna ve skor yapmasýna raðmen fiziksel yetersizliðinden dolayý asla takýmýn kilit parçasý olamadýðý gibi Waka da tempo olarak yetersizDÝ. Baþlýðýnda yazýyor hepsi.Bunun 90 dakika 60 dakika 15 dakika oynamayla alakasý yok.

Sosa, sosa, sosa... profilimide Sosa var diye haþa Sosa'ya taptýðýmý sanýyor. Yahu Sosa'nýn leþ attýðý dönemlerdeki mesajlarým da çok þükür baþlýðýnda duruyor.

Son olarak sürekli edep ve saygýdan bahsedip tanýmadýðý birinin alttan alttan karakterine laf atmak da güzel çeliþkiymiþ.

Hadi alýntýlayýp içinde 60 defa Sosa geçen bi cevap yaz. Eðer alýntýlarsam suç bebdedir.

Nereden
    Bursa

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan istifa gibi sacma sapan iþlere girmeyin.bu takimi bu noktaya getiren de ahmet baþkandýr.sacmalamayin lütfen.
    Hayallerimiz yýkýldý, fýrsat ayaðýmýza geldi ama olmadi.
    Çünkü ne hoca olarak ne takým olarak þampiyonluða hazýrdýk.
    (Baþakýn hocasý da takimi da bizden geniþ ve kaliteli.bizde sadece cok özel yetenekli nwakame,sorloth,ugurcan vb oyuncular var.totelde baþaka göre zayýf takimimiz)
    Bu takýmý bu noktaya getiren son dönem doðru transferleri (transfer iþine bizzat kendisi dahil olarak),gençlerle birebir ilgilenmesi,kulübün profesyonelleþmesi için çaba sarfetmesi ile Muharrem Usta'dýr.

Bu gerçeði göremeyen herkes lütfen Trabzonspor geleceði için çözüm önerisi sunmasýn,çünkü olaylarý dopru takip edip,doðru analizler yapamýyor.
    Ahmet Aðaoðlu kendisine býrakýlan bu iyi kadroyu çok uygun sezonda yeterli takviyeleri yapmayarak maalesef harcamýþtýr.

Stoper bölgesine 6 transfer yapmasýna raðmen ideal tandemi oluþturmamasý bile olayý anlamaya yeterlidir.

Þu saatten sonra istifa etmemesi Trabzonspor'u zhniyet ve vizyon olarak küçültmeye götürür ki bu bizim sonumuz olur.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Tekrar tekrar yazýyorum.ahmet aðaoðlu alanya maçýna newton ile çýkmak zorundasýn bu bir.
    2. biran önce iyi bir hoca bul.
    3.asla ve asla istifayý düþünme.sen trabzonspora lazýmsýn.
    Bizi tekrar m.usta ve i.haciosmanoglu gibilere muhtaç býrakma.
    Adým adým gidelim, gerçek taraftar sana inanýyor.suan herkes kýrgýn ve üzgün sadece.eminim baþkan da cok üzgün.

Latif Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Latif Özdem<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Konunun ne ilk maçla ne de ilk oynadýðý kötü maçla zerre alakasý yok. Konu çok basit 100. defa yazýyorum Wakayeme ilk geldiðinde temposu ye-ter-siz-di.

Nasýl Sturridge ligin 5 gömlek üstünde futbolcu olmasýna ve skor yapmasýna raðmen fiziksel yetersizliðinden dolayý asla takýmýn kilit parçasý olamadýðý gibi Waka da tempo olarak yetersizDÝ. Baþlýðýnda yazýyor hepsi.Bunun 90 dakika 60 dakika 15 dakika oynamayla alakasý yok.

Sosa, sosa, sosa... profilimide Sosa var diye haþa Sosa'ya taptýðýmý sanýyor. Yahu Sosa'nýn leþ attýðý dönemlerdeki mesajlarým da çok þükür baþlýðýnda duruyor.

Son olarak sürekli edep ve saygýdan bahsedip tanýmadýðý birinin alttan alttan karakterine laf atmak da güzel çeliþkiymiþ.

Hadi alýntýlayýp içinde 60 defa Sosa geçen bi cevap yaz. Eðer alýntýlarsam suç bebdedir.
    Asýl konu Ünal Karamanýn sana göre muhteþem hoca iken, bana göre son derece baþarýsýz olmasý (sonuç ve oyun her türlü). Asýl konu bana göre Ünal Hüseyin'den elbette daha otoriter olsa da, oyuncular üzerindeki otoritesinin oyuncudan oyuncuya deðiþmesi, yeterince hakkaniyetli olmamasý, sana göre ise çok baþarýlý veya adil olmasý. Bunlarýn hiçbirinde sorun yok. Benim açýmdan bunlar çok normal þeyler..

Bu konularda sen gerçekten çok haklý, ben tamamen haksýz da olabilirim. Sen futbolu çok iyi biliyor, oyunu benden çok daha iyi okuyor ve benim göremediklerimi çok iyi görüyor da olabilirsin. Bana göre Sosanýn da çok kötü oynadýðý maçlar varken sana göre farklý olabilir. Bana göre Nwakame belki de gelmiþ geçmiþ en faydalý, yetenekli ve ve karakterli oyuncularýmýzdan biri iken sana göre öyle olmayabilir.

Ama asýl sorun senin hiç tanýmadýðýn bir insan, senden ne kadar farklý düþünürse düþünsün; karþýlýklý nezaketi saygýyý geçtim, en azýndan ayný takýma gönül vermiþ olduðunuz için, kendi görüþlerini saygý çerçevesinde paylaþmak yerine aklýna, aðzýna ilk gelenleri "saçmalamak, yalan, iftira vb." kusmaya çalýþman..

Ve ayný tarza devam ettiðin için benim de en azýndan, bu tarz kendi gibi düþünmeyenlere saldýrgan tavýr sergileyenlerin marifeti kendilerinden bilmemeleri için, bu tarz yazýþmalardan hiç haz etmediðim halde, belli ölçüde cevap vermek zorunda kalmam..

Yoksa sana göre Sosa kahraman olur, bana göre olmaz. Sana göre Ünal çok baþarýlý olur, bana göre olmaz. Bu tür fikir ayrýlýklarý celallenip de karþýndaki insana hakaret etmeyi gerektirecek þeyler deðil.

Ama her insan karþýsýndaki insanlara gösterdiði saygý kadar saygýyý hak eder. Yoksa takýmla ilgili insanlar (baþkan, yönetim, futbolcular) dýþýnda buradaki herhangi hiç kimsenin karakteri ile kiþiliði ile en ufak bir derdim yok. Ýstediði kadar benden farklý düþünsün.
    Konu Latif Özdem tarafýndan (14.07.2020 Saat 17:27 ) deðiþtirilmiþtir.

Süleyman Baykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ýstifa etsin demek kulübe ihanettir yönetim devam etmelidir.
    Lakin bu kepazelikle ilgili bir açýklama þart Baþkaným susmakla olmuyor radikal kararlar bekliyoruz mevcut hoca beceremedim sýçtým batýrdým pardon diye biri ile maça çýkmamalýdýr Trabzonspor bu kulüp 100 gömlek büyüktür Huseyin Çimþire kalan maçlarda Eddie Newton çýksýn lig bitiminde de tecrübeli bir hoca ve iyi bir yabancý kondisyoner þarttýr hedef Türkiye kupasý ve Süper kupa olmalý herþey bitmedi gerekli takviyelerle daha iyi olabiliriz.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Borç bataðýnda olan kulübü ayaða kaldýrdý. Þampiyonluk sürecini iyi yönetemedi ama çok iyi iþler çýkardý. Aðaoðlu ile devam etmeliyiz
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Baþkanýn istifasýný istemek þimdilik haksýzlýk olur. Önümüzdeki sezon belirleyici olacak.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeni sezon cok kisa süre icinde baþlayacak kimse bir yere gitmiyor, bütün sorunlari, hatalari tespit ettik, eksikleri kapatacaðiz, hedeften sapma yok diyebiliyor mu ? Varsa bu hirsi, inanci sorun yok.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ya burada ünal karamaný savunanlarý görünce bu yazýlarý okudukça yeminle gözlerim kanýyor ya bu ünal karaman ne yaptý ne baþarýsý var olay þampiyonluða gelince kendi aðzý ile söylemedimi bana kimse þampiyonluktan bahsetmedi diye burdan þu sonuç çýkmýyormu ünal hoca sen kafana göre takýl sonuç problem deðil relaks ol ben bunu anlarým bu sene de ünal karaman bu takýmda olsaydý 40 sene daha çalýþsaydý ünal karaman deðil trabzonsporu hiç bir takýmý þampiyon yapamaz onda ne bu kapasite ne de bu denli bir çap var bakýn çok deðerli ünal karaman hocanýz rizeden de kaçtý neden kaçtý orda da bir iddaa var ligde kalmak ama ünal paþaya böyle iddaasýz hedefsiz takým bulup vereceksiniz ancak öyle çalýþýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya burada ünal karamaný savunanlarý görünce bu yazýlarý okudukça yeminle gözlerim kanýyor ya bu ünal karaman ne yaptý ne baþarýsý var olay þampiyonluða gelince kendi aðzý ile söylemedimi bana kimse þampiyonluktan bahsetmedi diye burdan þu sonuç çýkmýyormu ünal hoca sen kafana göre takýl sonuç problem deðil relaks ol ben bunu anlarým bu sene de ünal karaman bu takýmda olsaydý 40 sene daha çalýþsaydý ünal karaman deðil trabzonsporu hiç bir takýmý þampiyon yapamaz onda ne bu kapasite ne de bu denli bir çap var bakýn çok deðerli ünal karaman hocanýz rizeden de kaçtý neden kaçtý orda da bir iddaa var ligde kalmak ama ünal paþaya böyle iddaasýz hedefsiz takým bulup vereceksiniz ancak öyle çalýþýr.
    10 kisi kalan gaysey ve konyadan baski yedigimiz ecel terleri doktugumuz gunleri ozlemislerdir balik hafizalilar

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Yahu ne istifasý
    Kafasýný duvarlara vursun ben ne bok yedim desin yeter baþkan
    Sonra kendine gelince Hüseyine ve tüm teknik ekibe yol verir zaten
    Baþkan da yaptýðý çapsýzlýðýn farkýnda bence

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Unal da þampiyon olamazdi belki ama keþke ünal'i gonderip hüseyin'le devam edilseydi diyen çikmazdi heralde. Burada hamlenin yanliþliði konuþuluyor. Kafanda alternatif yoksa köprüleri atmayacaksin, dolduruþa gelmeyeceksin. takimin baskidan etkileniyorsa sahaya atlamayacaksin.

Arkandan büyük baþkan, helal olsun derler, sonra da ortadan kaybolurlar, sorumluluk sana kalir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þampiyonluk net olarak beceriksizlikle kaybedildi . Kimse beni aksine inandýramaz.

Þaka gibi.

Milyon euro'luk takým, 30 küsür yýldýr þampiyonluk kutlayamama hasreti, büyük pasta, büyük fýrsat..

sonuç: Stajyer hocaya takýmý emanet ettiler.

Bunun izahý yok.

Tarih böyle yazacak.

Vezir olacakken rezil olduk.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Baþkana desteðim tam þu ortamda gayet iyi bir baþkan. amaaa herhangi Trabzonlu veya Trabzonspor kökenli bir hoca getirirse bu takýma iþte o azaman direk istifasýný isteyecem.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Normalde Sampiyon olan takima Kupayi Federasyon Baþkani veriyor ama bu yil bir istisna olabilir, bence bu sezon Baþakþehir'e Kupayi Aðaoðlu ve Çimþir birlikte versinler!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Normalde Sampiyon olan takima Kupayi Federasyon Baþkani veriyor ama bu yil bir istisna olabilir, bence bu sezon Baþakþehir'e Kupayi Aðaoðlu ve Çimþir birlikte versinler!!!
    Kupanin kimin tarafindan verilecegi malum aslinda..vakti gelince goruruz hep birlikde yarali goze birde parmagi sokacaklar mi bakalim..

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Baþkan hala daha hüseyin hocayý gönderip takimi geçici olarak newtona emanet etmiyor.
    Hic yoktan gazoz kupasýný alalým bari.
    Tabi kupadan ziyade alanya ve erol buluta rövanþý da vermeyelim.
    Alanya bizim kýrýlma maçýmýz oldu.ayni alanya baþaka cok güzel yatmýþtý.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizi bitirdin be!
    Istifa et derhal!
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

vyno - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Arkadaþlar son 30 yýlýn en iyi baþkaný ama siyasete gücün yetemeyebiliyor yapacak bir þey yok.
    Sözlerim gerçektir yüreðim kardeþtir her zaman...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)