Sayfa 581 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 81 481 531 571 579 580 581 582 583 591 631 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,501 ile 14,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþ o zaman bu baþarýda en ufak katkýsý olmayan Ahmet Aðaoðlu parlatýcýlýðý yapma,gölge etmesin baþka ihsan istemez.
    En büyük katký Usta baþkanýmýn.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Mikrofonoglu yine sarilmis mikrofonlara.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

TRABZONSPOR baþkanýnýn TRABZONSPOR taraftar forumunda kesinlikle yer almasý gereken maç sonu açýklamalarý:

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe taraftarlarý acaba her maçtan sonra konuþan Ali Koç için verim bir mikrofon konuþsun diye aklýnca espri yapýp dalga geçiyor mu?
    Bu ýsrarýmýn da sebebi bu.
    Konu jönts tarafýndan (19.02.2021 Saat 22:57 ) deðiþtirilmiþtir.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Geçen sene 25. Hafta: baþak ve biz 52 puan gs sivas 49 puanmýþ

bu sene 3 büyütülmüþ 54 er biz 48 olacak gibi

kalan maç bu sefer fazla, 15 maç var, 74 ü geçen þampiyonluðu alýr

biz gerideyiz, demekki 48 e 26 puan lazým, 9 galibiyet, zor mu?
    Zor deðil ama onu alýrsak þike tff mhk devreye girer, lütfen plan yapýn Baþkaným, ay ay Mart-Nisan Mayýsý planlayýn, demeç demeç, hakeme tff ye medyaya hiç susmadan

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Aynen konusmamasi lazim sorulan sorulari uzatilan mikrofonu bmn formunda 3 5 cok bilmis kiziyor diyerek geri cevirmesi lazim

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sana mý soracaðým? Kanaat önderi misin sen?
    En ufak katkýsý yokmuþ. Þey duydum ben doðru mu? Aslýnda Taner’i getirecekmiþ ama Usta aramýþ baþkaný demiþ ki Avcý’yý al. Usta kurtarmýþ yine takýmý. Uza.
    Ahahaha kardesim bunlar iki kisi forumda takintili tipler ben engelledim kurtuldum Allah askina engelleyin alinti falan yapmayin su ustasporlulari zirvaliklarini gormek zorunda kalmayalim kendilerini fasulye gibi nimetden sayiyorlar cevap veren oldukca da sacmalamada sýnir tanimiyorlar herkes zaten ne olduklarini biliyor cevap vermeye bile tenezzul etmiyor cogu kisi. bunlarin emin ol ici iclerini yiyordur trabzon galip geldikce nerden vuracagiz simdi baskana yonetime nerden nasil usta guzellemesi yapacagiz diye

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Klüp her ay TFF MHk Hakemler BEÝN açýklamalarýna baþlamalý, fb dünkü yenilgi sonrasý adeta hayata küstü, bu hafta Trabzonspora yenilirsek %99 bu sene gitti diyorlar, her silahý kullanacaklar.

Biz potada kalmasak da sorun deðil, sezon baþý hatalarýn bedelini ödüyoruz-burdan yedirmezler o hatalara raðmen, ama YENERSEK FARKLI BÝR YERE EVRÝLÝR konu,

Keþke BMN de aktif bir kampanya yapsa, sosyal medya-basýlý medyaya ilanlar-reklamlar verse, dese ki 3 ay (Mart-Nisan-Mayýs) bütçem þu-pamuk eller cebe, ben aylýk 1000 tl verirdim inandýðým projeye...

Nereden
    Bursa

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En büyük katký Usta baþkanýmýn.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    En büyük katký senin caným,senin gibi futbol dahilerinin olduðu bir takýmýn baþarýsýz olmasý düþünülemez.

Birisi hakkýnda futbol bilgisi ve öngörüsü ne kadar diye merak ettiðimde Eddie Newton baþlýðý bana büyük yardýmcý olur,senin gibi futbol ulemalarýný ordan bulur,her yazdýklarýna bakarým.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921372463
    • Memento mori

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En büyük katký senin caným,senin gibi futbol dahilerinin olduðu bir takýmýn baþarýsýz olmasý düþünülemez.

Birisi hakkýnda futbol bilgisi ve öngörüsü ne kadar diye merak ettiðimde Eddie Newton baþlýðý bana büyük yardýmcý olur,senin gibi futbol ulemalarýný ordan bulur,her yazdýklarýna bakarým.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921372463
    Diðer yorumlara da bakarsan, daha lig yeni baþlamýþ, çoðu kiþi zaman verilmeli anlamýnda þeyler yazmýþ. Komik olan þu; Newton'a 3 maç sonra zaman verilmeli yazdýðým için bana laf ediyorsun ama 2,5-3 yýl boyunca kulübü rezil hale getiren adama sahip çýkýyorsun. Buna anca gülünür. HAHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHA
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Bursa

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diðer yorumlara da bakarsan, daha lig yeni baþlamýþ, çoðu kiþi zaman verilmeli anlamýnda þeyler yazmýþ. Komik olan þu; Newton'a 3 maç sonra zaman verilmeli yazdýðým için bana laf ediyorsun ama 2,5-3 yýl boyunca kulübü rezil hale getiren adama sahip çýkýyorsun. Buna anca gülünür. HAHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHA
    Saçmalamada bir sýnýrýn yok,halbuki ÝHO sonrasýnda kulübün düþtüðü durumu çok iyi bilenlerden biri olduðun halde,2.5-3 yýl boyunca kulübü kendi cebinden finanse etmiþ,alt yapýdan futbolcular kazandýrmýþ,sponsorluk vermiþ birinin yaptýklarýný görmekten aciz deðilsin,inatla ayný þeyleri yapýyorsun o kadar.

Eddie Newton'un takýmý batýrmasý için zaman dilenmekle,Ahmet Aðaoðlu'nun baþkanlýðýný desteklemek arasýnda futbol doðrularý bakýmýndan bir fark yok,birisinin sonuçlarý kýsa vadede görüldüðü için verdiði zarar daha net görülüyor diye uzun vadede kulübün önünü týkyan Ahmet Aðaoðlu'na destek olmak tam bir futbol cahilliði,sizin gibilerin bu tür konularda yorum yapmasý iþi daha zorlaþtýran unsurlarýn baþýnda geliyor ama susmuyorsun.

Bak ben de ayný baþlýða bunu yazmýþým,takýma zarar vermeden daha.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921302262
    • Memento mori

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Trabzonspor Kulübü, 27 Mayýs 2013 tarihinde Sadri Þener’den baþkanlýk görevini devralan ve 6 Aralýk 2015'e kadar toplamda 923 gün görevde kalan Ýbrahim Hacýosmanoðlu döneminde ise düþüþe geçti. Bordo-mavililer bu periyotta 81 lig maçýnda 34 galibiyet, 25 beraberlik ve 22 maðlubiyet elde etti. Söz konusu dönemde ligde 127 puan toplayabilen Trabzonspor, maç baþýna 1,56’lýk puan ortalamasý ile mücadele etti."

"854 gün görevde kalan Usta döneminde bordo-mavililer müzesine kupa taþýyamadý. Söz konusu dönemde 83 lig maçýna çýkan Karadeniz ekibi 33 galibiyet, 20 beraberlik ve 30 maðlubiyet elde etti. Trabzonspor buna karþýlýk 119 puan toplarken ligde 1,43 puan ortalamasý elde etti."

"Son olarak Ziraat Türkiye Kupasý ve Süper Kupa kazandýðý Sadri Þener döneminden sonra ilk kez Ahmet Aðaoðlu döneminde müzesine kupa getiren Trabzonspor Kulübü, Ahmet Aðaoðlu baþkanlýðýnda adeta þaha kalktý. 8 Nisan 2018’de göreve seçilen ve halen görevine devam eden Ahmet Aðaoðlu’nun geride kalan 1051 günlük görev sürecinde ligde 99 maça çýkan bordo-mavililer, 53 galibiyet, 27 beraberlik ve 19 maðlubiyet alarak 213 puan topladý. Trabzonspor bu periyotta ligde maç baþýna 2,15 puan ortalamasý ile tarihinin en baþarýlý dönemlerinden birine imza attý."

Fanatik'ten alýntý. Adamcý olmayýn taraftar olun, þu zamanda dahi iflas dönemlerine güzelleme yapacak kadar embesil olmayýn demiþler özetle.
    Naber?

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Newton döneminde ortalýkta gözükmeyen deve kuþlarý, Aðaoðlu'nun istemediði Avcý ile takýmýn þahlanýþýný görünce kafayý kumdan kaldýrýp þakþakçýlýða yeniden baþlamýþlar..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Eyüphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Trabzonspor Kulübü, 27 Mayýs 2013 tarihinde Sadri Þener’den baþkanlýk görevini devralan ve 6 Aralýk 2015'e kadar toplamda 923 gün görevde kalan Ýbrahim Hacýosmanoðlu döneminde ise düþüþe geçti. Bordo-mavililer bu periyotta 81 lig maçýnda 34 galibiyet, 25 beraberlik ve 22 maðlubiyet elde etti. Söz konusu dönemde ligde 127 puan toplayabilen Trabzonspor, maç baþýna 1,56’lýk puan ortalamasý ile mücadele etti."

"854 gün görevde kalan Usta döneminde bordo-mavililer müzesine kupa taþýyamadý. Söz konusu dönemde 83 lig maçýna çýkan Karadeniz ekibi 33 galibiyet, 20 beraberlik ve 30 maðlubiyet elde etti. Trabzonspor buna karþýlýk 119 puan toplarken ligde 1,43 puan ortalamasý elde etti."

"Son olarak Ziraat Türkiye Kupasý ve Süper Kupa kazandýðý Sadri Þener döneminden sonra ilk kez Ahmet Aðaoðlu döneminde müzesine kupa getiren Trabzonspor Kulübü, Ahmet Aðaoðlu baþkanlýðýnda adeta þaha kalktý. 8 Nisan 2018’de göreve seçilen ve halen görevine devam eden Ahmet Aðaoðlu’nun geride kalan 1051 günlük görev sürecinde ligde 99 maça çýkan bordo-mavililer, 53 galibiyet, 27 beraberlik ve 19 maðlubiyet alarak 213 puan topladý. Trabzonspor bu periyotta ligde maç baþýna 2,15 puan ortalamasý ile tarihinin en baþarýlý dönemlerinden birine imza attý."

Fanatik'ten alýntý. Adamcý olmayýn taraftar olun, þu zamanda dahi iflas dönemlerine güzelleme yapacak kadar embesil olmayýn demiþler özetle.
    Her alanda rezil rüsva olurken baþýmýz dik gezmeye baþladýk. Beni bu kadarý ihya etti. Daha üst düzey biri varsa kim olduðunu da söyleyin bizde bilelim.
    BMN TRABZON

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Trabzonspor Sportif Yatýrým ve Futbol Ýþletmeciliði Ticaret A.Þ.

Yönetim Kurulu'na:

Trabzonspor Sportif Yatýrým ve Futbol Ýþletmeciliði Ticaret A.Þ.("Þirket") 30 Kasým 2020 tarihi itibarýyla hazýrlanan ara dönem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin, sýnýrlý denetimden geçmiþ ara dönem özet finansal tablolar ile tutarlý olup olmadýðýnýn incelemesini yapmakla görevlendirilmiþ bulunuyoruz. Rapor konusu ara dönem faaliyet raporu, Þirket yönetiminin sorumluluðundadýr. Sýnýrlý denetim yapan kuruluþ olarak üzerimize düþen sorumluluk, ara dönem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin, sýnýrlý denetimden geçmiþ ve 22 Þubat 2021 tarihli sýnýrlý denetim raporuna konu olan ara dönem özet finansal tablolar ve açýklayýcý notlar ile tutarlý olup olmadýðýna iliþkin ulaþýlan sonucun açýklanmasýdýr.

Yaptýðýmýz sýnýrlý denetim, Sýnýrlý Baðýmsýz Denetim Standardý (SBDS) 2410 "Ara Dönem Finansal Bilgilerin, Ýþletmenin Yýllýk Finansal Tablolarýnýn Baðýmsýz Denetimini Yürüten Denetçi Tarafýndan Sýnýrlý Baðýmsýz Denetimi"ne uygun olarak yürütülmüþtür. Ara dönem finansal bilgilere iliþkin sýnýrlý denetim, baþta finans ve muhasebe konularýndan sorumlu kiþiler olmak üzere ilgili kiþilerin sorgulanmasý ve analitik prosedürler ile diðer sýnýrlý denetim prosedürlerinin uygulanmasýndan oluþur. Ara dönem finansal bilgilerin sýnýrlý denetiminin kapsamý; Baðýmsýz Denetim Standartlarýna uygun olarak yapýlan ve amacý finansal tablolar hakkýnda bir görüþ bildirmek olan baðýmsýz denetimin kapsamýna kýyasla önemli ölçüde dardýr. Sonuç olarak ara dönem finansal bilgilerin sýnýrlý denetimi, denetim þirketinin, bir baðýmsýz denetimde belirlenebilecek tüm önemli hususlara vâkýf olabileceðine iliþkin bir güvence saðlamamaktadýr. Bu sebeple, bir baðýmsýz denetim görüþü bildirmemekteyiz.

Þartlý Sonucun Dayanaðý

Þirket'in 30 Kasým 2020 tarihi itibarýyla sona eren yýlda 102.849.550 TL zarar (30 Kasým 2019 - 85.212.800 TL kar) ettiðine, 30 Kasým 2020 tarihi itibarýyla kýsa vadeli yükümlülüklerin dönen varlýklarý 461.889.709 TL (31 Mayýs 2020- 131.145.009 TL) aþtýðýna, özkaynaklarýnýn negatif 748.371.306 TL (31 Mayýs 2020 ? 538.711.323 TL) olduðuna ve özkaynaklarýn negatife dönmesinin ayrýca Türk Ticaret Kanunu (TTK)'nýn 376. maddesi kapsamýnda borca batýklýk olarak deðerlendirdiðine iliþkin yaptýðý açýklamalara dikkat çekmek isteriz. Bu þartlar, ilgili dipnotta açýklanan diðer hususlar ile birlikte, Þirket'in sürekliliðinin devamýna iliþkin ciddi þüpheler oluþturabilecek önemli belirsizliklerin bulunduðuna iþaret etmektedir. Þirket yönetiminin bu husus üzerindeki açýklamalarýný içeren 2 no'lu dipnotta yer verdiði varsayýmlara iliþkin yeterli denetim kanýtý tarafýmýzca elde edilememiþtir.

Þirket'in 30 Kasým 2020 tarihi itibariyle tam konsolidasyona tabi tutmaya baþladýðý baðlý ortaklýðý Trabzonspor Ticari Ürünler ve Turizm Ýþletmeciliði Ticaret A.Þ. ("TS Club")'nin 31 Mayýs 2020 yýlsonu kasa ve stoklarýnýn fiziki sayýmlarýna iþtirak edilemediðinden dolayý 31 Mayýs 2020 tarihleri itibariyle mevcut kasa deðeri, stok miktarlarý ve deðerleri ve buna baðlý olarak satýþlarýn maliyeti üzerinde uygulanan diðer baðýmsýz denetim teknikleri yeterli ve uygun baðýmsýz denetim kanýtý oluþturmamaktadýr. Dolayýsýyla, finansal performans ve nakit akýþlarýnýn belirlenmesinde söz konusu bakiyelerin etkili olmasý sebebiyle, konsolide kâr veya zarar ve diðer kapsamlý gelir tablosunda raporlanan dönem kârý ile nakit akýþ tablosunda raporlanan iþletme faaliyetlerinden saðlanan net nakit akýþlarýyla ilgili herhangi bir düzeltme kaydýnýn gerekli olup olmadýðýna kanaat getirilememiþtir.

Þartlý Sonucun Dayanaðý (devamý)

Þirket, 1 Mart 2019 tarihinde bir þirket ile karþýlýksýz sponsorluk anlaþmasý yapmýþtýr. Sözleþmenin konusu, sponsor þirketin 2018-2019 futbol sezonunda Kulüp'ün ortaya koyduðu anlayýþ sonrasýnda yakalanan baþarý ve bununla birlikte ülke futbolu için bir önderlik oluþturmuþ olmasý dolayýsýyla 2018-2019 sezonu için Kulüp içindeki futbol faaliyetlerin baþta alt yapý olmak üzere desteklenmesi amacýyla 5.000.000 Avro nakit destekte bulunmasýdýr. Sözleþmeye göre söz konusu tutar 30 Aðustos 2019 tarihinden baþlamak üzere beþ taksitte 31 Aralýk 2020 tarihine kadar Þirket'e ödenmesi gerekmektedir. Ýliþikteki 31 Mayýs 2020 tarihli mali tablolarda 4.500.000 Avro karþýlýðý 34.096.000 TL tutarýndaki bedel kýsa vadeli ticari alacaklar altýnda kayýtlara alýnmýþtýr. Söz konusu anlaþmadaki tutarýn karþýlýksýz nakit destek olmasý ve henüz tahsillerinin gerçekleþmemiþ olmasý ve sponsor firmanýn vazgeçme hakký bulunmasýndan hareketle söz konusu husus 30 Temmuz 2019 tarihli denetim raporumuzda þartlý görüþ olarak yer almýþtý. Ayrýca, 31 Mayýs 2020 dönemine kadar vadesi gelen üç taksitten bir taksitin tahsilatý gerçekleþmiþ olup vadesi gelmiþ olan iki taksitin rapor tarihi itibariyle tahsilatý gerçekleþmemiþ olup 30 Temmuz 2020 tarihli denetim raporunda þartlý görüþ olarak yer almýþtýr. Cari dönemde Covid-19 pandemisi sebebiyle tahsilatta oluþan sýkýntý nedeniyle taraflar karþýlýklý olarak söz konusu anlaþmayý 1 Eylül 2020 tarihinde feshetmiþlerdir ve 4.500.000 Avro karþýlýðý 39.277.800 TL tutarýndaki gider esas faaliyetlerden diðer giderler olarak muhasebeleþtirmiþtir. Dolayýsýyla bu sýnýrlý inceleme raporumuz bu konuya iliþkin olarak sýnýrlý görüþ içermemektedir.

Þartlý Sonuç

Ýncelemelerimiz sonucunda, Þartlý Sonucun Dayanaðý bölümünde belirtilen hususlarýn ara dönem finansal bilgilerde gerektirebileceði düzeltmeler hariç olmak üzere, iliþikteki ara dönem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin sýnýrlý denetimden geçmiþ ara dönem özet finansal tablolar ve açýklayýcý notlarda verilen bilgiler ile, tüm önemli yönleriyle, tutarlý olmadýðý kanaatine varmamýza sebep olacak herhangi bir husus dikkatimizi çekmemiþtir.

DENGE BAÐIMSIZ DENETÝM SERBEST MUHASEBECÝ MALÝ MÜÞAVÝRLÝK A.Þ.

MAZARS Üyesi

Emre Amir Diþpençe, SMMM

Sorumlu Denetçi

Ýstanbul, 22 Þubat 2021

Murat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Bu sponsorluk iptali ilgili detay bilen varmý? Bizim mali tablolar için çok kötü bir durum rakam çok yüksek. Neye göre bu þekilde anlaþma yapýlmýþ ben anlayamadým

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Baþkan yine mikrofon bulunca konuþmuþ

Gerçekten çok ciddi bir narsizm sorunu var gibi.
    Yenilince ortalarda yok galip gelince kamera önünden inmiyor.
    Bu tavrý o kadar eleþtiriliyor ama umrunda deðil
    Bu kadar kivi normal deðil hastalýk derecesine eriþmiþ
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Bugünkü röportajýný beðendim ben. 1 senedir tepeden bakan, alaycý açýklamalarýnýn aksine daha yumuþak, "hatalarýmýz da oldu" diyebilen bi röportaj vermiþ. Galibiyet serisinde de çok fazla gündeme gelmedi zaten. Belli ki kendine gelmiþ, Avcý'nýn kulüp içinde ipleri ele almasýnýn da etkisi var tabii.
    Konu Sefa Alýþ tarafýndan (23.02.2021 Saat 12:39 ) deðiþtirilmiþtir.

'Enes' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Abi adamýn röportajlarý batýyor mu size ya? Papaðan gibi sürekli ayný þeyleri tekrarlýyorsunuz "aha mikrofona atlamýþ, aha yine kamera karþýsýna çýkmýþ, aha yine bunu yapmýþ aha yine þunu yapmýþ"

Yazýk size ya, millet þikeci baþkanlarýný bile nasýl koruyor, sizin fýrsatýnýz olsa bizim baþkaný bir kaþýk suda boðacaksýnýz. Size kulübü borç bataðýna sürükleyen, oraya buraya para saçan, her sene 5. 6. yapan insanlar lazým. Kulübe ekonomik yönden de sportif yönden de level atlatan adamlar size batýyor anlaþýlan. Bu adam bu kulübün baþkaný ya, her insanýn yanlýþlarý olur ama insan bir kýyas yapar ya geçmiþe dönüp, ayýp ayýp. Tek sorunu egosu olsun ya ne olacak sinirden týrnaklarýnýzý mý yiyorsunuz, nasýl bir kafa yapýnýz var sizin ben anlamadým.
    ...Senin gücün , karanlýðý yýrtacak...

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

sayilari bir elin parmaklarini gecmeyen usta militanlarini gectim trabzonspor forumunda trabzonspor baskani ovuluyor diye rahatsiz olan tuhaf bir kesim var.biz de basarisiz olundugunda neden ortada yok diye cok elestirdik ama bunun bir dozu olmali.saha sonuclari bu kadar iyi giderken son donemlerde kazanilan her mac sonrasi baskanin konusmasi bu adamlara niye bu kadar batiyor gercekten bende anlamiyorum.dertleri nedir acaba? ciddi tedaviye ihtiyaclari var gerci bu adamlara hangi ilaci yazarsan yaz tedavi edemezsin.cunku rahatsizlar ve isin uzucu tarafi bu rahatsizliklarinin farkinda degiller.abdullah avci basarisiz olsaydi baskanin yedi ceddine soveceklerdi ama simdi butun planlar altust oldu.umarim baskan guvenlik kamerasina bile konusup bu rahatsizlari rahatsiz etmeye devam eder.sadri senerle beraber son 25 yilin en basarili baskani agaoglu'na selam olsun.kazanilan her mac sonrasi konusup rahatsizlik vermeye devam baskan.
    Konu tristram tarafýndan (23.02.2021 Saat 15:46 ) deðiþtirilmiþtir.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Takýmýn yükseliþi sizi rahatsýz etmiþ bu çok belli oysa bu takým batmalýydý ve ýslak hayallerinizde olan baþkan asýlmasý gerçekleþmeliydi deðil mi?

Newton döneminde eleþtiri yapýldý þimdi de pozitif eleþtireceðiz. Ýkilik çýkarmak için ben demiþtim demek için hisse için bu kin ve nefret söylemleri ile bir yere varýlamaz.
    Konu acan61 tarafýndan (23.02.2021 Saat 13:29 ) deðiþtirilmiþtir.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Baþkan konuþacaksa eðer
    Baþak maçýnda verilmeyen penaltýyý konuþsun.
    antep maçýnda verilmeyen penaltýyý konuþsun.
    takým iyi gidiyor vs Türkiye görüyor zaten.

Nereden
    Bursa

Alýntý Murat61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sponsorluk iptali ilgili detay bilen varmý? Bizim mali tablolar için çok kötü bir durum rakam çok yüksek. Neye göre bu þekilde anlaþma yapýlmýþ ben anlayamadým
    Ne önemi var ki,hesap soran veya bu konuda taraftarý veya kamuoyunu adam yerine koyup da açýklama yapan mý var?

Adam bildiðin UEFA CL katýlma hakkýmýzý genel kurulda el kaldýrýp,indirerek borç sildiði için yok etti,kimseden ses çýktý mý?
    Düþünün iki yýl önde devre arasýnda transfer yasaðý aldýk dedi ama ortada resmi belge yok,halen yok,hesap soran oldu mu?

Toplam 5 milyon euro(45.000.000 TL civarý bir sponsorluk iptal olmuþ,büyük bir gelir kaybý)borç 1.5 milyar TL olmuþ kimin umrunda?

Bunun bir de karabatak gibi ortaya çýkan savunucularý var,bir tanesi de çýkýp demez ki takýmýn baþýna bir tane TD getirseyidin þampiyonduk,bunun zararýný nasýl karþýlayacaksýn?

Türkiye Kupasý ve Süper Kupa mý yoksa Þampiyonluk mu diye sorulsun bakalým taraftara,kim ne diyecek?Elimizden aldýklarýna deðil bize layýk görülene bakýn diyor utanmazlar.

Bir de bu sezon baþýnda ýsrarla getirmek istemediði Avcý'yý ikinci defa da ýsrarla istemediði halde yönetimin kararý ile gelmesi sonucunda oluþan tabloyu da yine Ahmet Aðaoðlu'na ciro ediyor bu emek hýrsýzlarý.

Sence bu sponsorluk neden iptal edildi,hiç öðrenebilir miyiz?

Eklemeyi unutmuþum,bazý utanmazlar da Abdullah Avcý geldikten sonra takým baþarýlý olunca birilerinin istedikleri olmadý diye Ahmet Aðaoðlu'nu korumaya almýþ.

Eðer bunu yazanda biraz þeref ve onur varsa Trabzonspor'un baþarýsý için Eddie Newton ve Abdullah Avcý sayfalarýnda kimlerin ne yazdýðýný okur ve kimin Trabzonspor için ne hayal ettiðini görür.

Ama bunu yapabilmek için utanma duygusu olmalý,Allah korkusu,kul hakký korkusu olmalý.

Þu anki baþarýda (Trabzonspor için 4.lük baþarý mý,bunu Abdullah Avcý soruyor)býrakýn en ufak katksý olmayý,her türlü engel olmaya çalýþan Ahmet Aðaoðlu'na pay çýkarmak kelimenin tam anlamýyla adamcýlýktýr.

Bu adamcýlar sayesinde Trabzonspor asla ilerleyemez.
    Konu sasone tarafýndan (23.02.2021 Saat 14:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

61Firtinasi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

Alýntý 'Enes' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi adamýn röportajlarý batýyor mu size ya? Papaðan gibi sürekli ayný þeyleri tekrarlýyorsunuz "aha mikrofona atlamýþ, aha yine kamera karþýsýna çýkmýþ, aha yine bunu yapmýþ aha yine þunu yapmýþ"

Yazýk size ya, millet þikeci baþkanlarýný bile nasýl koruyor, sizin fýrsatýnýz olsa bizim baþkaný bir kaþýk suda boðacaksýnýz. Size kulübü borç bataðýna sürükleyen, oraya buraya para saçan, her sene 5. 6. yapan insanlar lazým. Kulübe ekonomik yönden de sportif yönden de level atlatan adamlar size batýyor anlaþýlan. Bu adam bu kulübün baþkaný ya, her insanýn yanlýþlarý olur ama insan bir kýyas yapar ya geçmiþe dönüp, ayýp ayýp. Tek sorunu egosu olsun ya ne olacak sinirden týrnaklarýnýzý mý yiyorsunuz, nasýl bir kafa yapýnýz var sizin ben anlamadým.

100 de 100 hak veriyorum.....

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Þu dönemde, (müthis ara Transfer dönemi, süper Kupa, galibiyet serisi vs.) haala Baþkan eleþtiriliyorsa, bilinki bu kiþiler muhalif olmaktan körelmiþtir, arttýrýyorum Trabzonsporlu deðildir!
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)