Sayfa 199 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 99 149 189 197 198 199 200 201 209 249 299 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,951 ile 4,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yalan konuþma ve yalanlar üzerinden algý oluþturmayý Ahmet Aðaoðlu kadar rahat yapan baþka biri var,ismini söylemek gerek yok zaten arkadaþlar.

Taraftarý öyle güzel yalan ve algýlar üzerinden kandýrýyor ki,taraftar sanýyor ki borcumuz azalýyor,aksine artýyor.Kadro kalitesi düþüyor,sakat ve formu düþüþte olanlara yüksek meblaðlar ödeniyor.Yusuf Yazýcý satýldý ve parasýnýn ne kadarýnýn nereye gittiði belli deðil,borcumuz olan bankalarla faiz oraný nedir,bilinmiyor.
    Futbolcular sakatlanýyor,suçlu doktor,taraftar doktor raporlarýný açýklayýn diyen bir gazeteci yok.
    Sturidge neden sponsorun hastanesinde deðil baþka yerde rapor aldý,bilen var mý?

Birisi çýksýn açýklasýn Muharrem Usta neden mahkemeye verilmedi?
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Sinan G. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

dün sosa'nin aciklamasi bugun baskanin basin toplantisi hayirdir ins.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Yahu hem diyorsunuz kýçýmýza takacak donumuz yok, açýz, açýktayýz, kasa boþ, 3-4 sene kimse bizden biþey beklemesin ama sonra gidip Sturridge gibi, Obi Mikel gibi pahalý ve bir o kadarda gereksiz transferler yapýyosunuz.
    Alinan amatör futbolcularda cabasý.
    Insanlarin beklentisini yükseltip kötü skorlara savunmaniz fakir edebiyati yapmak oluyor yine.
    Olaya bak, oralet demle.
    O zaman para yok diyerek bize yalan söylediniz. Ya da el altindan birileri bu transferleri yapabilmeniz icin para yardiminda bulundu.
    Belki samimi olabilirler. Ancak rica ile bu koltuga oturduklari gercegi var benim için.
    Baskanligindan önce spor programinda neyi elestirdilerse her birini uygulamaya basladilar.
    (Tabi ki iho ve usta baþkan olarak sayýlmamaktadýr bu yazdiklarimda. Her ikisi kara bir leke tarihimizde)
    Konu Anýl C tarafýndan (27.09.2019 Saat 13:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

baþkanýn açýklamalarýna bakýyorum þimdi canlý yayýnda

teknik heyete takviye yapmaz baþkan

çekeceðimiz var

malesef bu kafayý deðiþmedikçe iþimiz zor baþkan üzgünüm
    "Annuit cœptis"

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Ünal Karaman’ý asla göndermem gibi bir hava sezmedim ben. Umarým takým toparlanýr da eleþtiriler azalýr.
    Ayrýca 106 milyon tl kar için tebrik etmek gerek.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sportif baþarý öyle de böyle de gelmiyor en azýndan ekonominin biraz olsun toparlanmasý güzel. Türkiye Kupasý'nýn kazanýlmasý lazým artýk çok zaman oldu kupa kaldýrmayalý. Avrupaya da gitmek gelenek haline getirilmeli ilk beþin dýþýnda kalmak kabul edilemez. Bunun dýþýnda kýsa vadede, 2-3 yýl, çok bir beklentim yok zaten baþkaným..
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Hiçbir finansal yatýrým yapma, hiçbir proje yapma, hazýr aldýðýn gençleri sat, kadronu daðýtýp yerine kimseyi koyma sonra da kâr ettik diye anlat. Ne güzel.

Abdülkadir'i de sat bir 100 milyon lira daha kâr ettirdim diye anlatýrsýn. Büyük ekonomistsin vesselam.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Agaoglu bu sene sivadi diye gecmis yonetimlerin yalakalari saklandiklari deliklerinden cikmaya baslamislar bakiyorum insanda azicik utanma olur bu ne piskinlik.. iho ve usta trabzonspor tarihinin en kotuleridir sportif olarak ise iho muhodan basarilidir muho en kotusu rezilidir ,acar bakarsiniz sonuclara gecmisi unutacak kadar bunamadik daha kimsenin adami olmayin trabzonsporun olun agaoglunu nasil gecen sene ovmeyi biliyorsak bu sene de yermeye biliriz aslolan trabzonsporun basarisidir sahislarin degil once bu ayrim yapilsin..kimsenin adami olmadik sadece trabzonspor dedik demeye de devam..

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sturriç Obi mikel formsuzmuþ çünkü hazýrlýk kampýna katýlmamýþlar fizik olarak iyi deðillermiþ. Diðerleri katýldý da ne oldu ne farklarý var baþkan ? Aldýðýmýz oyuncular Ümit milli takým oyucularýymýþ imkanýmýz olsa bütün Ümit milli takýmýný alýrmýþýz ya varya boþ boþ boþ
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

riv riv riv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Size hacýosmanoðlu müstehak
    Meþin yuvarlak, gugul ve gügüm.

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hepimiz biliyoruz ki bu gelirlerin artmasý yani bulunan bütün sponsorlarýn arkasýnda bir bakan var yani burada da baþkanýn bir inisiyatifi yok Muharrem Ustadan kalan saðlam bir takým var ve üzerine terme çatma bir kaç transfer yapýldý bu yýl ise yapýlan transferlerin hepsi fiyasko gecen yýl takýmýn yýldýzý olan adam gitmesin diye zam yapýldý muhtemelen bu sene gitse de kurtulsak diyeceðiz çünkü hiç bir þey üretmiyor gençler cabasý

Bu takýmý bu hale ben getirdim diyor ama devlet takýmlarýn borçlarýný yapýlandýrmasa eminim gecen yýl yaþadýðý sýkýntýlarý yaþamamak için ilk uçakla Ýstanbula kaçacaktý Kýzgýným çünkü biraz akýllý davransalardý bu yýl þampiyonluða oynayabilirlerdi Oturmuþ bir takýmýn var devlet borçlarýný yapýlandýrmýþ ödemelerde sýkýntý yaþamýyorsun iki üç kiralýk transferle gecen yýlýn takýmýný uçurabilecekken elindekileri verip dünyanýn en akýllýsý senmiþsin gibi saðdan soldan topladýðýn gençlerin hepsinin Yusuf ve Abdülkadir olacaðýný düþünüp takýmý uçuruma attýn Yusufu satmak istemedim sözüne zerre kadar inanmadýk çünkü Yusufu satmayý düþünmeseydin onun menejerini Trabzona sokmaz Yusufa da saðlam bir gözdaðý verirdin ama daha önce dediðim gibi her aldýðýn gencin Yusuf olacaðýný düþündüðün için istemem yan cebime koy muhabbeti yaptýn

Hiç bir þey yapmadýn (sevenlerin kusura bakmasýn) batmýþ bir kulübü bakanlarýn yardýmý ile idare ettin eski baþkandan saðlam bir kadro kaldýðý için durumu kurtardýn ve kendini kahraman ilan ettin oysa 3 yýl süre istemiþtin ve biz senden baþarý beklemiyorduk ama þartlar seni o noktaya götürdü deðerlendiremedin 96 da bir transfer yapýlamayýp heba edilen þampiyonluktan sonra 2020 de heba edilmiþ bir yýl olacak senin için bunu sana yazdýk 2011 i söylemiyorum çünkü orada þike var onlarýn kabahati yok

Ama 2020 tamamen senin eserin
    @ okþoholu

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Baþkanýmýz Ahmet Aðaoðlu: “Salih için hem kulübüyle hem federasyonla görüþtük. Belirli bir ücret ödeyip Salih'in lisansýný biz çýkartmayý düþündük. Altýnordu Kulübü'nün baþkaný satýþtan pay istedi ben kabul ettim. Ama ne zaman 1.5 milyon euro para istedi, kabul etmedim. Öyle bir para yok. Salih Kavrazlý'yý Mart ayýna kadar bekleyeceðiz.”
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yusuf'un satýþý sonucu 100 milyon kâr etmeyi meziyet diye anlatmasýn bana kimse.
    Elindeki kýymet satýldý. Önceden kiymetti, þimdi para olarak bilançoya girdi.
    Þu an alýnan gençlerden bir yusuf çýkarýrsan o zaman eyvallah. Olmayan bir deðeri takýma katmýþ olursun.
    Sturridge forma kavuþup piyasa yaparsa da baþarý sayýlýr.
    Yusuf un satýþý deðil.

Ünal karaman konusunda yaptýðý gemi kaptan benzetmesi kendi seçimidir.
    Yetki sende. Sorumluluk da sende.
    Baþarýda nasýl televizyonlarda el üstünde tutulduysan, bu kararýn sonunda ortaya çýkacak baþarýsýzlýðýn da bir bedeli olur.
    Riski almak isterse baþkan karar onundur.

Yalniz bu oyun 2-3 hafta daha sonuçlarla böyle giderse baþkanýn dayanabileceði sýnýrý da görmüþ oluruz.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Türk Lirasý deðer kaybederken "ekonomi çok kötü yönetiliyor, dolar aldý baþýný gidiyor, xxx TL'yi test ediyor, aþarsa daha durdurulamaz, ekonomi yönetimi acil tedbir almalý, ne olacak bu ülkenin hali" diye dövizin her yukarý yönlü hareketinde ortaya çýkýp konuþan, bunlarý söylerken ayný zamanda parasýný dolara yatýrýp içinden de "aþ þu eþiði de yolumuzu bulalým be dolar" diye geçiren tipler vardýr ya.

Nedense bazý taraftarlarý ayný bu tipler gibi görüyorum...
    Emre AYGÜN, Aliþen KANDÝL, Ergin KELEÞ, Yusuf KURTULUÞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barýþ MEMÝÞ, Kadir KELEÞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hepimiz biliyoruz ki bu gelirlerin artmasý yani bulunan bütün sponsorlarýn arkasýnda bir bakan var yani burada da baþkanýn bir inisiyatifi yok Muharrem Ustadan kalan saðlam bir takým var ve üzerine terme çatma bir kaç transfer yapýldý bu yýl ise yapýlan transferlerin hepsi fiyasko gecen yýl takýmýn yýldýzý olan adam gitmesin diye zam yapýldý muhtemelen bu sene gitse de kurtulsak diyeceðiz çünkü hiç bir þey üretmiyor gençler cabasý

Bu takýmý bu hale ben getirdim diyor ama devlet takýmlarýn borçlarýný yapýlandýrmasa eminim gecen yýl yaþadýðý sýkýntýlarý yaþamamak için ilk uçakla Ýstanbula kaçacaktý Kýzgýným çünkü biraz akýllý davransalardý bu yýl þampiyonluða oynayabilirlerdi Oturmuþ bir takýmýn var devlet borçlarýný yapýlandýrmýþ ödemelerde sýkýntý yaþamýyorsun iki üç kiralýk transferle gecen yýlýn takýmýný uçurabilecekken elindekileri verip dünyanýn en akýllýsý senmiþsin gibi saðdan soldan topladýðýn gençlerin hepsinin Yusuf ve Abdülkadir olacaðýný düþünüp takýmý uçuruma attýn Yusufu satmak istemedim sözüne zerre kadar inanmadýk çünkü Yusufu satmayý düþünmeseydin onun menejerini Trabzona sokmaz Yusufa da saðlam bir gözdaðý verirdin ama daha önce dediðim gibi her aldýðýn gencin Yusuf olacaðýný düþündüðün için istemem yan cebime koy muhabbeti yaptýn

Hiç bir þey yapmadýn (sevenlerin kusura bakmasýn) batmýþ bir kulübü bakanlarýn yardýmý ile idare ettin eski baþkandan saðlam bir kadro kaldýðý için durumu kurtardýn ve kendini kahraman ilan ettin oysa 3 yýl süre istemiþtin ve biz senden baþarý beklemiyorduk ama þartlar seni o noktaya götürdü deðerlendiremedin 96 da bir transfer yapýlamayýp heba edilen þampiyonluktan sonra 2020 de heba edilmiþ bir yýl olacak senin için bunu sana yazdýk 2011 i söylemiyorum çünkü orada þike var onlarýn kabahati yok

Ama 2020 tamamen senin eserin
    muharrem usta hangi saglam kadroyu birakmis.herkesin dilinde ayni ezber seyler..gecen sene ligde basarili olan kadroyu bir saysaniza..yada dur ben sayayim..ugurcan-pereira-huseyin-hosseini-novak-parmak-sosa-yusuf-nwaekeme-omur-rodallega..

ugurcan-huseyin-yusuf-omur-parmak alt yapidan gelenler..bunlarda usta'nin ne emegi var?ki mehmet ekici gitmeseydi yusuf sittin sene sans bulamazdi.yusuf ve omur disinda digerleri zaten forma bulamiyordu..
    hosseini-nwaekeme agaoglu doneminde transfer edildiler..sosa-pereira-novak-rodallega usta doneminde alinanlar..cogunluk rodallega'dan zaten memnun degildi..geriye kaldi 3 isim,ki bunlar mevcut kadroda 11 oynayanlar..
    totalde iki senede 30 milyon euro civari bonservis odenen yerde 3 kisilik saglam kadro mu olur..agaoglu'nu elestirmek icin gecmisi guzellemenin alemi nedir.

baskan'in unal aciklamalari acikcasi beni pek tatmin etmedi ama takimi ucurumdan attin elestirisi nedir yahu.rodallega'dan zaten kimse memnun degildi gitti, yusuf gitmek istedi gitti.hem baskanin hem yusuf'un kendi agzindan sureci dinledik-gorduk.bu konuda yonetime sallamanin kime ne faydasi var.hayir tam olarak ne bekliyorsunuz anlamadim.

borc yapilandirmasi olmasa istanbula kacardi diyorsun halbuki baskanliktan kacan muho'nun kendisiydi.agaoglu geldiginde aylardir odenmeyen maaslar,icralik dosyalar ivir zivir milyon tane mali problem vardi.devlet garantisi alarak mi geldi ki istanbula kacardin diye adami sucluyorsun.kacacak olan adam kulubun o durumunda niye baskan olsun.bu topa niye girsin?devletle agaoglu'ndan daha yakin olan muharrem usta niye agaoglu'nun yaptiklarini yapmadi da ben yapamiyorum deyip kacti..

kadro maliyetini 35-40 milyon eurolardan 15lere kim cekti?gecen sene burak-onur'u kadro disi birakip,kucka'yi satip takimi duzluge cikaranda bu yonetimdi.maaslarinida oyle veya boyle bu yonetim odedi..sadece usta'nin kibirinden dolayi ersun'a,ozer'e,aykut'a 30 milyona yakin tazminat odedi.
    simdi adam bunlari yaptim deyince kendi cebinden vermedin diye elestiriliyor.turkiye'de ali koc disinda kulube kendi cebinden para veren kac tane baskan taniyorsunuz?en fazla para koyup kulubu kendilerine borclandiriyorlar.bu mu marifet..

saha sonuclari gelmeyince yaptigi transferlerin elestirilmesi normal,unal konusunda elestirilmesi gayet dogal ama diger idari ve mali konularda agaoglu'nun elestirilmesi kadar sacma birsey yok.ustelik daha ligin basi belki alinan gencler icin iyi ki alindi diyecegimiz donemler gelecek..cunku alinan genclerden yusuf sari ve avdijaj disinda henuz kimse forma bulamadi.

adami elestirirken yalan yanlis seyler uzerinden vurmak trabzonspor'a zarar verir..kafanizdaki yonetim tarzi nedir yada ne bileyim madem agaoglu beceriksizin tekiydi iho ve muho gibi tarihimizin en kotu baskanlarindan sonra niye kimse ortaya cikmadi.herkes kose bucak kacarken bu adamlar bir ise soyundu ve su ana kadar cokta kotu gelmediler.bu elestirileri yaparken insan az utanir yahu.
    daha 2019 yilindayiz adam 2020 senin eserin diyor.lig sonunda yapilacak elestiriyi bile simdiden yapiyorsunuz.bravo cok zekice.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Agaogluna laf atan taraftar, taraftar degildir. Bu kadar sert bir cumle kuruyorum. Tarihte belki kendine bisey cikarmayan, sirf klubun menfaatlerini dusunen, budun kontratlari klubun lehine yapan, bu ekonomik darliktayken, hem ekonomimizi duzeltirken hemde sampiyonluk nareleri atiyorsa takim, birakin bu sene sampiyonb olmayalim, eger dedigi gbii surdurleribilir bir sistem kurarsa ki kuruyor bunu goruyoruz, sampiyonluk elbet gelir. Vizyonsuz dusunmeyin, gunu kurtarmayi dusunmeyin. Bu takim iyi bir yolda, sadece su an performansi iyi degil.

Emirhan Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son Yillarda ki en iyi baþkaný da begenmiyoruz . Ne kadar güzel taraftarimiz var ))
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Alýntý Emirhan Yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son Yillarda ki en iyi baþkaný da begenmiyoruz . Ne kadar güzel taraftarimiz var ))
    Sadece son yillarin degil. Kendi gözlerimle gördügüm en düzgün baskan. Ilk geldiginde "5 sene sampiyonluga oynamayacagiz, ekonomiyi düzeltmeye geldik" dedi. Fakat gecen sene takim seri yakaladi ve taraftar kendi kendine sampiyonluk hesabi yapmaya basladi. Isler simdi biraz kötü gitmeye baslayinca hemen köpürmeye basladilar. Yani kendi kendilerine koyduklari bir hedeften ötürü baskana ve yönetime sallamalar baslamis.

Her zaman söylüyorum. Elestirmek herkesin hakki ve herkes istedigi zaman elestirebilir. Ama elestirirken argümanlarla gelin, hakarete varan sacma sapan yorumlarla gelmeyin. Agaoglu, Muharrem Usta gibi sonradan civitmayacaksa, 4 sezon daha sabretmeye hazirim. Gelecek 4 sene icin savasan ve Avrupa Liglerini kovalayan bir takim olsun benim icin kafidir. Sonrasi zaten gelir. Tikir tikir isleyen bir kulüp haline geliriz. Ama zamana ve Agaoglunun bu yoldan sapmamasina ihtiyacimiz var. Yavas yavas yükselirsen temelin daha saglam olur. Öyle bir anda Istanbul takimlariyla yarisamassin. Borcumuz daha az olmasina ragmen ekonomi durumu en kötü olan kulüp biziz. Bunu toparlamak ve saglikli bir kulüp haline gelmek zaman isteyen bir sürectir.
    .

Francesco
    Totti

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Bu düzen de Baþkan ne yapsa asla baþarýlý olamaz tff k8mo þampiyon etmek isterse o olur ligler boþuna oynuyor geçen bizim yönetici 60 gün ceza aldý ama þerefsiz koç cezasý kaldýrýldý. 6222 kanunu hikaye
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Bursa

Kulübü aldýðý yer neresi,kadro kalitesi ve derinliði neresi,þimdiki hale bak.Yusuf Yazýcý'nýn satýlmasýndan gelen parayý kar ettik diye açýklamasýna mý þaþýralým,o paranýn Sturdige,Obi Mikel ve Sorloth'a peþkeþ çekilmesine mi yanalým,Ahmet Aðaoðlu'nun gazetecilerin gözleri içine baka baka yalan söylemesine mi anlmadým.

Ortada o kadar rezil bir durum var ki,kulübü bankalarýn kucaðýna býrakmasýný bile baþarý olarak anlatýyor,yüzde kaç faiz ödenecek belli deðil.Kulübün sakat futbolcularýnýn raporlarýný kimse göremiyor.
    Sturidge'nin aldýðý saðlýk raporunu basýna veremiyor.Geçen yýl ortaya attýklarý transfer yasaðýnýn belgesini masaya koyamýyor.Bero'nun 100.000 Avro'luk son taksidinin gecikmesi(içerdeki hainlerin Usta'yý zor duruma sokmak için parayý transfer etmemesi sebebiyle) gelen transfer yasaðý belgesini tüm basýn gördü ve sorun çözüldükten sonra da Trabzonspor'un bu tür bir sorunu kalmadý.Oradaki bir tane bile gerçek gazeteci olsaydý siz daha önceki yönetimi para ödememekle suçluyorsunuz ama eðer dediðiniz gibi bir gecikme olsa nasýl önceki yönetimin transfer listesinde olan Wakayame'yi aldýnýz?Ekuban'ý,Amiri'yi,Toure'yi ve Housseniyi'yi transfer ederken geçmiþ dönemden gelen bir ödeme sýkýntýsý vardýysa siz neden bu sýkýntýyý çözmediniz?
    Yoksa ayaðýnýza kadar gelen þampiyonluk fýrsatýný elinizin tersi ile çevirmek için transfer yasaðý yalanýný siz mi uydurdunuz?
    O zaman o belgeyi yayýnlayýn.

Kulübün ödediði tazminatlarýn ilk olarak Trabzonspor'un lehine sonuçlandýðý halde yönetiminde bulunan bir Muharrem Usta düþmanýnýn emriyle Sadi Tekelioðlu'nun yalan ifadesi nedeniyle tazminata mahkum edildiðini söylemiyor.
    Bu tazminatlarýn Muharrem Usta tarafýndan ödendiðini yine ifade etmiyor.

Sürekli olarak konuyu aptal duygusal uslüba çekiyor,insanlarý tatmin edecek bir cevabý yok.Paralarý olmadýðýný biliyorduk ama ilkeleri de yok.
    Borcu 860 milyon Tl'den alýp 1,360 milyon TL'ye nasýl çýkardýnýz onu açýklayýn diye soracak mesleðine ve ekmeðine saygýsý olan bir tane gazeteci bile yok.
    Yazýk,Trabzonspor kimlerin elinde oyuncak oldu.
    Konu sasone tarafýndan (27.09.2019 Saat 17:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

murat3861 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Yaþ
    51

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    muharrem usta hangi saglam kadroyu birakmis.herkesin dilinde ayni ezber seyler..gecen sene ligde basarili olan kadroyu bir saysaniza..yada dur ben sayayim..ugurcan-pereira-huseyin-hosseini-novak-parmak-sosa-yusuf-nwaekeme-omur-rodallega..

ugurcan-huseyin-yusuf-omur-parmak alt yapidan gelenler..bunlarda usta'nin ne emegi var?ki mehmet ekici gitmeseydi yusuf sittin sene sans bulamazdi.yusuf ve omur disinda digerleri zaten forma bulamiyordu..
    hosseini-nwaekeme agaoglu doneminde transfer edildiler..sosa-pereira-novak-rodallega usta doneminde alinanlar..cogunluk rodallega'dan zaten memnun degildi..geriye kaldi 3 isim,ki bunlar mevcut kadroda 11 oynayanlar..
    totalde iki senede 30 milyon euro civari bonservis odenen yerde 3 kisilik saglam kadro mu olur..agaoglu'nu elestirmek icin gecmisi guzellemenin alemi nedir.

baskan'in unal aciklamalari acikcasi beni pek tatmin etmedi ama takimi ucurumdan attin elestirisi nedir yahu.rodallega'dan zaten kimse memnun degildi gitti, yusuf gitmek istedi gitti.hem baskanin hem yusuf'un kendi agzindan sureci dinledik-gorduk.bu konuda yonetime sallamanin kime ne faydasi var.hayir tam olarak ne bekliyorsunuz anlamadim.

borc yapilandirmasi olmasa istanbula kacardi diyorsun halbuki baskanliktan kacan muho'nun kendisiydi.agaoglu geldiginde aylardir odenmeyen maaslar,icralik dosyalar ivir zivir milyon tane mali problem vardi.devlet garantisi alarak mi geldi ki istanbula kacardin diye adami sucluyorsun.kacacak olan adam kulubun o durumunda niye baskan olsun.bu topa niye girsin?devletle agaoglu'ndan daha yakin olan muharrem usta niye agaoglu'nun yaptiklarini yapmadi da ben yapamiyorum deyip kacti..

kadro maliyetini 35-40 milyon eurolardan 15lere kim cekti?gecen sene burak-onur'u kadro disi birakip,kucka'yi satip takimi duzluge cikaranda bu yonetimdi.maaslarinida oyle veya boyle bu yonetim odedi..sadece usta'nin kibirinden dolayi ersun'a,ozer'e,aykut'a 30 milyona yakin tazminat odedi.
    simdi adam bunlari yaptim deyince kendi cebinden vermedin diye elestiriliyor.turkiye'de ali koc disinda kulube kendi cebinden para veren kac tane baskan taniyorsunuz?en fazla para koyup kulubu kendilerine borclandiriyorlar.bu mu marifet..

saha sonuclari gelmeyince yaptigi transferlerin elestirilmesi normal,unal konusunda elestirilmesi gayet dogal ama diger idari ve mali konularda agaoglu'nun elestirilmesi kadar sacma birsey yok.ustelik daha ligin basi belki alinan gencler icin iyi ki alindi diyecegimiz donemler gelecek..cunku alinan genclerden yusuf sari ve avdijaj disinda henuz kimse forma bulamadi.

adami elestirirken yalan yanlis seyler uzerinden vurmak trabzonspor'a zarar verir..kafanizdaki yonetim tarzi nedir yada ne bileyim madem agaoglu beceriksizin tekiydi iho ve muho gibi tarihimizin en kotu baskanlarindan sonra niye kimse ortaya cikmadi.herkes kose bucak kacarken bu adamlar bir ise soyundu ve su ana kadar cokta kotu gelmediler.bu elestirileri yaparken insan az utanir yahu.
    daha 2019 yilindayiz adam 2020 senin eserin diyor.lig sonunda yapilacak elestiriyi bile simdiden yapiyorsunuz.bravo cok zekice.
    Çok güzel yorum renktaþ, bende Aðaoðlu ve yönetimini baþarýlý buluyorum.

SM-A750F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Sinan G. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

dün sosa'nin aciklamasi bugun baskanin basin toplantisi hayirdir ins.
    Dün Sosa'nýn bugün de baþkanýn çýkýp açýklama yapmasý gayet iyi. Böyle zamanlarda ortdan kaybolunacaðýna bu þekilde çýkýp açýklama yapýlmasý çok olumlu.

Dinleyelim bakalým.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Kulübü aldýðý yer neresi yahu?

Bazen þova kaçýyor, meziyet olmayan þeylere alkýþ istiyor kýzýyorum.

Ama birileri "iyi aldý, kötüye getirdi" demeye çalýþýyor.

E oha yani....

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün Sosa'nýn bugün de baþkanýn çýkýp açýklama yapmasý gayet iyi. Böyle zamanlarda ortdan kaybolunacaðýna bu þekilde çýkýp açýklama yapýlmasý çok olumlu.

Dinleyelim bakalým.
    Politik olmuþ açýklamalar biraz Belki de olmak zorunda her þeyi de olduðu gibi konuþamýyoprsun medyanýn önünde. Sorulacak asýl sorular da biraz es geçilmiþ ya neyse.

Sýra bence Ünal Karaman'da. Yapacaðýný sanmýyorum ama açýklamasý gereken çok þey var.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sahsim adima agaoglundan sampiyonluk falan beklemiyorum, zaten bu ligde birileri istemedigi surece izin verilmedigi surece trabzonspor sampiyon falan olamaz asla, lige renk katmaya figuranliga devam eder en fazla o tren 2011 mucadelesinde kacti bununda bilincindeyim..agaoglunun aldigi yer neresi simdi neresi diyenlere sadece gulup geciyorum bu kadar balik hafizali olunmaz klubu rezil bir durumda aldigi cabuk unutulmus.klubun ekonomisini dusunerek yapiyor herseyi diyenler olmus bu gecen sene icin evet ama bu sene icin hayir riskli transferler yapildi suana kadar minimum verim alindi gerek yoktu.sturic yillik 3.5 milyon aliyor muzmin sakat deniyor simdiye kadar bir numarasini gormedik boyle devam ederse buyuk skandal olur, obi aradigimiz adam degilken 1.5 aliyor kemiksiz , ligin en cok isabetli sut atan forveti roda 300bin avro icin gonderildi yerine 1.5 milyona shorth getirildi seneye yuzde 50 sinde oynarsa maclarin 6 milyon avro verilip alincak oynamazsa zaten cope gidecek 1.5 milyon yillik ucret,diger ya tutarsa diye alinmis oyunculara transferlere deginmeye gerek yok..þikeci guruhla olan samimiyeti de can sýkýcý..agaoglunun bu sene icin gecen sene dogru yaptigi seyler adina kredisi vardir ancak bu agaoglunun bu sene cuvalladigini ,gecen senenin tam tersi hamlelere yoneldigi ve transferde basarisiz oldugu gerceginide degistirmez..koru korune bir kisinin arkasinda yada karsisinda durmak ahmakliktir , bu camia bu kisiler ve adamcilikdan cok cekti gorunen o ki cekmeyede devam edecek.gecen sene nasil ovduysek dogrulari yaparken bu sene de yanlisda yermeyi biliriz ,klubun cikarlari herseyin onundedir..umarim guc zehirlenmesinden cabuk kurtulur ve yine dogru yolu bulur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)