Sayfa 348 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 398 448 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 8,676 ile 8,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu dediðinizi günlük hayatýnýza uyarladýðýnýzda ortaya þu çýkar,

Ýnsanlar herhangi birine herhangi bir yardým ettiklerinde dahi memnuniyet ve tatmin duygusu yaþarlar.
    Bu demektir ki bu memnuniyet ve tatmin duygusu için yardým ediyorlar.
    Bu da demektir ki yardým eden insanlar "bencillikleri" yüzünden yardým ediyorlar.
    Çünkü asýl amaçlarý kendilerini tatmin etmek.
    O zaman yardýmsever insanlar aslýnda öyle düþündüðünüz gibi iyi insanlar deðiller.

Ne kadar saçma oldu deðil mi?
    Bam teline bastýn 😀

Allah’ýn rýzâsý için olmayan iyiliklerin Allah katýnda deðerinin olmamasý nedendir acaba...

Bütün dinî öðretilerin “ kendini taný “ demesi nedendir acaba...
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bam teline bastýn 😀

Allah’ýn rýzâsý için olmayan iyiliklerin Allah katýnda deðerinin olmamasý nedendir acaba...

Ýþin tasavvufi boyutuna girersek futbol kendi baþýna zaman ve para israfýdýr.
    Toplumsal olarak da, bireysel olarak da ...

Yani Ýslam temelli yaklaþýmda zaten baþtan reddedilecek bir uygulama.

Eðer tasavvuf temelli konuþursak, eyvallah.

Lakin bu temelde þu an sizin de benim de klavye tuþlarýna basarak bu iþ için harcadýðýmýz enerji de zaman da israf.

Nereden
    Ýstanbul

Yazýnda tasavvuf kelimesi geçiyordu, o kelimenin ve Ünal Karaman’ýn zamanýnda yaptýðý fedâkârlýðýn hatýrýna girdim bu konuya.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bam teline bastýn 😀

Hocam konu baþka yerlere gidiyor fakat dikkatimi çekti, "Allah rýzasý için olmayan iyilikler tanýmý" tartýþmalý olabilir. Benim görüþüm böyle.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam konu baþka yerlere gidiyor fakat dikkatimi çekti, "Allah rýzasý için olmayan iyilikler tanýmý" tartýþmalý olabilir. Benim görüþüm böyle.
    Haklýsýn tartýþmalý bir konu, amacýmýz tartýþmak olmadýðýna göre kapatalým bu konuyu. 😀
    7

Nereden
    Balýkesir

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ünal zamanýnda trabzonspor'a deðil istanbul'a gitseydi zaten kendine yetecek þöhreti yakalardý. sonradan transfer olsa bile yine iyi yerlere gelirdi. çünkü çok iyi futbolcuydu. bugün de baðlantýlarýný kullansa istediði zaman iþ bulur, diðer türk hocalar gibi. ahmet aðaoðlu'na ihtiyacý yok emin olun.
    Deþme hocam yaramý deþme þu forumda son zamanda bunu diyenler de oldu ''Ünal kim ki Aðaoðlu sayesinde böyle büyük bir kulübün baþýna geldi'' deyip güya lütufta bulunmuþuz gibi ukala ukala konuþmalar,yazýk çok yazýk.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Sayýn Aðaoðlu, baþkancýlýk oynamayalým, baþkanlýk yapalým. Sosa ve Novak ile sözleþme yenilemediðiniz her dakika aleyhimize sonuç doðuracaktýr. Bu futbolcularýn aklý sözleþmede olacaðý için performanslarý düþecektir. Kaldý ki beþ ay sonra serbest kalacak hiç bir oyuncu kendini kasmaz. Þimdiden söyleyelim, olasý performans kaybý size yazar. Sonra topu baþka yerlere atmayýn.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Güç zehirlenmesi yaþýyor. Ýyice saçmalamaya baþladý.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Baþkanýn er geç hep doðru iþler yaptýðýný görüyorum. Bravo cidden. Gecikiyor ama doðruyu buluyor.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Takým olmak; Baþkan-Taraftar-Futbolcular

Alýntý Vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn er geç hep doðru iþler yaptýðýný görüyorum. Bravo cidden. Gecikiyor ama doðruyu buluyor.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Baþkan havayý yakalayan isimdir, o net, herkesle kucaklaþtýk.

2011 den beri ilk kez TÜM ÜLKENÝN sevdiði klübüz.

Ammaaaaaa, þu forumda en az %50 biz 1,5 senedir yazýyoruz, BU ÜLKEDE ÞAMPÝYONLUK stoperle baþlar, STOPER-STOPEEEEEEERRRR

Aþk Ývanildo-Campi de kumar oynadý-tutmadý.

Alacaksýn ÜST DÜZEY STOPER, bitecek. Örnek:

Glowacki-Song-Olsen-hatta Egemen...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Agaoglu, bu kulüp icin bir þanstýr.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Gün geçtikçe Sportif Direktör gibi konuþuyor. Transfer, kadro, oyun modeli...

Peki þike konusu? Harcama limitlerinde kayrýlan Fenerbahçe ve Beþiktaþ meselesi?

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Hoca konusu bir kenara; büyükþehir belediye baþkaný, milletvekilleri ve Hacýsalihoðlu icin söyledikleri yabana atýlmamalý.

Fb'nin aþtýðý limit ve karþýlýðý olan puan silme cezasý konusu, ne yazýk ki bazý Trabzon milletvekillerinin sosyal medya (þov amaçlý) mesajlarýyla gündemden çýktý. TFF'nin 30%'luk sýnýrý yükseltme çabasý þimdi daha anlamlý deðil mi? Aðaoðlu programda "Hangi takým ne kadar aþmýþ?" diyerek o konuya dokundu.

Ýçeride birbirimizle uðraþmasak, büyük iþler yaparýz.
    40% konusunun Fenerbahçe ve Beþiktaþ'in baþýnýn altýndan çýktýðý belli oldu. Tam tahmin ettiðim gibi... Talisca kadar konuþulmuyor. Ýlgili konunun yaptýrýmýný biz dillendirmeliyiz. "Temiz futbol" için...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yaklaþýk 10 gündür futbolcularýn menajerleri hakkýnda bulduðu mikrofona konuþuyor. Üstelik aþaðýlayarak ve küçümseyerek konuþuyor.

Vallahi ben böyle þey görmedim. Ýmzalayasýn yoksa açýk açýk söyle yahu!
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaklaþýk 10 gündür futbolcularýn menajerleri hakkýnda bulduðu mikrofona konuþuyor. Üstelik aþaðýlayarak ve küçümseyerek konuþuyor.

Benim de dikkatimi cekti resmen takimin iskelet kadrosundan 2 oyuncuyu "alin goturun" dercesine menajerlere agzina geleni soyluyor ve bunu mikrofon uzatan herkese kibirli kibirli sanki seri sampiyonluklar yasamis kulup baskani gibi soyluyor.

Adamda anlamsiz bir ozguven var, Novak ve Sosa Ýstanbullulara hazir ve formda, en onemlisi de "bedava" gidecek ama "biz bekleriz bizim icin hava hos" diyor, aynen bu ifadeyi kullaniyor.

2011 sonrasi gibi dagitacak takimi, cikdirmis bunlar. Seneye Firatcan'i Dogan'i Andusic'i izleriz.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Gayette güzel yapýyor. Haddini bilsinler iþte.
    Bugün sosanin menejerine istediðini verirsen yarýn da ekubanin sözleþme zamaný geldiðinde ayný esnekliði göstermek zorunda kalacaksýn. Ortaya bir prensip koyuyorsan sonuna kadar arkasýnda duracaksýn . Yarin bir gün bu sana gun gelecek çok büyük deðerler katacak .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gayette güzel yapýyor. Haddini bilsinler iþte.
    Bugün sosanin menejerine istediðini verirsen yarýn da ekubanin sözleþme zamaný geldiðinde ayný esnekliði göstermek zorunda kalacaksýn. Ortaya bir prensip koyuyorsan sonuna kadar arkasýnda duracaksýn . Yarin bir gün bu sana gun gelecek çok büyük deðerler katacak .
    Yazdýðýmdan "Ne olursa olsun bu adamlar takýmda tutulmalý" anlamý nasýl çýktý bilmiyorum; ama ben öyle bir þey demedim.

Sadece bu baþkan koltuðundaki insana yakýþmýyor. Basýnýn önünde adamlarý küçük görerek amaca ulaþmak diye bir yöntem olamaz.

"Þartlarýmýz belli ve kendilerine ilettik. Onlar da uygun bulurlarsa imzalar atýlýr." dersin, olur biter.

"Novak'ýn menajeri bizim teklif ettiðimiz sözleþmeyi imzalamak zorunda."

Allah Allah kafasýna silah mý dayadýk? Tehdit mi ettiriyoruz?

"Menajercilik oynuyorlar... Saldýk onlarý biraz dolaþsýnlar." bak bak...

Olur laflar deðil. Hem de ýsrarla!
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Baþkan bu menejer denen kiþilerle en doðru ve hakettikleri þekilde konuþuyor. Çünkü bu menejerlik mesleðini yerine getirenlerin çoðu kaþar olmuþ insanlar. Yýllarca yarasa gibi bu kulubün kanýný emdiler. Bi bonservis ödüyorsak bi bonservis kadar da bunlara ödüyorduk. Ýstiyolar ki zengin edilsinler. Baþkan da kafalarýna vura vura öðretecek bunlara bu kulüpte neyin ne olduðunu.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ayný bu kafada biri zamanýnda antrenmana çýkmýþ yusuf simsek'e artistlik yapmýþ para konusunda. Adam da bana baþka teklif var demiþ, bu yonetici de güya blöfü yememiþ. Sonra yusuf beþiktaþ'a gidip sampiyon oldu. Devre arasýna girerken 7 puan gerideydiler bizden. Boyle þeylere tanýk olunca insan geriliyor. Aurelio da buna benzer bir hikaye.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan bu menejer denen kiþilerle en doðru ve hakettikleri þekilde konuþuyor. Çünkü bu menejerlik mesleðini yerine getirenlerin çoðu kaþar olmuþ insanlar. Yýllarca yarasa gibi bu kulubün kanýný emdiler. Bi bonservis ödüyorsak bi bonservis kadar da bunlara ödüyorduk. Ýstiyolar ki zengin edilsinler. Baþkan da kafalarýna vura vura öðretecek bunlara bu kulüpte neyin ne olduðunu.
    malesef futbol sektörü menejerlerin eline gecti

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

böyle bir baþkaný rüyanýzda göremezsiniz. adam gibi adam.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gölge baþkan..

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Ünal Karaman'ýn gönderilme kararý son derece yanlýþtý. Bu kararýn hatalý olduðuna yönelik saha içi ve saha dýþý tüm detaylarý isteyenle sabaha kadar tartýþabilirim. Ancak þu bir gerçek ki doðru ya da yanlýþ bu süreç bitti. Bunu anlamamýz lazým.

Çevremde ve sosyal medyada gözlemlediðim kadarýyla bu süreçten sonra bilenmiþ bir kitle oluþtu. Bu durumu yönetimin hocaya vefasýzlýk olarak nitelendirilebilecek tavýrlarý da iyice keskinleþtirdi. Evet ben de üzüldüm ben de kýzdým ama taraftar olarak bu psikolojiden çýkmak lazým. Yapýlan her pas hatasýnda, yenilen her golde veya kaybedilen her puanda Ünal Hocaya atýf yapmak artýk bir yarar saðlamayacak, aksine Hüseyin Hocayý ekstra baský altýna almaktan baþka bir iþe yaramayacak.

Ligin ikinci yarýsý her anlamda zor geçecek. Biz de ise bir sinerji eksikliði görüyorum. Þuan saha içinden ziyade dýþýný bir an evvel halletmek lazým. Baþkandan da böyle tavýrlar göremediðim için (hergün tv de saða sola posta koyma derdinde) bu iþi ancak ikinci yarýnýn hemen baþýnda alacaðýmýz galibiyetler düzeltir. Özellikle 3. hafta fener maçýyla üçte üç yapmýþ olabilirsek o bütünlük tekrar saðlanýr.

Þu 1,5 yýlda binbir zorlukla elde ettiklerimiz heba olacak diye öyle korkuyorum ki.
    There is no spoon...

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

8. ci sampiyonlugun mimari Senol Günes´tir. Ben, Trabzonspor´un parasinda gözü olan herkesten nefret ederim. 2. agizdan bildigimden yaziyorum,
    Adrian´i 3 milyon € ya almak varken (ki bu Varsova Baskaninin ona bictigi fiyat), ona 5,25 milyon € verenler, aradaki farkin (yani 2,250bín €) nereye gittiginin hesabini verdiler mi? Hele ki Lewandowski´nin bile 4,75 milyon € ya gittigi yerde…

Takima aldigi bütün yerli futbolcularin sözlesmesine 4-5 milyonluk serbest kalma Maddesi koyan kim? Sadri Sener..Selcuk Inan´i GS´ye pazarlayan kim? Sadri Sener..Burak Yilmaz´i Lazio yerine GS´ye satan kim? Sadri Sener..

Bu agir GS hayrani, her muhabbetinde Trabzonspor düsmani Terim dansözüne övgüler yagdiran kim? Sadri Sener..

Daha derinlere girmiyorum bile...bunlar hepinizin gördükleri, görmüs olmaniz gerekenler!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý El Cordobes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Karaman'ýn gönderilme kararý son derece yanlýþtý. Bu kararýn hatalý olduðuna yönelik saha içi ve saha dýþý tüm detaylarý isteyenle sabaha kadar tartýþabilirim. Ancak þu bir gerçek ki doðru ya da yanlýþ bu süreç bitti. Bunu anlamamýz lazým.

Çevremde ve sosyal medyada gözlemlediðim kadarýyla bu süreçten sonra bilenmiþ bir kitle oluþtu. Bu durumu yönetimin hocaya vefasýzlýk olarak nitelendirilebilecek tavýrlarý da iyice keskinleþtirdi. Evet ben de üzüldüm ben de kýzdým ama taraftar olarak bu psikolojiden çýkmak lazým. Yapýlan her pas hatasýnda, yenilen her golde veya kaybedilen her puanda Ünal Hocaya atýf yapmak artýk bir yarar saðlamayacak, aksine Hüseyin Hocayý ekstra baský altýna almaktan baþka bir iþe yaramayacak.

Ligin ikinci yarýsý her anlamda zor geçecek. Biz de ise bir sinerji eksikliði görüyorum. Þuan saha içinden ziyade dýþýný bir an evvel halletmek lazým. Baþkandan da böyle tavýrlar göremediðim için (hergün tv de saða sola posta koyma derdinde) bu iþi ancak ikinci yarýnýn hemen baþýnda alacaðýmýz galibiyetler düzeltir. Özellikle 3. hafta fener maçýyla üçte üç yapmýþ olabilirsek o bütünlük tekrar saðlanýr.

Þu 1,5 yýlda binbir zorlukla elde ettiklerimiz heba olacak diye öyle korkuyorum ki.
    Cok guzel ve örnek görüþler olmuþ her harfine katýlýyorum

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Menajerlere iyi davransýn, yavru kurtlar rahatsýz oluyor.
    Naber?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)