Sayfa 172 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 272 672 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,276 ile 4,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

UEFA için yaptýðý açýklama tamamen rezillik. Baþkan'ýn Cumhurbaþkanýna atýfta bulunarak yaptýðý açýklama tamamen Ýstanbul seçimlerine yöneliktir. Ve bu açýklama rezillikten baþka da bir þey deðildir.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

kendi adýma þunu söylemem lazým
    bana göre yanlýþ yapýyoruz..

cumhurbaþkanýna falan gidip torpil isteyip avrupa ligine gitmektense
    hýrs yaparým hiçbir futbolcumu satmam
    seneye de hedef þampiyonluk derim

cumhbþkanýna gidiyorsan 82 puanla hkettiðimiz kupayý isteyeceksin
    kýçý kýrýk avrupa ligine gitmek için yardým istemeyeceksin
    gideceðin de meçhul iki tane eleme turun var..

hemde adamlar gelirinin yarýsýný alacakkkkkkkkkk)))))

yani þunun için birine minnet edilirmi????

þiimdi bide kulüpler birliði bankalar birliði davasý vardý onuda bizim üzerimize yýkacaklar
    alýn size trabzonsporu kurtarma politikasý diyecekler
    her türlü kýyaðý ise istanbul kulüplerine yapacaklar..

varsýn gþtmeyelim iki elemeli dandik avrupa ligine
    seneye þampiyon olup 45-50 milyon euro kazanmak varken..

hatta yerimize feneri alsýnlar hiç kýzmayalým onlara baþarýlar diliyoruz diyelim
    daha takým olmadan uðraþsýnlar avrupa liginde
    gs de seneye þampiyonlar liginde yýpranacak
    bu çok net belli deðil mi yýllarca izleyip görmedik mi..

.............

seneye oyuncu satmayarak kamuoyuna korkuyu verirsin bir..
    ayrýca kamuoyuna direkt dersin ki seneye þampiyonluða oynayacaðýz..
    hakemler federasyon vs herkes ayaðýný denk alsýn hakkýmýzý yemesin..

bunlar algý operasyonudur..
    zaten takým güçlü..
    hakkýmýzý yemek isteyenler bi korkar çekinir..
    bi misyonun olur..

baþkan ve yönetim olarak televizyona çýktýklarýnda sürekli paradan bahsedeceklerine
    biz genç takýmýz bizim hakkýmýzý yemeyin diye slogan oluþturup sürekli söylersin
    buda insanlarýn aklýna kazýnýr
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Baþkan susmayý becerdiði zaman, daha iyi olacaðýz...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

baþkan soyunma odasýna girmez, sürekli konuþmaz dediðini hatýrlýyorum ama yapýyor.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Rezil bi açýklama

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

gerçek taraftarý, takýmýn avrupa kupalarýna katýlmasýndan tiksindirebilecek bir süreç için start verildi, düðmeye basan da baþta A.Aðaoðlu!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bu kulübün bu halde olmasýnýn baþ nedenlerinden biri zaten bu siyasiler deðil mi, þike davasýnýn üstünü örten, 3-4 lig düþmesi gereken fenere ceza verdirtmeyen bu adamlardý. O sezon kadromuz daðýlmasa belki avrupa kupalarýnda baþarýlý olacaktýk, belki sonraki sezonlarda gs deðil biz þampiyon olacaktýk dünyanýn maddi kaybýný yaþadýk yönetimlerin beceriksizliðiyle de borca girdik. Bu sezon sanki 60 puaný rte toplamýþ gibi yað çekiyoruz bir de adama bu kulübü siyasilerin kucaðýna attýlar artýk zor kalkarýz.

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Baþkan geleceði görmüþ olmalý ki Abdülkadir ve Yusuf'u satmayacagini deklere etti . 1 yil cok uzun bir zaman deðil avrupada parlatalim seneye satalim ayrýca þampiyonluða oynayalim bu sefer kýrýlma yaþamadan akýlcý ve uyanýk bir þekilde.

Sadece bordo mavi .
    bu sene SAMPÝYONUZ.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yav bu baþkan kadar nerede ne konuþacaðýný bilmeyen bir tek ÝHO vardý.. gerçi bu konuda ÝHOnun eline ülkede kimse su dökemez orasý ayrý..
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Trabzon
    Konu kadirgazioglu tarafýndan (22.05.2019 Saat 20:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý kadirgazioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E ee, yine de hatâ yapti baskan,, bir de pesinde tg grubunun pankarti, baskan basbayagi âlet olmus iste,, bâri 2-3 gün daha bekleseydi... rezillik yaa bugün olanlar... bir de fblilerin yazdiklarina edeyim, bu geri zekâlilar solcu fbliler islerine gelince 17-25 Aralik derler akpye sallamak için, ama kendilerine dokunan bir sey olunca 2010-2011 gibi, a aa o da ne ? kumpas , kumpas oluyor o zaman

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    43

ahmet aðaoðlu da ÝHO olma yolunda hýzlý bir þekilde ilerliyor ya baþkan 7 senedir avrupada yokuz varsýn 1 yýl daha olmasýn ama neden bu yalakalýk neyin peþindesin seneye avrupaya gitme adam gibi kadro kur daha öbür sene git.

Nereden
    Trabzon

@Sefer Asan tg böyle þeyler için fýrsat kolluyor ona yapacak hiçbir þeyimiz yok maalesef. Haklý haksýz ayrý ben þöyle bakýyorum, yayýmlanan karardan sonra herkes resmi açýklama bekliyordu ve tam o günlerde toplantý vardý. yakalayan baþkana mikrofon uzattý vs.. geliþti olaylar.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý kadirgazioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Sefer Asan tg böyle þeyler için fýrsat kolluyor ona yapacak hiçbir þeyimiz yok maalesef. Haklý haksýz ayrý ben þöyle bakýyorum, yayýmlanan karardan sonra herkes resmi açýklama bekliyordu ve tam o günlerde toplantý vardý. yakalayan baþkana mikrofon uzattý vs.. geliþti olaylar.
    Tam anlayamadim, karar dedigin uefanin karâri mi, yoksa tffnin lisans vermesi mi ? toplanti hangi toplanti ?
    Hepsini geçtim, baskan da bu kadar saf olmasin, veya en azindan sürekli konusmasin yau

tgnin kolladigi firsata edeyim, serefsizler 2011'in yildönümünde müthis bir yalakalikla yine bizi rezil ettiler

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

iþimizi görelim ,çýkar önemlidir diyorsun baþkan tamam derim ama bazý laflarýn altýndan kalkýlmaz.

o hoþ olmayan lafý da yemem ben bir Trabzonlu olarak gerekirse uefaya gitmeyelim

Baþkan senden ricam dozunda demeç ver çünkü bazý þeyler iyi giderken takýmý toplamýþssýn güzel bir süreç yakaladýk zýrt pýrt konuþma bence yani transfer açýklamasý da dahil buna.

yerinde öz açýklama yap.kritik durumlarda yap ama baþka toplara girmene gerek yok

kendin ol ve içten ol.ama içten olmak demek zýrt pýrt demeç vermek deðildir.
    Konu erenslash tarafýndan (22.05.2019 Saat 21:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

iho baþkandan kurtulmuþken Trabzonsporumuzda yeni bir iho daha mý doðuyor yoksa..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Ulan ne algý yaptýlar be. Bu lisans olayý rutin her sene olan bi þey bizim ceza olayý ile zerre ilgisi yok orayý baðlayan bir þey deðil bu tff'nin her sene kulüplere verdiði bi lisans bizim UEFA ile olan kýsým bambaþka ama öyle çakallýk yaptýlar ki sanki lütuf muþ gibi sundular tam bir þark kurnazlýðý. baþkan alet oldu bu iþe yanlýþ yaptý. tg için söylenecek söz yok Allah kurtarsýn bizi.

Fazla küçülttük kendimizi son dönemlerde tamam para yokta bu kadar deðil
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Trabzon

@Sefer Asan uefa belgesnin açýklandýðý aksam telefonla baðlandý sanýrým, sonraki gün ya da iki gün sonra ilk canlý tv'ye Kulüpler Birliði toplantýsýna girerken konuþtu. Çýktý yine konuþtu yanýlmýyorsam. Sonra zaten konuyla ilgili dediði "Çok hýzlý bir þekilde karar verilmesi gereken bir konuda bize yardýmcý oldu tþk." uefa falan filan ilgili bir þey demedi. Tff, lisans alan kulüpleri de o arada açýklamýþtý. Konular birbiriyle hiç alakasý yok. Kes yapýþtýr habercilik.

Sürekli, çok konuþmasýn doðru, aðýr olsun vs.. Her þeye katýlýyorum ve kýyas yapmýyorum, A.Albayrak gibi bir yöneticimiz olacaðýna Ahmet Baþkan'ýn her kusuruna razýyým.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Akp ve onun genel baþkaný Recep Tayyip Erdoðan her türlü siyaseti futbola karýþtýrýyor da biz niye futbol forumunda siyaseten konuþamýyoruz ki?

Ülkede burunlarýný sokmadýðý kurum kalmamýþken þimdi de utanmadan sýkýlmadan Ýstanbul seçimlerine hazýrlýk ve oy devþirme peþindeler..Biliyorlar ki Istanbul'da çoðu Trabzonsporlu bir Trabzonsporlu olan Ýmamoðlu'na oy verdi..Birden bakýyorsun bizim yaðcý sosyal medya hesaplarýmýz Albayraklarýn ne kadar iyi bir Trabzonsporlu olduðundan dem vuruyorlar..Allah Allah..Bugüne kadar nerdeymiþ bu Albayraklar...

Albayraklar'ýn ne kadar cici Trabzonsporlu olduklarý yeni yeni reklam edilirken bir bakýyorsun bizim baþkan yaðcýlýða baþlýyor...Yaðcýlýðý geçtim Akp'nin seçim çalýþmalarýna meze oluyor alet ediliyor..

Görüldüðü üzere ben siyaset yapmýyorum Erdoðan futbola siyaseti karýþtýrýyor bizim baþkan da buna alet oluyor biz de bir taraftar olarak yorumumuzu paylaþýyoruz..

Birilerine teþekkür etmek için icazet almak için baþkanlýk yapacaksan terket o koltuðu ey Aðaoðlu..Ya da iyisi mi çýtýný fazla çýkarma bu kulübün partizan olmadan sevenleri olduðunu da unutma..

Ýþini yap iþini..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

BEn baþkanýn siyasete mesafeli oldupunu düþünüyorum. Anladýðým kadarýyla söyledikleri malum medya tarafýndan hemen büyütülerek biraz da süslemelerle servis edildi. Ama dünden beri baþkanýn bu konuda bir düzeltme yapmamasý da kafa karýþtýrýyor.

Ülke kamuoyunda oluþan yanlýþ algýyý gidermek için bugün kulupten resmi bir açýklama bekliyorum. Yoksa bu iþdaha çok uzar.
    bize heryer TrabzonSpor

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bir de TG denen ucube yüzkarasý bir oluþum var ki Allah Allah.. Kim ne derse desin bu takýmýn baðnaz,cahil,yobaz,kabadayý,çýkarcý tarafýný oluþturuyorlar.Trabzondaki genç kardeþlerim lütfen bu karanlýk beyinlere fýrsat vermeyin bunlara meydaný boþ býrakmayýn. Bunlar TS'u, TS taraftarýný temsil edemezler.
    bize heryer TrabzonSpor

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

avrupaya gitmektense ekonomik cokuntuyu tercih ederim, bu sekilde sampiyon olmaktansa kume dusmeyi yeglerim....bu takimi basaksehir sandilar galiba....
    ýslak imza....

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Son dönemde mevcut iktidarýn Trabzon kökenli vatandaþlarýna Rum, Pontus gibi imalarda ve ifadelerde bulunmasý yine ayný mevcut iktidarýn, son yýllarda neredeyse kalesi haline gelen Trabzon'da ve Ýstanbul'da hiçte azýmsanmayacak sayýda olan Trabzon kökenli vatandaþlardan yaþayabileceði oy kaybý endiþesi ile "Trabzon'u Avrupa'ya biz gönderiyoruz" imasý ile bir nevi vaziyeti kurtarma çabalarýný büyük bir dehþet ile takip ediyorum.

Benim asýl üzüldüðüm nokta ise Trabzonspor kulübü baþkaný Ahmet Aðaoðlu'nun bu iþe çanak tutmasý ve bu algý operasyonuna bilerek katýlmasýdýr.

Bir diðer dehþete düþtüðüm durum ise, yýllardýr adalet ve hak gibi kavramlardan mahrum býrakýlan Trabzon insanýnýn ve Trabzonspor taraftarýnýn bu adaletsizlikler karþýsýnda mevcut iktidara gram ses çýkarmamasý ama iþ Rumluða veya milliyetçi kökene geldiðinde adeta kuyruðuna basýlmýþ kedi gibi saldýrganlaþmasýdýr. Bu ne kadar yozlaþtýðýmýzýn bir numaralý göstergesidir.

Demek ki birçok Trabzonspor'lu için ýrk kavramý adaletten, haktan, emekten ve hukuktan üstün durumda. Ben bu tip bir algý operasyonu ile Avrupa'ya gitmek yerine olasý bir cezayý çekmeye hazýr olmamýz gerektiðini düþünüyorum.
    Konu adiloþ bebe tarafýndan (23.05.2019 Saat 11:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

riv riv riv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Siyasi konular gözünüzü öyle bürümüþ ki ahmet aðaoðluna iho benzetmesi yapýyorsunuz pes vallahi pes.
    Eleþtirdiðiniz zihniyetten farkýnýz yok. Elmanýn iki yarýsý.
    Emeðe birazcýk saygýnýz olsun be
    Meþin yuvarlak, gugul ve gügüm.

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Neler döndüðü hakkýnda hiç bir bilgimiz olmamasýna raðmen sýrf siyasi düþüncenize zarar veriyor diye sallayanlar var

Trabzonspor kimsenin siyasi partisinin sað kolu deðil olmamalý da ama Türkiye þartlarýnda iþlerin nasýl döndüðünün farkýndasýnýz ama iþinize gelmiyor açýkça bende cumhurbaþkanýndan ne istendiðini bilmiyorum ama tahminim var baþkanýn her daim söylediði
    " UEFA kupalarýna katýlmalarý yolunda bir tavsiye talebi var. Orada da 3 maddeye baðlýyor, 2019 Mayýs ayý itibarýyla bütçesinin 5 milyon Euro'dan fazla açýk vermemesi, uygulamakta olduklarý finansal politikanýn devamý, ki bunlarda hiçbir sýkýntý yok. Bir diðeri de Bankalar Birliði ile yeniden yapýlandýrmayý haziran ayý itibarýyla yürürlüðe koymalarý. Burada anahtar nokta bu" muhtemelen bankalar birliðinden bu konuta bir teyit gerekiyordu ve cumhurbaþkaný bu konuda yardýmcý olmuþtur buda az bir þey deðildir teþekkür edilmesi gereken bir durumdur bu borçlanmayý cumhurbaþkaný yapmadý bizim takým yaptý

Ha þunu diyebilirsiniz Ýmamoðlu durumu olmasaydý biz bu yardýmý zor alýrdýk ona da eyvallah ama Bakan Albayrað'ýn bu süreçte takýma maddi anlamda ne kadar destek olduðunu eminim biliyorsunuz yoksa bir yýlda 400 trilyon ödedik ama borç ne arttý ne azaldý meselesini kafanýz basmýyorsa bunda benim söyleyebileceðim bir þey yoktur
    @ okþoholu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)