Sayfa 560 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 60 460 510 550 558 559 560 561 562 570 610 660 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 13,976 ile 14,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Geçen sene bu zamanlar, Fenerbahçe ve Beþiktaþ'ýn harcama limitinin esneme oranýnýn yükseltilmesi çaðrýsýna karþý duruþunu alkýþlýyorduk. O gün bugündür; ne TFF'ye, ne MHK'ye ne de Kulüpler Birliði'ne ses çýkardýðýný duydum!

Süper Kupa maçýnýn önce Katar'da oynanacaðýný açýklamýþlardý, þimdi "Katar deðil" diyorlar.

Yabancý sayýsý 12'ye düþecek dediler, þimdi özellikle Beþiktaþ'ýn baþýný çektiði grubun gönlü olsun diye sezon ortasýnda daha doðrusu transfer sezonunun ortasýnda yükselttiler. Bu karar geçen hafta açýklansaydý, belki de Campi'yi tutacaktýk. Zaten sene sonu kontratý bitiyor, ücreti çok yüksek deðil.

Böyle akýl - mantýk almayan kararlara karþý cýlýz bir ses bile duysam razýyým, en azýndan yaþadýklarýna ikna olurum.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (15.01.2021 Saat 09:52 ) deðiþtirilmiþtir.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    carpitamalara doyamadin sasone.sen bu foruma dogru bir sey yazmayacak misin?ben bu kadar kolay yalan soyleyebilen bir insan gormedim.patronun usta eminim bu cabalarini takdir ediyordur.

bana gore degil gerceklere gore.transfermarkt ve kap verileri bunlar.hem ayrica bu cumleyi kurarken yuzun hic kizarmadi mi?kizarmadiysa durumun vahim.agaglu zamaninda dogrudur 34.5 milyon euro satis yapildi diye yazmasini biliyorsun ama kimlerin satildigini yazamayacak kadar koylu kurnazligi yapiyorsun..
    17 milyon euro'ya satilan yusuf yazici alt yapi urunu,6 milyon euro'ya satilan okay yokuslu iho zamaninda alindi.ki sozlesmesine madde koyanda muhtesem patronun veya akraban ustaydi..
    geriye kalan kucka,burak,bero,castillo gibi isimlerin satisindan dogru duzgun gelir elde edilmedi.zarar etmemek icin neredeyse ustune para vererek gonderdik.
    bak gercekten forum uyelerine cok buyuk saygisizlik yapiyorsun,yalanin bir siniri olmali.sende bu yok iste.
    simdi adim gibi eminim hic utanmadan yusuf yazici ve omur,ugurcan gibi isimleri patronuna baglayacaksin.cunku sende utanma denen olay yok bu nedenle hem cok kolay yalan soyleyebiliyorsun hem olaylari cok guzel carpitiyorsun.yusuf yazici 2012^de altyapiya giren,usta doneminde samsun'a gidecekken son an da sansa forma bulan bir isimdi.ekici kadro disi kalmasaydi muhtemelen forma bulamayacakti.sadi tekelioglu'nun emegi cok buyuk..ayni sekilde omur 2014te altyapiya girdive kendi yas kategorilerinde isim yapmisti.bu cocugunda usta ile bir ilgisi yok.ugurcan desen onur kadro disi kalmasa hala yedekti.agaoglu doneminde sans buldu ama diger isimlerin ustunde usta'nin emegi olmadigi gibi ugurcan'in uzerinde de agaoglu'nun emegi yok.bunlar tamamen alt yapi mahsulu.bizim alt yapilardan cikan cocuklar belli planlama ile degil tamamen dogaclama bir sekilde a takima geliyorlar.

bak senin yaptigin cakalligi yapmadan sana cevap vereyim.sen olsan yusuf yazici'nin bonservis gelirini agaoglu'na yazardin ama ben oyle yapmiyorum.kendi aldigi kendi sattigi adamlara bakiyorum..evet sorloth 10 milyon euro'ya satildi ama elimizde hala hosseini,ekuban,nwaekeme,vitor hugo,edgar ve daha da iyi olmasi beklenen diger yeni gelen isimler var.yani bu isimler 6 milyon zarari 50 kez cikarir.

tekrar tekrar yazalim illa ki bir yerde beynin yazilanlari almayi mutlaka basaracaktir.gecen sene sampiyonluga oynayan kadroda duzenli ilk 11 oynayan usta transferi pereira,sosa ve novak'ti..yaziyla rakamla sadece uc(3).
    ayrica 17.hafta itibariyla lig liderinin 9 puan gerisinde 7.siradayiz.kume dusme hattinda degiliz.hafta hafta neyin degerlendirmesini yapiyorsun?17 haftalik periyodik degerlendirmelerle konusacaksak hemen usta doneminin 17.haftalarina bakalim..birinde 21 puan digerinde 29 puan almisiz..agaoglu doneminin en rezil donemi usta'nin en iyi donemiyle neredeyse ayni puani toplamislar..ligin ikinci yarisinda kume dusme hattinda dolanirsak gelir senden ozur dileriz,biz yanlis degerlendirmistik deriz.

senin klavyen ne soyluyor
    ne iskeleti ne kadrosu.muharrem usta'nin kendisi o kadroyla hangi basarilari elde etti?20 puan fark yiyerek lig besincisi olmustuk.muhtesem patronun doneminde niye basarili olamadik?agaoglu'nun ilk sezonunda surekli 11'de sans bulan novak,pereira,sosa, onazi ve rodallega..bunlar disinda 11'de duzenli forma bulan bir tane usta transferi var miydi?ki gecen sezon rodallega ve onazi'de yoktu..pereira-sosa-novak.gercekten muhtesem iskelet.ki sosa usta doneminde gram futbol oynamadi gram katki vermedi.
    curutmesi bu kadar kolay yalan soylemek hic yakisiyor mu?

usta'nin iskelet kurdugu falan yok.gecen sene sampiyonluga oynayan ilk 11den sadece ucu usta doneminden kalan adamlar.novak-sosa-pereira disinda duzenli forma bulan kimlerdi?alt yapidan cikan cocuklari saymazsak usta'nin biraktigi iskelet tamamen sehir efsanesi.yok oyle birsey.usta'nin transfer ettigi isimleri yazarsaniz daha iyi olur.3 kisiyle iskelet oluyorsa bu sene daha buyuk bir iskelet kadromuz var.hugo-edgar-ekuban-nwaekeme dort tane canavar gibi topcu al sana iskelet.

bu arada sike mevzusunda gelen giden baskanlari elestirmeye gerek yok.sadro sener,iho,usta,agaoglu ve gelecek baskanlara karsi bunu kullanmanin hicbir anlami yok.hakkimizi yiyenlere karsi koca sehir ses cikaramamisken,siyasete el pence divan durmusken baskanlar ne yapsin?kendi anayasa mahkemesini tanimayanlar aihm kararini mi taniyacaklardi?bu konular usta veya agaoglu'nu asar.sikeciler ulke icinde beraat ettirildi otesi var mi?bu guc karsisinda bir tek sehir durabilirdi.bu surecte rahmetli ozkan sumer'in 2002'de ki durusunu sergileyebileyecek bir baskanimiz maalesef olmadi ve gorunen o ki olmayacak.sadri sener sonrasi trabzonspor tamamen siyasetin eline dusmustur.

agaoglu bu sezon gercekten kotu basladi,bunu da cok kez elestirdik ama hala durumu duzeltme sansi var.yapilacak 2-3 dogru hamle hatalarini unutturur.
    Onur, Burak, rodellaga, kucka, novak, perreria, Yusuf yazýcý, Abdulkadir ömür, sosa, durica, onazi, Olcay...
    Okay gittiði için saymýyorum.

Bu iskelet kadro deðil mi þimdi?
    Aðaoðlu kimi býrakacak kesin olmamakla birlikte çünkü transfer olabilir
    Uðurcan, Hugo, edgar, ömür, ekuban, nwakame

Þimdi futbol oynamaya çalýþan herkes yukarýdaki temel kadroyu tercih eder. Onur ve Burak in yönetilmemesi ve çok maaþ almalarý ayrý konu
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Bursa

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    suraya yazdiklarin bir calisanin patronuna olan sonsuz sadakatine en guzel ornek diye derslerde okutulmasi gerekiyor.bu foruma dogru yazdigin tek bir sey olmayacak mi?yalan sende,carpitma sende,goygoy sende.usta'yi tebrik ediyorum, forumun basina seni iyi musallat etmis.
    ya birader ciddi ciddi butun bu genclerin usta'nin altyapiya onem vermesi sayesinde a takima kazandirildigini mi dusunuyorsun?sayet boyleyse konusmaya gerek yok sana gecmis olsun..bana ozelden mesaj atan arkadaslari dogruluyorsun.ciddi sorunlarinin oldugunu dogrulamis oluyorsun ama ben bu arkadaslara katilmiyorum.sen isini iyi yapmaya calisan vasat bir profesyonelsin.
    yani simdi usta geldi bu gencleri kesfetti ve yetistirdi oyle mi?onun alt yapiya verdigi onem sayesinde ihya olduk oyle mi?hahahahahahahahahhahahahaha

bu son mesaja kadar senin sadece suurunu kaybetmis azili bir usta militani oldugunu dusunuyordum ama artik senin usta tarafindan tutulan profesyonel oldugunu dusunuyorum.ben insanlari yaptigi islerden dolayi yargilamayi sevmem.ekmeginin pesindesin sana saygi duyuyorum.
    dostane bir uyari, cok yanlis argumanlarla patronu savunmaya calisiyorsun.kamuoyunu pek tatmin edemiyorsun.yarin bir gun isverenin cikip bu yetersizliklerini yuzune vurur ben sana soyleyim.muharrem usta'nin kendisi bile bunlari sahiplenmezdi.ben isime bakarim arkadas her turlu profesyonelim diyorsan bari muharrem usta bunlari satabilirdi,satmamasi onun hanesine arti olarak yazar diye savun.
    senin yaptigin bu vasat militanligi herkes yapar,biraz ozgun ol.tekrar ediyorum bu sekilde patronuna zarar vermekten,daha fazla antipati olsuturmaktan baska birsey yapmiyorsun.neyse sen bilirsin.
    Verecek cevabým yok iþi kiþiselleþtireyim,bel altý vurayým diyorsun,ben cevabýmý aldým.Çok teþekkürler.
    Sana benim hakkýmda özel mesaj atan her kimse ne yazdýysa ciddiye almasan iyi olur,çünkü forumdan kimseyi tanýmýyorum,mesaj atýlacak kadar kafaya takmýþsa o da onun sorunu/karakteri.

Muharrem Usta ile en ufak yakýnlýðým,iþ ortaklýðým,çýkar iliþkim,maddi manevi bir menfaatim yok,hatta her hangi bir Medical Park Hastanesine gitmiþliðim de.

Kaldý ki Türkiye'nin en zenginlerinden birisi kendi PR'ýný taraftar forumunda bir kullanýcý üzerinden yapacak kadar düþük IQ'ya sahip deðildir.Verir parasýný her türlü mecrada konuþur.NTV'de çýkýp açýk açýk FB þike yapmýþtýr diyebilecek bir güçten bahsediyoruz,benimle ne iþi olur?

Ve bu konuda neden ýsrarla yazdýðýmý tekrar açýklayayým,çünkü Trabzonspor'un baþarýsýný istiyorum,bu baþarýya giden yolun Trabzonspor'da olan bitenlere hakim ve bilinç seviyesi yüksek bir taraftar kitlesi olabileceðine inanýyorum.

Amacým doðru yapan ile yanlýþ yapaný örneklerle taraftara anlatmak ve ikna etmek,bu sayede doðru iþleri destekler,yanlýþlara engel olur ve Trabzonspor'u baþarýlý kýlarýz.

Baþka da bir amacým,madii ve manevi gayem yok,inandýðým doðrularý ayný hisleri paylaþan,Trabzonspor'un baþarýsýný isteyen benim gibi olan diðerleri ile paylaþýyorum.

Umarým faydasý olur.
    • Memento mori

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

@sasone

bu baþlýðý biraz salar mýsýn artýk?

yazacaklarýn M.Usta ilgiliyse onun baþlýðýnda dile getirebilirsin

Bu kadar adam fanatizmi yetmedi mi,

M.Usta ve O.Özköylü'den soðuttun artýk.

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@sasone<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

bu baþlýðý biraz salar mýsýn artýk?

yazacaklarýn M.Usta ilgiliyse onun baþlýðýnda dile getirebilirsin

Bu kadar adam fanatizmi yetmedi mi,

M.Usta ve O.Özköylü'den soðuttun artýk.

Tamam sayýn forum yöneticim,kurallara uyacaðým,istediðiniz gibi yaparým.
    • Memento mori

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Mustafa Cengiz kadar bile bir duruþ gösteremedi zamanýnda.

Ýnþallah en kýsa sürede defolup gidersin bu kulüpten.

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

vay baþkaným vay ceket ahmet abem.

yüzümüz kýpkýrmýzý, boynumuz bükük.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Berat potansiyel açýsýndan önemli bir transfer operasyonuydu. Takýma kalite katacaðýný da umuyoruz ama orta alandaki eksikliðimizin yanýnda hücumdaki acil ihtiyaçlarýn sona býrakýlmýþ olmasý, ligin ikinci yarýsýna da baþarýsýz bir þekilde girmemize neden olabilir. Puan tablosundaki gol sayýmýz zaten her þeyi özetliyor. Biz öyle sürekli pozisyonlara girip bunlarý neticelendirmede sorun yaþayan bir takým da deðiliz. O yüzden hücum takviyelerinin bir an önce yapýlmasý gerekiyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Baþarýlýyým diyor ya. Hakkaten çok baþarýlý. Geçen sene þampiyonluðu göz göre göre Çimþir’le kaybetmesi, takýmý yeni sezonda Newton’a emanet etmesi, rezalet bir yaz transfer dönemi geçirmesi, bu rezalet transfer döneminin ardýndan takýmýn eksiklerinin daha ilk maçta belli olmasýna raðmen hiç bir transfer planýnýn hazýrlanmamasý, yine tekil isimlere baðlý geçen transfer dönemi ve Yusuf Erdoðan’ýn gündeme gelmesine raðmen hala baþkan. Gerçekten çok baþarýlý.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 senemiz boþa gitti. Ne profesyonelleþme adýna bir arpa boyu yol katedebildik ne de kadro yapýlanmasý namýna yol katedebildik. Hatta kadroda geri gittik.

“Aða'm, araba giderken de senindi dönerken de senin, peki biz bu kadar b.ku neden yedik?”
    Senelerimiz hep bosa gidecek. Basladigi yere geri donmeyi cok iyi basariyoruz. Belki de bunu seviyoruz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý batu94 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþarýlýyým diyor ya. Hakkaten çok baþarýlý. Geçen sene þampiyonluðu göz göre göre Çimþir’le kaybetmesi, takýmý yeni sezonda Newton’a emanet etmesi, rezalet bir yaz transfer dönemi geçirmesi, bu rezalet transfer döneminin ardýndan takýmýn eksiklerinin daha ilk maçta belli olmasýna raðmen hiç bir transfer planýnýn hazýrlanmamasý, yine tekil isimlere baðlý geçen transfer dönemi ve Yusuf Erdoðan’ýn gündeme gelmesine raðmen hala baþkan. Gerçekten çok baþarýlý.
    Adam bakýyor 3 verdim 2.yiz. Fb 7 verdi 7. Falan filan diyor. Sorlothu sattim diyor iste. Sorlothu buldu adam hani kufrettigin. Bu baskanlari karadeniz insanýn sabýrlý oldugunu kanitlamak icin gonderiyorlar

Yoksa goksele istanbula sampluk vermissin. Insanin utancindan cikamamasi lazim. Onur birakmadi. Yazýklar olsun. Hakkimiz baki.

Unuttugum transfer yasagi ve avrupadan meni unuttum.
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (16.01.2021 Saat 00:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Dürüst olmak gerekirse dünyanýn en kötü idarecisi.

Zira dünya üzerindeki tüm önemli makam sahiplerini performans açýsýndan deðerlendirsek kendisinden daha baþarýsýzýný bulmak mümkün deðil. Ve hala kulübün baþýnda. Bu ayýp da bize yeter!

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ýnanýlmaz silik bir insan ligdeki en korkak kulüp baþkaný kendisi, boþ konuþmaya gelince mangalda kül býrakmaz o ayrý, 6'ya 2 ekleriz falan rezil þeyler, ayýp ayýp..
    I am not in danger , I am the danger..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ligte skandal üstüne skanllar patlýyor, birliðin baþýna KOÇ geçer, 16 yabancýya çýkar hatta ve hatta maçýna saatler kala hakemin deðiþtirilir bizimki dut yemiþ bülbül. Anlaþýlan Aða'm'ým görevi Trabzonspor baþkanlýðý deðil müstemleke valiliðiymiþ.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben bu kadar týrsak, korkak, egoist bir baskan görmedim. Elinden þamiyonluk aldýlar (yada sen verdin) çýkýp tek kelime etmedin. Ligde düþme, çýkma, yabancý sayýsý, hakemlerin deðiþmesi gibi çeþitli kararlar alýnýyor çýkýp tek kelime etmiyosun. Takým yenilince ortadan kaybolup, kazanýnca bianda ortaya çýkýyosun. Pýsýrýk kukla herif bian önce defolup gitmen dileðiyle.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Nereden
    Avrupa Diðer

Aðaoðlu bit pazarýnda görülmüþ

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Bu akþam fena küfür yiyecek Forumda gri nickli arkadaþlar görüyorum.

Maç günleri hakaret nedeniyle ceza verilmesin. Entryler silinsin ama ceza olmasýn. Herkes o bilenmiþlikle bu baþkan müsveddesine sövüyor. Hafta içi gelip vakit geçirdiði forumda cezalý oluyor.

Modlardan , maç günleri için sadece , hakaret içerikli mesjalarýn silinmesini ama ceza verilmemesini talep ediyorum. Biraz daha müsamaha olmalý.
    Konu mmert tarafýndan (16.01.2021 Saat 19:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Bizi bitirdin be. Þu kurduðun takýma bak. Bu durum aylardýr belli, hala transfer yapamadýn. Ne plan ve ne bir þey. Bizi bitirdin be

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Mac izlerken her zamanki gibi öfkemden 1 yiyince insallah 3 yeriz diyorum. Asiri geriliyor ofkeleniyorum. Insanlarin sagligina zarar veriyor yonetimin burada durmasi.

Vebaldir.

Neyse sene sonu fb sampiyonluguyla jubilelerini yaparlar. Gozleri ayar. Muratlarina kavusurlar.

Allah kurtarsin insallah.

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Afobe
    Djaniny
    Marlon
    Plaza
    Diabate

þu transferlerin var ya savunulabilecek tek yaný yok.

Nereden
    Avrupa Diðer

Geçen maçtan sonra mikrofonlara konuþurken senin yaptýðýn transferleri beðenmeyen taraftarlara gider yapýyordun!!!

Senin kadar kibirli hatasýný görmeyen bir baþkan gelmemiþtir Trabzonspora.

Bu maçtan sonrada mikrofonlara konuþacakmýsýn?

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

45 dk 10 kiþi oynayan Antalya'yý yenemeyen kadrosuyla gurur duysun..

Nereden
    Avrupa Diðer

Buyrun Aðaoðlu. Mikrofonlar sizleri bekliyorlar!

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu saatten sonra yapacaðýn transferleri al münasip bir yerinde dursun.
    Evet

Nereden
    Avrupa Diðer

Senin kurduðun kadro 10 kiþiye karþý beraberliði zor kurtardý. Koltuk sevdalýsý herif!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)