Sayfa 30 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 530 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Bir tosuncuk vakasý da Trabzonsporun görmemesi için çok güzel bir adým atýldý bence. Hesabý direkt kulübün açmasý iyi oldu.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (26.04.2018 Saat 14:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sivasspor'a evimizde 2-0 yenilmemizin ardýndan Sivasspor yöneticisinin söyledikleri hoþuma gitmedi. Trabzonspor'un yerine talip olduklarýný düþündürten laflar etti. Trabzonspor her zaman güçlü olmak zorundadýr. "Hasta adam" imajý üzerinde olduðu sürece böyleleri de sýrada bekliyor, uyumayalým
    Konu Travelair tarafýndan (26.04.2018 Saat 12:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

15 gün sonra SMS kampanyasý olacakmýþ.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Durum içler acýsý uçan kuþa borç var. Takýmý sömüren sömürene. Ýmkansýz düzlüðe çýkmak sanki maliyetli oyuncular gönderilmeli acilen.

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý zekeriyya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Timur Bey @M.berk e Gayretli
    arkadaþlar aþýrý duyarlý davranma ve hassas olma meselesi bu

bu bir TS baþkaný veyahut bir muhtar azasýna dahi daha yeni görev baþýna gelmiþken böyle hitap etmek hoþ olmaz ve yakýþý kalmaz
    hani baþka bir taraftar da senin baþkanýna ayný ifadeyi kullansa senin de hoþuna gitmez di eminim

uygulamada sadece ilgili yerleri ... yapýp yorumu býrakmada olabilirdi
    bu kiþilerin iþ yapma yöntemleri ile alakalý

bir art niyet olduðunu zerre düþünmüyorum bile

ilgili yorumun hoþ olmayan ifadelerini karartarak yayýnlýyorum

bilgilerinize
    Ben baþkana küfür ya da hakaret etmedim ama görünen köy kýlavuz istemez. Þu icraatlarýndan memnun deðilim. Bu yüzden de susup olumsuz sonuçlarý beklemek istemeden görüþümü yazdým.

Yöneticilerinizin ise mesajlara ortak bir müdahale þekli olmasýný dilerim. Bu þekilde suistimaller olacaðý kanaatindeyim. Ben de çocuk yaþlardan beri forumlarda yöneticilik yaptým. Kendi sitemi açtým ama hiçbir üyeyle bu denli tartýþma ya da laf sokma meyilli bir yöneticilik yapmadým. Adý geçen yöneticiniz çözüm deðil ziyadesiyle söz geçirme odaklýdýr ve forum içerisinde birçok üye tarafýndan da tavrýnýn hoþ bulunmadýðý kendini belli ediyor. Pekala siz kendisini bu konuda uyaracak mýsýnýz? Burada yöneticilerin de gerektiðinde ceza görme ihtimali yok mudur? Asýl bunlara cevap vermenizi dilerim. Baþkaný desteklemek ya da muhalif olmak farklý açýlardan takýmýn iyi olmasini temenni etmektir. Buna bu kadar takýlmamanýzý dilerim. Herkes ayný görüþ etrafýnda olursa konuya farklý bir çözüm nasýl getiririz? (Takým için diyorum.)

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Halýnýn ucu kaldýrýldý ve ne kadar pislik varsa halýnýn altýndan yavaþ yavaþ ortaya döklülüyor.

Akýl alacak iþler deðil bunlar. Borç bataðýndasýnýz kimsenin parasýný ödememiþsin ama sanki hiç bir þey yok gibi 5, 5 herkese daðýtmýþ Usta. Bu nasýl iþtir benim aklým fikrim almadý. Ýhanet dicem yakýþtýramýyorum. Bunun hesabýný ÝHO ve Usta vermeyecek mi þimdi yani?
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Allah seni bildigi gibi yapsin mitomani ne poh yemeye bonservislerini 1 kurus bile odenedigin adamlari aldin geldin ayip be stad acilis organizasyon parasini bile odememissin yaziklar olsun sana su adamin pesinden birde uzun uzun mali tablolar cikaran kot kafalilar vardi.koca bir yalan balon cikti adam iho gibi once pisledi sonra sivadi kacti gitti..

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sms kampanyasý çok iyi olacak. 5 senedir teli sadece watsap için kullandýðým için beþ ayda bir yüklediðim tl'ler epeyce birikmiþti. Hepsi Trabzonspor'umuza feda olsun. Þu telsiz kullaným ücretlerini kesmeseler bir o kadar daha olcaktý
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

AA: "Dünkü TFF kararý hakkýnda ne düþünüyorsunuz?"

Ahmet Aðaoðlu: "TFF Türkiye'de futbolun en üst kurulu, amir kurum. fb ve bjk kulüpleri için. Di mi? Beni hiç ilgilendirmiyor. Bu ikisinin derdi. Halletsinler."

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Þu anki içinde bulunduðumuz durum sizlere de geçen sezon ortasýný hatýrlatmýyor mu?

Ortaya çýkan borçlar, kulüpteki parasýzlýk vs. Muharrem Usta geçen sezon farklý bir tablo sunmuyordu ortaya ancak yazýn ÝHO'dan beter savurdular paralarý.

Ýnþallah þimdiki yönetimimiz Ustanýn sezon sonunda düþtüðü gaflete düþüp olmayan paralarý har vurup harman savurmaz.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Baþkan bu duruþunu ve kararlýlýðýný sürdür, biz arkanda olacaðýz.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Bir spor yazarý, ’Þenol Güneþ hastaneye gitmeden Aðaoðlu nasýl ondan önce gidiyor? Anlayamýyorum’ diyor. Anlayamazsýn, çünkü sende beyin yok. Anlamana için beyin olmasý lazým. Kafasý hep farklý yerlere çalýþtýðý için normal þeyleri anlamakta zorlanýyor."

Aðaoðlu'na hastayým þu cevaplara bak

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Ahmet Aðaoðlu : Akyazý Arena'nýn açýlýþýnda ( 18/12/2016 ) anlaþýlan organizasyon firmanýn parasý ödenmemiþ,bizi mahkemeye verdiler kendilerinden rica ettik 1 ay sonra ödeme yapacaðýz.

ts_ezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Iho vesselam ne kadar buyuk adammis. Birak Trabzonu bence Turkiyenin en buyuk adami. Gün gectikce bu adam gozumde buyudukce buyuyor. Ilkokulu bile bitiremeyen bi adam olarak koskoca Trabzonun baskani oluyorsun kulubu batiriyorsun. En cok hosuma giden icraati ise olmayan stadin isim hakkini teminat gosterip bankadan kredi cekmesi. Bir de bi sezonda iki defa transfer yapip 50 tane sozlesmeli futbolcuyla kulubu baþ baþa býrakmasý. 50sinden de bi 11 cikmamasi anlaþýlir gibi degildi. Ama asil beni sasirtan bu adama yag kardes sen ne yaptin bile halen daha kimsenin diyememesi. Belkide suan Trabzonda en delikanli adam olarak goruluyordur. Ihonun deyimiyle þimdi Trabzonspor sevdalilari olarak harcliklarimizla, cocuklarimizin riziklari ile kulubumuzu kurtarmaya calisacagiz. Yine Ihonun deyimiyle Allah yar ve yardimcimiz olsun.

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Usta da ilk geldiginde eski Baskan(iho) icin kösedeki bakkaldan 3 sise gazoz icip ödememisler, bakkalda klübü mahkemeye vermis bakkal efendiden rica ettik borcu 1 ay sonra ödeyecegiz, yaw kardesim her gelen baskan sirinlik olsun diye bu gibi hikayeleri anlatiyor, benim kistasim gelecek sezon ki saha sonuclari olacak.
    Konu Nazim Can tarafýndan (26.04.2018 Saat 22:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    No one wins. One side just loses more slowly.

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta da ilk geldiginde eski Baskan(iho) icin kösedeki bakkaldan 3 sise gazoz icip ödememisler, bakkalda klübü mahkemeye vermis bakkal efendiden rica ettik borcu 1 ay sonra ödeyecegiz, yaw kardesim her gelen baskan sirinlik olsun diye bu gibi hikayeleri anlatiyor, benim kistasim gelecek sezon ki saha sonuclari olacak.
    Biliyon mu kulüp 250.000 euro yüzünden transfer yasaðý yemiþ diye bir hikâye anlatýyolar. Ben inanmýyom, þirinlik yapýyolar.
    Konu TekfurÇayýr 61 tarafýndan (26.04.2018 Saat 22:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biliyon mu kulüp 250.000 euro yüzünden transfer yasaðý yemiþ diye bir hikâye anlatýyolar. Ben inanmýyom, þirinlik yapýyolar.
    Usta iho nun pisliklerini temizlemedi yani onu mu diyorsun ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta iho nun pisliklerini temizlemedi yani onu mu diyorsun ?
    Ben ne anlattýðýmý biliyom mu ki.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

ts_ezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý zekeriyya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Timur Bey yazdý

Tam Kemal Sunal'ýn Kapýcýlar Kralý filmi gibiyiz. Önceden zengin, gösteriþli, makamlý ve güya cesur baþkan vardý. Þimdi ise parasýz birini görüyoruz. Derin Trabzon'un ekmeðine açýk açýk yað sürdüðü görülen baþkan olmaya aday kendisi. Takým berbat halde hoca ... kovamýyorsun, paran yoksa onu sat bunu sat, kimseye para veremem de takýmdan PTT Ligi takýmý yarat. Yahu baþkan o zaman oðlun, yeðenin mi oynacak bu takýmda? Büyük takýma gelip büyük olmayan iþlerin peþinde koþmak da tam bizim takýma layýk. Ýstanbul takýmlarýndan birinde böyle bir baþkan olsa adamý yakarlar yakar. Resmen adam ben size bakamam, peynir ekmek yeyip ölümü bekleyeceðiz diyor. Madem öyle ne diye baþkan oldun ne diye? Bize parayý yönetecek, zengin ama harcama yapmasýný bilen baþkan lazým. Artýk züðürt bir yönetimle ancak diplerde görürüz kendimizi.
    Bu durumlara nasil geldigimizi anlatmaya calisiyordum. Senin mesajini gorunce anlatmaya gerek kalmadi. Suan elestirdigin yonetim Trabzonsporun 14 yildir ayakta kalmasini saglayan yonetim anlayisindan gelen yonetimdir. Senin tarif ettigin yonetim anlayislari denizi tuketti. Ustanin parasý yetmediyse kimsenin parasi yetmez bu anlayisa. Kulubu kurtaracak olan sadece ve sadece Trabzonlu cocuklarin oynayacagi futbol olacaktir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý ts_ezer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu durumlara nasil geldigimizi anlatmaya calisiyordum. Senin mesajini gorunce anlatmaya gerek kalmadi. Suan elestirdigin yonetim Trabzonsporun 14 yildir ayakta kalmasini saglayan yonetim anlayisindan gelen yonetimdir. Senin tarif ettigin yonetim anlayislari denizi tuketti. Ustanin parasý yetmediyse kimsenin parasi yetmez bu anlayisa. Kulubu kurtaracak olan sadece ve sadece Trabzonlu cocuklarin oynayacagi futbol olacaktir.
    Eðer kurtarma kýstasýnýz 6. - 15. Sýra arasý bir yerse o zaman bunu da açýk açýk ifade etsin baþkan. Diðer taraftan ben parayý savuracak deðil dikkatli kullanacak bir yönetimden bahsediyorum. Hiç param yok demek çözüm deðil. Aksine bizi daha aþaðýlara çekecektir bu medya ve federasyon varken.
    Konu Timur Bey tarafýndan (26.04.2018 Saat 23:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Timur Bey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer kurtarma kýstasýnýz 6. - 15. Sýra arasý bir yerse o zaman bunu da açýk açýk ifade etsin baþkan. Diðer taraftan ben parayý savuracak deðil dikkatli kullanacak bir yönetimden bahsediyorum. Hiç param yok demek çözüm deðil. Aksine bizi daha aþaðýlara çekecektir bu medya ve federasyon varken.
    Yapýlabilir olduðunu söylediðin þeyleri yapabilecek kiþi/kiþiler kim/kimlerdir sence?
    Konu TekfurÇayýr 61 tarafýndan (26.04.2018 Saat 23:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    7

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapýlabilir olduðunu söylediðin þeyleri yapabilecek kiþi/kiþiler kim/kimlerdir sence?
    Hatalarý da olsa yönetici geçmiþi olarak Sadri Þener'dir. Bunun dýþýnda bizi tamamen küçültme ya da iho muho gibi ilerisini gerisini düþünmeden borç bataðýna sokanlar ile bir baþarý elde edeceðimizi düþünmüyorum. Sadri Þener bunlar içinde en denge politikasý izleyen idi. 2011 sonrasý dönemi baþarýsýz idi fakat o ana kadar son yýllarýn en iyi takýmýný izledik. Bunun dýþýnda zaten 96 sonrasý iki ileri bir geri bir hal aldýðýmýzdan yönetim içinde dengeli baþkan profiline uyan pek görünmüyor. Bu biraz da temenni. Hani Trabzon Türkiye'dir derler ya madem öyle siyasi konjonktüre aldýrýþ etmeden takýma sahip çýkacak denge politikasý güden birisi neden yok?
    Konu Timur Bey tarafýndan (27.04.2018 Saat 02:26 ) deðiþtirilmiþtir.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Timur Bey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hatalarý da olsa yönetici geçmiþi olarak Sadri Þener'dir. Bunun dýþýnda bizi tamamen küçültme ya da iho muho gibi ilerisini gerisini düþünmeden borç bataðýna sokanlar ile bir baþarý elde edeceðimizi düþünmüyorum. Sadri Þener bunlar içinde en denge politikasý izleyen idi. 2011 sonrasý dönemi baþarýsýz idi fakat o ana kadar son yýllarýn en iyi takýmýný izledik. Bunun dýþýnda zaten 96 sonrasý iki ileri bir geri bir hal aldýðýmýzdan yönetim içinde dengeli baþkan profiline uyan pek görünmüyor. Bu biraz da temenni. Hani Trabzon Türkiye'dir derler ya madem öyle siyasi konjonktüre aldýrýþ etmeden takýma sahip çýkacak denge politikasý güden birisi neden yok?
    sadri sener geldigi 2 dönemde de borc politikasini baslatan baskandi

yani ilk domino taslarini yikan kisi, bunu basarili olmasi degistirtmez
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)