Sayfa 201 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 251 301 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 5,001 ile 5,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vayy truva seniiiii...
    fiyat güncelleme haberini bile nasýl veriyor ..
    çaktýrmadan bel altýndan vurmaya çalýþmalar.. yakýþmýyor..
    1 mermi kaç pa.....
    ??

Anlamadým...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ??

Anlamadým...
    Ýroniye ironi yapmýþ.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý CasTo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yattara: Ben Trabzonspor'da doktor yüzünden sakat sakat oynadým ayrýldýktan sonra Belçika'da özel doktora gittim durumu açýkladý bana 4 yýl önce ameliyat olmalýydýn diye sonra Trabzonspor doktorunu aradým böyle böyle dedim nasýl göremezsiniz teþhiþ edemezsiniz diye Bana dedi ki benim suçum yok yönetici bana sakýn sakat olduðunu dizinde sorun olduðunu Yattara'ya söyleme dedi bu doktor Trabzonspor'a þimdi geri dönmüþ inþallah bu oyuncular sýkýntý yaþamaz
    .
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu borç durumunu ben anlýyamýyorum.

18.10.2019 Borç: 940 milyon lira=145 milyon euro (euro 6.45)
    [url]https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonsporun-borcu-ne-kadar-uzun-yillar-sonra-bir-ilk-h371591.html[/url
    "Haziran’da karþýnýza gelirken 1 Milyar 292 Milyon borçla gelmiþtik þuan itibariyle 940 Milyon Lira." baþkanýn kendi ifadesi.

04.04.2018 tarhihli haber: Baþkan muharrem usta. 841 milyon lira=171 milyon euro (euro 4.90)
    Bordo-mavili kulübün net borcunun 841 milyon lira olduðu duyuruldu.
    Trabzonspor Kulübünün net borcunun 841 milyon 59 bin 617 lira olduðu açýklandý.
    Bordo-mavili kulüpte hafta sonu yapýlacak olaðanüstü kongre öncesi Trabzonspor Kulübü Denetleme Kurulu Baþkaný Mahmut Ören, kulübün idari ve mali durumuyla ilgili bilgiler verdi.

26.04.2018 Baþkan Aðaoðlu 930 milyon lira= 187 milyon euro (euro 4.97)
    Olaðanüstü genel kurulla yönetime geldiklerini hatýrlatan Aðaoðlu, "Kulübü olaðanüstü noktaya getiren en önemli sorunlarýndan birisi, profesyonel takýmýmýzýn þu an ligde 5. sýrada olmasý. Bana göre hiç hak ettiði yerde deðil. Oynadýðý futbol da orayý hak etmiyor. Daha yukarýlarda olmasý lazým. Baþarýlý mý deðil. Þampiyonluða oynuyordu. Þampiyonluktan uzaklaþýnca, 950, 937 milyon civarýnda borç... Faiz arttýðý için rakam vermek mümkün deðil. 930 milyonluk borç ortaya çýkýnca olaðanüstü genel kurul kararý alýndý.

02.06.2018 Baþkan Aðaoðlu; 835 milyon lira=180 milyon euro (euro 4.64)
    Muharrem Usta'nýn bize býraktýðý borç 180 milyon Euro. Muharrem Bey'den verdiði sözü tutmasýný istiyoruz ve diyoruz ki, 'Borcu 150 milyon Euro'da býrakacaðým sözünüzü yerine getiriniz. Aradaki 30 milyon Euro'luk (160 milyon TL) farký en kýsa sürede kulübümüze gönderiniz.

Bugüne baktýðýmýzda Aðaoðlu 32 milyon euro futbolcu satýþý yapýp 6 milyon euro futbolcu alýþý yaptý.
    Geçmiþ dönemde ki kredi borçlarýný düþük faizli olarak yapýlandýrdýk. Burada minimum 50 milyon lira karýmýz vardýr.
    Futbolcu maaþlarýnda da 4-5 milyon euro düþürdük.
    Bu matematik aðaoðlunun açýklamalarýna ters düþüyor.
    Geldiðinde 930 milyon euro borcumuz vardý derken Þimdi geldiðimizde 1292 milyon borcumuz var diyor.
    Euro artýþý etken ama açýklamalar çok tutarlý deðil.
    Konu A. Aydýn tarafýndan (18.10.2019 Saat 16:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý A. Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu borç durumunu ben anlýyamýyorum.

Bugünün haberi
    [url]https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonsporun-borcu-ne-kadar-uzun-yillar-sonra-bir-ilk-h371591.html[/url
    "Haziran’da karþýnýza gelirken 1 Milyar 292 Milyon borçla gelmiþtik þuan itibariyle 940 Milyon Lira." baþkanýn kendi ifadesi.

04.04.2018 tarhihli haber: Baþkan muharrem usta.
    Bordo-mavili kulübün net borcunun 841 milyon lira olduðu duyuruldu.
    Trabzonspor Kulübünün net borcunun 841 milyon 59 bin 617 lira olduðu açýklandý.
    Bordo-mavili kulüpte hafta sonu yapýlacak olaðanüstü kongre öncesi Trabzonspor Kulübü Denetleme Kurulu Baþkaný Mahmut Ören, kulübün idari ve mali durumuyla ilgili bilgiler verdi.

26.04.2018 Baþkan Aðaoðlu
    Olaðanüstü genel kurulla yönetime geldiklerini hatýrlatan Aðaoðlu, "Kulübü olaðanüstü noktaya getiren en önemli sorunlarýndan birisi, profesyonel takýmýmýzýn þu an ligde 5. sýrada olmasý. Bana göre hiç hak ettiði yerde deðil. Oynadýðý futbol da orayý hak etmiyor. Daha yukarýlarda olmasý lazým. Baþarýlý mý deðil. Þampiyonluða oynuyordu. Þampiyonluktan uzaklaþýnca, 950, 937 milyon civarýnda borç... Faiz arttýðý için rakam vermek mümkün deðil. 930 milyonluk borç ortaya çýkýnca olaðanüstü genel kurul kararý alýndý.

02.06.2018 Baþkan Aðaoðlu;
    Muharrem Usta'nýn bize býraktýðý borç 180 milyon Euro. Muharrem Bey'den verdiði sözü tutmasýný istiyoruz ve diyoruz ki, 'Borcu 150 milyon Euro'da býrakacaðým sözünüzü yerine getiriniz. Aradaki 30 milyon Euro'luk (160 milyon TL) farký en kýsa sürede kulübümüze gönderiniz.

Bugüne baktýðýmýzda Aðaoðlu 32 milyon euro futbolcu satýþý yapýp 6 milyon euro futbolcu alýþý yaptý.
    Geçmiþ dönemde ki kredi borçlarýný düþük faizli olarak yapýlandýrdýk. Burada minimum 50 milyon lira karýmýz vardýr.
    Futbolcu maaþlarýnda da 4-5 milyon euro düþürdük.
    Bu matematik aðaoðlunun açýklamalarýna ters düþüyor.
    Geldiðinde 930 milyon euro borcumuz vardý derken Þimdi geldiðimizde 1292 milyon borcumuz var diyor.
    YApýlanlara göre borcumuz 800 milyonun altýna inmesi lazým iken artýyor.
    Usta ve Haciosmanoglu doneminden Tff, Uefa ve Fifa'da bulunan en az 30 tane dosya kapatildi.

Bunlar mali tabloya yansitilmamisti pinokyo eski baskan doneminde.

Agaoglu'nun acikladigi borcta ( 1.2 kusur olan ) tum dosyalarin borcu da icindeydi.

Yani anlasilmayacak birsey yok.

Suan hersey gercekci.

Tesekkur etmen lazim gercekten Trabzonspor'u seven bir taraftar isen baskana ve yonetimine.

Ayrica ek bilgi de vereyim.
    Bu hafta ici benzin istasyonu da 85 milyon Tl'ye satilarak borc 840 milyon Tl'ye inecek.

Burnumuz b.ktan kurtuluyor yavas yavas.

Bu yonetim cizgisini bozmazsa zaten 4-5 yil sonra dondurulebilir ve cok cuzi borclu bir kulup haline doneriz tekrardan.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta ve Haciosmanoglu doneminden Tff, Uefa ve Fifa'da bulunan en az 30 tane dosya kapatildi.

Bunlar mali tabloya yansitilmamisti pinokyo eski baskan doneminde.

Agaoglu'nun acikladigi borcta ( 1.2 kusur olan ) tum dosyalarin borcu da icindeydi.

Yani anlasilmayacak birsey yok.

Suan hersey gercekci.

Tesekkur etmen lazim gercekten Trabzonspor'u seven bir taraftar isen baskana ve yonetimine.

Ayrica ek bilgi de vereyim.
    Bu hafta ici benzin istasyonu da 85 milyon Tl'ye satilarak borc 840 milyon Tl'ye inecek.

Burnumuz b.ktan kurtuluyor yavas yavas.

Bu yonetim cizgisini bozmazsa zaten 4-5 yil sonra dondurulebilir ve cok cuzi borclu bir kulup haline doneriz tekrardan.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Geçen seneden beri sürdürülebilir bir kimliðe büründük. Eski davalarýn çoðunu kapattýk. Yýllýk futbolcu giderleri belirgin olarak düþtü. 3 veya 4 yýl içinde tamamen düzlüðe çýkarýz. Diðer 3 istnbul takýmý eski kafayla devam ediyor.bakalým 3_4 sene sonra neler olacak. Gerçi fbyi koçlar alýr. Gsyede alýcý kolay çýkar.bjknin iþi yaþ.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen seneden beri sürdürülebilir bir kimliðe büründük. Eski davalarýn çoðunu kapattýk. Yýllýk futbolcu giderleri belirgin olarak düþtü. 3 veya 4 yýl içinde tamamen düzlüðe çýkarýz. Diðer 3 istnbul takýmý eski kafayla devam ediyor.bakalým 3_4 sene sonra neler olacak. Gerçi fbyi koçlar alýr. Gsyede alýcý kolay çýkar.bjknin iþi yaþ.
    Bjk'yi demirören satýn aldý bile,resmi olarak olmasa da durum öyle.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ödeyebileceðimiz maaþlarla takým kurmanýn ne kadar önemli olduðunu bir kez daha gösterdi baþkan. tabi ki kaliteli futbolcular alýnmalý ama bütçeye göre olmak zorunda. bunun sýrrý da altyapýdan oyuncu çýkarmak, ucuz genç oyuncu bulmak. takýmýn geneli bu profilde olunca iyi oyuncuya para kalýyor, hem de daha dikkatli seçim yapýyorsun. o da gelsin, bu da lazým diyerek maaþlarý þiþirmenin anlamý yok.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ödeyebileceðimiz maaþlarla takým kurmanýn ne kadar önemli olduðunu bir kez daha gösterdi baþkan. tabi ki kaliteli futbolcular alýnmalý ama bütçeye göre olmak zorunda. bunun sýrrý da altyapýdan oyuncu çýkarmak, ucuz genç oyuncu bulmak. takýmýn geneli bu profilde olunca iyi oyuncuya para kalýyor, hem de daha dikkatli seçim yapýyorsun. o da gelsin, bu da lazým diyerek maaþlarý þiþirmenin anlamý yok.
    NBAdeki Salary Cap sistemi iste. Takimda tavan ücret alan (Max contract) 2 ya da 3 oyuncu olabilir. Sonra bir kac oyuncu normal seviyede ücret alabilir. Ama iste altyapidan veya iste gemc oyunculardan sürpriz performans alip gelistirip satmak lazim (draft ve trade).

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    NBAdeki Salary Cap sistemi iste. Takimda tavan ücret alan (Max contract) 2 ya da 3 oyuncu olabilir. Sonra bir kac oyuncu normal seviyede ücret alabilir. Ama iste altyapidan veya iste gemc oyunculardan sürpriz performans alip gelistirip satmak lazim (draft ve trade).

amerika'nýn okullara entegre bir þekilde sporcu yetiþtirme iþini de yapsak iyi olur. trabzon bunun için çok iyi bir örnek. lise takýmlarý meþhur. üniversiteyi de iþin içine katmak lazým.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    amerika'nýn okullara entegre bir þekilde sporcu yetiþtirme iþini de yapsak iyi olur. trabzon bunun için çok iyi bir örnek. lise takýmlarý meþhur. üniversiteyi de iþin içine katmak lazým.
    Kesinlikle katiliyorum, bugünden yarina olmasina da gerek yok. Yavas bir sekilde bir kac sene icinde yapilsa yeter aslinda.

"30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

sosa ve novak'la anlaþýldýðý, sözleþme imzalanacaðý haberleri geçiyor.

inþallah doðrudur. baþkanýn bu sezonki en önemli icraati olur bence.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

"Yattara: Ben Trabzonspor'da doktor yüzünden sakat sakat oynadým ayrýldýktan sonra Belçika'da özel doktora gittim durumu açýkladý bana 4 yýl önce ameliyat olmalýydýn diye sonra Trabzonspor doktorunu aradým böyle böyle dedim nasýl göremezsiniz teþhiþ edemezsiniz diye Bana dedi ki benim suçum yok yönetici bana sakýn sakat olduðunu dizinde sorun olduðunu Yattara'ya söyleme dedi bu doktor Trabzonspor'a þimdi geri dönmüþ inþallah bu oyuncular sýkýntý yaþamaz"

bir arkadaþýmýz paylaþmýþ bunu

eðer doðruysa

bu doktor derhal kovulmalý
    "Annuit cœptis"

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý odyseuys Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sosa ve novak'la anlaþýldýðý, sözleþme imzalanacaðý haberleri geçiyor.

inþallah doðrudur. baþkanýn bu sezonki en önemli icraati olur bence.
    Özellikle Novak’a imza attýrýrsa baþarýlý iþ yapmýþ olur. Geçmiþten alýþýðýz sivrilen oyuncularýn bedavaya elden kaçmasýna.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

emmanuel mas gibi kaptýrmayýz umarým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Falcao meselesinde Gs taraftarýnýn baskýsý sonucu yönetimin çaresiz kalýþý ve astoronomik ücretlere oyuncuyu bin bir þarlatanlýkla ülkeye getirmeleri...
    Bugün sonuç.
    O da yönetim.

Bizde ise tüm taraftar baskýsýna raðmen ön libero konusunda kendi koyduðu planýn dýþýna çýkmayan, Sturrigde konusunda "þartlarýmýza uyarsa gelir, yoksa gelmezse gelmez." diyen,
    Ýçinde benim de olduðum hocaya karþý uðultulara raðmen duruþunu bozmayan...

Velhasýlý yöneten benim , sorumluluk bende ise kararý da ben alýrým diyebilen bir adamdýr.

Ali Koç, ki bugüne dek olan en büyük taraftar mutabakatý ile, 20 yýllýk Aziz Yýldýrým iktidarýný ezici çoðunlukla bitiren adam...
    O bile dayanamadý ve hoca konusunda taraftarýn sözlerine uymak zorunda kaldý.

Velhasýlý baþkan,
    Kararlarýnda eleþtirdiðim yerler de olsa, futbolu en az benim kadar bildiðin konusunda zerre þüphem yok.
    Yöneticiliðine de helal olsun.
    Türkiye'de "ben yöneticiyim" diyen adamý suya götürürsün vallahi.
    Hoca ve transfer meseleleri dahil, son 1,5 senelik tecrübeler, eksik gördüðümüz yerleri bazen yüksek tonda söylesek de, aldýðý her kararda arkasýnda durmamýzýn þart oðlu þart olduðunu bize ispatladý.

Ýyi ki varsýn baþkan.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (23.10.2019 Saat 13:36 ) deðiþtirilmiþtir.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Yiðidi öldür ama hakkýný teslim et. Çok hata yaptý. Ama Sadri Þenerin yaptýðý hatayý yapmýyor.

Sadri Þener mevcut kadrodaki futbolcularla ilgilenmediði için hepsi bedavaya gitmiþti. Aðaoðlu iþte bu hatayý yapmýyor. Futbolcularla ilgilenip sözleþme uzatýyor. Futbolcular bedavaya gitmiyor. Takdir ediyorum.

Ah Sadri ah. 2011 kadroyu koruya bilseydin 5 yýlýmýz gitmezdi. Senin hatan yüzünden GS bedavadan futbolcular aldý ve bizim futbolcularla þampiyon oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnþallah klüpler birliði baþkaný olmaz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Kendisi benim gördüðüm en iyi Trabzonspor baþkaný, ancak istanbul deplasmanlarýnda misafir tribün biletlerinin taraftar gruplarýna verilmesi olayýnýn önüne geçmesi gerekiyor...

Nereden
    Asya Diðer

Alternatifli kadro için çok teþekkür ederiz sayýn Aðaoðlu

ileri hattýmýz uçuyor maþallah

Nereden
    Asya Diðer

Ahmet Aðaoðlu: “gruptan çýkacaðýmýza eminim. Alternatifli bir kadro kurduk.”

Nereden
    Asya Diðer

Aðaoðlu kulübeye neden hamle oyuncusu almadý?

Niyeti kendisi mi oynamak istiyor? Trabzonspor tarihinin en kötü yedek kulübesi var sayesinde. Öyle baþkanlýk dedem de yapar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu kulübeye neden hamle oyuncusu almadý?

Niyeti kendisi mi oynamak istiyor? Trabzonspor tarihinin en kötü yedek kulübesi var sayesinde. Öyle baþkanlýk dedem de yapar.
    Kulübede hamle oyuncusu var.
    Ýki baþlýða günde 5 kere ayný þey yazýlmaz yeter da.
    Ayný anda orta saha ve forvet hattýndan 5 kiþi (Onazi, Mikel, Sturridge, A. Ömür, Ekuban) sakat, 1 kiþi (Nwakaeme) formsuz olunca ortaya bu çýkýyor.
    Nasýl bir fantezi dünyanýz vardý?

Bu kadar eksiðe raðmen gene de kötü bir 11 çýkmadý sahaya.

NE olacaktý?
    Bu adamlarýn kalitesinde bir de kulübe mi?

1 milyar Tl borçla olmuyor o iþler.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (26.10.2019 Saat 12:13 ) deðiþtirilmiþtir.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

trabzonda istedigi hocanin takimda olmasini isteyen istedigi baskani klube getirmekten cekinmeyen istedigi sekilde sonuclari halka yansitan insanlar mevcut, feodal toprak agalari gibi mekanizma sozkonusu....

rantin oldugu heryerde gelisimin onune, liyakatin onune gecildi bu ulkede...trabzonspor mevcut haliyle asla va asla modern futbol oynayarak dise dis mucadele ederek bileginin hakkiyla basari saglayamayacak, siyasi gorusuyle, yakinlasmasi ve yanlamasiyla biryere gelebilecek oldugunu anlamasiyla klubun kurulus degerlerine aykiri bir yola girdigi donemlerden birindeyiz...
    ýslak imza....

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulübede hamle oyuncusu var.
    Ýki baþlýða günde 5 kere ayný þey yazýlmaz yeter da.
    Ayný anda orta saha ve forvet hattýndan 5 kiþi (Onazi, Mikel, Sturridge, A. Ömür, Ekuban) sakat, 1 kiþi (Nwakaeme) formsuz olunca ortaya bu çýkýyor.
    Nasýl bir fantezi dünyanýz vardý?

Bu kadar eksiðe raðmen gene de kötü bir 11 çýkmadý sahaya.

NE olacaktý?
    Bu adamlarýn kalitesinde bir de kulübe mi?

1 milyar Tl borçla olmuyor o iþler.
    1 tanesi dunya yildizi otansiyelinde diger ikisi ligimizin seviysinde gayet iyi kaleci.
    4 tane ligimize göre vasat üstü stoper
    2 tane ligimize göre baya iyi bek.
    Onazi, Sosa, Mikel, Parmak, Dogan, Orta sahamiz Kalite olarak gayet iyi duruyor,
    Ekuban, Sörloth, Störic, Ömür, Nwakaeme, ligin üstünde bir hücum hatti,

dedigin gibi o kadar borca, ve kisitli imkanalrla kurulmus bir kadro, sanki her sene ligi ilk 2 de bitirip avrupada yari final oynayan bir takimdikda Baskan takimin seviyesini 2 tik asagi cekti,

Trabzonsporun en büyük düsmani icindeki kanserli hücreler yani taraftarin bir kismi, su takima hocaya baskana destek vermeyen taraftar ya idiottur yada art niyetlidir.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 3 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 3 misafir)