Sayfa 168 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 218 268 668 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,176 ile 4,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Slogan atarak olmaz bu iþler.

Cruyff, 2010’da Ajax, Real Madrid’e Bernabeu 2-0 kaybedince kulüpte kadife devrimi baþlatýr. Yardýmcýlarýnýn aldýklarý notlar:

1- Futbolu futboldan gelenler yönetecek. Teknik direktörden, sportif direktöre, alt yapý hocalarýndan CEO'ya kadar herkes eski Ajax'lý futbolcu olacak.

2- Alt yapý teknik direktörü maç kazanmak için deðil oyuncularýn bireysel geliþimi için orada çalýþtýðýný bilecek. Çocuklarýn ailesiyle görüþecek, okuluna gidecek, sorunlarýný bilecek, çözecek ve futbol sahasýnda her çocuðun bireysel geliþiminin dosyasý tutulacak.

3- Ajax'ýn alt yapýsýnda farklý sistemler oynatan, ellerindeki en iyi oyuncularý oynatýp maç kazanmaya çalýþan yetiþtiricilere yer olmayacak. Alt yapýnýn A takýma hizmet eden bir araç olduðunu o teknik adamlar öðrenecek. Cruyff, Akademi'den kupalar deðil, mezunlar istiyordu

4- Oyuncularýn bireysel geliþimi için Montessori eðitim metodu futbola adapte edilecek. Ajax, yetenekli çocuklarý bulduðunda karakterlerinin geliþimi için bireysel özgürlüklerine ve yaratýcýlýklarýna set çekmeyecek. teknik direktörlük deðil bireysel geliþim antrenörlüðü yapýlacak

5- Yaþ gruplarýndaki hocalar 8 haftada bir rotasyonla farklý bir takýmý çalýþtýracak. Bir hocanýn gözünde iyi olaný, diðeri eksik görebilir. Birinin önyargýlý yaklaþtýðý çocuk, bir baþka hocanýn elinde deðerlenebilir.

6- Ajax'ýn futbol felsefesi güzel futbol oynamak üzerine kuruludur. Biz oyunu rakip sahada ve basit oynarýz. Her oyuncu pozisyon almayý, pas vermeyi, top sürmeyi, þut atmayý, pres yapmayý öðrenecek ve ezberleyecek. Kimse bir mevkinin oyuncusu olmayacak.

7- Futbol sahasýnda büyüyen çocuklarýn yüksek eðitim kalitesine ihtiyaçlarý var. Alt yapý tesislerinde okul açýlacak. Futbol çekim merkezi ama bu çocuklarýn mental geliþimleri ve gelecekte iyi bir profesyonel olabilmeleri için iyi bir eðitim dönemine de ihtiyaçlarý var.

8- A takýmda yüksek ücretli oyuncu olmayacak. Yeni kontratýnda ayak direten hemen satýlacak. Yýllýk gelirinin yüzde 60-70'ini oyuncularýna veren Avrupa kulüpleri var. Ajax'da bu oraný yüzde 20'yi geçmeyecek.

9- 15 yaþýn altýndaki çocuklar sadece futbol idmaný yapmayacak. Farklý spor dallarýyla farklý kas gruplarýnýn geliþimi için antrenman programlarý yazýlacak. Akademi için beslenme programý olacak ve yiyecek içecek otomatlarý kaldýrýlacak.
    bu tespitleri yapacak adam yok bizde dolayýsýyla uygulayacak olan da çýkmaz. özellikle futbolcularýn yaratýcýlýða set çekilmeyecek kýsmý mümkün deðil düzelmez. messi'yi alýp çok bireysel oynuyorsun diye sol bek yaparlar.

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Televizyonlarda fener neden böyle tartýþmasý yapýlýyor. Transferse transfer, hocaysa hoca, taraftarsa taraftar.. Hayretler içerisindeler. Ayný süreci malesef iho ve ustayla yaþarken ben de kendime soruyordum, sahadaki 11e ve kulübeye bakýyordum, ezer geçeriz diyordum.. sonuç hep hüsran oluyor, tarihimizin en rezil maðlubiyetlerini alýyorduk. Ayný Ersun’u kurtarýcý olarak getiriyor, pahalý transferleri eline býrakýyorduk. Olmuyor, olmuyordu... Þimdi þikeciler de anlayamýyor, neden olmuyor? Vizyoner baþkanlarý, ustaya ne kadar benziyor. Bizim Usta’dan ümitli olduðumuzdan fazla Koç’tan ümitliydiler. Sayýn baþkanýmýza kulübümüze adaleti, standardý, etiði getirdiði için takýmýmýza þahsiyet kazandýrdýðý ve amatör ruh aþýladýðý için ne kadar teþekkür etsek az. Ligi 10. sýrada bitirsek bile mahcup olmayacaðýmýz, gurur duyacaðýmýz bir tablo...

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kulübü soymayan menejerlerle anlaþmayan gençleri düþünen indiragandi cebellezi yapmayan bir baþkana sahibiz.umarým uzun yýllar baþkanlýk yapar.net
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bugün 16'da TrtSporda.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Baþkan sen konuþma Allah aþkýna iþ yap sen. Mümkünse saha içine transfer seçimine falan da girme.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Asbaþkan Alp ve Metin Korkmaz Ýngiltere’de!

<summary>Trabzonspor asbaþkaný M. Yiðit Alp’in, kulübü büyük ekonomik zararlara uðratan menajer Metin Korkmaz ile Ýngiltere’de bazý transfer görüþmelerine gittiði öðrenildi. </summary>
    61trabzonhaber- Spor Servisi- Eski baþkan Muharrem Usta’nýn hemen hemen tüm transferleri birlikte yaptýðý ve kulübü iflasýn eþiðine getirdiði menajer Metin Korkmaz yine sahnede!
    Ýddiaya göre; Trabzonspor kulübünün mevcut asbaþkaný Mehmet Yiðit Alp’in, Usta döneminden yakýn dostu olan Metin Korkmaz’la beraber hareket ettiði ileri sürülüyor. Kulübe yakýn kaynaklarýn iddiasýna göre Mehmet Yiðit Alp, menajer Metin Korkmaz ile Ýstanbul’da sýk sýk bir araya gelmekle kalmayýp, yurt dýþý seyahatlerine de çýkýyor. Mehmet Yiðit Alp ve Metin Korkmaz’ýn, 18 Nisan günü birlikte Ýngiltere’ye giderek, hem bir yabancý oyuncunun transferi için ön görüþme yaptýðý, hem de A. Kadir Ömür ile Yusuf Yazýcý’yý Ýngiliz ligine pazarlamaya dönük çalýþmalarda bulunduklarý ileri sürülüyor.

Mehmet Yiðit Alp ve Metin Korkmaz’ýn özellikle A. Kadir Ömür için Arsenal ve Tottenham kulüpleri nezdinde temaslarda bulunduklarý ifade ediliyor. Trabzonspor asbaþkanýnýn, Bordo mavili kulüpte sicili böylesine bozuk bir menajerle, birlikte hareket ediyor olmasý, akýllarda kocaman soru iþaretlerine sebebiyet veriyor. Bilindiði gibi Muharrem Usta döneminde Trabzonspor’un transfer ettiði oyuncularýn yüzde sekseni, Metin Korkmaz ve ona baðlý menajerler üzerinden transfer edilmiþ, Bordo Mavili kulüp 400milyonluk borcunu bu sayede, yaklaþýk 1 milyar liraya çýkararak iflasýn eþiðine gelmiþti.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Bu MehmetYigit Alp de her yerde yau,, bu tarz haberlerde hep onun ismi var,, dolayisiyla bence ya birilerinin onunla derdi var ver sürekli böyle haberler yapiyorlar; ya da yönetim o kadar da iyi niyetli degil...

Ama haberin ikinci kismi biraz saçma,, onlar kim ki o takimlarla temaslarda bulunacaklar, topçu pazarlayacaklar falan,, "he he afkur" diyesim var açikçasi

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Baþkan’ýn her mikrofona baðlanýp Volkan ayýsýyla muhatap olmasý bir tek benim mi zoruma gidiyor acaba?
    Attan inip eþeðe bindik!

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan’ýn her mikrofona baðlanýp Volkan ayýsýyla muhatap olmasý bir tek benim mi zoruma gidiyor acaba?
    Aynen öyle. Her mikrofon uzatana ne konuþuyorsun?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Sn Baþkaný cok severim
    Ama dün akþam Cüneyt Çakýr ve Bahattin Dalgýç denen þahýslarýn bu yaptýklarýný gündeme getirmesi ve Onlarý rezil etmesi hatta hakemliklerini býraktýrtmasý için elinden geleni yapmasý gerekirdi..
    Dün resmen futbol katliamý yapýldý .

95.30 küsürlerde maç bitmis faul çalmak nedir???
    Ondan önce Ekuban alehine çalýnan uyduruk faul nedir???
    Bahattinin topu oyuna sokmasý nedir??

Bu 3 olay baþlýbaþina bir rezilliktir

Sn Baskanýn kýyameti koparmasý gerekirdi yapmadi..

Alýstýk hakkimizin yenmesine Basaksehir Besiktas maclarindada aynisi oldu

YAZIK
    Konu þenol.08.borçkalý tarafýndan (28.04.2019 Saat 10:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

2018 Nisan... "Yusuf ve Abdülkadir'i 870 Milyon getiren alýr."

https://www.sporx.com/ahmet-agaoglu-...SXHBQ699387SXQ

2019 Nisan... "Yusuf ve Abdülkadir'in toplam deðeri 30-40 Milyon Euro."

https://www.trtspor.com.tr/haber/fut...ra-182164.html

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2018 Nisan... "Yusuf ve Abdülkadir'i 870 Milyon getiren alýr."

https://www.sporx.com/ahmet-agaoglu-...SXHBQ699387SXQ

2019 Nisan... "Yusuf ve Abdülkadir'in toplam deðeri 30-40 Milyon Euro."

https://www.trtspor.com.tr/haber/fut...ra-182164.html
    2020'de 3-5m euroya satarýz bu gidiþle...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Asýl olay önümüzdeki sezon. Söylemleriyle ortaya çýkan arasýnda ciddi fark var. Her anlamda bu yani. Söylemlere bakarsak amatörce açýklamalar felan ama ortaya çýkan sonuç herkesin beklentisinin çok üzerinde. Dolayýsýyla hala kafalarda tonlarca soru iþareti. Ben güvenemiyorum açýkçasý bu baþkan ve yönetime. Önümüzdeki yýlýn yapýlanmasýnda saçma sapan iþlere imza atmalarýndan da korkuyorum. En basitinden elimizdeki deðerli futbolcularý satýp yerlerini dolduramamak gibi. Güç bela iyi bir takým yakalandý yýllar sonra. Bunda Usta'nýn da katkýsý var bu yönetiminde. Kolay olmadý bu ama. Ýnþallah ne yaptýklarýný biliyorlardýr.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

PortoDeGalinhas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ben kendi adýma yönetimleri 5 aþamada deðerlendiriyorum.
    1 þike davasý: Herkes unutturmaya çalýþýyor ama aslýnda bu dava o kadar önemli ki. Þuan istanbul takýmlarý þöyle düþünüyor “lan biz her türlü þikeyi yapsak da bizim þampiyonluðu almaya kimsenin gücü yetmez”. Ama bu dava sonucunda þikecilerin alacaðý ceza bundan sonra tüm klüplerin acaba diye düþünmesine neden olur.
    2.Trabzonspor un hakkýný savunabilme:Hakem hatalarýna karþý ciddi yaptýrýmlar yapabilecek bir yönetim Trabzonsporun lig yarýþýnda rakipleri ile ayný seviyede yarýþmasýný saðlar. Her sezona -10,-15 ile baþladýðýmýzý düþünürsek bu bizim için ciddi bir avantaj olur.
    3.Avrupa Kupalarý:Ben açýkcasý süperlige ve türk futboluna olan inancýmý yitirdim. Bu yüzden Avrupa kupalarýnda mücadele etmek ve orada baþarýlar yakalamaktan çok daha mutlu olurum. Ayrýca bunun ekonomik ve prestij, tanýtým açýsýndan klübe çok ciddi katkýsý olur.
    4.Ekonomi: Sürekli taraftardan para isteyen ama saçma sapan oyunculara para veren( yani menejerlerle paralarý cebe indiren) yönetimlerden artýk býktýk. Klübümüzün artýk kendi kendini bir þekilde cevirmesi gerekiyor. Bu kadar büyük paralarýn kazanýldýðý, Avrupa daki 800 den fazla klübün kar ettiði bir ortamda Türk klüplerinin zarar etmesi akýl alýr gibi deðil. Adamlar göz göre göre taraftarlar üzerinden para kazanýyor ve kimsenin umrunda deðil.
    5. Sportif Baþarý: Aslýnda sportif baþarý her klübün olmazsa olmazýdýr. Ama ben bu ligden umudumu kestiðim için sýralama beni çok rahatsýz etmiyor artýk. Türkiye de baþtan aþaðýya adalet sisteminin deðiþmesi lazým ama halk bu durumdan memnun olduðu için bir 50 yýl daha ben Türkiye de bu sistemin deðiþeceðini düþünmüyorum. Bu yüzden Avrupa kupalarýna katýlmak benim için yeterli, hiç öyle þampiyonluk için savaþýp hakem hatalarýndan kanser olmayý istemiyorum.

Þuanki yönetimi deðerlendirirsek
    1.Henüz belli deðil
    2.Kötü
    3.Henüz belli deðil
    4.Çok iyi
    5. Ýyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    Ankara

Yönetim iyi yolda ancak bazý þeyleri gözden kaçýrýyor. Öze dönüþ sloganýn altýný alt yapý ve 1461 hamleleri ile doldurmasý gerekli. Burada da sýklýkla yazýldý, sadece 1461 meselesi deðil. Hatta gerekirse 1461 den vavgeçilebilir çünkü þu an elimizin altýnda Hekimoðlu TS gibi ne yaptýðýný bilen ve amacý TSye destek olmak olan bir kulüp var. 1461e verilecek enerji Almanyada oluþuturulacak yeni baþka bir kulübe harcanmalý bence. Ýstanbulspor gibi diðer bir alternatif de mevcut. Bence Osman Özköylü Ýstanbulspor baþýna geçmeli ve 1461 fonksyonunu orada icra etmeli. Yine Nevzat Aydýnýn satýn aldýðý Beylerbeyi diye bir futbol kulübü vardý. Trabzonspor doðru bir yaklaþýmla tüm bu networkleri etkin bir þekilde kullanmalý.

Bunun için sadece yönetimin kendi çabasý yetmez. Bu iþlerden sorumlu, futbolun içinden gelen ve tüm bu yönlendirmeyi ve planlamayý Ünal hoca ile beraber yapabilecek bir sportif akýl lazým. Hem bu kulüplere destek olacak hem oralardan TSye doðru oyuncu gelmesi konusunda program hazýrlayabilecek bir isim. Aklýma hep nedense duyduðum sempatiden ötürü Þota geliyor.

Altyapý meselesi de popülizme kurban edilecek bir mesele deðil. Doðru isim, doðru yapý doðru sistem þart. Özkan Dedenin baþýnda olduðu istiþare kurulu asýl bununla ilgili kapsamlý bir çalýþma yapmalý. Trabzonun genel oyun sisteminden, nasýl oynamasý gerektiði ve hangi pozisyonlarýn hangi türden bir geliþiminin þart olduðunu gösteren geniþ kapsamlý bir çalýþma olmalý. Eski oyuncu, teknik direktör ve yönetimlerden geniþ katýlýmlý görüþler alýnmalý. Tabiri caizse Trabzonspor anayasasý oluþturulmalý bu þekilde.

Bunlar yapýlabilirse en son kafamýzý yoracaðýmýz þey hocanýn, yönetimin veya futbolcunun ismi olur. EKonomi asýl bu þekilde toparlar. Bu saydýklarýmýn toplam maliyeti bir Amiri transferi kadar bile tutmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...
    Önümüzdeki yýlýn yapýlanmasýnda saçma sapan iþlere imza atmalarýndan da korkuyorum. En basitinden elimizdeki deðerli futbolcularý satýp yerlerini dolduramamak gibi.
    ...
    Umarým bu hatayý tekrar etmeyiz...

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Çok fazla ekranda görünüyor. Bana göre gereksiz.

Ne zaman tv programlarina katilsa hafizam yaniltmiyorsa o hafta puan kaybi yasiyoruz.
    Isini yapsin yeter. Anlatmaya gerek yok. Anlattikca oldugundan fazla gorunuyor bazi seyler. Þu altyapi isini de denge de tutmasini bilmeli. Altyapiyla sadece basari gelmez.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Güzel gidiyor tebrik etmek lazým futbolcularla ilgileniyor belli ki futbolcularda onu seviyor ve güzel bir hava oluþturdu kaynak bulabiliyor bunlar artý hanesine yazýlabilecek þeyler ama transferde çok baþarýlý oldu diyemem bu konuda çok fazla iyi sayýlmaz
    bu yýl transfer ettiði 5 adam var isterseniz tek tek irdeleyelim
    Nwakame :belkide transferde en isabetli kararýydý takýma çok iyi katkýsý oldu belkide para kazanabileceðimiz bir topçu olacak
    Huseyni : Çok iyi bir stoper olmasa da genç ve geleceði olan bir adam okuduðumuza göre dýþarda piyasasý da var umarým satabiliriz çünkü bize ondan daha iyi bir stoper lazým
    Zargo : Bu adama verilen paraya yazýk bunu seyredip aldýranlara da yazýklar olsun tam bir çöp Ünal hoca onu oynatacaðýna genç bir isme þans verse daha iyi olur bizim için
    Amiri : Yavuz Selimde bunlardan çok var herkesle iddiaya girerim
    Ekuban : Israr etmek lazým ve bazý pozisyonlarý çalýþtýrmak lazým daha çok eksiði var hala bizim kadroya bile giremedi

velhasýl 5 de 2 veya 5 de 3 diyebilirim buda çok büyük bir baþarý deðil
    @ okþoholu

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güzel gidiyor tebrik etmek lazým futbolcularla ilgileniyor belli ki futbolcularda onu seviyor ve güzel bir hava oluþturdu kaynak bulabiliyor bunlar artý hanesine yazýlabilecek þeyler ama transferde çok baþarýlý oldu diyemem bu konuda çok fazla iyi sayýlmaz
    bu yýl transfer ettiði 5 adam var isterseniz tek tek irdeleyelim
    Nwakame :belkide transferde en isabetli kararýydý takýma çok iyi katkýsý oldu belkide para kazanabileceðimiz bir topçu olacak
    Huseyni : Çok iyi bir stoper olmasa da genç ve geleceði olan bir adam okuduðumuza göre dýþarda piyasasý da var umarým satabiliriz çünkü bize ondan daha iyi bir stoper lazým
    Zargo : Bu adama verilen paraya yazýk bunu seyredip aldýranlara da yazýklar olsun tam bir çöp Ünal hoca onu oynatacaðýna genç bir isme þans verse daha iyi olur bizim için
    Amiri : Yavuz Selimde bunlardan çok var herkesle iddiaya girerim
    Ekuban : Israr etmek lazým ve bazý pozisyonlarý çalýþtýrmak lazým daha çok eksiði var hala bizim kadroya bile giremedi

velhasýl 5 de 2 veya 5 de 3 diyebilirim buda çok büyük bir baþarý deðil
    Zargo ve Amiri tam bir hayal kýrýklýðý, katkýlarý %0
    Vakeme (kendi sözüyle böyle okunuyor) katký çok yüksek
    Ekuban son vuruþlarýný geliþtirirse iyi yolda
    Hüseyin TÜRKMEN piþmesi lazým, umutluyum
    Hosseini vasatý aþamadý
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eyvallah, baþkan iyi gidiyor þuana kadar. Ancak bu yeni düzen yine kaliteli oyuncularýmýzý istanbul takýmlarýna kaptýrma durumunu oluþturacak endiþesi de yok deðil bende. Güncel örnek verirsek, 100 bin euro extra için 19 gole katký vermesi gereken nwakaeme 1 milyon maaþ almýþ oldu. Ýstanbul klüpleri 3 milyondan açarsa kapýyý, o adamý tutamazsýn istediði kadar sözleþmesi olsun. Tabi bonservis de kazanýcaksýn da, her zaman olmayabilir, özellikle yaþý daha genç oyuncularda sözleþme bitimi vs.. Demek istediðimi anladýnýz yaþadýk bunlarý

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Radyo sporda abdusla yusufun satýlacaðý açýklanmýþ tamam satta yerine kimi koyacaksýn sende o kapisite varmi yok alt yapýdan o ayarda adam var mý oda yok kulubun durumu kotude tek care oyuncu satmak mi seneye yine 7. sýra icin oynarsýn tam bir takim oturdu onuda bozun aferim size ünal kalsa bari.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Radyo sporda abdusla yusufun satýlacaðý açýklanmýþ tamam satta yerine kimi koyacaksýn sende o kapisite varmi yok alt yapýdan o ayarda adam var mý oda yok kulubun durumu kotude tek care oyuncu satmak mi seneye yine 7. sýra icin oynarsýn tam bir takim oturdu onuda bozun aferim size ünal kalsa bari.
    Nakzo ne dediðin belli deðil...

O ayarda topçu var mý altyapýda diyorsun..O ayarda dediðin Yusuf ve Ömür'ü her maç baþlýðýnda yerden yere vuruyordun..

Karar ver...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baktýðýmýzda süper ligde alacaðýmýz ve onbirde oynatacagimiz bir yerli oyuncu yok.
    Abdus ve Yusuf satýlacak havasý var. Parmak'in seneye onbir oynamasý zor. Ve bence Hosseini Huseyin'in önünde adaletli bir forma dagiliminda onun da onbirde olacaðýný düþünmüyorum.
    Elde onbir oynayacak bir Ugurcan kalýyor.
    Baþkan bu sene yerli oyuncu oynatiyorum diye boburleniyordu, yabanci siniri istiyordu ama görünen seneye 10 yabancý ile oynayacaðýz..
    Bu ne perhiz bu ne lahana turþusu

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nakzo ne dediðin belli deðil...

O ayarda topçu var mý altyapýda diyorsun..O ayarda dediðin Yusuf ve Ömür'ü her maç baþlýðýnda yerden yere vuruyordun..

Karar ver...
    Kardes yusuf ve abdusu begenmiyorum o ayarda bile oyuncu yok diyorum alt yapýda ben durum o derece vahim yusufu veabdusu 20 milyona satsa 10 milyonuyla transfer yapsa amanne diyecem ama biliyorum ki 1461 futbolcularýný dayýyacak bize hep beraber göreceðiz.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)