Sayfa 496 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 396 446 486 494 495 496 497 498 506 546 596 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,376 ile 12,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

4 tane forvet alarak orta saha transfer ihtiyacýný kapatan baþkan gibi baþkan! Toplama iþlemi de biliyor (!)

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben ahmet aðaoðlunun hiiç bir zaman iyi bir yönetici iyi bir baþkan olduðunu düþünmedim ve her defasýnda ligde son haftalarda kaldýðýmýz 2001-2002 örneðini verdim o zamanlar ahmet aðaoðlu asbaþkandý baþkan oldu ünal karaman geldi takým aslýnda o senede sezona iyi baþlamadý ama diðer rakiplerinde kötü olmasý bizimde ön plana çýkmamýzý saðladý gelelim geçen sezona baþakþehir þampiyon olmadý baþakþehiri ahmet aðaoðlu þampiyon yaptý yaptýðý yanlýþ hoca tercihleriyle þampiyonluðu altýn tepsi ile baþakþehire sundu bakýn hüseyin cimþir deðilde sýradan orta sýnýf bir hoca dahi gelseydi takýmýn baþýna en az 5 puan farkla þampiyon olacaktýk geldiðinden beri
    30 yakýn transfer yapmýþ wakayeme -ekuban ve shorlot dýþýnda tutan transfer yok söykediði hiç biþey birbirini tutmuyor tabiri caisse kendini yalancý duruma düþürüyor ilk transfer yasaðýný yaþatan bu uefa ya gidemedik bunun sebebi de bunun yaptýrdýðý yanlýþ savunma bize saðolsun ilkleri yaþattý ama olumsuz anlamda ben geçen sezonku 2-2 biten alanya maçý ile miyadýnýnn dolduðunu çok defa söylemiþtim bence bu saatten sonra durduðu her dakika hem kendine hem camiaya zarar biran önce kongre kararý almalýdýr bu takým sahipsiz kalmaz.
    Katýlýyorum. 2001 sezonunda biz kümede zor kaldýk. Aðaoðlu asbaþkandý. Þimdi Aðaoðlu yarým kalan iþini tamamlamak istiyor. Bizi kümeye düþürecek.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Abdullah avcý tazminat ve para konusunu konuþacak durumda deðil.

Þu anda hiçbir büyük takým Avcý'yý almaz. Þüpheli fetö geçmiþi nedeniyle Galatasaray baðlantýlarý vardýr. O ayrý.

Yani eðer Avcý gelecekse kendi ispatlamak zorunda olduðu için maddi konularda taviz vermesi gereken o. Ýstediði çalýþma ortamýný ona saðlamasý gereken de baþkan. Yönetim deðil. Bizim yönetimin içinde gaynýmýn þiysi olan adam çok. Yönetim duyumculara çýkana kadar kendi içindeki yalama pejmürde tiplere bir baksýn .

Bu yönetimin çapý ancak Avcý'ya yeter. Ben isterim ki Metin Aktaþ, Gökhan Kandemir gibi vasat isimler gönderilsin. Ýþini bilen uluslararasý antrenörler gelsin. Linkedin vs ilan açarak alt kademeleri oluþtururken büyük takým gibi kariyer isimleri de kendiniz getirin. Ýlanla deðil. Yardýmcýlarýný ilanla belirleyebilirsin tabi ki. Daha sonra da karizmatik bir teknik direktör getirirsin. Þota olur, Fatih olur fark etmez.

Fatih uyumsuz ve dik baþlý. Çalýþýlmasý problem. Üstelik bir baþarýsý da yok bu yüzden þu an denenebilecek durumda deðil. Kendisini de harcamaya gerek yok.

Þota dediðim þartlarda getirilebilir. Bundan önceki hiçbir takýmýný beðenmem. Ancak fikir alabileceði profesyonel bir ekip olursa temsiliyet ve imaj noktasýnda tersine çevirebilir iþi.

Burda en büyük noksan Ekip. Yönetimde futbol aklý olmadýðý için bir ekip oluþturabilecek birikim de yok haliyle. Bu nedenle futbolu böyle ele alan bir adam, en kolay çözüm Abdullah Avcý.

Avcý'nýn sorunu;
    Kibrine nazaran bir þey baþardýðý yok.
    GS'ye son düzlükte þampiyonluðu eliyle verdi.
    FETÖ geçmiþi.
    Oyuncularla iyi iliþki kuramamasý.
    Antipatik oluþu.
    Pratik düþünememesi.

Yani ya en kolay çözüme gidilecek ya da beklenip en doðrusunu arayacaðýz. Newton'a da iyi bir ekip ve doðru oyuncular verilebilir. Milli arada 6 gün izin veren adam teknþk direktör olmaz.

Þunu da belirtmek lazým hatanýn büyüðü baþkan ve yönetimin. Baþkan ve yönetim alternatifsizlikten tartýþýlmýyor. Gerçekten düþük profilli bir yönetim. Ahmet Aðaoðlu baþtan aþaðý bayaðýlýk akýyor. Konuþmasa belkþ belli etmezdi bu pespayeliðini.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Nereden
    Asya Diðer
    Konu BlackPanther tarafýndan (26.10.2020 Saat 13:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Asya Diðer

Nereden
    Asya Diðer

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdullah avcý tazminat ve para konusunu konuþacak durumda deðil.

Þu anda hiçbir büyük takým Avcý'yý almaz. Þüpheli fetö geçmiþi nedeniyle Galatasaray baðlantýlarý vardýr. O ayrý.

Yani eðer Avcý gelecekse kendi ispatlamak zorunda olduðu için maddi konularda taviz vermesi gereken o. Ýstediði çalýþma ortamýný ona saðlamasý gereken de baþkan. Yönetim deðil. Bizim yönetimin içinde gaynýmýn þiysi olan adam çok. Yönetim duyumculara çýkana kadar kendi içindeki yalama pejmürde tiplere bir baksýn .

Bu yönetimin çapý ancak Avcý'ya yeter. Ben isterim ki Metin Aktaþ, Gökhan Kandemir gibi vasat isimler gönderilsin. Ýþini bilen uluslararasý antrenörler gelsin. Linkedin vs ilan açarak alt kademeleri oluþtururken büyük takým gibi kariyer isimleri de kendiniz getirin. Ýlanla deðil. Yardýmcýlarýný ilanla belirleyebilirsin tabi ki. Daha sonra da karizmatik bir teknik direktör getirirsin. Þota olur, Fatih olur fark etmez.

Fatih uyumsuz ve dik baþlý. Çalýþýlmasý problem. Üstelik bir baþarýsý da yok bu yüzden þu an denenebilecek durumda deðil. Kendisini de harcamaya gerek yok.

Þota dediðim þartlarda getirilebilir. Bundan önceki hiçbir takýmýný beðenmem. Ancak fikir alabileceði profesyonel bir ekip olursa temsiliyet ve imaj noktasýnda tersine çevirebilir iþi.

Burda en büyük noksan Ekip. Yönetimde futbol aklý olmadýðý için bir ekip oluþturabilecek birikim de yok haliyle. Bu nedenle futbolu böyle ele alan bir adam, en kolay çözüm Abdullah Avcý.

Avcý'nýn sorunu;
    Kibrine nazaran bir þey baþardýðý yok.
    GS'ye son düzlükte þampiyonluðu eliyle verdi.
    FETÖ geçmiþi.
    Oyuncularla iyi iliþki kuramamasý.
    Antipatik oluþu.
    Pratik düþünememesi.

Yani ya en kolay çözüme gidilecek ya da beklenip en doðrusunu arayacaðýz. Newton'a da iyi bir ekip ve doðru oyuncular verilebilir. Milli arada 6 gün izin veren adam teknik direktör olmaz.

Þunu da belirtmek lazým hatanýn büyüðü baþkan ve yönetimin. Baþkan ve yönetim alternatifsizlikten tartýþýlmýyor. Gerçekten düþük profilli bir yönetim. Ahmet Aðaoðlu baþtan aþaðý bayaðýlýk akýyor. Konuþmasa belkþ belli etmezdi bu pespayeliðini.
    Yazýda neyi anlatmak istediðini anlamadým??

Kimseyi beðenmeyen bir ruh halindesiniz, Bir þeyleri eleþtireceðim derken kimseyi aslýnda eleþtirmediðinizi aslýnda mevcut yapý ile devam edilsin dediðinizi hisseder gibiyim??

AVCI konusunda mesela?

Fetö gibi bir yakýþtýrma yapýyorsunuz? Ülkenin içine girdiði kendisi gibi düþünmeyen herkesi Tukaka ilan etme anlayýþýnýn bir sonucu?
    AKP li Aðaoðlu? Ýmamoðlu ile ayný karede görüntüm çýkar da Erdoðan'a rezil olurum, Berat'a rezil olurum aman haa yanlýþ anlarlar beni diyerek hýrsýz misali saklanan bir adam Aðaoðlu? Bana AKP li aktif siyaset yapýp da Dernekler , Klupler, Vakýflar, Bankalar, Sivil Tolum kuruluþlarýnda görev alan, Ýþ çevrelerinde iþ paslanan bir tane FETÖ sempatizaný olmayan ve Gülen'e Hoca Efendi demeyen bir tane AKP li gösteremez kimse.. Avcý ne kadar Fetöcü ise Aðaoðlu da Berat ta Erdoðan da, Aziz de, Mosturoðlu da , Süleyman Soylu da, Nuri Albayrak da, Muharrem Usta da, Ýbrahim Hacýosmanoplu'da Sinan Çetin da, Emre Belezoðlu'da , Kaya Çilingiroðlu da, Erdal Hoþ 'da Barýþ Yurduseven da.. v.s v.s v.s

hepsi bu kervandan geçmiþ ve onlarýn sayesinde ekmek yemiþ kiþilerdir. Desteklemedik deselerde gönülleri birdir bir atmýþtýr

Bu kýsmý geçtik??

Fetocu dedik almayalým tamam??

CHP li olsa alacak mýyýz, Bir baþkasý da o kiþi ve ya bu kiþi CHP li dir diyecek onu da almayacaðýz. Öyle ya, Trabzonspor Kulubune bundan evvel ki senelerde Trabzon'a gelen herkes mutlaka ziyaret edebilirlerdi ve parti ve STK ayýrt etmeksizin görüþmeler yapýlýrken, Erdoðan ve Soylu Cumhuriyeti egemen olduktan sonra, Trabzonspor Klubu diðer muhaliflerin hepsine kapýlarýný kapatmadý mI? Trazonspor Klubu AKP nin Ýl baþkanlýðýndan daha iyi çalýþmýyor mu??

Trabzon'lu Ýstanbul Büyükþehir Belediye Baþkaný'ný , Hem de Trabzonspor'lu bir adamý seçildiði günden beri tebrik etmeyen yanýna gidip forma vermeyen tek klup Trabzonspor deðil mi?? A.k Nihat Özdemir'ine giydirdik Trabzonspor formasýný, Tüpçü Demirören'e giydirdik Trabzon formasýný ama bir imamoðlu'na mý giydirmekten it gibi korkuyorlar???

Ýti gibi korkarsan it gibi seni sokakta býrakýrlar. Aðýr konuþuyorum kusura bakmayýn..

Hükûmetin siyasi oyuncaðýna dönüþmüþ, Ýdarecileri AKP sayesinde köþeyi dönmüþ, Yapmýþ olduklarý anlaþmalar ile Klubun bütün varlýklarýný bankalara teslim etmiþ kiþiler bize Trabzonspor'lu diye geçinmesin..

Klubu borca sokup , krediye muhtaç eden de alana da veren de alayý Trabzonlu ve alayý AKP li??

Kimin zararý varmýþ ülkeye ve Trabzon'a CHP nin mi?? Avcý'nýn mý, Sadri Þener'in mi???

Kimse üstüne alýnmasýn

Dolar almýþ baþýný gidiyor, Euro almýþ borcunu gidiyor.. Bu paralarýn yükselmesinin hesabýný soracak olan Aðaoðlu gibi AKP nin maþasý tipler, Borcun neden azalmadýðýný, Neden yýldýzlarý satmak zorunda kaldýðýmýzýn hesabýný veremezler ? Vermek istemezler. Çünkü onlar için baþarý sadece Birilerinin kölesi olmaktýr. Trabzonspor'un kölesi olsalardý, Þu anda 3 senedir Þampiyon'duk ,,

Burak'ý alacak parayý daha darphane basmadý ile baþlayan para basmalar, Devamýnda Yusuf ve Sörloth ile devam etti.. Sosaya verilecek paramýz yok diyenler, Aldýklarý onca çöp oyuncuya verdikleri para ile Sosa'gibi kaç oyuncunun maaþý ödenirdi bilmiyorlar sanýyorsunuz?Biliyorlar elbette ama iþlerine gelmezler.. Çünkü her yeni alýnacak oyuncu demek avanta demektir.. Trabzonspor zarar etmiyor, Çaldýlar paralarý aktardýlar birilerini zengin ettiler ediyorlar edecekler..

1 liraya kendi üreticine vermediðin Buðday parasýný, Yunanistan'dan 1,350 liraya almaktýr çalmak... Ondandýr ki, Uðurcan'dan para kazanamazlar ama Yabancý dan kazanýrlar, Þu kadara aldým dedin mi alýrsýn kimse de hesap sormaz sana. Sordular mý????

ÝBRA edilmeyen ve edilmediði halde Klube para koyan bir tane eski baþkan ve ya yönetici gördünüz mü?? Göremezsniz.. Sýraya devralýyorlar ve gelen çalacak devam edecek

Þimdi bakýyorum fikstüre?? 17,.sýradayýz???

Trabzonspor gibi bir klup her sene en az 1 iyi oyuncusunu satmak zorundadýr dersen, Para için sen her þeyini verirsin demektir.

Ulannn biz ,, Fatih ve Gokdeniz ist. kluplerine gitmesin diye adamlarý izlemekten mahrum kalmayý göze alan bir taraftarýz.. Yok olup gittiler Rusya topraklarýnda.. Þimdi ise, Fenere futbolcu kaptýrmayý meziyet sayan adamlar bize bunu para için göt bile vermektir mantýðý ile dayatamazlar

.......... Geçen sene þampiyonluða oynayan ve þampiyonluðu hediye eden bir takým, Bu hale düþemez

Düþürenlerin ve bunda mantýk arayanlarýnda dahil olmak üzere sebep olanlarýn alayýnýn.......
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (26.10.2020 Saat 13:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Özkan Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Daha önce de yazdým. Fikret Orman'dan daha fikret orman þuan kendileri.

Bu kadar ego ile baþarýlý olma, tekrar toparlama þansý yok. Tez zamanda gitmen dileðiyle baþkan.

Efsane olacakken rezil oldun. Kendin ettin ama sadece kendin deðil, bütün takýmý, þehri yaktýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum. 2001 sezonunda biz kümede zor kaldýk. Aðaoðlu asbaþkandý. Þimdi Aðaoðlu yarým kalan iþini tamamlamak istiyor. Bizi kümeye düþürecek.
    Ya eleþtiriyi anlýyorum da bu mantýkla eleþtiri mi olur?
    Geçen yýl son haftalarda þampiyonluðu kaçýran takýmýn baþkaný kimdi peki?
    Osman Büyükbulut mu?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tüzüðe bir sezonda sadece bir hocayla çalýþma zorunluluðu da getirse keþke, ona göre sezon baþýnda daha çok düþünür, bu kadar rahat hareket etmez, kiþisel kaprislerle hoca yollamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Umarým hoca deðiþtirmek gibi saçma sapan bir þey yapýlmaz...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýnþaallah!!!!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý lazibere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Kimseyi beðenmeyen bir ruh halindesiniz, Bir þeyleri eleþtireceðim derken kimseyi aslýnda eleþtirmediðinizi aslýnda mevcut yapý ile devam edilsin dediðinizi hisseder gibiyim??

AVCI konusunda mesela?

Fetö gibi bir yakýþtýrma yapýyorsunuz? Ülkenin içine girdiði kendisi gibi düþünmeyen herkesi Tukaka ilan etme anlayýþýnýn bir sonucu?
    AKP li Aðaoðlu? Ýmamoðlu ile ayný karede görüntüm çýkar da Erdoðan'a rezil olurum, Berat'a rezil olurum aman haa yanlýþ anlarlar beni diyerek hýrsýz misali saklanan bir adam Aðaoðlu? Bana AKP li aktif siyaset yapýp da Dernekler , Klupler, Vakýflar, Bankalar, Sivil Tolum kuruluþlarýnda görev alan, Ýþ çevrelerinde iþ paslanan bir tane FETÖ sempatizaný olmayan ve Gülen'e Hoca Efendi demeyen bir tane AKP li gösteremez kimse.. Avcý ne kadar Fetöcü ise Aðaoðlu da Berat ta Erdoðan da, Aziz de, Mosturoðlu da , Süleyman Soylu da, Nuri Albayrak da, Muharrem Usta da, Ýbrahim Hacýosmanoplu'da Sinan Çetin da, Emre Belezoðlu'da , Kaya Çilingiroðlu da, Erdal Hoþ 'da Barýþ Yurduseven da.. v.s v.s v.s

hepsi bu kervandan geçmiþ ve onlarýn sayesinde ekmek yemiþ kiþilerdir. Desteklemedik deselerde gönülleri birdir bir atmýþtýr

Bu kýsmý geçtik??

CHP li olsa alacak mýyýz, Bir baþkasý da o kiþi ve ya bu kiþi CHP li dir diyecek onu da almayacaðýz. Öyle ya, Trabzonspor Kulubune bundan evvel ki senelerde Trabzon'a gelen herkes mutlaka ziyaret edebilirlerdi ve parti ve STK ayýrt etmeksizin görüþmeler yapýlýrken, Erdoðan ve Soylu Cumhuriyeti egemen olduktan sonra, Trabzonspor Klubu diðer muhaliflerin hepsine kapýlarýný kapatmadý mI? Trazonspor Klubu AKP nin Ýl baþkanlýðýndan daha iyi çalýþmýyor mu??

Trabzon'lu Ýstanbul Büyükþehir Belediye Baþkaný'ný , Hem de Trabzonspor'lu bir adamý seçildiði günden beri tebrik etmeyen yanýna gidip forma vermeyen tek klup Trabzonspor deðil mi?? A.k Nihat Özdemir'ine giydirdik Trabzonspor formasýný, Tüpçü Demirören'e giydirdik Trabzon formasýný ama bir imamoðlu'na mý giydirmekten it gibi korkuyorlar???

Ýti gibi korkarsan it gibi seni sokakta býrakýrlar. Aðýr konuþuyorum kusura bakmayýn..

Hükûmetin siyasi oyuncaðýna dönüþmüþ, Ýdarecileri AKP sayesinde köþeyi dönmüþ, Yapmýþ olduklarý anlaþmalar ile Klubun bütün varlýklarýný bankalara teslim etmiþ kiþiler bize Trabzonspor'lu diye geçinmesin..

Klubu borca sokup , krediye muhtaç eden de alana da veren de alayý Trabzonlu ve alayý AKP li??

Kimin zararý varmýþ ülkeye ve Trabzon'a CHP nin mi?? Avcý'nýn mý, Sadri Þener'in mi???

Kimse üstüne alýnmasýn

Dolar almýþ baþýný gidiyor, Euro almýþ borcunu gidiyor.. Bu paralarýn yükselmesinin hesabýný soracak olan Aðaoðlu gibi AKP nin maþasý tipler, Borcun neden azalmadýðýný, Neden yýldýzlarý satmak zorunda kaldýðýmýzýn hesabýný veremezler ? Vermek istemezler. Çünkü onlar için baþarý sadece Birilerinin kölesi olmaktýr. Trabzonspor'un kölesi olsalardý, Þu anda 3 senedir Þampiyon'duk ,,

Burak'ý alacak parayý daha darphane basmadý ile baþlayan para basmalar, Devamýnda Yusuf ve Sörloth ile devam etti.. Sosaya verilecek paramýz yok diyenler, Aldýklarý onca çöp oyuncuya verdikleri para ile Sosa'gibi kaç oyuncunun maaþý ödenirdi bilmiyorlar sanýyorsunuz?Biliyorlar elbette ama iþlerine gelmezler.. Çünkü her yeni alýnacak oyuncu demek avanta demektir.. Trabzonspor zarar etmiyor, Çaldýlar paralarý aktardýlar birilerini zengin ettiler ediyorlar edecekler..

1 liraya kendi üreticine vermediðin Buðday parasýný, Yunanistan'dan 1,350 liraya almaktýr çalmak... Ondandýr ki, Uðurcan'dan para kazanamazlar ama Yabancý dan kazanýrlar, Þu kadara aldým dedin mi alýrsýn kimse de hesap sormaz sana. Sordular mý????

ÝBRA edilmeyen ve edilmediði halde Klube para koyan bir tane eski baþkan ve ya yönetici gördünüz mü?? Göremezsniz.. Sýraya devralýyorlar ve gelen çalacak devam edecek

Trabzonspor gibi bir klup her sene en az 1 iyi oyuncusunu satmak zorundadýr dersen, Para için sen her þeyini verirsin demektir.

Ulannn biz ,, Fatih ve Gokdeniz ist. kluplerine gitmesin diye adamlarý izlemekten mahrum kalmayý göze alan bir taraftarýz.. Yok olup gittiler Rusya topraklarýnda.. Þimdi ise, Fenere futbolcu kaptýrmayý meziyet sayan adamlar bize bunu para için göt bile vermektir mantýðý ile dayatamazlar

.......... Geçen sene þampiyonluða oynayan ve þampiyonluðu hediye eden bir takým, Bu hale düþemez

Düþürenlerin ve bunda mantýk arayanlarýnda dahil olmak üzere sebep olanlarýn alayýnýn.......
    Ben sadece durumu anlatmaya çalýþtým. Size hak veriyorum ancak düzeltemeyeceðimiz þeyler üzerinden kendimizi yemenin hiçbir yararý yok. Þu an bir kaos var ve bu durumda doðrularý bulabilmek zordur.

AKP iktidar ve ülkeyi ele geçirdi diye doðruyu söyleyenler daða mý çýksýn? Aksine daha çok çalýþmasý lazým. FETÖ ile benim alakam yok, baþkalarý zamanýnda iþ tutmuþ olabilir ancak Hakan Þükür, Emre Belözoðlu oðlu gibi iliþki var, dönemin þartlarý nedeniyle olan iliþki var. Her zaferfen dershanesine giden adamý hapse mi atacaksýnýz Dediðim Fetö iliþkisi de Avcý için kantarýn topuzunu kaçýran bir iliþki. Geçmiþte baðý olan þimdi de sempatisi devam eder. Bunun kamuoyunda aleyhimize dönebileceði gerçeði de var. Doðru düþünülmeli.

Ýçimizde fýrtýnalar kopsa da kavga dili bize zarar verir. Ben de Aðaoðlu'na aðýz dolusu küfür etmek istiyorum ama bir faydasý yok. Önemli olan doðruyu aramak. Doðruyu aramak için de hatasýyla sevabýyla seçenekleri deðerlendirmek lazým. Ben bunu ortaya koymaya çalýþtým.

Kininizi anlýyorum ancak kavga dili bize hiç yarar getirmedi, getirmeyecek. Yüksek profilli bir baþkan gelme durumu da yok. Artýk Binali Yýldýrým gibi Düþük Profilli biat eden adamlar devri. Zaten bu yüzden bugün sýradanlaþtýk. Bu adamlar ölmedikçe bu düzen deðiþmez çünkü artýk ortalama ve altýna hitap eden insanlarýn devri. Siyasette de sporda da bu böyle.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Sahte baskan
    sosa ve novaka uzulmedin dimi???

mancester - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baskana artik destegim hic kalmadi su durumlara dusmemizde onun yaptigi hatalarin payi cok buyuk.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

avcý zaten yanlýþ tercih bir de 3 yýllýk sözleþme yapmak kulübün parasýný sokaða atmak demek.
    sizden sonra gelecek yönetime niye tazminat ödetmek zorunda býrakýyorsunuz ?

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

son donemlerdeki sacmalamalarina bakarsak bunu yapacak gibi duruyor.yeni hoca hamlesi kendi gidisini hizlandirmaktan baska bir ise yaramaz.baskanlik,yoneticilik boyle donemlerde belli olur.eger cikip hocaya ve futbolculara sahip cikarsa bu takim duzelir yok baskilara dayanamayip hocayi yerse iste o zaman klubu daha buyuk bir kaosa sokar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    son donemlerdeki sacmalamalarina bakarsak bunu yapacak gibi duruyor.yeni hoca hamlesi kendi gidisini hizlandirmaktan baska bir ise yaramaz.baskanlik,yoneticilik boyle donemlerde belli olur.eger cikip hocaya ve futbolculara sahip cikarsa bu takim duzelir yok baskilara dayanamayip hocayi yerse iste o zaman klubu daha buyuk bir kaosa sokar.
    Yapmasý gereken tam da bu. Çýkacak basýnýn karþýsýna hocanýn arkasýndayýz, bu dönemi atlatacaðýz diyecek...
    Yoksa sývamaya devam edecek...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Kötü gidiþata istinaden hoca veya baþkanla ilgili saçma sapan sýfatlarla hakaret eden arkadalara da uyarýmdýr. Lütfen bu iþe son verin. Yakýþmyor...
    Bazý mesajlarý silmekle yetindik, cezadan kaçýndýk ama lütfen kulübün ve teknik ekibin baþýndaki insanlarla ilgili konuþurken Trabzonspor faktörünü unutmayýn, unutmayalým...
    Arafilboylu

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Kötü gidiþata istinaden hoca veya baþkanla ilgili saçma sapan sýfatlarla hakaret eden arkadalara da uyarýmdýr. Lütfen bu iþe son verin. Yakýþmyor...
    Bazý mesajlarý silmekle yetindik, cezadan kaçýndýk ama lütfen kulübün ve teknik ekibin baþýndaki insanlarla ilgili konuþurken Trabzonspor faktörünü unutmayýn, unutmayalým...
    Newtonun bana göre.h.cimsirden bile bir fazlasý yok.
    Newtonun baþarýsýz.sayilmasi icin ne olmasý lazim, takým küme mi düþmeli.
    Trabzonspor antrenörü bu durumda trabzonspor iyi yolda diyebilmeli mi.newtonun dün akþamki aciklamalarinutanc verici.
    Þenol güneþ olsa suanki pozisyonda istifaya zorlanmýþtý, veya kendisi býrakýrdý.newton kim ki devam edelim.bize ne vaat ediyor newton.
    Ben sahada hicbir sey göremiyorum.
    Bnm gördüðüm.newtonla tüm buyuk maçlar kaybedilir.
    Diðer maçlarý da ýkýna sýkýla oynar trabzonpor.
    Dün aksam mac 3.1 olmuþ anca oyuncu deðiþtiriyor.2.1 ken veya 1.1 ken sahaya müdahale edemedi.
    Sýradan basit bir yardýmcý antrenör newton.
    Ünal karaman>HUSEYIN cimsir>Newton.
    Bu 3 isim de enfazla y.antronor olabilir.daha fazlasý bu 3 isme de bol geliyor.
    Konu emre6117 tarafýndan (26.10.2020 Saat 15:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Muhtemelen siyasi görüþlerimiz taban tabana zýt ama ÝMZAMI ATIYORUM yazdýklarýna

Alýntý lazibere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

AVCI konusunda mesela?

Bu kýsmý geçtik??

Kimse üstüne alýnmasýn

Deðerli kardeþim, özellikle bir siyasi partiye POLÝTÝZE olmuþ her adam sahtekardýr, ne dedinse doðrudur, Ekremden kaçmak nasýl aptallýksa, CHP li bile olmayýp-camilerde Kuran okuyup-sað seçmenden oy alýp CHP li ÝBBbaþkaný olmak da daha büyük sahtekarlýk,

Her partinin kendine has SIZINTILARI var, dediðin doðru güçlü iken HER PARTÝ YALADI fetöyü,

Ben bizdeki sinyalleri ÞUBAT 2020 de gördüm-yazdým tek kimse anlamadý-kýzdý bana, ZAFER SARHOÞUYDUK BEN DAHÝL, SEZON BAÞINDA vites artýrdým CEZA aldým, maksat Aðaoðlu gitsin asla deðil ÝLK KEZ ALTERNATÝFSÝZÝZ, bu beni ürkütüyor...

Usta ve Hacýosmanoðlu gibi takýmý sevmsizleþtiren-yiyip içip kaçan tipler sonrasý, SARILDIK AÐAOÐLUNA, ama tarifsiz CEZAYA MAHKUM OLDUK, yahu okyanusu geçmiþtik derede can çekiþiyiroruz...

3 ay önce ligde ÝSTANBULU 15 MAÇTA ezen takým gitti, bu sene tek istanbul GALÝBÝYETÝ ALAMAYACAK TAKIM GELDÝ(2 AYDA 3 KEZ YENÝLDÝK BJK-ÝBB-FB)

Konu Avcý-Þota-Tekke konusu deðil, YÖNETÝM HERÞEYE RAÐMEN dirayetle kalsýn, ne takým kötü-ne gelecek adamlar,

BENÝM KORKUM BÝLÝNMEZ BÝR PÝYON OLMAK, hiçbir akýllý adam þampiyonluða ÇÝMÞÝR ile gitmezdi(aklýný kiraya veren ise kukla koyardý), kimse Newton ile sezona baþlamazdý(bu sene sen dur denilen adam baþlardý)... Aðaoðlu kim-amacý ne benim cevabýný bulamadýðým bu!!!
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Newtonla 3 önemli maça çýktýk bu sezon.
    Bjk ve baþak kendi saha, fb deplasman.
    3 macý da cok kolay verdik.
    Son 30 dakika 3 maçta da hicbir tepki veremedik.
    Trabzonspor asla böyle olmamalý.
    Ligdeki hicbir takým bu kadar kolay teslim olmuyor.
    Newton malesef cok sýradan bir hoca.
    Pardon yanlýþ yazdým cok sýradan bir yardýmcý hoca.
    Konu emre6117 tarafýndan (26.10.2020 Saat 16:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newtonun bana göre.h.cimsirden bile bir fazlasý yok.
    Newtonun baþarýsýz.sayilmasi icin ne olmasý lazim, takým küme mi düþmeli.
    Trabzonspor antrenörü bu durumda trabzonspor iyi yolda diyebilmeli mi.newtonun dün akþamki aciklamalarinutanc verici.
    Þenol güneþ olsa suanki pozisyonda istifaya zorlanmýþtý, veya kendisi býrakýrdý.newton kim ki devam edelim.bize ne vaat ediyor newton.
    Ben sahada hicbir sey göremiyorum.
    Bnm gördüðüm.newtonla tüm buyuk maçlar kaybedilir.
    Diðer maçlarý da ýkýna sýkýla oynar trabzonpor.
    Dün aksam mac 3.1 olmuþ anca oyuncu deðiþtiriyor.2.1 ken veya 1.1 ken sahaya müdahale edemedi.
    Sýradan basit bir yardýmcý antrenör newton.
    Ünal karaman>HUSEYIN cimsir>Newton.
    Bu 3 isim de enfazla y.antronor olabilir.daha fazlasý bu 3 isme de bol geliyor.
    Mesajý yazman sebebim hocanýn hocalýðýný eleþtiren adamlara laf atmak deðil, hocanýn anasýna söven çapsýzlara uyarý niteliðindedir. Yazdýðým yazýda anlaþýlmayan ne var anlamadým?
    Saçma sapan sýfatlarla yakýþtýrmada bulunanlaradýr lafým diye zaten yazdým. Hocalýðýný eleþtirene laf demek kimin ne haddine?
    Arafilboylu

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Mesajý yazman sebebim hocanýn hocalýðýný eleþtiren adamlara laf atmak deðil, hocanýn anasýna söven çapsýzlara uyarý niteliðindedir. Yazdýðým yazýda anlaþýlmayan ne var anlamadým?
    Saçma sapan sýfatlarla yakýþtýrmada bulunanlaradýr lafým diye zaten yazdým. Hocalýðýný eleþtirene laf demek kimin ne haddine?
    Ilker hocam ben newtonu savunuyor gibi yazdýðýnýzdan o cevabý yazdým.
    Tabiki hakaret ve küfür içeren yorumlar newtonu geçtim hicbir insana dahi yapilmamali.
    Newtonun kalmamasý gerektiðini, çünkü kalmasýný gerektirebilecek hicbir olumlu argumanin olmadýðýný anlatmaya çalýþtým.
    Yani bn yanlýþlýkla bir alttaki mesajýnýzý alýntýladým.
    Konu emre6117 tarafýndan (26.10.2020 Saat 16:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ilker hocam ben newtonu savunuyor gibi yazdýðýnýzdan o cevabý yazdým.
    Tabiki hakaret ve küfür içeren yorumlar newtonu geçtim hicbir insana dahi yapilmamali.
    Newtonun kalmamasý gerektiðini, çünkü kalmasýný gerektirebilecek hicbir olumlu argumanin olmadýðýný anlatmaya çalýþtým.
    Yani bn yanlýþlýkla bir alttaki mesajýnýzý alýntýladým.
    Mevzu Newton'un kalmasý deðil, hocanýn kalmasý. Benim fikrim tabi...
    Tüm hazýrlýk sezonunu geçirdiðin hocayla daha 6. haftada yollarý ayýrýrsan yanlýþ yaparsýn. Newton'un iyi hoca kötü hoca olmasýndan baðýmsýz konuþuyorum.
    Çünkü bu haftadan sonra gelecek yeni bir hoca ile daha da kötüye gideceðiz. Bunlarý yaþadýk, çok defa yaþadýk hem de.
    Ona göre teknik ekip kuruldu, istatistikçi alýndý, kondisyoner alýndý.Yeni hoca demek, bunlarýn hepsi yenilecenecek demek. Yazýk günah...

Newton, hoca olarak getirilmeli miydi? Bu ayrý konu ama olan oldu artýk.
    Bana sorarsanýz Bu Newton olmuþ, Ahmet olmuþ, Mehmet olmuþ...
    Hoca deðiþikliði yapýlmamalýdýr...

Yapýlýrsa olacaklarý görelim diyeceðiz, zamanýnda çok gördük.

He, Newton'da bir ýþýk gördün mü diye sorarsan, evet gördüm derim.
    Bence bekleyelim görelim...
    Arafilboylu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)