Sayfa 181 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 81 131 171 179 180 181 182 183 191 231 281 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,501 ile 4,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bu sene 4. Lük baþarý deðil baþkan ....

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Alika87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Simdiye kadar bir baskani bu kadar sevmemistim. Insallah uzun zaman görevde kalir.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

"...Ancak bizim bir özelliðimiz var. Getirdiðimiz oyuncuya forma satýyoruz. Campi'ye 100 forma vereceðiz."
    "...Erce'ye de aramýza hoþ geldin diyoruz ve kendisine 161 adet forma satýyoruz."

Baþkaným adamlarý bi rahat býrak ya

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Ayakkabý numarasý bile 41.5 onda bile pazarlýk yapmýþ baþkan.. bu ekonomik buhranda sanýrým en iyi kiþi kendisi.
    sadece aþk bizimkisi

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

'Futbolcu satarak para kazanacaðýmýz sezon bu sezon deðil'

Trabzonspor Kulübü Baþkaný Aðaoðlu, "Bu oyunculardan hangisini satayým, nasýl satayým? O kadar kolay bir þey deðil. Yani futbolcu satarak para kazanacaðýmýz sezon bu sezon deðil." dedi.

Trabzonspor Kulübü Baþkaný Ahmet Aðaoðlu, futbolcu satarak para kazanacaklarý sezonun bu sezon olmadýðýný söyledi.

Baþkan Ahmet Aðaoðlu, Avusturya'nýn Linz kentinde kamp yapan bordo-mavili takýmýn antrenmanýný izleyerek basýn mensuplarýnýn sorularýný yanýtladý.

Aðaoðlu, mümkün olduðunca bu sene takýmla birlikte olmak için gayret sarf ettiðini belirterek, "Ýyi bir hazýrlýk ve kamp dönemi geçirerek memlekete dönmek istiyoruz. Daha sonra da oynayacaðýmýz UEFA maçýný bekleyeceðiz." dedi.

Trabzonspor'un sosyal medyada büyük yanký uyandýran forma videosuna iliþkin baþkan Ahmet Aðaoðlu, þu ifadelerini kullandý:

"Böylesine güzel bir çalýþmaya 3 milyon izlenme de yetmez. Özellikle son 1 senedir Trabzonspor Kulübünde herkes görevini ruhunu katarak yapýyor. Ben sürekli bunu söylüyorum biz bütçesi sýnýrlý olan bir takýmýz. Diðer takýmlar 4 harcarken bizim 1 harcayarak ayný baþarýyý elde etmek için mücadele verdiðimiz bir platformdayýz. O zaman bu aradaki 3'ü çok farklý bir þekilde kapatmamýz lazým. Ýþte önceki gün yayýnladýðýmýz video bunu çok açýk net olarak ortaya koyuyor. Bir kere çok güzel, en ince detayýna kadar düþünülüp hazýrlanmýþ. Yüzbinler verseniz veya birkaç milyon verseniz böyle bir videoyu hazýrlayýp bu görünürlüðü ve bu baþarýyý elde edemezsiniz. 3-5 bin liraya mal olmuþ bir videodan bahsediyoruz. Ama orada bu iþi yapan bizim medya ve sosyal medya bölümündeki arkadaþlarýmýz bu iþin içerisine ruhlarýný katmýþlar. Yaþýyorlar yani. Onu yaparken onu yaþayan insanlarla yola çýkarsanýz iþte o zaman baþarýlý olursunuz. Baþkanýyla, yöneticisiyle, malzemecisi, masörü, hocasý ve sahada mücadele eden oyuncusuyla, tribündeki taraftarýyla burada hep birlikte o görevin bir parçasý olarak ve onu hissederek hareket ettiðimiz zaman iþte o aradaki açýk ancak o zaman kapanýr."

"Ekonomiyi belli ölçülerde toparladýk"
    Genç oyunculardan aðýrlýklý bir kadro yapýlanmasýndaki hedeflerine iliþkin bir soruyu da cevaplandýran Aðaoðlu, þöyle konuþtu:

"Tabii ki hedef baþarý ama bu baþarýnýn sürdürülebilir olmasý için böyle bir programa ihtiyaç var. Yani Trabzonspor öyle çok büyük bütçelerle yönetilen bir kulüp deðil. Bizim gelirimiz de harcama limitimiz de belli. Aslýnda bütün kulüplerin belli. Yeni uygulamaya giren lisans talimatý ve Bankalar Birliði ile imzalamýþ olduðumuz yeniden yapýlandýrmanýn þartlarý gereði Trabzonspor'un bu seneki bütçesi 100 milyon lira. Yani aþaðý-yukarý yanýlmýyorsam 13,5 milyon euroya geliyor, Beþiktaþ’ýnki de yaklaþýk 40 milyon euro civarýnda. Çünkü geliri neredeyse bizim 4-5 katýmýz. Ayný hedefe gidiyoruz farkýndaysanýz. Zirveye gidiyoruz ben 13,5’la, Beþiktaþ 40'la, herhalde Fenerbahçe ve Galatasaray da ayný olmasý lazým. Çünkü onlarýn gelirleri de Beþiktaþ'ýn gelirine eþ deðer. Bu durumda siz al oradan 3 milyona, al buradan þu kadara, zaten geçmiþteki açýðý bu þekilde kapatmaya çalýþtý kulüp. Öyle bir uygulamayla baþarýnýn gelmesi mümkün deðil. O sadece devasa bir borçlanmaya yol açtý ve kulübü de ekonomik olarak zaten bir çýkmazýn içine sokmuþtu. Allah'a þükür bugün itibarýyla ekonomiyi belirli ölçüde toparladýk. Bizim yapmamýz gereken bu."

Baþkan Ahmet Aðaoðlu, transfer ettikleri genç oyuncularýn kariyerli ve yetenekli olduðunu vurgulayarak, "Bunlar sadece Trabzonspor'a önümüzdeki süreç içerisinde performans olarak deðil ayný zamanda ekonomik olarak da deðer katacak oyuncular. Bu tarafýyla bakýlýrsa çok daha saðlýklý bir bakýþ açýsý olur. Ama bu tabii maliyeti çok önemli bir þekilde aþaðýya çekiyor. Örneðin 2 yýl sonra Trabzonspor'un gelirlerinin arttýðý yerde kadromuza kattýðýmýz bu gençlerimizle belki oyuncu maliyeti 10 milyon euronun altýna düþecek ve Trabzonspor oyuncu aldýðý zaman para kaybeden deðil, oyuncu sattýðý zaman para kazanan bir kulüp haline gelmesi lazým. Bunun baþka yolu yok." deðerlendirmesini yaptý.

Göreve geldikleri dönemden birkaç ay sonra 'Projeleriniz neler?' diye kendilerine sorulduðunu dile getiren Aðaoðlu, þu görüþleri paylaþtý:

"Burasý futbol kulübü, gayrimenkul alýp-satýp para kazanýlmaz. Futbol kulübü futboldan para kazanýr. Gayrimenkul sat, enerji iþine gir. Ben futbol takýmýyým, oralardan da para kazanýrsýn ama Trabzonspor oralardan kazandýðý paralarý geldi futbolda batýrdý. Ýþin tersliði burada. Ama dönüyorsunuz diðer taraftan bakýyorsunuz Benfica futboldan geçen sene 85 milyon avro para kazanmýþ. Onlar gayrimenkul de satmýyor, enerji ya da turizm iþine de girmiyorlar. Ýþleri futbol. Futbolcu alýrken ya da satarken para kazanýyorlar. Ayný zamanda sürekli zirve mücadelesi veriyorlar. Þampiyon oluyorlar, þampiyonlar ligine gidiyorlar, final, yarý final oynuyorlar. Bir futbol takýmýnýn yapmasý gereken bu. Trabzonspor'un da yapmasý gereken bu."

"Bütün iþler hesaplý kitaplý yapýlýyor"
    Trabzonspor Baþkaný Ahmet Aðaoðlu, geçtiðimiz sezon takýmýn ortaya koyduðu performans ile bu sezon beklentinin yükselmesiyle ilgili soruya, þöyle yanýt verdi:

"Her zaman bir öncekinin üstüne koyarak gitmek zorundasýnýz. Bu yaparken önünüze de bakmalýsýnýz. Kafalarý yukarý kaldýrýrsanýz önündeki en ufak bir taþý görmedi mi insan Allah korusun ayaðýn takýldýðýnda düþer kafaný yararsýn. Yani yapýlan bütün iþler hesaplý-kitaplý yapýlýyor. Taraftar olarak baktýðýmýz zaman taraftar Ahmet Aðaoðlu 12 hafta süren bir yenilmezlik serimiz vardý. 9 galibiyet, 3 beraberlik 30 puan. Ben baþlayacak olan sezonu 13. maç olarak görüyorum. Tabii sizinle birlikte zirve mücadelesi yapan 4-5, belki 6 takým daha var. Kimin nasýl bir performans göstereceðini, kimin þanslý, kimin þanssýz olacaðýný, saha içi, saha dýþý faktörlerin nerede devreye girip nerede devreden çýkacaðýný þimdiden kestirmek o kadar kolay deðil. Herkes görevinin bilinci ve sorumluluðu ile hareket ederek, bu camiaya layýk bir takým mücadelesi ortaya koymak için canla-baþla çalýþýyor. Layýk olduðu en iyi yerde 2019-2020 Cemil Usta Sezonu'nu, rahmetli kaptanýmýzýn adýna yakýþýr bir þekilde tamamlamayý Allah nasip eder bize inþallah."

"Kadromuzu güçlendirmek istiyoruz"
    Bu sezonun oyuncu satarak para kazanacaklarý bir sezon olmadýðýnýn altýný çizen Aðaoðlu, "Bu oyunculardan hangisini satayým, nasýl satayým? O kadar kolay bir þey deðil. Futbolcu satarak para kazanacaðýmýz sezon bu sezon deðil. Eðer öyle olsaydý çok enteresan bir hamle yaptýk biz, Nwakaeme'yi gönderirdik. Serbest kalma maddesini kaldýrmak için farklý bir uygulamanýn çerisine girdik. Bizim bu sene yaptýðýmýz þey kadroyu muhafaza edip, kadromuzu güçlendirip yolumuza devam etmek." dedi.

Aðaoðlu, takýmda farklý oyunculara da teklifler geldiðini anlatarak, "Bizim tavrýmýz da belli olduðu için ve bunu da çok açýk ve net olarak ifade ettiðimiz için son zamanlarda o sayý bayaðý düþmeye baþladý. Dýþarýdan baktýklarý zaman, 'Bu deliyle uðraþýlmaz' falan diyorlar herhalde. Onun için de üzerimize fazla gelmiyorlar." diye konuþtu.

Genç oyuncu Salih Kavraz'ýn lisans konusuyla asbaþkan Mehmet Yiðit Alp'in ilgilendiðini ve gerekli bilgilerin de ileride paylaþýlacaðýný aktardý.

"Önümüzdeki hafta forvet transferini çözeceðiz"
    Ahmet Aðaoðlu, Trabzonspor'a alýnacak forvetle ilgili büyük mesafe katettiklerini belirterek, "Herhalde önümüzdeki hafta onu hallederiz. Epey bir mesafe katettik o konuda. Þimdilik o kadarýný söyleyeyim. Önümüzdeki hafta içerisinde büyük bir ihtimalle forvet transferini bitireceðiz. O konuyla alakalý olarak pazartesi, salý çok yoðun geçecek. Çarþamba inþallah düðümü atarýz diye düþünüyorum. Ýnþallah bir aksilik olmaz." þeklinde konuþtu.

Transferde kulübün ekonomisini de düþünmek zorunda olduklarýný vurgulayan Aðaoðlu, sözlerini þöyle tamamladý:

"Campi transferini örnek vereyim. Herkes üzerimize geldi stoper konusunda. Bekleyin, bizim 1 ödenecek oyuncuya 3 harcayarak paramýz yok. Bir liraya transfer edeceðimiz bir oyuncuyu 3'e transfer etmek gibi bir yanlýþýn içerisine girmeyiz biz. Rakamlar falan ortadaydý. 800'ler falan konuþuluyordu. Kaça gerçekleþtirdik, gördünüz. Bugün de 150 forma sattýrdýk o futbolcuya. Bonservis bedelinin bir kýsmýný da kendisi ödedi. Yani geçtiðimiz sezon biz sadece puan anlamýnda mücadele vermedik. Çok önemli mesajlar verdik. Ülkedeki genç futbolculara da mesajlar verdik. O yüzden bu genç futbolcularýn neredeyse tamamýna yakýn bir bölümü parayý-pulu düþünmeden birinci öncelikleri ve tercihleri Trabzonspor. Çünkü þunu çok iyi biliyorlar artýk, 'Kendimizi gösterdiðimiz, çalýþtýðýmýz takdirde, hak ettiðimiz takdirde yaþýmýza bakýlmaksýzýn hocamýz o formayý bize teslim eder.' Onun için bu gençler toplasan aþaðý-yukarý 500'e yakýn kendi kategorilerinde milli maç oynamýþ olan çocuklar. Yeni kalecimiz Erce de çok iyi bir kardeþimiz. Onun da takýma katýlmasýndan son derece mutluyum. Ýleriye dönük bana kalýrsa Trabzonspor sadece Trabzonspor'un deðil, Türk futbolunun önümüzdeki 15 yýl kaleci sorununun çözecek bir kaleci yoðunluðu var. Þu köþede çalýþýyorlar, aslan parçalarý."

https://www.aa.com.tr/tr/futbol/futb...-degil/1537387
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

yukardaki mesajýmda yusufu 15 milyona satalým demiþim ama özür diliyorum. elif elmasýn 16 milyon euro ettiði yerde yusuf en 25 ten aþaðýya satýlýrsa kerizliktir. baþkan umarým yanlýþ yapmaz. yusuf 25 abdülkadir 40 45 milyon euro eder.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Sayýn Baþkan Deðerlisin....
    *
    Forma satýþýmýzýn artmasý için elinizden geleni yapýyorsunuz
    spikerlere bile soruyorsunuz forma aldýnýz mý? kaç adet alacaksýn diye
    bunlar hoþ þeyler...

bunlarla yetmez baþkaným,
    þahsen ben 1 tane aldým belki önümüzde ay 1 tane daha alabilirim.

madem bir yola girdik rekor kýrmak istiyoruz
    herkes tarafýndan asil formamýzýn giyilmesini istiyorsak

bizler yetmeyiz
    el öpmey le aðýz aþýnmaz lafýndan yola çýkarsak
    baþta baþkan ve ekibi olmak üzere;

*
    baþta onursal baþkanýmýz M.ali yýlmaz,atay aktuð,sadri þener,hasan yener,nezvat aydýn,muammer saka,faruk özak,yusuf ziya yýlmaz
    ömer gürsoy,kenan atalay,mustafa günaydýn,nuri albayrak
    trabzonsporumuzu ciddi anlamda zarara uðratan ibrahim ethem hacýosmanoðlundan ciddi sayýda forma almalarýný saðlamalýsýnýz.

deðer verilen eski oyuncularýmýza ulaþýlmalý hami ye büyük küçük hamdilere iskendere lemiye ogüne,tekkeye,gökdenize vsvs
    ulaþýlmalý....

Þehrimize baðlý ilçe ve belde belediye baþkanlarýndan ne kadar forma alacaksýnýz diye sorulmalý
    akçaabat,araklý,arsin,düzköy,çaykara,beþikdüzü,çar þýbaþý,ortahisar,yomra,of,vakfýbekir,sürmene maçka tonya vs vsvs

yerel gazete sahipleri ve yazarlarýna ulaþýlmalý
    haber61 ilk haber,karadeniz g.taka,karadenizin sesi,kuzey eksptres vs vsvs

ve en önemlisi iþ adamlarýna ulaþýlmalý çekinmeden utanmadan
    çebi,ulusoylar,hacýfazlýoðlullarý,topaloðullarý,sa ral,sadýkoðullarý,ailelerine
    erol tunaya,zeyyat kafkasa,celil hekimoðluna,suat hacýsalihoðluna vs vs

demek o ki sadece bizlere denilmemeli yukarýda isimlerini saydýðým deðerlere de ulaþýlmalý
    vealdýklarý forma adetleri açýklanmalýdýr.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Marifet iltifat ister

Ligin en renkli, gençlere en pozitif gurur duyduðum bir Baþkanýmýz oldu

Helal Ahmet Baþkan, özlenen Trabzonu tanýtmada harikasýn, ben de özel seri forma ve plaket aldým 1000 TL ye yetmedi gri forma aldým hediye ettim arkadaþa (Elazýðlý) 420 TL.

Haydeeeeeee
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

On gün sonra maç var forvet yok baþkan . Cýta epey yüksek sanýrým

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Bu sene yönetim maalesef transfer konusunda sýnýfta kalmýþtýr bana göre. 2 tane eksik mevki vardý 6 ay önce bugün bakýyoruz hala ayný yerler eksik, maça 10 gün kalmýþ yani inanýlýr gibi deðil bu plansýzlýk programsýzlýk.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bakalým bu sezon da 4.lüðü baþarý diye satabilecek misiniz

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Benim buradan anladýðým bu takýmýn baþýna daha çok iholar muholar gelecektir. Bunu da buraya yazýyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakalým bu sezon da 4.lüðü baþarý diye satabilecek misiniz
    Alýcýsý olduktan sonra neden satmasýn?Ýki de kulüpte su alacak para yok der,olay tatlýya baðlanýr.Eksik iki mevkinin tamamlanmasý ile þampiyonluk yarýþý verecek bir kadronun olmasý kimin umrunda?
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

insan iliskileri ve/veya toplumsal problemler basit yaklasimlar ile cozulmez cozuldugu sanilir, cunku basit degildir, anlik olarak iyilestigi sanilir problemler otelenir ancak cozulmez...

altyapi; sehirdeki genc nufusun is hayatina katkisinin saglanamamasi sehirdeki demografik yapi, egitim ekonomi gelismislik duzeyi vs vs gibi bir cok olaya baglidir...

iyi niyetli yaklasimlari anliyorum zaman zaman begeniyorum ama devamliligina yonelik kalici atilimlar yapilmadigi icin uzuluyorum, bize baskan yada yonetici gerekmiyor bize lazim olan gerekli sistemi olusturacak fikirler projeler...

tum turkiyede bile bir altyapi oyuncusunun yesermesi gereken zaman ve sartlar bilinmemesi buyuk sansizlik, trabzonspor yeterli kaynaga sahip olabilr(olmayadabilir, bilmiyoruz) organizasyon yetersizligi ile zaman ve yetenek kaybettigimiz muhakkak...

bu takim 80 yasindaki ozkan sumeri goreve cagirdi, uzerine ciddi bir sekilde dusunmek gerekir bunun. reformlarla ile sorun cozulmuyor cozulmez....

bir yerden baslanabilir(di), atilim yapilabilir (di), bunlar yerine oyuncu coklugu ile is yapiliyor nitelikle degil....zaman geciyor, gecen her dakika da kandiriliyoruz gibi hissetmeye basliyorum, cunku genclere yonelik ciddi bir politika izlenmiyor...

son not; sturridge transferini onaylamiyoruz...
    Konu pazarkapýlý tarafýndan (27.07.2019 Saat 08:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    ýslak imza....

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý Gökhan Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim buradan anladýðým bu takýmýn baþýna daha çok iholar muholar gelecektir. Bunu da buraya yazýyorum.
    +1967

az gittik uz gittik.dere tepe duz gittik.bir arpacik yol gittik. 30 yýldýr ayni seyleri yaþayýp üstüne ayni düþünce yapisinin silinmediðini görmek uzucu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

baskan umarým yazýcý satýmasý ihtimaline karþý alternatifini hazýrlamýþsýndýr.
    Önce TRABZONSPOR

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

mikel transferi

yaptýðý açýklamalar (2 gün içinde forvet bitiyor ,5 eurolarý bantlýyorlar vs)

ve potansiyel marka forvet gündemi

kendisinde iho laþma ve muro laþma potansiyeli görüyorum
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Kendisine iholaþma muholaþma diyen arkadaþlar at gözlüklerini atarsalar daha düzgün eleþtiri yapabilirler. ÝHO ve Muharrem bu kulübün sýrtýna bindiler Aðaoðlu ise sýrtlamaya çalýþýyor. Yanlýþlarý vardýr bazen çok konuþup boþ konuþuyor da olabilir hala liyalate dayanan birimler kuramamýþ olabilir ama dediðiniz gibi puþtlarla ismi yan yana gelemez.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

sehirde dogru duzgun bir gazeteci/gazeteciler cemiyeti olsa, fazladan para oduyoruz haberlerciler yuzunden diyen zihniyetin icinden gecer, ama herkes gobekten biyerlere bagli oldugu icin bugun sorun yok....
    ýslak imza....

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Baþkanýn en sevdiðim yönü sahada dinamik çalýþmasý, bu motivasyonunu kaybetmemeli. Forvet olayýnda herkes eleþtirebilir ama bu tür hata yapmasý çok normal bu tip insanlarýn umarým sonunu doðru bitirir.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Mevcut baþkana sportif baþarý gelir veya gelmez o ayrý konu ve fakat mali anlamda güvenim tamdýr..Bir baþkanýn veya yöneticinin kulübün çýkarlarýný koruyup korumadýðýný öðrenmek istiyorsanýz futbolcularla yani iþçilerle yaptýðý sözleþmelere bakacaksýnýz.

Muharrem'in Burak Yýlmaz'la yaptýðý sözleþmeyi okuyun bir de Aðaoðlu'nun yaptýðý sözleþmeleri okuyun aradaki farký rahatlýkla kavrayabileceksiniz..Aðaoðlu süresi dolana kadar görevine devam etmelidir..Zaten göreve gelir gelmez tüzükte yaptýðý deðiþiklikler, borç alma borçlanma gibi konularda genel kurulun onayýnýn alýnmasý þartý gibi deðiþiklikler Aðaoðlu'nun Ýho ve Muharrem'den kulübün çýkarlarýný düþünme felsefesi bakýmýndan fersah fersah önde olduðunun göstergesidir..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Adam on numara çalýþýyor takým için, daha ne yapsýn.

TSLIEMRE - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Forvet transferinde bence cok geciktik.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

cas dan gelen kararla beraber derin bir oh cekmis baskandir hakkini yemeyelim iyi ter doktu bu davada...
    ýslak imza....

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Vestel 1 M Euro veriyorsa sponsor falan olmasýn bize. Bu kadar ucuza olmaz bu iþ umarým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)