Sayfa 98 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 598 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 2,426 ile 2,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Koray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bütün gelirler 2023'e kadar temlik altýndayken tüm ödemelerin yeni kredilerle yapýldýðý yerde neyi temlik gösteriyoruz da yeni kredi çekebiliyoruz bilen var mý?
    Muazzam soru.

Siyaseti kardeþim, siyaseti. Kulübün kapýsýna icra gelince bile bakanlar aranýyor.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

En fazla diðer kulüpler kadar. Bir de kamu yararýna dernek statüsünün, büyük bir sivil toplum kuruluþu olmamýzýn belki faydasýný görüyoruzdur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baðýmsýz denetim raporu açýklanmadý
    Projeler açýklanmadý
    Pahalý futbolcular gönderilmedi
    Fiyat/performans olarak iyi futbolcular transfer edildi
    Zeki'ye torpil yapýlarak her þey anlamsýzlaþtýrýldý
    Kredi çekilerek borçlar ödendi
    Önüne gelenle pozlar verildi
    Burak ile önce kavga edildi, sonra barýþýldý
    ...
    Gayet objektif bir durum tespiti. Zaten bir yönetimin iyi ya da kötü olmasini belirleyen tek sey saha sonuclari. Saha disindaki icraatlar pek de önemli degil, ve saha sonuclarina göre bakis acisi degisiyor.

Mesela pahali futbolcular alinip belirli bir risk‘e girildigi zaman, saha sonuclari iyi ise „bakin ben demistim, kaliteli futbolcu ile kaliteli futbol oynanir. Paraya kiyacaksin“ diyenler, kötü saha sonuclarinda „kardesim biz trabzonsporuz, kendi alt yapimizdan yetistirmemiz lazim. Sosa‘ya o kadar para verecegime, o parayi alt yapiya yatiririm“ diyor ve diyecek.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ergenler gibi instagram da takýlmayý býrakmalý açýklama felan yapacaksa basýna yapmasý daha iyi olacaktýr.

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Cevat Kol, þimdi Radyo sporda. Baþkan bir an önce býrakýp gitme derdinde diyor. Aslýnda þimdi býrakacak ama kaçtý demesinler diye Aralýktaki kongrede kesin býrakacak diyor?????
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"2023'e kadar gelirimiz yok, futbolculara nasýl para ödeyeceðiz belli deðil, allah'a emanet gideceðiz" minvalinde bi þeyler söylemiþ.

trabzonlu siyasilere/iþ adamlarýna yönelik bir yardým çaðrýsýdýr umarým bu ve yukarýda yazýldýðý gibi býrakýp gitmez.
    bu mevzu saha sonuçlarýndan daha can sýkýcý. kamu bankalarýndan veya diðer bankalardan kredi almak da zor artýk, hepsi topun aðzýnda, sürekli kredi notlarý düþüyor..

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Ülke olarak ciddi bir ekonomik krizin henüz baþlarýndayýz. Futbol klüplerinin durumu daha da vahim. Neredeyse hepsi gelecek 3-5 yýllýk gelirleri kredi çekip harcamýþ, kasaya giren tüm para temlikli borçlara gidiyor, borçlarýn büyük kýsmý dövüz bazýnda yýl baþýndan bu yana dolar %69, euro %64 artmýþ. Taraftar transfer istiyor, malum menajer tayfasý akbaba gibi yukarýda dolanýyor, borçlar almýþ baþýný gitmiþ...Bu ekonomik kriz daha da derinleþtiðinde karþýlaþacaðýmýz tablolar çok çok daha kötüsü olabilir ki olacak gibi de duruyor. ÝHO ve Usta bu mali tabloda en büyük pay sahipleridir. Allah sonumuzu hayýr etsin.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Nereden
    Trabzon

âþýk
    Konu kadirgazioglu tarafýndan (22.09.2018 Saat 15:47 ) deðiþtirilmiþtir.

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Aðaoðlu! Biz stoper istiyoruz!

Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

haftaya jagne muhtemelen bizim defansý daðýtýr o yüzden yeni teknik adamý alttan hazýrlamalý.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Kazanýnca gelen para kulübe gelmediðinden bankalarý gondiklemek için yeniliyoruz diye bir açýklama yapacak. Paralarý faiz lobisine yedirmeyizzz?!?!?!? Kulübe gelmeyen parayý kimseye yar etmem !?!?!?!

Alanya maçý 2.6 m tl + Göztepe maçý 2.6 m ₺ + A.Gücü maçý 1.3 m ₺ bir stoper aldýrmaz mýydý bu paralar.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Son yýllardaki yabancý oyuncu transferindeki saçmalýklardan sonra bu yýl bildiðin tüy diktik. Konya'sý Göztepe'si Kasýmpaþa'sý bulurken bize kimler iteliyor bu vasýfsýz yabancýlarý? Olmayyor sayýn baþkan. Seni bu koltuða yýllarca bekledik ama bu yabancýlar giderken sana da sallanan bir koltuk býrakabilirler.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý erolizmts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son yýllardaki yabancý oyuncu transferindeki saçmalýklardan sonra bu yýl bildiðin tüy diktik. Konya'sý Göztepe'si Kasýmpaþa'sý bulurken bize kimler iteliyor bu vasýfsýz yabancýlarý? Olmayyor sayýn baþkan. Seni bu koltuða yýllarca bekledik ama bu yabancýlar giderken sana da sallanan bir koltuk býrakabilirler.
    Vasýfsýz mý?

Nwakaeme Konya'da olsa aðzýn açýk izler, neden böyle oyuncularý biz bulamýyoruz derdin. Keza Toure, Amiri ve diðerleri içinde.

Adamýn yaptýðý tüm transferlerin bonservis maliyeti bir Ýbanez'in tek baþýna bonservis maliyetiyle ayný. Yine bunlara verdiði maaþýn toplamýda nerdeyse bir Kucka'nýn maaþýyla eþdeðer durumda. Oldu ki bu yeni elemanlardan sezon sonu bir iki tanesini göndermeye kalktýn diyelim eski kallavi maliyetli transferler gibi deðil minimum zararla göndereceksin. Adamdan daha ne yapmasýný bekliyoruz, bulduk iþte kulübü kendi cebi gibi düþünen birini kötülemenin anlamý ne?

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bence bizim yani taraftarýn ayarlarý bozuldu. Neye, kime, niye saracaðýmýzý þaþýrdýk. Bir hafta itin mabadýna soktuklarýmýzý ertesi hafta kral ilan edip sonraki hafta ise birbirimizý yemek, hani krallarýn diye laf çakmak için uðraþýr olduk Çok da haksýz deðil taraftar yani. Bu kadar eziyete dayanmak zor. Kolay deðil.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yabancý sýnýrlamasýnýn lehinde oy kullanan Ahmet Aðaoðlu online mi ?

Türk futbolu acilen yerli sýnýrlamasý getirilmesi için çalýþma yapmalý.

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Sezon baþý daha demek ne kadar saçma ya. 6 haftada kayýp 11 puan. Uyanýn uyanýn. 1990 öncesi kafasý ile baþarý elde edemessin. Kaliteli yabancý oyuncun kýsýtlý ise baþarý zor.
    Konu Kamil Çakmak tarafýndan (23.09.2018 Saat 20:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Ýst. takýmlarýnýn döküleceði açýkça ortada olan bir sezona defolu bir kadro ve çaylak bir hoca ile girerek nasýl bir futbol cahili olduðunu açýkça gösterdi.
    Aralýk'ta karþýsýna ciddi bir rakip çýksa da gelecek sezon için umutlanabilsek.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

<code class="language-css"><code class="language-css">Kamuoyuna Duyuru!

27.9.2018 13:37<code class="language-css"> </code></code>

Kulübümüzde bir süredir incelemelerde bulunan Baðýmsýz Denetim Þirketi, bir önceki Yönetim Kurulu’nun, hukuki ve mali yönden denetime ihtiyaç duyulan bazý iþlemleriyle ilgili incelemesini tamamlayarak rapor haline getirmiþtir.

Baðýmsýz Denetim Þirketi’nin raporda Özer Hurmacý, Ersun Yanal ve Aykut Demir’in sözleþmelerinin haksýz fesih edilmesinden dolayý kendilerine ödenen ücretler ile futbolcu Mehmet Ekici’nin teklif edilen bonservis bedeline raðmen satýlmayarak kadro dýþý býrakýlmasý karþýlýðýnda oluþan zararýn, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmesi ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmesi gerektiði belirtildi.

Raporda, dönemin baþkaný Muharrem Usta’nýn kulübe Türk Lirasý olarak alacak þeklinde gönderdiði paralarýn 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kýsmýný Yönetim Kurulu veya Genel Kurul kararý olmaksýzýn EURO’ya çevirerek geri aldýðý ve bu þekilde kulübü kur farkýndan (3 milyon 242 bin 591 TL) zarara uðrattýðý tespit edilmiþtir.

Trabzon Basketbol Kulübü Derneði’ne gönderilen toplam tutarlarýn dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’nýn tasarrufu olduðunun kaydedildiði raporda, bu iþlemlerde alacaklýnýn Trabzonspor Kulübü deðil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný olduðu ifade edildi. Bu tutarlarýn, muhasebe kayýtlarýnda düzeltilerek öncelikle bir önceki dönem yönetim kuruluna rücu edilmesi ve kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmesi gerektiði vurgulandý.

Rapordaki detaylar þu þekilde:

- Futbolcu Özer Hurmacý’nýn sözleþmesinin karþýlýklý olarak sona erdirilme imkâný varken bu protokol iþleme konulmamýþtýr. (Özer Hurmacý karþýlýklý sona erdirme protokolünü imzalamýþ, içerdeki 350 bin TL’lik alacaðýný da býrakarak ayrýlmak istemiþtir. Ancak bu protokol dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný tarafýndan imzalanmamýþtýr.) Özer Hurmacý’nýn sözleþmesinin haksýz feshi neticesinde kulübün maruz kaldýðý ve futbolcuya ödediði toplam 5 milyon 350 bin 803,38 TL’lik tutar, kulübün ödeme yaptýðý tarihten baþlayarak tahsili tarihine kadar iþleyecek yasal faiziyle birlikte bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.

- Aykut Demir ile olan sözleþmenin tek taraflý haksýz fesihle sona erdirilmesi nedeniyle kulübün maruz kaldýðý ve ödediði toplam 724 bin 480,92 EURO ve faizi, 155 bin 22,08 TL nispi baþvuru ücreti ve 1.980 TL’lik avukatlýk ücreti bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.

- Kazým Ersun Yanal ile olan sözleþmenin tek taraflý haksýz fesihle sona erdirilmesi nedeniyle kulübün maruz kaldýðý ve ödediði toplam 1 milyon 065 bin EURO fesih tazminatý ve faizi, 38 bin 850 EURO’luk nispi baþvuru ücreti, 3.120 TL’lik hakem ücreti ve 1.980 TL’lik avukat ücreti bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.

- Futbolcu Mehmet Ekici’nin, 2016 – 2017 sezonunun devre arasýnda Fenerbahçe A.Þ’nin resmi olarak teklif ettiði bonservis bedeli 2 milyon EURO karþýlýðýnda satýþý yapýlmamýþtýr. Futbolcu yarým sezon kadro dýþý býrakýlarak altyapýya gönderilmiþtir. Futbolcuya ödenen 2 milyon 592 bin 898, 24 TL tutarýndaki ücreti ve mahrum kalýnan 2 milyon EURO’luk bonservis bedeli bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.

- Trabzonspor Kulübü ile hiçbir þekilde organik baðý bulunmayan Trabzon Basketbol Kulübü Derneði’ne gönderilen toplam 9 milyon 038 bin 508,24 TL ve 275 bin 400 USD’lik tutarlar dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’nýn tasarrufudur. Bu iþlemlerde alacaklý Trabzonspor Kulübü deðil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’dýr. Haliyle söz konusu muhasebe kayýtlarýnýn bu þekilde düzeltilmesi gerekmektedir.

- Dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný Muharrem Usta’nýn 16 Aralýk 2015 – 03 Aðustos 2017 tarihleri arasýndaki muhtelif zamanlarda kulübe 37 milyon 634 bin 132,60 TL tutarýnda borç vermiþtir. Kulüp tarafýndan bu alacaklar yine muhtelif zamanlarda dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný Muharrem Usta’ya geri ödenmiþtir.

Ancak 3 Aðustos 2017 tarihinde herhangi bir Yönetim Kurulu ya da Genel Kurul kararý olmaksýzýn tek baþýna Muharrem Usta’nýn talebi ile alacaklarýnýn 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kýsmý döviz kuruna göre EURO’ya çevrilerek kendisine geri ödenmiþ, kulüp bu þekilde zarara uðratýlarak borcu da yükseltilmiþtir. (EURO kurundan kulüp zararý: 3 milyon 242 bin 591 TL ) Muharrem Usta’nýn Türk Lirasý olarak verdiði borçlarý EURO kuru üzerinden tahsil etmesiyle ilgili muhasebe kayýtlarýnýn düzeltilmesi aradaki zararýn kendisinden karþýlanarak muhasebe kayýtlarýnýn düzeltilmesi gerekmektedir.

Raporun sonuç bölümünde ise þu görüþlere yer verildi:

- Tüzük ve Yönetim Kurulu’nun kendi arasýndaki iþ bölümü ve temsil yetkileri dikkate alýndýðýnda, yukarýda yer alan alacaklarýn rücu edilecek yönetim kurulu baþkan ve / veya üyelerinin müþterek müteselsil sorumluluk hususu da dikkate alýnarak belirlenmesi gerekmektedir.

- Sorumluluk izafe edilecek yönetim kurulu baþkan veya üyelerinin tespitinde tüzüðün 41’inci maddesi, 09.12.2015 tarih ve 58 sayýlý kulübü temsile yönelik yönetim kurulu esas alýnmalýdýr.

- Birden fazla sorumlunun olabileceði durumlarda sorumlularýn müþterek müteselsil mesuliyeti kapsamýnda iþlem yapýlabileceði gibi öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.

- Yönetim Kurulu kararý ve Genel Kurul onayý olmadýðý sürece kulübün TL cinsi borcunun, kur riski nedeniyle borcu arttýrma riski taþýyan baþka bir para birimine dönüþtürülmesi mümkün deðildir. Anýlan TL cinsi borcun yine TL olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Bu þekilde Trabzonspor Kulübü Ersun Yanal, Özer Hurmacý ve Aykut Demir’in haksýz fesihleriyle birlikte Mehmet Ekici’den 8 milyon 104 bin 023,7 TL ve 3 milyon 828 bin 330,92 EURO olmak üzere toplamda 35 milyon 859 bin 442,87 TL zarara uðratýlmýþtýr. Bu zararlar, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmeli ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.

Trabzon Basketbol Derneði’ne gönderilen 9 milyon 038 bin 508,92 TL ve 275 bin 400 USD kulübün alacak kayýtlarýndan silinerek ilgili dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’nýn alacaðý olarak düzeltilmesi gerekmektedir. Bu düzeltmenin ardýndan Trabzon Basketbol Derneði’ne gönderilen alacaklarýn toplamý; öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup edilmelidir!

EURO cinsinden tahsil edilen alacaðýn muhasebe kayýtlarýnda TL þeklinde düzeltilmesi, kur farkýndan dolayý oluþan 3 milyon 242 bin 591 TL’lik zararýn da dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’na rücu edilmesi gerekmektedir.

Kamuoyuna saygýyla duyurulur.
    </code>
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hacýosmanoðlu? Bir tek Usta mý kulübün anasýný aðlatmýþ yani
    Murat

Nereden
    Ýstanbul

Açýkçasý bundan sonuç alýnacaðýný sanmýyorum. En fazla Muharrem Usta'nýn içerdeki parasýný vermemek için diretirler. Sonrasýnda neler olur bilemiyeceðim
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hacýosmanoðlu? Bir tek Usta mý kulübün anasýný aðlatmýþ yani
    usta zaten samimi olsaydý , kendinden önceki hesaplarý inceletirdi . uçurum edebiyatý yapýp durdu sadece.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Adam TL olan alacaðýný EURO'ya çevirip almýþ þaka gibi ) gelen geçen sömürüyor bu kulübü valla sadece Muharrem'le býrakmasýnlar ÝHO zamanýnýda araþtýrsýnlar ordada çýkar birsürü þey.
    @Karmam hocam senin yorumunu merak ediyorum özellikle TL/EURO olayýndaki.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Mehmet Ekici olayý bile baþlý baþýna Muharrem Usta'nýn en büyük rezilliklerinden biridir.

Hem Ekiciyi bitirdi, hem de Trabzonspor'u...

Trabzonspor kulübünü göz göre göre zarara uðratmýþtýr...

Bir þekilde bu zararlar kendisinden tahsil edilmeli...

Özer, Aykut ve Ersun tazminatlarý rezalet ötesi, kulübün intiharýdýr...

Muharrem Usta, Medicalpark hastenesini bu þekilde zarara uðratan bir çalýþaný olsa, acaba ne yapardý?

Tamam, Trabzonspor kendisinin umrunda olmadýðýný çok iyi biliyoruz da, anlamadýðým kýsým hesabý, kitabý çok iyi bildiðini söyleyen bu adam hesapta okumuþ biri!!!

Okumuþ bir adam bu kulübü bu þekilde nasýl batýrabilir?

Okumuþ olduðu kesin ama görünen o ki, bunun okumuþluðu Trabzonspor'a!!!
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mehmet Ekici olayý bile baþlý baþýna Muharrem Usta'nýn en büyük rezilliklerinden biridir.

Hem Ekiciyi bitirdi, hem de Trabzonspor'u...

Trabzonspor kulübünü göz göre göre zarara uðratmýþtýr...

Bir þekilde bu zararlar kendisinden tahsil edilmeli...

Özer, Aykut ve Ersun tazminatlarý rezalet ötesi, kulübün intiharýdýr...

Muharrem Usta, Medicalpark hastenesini bu þekilde zarara uðratan bir çalýþaný olsa, acaba ne yapardý?

Tamam, Trabzonspor kendisinin umrunda olmadýðýný çok iyi biliyoruz da, anlamadýðým kýsým hesabý, kitabý çok iyi bildiðini söyleyen bu adam hesapta okumuþ biri!!!

Okumuþ bir adam bu kulübü bu þekilde nasýl batýrabilir?

Okumuþ olduðu kesin ama görünen o ki, bunun okumuþluðu Trabzonspor'a!!!
    Bugün Yusuf için þikecilerden 3 milyon teklif gelse; Yusuf da ben ya o takýma giderim ya da futbolu býrakýrým dese; ne yaparsýnýz? Ayrýca futbolcu satýlmadý diye yasal olarak zarar uðrattý diyemezsiniz... Bence de satýlmalýydý, hata yaptý o ayrý konu.. Lakin Ekici'yi satsak Trabzon þampiyon mu olcaktý? Bitirdi derken ne demek istiyorsunuz? Ersun'un ve Aykut'un kovulmasýnda ne yapmalýydý mesela? Adamlar daha azýna razýydý ama vermediler mi?

Özer ve diðer konularda saçmalamýþ ve o paralar tahsil edilmeli kuruþuna kadar....

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Bu açýklama futbolcularýn baþ kaldýrmasýnýn önünü açacaktýr, bu açýklamayý kullanýp ayný yolla ben gidiyorum derlerse ne yapacak yönetim? Haklý davalarda hýrs ile haksýz durma düþmek, kulübün önünü týkamak bu olsa gerek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)