Sayfa 29 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 529 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 725 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aaolu | 17. Bakan

yelik tarihi
    04.12.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    40

2 tane projesi vard bakann ama ses yok sanrm, biraz daha zaman verelim ama FIFA'dan heran ceza yiyebiliriz.

Berke6198 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Alnt Timur Bey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim mesajm silip i yaptn zanneden ynetici her kimse bu takmn neden kt olduuna taraftar asndan bir delildir. Nasl bir alg ise bakan yeni diye olumsuz gr almayacak m? Daha iki konumasnda batran birine neden gvenelim ya da herkes bakan desteklemek zorunda m? Aralk ay gelince klavye banda kulbn hali gerei of puf derken eer yine muhalif grleri silme derdine derseniz siz de bu baarszlkta bir pay sahibisiniz. Daha taraftar taraftara tahamml edemiyorken takmn da batmas normal. Eer bu denli ileri goruslulugunuz yoksa da yapmayn bu ii. Hep dersiniz ya para m alyoruz diye yapmayn arkada yapmayn. Daha tahammll adamlar gelsin ynetici olsun. Insanlarn yorumlarn silerek ego tatmin edecekseniz bunu pekl sosyal medyada yapabilirsiniz!
    Bakan desteklemek zorunda deilsiniz, kimin destekleyip desteklemedii de hibir yneticinin umrunda deildir yle zannediyorum ki.

Ama 2 gn nce grevi devralm bir ynetim ve bakan iin "psrk, kulb sabote etmek iin geldi" derseniz orada tabii ki bu mesaja mdahale ederim. Desteklememek ile direkt olarak tek amacnn takm sabote etmek(dayananz nedir bunu da yazsaydnz keke de mesajnz havada kalmam olurdu, doruluk pay bulunsayd silmezdik de) olduunu sylemek arasnda dalar kadar fark var. yi forumlar.
    Konu Berke6198 tarafndan (24.04.2018 Saat 15:08 ) deitirilmitir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Trabzonspor KulbOnaylanm hesap @Trabzonspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 2 dk.2 dakika nce</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
    </button>

Batmanl Adam Metin Gne, kulbmze 1,5 milyon TLlik maddi destek salad Bakanmz Aaolu: "Tm camiamz bu dayanmaya davet ediyorum"

http://www.trabzonspor.org.tr/tr/hab...ladi-24-4-2018

Timur Bey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.04.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt M.Berke Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakan desteklemek zorunda deilsiniz, kimin destekleyip desteklemedii de hibir yneticinin umrunda deildir yle zannediyorum ki.

Ama 2 gn nce grevi devralm bir ynetim ve bakan iin "psrk, kulb sabote etmek iin geldi" derseniz orada tabii ki bu mesaja mdahale ederim. Desteklememek ile direkt olarak tek amacnn takm sabote etmek(dayananz nedir bunu da yazsaydnz keke de mesajnz havada kalmam olurdu, doruluk pay bulunsayd silmezdik de) olduunu sylemek arasnda dalar kadar fark var. yi forumlar.
    Orada neden bakan korkak grdm ve takm sabote ettiimi akladm. Bunu anlamyorsan ne diye mesajm siliyorsun be adam? Her bir mesajmda senin bir moderasyon hareketini grmek zorunda mym? Verdiin cevap da resmen bir dikta mesajdr. Bakana kt derseniz bak sizin mesaj silerim ve banlarm ha! dercesine. Darda iin gcn varsa git onunla ura. u siteye geldiimde senin despotik tavrlarn grmek zorunda deilim. Zaten biraz ak grl olsan bunlar yapmazsn ya neyse. Eer bir daha mesajma sama bir sebeple mdahale edersen seni de stlerine ikayet edeceim. Madem buras demokratik bir taraftar forumu o halde sen de yarglan bakalm daha stlerin tarafndan. Byle klhanbeyi gibi hareket etmek de nedir? Ayptr, gnahtr. urada bir iki gr alverii yapmak istiyoruz rahat brakmyorsun. Ikide bir ahlak polisi gibi benim mesajlarma mdahale etmeyi brak. Aksi takdirde konuyu seninle aramda doacak bir soruna evirmek istemem.
    Konu Timur Bey tarafndan (24.04.2018 Saat 19:28 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt Emre mez Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    [FONT="]Trabzonspor KulbOnaylanm hesap @Trabzonspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 2 dk.2 dakika nce</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
    </button>

[/FONT]

Batmanl Adam Metin Gne, kulbmze 1,5 milyon TLlik maddi destek salad Bakanmz Aaolu: "Tm camiamz bu dayanmaya davet ediyorum"

Bu taraftarmzla ne kadar gurur duysak az.
    En byk Trabzon

Berke6198 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Alnt Timur Bey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Orada neden bakan korkak grdm ve takm sabote ettiimi akladm. Bunu anlamyorsan ne diye mesajm siliyorsun be adam? Her bir mesajmda senin bir moderasyon hareketini grmek zorunda mym? Verdiin cevap da resmen bir dikta mesajdr. Bakana kt derseniz bak sizin mesaj silerim ve banlarm ha! dercesine. Darda iin gcn varsa git onunla ura. u siteye geldiimde senin despotik tavrlarn grmek zorunda deilim. Zaten biraz ak grl olsan bunlar yapmazsn ya neyse. Eer bir daha mesajma sama bir sebeple mdahale edersen seni de stlerine ikayet edeceim. Madem buras demokratik bir taraftar forumu o halde sen de yarglan bakalm daha stlerin tarafndan. Byle klhanbeyi gibi hareket etmek de nedir? Ayptr, gnahtr. urada bir iki gr alverii yapmak istiyoruz rahat brakmyorsun. Ikide bir ahlak polisi gibi benim mesajlarma mdahale etmeyi brak. Aksi takdirde konuyu seninle aramda doacak bir soruna evirmek istemem.
    Yakksz hitaplarnz bir kenara brakrsak, forumda devaml olarak aktif olan iki tane forum yneticisi var. Birisi Ozan Ylmaz kardeim, dieri de benim. Takm sabote ediyor diye sunduunuz neden takmn teknik direktrnn kovulmamas. Ama adamn kap gibi szlemesi var, bunu bir sakin davranp dnseniz byle anlamsz klar yapmanza da gerek kalmayacak. te o zaman bu iddianz salam temellere de oturmam oluyor.

Forumda temellendirilmemi transfer haberi verenler yelere de ayn ilemi uyguluyoruz. Hatta kaynak belirtmemekte srar eden bir yeyi forumdan uzaklatrma karar da almtk.

Hepimizin hatalar olabilir, ben de hata yapyorumdur muhakkak bu ilemleri gerekletirirken. Ben her daim diyorum, memnum olmadnz bir kararm varsa bildirin. Bunu kstaha bir tavrla sylemiyorum. Hata yapyor olabilirim diye diyorum. Ancak insanlar raporlayp incelenmesini istemek yerine tartmaya girmeyi daha ok seviyorlar.

Ayrca baz zamanlar, tepki eken bir kararm olduunda ve bu younluktaysa bizzat forum ynetimi ksmna bunu belirterek, herkesin aldm kararn doruluu ve yanll noktasnda fikir belirtmesini istiyorum ve ortak alnan karara gre yol iziyoruz.

Ayrca u "seninle aramda doacak bir sorun" ksmyla ilgili de gerekletirilemeyecek tehditlere hi gerek yok

yi forumlar.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

. SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Trabzonspor KulbOnaylanm hesap @Trabzonspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 2 dk.2 dakika nce</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
    </button>

Helal olsun.

LG-D855 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii, tarihte ilk defa grld.

Timur Bey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.04.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Yakksz hitaplarnz bir kenara brakrsak, forumda devaml olarak aktif olan iki tane forum yneticisi var. Birisi Ozan Ylmaz kardeim, dieri de benim. Takm sabote ediyor diye sunduunuz neden takmn teknik direktrnn kovulmamas. Ama adamn kap gibi szlemesi var, bunu bir sakin davranp dnseniz byle anlamsz klar yapmanza da gerek kalmayacak. te o zaman bu iddianz salam temellere de oturmam oluyor.

Forumda temellendirilmemi transfer haberi verenler yelere de ayn ilemi uyguluyoruz. Hatta kaynak belirtmemekte srar eden bir yeyi forumdan uzaklatrma karar da almtk.

Hepimizin hatalar olabilir, ben de hata yapyorumdur muhakkak bu ilemleri gerekletirirken. Ben her daim diyorum, memnum olmadnz bir kararm varsa bildirin. Bunu kstaha bir tavrla sylemiyorum. Hata yapyor olabilirim diye diyorum. Ancak insanlar raporlayp incelenmesini istemek yerine tartmaya girmeyi daha ok seviyorlar.

Ayrca baz zamanlar, tepki eken bir kararm olduunda ve bu younluktaysa bizzat forum ynetimi ksmna bunu belirterek, herkesin aldm kararn doruluu ve yanll noktasnda fikir belirtmesini istiyorum ve ortak alnan karara gre yol iziyoruz.

Ayrca u "seninle aramda doacak bir sorun" ksmyla ilgili de gerekletirilemeyecek tehditlere hi gerek yok

yi forumlar.
    Bak bak bak. Yahu buras akademik ya da bilimsel forum mu? Eer yleyse ona gre syleyin de biz de o slupla yazalm. Ben orada senin zoruna da gitse kabul etmesen de daha farkl rneklerle de bir gr ortaya koydum. Sen bunu beenmiyorsun ya da kabul etmiyorsun diye mesaj silecek kadar i bilmezin birisin. Madem para da almyorsun. Brak git bu ii. ye banlamak ya da mesaj silmek gibi bir derdin varsa git ergen forumlarnda takl. Orada istediklerini rahata yapabilirsin. Yazdklarn, izdiklerin, laf sokarcasna "iyi forumlar" deyip emoji koyman bile bu ii yapamadnn ve grevi ktye kullandnn ispatdr. Tek derdin ilgi ekmek ve merak uyandrmak. Byle bir amacn varsa gidip avmlerde taklman daha iyi olur! Bu yzden ben seninle sen bu kafadayken hibir sorunu zemeyeceim. O yzden sen deil, senden yetkili kim varsa onlar bu konuda bana ulasn. Sarf ettiim uyar da reel hayatla ilgili deil zaten. Kendini byle hakl gstermen ayr bir samalk. Burada kacak bir polemik olduunu da anlamyor musun yoksa anlamazdan m geliyorsun?

Ayrca seni rapor etsem ne olur. Sen bu cretle raporlar da silersin be! Bir daha benden ne alnt yap, ne muhattap ol. Yoksa ar szler demekten geri durmayacam.

Dier yneticilere de sesleniyorum. Beni bu tek tarafl i bilmez yneticinizle muhattap etmeyin. Ba merciide kimler varsa, nasl bu iler yryor anlatsn, zelden de olabilir. Eer daha iyi bir forum idaresi aryorsanz bu tamamen "Ynetici her zaman hakl, ye suludur" odakl yneticinizi grevden alrsnz. Eer bu forum gerekten her grn birliini ieriyorsa ynetici bile gerektiinde ceza alr.

Ek: Gereken raporlamay da yaptm. Ben byle "baskc" bir ynetici istemiyorum. Hadi raporu da sil beni de banla!
    Konu Timur Bey tarafndan (24.04.2018 Saat 20:35 ) deitirilmitir.

El Cordobes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2014
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Para para verilen paralar anlam ifade etmez. Madem byle gelen paralara itiraz yok hatta tevik var, Kulbn ciddi bir kampanya balatmas lazm. Herkes gc lsnde yardm eder.
    There is no spoon...

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    41

Alnt El Cordobes Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Para para verilen paralar anlam ifade etmez. Madem byle gelen paralara itiraz yok hatta tevik var, Kulbn ciddi bir kampanya balatmas lazm. Herkes gc lsnde yardm eder.
    2001 ylda istanbulda bir gece yaplmt i adamlarndan ok nemli miktarlar toplanmt diye hatrlyorum yine ayns olabilir.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    41

Ayrca batmanl i adamna helal olsun Trabzonlu olupta Trabzonsporu tutmayan eziklere kapak yapt adam.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

karabela - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Ts Clup zerinden bi kampanya balansa taraftar kk eyalar 10 tl ve katlar 50-100-150-200-250-500-1000 tl gibi fiyatlarla btemize gre satn alsak. Her birim fiyat iin karlnda kk bir eya sembolik olsa yeter. stok sorunu olmayacak para annda hesaba gesin ama isterse teslimat 6 ay 1 sene sonra olsun yeterki kasaya girdi olsun. Mesela bileklik 10 lira kakol 20 lira forma 250 vs. Bu kampanya srekli dillendirilse bir taraftar her Ay 20 tl alveri yapsa ok byk miktarlar olur. adamlaryla yaplacak baka kampanyalar kulb 1 ylda bile borsuz hale getirir. Yeterki taraftar atelensin grdm kadaryla herkes bu psikolojiye kendini hazrlam.
    Yolun karsnda sylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktr.

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Asya Dier

Douda, gneydouda gerekten hakiki Trabzonsporlu taraftarlarmz var, Trabzonspor'u Bizans saltanatn ykmasndan tr tam manasyla destekleyen taraftarlarmz, eksik olmasnlar, ok seviyorum onlar.
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! AMPYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre yesi
    Emre EFENDOGLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2001 ylda istanbulda bir gece yaplmt i adamlarndan ok nemli miktarlar toplanmt diye hatrlyorum yine ayns olabilir.
    Trabzonspor'lu i adamlarn bulmak ok da zor olmasa gerek (hemehri dernekleri var, kulp yeleri var, akrabann akrabas falan derken).
    Biz dahil gelse en kt gittii yerden 1.000 TL alr diye dnyorum, birlik beraberlik rzgar estirip en az 20.000.000 TL toplanr diye dnyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

yi forumlar.
    Burada ok kymetli arkadalarmz var. lerinden bazlar buradaki ynetim anlay yznden ekip gitti...Benden daha eskileri de vard yaa byk olan kymetli abilerimiz de var... yelerle olan diyalogunuz -dier yneticiler iin de konuuyorum- zm odakl deil tartma odakl ilerliyor. Bir yenin yorumunda eer hakaret vb su tekil edecek bir emare grrseniz mdahale edebilirsiniz onun dnda Timur arkadan syledii ey ar eletiri kapsamnda kalyor. Mdahale etmeniz doru deil. ahsen u yaptnz yanl mesela kime iletmeli? Yani ynetici bir yanl yaparsa kimi kime ikayet edeceiz?
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor KulbOnaylanm hesap @Trabzonspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 2 dk.2 dakika nce</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
    </button>

Helal olsun,bir gn nce Batman'l bir Trabzonspor taraftar kulbe ciddi miktarda para yardm yapacak deseler,kimse byle bir eyi tahmin etmezdi ama bugn bu gzellik yaand,insann moralini dzelten bir gelime.
    • Memento mori

TrabzonVictory - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2016
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Bakan u ikebahelilere ok sert cevap vermeli ve harekete gemeli...

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Alnt . C. Ertem Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burada ok kymetli arkadalarmz var. lerinden bazlar buradaki ynetim anlay yznden ekip gitti...Benden daha eskileri de vard yaa byk olan kymetli abilerimiz de var... yelerle olan diyalogunuz -dier yneticiler iin de konuuyorum- zm odakl deil tartma odakl ilerliyor. Bir yenin yorumunda eer hakaret vb su tekil edecek bir emare grrseniz mdahale edebilirsiniz onun dnda Timur arkadan syledii ey ar eletiri kapsamnda kalyor. Mdahale etmeniz doru deil. ahsen u yaptnz yanl mesela kime iletmeli? Yani ynetici bir yanl yaparsa kimi kime ikayet edeceiz?
    Olmaz olur mu.

https://forum.bordomavi.net/showthre...-bordomavi-net

Bu basliga yazabilirsiniz mesela.

Ayrica mail ile de ulasabilirsiniz ynetici dostlara.

bordomavi@bordomavi.net
    Konu Mehmet Fatih Silik tarafndan (25.04.2018 Saat 12:42 ) deitirilmitir.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. ampiyonluk

Numan Yerlikaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2010
    Nereden
    Ankara

Ba kampanyas balam elimizden geldiince yardm edelim arkadalar
    Yalakalardan saknnz. nk onlar insanlar bo kakla besler.

yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Taraftardan para dilenecek seviyeye geldik demek. Eriyoruz her geen gn
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

mrKaradeniz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2015
    Nereden
    Trabzon

Bence yaplacak en gzel iti bu ba olay.Bylece bize gelecek adam bizi para datan klp olarak grmekten kar.Bence herkes yapt ban dekontunu atsn bakalm byk Trabzonsporlular kimler grelim.Ban byklne gre deilde yrein byklne gre deerlendirme yapalm.Benim gzmde 100 lira verebilecek adamda ayndr 10000 lira verebilecek olanda.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

@Timur Bey @M.berk e Gayretli
    arkadalar ar duyarl davranma ve hassas olma meselesi bu

bu bir TS bakan veyahut bir muhtar azasna dahi daha yeni grev bana gelmiken byle hitap etmek ho olmaz ve yak kalmaz
    hani baka bir taraftar da senin bakanna ayn ifadeyi kullansa senin de houna gitmez di eminim

uygulamada sadece ilgili yerleri ... yapp yorumu brakmada olabilirdi
    bu kiilerin i yapma yntemleri ile alakal

bir art niyet olduunu zerre dnmyorum bile

ilgili yorumun ho olmayan ifadelerini karartarak yaynlyorum

bilgilerinize
    BMN KOCAEL

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

@Timur Bey yazd

Tam Kemal Sunal'n Kapclar Kral filmi gibiyiz. nceden zengin, gsterili, makaml ve gya cesur bakan vard. imdi ise parasz birini gryoruz. Derin Trabzon'un ekmeine ak ak ya srd grlen bakan olmaya aday kendisi. Takm berbat halde hoca ... kovamyorsun, paran yoksa onu sat bunu sat, kimseye para veremem de takmdan PTT Ligi takm yarat. Yahu bakan o zaman olun, yeenin mi oynacak bu takmda? Byk takma gelip byk olmayan ilerin peinde komak da tam bizim takma layk. stanbul takmlarndan birinde byle bir bakan olsa adam yakarlar yakar. Resmen adam ben size bakamam, peynir ekmek yeyip lm bekleyeceiz diyor. Madem yle ne diye bakan oldun ne diye? Bize paray ynetecek, zengin ama harcama yapmasn bilen bakan lazm. Artk zrt bir ynetimle ancak diplerde grrz kendimizi.
    BMN KOCAEL

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Bakanlarn her seferinde batrp hibir ey olmam gibi ellerini kollarn sallayarak gitmeleri kanma dokunuyor
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)