Sayfa 457 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 357 407 447 455 456 457 458 459 467 507 557 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 11,401 ile 11,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Ünal Karamaný gönderiþinle zaten kendini belli etmiþtin.
    Þimdi piþmiþ kelle gibi sözleþme uzattýk sýkýntý yok dediðin futbolcularýný en önemlisi de kaptanýný ezeli rakibine peþkeþ çekiyorsun.
    Hüseyin Çimþir,Edi amatörlüklerinden Cas davalarýna girmiyorum bile.
    Ey Aðaoðlu Trabzonsporu sen yaratmadýn sende kurtarmadýn.
    Baþarýlý da deðilsin. Ellerinle þampiyonluðu verdin.Dik dur önce.
    Kibir ve egonla çok bilmiþliðinle bakalým nereye kadar gideceksin ?
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Taraftara yalan söylemesinden çok sýkýldým. Salak yerine koyuyor insanlarý.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ýyi de adamýn çizgisi belli. Hep böyleydi. Ben burada Koçu stada getirirken, Demirörene forma verip Özdemirle kuzu sarmasý olurken küplere bindiðimde kimsenin gýký çýkmýyordu þimdi ne deðiþti de millet baþkana kýzýyor

Devam baþkaným kulak arkamýza kadar devam, helal olsun. Zaten laciverti etirdin bir iki yýla da sarýyý da soktun mu renklere adamýon kralýsýn.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan yanindaki adam bütün sene trabzonspor devlet tarafindan kollaniyor diye yapilan haberlerin kaynaði, seni böyle birþey demedim diye aradi mi ?

Neyse artik, bu iþlerde çikip net konuþmayacaðin belli oldu, takima odaklan sahada konuþalim, benim için önemli olan bu zaten, mikrofonlara saçmalamaktan iyidir.
    aslýnda o sözlere gerekli cevaplarý verseydi..bugünkü tavrý bence doðruydu..
    depremden rant devþirmeye çalýþacak kadar aþaðýlýk tutum alan adama o zaman okkalý bir cevap vercektin..

devlet takýmý.. yardým alýyor.. gibi laðým çukuru bir düþünceyi.. býrak düþünmeyi ortaya haykýrarak söyleyen
    ve beyni olmayan tasmalýlarý tarafýndan hafýzalara kazýnmasýný saðlayan adama o gün çýkýp sen k.OÇ gibi adam deðilsin
    sen direkt k.OÇ'sun diyecektin..

yakýnda doblo lafýnýda kullanmasý muhtemel bi adama iyilik yapacaksýn ama önce yaptýðý tüm pislikleri yüzüne vuracaksýn..

.............
    aslýnda þöylede bir gerçek var..
    sadece baþkaný bu tavýrlarýndan dolayý suçlamakta bence dürüst bir davranýþ deðil..
    çünkü bu camianýn bir çok ferdi çok kolay bu kulübü satýyor..

...........
    gökhan dinç gibi tiplerin bu kulüpten ekmek yemesi..
    barýþ yurduseven ben önce muhabirim deyip kulübe sallamasý..
    candaþ tolga ýþýk TS ile dalga geçiyor ..dalga geçmeden önce Aðaoðlundan bilgi aldým diyor..
    serdar ali çelikler trabzondan tanýdýklarýmdan bilgi aldým diyor..
    yusuf yazýcýnýn þampiyon olmak yerine avrupa hedefi..
    böyle konuþmayan Abdüþe ise taraftarýn tahammül edememesi..
    ve %70..
    ve kefen giyenler..
    Konu alperrr tarafýndan (12.08.2020 Saat 23:01 ) deðiþtirilmiþtir.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ne samimiyet bu ne tavýrlar ya?
    https://mobile.twitter.com/aliamacan...67312650539011
    Adam baþþak geçmiþ iþte 900'lük adama 3500 vermiþler diye? Doðru mu Samet demiþ iþte
    Konu acan61 tarafýndan (12.08.2020 Saat 23:45 ) deðiþtirilmiþtir.

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Malum mevzuyu yeni izleyebildim. Çok þey yazýlýr da kestirmeden þunu diyeyim. Baþkanýn bugün verdiði fotoðraf bu taraftara saygýsýzlýktan öte terbiyesizliktir. Ýzahý yok.

Ankaragücü maçýyla baþlayýp denizli ile zirve yapan bu takým için sahip olduðum þevkin kýrýlma hali katmerlenerek devam ediyor. Alanya kupa finali maçýndan sonraki demeçleri veren birine ne oldu da bugün o fotoðrafýn içine sýkýlmadan girebiliyor?
    Konu El Cordobes tarafýndan (12.08.2020 Saat 23:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    There is no spoon...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

----Þeytanýn Avukatlýðý----

Gidiþi Sadri Þener'in gidiþine benzeyecek. Ben ciddi derecede yönlendirildiðini düþünüyorum ve kolay manipüle olduðuna inanýyorum.

Açýklamalarý, fuzuli konuþmalarý, boþ özgüveni hepsi ayný kafaya çýkýyor aslýnda. Farkýnda olmadan sürekli birilerinin yönlendirmesine maruz kalýyor. Gecenin karanlýðýnda feneriyle uçuruma sürükleyenlerin peþinde gidiyor.

-----Þeytanýn Avukatlýðý-----
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Býrakýn bu iþleri þu izlediðim 5dk'lýk videoda bir yanlýþlýk falan yok. Burada ergence þunu bunu diyeceksin diyenler ne kadar küfürde etseniz milyon taraftarlýk kulüplerin baþkanlarý bunlar siyasi davranmak zorundasýn, herkese taraftara bile yalan söylemek zorundasýn, iyi görünmek durumundasýn.

Gülmek zorundasýn. El hareketi ile sadece kendi camiana iyi görünürsün baþkanýn pandemide ki açýklamalarý ile tüm takýmlar baþakþehir þampiyon olsun istedi. Bunlarýn nesine takýlýyorsunuz siyaset iþte bunlar yalan dolan Türkiye'de bu geçerli.

Baþka bir baþkan gelip bu kulüp tüzüðünü deðiþtirmediði sürece kulüp taraftarýna cimri gözükecektir ve zavallý taraftar oyuncaðým elimden alýndý diye aðlayacaktýr. Ben kulübün geri adým atacaðýna inanmýyorum bu borç bitmeli ve oyuncaklarý giden bebeler gibi aðlamak isteyen varsa buyursun yazsýn baþkana...

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Dün baþka bugün baþka olmuþ olsa anlýcam da bu adam hep böyleydi bugün neyine þaþýrýlýyor onu anlamadým ben

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ahmet aðaoðlu klübe baþkan olduðunda þunu yazmýþtým 2002-2003 sezonunda özkan sümer ile yapamadýðýn yapmaya gelmiþtir diye hatýrlarsanýz takým o sezon çok zor günler geçirmiþ ve ligde son haftalarda kalmýþtý ilk geldiðinde de yaptýðý transferler olsun hoca tercihi olsun son derce yanlýþtý ünal karaman ile kimsenin beklemediði bir þekilde 4. oldu sonra þansýnýn ve diðer takýmlarýn da çok kötü olmasýndan sebeb takým bir anda þampiyonluk mücadelesi vermeye baþladý ünal karaman olayý patlak verdi iþte ahmet aðaoðlunun kýrýlma aný burda baþladý o bu olayý artýya çevirecekken yaptýðý son derece yanlýþ hoca tercihi ile artý olan deðeri eksiye döndü hiç kusura bakýlmasýn bu takým bu sene þampiyon olamadýysa suç 100 de 99 ahmaet aðaoðlundadýr hakem tff mhk felan hikaye baþakþehir takýmýný biz þampiyon yaptýk ben ahmet aðaoðlunun hiç bir zaman iyi bir yönetici olduðunu düþünmedim halada düþünmüyorum aralýk ayýnda da karþýsýna saðlam bir ekip çýkarsada iþi zor diyorum.
    Konu redbul tarafýndan (13.08.2020 Saat 03:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Þampiyonluðu verdi, stoper hala yok vb eleþtirilere katýlmakla beraber, þu yukarýda paylaþýlan video üzerinden baþkana edilen laflarý kabul etmiyorum...

Ne demiþ yahu adam ?

"Benim 900bin yuro verdiðim adama kaç lira verdin diyor?
    Koç da 3.5 milyon yuro" diyor ve Aðaoðlu gülüyor...

Koç'u rezil etmiþ o görüntüde, baþkana buradan vurmak da neyin nesi?

He, hala stoper /stoperler almadýndan vurun, zaten o konuda herkes hemfikir ama þu videoyla vurmak abes...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Hadi öncesini býrakalým.

Bütün sezon itibarýmýza saldýran. Transfer sezonu ile oyuncularýna saldýran. Taraftarý ile bir bütün olarak sana sürekli cephe alan elemanýn yanýnda hiçbir zorunluluðu (!) yokken sýrýtmamalý "bizim" baþkanýmýz. Tabi baþkanýmýzsa.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þampiyonluðu verdi, stoper hala yok vb eleþtirilere katýlmakla beraber, þu yukarýda paylaþýlan video üzerinden baþkana edilen laflarý kabul etmiyorum...

Ne demiþ yahu adam ?

He, hala stoper /stoperler almadýndan vurun, zaten o konuda herkes hemfikir ama þu videoyla vurmak abes...
    Orada söylediklerinden baðýmsýz olarak ne demiþse demiþ fakat koç ile birlikte basýnýn karþýsýna çýkýp demeç vermesinin mantýðý ne? Adam tüm sezon boyunca sana saldýrmýþ, olmadýk iftiralar atmýþ ve seni her türlü itham etmiþ. Kiþisel olarak arkadaþýdýr bilemem ama kafasý çalýþmayan bir adam deðil bizim baþkan. Hiç mi camianýn hassasiyetlerini gözetmez?
    There is no spoon...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kameralara karþý hep taraftarýn duymak istediklerini söylüyor ama icraatlarý çoðu zaman o doðrultuda deðil. maaþ dengesi limitler desteklediðim hareketler ama transferler ve idari þeffaflýk eleþtirdiðim yönleri.
    iþler iyiyken her arayana baðlanma röportaj çaðrýsýna olumlu dönme, iþler kötüye gidince ekrandan kaçmalar çýkýnca zaten 2-3 sene baþarý beklemeyin demiþtikler.
    ama hakkýný yemeyeyim ekonomik olarak eskisi gibi deðiliz yýllýk futbolcu giderleri düþürüldü þansa da olsa satýldýðýnda yüksek bonservis getirecek oyuncularýmýz var.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ne demiþ yahu adam ?

Alýr twitter'da instagram'da koç ile dalga geçiyor dersin ama videonun öncesini izlediniz mi?

Orda bu rakamlarýn yanlýþ olduðundan, basýnda bahsedilen rakamlarýn yanlýþ olduðundan, Aðaoðlu'nun Koç'u arayýp rakamlarýn yanlýþýn olduðundan ve Ali Koç'un da bu yüzden teþekkür ettiðinden bahsediyor. Burada dediði biz 700 verMÝÞÝZ, siz 3.5 milyon verMÝÞSÝNÝZ derken "Güya Vermiþsiniz" diyor.

Yani Bektaþi cumaya gitmiyormuþ, sormuþlar neden gitmiyorsun. Parmaðýyla kiyapta bir yere bastýrýp göstermiþ. "...Camiye gitmeyiniz." Burda öyle yazýyor demiþ. Yanýndakiler de e parmaðýný kaldýr öyle oku demiþler. "Abdestsiz camiye gitmeyiniz"
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Ýyice flulaþmaya baþladý gözümde.

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rekabete giriþtiði, pazarlýkta bulunduðu veya herhangi bir þekilde muhatap olduðu kiþiyle yaka paça kavgaya tutuþmayan adamý hain ilan etmek gibi bir anlayýþ türedi memlekette. Ýç siyasette, dýþ siyasette, sporda, ticarette, sokakta, okulda; her yerde, her konuda bu böyle.
    Naber?

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Klasik Ttrabzonspor baþkasýný, 1 sezon iyi iþler yap sonra egon tavan yapsýn...

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kýsýr döngü devam ediyor. Orta sýralarda takýmý al, sonraki sezonlarda þampiyonluða oyna, þampiyonluðu kaybedince kadroyu daðýt ve lige kötü baþlayýnca kongre kararý al. Lige umarým kötü baþlamayýz yoksa kaçýnýlmaz son seni bekliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýr twitter'da instagram'da koç ile dalga geçiyor dersin ama videonun öncesini izlediniz mi?

Orda bu rakamlarýn yanlýþ olduðundan, basýnda bahsedilen rakamlarýn yanlýþ olduðundan, Aðaoðlu'nun Koç'u arayýp rakamlarýn yanlýþýn olduðundan ve Ali Koç'un da bu yüzden teþekkür ettiðinden bahsediyor. Burada dediði biz 700 verMÝÞÝZ, siz 3.5 milyon verMÝÞSÝNÝZ derken "Güya Vermiþsiniz" diyor.

Yani Bektaþi cumaya gitmiyormuþ, sormuþlar neden gitmiyorsun. Parmaðýyla kiyapta bir yere bastýrýp göstermiþ. "...Camiye gitmeyiniz." Burda öyle yazýyor demiþ. Yanýndakiler de e parmaðýný kaldýr öyle oku demiþler. "Abdestsiz camiye gitmeyiniz"
    Paylaþýlan videoya yorum yaptým, öncesi ve sonrasýný bilmiyorum, twitter hesabým yok...
    O zaman paylaþan bir zahmet iþin aslýný astarýný söyleyecek biz de bilgi sahibi olacaðýz.
    Arafilboylu

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Konuþtukça kredi kaybediyor. Az laf çok icraat.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Paylaþýlan videoya yorum yaptým, öncesi ve sonrasýný bilmiyorum, twitter hesabým yok...
    O zaman paylaþan bir zahmet iþin aslýný astarýný söyleyecek biz de bilgi sahibi olacaðýz.
    Gazetedeki haberi söylüyordu hocam. "Hem limit yok hem benim alacaðým adama þu kadar verdiler" haberini yalanladý. Yani bizim baþkanýn yapacaðý açýklamalarý gs baþkaný yapýyor, bizim baþkan ise kimin açýklamalarýný yapýyor bilmem.
    Konu ilelebeTS tarafýndan (13.08.2020 Saat 13:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

https://mobile.twitter.com/hamzacebi...714230784?s=19

Size karþý agresif yazmýþým gibi olmuþ. Özür dilerim amacým o deðildi baþkana olan hýrstan öyle olmuþ kusuruma bakmayýn Konuþmanýn tamamý da bu. Camiaya her türlü hakarette bulunan ve kulübün herhangi bir yararýna olmayan kiþi ile böyle konuþmak çok yersiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://mobile.twitter.com/hamzacebi...714230784?s=19

Size karþý agresif yazmýþým gibi olmuþ. Özür dilerim amacým o deðildi baþkana olan hýrstan öyle olmuþ kusuruma bakmayýn Konuþmanýn tamamý da bu. Camiaya her türlü hakarette bulunan ve kulübün herhangi bir yararýna olmayan kiþi ile böyle konuþmak çok yersiz.
    Yok abicim, öyle anlamadým ben
    Sýkýntýyok...

Baþkan aðýr saçmalamýþ, evet, yazýk...
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (13.08.2020 Saat 13:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arafilboylu

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)