Sayfa 183 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 283 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,551 ile 4,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Ha bu arada sözleþmeler TL'yle yapýlacaktý, Ýranlýlar bile euroyla geldi.

Neyse Yusuf'tan gelen parayý borcu düþürdüm diye anlatýr artýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Baþkanýn Yusuf'un gidiþi hakkýnda yaptýðý açýklama hissedipte dile getirmeyi beceremediðim þeydi.
    Evet bizim bir hikayemiz vardý ve bu hikayenin baþrol oyuncusuydu, þu an o hikaye yarým kalmýþ gibi içime oturdu benim de.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Adamýn maliyeti nasýl 90 milyon tl söyleyinde bilelim.Adamý 2 sene sonra istersek ödeyip alabileceðimiz para 6 milyon Euro kaldý ki adam iyi çýkarsa zaten 6 milyon euroya alýp 20 milyon euroya satarsýn.

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu adamýn þuanki kesin maliyeti 2 yýllýk maaþý yani 3 milyon euro + menajer ücreti deðil mi ? Bu tarz yazýlar algý yaratma amaçlý. 6 milyona alýnmasý durumu þartlý zaten, þartta adamýn ilk 11 oyuncumuz olmasý. Olursa zaten alýr kullanmaya devam ederiz olmazsa kulübüne döner...

ASUS_X00QD cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    "Bize Heryer Trabzon.."

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamýn maliyeti nasýl 90 milyon tl söyleyinde bilelim.Adamý 2 sene sonra istersek ödeyip alabileceðimiz para 6 milyon Euro kaldý ki adam iyi çýkarsa zaten 6 milyon euroya alýp 20 milyon euroya satarsýn.
    Valla ben de anlamadým. Bonservisini maaþýný felan hepsini toplasan yine bu rakamlar çýkmýyor da neye göre 90 diyor ?
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1 yýlda yaptýðý 100 milyon liralýk futbolcu satýþýna raðmen Divan Kurulunda 1 milyar 338 milyon lira borç açýklandý 2 ay önce.

Ahmet Aðaoðlu'nun yaptýðý borcun hesabýný ben mi vereceðim?
    Sana hesap soran yok ama borcun neden yükseldiðini üç yaþýnda ki çocuk bile biliyor en baþýndan beri azýlý bir düþmansýn bu yönetime sebebini az çok tahmin edebiliyorum.

Ayrýca iho ve usta'nýn enkazýný temizlemek kolay deðil paralarý peþkeþ çekmiþler oyunculara menejerlere.
    sadece aþk bizimkisi

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Standart Trabzonsporumuz'un Baþkaný Ahmet Aðaoðlu!

Valla ben de anlamadým. Bonservisini maaþýný felan hepsini toplasan yine bu rakamlar çýkmýyor da neye göre 90 diyor ?
    4 yýl oyuncuya 1.5'dan 6 + kulübüne 6.75 + 0.6 menajerine olmak üzere güncel döviz kuruyla 83 milyon lira civarý yapýyor. Lâkin ortada zorunlu bir opsiyon yok verim alamazsak maliyeti maksimum 25 milyon lirayý buluyor. Yani Usta döneminde alýnan Burak'ýn 1 yýllýk alacaðýyla ayný. Emre Baykan'ýn Usta'nýn yaptýklarýný sorgulamak yerine, haklý bile olsa Aðaoðlu'na sallamasý bana çok iyi niyetli gelmiyor. Yoksa Aðaoðlu'nun hem oyuncu maaþlarý konusunda, hem de yabancý oyuncu sayýsýnda söylemlerinden sapma olduðu aþikar...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    4 yýl oyuncuya 1.5'dan 6 + kulübüne 6.75 + 0.6 menajerine olmak üzere güncel döviz kuruyla 83 milyon lira civarý yapýyor. Lâkin ortada zorunlu bir opsiyon yok verim alamazsak maliyeti maksimum 25 milyon lirayý buluyor. Yani Usta döneminde alýnan Burak'ýn 1 yýllýk alacaðýyla ayný. Emre Baykan'ýn Usta'nýn yaptýklarýný sorgulamak yerine, haklý bile olsa Aðaoðlu'na sallamasý bana çok iyi niyetli gelmiyor. Yoksa Aðaoðlu'nun hem oyuncu maaþlarý konusunda, hem de yabancý oyuncu sayýsýnda söylemlerinden sapma olduðu aþikar...
    Bizim millet doktorda olsa esnaf da olsa yuvarlama hastalýðý var.2 milyon euroyu 5 milyon euro diye yuvarlarýz mesela.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Eyvallah hocam. Ayrýca kuru da dolar üzerinden hesap edip duryormuþum Emre beyin baþtan beri ufaktan bir yarasý var zaten.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Eskiþehir

Burak'ýn 1 yýllýk alacaðý diyorsun ya þimdi ben sana bir þey sormak istiyorum

Burak 32 maç 28 gol 4 asist
    Ekuban 29 maç 5 gol 2 asist

Þimdi hangisi daha pahalý?

Nwakaeme iyi topçu. Güzel bulmuþlar tebrik ederim, gelgelelim o adam da 30 yaþýnda ve telaffuz etmeyeceðiz dedikleri milyonlar ve eurolarla aldýlar. Onun dýþýnda aldýklarý 4 adam da 2. lig topçusu. Nitekim 2'si geldiði gibi gitti.

Ben Burak'ýn, Sosa'nýn, Cardozo'nun aldýðý paraya yanmam. Adamlar canavar gibi top oynuyorlar. Bak Burak Beþiktaþ'a gitti adamlar bu adam 1 yýl önce gelseydi 2 þampiyonluðumuz daha vardý diyor - bunun parasal olarak ederine etiket takamazsýn. Ben yanarým Toure, Ýbanez, Amiri, Suk tarzý transferlere harcanan paralara. Kucka bile o kadar maliyetli geldi, çok iyi maçlarý da oldu ama beklediðini alamadýn, satacaðým dedin tak diye sattýn. Castillo maliyeti yüksek dendi tak diye sattýn. Onazi maliyeti yüksek dendi bugün iste yarýn satarsýn. Bero kötü dendi anýnda sattýn. Usta bir tane Yatabare, N'doye, Aykut Demir vs musallat etti mi baþýmýza? Nedir yani o zaman bu kadar?

Aðaoðlu da adam iyi oynayacaksa versin parayý alsýn. Hata payý da olabilir. Ya koskoca Trabzonspor sýrf ucuz diye futbolcu alýr mý ya?

Bir laf vardýr ya "Ben ucuz mal alacak kadar zengin deðilim" diye. Bu da biraz öyle. Ekuban Burak'tan maliyetli topçu. Yeni çocuðu bilmiyorum. Umarým kalitelidir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burak'ýn 1 yýllýk alacaðý diyorsun ya þimdi ben sana bir þey sormak istiyorum

Burak 32 maç 28 gol 4 asist
    Ekuban 29 maç 5 gol 2 asist

Þimdi hangisi daha pahalý?

Nwakaeme iyi topçu. Güzel bulmuþlar tebrik ederim, gelgelelim o adam da 30 yaþýnda ve telaffuz etmeyeceðiz dedikleri milyonlar ve eurolarla aldýlar. Onun dýþýnda aldýklarý 4 adam da 2. lig topçusu. Nitekim 2'si geldiði gibi gitti.

Ben Burak'ýn, Sosa'nýn, Cardozo'nun aldýðý paraya yanmam. Adamlar canavar gibi top oynuyorlar. Bak Burak Beþiktaþ'a gitti adamlar bu adam 1 yýl önce gelseydi 2 þampiyonluðumuz daha vardý diyor - bunun parasal olarak ederine etiket takamazsýn. Ben yanarým Toure, Ýbanez, Amiri, Suk tarzý transferlere harcanan paralara. Kucka bile o kadar maliyetli geldi, çok iyi maçlarý da oldu ama beklediðini alamadýn, satacaðým dedin tak diye sattýn. Castillo maliyeti yüksek dendi tak diye sattýn. Onazi maliyeti yüksek dendi bugün iste yarýn satarsýn. Bero kötü dendi anýnda sattýn. Usta bir tane Yatabare, N'doye, Aykut Demir vs musallat etti mi baþýmýza? Nedir yani o zaman bu kadar?

Aðaoðlu da adam iyi oynayacaksa versin parayý alsýn. Hata payý da olabilir. Ya koskoca Trabzonspor sýrf ucuz diye futbolcu alýr mý ya?

Bir laf vardýr ya "Ben ucuz mal alacak kadar zengin deðilim" diye. Bu da biraz öyle. Ekuban Burak'tan maliyetli topçu. Yeni çocuðu bilmiyorum. Umarým kalitelidir.
    Burak bize katký saðlamadý dersek insafsýzlýk etmiþ oluruz ama Burak'a ödenen para çok daha efektif kullanýlabilirdi. Daha Burak, Onur, Olcay ve Kucka'nýn kendisine ödenecek alacaklarýn taksitleri baþlamadý. Sosa ve Kucka'nýn bonservisleri de devam ediyor. Sosa ve Kucka'ya 10 milyon euro bonservis anlaþmasý yapýp, 1 kuruþ bile ödemeyip bunu sonraki yönetime devretmek de bana hiçbir þekilde iyi niyetli gelmiyor. Keza Mas'ýn bonservisini 1 yýl bekletip, üstüne adamý satýp parasýný baþka yere harcayarak kulübe ceza aldýrmak da övünülecek bir þey deðil.

Usta 50.yýl vaadi üzerine büyük kumar oynadý ki bunu görevi býrakma kararý aldýðýnda zaten açýk yüreklilikle dile getirdi. Görevde kalsaydý da aldýrdýðý maliyetli oyuncularý Aðaoðlu deðil kendisi satacaktý. Aðaoðlu yönetiminin transfer politikasýný çok doðru olduðununu da söyleyemeyiz ama hiç deðilse Hacýosmanoðlu ve Usta dönemindeki gibi uçana kaçana 3-5 milyon bonservis, oyunculara da 2-3 milyon maaþ verilmiyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Eskiþehir

Burak bize katký saðlamadý dersek insafsýzlýk etmiþ oluruz ama Burak'a ödenen para çok daha efektif kullanýlabilirdi. Daha Burak, Onur, Olcay ve Kucka'nýn kendisine ödenecek alacaklarýn taksitleri baþlamadý. Sosa ve Kucka'nýn bonservisleri de devam ediyor. Sosa ve Kucka'ya 10 milyon euro bonservis anlaþmasý yapýp, 1 kuruþ bile ödemeyip bunu sonraki yönetime devretmek de bana hiçbir þekilde iyi niyetli gelmiyor. Keza Mas'ýn bonservisini 1 yýl bekletip, üstüne adamý satýp parasýný baþka yere harcayarak kulübe ceza aldýrmak da övünülecek bir þey deðil.

Usta 50.yýl vaadi üzerine büyük kumar oynadý ki bunu görevi býrakma kararý aldýðýnda zaten açýk yüreklilikle dile getirdi. Görevde kalsaydý da aldýrdýðý maliyetli oyuncularý Aðaoðlu deðil kendisi satacaktý. Aðaoðlu yönetiminin transfer politikasýný çok doðru olduðununu da söyleyemeyiz ama hiç deðilse Hacýosmanoðlu ve Usta dönemindeki gibi uçana kaçana 3-5 milyon bonservis, oyunculara da 2-3 milyon maaþ verilmiyor...
    Aðaoðlu bu konuda çok beyin yýkadý. Bu borç mevzusuna Trabzonsporlular çok takýlýyor.

Þubat ayýnda Beþiktaþ 2.5 milyar TL (6 ay önce)
    Mart ayýnda Galatasaray 3.1 milyar TL (5 ay önce)
    Aralýk ayýnda Fenerbahçe 3.5 milyar TL (9 ay önce)

Hatta referans olmasý için

Türk Hava Yollarý 15 milyar dolar
    Türkiye'de enerji sektörünün 44 milyar dolar
    Türk Telekom 20 milyar TL

borç içinde, vs vs vs gider bu rastele 3 þirket/sektör saydým.

Demek istediðim büyük þirketlerin borçlarý olur. Bu ekonominin gereðidir.

Burada esas olan yýllýk gelir gider dengesidir. Bunu saðladýðýn sürece bir problem yok. Ha sen ister Usta gibi bilmem kaç milyon euroluk sponsorluklar alýrsýn, cebinden para koyarsýn, üstüne kendi þirketlerinden sponsorluk verirsin bunu öyle saðlarsýn, ister Aðaoðlu gibi cebimden tek kuruþ vermem der, sýrf para harcamamak için 1461'den futbolcu çaðýrýr, sonra da bunu marifetmiþ gibi anlatýr, hiçbir finansal yatýrým veya anlaþma yapmaz, elindekileri satarsýn. Nitekim borç da borç dendi, UEFA'yla anlaþmamýz vardý, UEFA siz borç yaptýnýz diye ceza verdi mi? Yok. Yani ben bir adamýn kiþisel hiçbir fedakarlýkta bulunmamasýnýn, kendi çýkarlarýný bu kadar ön plana koymasýnýn bu kadar beðenildiðini ve þakþaklandýðýný ilk kez Aðaoðlu'nda gördüm. Adam bankadan kredi çekip ödeme yapýyor diye kulüp sayfasýndan paylaþým yaptýrýp övgü topluyor. Þaka gibi billahi.

Ayný þekilde ödemenin zamanýnda yapýlma mevzusu. Arkadaþ, bir ödemeyi zamanýnda yapmak marifet deðildir, ekonomik olarak iþ bilmezliktir. Özel sektörde çalýþtýysan baþýna gelmiþtir belki, patronlar elinden geldiði kadar parayý geç öder zira o paraya 3-5 gün faiz iþletirler, yatýrým yaparlar. Benzer þekilde "devretti" dediðin borcu sen zaten eleþtiriyorsun. Yani hem 900 milyon lira borç var diye sürekli aðlayacaksýn, hem de ayný borcu kalem kalem bir daha taraftara þikayet edeceksin. Yani bu 900 milyon lira+Sosa'nýn bonservisi deðil ki, zaten içinde Sosa'nýn bonservisi o borcun. E Sosa'nýn maliyeti dünya kadar, sat birader? Yok, satmam. Hem oynatýrým hem þikayet ederim. Burak çok maliyetli, e sat? Yok, darphane daha basmadý. Bir kiþi de çýkýp senin amacýn ne diye sormuyor.

Yav adamýn "Cebimden bir kuruþ vermem" demesi bile o kadar þirinleþtirildi ki hayret ediyorum. Yani bildiðin millet elini ayaðýný öpecek para vermiyor diye. Bu insan iliþkilerini bilinçli olarak yürüttüðüne inansam tebrik mektubu yazarým bu adama. Ciddi bir marifet yani. Zira cebimden kuruþ vermem diyen adam kulübün baþýna geldiðinde ilk icraat olarak baðýþ kampanyasý baþlattý. Bir kiþi de çýkýp demedi ki e sen baþkan olarak kuruþ vermiyosun da bizden niye istiyosun?

Benim teorim þu bu yönetimle ilgili. Hepsi eskiden görev yapmýþ adamlar. Bence içerde alacaklarý vardý, onlarý toplayabilmek için meydaný boþ buldular, zaten 1 yýl dediler takýmýn baþýna geçtiler. 2-3 ay içinde sebep göstermeden istifa edenler de oldu malumunuz. Aðaoðlu o ilk kongrede aday olmayacaðýna dair çok güçlü sinyaller veriyordu. Sonra malatya maçý oynandý, bu günah keçisi olarak onurla burak'ý kullandý. Baktý müthiþ destek alýyor, baktý kimse bunda suç bulmuyor herkes burak, onur ve usta'ya sövüyor, buna da aday olsun diye çok baský yapýyor, dedi ki ben zaten kiþisel bir harcama yapmýyorum, baþarýsýz olursam da usta'yý suçlar istifayý basarým taraftar da her türlü arkamda durur, öbür türlü gidiþimi açýklayamam, bir dönem daha kalayým.

Ha bu adam çok ciddi bir yapýlanmaya gitseydi, altyapýya para yatýrsaydý, uzun yýllar sonra faydasýný göreceðimiz finansal anlaþmalar yapsaydý, 25 yaþ üzeri herkesi gönderseydi, ülkenin dört bir yanýna futbolcu izleme komiteleri gönderip izmir'den antalya'dan kýrþehir'den, urfa'dan çocuklarý toplasaydý, Avrupa'dan gençleri yetiþtirmek için ekipman ve uzmanlar getirseydi ben de derdim ki durun bu adam bir þey yapýyor. Bununla uzaktan yakýndan alakasý yok ki. Aldýðý adamlar 30 yaþýnda, genç diye çýkardýðý a.parmak 25 yaþýnda, uðurcan desen zaten oynuyodu, abdüþle yusuf usta döneminde 15er milyon euro teklif alýyordu, sefa diye bir gencimiz vardý menajeri var diye torunlarý yaþýndaki çocuðu taraftarýn önünde çarmýha gerdiler. Burak'ýn sözleþmesini üzerimizde inanýlmaz bir yük diye anlatýyor Sosa'nýn sözleþmesi daha da kötü gýkýný çýkartmýyor. Campi 28 yaþýnda, Obi 32 yaþýnda, diðerleri 23-24 yaþýnda en önemli geliþim çaðýný tamamlamýþ oyuncular. konuþulan oyuncular sturridge 30 yaþýnda yýlda 12 sakatlýk geçiriyor, adebayor 35 yaþýnda. taraftar bunlarý istiyor. halbuki ayný taraftar bu transferleri yaptý diye diðer adama etmedikleri küfürü býrakmadý. e hani gençleþme, hani altyapý?

obi iyi oyuncu mesela, iþ yapabilir fakat senin yapacaðým, yapýyorum dediðin þeyle alakasý ne? sen bunu yapmayacaðým diye 1.5 yýldýr prim yapýyorsun, bunu yapanlara her platformda demediðini býrakmýyorsun. hani milyonlar konuþulmayacaktý? hani tl'yle sözleþme? neyse, benden bu kadar. hayýrlýsý olsun.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

burada ahmet agaoglu nu tek bir bireymis gibi bir yaklasim ile elestrilmis, tek bir kisi yada yonetim kurulunu bagimsiz bir irade gibi gormek esas konuyu iskaliyor, yani onceki baskanlarda ve bagimli oldugu yapidan bir durus sergileme sansi yok iken apayri bir konumda ve bagimsiz olarak olaylari ele almak cok yanli bir bakis acisi gibi gorunuyor....

sunu soylemek gerekir, a yada b yada c olaylarinda yaptigi tum hatalar, bagimli oldugu kisilerin kendisine cizdigi alan kadar, sike davasinda belirli bir yol izleyebilirdi zaten bundan sebep yol alinamiyor kimse konusmuyor;konusamiyor yada ne bilim borc konusunda yapilandirma konusunda bunlari kendisini tek bir birey kisi yada baskan olarak alip yorumlayamiyoruz, 30 senelik hatalar....mesela telekom borclari ile bir kiyas yada benzetme yapilmis ama bambaska olaylar icerik olarak....

tum bunlar icin bile kendisine yeterince elestiriyi yapmis oluyoruz, bu durumun kabulu benim sahsi gorusumce en buyuk kabahati, diger konularda ozellikle altyapi gibi kendisine gorece bir hareket alani saglanan yerlerde kisa donemli bir atilim yapmasi zor, ama bunun isaretlerini verebilridi en azindan bunu yapabilirdi, olmadigini gozlemliyoruz, bunu degerlendirecegiz....

ozellikle bagimli oldugu yerler ile enternasyonel bagimli olmak zorunda oldugu sistemleri ve finans iliskileri de apayri konular,bunlar da biribirine karisiyor, ha burda gereksiz soylemleri soz konusu olmustur, buralarda sirin gorunme derdine girmis olabilir ama bunu ben sahsi olarak elestirmiyorum artik, cunku yukarida saydigim bagimliligin yaninda cok kucuk bir mevzu bu benim acimdan bahse deger degil....

ozetle, kendisi zaten gecmisten suregelen idarenin farkli bir temsilcisi benim acimdan bu durumu yok sayarak elestirmek ve gecmis hatalari agaoglunun kisisel hatalari ile kapatmak dogru okumamizi saglamiyor hikayenin butununu...

umarim, yusuftan elde edilen para ile kulube geri donusumu olabilecek yatirimlar gerceklestirilir....

iyi forumlar....
    Konu pazarkapýlý tarafýndan (06.08.2019 Saat 07:14 ) deðiþtirilmiþtir.
    ýslak imza....

Nereden
    Ýstanbul

Ben hep yönetime yüklendim, transferi Yusuf'un satýþý üzerine kurguladýlar diye, fakat Aðaoðlu'nun son açýklamasý Yusuf'un bu satýþý zorladýðýný gösteriyor. Yaptýðý doðru deðildi, kariyeri açýsýndan da doðru deðildi. Trabzonspor'da hiç bir þey baþarmadan gitti Trabzonun çocuðu, maalesef el oldu, sözde temsil olmaz..Ben bu forumda Baþkan Aðaoðlu'ndan özür diliyorum, üzülme Baþkan, senin gibi bir Baþkan'la inþallah bir yusuf gider bin yusuf gelir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Icime kan damladi dediginde tüylerim diken diken oldu.

Yüz ifadesinde bu aciyi her Trabzonspor taraftari görebilir cünki o da bizden biri.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

dün akþam baþkanýn açýklamalarýný dinledim yüz ifadesi ve tavýrlarý yusufu kendilerinin satmadýðýný kendisinin gitmek istediðini defalarca dile getirdi. zaten baþkan akýllý adam yusufu niye böyle bir kadro varken yollasýn.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Yusuf'u kesinlikle satmak istemiyordu
    Baþkanýn iyi niyetli çalýþtýðýný düþünüyorum.

Kaos ortamýndan uzak kulüp ne zamandýr. Böyle devam ederiz inþallah
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Syn. Aðaoðlu'nun yüz ifadesi moral bozdu adeta..

Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaos ortamýndan uzak kulüp ne zamandýr. Böyle devam ederiz inþallah
    Ýnþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Þu sözleþmeyi yaptýrdýn ya Yusuf adlý eski futbolcumuza, sana helal olsun baþkan...

Adamýn Ýstanbul veya baþka bir takýma gidiþinin önünü de nispeten kesmiþ oldun...

Gözümde çok büyümeye baþladýn, arkandayýz...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Trabzon

yusuf'un sözleþmesi gayet iyi olmuþ tebrik ederim.

Ama kafama takýlan bir konu var. Baþkan yabancý sýnýrý istiyordu ve biz planlamamýzý sýnýr olsa da olmasa da o yönde yapýyoruz diyordu.

Þuan istediði yabancý sýnýrlamasýnýn tahmini 2 katý yabancý oyuncumuz var inþallah planlamayý iyi yapýyordur.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Baþkanýn asýl CAS davasý ile ilgili adýmlarýný bekliyorum. Lobi þirketi ile anlaþma, bu davayý tekrar dünya gündemine sokma, atýlacak hukuki adýmlar konusunda bir yol haritasý bekliyorum
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

baþkan fransýzlara güzel geçirmiþ yanýna da bedava edgar gibi defansý almýþ helal

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Pozitif ve akýllý birisi.En çok sabýr göstermemiz gereken baþkanlardan.

Sonuna kadar arkasýndayým.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

teknik direktoruyle beraber sezon oncesi yapilan kadro planlansinda ciddi sorunlar yasayan idareci....oncelikle yapilan transferleri mikro ihtiyactan ziyade makro gorunumle birbirine baglayabiliyoruz, soyle ki takimin yuzde ellisinde su kadar genc oyuncu olsun yada yuzde yirmisi su yas kategorisinde olsun yada lokal mevki ihtiyaclarindan ziyade "tutarsa" gibi "gelecegmiz icin bu oyunculari aliyoruz" gibi gerceklikten kismen kopuk soylemleri goruyoruz, saha ici uygulamada zaten bu gorusle tamamen zit gorunuyor...

organizasyonlarda gerceklikten kopukluk sonucu milyarlaca borca battik, bir onceklilerin kopuklugu asiri pahali transfer ile basarinin!(bundan ne anlasiliyor bilmiyorum) gelecegi yonundeydi, mevcut yonetimin ise makro da (ki bu 2023 lozan antlasmasinin bitisi gibi birsey) belirleyip realitede yani gunluk pratikte bunlarin tam tersini yapmasi, akil alir gibi degil...savunmada iki genc oyuncu aliyorsunuz ikiside ortada yok, nerde kardesim bu adamlar?....

andusic diye bir adam aliyorsun, hazirlik macinda takimda yok, 40-45 dakika sure veriyorsun, nerede bu adam?, neden transfer edildi?hangi eksiklik icin sorunun cevabi ust perdede var ama uygulamada oyuncu ortada yok....

ayni hatalrin farkli versiyonu yasaniyor, forvet transfreinden sonra ayni bolgeye tekrar transfer dusunyorsun, ekonomik olarak kotu bir tablo cizmiyormuydunuz sayin baskan? bu comertlik nerden geliyor?...

sonuc olarak olacak olan belli gibi, lige baslayalim iyi gidersek ne ala, baktik takim kotu gidiyor genclere yatirim yapiyoruz hadi oynatalim bir kac tane diyerekten cizilmis bir plan goruyoruz, ustelik bu hikayenin yazari-yani baskan, simdiden yusuf yazicinin gidisiyle bu plansizliklarina ragmen hikayenin yarida kesildigini soyluyor...

yaptiklari bu plansizliga literaturde trabzonspor sendromu diyebiliriz....
    Konu pazarkapýlý tarafýndan (07.08.2019 Saat 19:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    ýslak imza....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Trabzonspor bir furbol kulübü.
    Futbol sahada oynanýyor.
    Sahada 11 futbolcu var ve Trabzonspor'u temsil ediyor.
    Senin 6 oyuncunun yeri garanti.
    Geri kalan 5 oyunculuk alan için bütün mesaini ortaya koyman lazým. Enerjini ona harcamalýsýn. Þayet bir izleme ekibin varsa onlarýn 10 aylýk iþi bu 5 oyunculuk alandýr.
    Tatava yapmayacan esas icraat sahada.
    Bilet yaparken taraftar sana isim verdi diye ti'ye alýrsýn ama taraftar kulüp sisteminin acziyetini gördüðünden içinden gelmiþtir onu bilmezsin.
    Camiye gidince hep nafile namaz kýlarsan olmaz. Gidecen farzlarýný bi kýl bakalým. Nafileyi sonra da kýlarsýn.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)