Sayfa 455 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 355 405 445 453 454 455 456 457 465 505 555 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 11,351 ile 11,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf Yazýcý’dan sonra Uðurcan da rekor fiyatla kulübe kazandýrarak gitti.

Zaten kulübün içinde bulunduðu ekonomik kýskaçtan ancak oyuncu parlatýp satarak çýkabiliriz.

Halen ‘ANTÝ ÖZEVLAT’ goygoyu yapanlar umarým artýk uslanýr ve ANTÝÖZEVLATÇILIK takýntýlarýndan kurtulurlar.

Yönetimi de bu finans baþarýsýndan dolayý tebrik ederim.
    Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uðurcan gittiyse bu paralar kulübün gelecekte çok iyi yerlere geleceðinin kanýtýdýr. Deðerini bulaný satýp modeli devam ettirelim.
    Ne güzel yazmýþsýnýz...

Ülkemizdeki uzun yýllardýr BOKTAN EÐÝTÝM sistemi sebebiyle SAÐ ve SOL görüþlü her insan tipi aynýdýr!

YA HAÝN YA KAHRAMAN seçer, BAÞARIYI görmez, ya iyi ya kötüdür.

Baþkan, transferde sadece Sörloth-Ekuban-Nwakaeme 3 lüsünü aldý diye gelmiþ geçmiþ en baþarýlý Baþkanlarý arasýna girmeli

Baþkan, Yusufu son 10 yýlda 20 Euro + üzeri bu fiyata satýlan 2. topçu çýkaran takýmý bize sundu, büyük baþarý

Baþkan, gelmiþ geçmiþ en pahalý kaleci olacak GÖRDÜÐÜM EN AHLAKLI futbolcu UðurCANIMIZI 22 m euroya satarsa bu alanda da tarihin 1 numarasýdýr

Gelelim yýldýzlara , Sörloth-Eku-Waka-ömür(maalesef çeyrek yýldýzýmsý tembel özevladýmýz) elde tutulur veya para kazanýlýrsa HEYKELÝ DÝKÝLMELÝ

Sosa, Novak vs KAYIP deðil bence, biz istenen TAKIMIZ ARTIK, Baþkan bu seviyeden sonra ya ÜLKE FUTBOLUNU KÖKÜNDEN DEÐÝÞTÝRÝR, ya da bu makasda-bu þansý teperse ÜLKEYE yazýk olur!
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih,ÝHO için ilk geldiðinde iyi görüþler bildiriyorum diyorsun ya asýl skandal o zaman bu dediðin,Anýl Taþdemir,Turgut Doðan Þahin,Sefa Yýlmaz,Deniz Yýlmaz ve baþka adýný unuttuðumuz çöpleri gören Vahid Halilhodziç arkasýna bakmadan havalimanýna doðru kaçarken zor durduruldu,yeni transfer sözü almadan da kalmadý.

Bak baþka bir baþlýkta konu tartýþýlýyor <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TS Cenk<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> isimli arkadaþ özet geçmiþ,mesajý burada incelemek istersin belki hatta daha fazla detay istersen sana çok daha fazlasýný atabilir.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921305150

Özetle ÝHO,Trabzonspor'un ipini çekmiþti,tabutuna son çiviyi atacakken son anda Muharrem Usta geldi,içerden ve dýþardan onca ihanete raðmen Trabzonspor'u tekrar hayata döndürdü,doktorlarýn iþi bu.

Ýki soru sorabilir miyim müsadenle,Yusuf Yazýcý'yý sattýktan sonra yerine kimi koyabildi ve eksikliðini giderdi.
    Ahmet Aðaoðlu döneminde alt yapýdan takýma kim kazandýrýldý?(Hazýrlamak ve takýma sokmak)
    O transferler ÝHO'nun bi sonra ki döneminde yapýldý. Ýlk dönemi Malouda, Bosingwa, Bourceanu, Aykut transferleri yapýlmýþtý ki bunlarý taraftarýn büyük bölümü sevinçle karþýlamýþtý.
    ÝHO döneminden sonra ben dahil herkes Usta'dan itidalli, olgun hamleler beklerken ÝHO'yu aratmayacak icraatlar yaptý. Bunlarý tasvip edip iyi anmak mümkün deðil.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne güzel yazmýþsýnýz...

Ülkemizdeki uzun yýllardýr BOKTAN EÐÝTÝM sistemi sebebiyle SAÐ ve SOL görüþlü her insan tipi aynýdýr!

Baþkan, transferde sadece Sörloth-Ekuban-Nwakaeme 3 lüsünü aldý diye gelmiþ geçmiþ en baþarýlý Baþkanlarý arasýna girmeli

Baþkan, Yusufu son 10 yýlda 20 Euro + üzeri bu fiyata satýlan 2. topçu çýkaran takýmý bize sundu, büyük baþarý

Baþkan, gelmiþ geçmiþ en pahalý kaleci olacak GÖRDÜÐÜM EN AHLAKLI futbolcu UðurCANIMIZI 22 m euroya satarsa bu alanda da tarihin 1 numarasýdýr

Gelelim yýldýzlara , Sörloth-Eku-Waka-ömür(maalesef çeyrek yýldýzýmsý tembel özevladýmýz) elde tutulur veya para kazanýlýrsa HEYKELÝ DÝKÝLMELÝ

Sosa, Novak vs KAYIP deðil bence, biz istenen TAKIMIZ ARTIK, Baþkan bu seviyeden sonra ya ÜLKE FUTBOLUNU KÖKÜNDEN DEÐÝÞTÝRÝR, ya da bu makasda-bu þansý teperse ÜLKEYE yazýk olur!
    Kulübün menfaatleri doðrultusunda çok iyi iþler çýkardýklarý ortada. Bu doðrultuda 1 cm bile sapmadan ilerlememiz önümüzdeki yýllarda bilhassa Avrupa kupalarýnda önemli yerlere geleceðimizin göstergesidir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yusufun gidiþiyle ayrý yýkýldýk þimdide Uðurcan. Novak haklýdýr son sözleþmesi cebini düþündü gitti ama bizim evlatlarýmýz takýmý düþündüðü için gidiyor Trabzonsporun borcu için benim gitmem gerekiyor diyor. Iyi oynar kötü oynar hep birlikte eleþtirelim ama bizim gibi ortak sevdaya gönül vermiþ bu kardeþlerimize hakaret varî sözcükler bence kullanmamalýyýz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Baþkannnn:)

Ne güzel yazmýþsýnýz...

Sabah yazdým akþama transfer geldi, BAÞKAN OKUYOR demekki��

Trondsen çok iyi adam arkasýnda iyi 6 olursa Castillo ise klübeye rekabete
    Bu alýnan oyuncular 1 yýldýr izleniyor, eski HÝÇBÝR YÖNETÝMDE olmayan planlama����
    BEN STOPER BEKLÝYORUM
    Konu Tekke tarafýndan (08.08.2020 Saat 23:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

Fatih,ÝHO için ilk geldiðinde iyi görüþler bildiriyorum diyorsun ya asýl skandal o zaman bu dediðin,Anýl Taþdemir,Turgut Doðan Þahin,Sefa Yýlmaz,Deniz Yýlmaz ve baþka adýný unuttuðumuz çöpleri gören Vahid Halilhodziç arkasýna bakmadan havalimanýna doðru kaçarken zor durduruldu,yeni transfer sözü almadan da kalmadý.

Bak baþka bir baþlýkta konu tartýþýlýyor <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TS Cenk<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> isimli arkadaþ özet geçmiþ,mesajý burada incelemek istersin belki hatta daha fazla detay istersen sana çok daha fazlasýný atabilir.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921305150

Özetle ÝHO,Trabzonspor'un ipini çekmiþti,tabutuna son çiviyi atacakken son anda Muharrem Usta geldi,içerden ve dýþardan onca ihanete raðmen Trabzonspor'u tekrar hayata döndürdü,doktorlarýn iþi bu.

Ýki soru sorabilir miyim müsadenle,Yusuf Yazýcý'yý sattýktan sonra yerine kimi koyabildi ve eksikliðini giderdi.
    Ahmet Aðaoðlu döneminde alt yapýdan takýma kim kazandýrýldý?(Hazýrlamak ve takýma sokmak)
    Yusuf sattýktan sonra yerine kimseyi koyamadý. 4231 oynamaya alýþmýþ takýmý 10 numarasýz býraktý. Belki Abdüþ kullanýlabilir diye de düþünmüþ olabilir ama hatalý burda
    Uðurcan ve Hüseyin Türkmen ilk 11'e monte edilidi. Gençlere þans veren bir kulüp imaji oluþturuldu , Sallh ve Atakan gibi kendi yaþ gruplarýnda oldukça öne çýkan oyuncular transfer edildi.

Ben Baþkan hatasýzdýr demiyorum , son derece kritik hatalar da yapmýþtýr. Ama bütüne bakýnca son derece baþarýlý iþlere ima attýklarýný inkar edemeyiz.
    Devlerin mezarý, Avni Aker Stadý

Mellih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

eski zamanlar olsa bize kimi aldýnýz diye transfer eleþtirisi alýrlardý. ama baþkan ve yönetim scout konusunda öyle güven verdiler ki artýk tanýnmadýk isimler bizi daha çok heyecanlandýrýr oldu.

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Alýntý Mellih Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eski zamanlar olsa bize kimi aldýnýz diye transfer eleþtirisi alýrlardý. ama baþkan ve yönetim scout konusunda öyle güven verdiler ki artýk tanýnmadýk isimler bizi daha çok heyecanlandýrýr oldu.
    Amiri, Zargo Toure, Campi, Ivanildo Fernandes, Andusic, Avdijaj, Fýratcan Üzüm, Manoel Messias, Bilal, Guilherme, Ahmet Canbaz...

Bu isimlerin yanýna Hosseini, Mikel, Sturridge, Sarý gibi az da olsa katký vermiþ isimleri yazmadým.

Tutan transferler: Sörloth, Ekuban, Nwakaeme.

Varsa kaçýrdýðým isimler affola. Yönetim ucuza transfer yapýyor. Hiç lafým yok. Ama yönetim transferlerin katkýsý durumunda hiç güven vermiyor. Bu sezon Sörloth mucizesi, evet mucizesi, olmasaydý yönetim çok zor anlar yaþardý.

Bunlar benim düþüncem.

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý batu94 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amiri, Zargo Toure, Campi, Ivanildo Fernandes, Andusic, Avdijaj, Fýratcan Üzüm, Manoel Messias, Bilal, Guilherme, Ahmet Canbaz...

Bu isimlerin yanýna Hosseini, Mikel, Sturridge, Sarý gibi az da olsa katký vermiþ isimleri yazmadým.

Varsa kaçýrdýðým isimler affola. Yönetim ucuza transfer yapýyor. Hiç lafým yok. Ama yönetim transferlerin katkýsý durumunda hiç güven vermiyor. Bu sezon Sörloth mucizesi, evet mucizesi, olmasaydý yönetim çok zor anlar yaþardý.

Bunlar benim düþüncem.
    Transfer dedigin sey budur zaten. Az maliyetle en uygununu bulabilmek. Tabi diger ulkelerden farkimiz 10-15 tane aliyoruz. Bu da basari diye nitelenilebilir cunku elin barcasi vs.si 10-15 m€’ya wonderkit falan aliyor o bile patliyor.
    Transfer isi yetenekten olmaz. Uyum sorunu, sistem olmasi vs yonunden de onemlidir. IhO doneminde bir ton oyuncu aldik ve cok para verdik, sonuc: borc batagi. Agaoglu da yine fazla aliyor ama uygun fiyata. 1-3-5 kac tane tutarsa o adami sattiginda aldigin hepsinin maliyetini kapatip kâr ediyorsun.
    Bu konjekturde olmasi gereken en mantikli hamle budur.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    MCMLXVII

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Helal kardeþim

Alýntý batu94 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bunlar benim düþüncem.
    Farklý düþünsek de sohbet edilecek adamsýn kardeþim helal sana

Adam gibi kaliteli haklý akýlcý ve faydalý özeleþtiri, 3 muhteþem+4 altyapý(bunu da ekleyelim) ama çöpler de var

Campi
    Hoseyni
    Gilerme

bu lig için ÇOK ÝYÝ bence

ama kalanlar çöp Haklýsýn

O KADAR KÖTÜ ÖRNEKLER YAÞADIK KÝ tutan 3 adam son 20 yýlda alamadý TRABZONSPOR (yaw açýk ara liderken devre arasý Brozek aldýk bmn yýkýldý Zurawski diye hatta yabancý futbolcuya COMETO olayý ordan kopya)

Düþünsene ligin en iyi solbekine ve 8 ine mahkum kalmadýk YARI FÝYATINA daha iyidini alacaz(Elneny biterse Sosa , kaptana yakýþmayan tavrýný da düþünüyorum unutulur)

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Farklý düþünsek de sohbet edilecek adamsýn kardeþim helal sana

Adam gibi kaliteli haklý akýlcý ve faydalý özeleþtiri, 3 muhteþem+4 altyapý(bunu da ekleyelim) ama çöpler de var

Campi
    Hoseyni
    Gilerme

bu lig için ÇOK ÝYÝ bence

ama kalanlar çöp Haklýsýn

O KADAR KÖTÜ ÖRNEKLER YAÞADIK KÝ tutan 3 adam son 20 yýlda alamadý TRABZONSPOR (yaw açýk ara liderken devre arasý Brozek aldýk bmn yýkýldý Zurawski diye hatta yabancý futbolcuya COMETO olayý ordan kopya)

Düþünsene ligin en iyi solbekine ve 8 ine mahkum kalmadýk YARI FÝYATINA daha iyidini alacaz(Elneny biterse Sosa , kaptana yakýþmayan tavrýný da düþünüyorum unutulur)
    Hocam zaten %100 transfer baþarýsý beklemiyorum ben de. Ama güven veriyor mu? Hayýr, bence. Bence bu güvenden ziyade bilinmezlik. Cevap verdiðim aðabeyin güven veriyor sözüne katýlmadýðýmý söylemeye çalýþtým.

Zaten maddi anlamda baþka þansýmýz var mý? Hayýr, yok.

Campi ve Hosseini bence yetersiz. Þampiyonluk için, ama çýktýlar oynadýlar. Ellerinden geleni yaptýlar derseniz doðrudur.

Guilherme için ayný þeyi söyleyemem. Ben bir tane iyi oynadýðý maçý hatýrlamýyorum. Aldýðý maaþ da yedek kulübesi için fazla.

Ýnþallah gelen adamlar iyi çýkar ve inþallah bu sefer takýmý içerden dýþarýdan kimse frenlemez. Umudum da yok açýkçasý ama insan bekliyor iþte.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Baþarý nedir kiþiden kiþiye deðiþir. Konu Trabzonspor ise þampiyonluktur bu.

Ama kulübün mevcut durumu gözetilerek bakýldýðýnda bu sahadan önce malî yapýda baþarýdýr bu.

Yönetim de bu yönde Ýho ve Muharrem baþkanlarýn yaptýðý gibi fahiþ transferlere imza atmadan, gelecek vaat eden veya küllerinden doðacaklar ile birlikte Sosa gibi fahiþ ücret alan 1-2 yýldýz serpiþtirme politikasý ile kadrolar kurdu.

Ücret dengesi gözetilerek malî baþarý saðlandý. Bu politikaya aykýrý olan bence sadece Sturidge'di. Obi Mikel fiyatý normal, diðerleri kelepirdi zaten.

Yapýlan transferlerden atýyorum 15-20 transferden 2-3'ünün tutmasý ve satýþlarý malî tabloda " sýradýþý rahatlama" ( Yusuf, A.Ömür, Uðurcan, Sorloth, Eki, Nwakaeme..vs.) getirdiyse/ getirecekse yönetim baþarýlýdýr.

Eee sahada da kýlpayý kaçan þampiyonluk var.

Yönetimin bu dönemde en büyük hatalarý olarak;
    1- Avrupa'dan men cezasýna sebep olan kulüp girdilerindeki muhasebe kayýtlarý,
    2- Sturidge transferinde risk almasý, malî zarar gösterilebilir.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ne güzel yazmýþsýnýz...

Hatasi yanlisi oldugunda elestirilecek mutlaka da oyle tipler var ki forumda sirf elestirmek icin elestiriyorlar.4 ay once on anlasma yapilmasina ragmen þikebahce muhabirinin dedigine gore yillik 1.8 milyon avro+ 1 milyon avro imza parasi +menejer ucretine imza atan novaki neden elde tutmadin diye kizani mi ararsin,transfer sezonu daha yeni baslamisken neden hala transferler yapilmadi gec kaldik diyeni mi ararsin,sampiyonlugu satmakla suclayana mi ararsin ne ararsan var.hatta oyle sivri zekalilar var ki alanya macindaki olaylari baskanin baslattigi iftirasini atan bile gorduk sirf elestirmek icin ,alacaksin mac sonu o hakem gozlemci raporlarini alinlarina cakacaksin bu mezhebi genislerin ki o yarim akillarina belki birseyler girer. cidden bazen oyle acimasiz yorumlar oluyor ki dusmana gerek yok bilmeden etmeden kul hakkina giriyorlar yalan dolandan iftiradan geri kalmadan.su ana kadar eksikleri hatalari olmakla birlikte gerek kagit ustunde gerek sahada gerek ekonomik anlamda 2 senedir iyi isler cikardi. millet gipta ederken bize bu acimasizlik neden anlamak guc dertleri cidden trabzonspor falan degil bu takintili tiplerin.ne zaman basarisiz olur iho muho gunlerine geri doneriz yada sinyalini aliriz o zaman gereken yapilir kimse merak etmesin hakkaniyet bunu gerektirir kisiler gecici trabzonspor kalicidir..

Nereden
    Bursa

Alýntý Uluhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf sattýktan sonra yerine kimseyi koyamadý. 4231 oynamaya alýþmýþ takýmý 10 numarasýz býraktý. Belki Abdüþ kullanýlabilir diye de düþünmüþ olabilir ama hatalý burda
    Uðurcan ve Hüseyin Türkmen ilk 11'e monte edilidi. Gençlere þans veren bir kulüp imaji oluþturuldu , Sallh ve Atakan gibi kendi yaþ gruplarýnda oldukça öne çýkan oyuncular transfer edildi.

Ben Baþkan hatasýzdýr demiyorum , son derece kritik hatalar da yapmýþtýr. Ama bütüne bakýnca son derece baþarýlý iþlere ima attýklarýný inkar edemeyiz.
    Burada insanlara anlatamadýðým konu sanýrým hata ile tutarsýzlýk arasýndaki bariz farký ortaya koyamamam.

Hata belli bir tutarlýlýk içerir,anlamlý hata olursa anlaþýlýr ki bir plan program altýnda ilerlerken makul seviyede hata yapýlmýþ,bunun oraný %25 veya en kötü %50 olur,buna kimse ses çýkarmazç

Yapýlan transferlerin mantýðýný anlamaya çalýþýyorsun,hiç bir tutar yaný yok,eðer olsa Sturidge,Obi Mikel gibi büyük riskler barýndýran transferler olmaz.

Peki doðru transfer þekli olarak gördüðümüz ne var elimizde Ekuban ve Sorloth,yapýlan transfer sayýsý 20 ise oran ne olur %10 ,yani %90 oranýnda fiyasko transfer politikasý var.Sorloth anlaþma þartlarý da ayrý bir skandal.

Alt yapýdan çýkan çocuklara yatýrým yapýyorlar desek o da yok,alt yapýdan çýkan ve ilk 11 oyuncusu katogorisine giren en son isim Hüseyin Türkmen, o da Rýza Çalýmbay dönemi,burada da bir tutarsýzlýk var,alt yapýdan takýma kazandýrýlan kimse yok.

En saçma iþleri ise bu duruma raðmen yabancý sýnýrlamasýný desteklemeleri.

Ýþ yapan hata da yapar,makul oranda hata olmasa ilerleme olmas,geliþme olmaz ama ortada borçlarý ödeyeceðiz diye program yapýp,iki yýlda en az 30 milyon Euro futbolcu satýþýna raðmen borçta azalma olmuyorsa,iki yýlda alt yapýdan bir futbolcu hazýrlanamýyorsa,Sturidge,Obi Mikel,Manoel gibi transfer skandallarý varsa bu yönetimin politikasý ne?

O kadar tutarsýzlar ki Mehmet Ekici yüzünden kulübü zarara uðrattý dedikleri Muharrem Usta'yý mahkmeye verdiler,peki Novak gitti,Sosa da bedava giderse kimi mahkemeye verecekler?
    Konu sasone tarafýndan (10.08.2020 Saat 14:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Kulup icin en avantajli karari almali. O limit artimi bizim aleyhimize olursa sana yazik.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Sosa mevzusu farklý. Novak'a benzemez. Adamda TS kaptanlýðý var. Bu iþ öyle don lastiði gibi uzatmaya gelmez. Hele hele bir anda fenerde imza atarken ortaya çýkarsa büyük çýngar çýkar Aðaoðlu'yla. Oluyorsa oluyor, olmuyorsa uzatmaya gerek yok hemen iliþiðini kes ki rezil kepaze olmayalým. Diðer mevzulara girmiyorum bile. Ayaða düþürmeyin bizi iyice.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosa mevzusu farklý. Novak'a benzemez. Adamda TS kaptanlýðý var. Bu iþ öyle don lastiði gibi uzatmaya gelmez. Hele hele bir anda fenerde imza atarken ortaya çýkarsa büyük çýngar çýkar Aðaoðlu'yla. Oluyorsa oluyor, olmuyorsa uzatmaya gerek yok hemen iliþiðini kes ki rezil kepaze olmayalým. Diðer mevzulara girmiyorum bile. Ayaða düþürmeyin bizi iyice.
    Trabzonspor cikar Sosa ile uzatmayacagiz derse Sosa'nin fener karsisinda eli zayiflar, daha az paraya anlasir. Birakin koparabildigi kadar koparsin sikecilerden.
    Yahsi Bati 51:28

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Üstte transferlerin çoðu çöp diyen arkadaþa katýlmýyorum. %100 baþarý hiçbir iþte mümkün olmadýðý gibi transferdede mümkün deðil. Porto her sene 50 tane adam bulunduruyor 1 tanesi tutsa bize yeter diyor. Yapilan transferlerden sadece Nwakaeme,Ekuban,Sörloth üçlüsü tuttu bence 3 gayet iyi bir rakam bu baþarýdýr ilave olarak altyapýdan yetiþen ve takýma ciddi paralar kazandýran hatta kazandýracak olan çok kaliteli genç oyuncular çýktý. Bunlarýn hepsi baþarýdýr.

Emirhan Çorumlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý ekremdogan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor cikar Sosa ile uzatmayacagiz derse Sosa'nin fener karsisinda eli zayiflar, daha az paraya anlasir. Birakin koparabildigi kadar koparsin sikecilerden.
    Aynen öyle. Bu Saatden sonra önümüze bakmaliyiz artik. Tesekkür Plaketi verilsin ve yollansin. Nereye gidiyorsada gitsin artik. Pereira ile uzatmak bile yanlisti, ama Sosa bu paralara cok daha büyük hata olur, ki Pereiradaki Hirsi kendisinde göremiyorum. Ama Yönetim artik bu konuyu kisa kesmeli bence. Fenere karsi yaptigi Gol Sevinci ile ugurlansin kendisi.
    “Gökkuþaðýna ulaþmak istiyorsan yaðmura katlanmak zorundasýn.”

Nereden
    Bursa

Ekmeðini baþka bir meslekten kazanamayacak kadar çapsýz adamlar olduðu için ve bir tanýdýk torpili ile gazeteciliði yapmýyorsa bizim yerel medya ve Trabzonspor'u takip eden ulusal medya muhabirleri çýksýnlar Novak ve Sosa'nýn neden bu þekilde olduðunu sorsunlar artýk.

Aðaoðlu ikisi ile de sorun yok demiþti,Ekici'yi devre arasýnda satmadýðý için mahkemeye verdikleri gibi Novak ve Sosa konusunda da zararý karþýlasýnlar.
    • Memento mori

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Ekmeðini baþka bir meslekten kazanamayacak kadar çapsýz adamlar olduðu için ve bir tanýdýk torpili ile gazeteciliði yapmýyorsa bizim yerel medya ve Trabzonspor'u takip eden ulusal medya muhabirleri çýksýnlar Novak ve Sosa'nýn neden bu þekilde olduðunu sorsunlar artýk.

Aðaoðlu ikisi ile de sorun yok demiþti,Ekici'yi devre arasýnda satmadýðý için mahkemeye verdikleri gibi Novak ve Sosa konusunda da zararý karþýlasýnlar.
    Ne alalasi var? Fb, Ekici ye 2.devre ihtiyaci vardi ve sezon sonunu bekleden teklif sundu. Usta da güya Bjk ile özel antlasma imzalamisti.

IHO döneminde 16 yabanci transferi yapilmis. 26 milyon 350 bin € bonservis ödendi. Bu oyuncularada 24 milyon 101 bin € yillik ücret ödemeyi taahhüt etti

Usta döneminde 22 milyon 168 bin € bonservis bedeli ödenmis. 28 milyon 756 bin € da yillik maas..Ödenmeyen maaslar ve onlarca Fifa dosyasi..

Klübü batirdilar..Gelip birde Agaoglu ndan hesap soruyorsun. Vicdansizligin siniri yok..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Bursa

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne alalasi var? Fb, Ekici ye 2.devre ihtiyaci vardi ve sezon sonunu bekleden teklif sundu. Usta da güya Bjk ile özel antlasma imzalamisti.

IHO döneminde 16 yabanci transferi yapilmis. 26 milyon 350 bin € bonservis ödendi. Bu oyuncularada 24 milyon 101 bin € yillik ücret ödemeyi taahhüt etti

Usta döneminde 22 milyon 168 bin € bonservis bedeli ödenmis. 28 milyon 756 bin € da yillik maas..Ödenmeyen maaslar ve onlarca Fifa dosyasi..

Klübü batirdilar..Gelip birde Agaoglu ndan hesap soruyorsun. Vicdansizligin siniri yok..
    Kardeþim býrak burada algý yapmayý,Ahmet Aðaoðlu'nun taraftarý kandýrmak için söylediði yalanlarý bir kenara koy ve aç bakalým bir futbolcu kaç ay maaþ alamazsa serbest kalýr,FIFA bu konuda ne diyor.

Bir futbolcunun transfer ödemesi yapýlmazsa ne olur,incelemen için yaþanmýþ Bero örneði var.Þu kadarýný bil transferler FIFA'nýn kendine özel bir bilgisayar programý üzerinden yapýlýyor,eðer her hangi bir kulüp baþvuru yapmasa bile FIFA üzerinden ödemeler takip edildiði için ceza geliyor,Bero olayýnda biz Trencin kulübü ile ödemenin bir hafta sonra yapýlmasýna anlaþtýðýmýz halde,FIFA'daki resmi tarihte yatýrýlmadýðý görüldüðü için transfer tahtamýz otomatik kapandý.

Bütün bu bilgilerden sonra Ahmet Aðaoðlu'na liderle ayný puanda bitirdiðimiz önceki sezon devre arasýnda aldýðýmýz transfer yasaðýnýn belgesini sor,alýrsan buraya da býrak tamam mý?
    • Memento mori

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

hiç laf gevelemeye gerek yok baþkanada bir çok konuda kýzgýným ama transfer konusunda en iyisini yaptý. burada yýrtýnýyordum 30 yaþ üstü heriflere milyon eurolar gömmeyin diye sonunda doðru yolu bulduk ülke bunu konuþtu aylarca alt yapýdan gelen iyi jenerasyonla birlikte.

alýþýlmýþýn dýþýna çýktý bu konuda yönetim ki bu elin oðlu yýllardýr böyle yapýyordu bize arap ligi olarak görüyordu herifler yolunacak kaz gibi.

þimdi sörloth'un hatta ekuban'ýn geliþimi, yusuf'un, bizim dýþýmýzda olan merih,çaðlar,cengiz gibi adamlarýn oluþuyla kýrýlma noktasýndayýz ya bunu devam ettirip doðru yola gireceðiz yada eskiye dönüp batýyoruuuuz demeye devam edeceðiz.

yabancýlarýn bakýþ açýsýný deðiþtirirsek hem daha ucuza sözleþmeler yapar hem de oyuncu deðerlerini arttýrabiliriz. bunun içinde genç oyuncularý alýp oynatmalýyýz bu kadar net. plaza alýndý mesela eðer o da tutarsa ilk tercih sebebi olmasak bile ikna edici bir konuma geliriz.

bu olayýda baþlatan bu yönetim oldu o yüzden iho ile usta ile kýyas bile yapýlamaz transfer olayýnda.

tutmayan oyuncular için yapacak biþey yok mesela sörloth böyle oynamasaydý dediðiniz an o zaman ya avdijaj'ý parlasaydý derim. o yüzden olaný konuþmak daha doðru.

usta için hepsini geçtim sadece burak ile yaptýðý sözleþme bu kulübe ihanettir. ki burak ülkeye dönecektim zaten bjk'yi bekledim olmadý o zaman dedi. ve bu soytarý bize geldikten sonra fýrsatýný bulduðu an bjk'ye gitmek için takýmý p.ç etmiþti.
    sadece aþk bizimkisi

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Baþkan sana genel olarak destek verdim ama bu Edi Newton fos çýkarsa, Edi'nin yanýnda bir de Büdü lazým deyip seni de bu kulüpten göndeririz. Bunu bil.

Talga geçmenin sýrasý deðil. Hadi gabadiyorum.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkanýn tek sevmediðim yönü gereksiz ve yersiz konuþmalarý. Konuyu inanýlmaz uzatýyor , konuþurken ben yoruluyorum.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)