Sayfa 499 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 399 449 489 497 498 499 500 501 509 549 599 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,451 ile 12,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Ahmet Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    An itibarý ile küme düþme hattýna girdik.
    Tebrikler.
    Hattý müdafaa yoktur, sathý müdafaa vardýr. O satýh, bütün vatandýr. O yüzden sýkýntý yapma renktaþ. Bu süreç geçici.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hattý müdafaa yoktur, sathý müdafaa vardýr. O satýh, bütün vatandýr. O yüzden sýkýntý yapma renktaþ. Bu süreç geçici.
    Ben Mustafa Kemal Paþanýn 6 numara isteyen 8 den 2 yi çýkarsýn veya 4 de 2 yi eklesin dediðini hiç duymadým
    Konu BlackPanther tarafýndan (26.10.2020 Saat 22:19 ) deðiþtirilmiþtir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Ahmet Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    An itibarý ile küme düþme hattýna girdik.
    Tebrikler.
    18-19 sezonundaki ilk haftayý saymazsak en son 14-15 sezonununun 5.haftasýnda Karabük'e 3-0 yenildiðimizde küme düþme hattýna girmiþiz. O maçý da dün gibi hatýrlýyorum Halilhodzic grand pardon diyerek taraftarlardan özür dilemiþti. Yine geçmiþ sezonlara baktýðýmýzda ligin ilk 3 haftasý haricinde küme düþme hattýna girdiðimiz bir sezona rastlamadým. Ve bunun sebebi de bana göre BJK, BÞ ve FB maðlubiyetleri deðil Denizli ve Antep beraberlikleri...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Asya Diðer

Eklenti 19819

agam bizi küme düþüri

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben Mustafa Kemal Paþanýn 6 numara isteyen 8 den 2 yi çýkarsýna veya 4 de 2 yi eklesin dediðini hiç duymadým
    Bu sözü diyen Aðalarýn oðlu Ahmet Paþadýr. Karýþtýrmayalým lütfen.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Asya Diðer

Bu sözü diyen Aðalarýn oðlu Ahmet Paþadýr. Karýþtýrmayalým lütfen.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Eklenti 19819

agam bizi küme düþüri
    Her sezon benzer muhabbet. Birkaç hafta içinde ilk dörde yerleþir, ilk yarý sonuna doðru zirvenin dibine yerleþiriz.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Bu durumlara düþülmesine þaþýranlara da ben þaþýrýyorum. Hele ki "Bu sezon çok bozdu" diyenlere sadece gülüyorum. Bu sezon bozmadý arkadaþlar. Yalnýzca bu noktaya getirmesi vakit aldý. Yaþanacak bu süreci, Aðaoðlu'nun takýmý zamanla küme düþme noktasýna getireceðini 2018 yýlýnda yazmýþtým. Defalarca da bakkal dahi yönetemeyecek biri olduðunu sebepleriyle anlattým. Neyse, tek isteðim kaçýp gitmemesi ve bu iþin sonunu görmesi. Zira þampiyonluk için 3 yýl süre istemiþti, ben de görev süresi sýrasýnda yönetici veya teknik direktörlere karýþýlmasýna son derece karþýyým. Söyleyecek de çok þeyim var, fakat sezon devam ederken yersiz buluyorum. Umarým ben tamamen yanlýþ deðerlendirmiþimdir ve takým toparlar, ne diyim.

Fakat þu noktada gündeme gelmesi önemli olan bir konu var. Afobe ve Baker'ýn satýn alma opsiyonunun olmamasý Trabzonspor adýna bir skandaldýr. Vizyonsuzluðun, hedefsizliðin, boþvermiþliðin ve çaresizliðin göstergesidir. Üç kuruþ menajer parasý için ihanet yaygaralarý çýkaran, ortalýðý birbirine katan yerel medyanýn ve bazý taraftarlarýn bu hususu gündemlerine almamasýný rezalet olarak deðerlendiriyorum. Opsiyonsuz kiralýk futbolcu oynatmak demek, biz altyapý kulübüyüz demektir. Bu kulübün zamanýnýn ve geleceðinin çalýnmasýdýr. Bunca yýldýr þu pozisyonlara sözleþmesini almaya deðer 1 tane futbolcu bulamayana da, bundan rahatsýz olmayana da yazýklar olsun. Yýllarýn emeðini, bir çuval inciri taraftarýn þakþaklarý eþliðinde berbat ettiler. Elinde para eden herkesi gönderdin, vasat Avrupa kulüplerinin altyapýsý olarak çalýþýyorsun.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Eklenti 19819

agam bizi küme düþüri
    Ve üstümüzde ki ve altýmýzda ki takýmlarýn 4 ve 5 maçlarý var.
    Bizim ise 6.
    Þu tabloyu kimse açýklayamaz.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Ligin henüz 6.haftasýnda yaygara koparanlar, birkaç hafta sonra dut yemiþ bülbüle dönecekler. Bu, burada dursun...

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Alýntý Antonio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Agaoglu çok saf bir adam. Futboldan da anlamiyor.
    Saf mý saf ayaðýna mý yatýyor?

Takým küme düþme potasýna girmiþ ama sorsanýz en iyi o..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý batu94 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Saf mý saf ayaðýna mý yatýyor?

Takým küme düþme potasýna girmiþ ama sorsanýz en iyi o..
    Ya kardeþim baþkan gitsin yerine kim gelsin peki? Aðaoðlu'ndan daha iyisi gelmez. Þampiyon olamasak bile kulübün baþýnda kalmalý. Kredisi daha çok var. Isim söyleyin bari onun üstünden yorum yapalým. Bir kiþi dahi çýkýpta bu takýmýn hali nedir diyemiyor. Çünkü neden, gücü olan herkes Aðaoðlu'ndan memnun. Bu takým her zaman kafaya oynamalý. Hele ki böyle bir ligte. Bu sene de asla þampiyon olamayýz. O yüzden kesinlikle istifa etmeli. Böyle kadro planlamasý olmaz.
    Konu Anýl C tarafýndan (26.10.2020 Saat 22:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    Elazýð'lý.

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Ýnþallah hoca deðiþikliðine gidilmez

Bu adam genç de oynatýyor, futbol temeli de var, scout luk da yapmýþ yardýmcý antrenörlük de

Ekibini de kurdu

6 haftalýk bir sabýr için mi bunlar

Ki ortasaha denen bölgede adam yok

Var olanladan biri covid, diðeri 2 kýrmýzý yedi.

Ve 6 haftada ibb,bjk ve fb ile oynadýk. 3 ihtimalli maçlarýn üçünü de kaybettik. Ama biliyoruz ki þampiyonluk bu takýmlarý yenerek deðil anadolu kulüplerini yenerek geliyor.

Eðer td deðiþikliðine gidersek sil baþtan olacak herþey

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Agaoglu bütün güveni kaybetmistir. Aday olabilecek ciddi ve planli bir isim varmi camiyada?

Nereden
    Asya Diðer

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Ya kardeþim baþkan gitsin yerine kim gelsin peki? Aðaoðlu'ndan daha iyisi gelmez. Þampiyon olamasak bile kulübün baþýnda kalmalý. Kredisi daha çok var. Isim söyleyin bari onun üstünden yorum yapalým. Bir kiþi dahi çýkýpta bu takýmýn hali nedir diyemiyor. Çünkü neden, gücü olan herkes Aðaoðlu'ndan memnun. Bu takým her zaman kafaya oynamalý. Hele ki böyle bir ligte. Bu sene de asla þampiyon olamayýz. O yüzden kesinlikle istifa etmeli. Böyle kadro planlamasý olmaz.
    Abi sen baþkan kalsýn mý istiyorsun gitsin mi istiyorsun hiç anlayamadým. Gitse daha iyisi gelir mi bilmem. Ama bu demek deðil ki baþkan baþarýlý. Kendisinin beyaný bu yönde.

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Orta-Uzun Vade planlama: Sezon hedefi, Türkiye Kupasýný kazanmak ve Avrupa Kupalarýna katýlým olarak güncellenmeli ve Newton ile yola devam edilmeli.

Kýsa vade planlama: Uðurcan, A Ömür gibi isimler gelecek maçta yedek býrakýlmalý (hatta gerekirse Nwakaeme), takýma gözdaðý verilmeli.

Acil yapýlmasý gereken: geçen sezon sonundan itibaren takýmda devam eden tükenmiþlik sendromu ve ölmüþlük/bitmiþlik ruh hali acilen düzeltilmeli.
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

2011'de ben bugünlerin benzerini basketbolda yaþadým. O zaman çok yazdým, uyardým. Kapý kapý dolaþtým. Þahidim Zeyyat Kafkas'týr, Hakan Usta'dýr. Bir aydýr da Newton için uyarýyoruz. Bakýn, sene 2011:

Önce: "... TOFAÞ gibi bir takýmda önemli baþarýlara imza attý. Bizi yukarýlara taþýyacak bir antrenör. Altyapýya, þehre önem veriyor. Biz de bu þehirden antrenörler yetiþtirmek istiyoruz. Trabzonspor'un büyüklüðünden dolayý 10 antrenör bize gelmek istedi. Biz de bu isimlerin arasýndan kulübe en uygun ismi seçtik."

(Bu koçu yani Tolga Öngören'i en kritik maç öncesi gönderip yerine baþkasýný - Halil Üner- getirir ve sezon sonunda takým düþer.)

Sonra (2012) : " Trabzonspor Basketbol Takýmýnýn küme düþmesinin sorumlusu benim. Ýlk koçu da sonraki koçu da ben tercih ettim. Binlerce hata yaptýk. Bu sene yapmayacaðýz."

Açýklamalar Mehmet Yiðit Alp'e ait. Trabzonspor'u menajerlik oyununda seçtiði takým gibi görüyor. Önce basketbol, sonra futbol...
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (26.10.2020 Saat 23:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Gelinen noktada dandik maçlarý bile kazamadan 6.haftayý küme düþme hattýnda bitirdik üstelik altýmýzdaki 2 takýmýn maçý da eksik. Daha zorlu maçlarý þimdi oynamaya baþlýyoruz.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Baþkanýna göre karakteri þekillenen GARÝP KLÜP

Aaah gençler deþti yaramý yine, yazayým madem:

1. son Baþkan Aðaoðlu

2. Selefi Usta

3. selefi Hacýosmanoðlu

4. selefi Sadri þener

Aðaoðlunu herkes gördü analiz etmeyeceðim...

Usta baþlarken HOCA LUCESCU yalanýyla geldi, tüm ülkeye yalaný yediremeden göze soktu, akýlalmaz harcamalar-tuhaflýklar bence son 30 yýlda olmayanlarý yaptý, daha aðýr yazardým ipi kimde diye neyse ceza almayalým

Hacýosmanoðlu, kabadayý. Þike sürecinde Trabzonspor ne kadar davasýnda sevimsiz-kavgacý olursa fb ve bjk kurtulur, süreç en rezil nasýl yönetilir dendiyse ülkenin en iyi seçimi yapýlmýþ diyebiliriz

Þener, bende hep güzel izlenim býraktý, taaki zurawskiyi deðil aptal brozekleri alana kadar, belki vizyonu oydu bilemem ama hep iddialý oldu

KOOOCA 10 sene, borç-altyapý-para hesabýnda en iyi olan Aðaoðlu, rüyayý 1,5 ayda daðýttý, tasfiye etti, saf mý-plana dahil mi bilemem, fb önünü açan açana(Terimi de kovacaklar izleyin, yoksa bu fb nin içinden geçer bu gs)

Aðaoðlu sonrasý iþimiz zor, hoca bulamýyoruz, çýktýðýmýz kaosa döndük, ligin açýk ara en kötü-zayýf-dirençsiz-isteksiz takýmýyýz, oyuncu kalitesi ilk 4 de ama derinliði kötü takýmýz.

KONU YÝNE MENTAL
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2011'de ben bugünlerin benzerini basketbolda yaþadým. O zaman çok yazdým, uyardým. Kapý kapý dolaþtým. Þahidim Zeyyat Kafkas'týr, Hakan Usta'dýr. Bir aydýr da Newton için uyarýyoruz. Bakýn, sene 2011:

Önce: "... TOFAÞ gibi bir takýmda önemli baþarýlara imza attý. Bizi yukarýlara taþýyacak bir antrenör. Altyapýya, þehre önem veriyor. Biz de bu þehirden antrenörler yetiþtirmek istiyoruz. Trabzonspor'un büyüklüðünden dolayý 10 antrenör bize gelmek istedi. Biz de bu isimlerin arasýndan kulübe en uygun ismi seçtik."

(Bu koçu yani Tolga Öngören'i en kritik maç öncesi gönderip yerine baþkasýný - Halil Üner- getirir ve sezon sonunda takým düþer.)

Sonra (2012) : " Trabzonspor Basketbol Takýmýnýn küme düþmesinin sorumlusu benim. Ýlk koçu da sonraki koçu da ben tercih ettim. Binlerce hata yaptýk. Bu sene yapmayacaðýz."

Açýklamalar Mehmet Yiðit Alp'e ait. Trabzonspor'u menajerlik oyununda seçtiði takým gibi görüyor. Önce basketbol, sonra futbol...
    Þimdi gördüm dehþete düþtüm, saflýk denemez...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Bugünkü ekonomik tablonun da puan tablosunun da tek sorumlusudur.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

30 yýldýr bu kulüp sevenlerinin yüzünü güldürmüyorsa derde derman olamýyorsa yaralý parmaða idrarýný yapamýyorsa, 30 senedir gelenek halini almýþ bir dizi hatalar silsilesi yapýlýyor, ayný ve köhne metodlar kullanýlýyor, çaðdaþ tedbirler alýnamýyor demektir..

Peki hata nerede yapýlýyor?

Bir kere bu kulüp son 30 yýldýr her defasýnda her kongre sonrasýnda memur kafalý ve mikro milliyetçi yönetici ve baþkanlara emanet edildi..Çýlgýn býçkýn iddialý çaðdaþ basiretli öngörülü bir baþkana veya yöneticiye rastlamadým Trabzonspor tarihinde..Mesela futbolun içinden gelmiþ bir baþkan seçiyorsun fakat kulüp ekonomisine matematiðe kafasý basmýyor..Futbolun içinden gelmeyen iþ adamý birini baþkan seçiyorsun o da futboldan anlamýyor anlamadýðý gibi patron benim edasýyla çok bilmiþliðiyle saha içi teknik konularda yetkiyi erbabýna ustasýna vermiyor çalýþma ortamýný saðlamýyor..Bir baþkan seçiyorsun doðru kadro kuruyor yanlýþ teknik direktör getiriyor bir baþkan seçiyorsun doðru teknik direktör getiriyor yanlýþ kadro kuruyor..Bir baþkan seçiyorsun yýldýz görmek isteyen gökyüzüne baksýn diyor özevlatçýlýðýn anasýný aðlatýyor baþka bir baþkan seçiyorsun takýmý yýldýzlarla doldurma aþkýyla tutuþup kulübü borca sokuyor..Bu iþin ortasýný bir türlü bulamýyor kulübü yönetenler..

Bakýyorum son 30 yýla Trabzonspor'u hep Trabzonlular yönetmiþ..Demek ki Trabzonlular bu iþi bilmiyor..Mikro milliyetçi kafayla kulübe Trabzonlularý doldurmakla bu iþ olmuyor demekki..Baktýðýmýz zaman kazandýðýmýz þampiyonluklarýn mimarý da bir Trabzonlu deðil..Sanýyorum kendisi Yozgatlý olan bir Trabzonspor sevdalýsý Þamil Ekinci..Böyle kýymetli bir adam bugün Trabzon sokaklarýnda bi tur atsa kimse tanýmaz etmez..Normal þartlarda bu adamý Onursal baþkan yapýp onurlandýrmamýz gerekir öyle deðil mi? Trabzonlu antrenörler Trabzonlu baþkanlar Trabzonlu futbolcular..Hep ayný adamlar..Trabzonspor Trabzonlular için bacasýz bir sanayi..Ekmek kapýsý...Peki ekmeði hak ediyorlar mý? Kendilerini geliþtiriyorlar mý? Trabzonspor'u çaðdaþlaþtýrabiliyorlar mý? Hayýr..30 yýldýr þampiyon olamamamýzýn sebebi bu adamlar..

Bir diðer konu memur kafasý..

Trabzonspor'u 30 yýldýr yönetenler bu kulübü baþarýsýzlýða alýþtýrmýþlar..Göreve gelen diyor ki benden öncekiler kulübü þampiyon mu yaptý da benden þampiyonluk bekliyorsunuz..O yüzden tipik bir memur gibi davranýyorlar..Nedir bu memur kafasý? Alternatiflerinin ve muhalefetin olmadýðýný bilirler zorlayaný rekabet ettireni yoktur rahatýna düþkündür keyfe keder iþ yapar risk almayý sevmez dolayýsýyla geliþime kapalýdýr memnuniyeti önemsemez..Mesela teþvik ve performans primi adý altýnda ödüllendirilmediði için hizmet kalitesini düþürürler..Dünyada bürokrasinin baþarýsýzlýðýnýn altýnda yatan nedenler memurlarýn bu özellikleridir..Sosyalist devletler ve sosyalizm bu zihniyet yüzünden çökmüþtür..Özel þirketlerin ya da özel sektörün daha kaliteli ve iyi hizmet vermesinin sebebi çalýþanlarýný zorlamasý teþvik etmesidir..Kapitalizmin deðirmenine su taþýyan geliþmeyi kaliteyi rekabeti saðlamlaþtýran sýnýf memur sýnýfý deðil giriþimcilerdir..Bunlarý Trabzonspor'a baþkan seçtiðimiz þahýslarýn kafa yapýsýný vurgulamak için yazýyorum..

Kaliteli kadro kuracaksýn kaliteli teknik adam bulacaksýn ve bu teknik adamýn etrafýný liyakat esasýna dayalý olarak iþ bilen bilimsel çalýþan kendini yetiþtirmiþ kiþilerle donatacaksýn..Takýmýn içindeki para edecek deðerli oyuncularýn yanýna çöp diye tabir ettiðimiz vasat oyuncularý yerleþtirirsen elindeki o para edecek oyuncularýn deðerinin düþeceðini bileceksin..Mesela kaliteli bir geri dörtlü kuracaksýn ki Uðurcan'ýn performansý bir týk daha yukarý çýksýn..Mesela Abdülkadir Ömür'ün etrafýný Sosa kalibresindeki adamlarla donatacaksýn ki çocuk geliþsin aðabeylerinden bir þeyler kapsýn..Sportif baþarý böyle gelir..Sportif baþarý elde etmeden borçlarýn eritilebileceðini sürdürülebilir bir ekonomi yaratýlabileceðini düþünmek ahmaklýktan baþka bir þey deðildir..Ýnsanlarý borcu düþürüyoruz oyuncularýn yýllýk maaþ bütçesini en aza indiriyoruz gibi masallarla kandýrmayacaksýnýz..

Alt yapýdan 5 6 çocuða 300 bin tl maaþ verip çingene pazarýndan düþük bütçeli kalitesiz topçularý takýma doldurup yýllýk maaþ bütçesini düþürdüm diye böbürlenmek icraat deðildir..Onu herkes yapar..

Geçen sene ne yapýlacaktý?

Kadro daðýtýlmayacak kaliteli bir teknik adamla anlaþýlacak taþ üstüne taþ koyulacaktý..Yani risk alýnacaktý para harcanacaktý..Fakat mikro milliyetçi kafa ile memur kafa yapýsý bu riski göze alamadý..

Mehmet Ali YILMAZ 97'de seçildiðinde kongrede þöyle dedi:"Trabzonspor'un rakipleri artýk Bayern Münih'dir Real Madrid'dir.." Bu dönemine göre fazla iddialý bir laftý ama bir Trabzonspor baþkanýnýn bunu söylemesi böyle düþünmesi gurur vericiydi büyük oynayacaðýz hissine kapýlmýþtýk..Tabii sonraki 4 senede Trabzonspor'u madara etti aleme o baþka konu tabi ama asýl önemli olan Trabzonspor'un þanýna büyüklüðüne yakýþýr laflar etmesiydi..Gerçekten de Yýlmaz'da para vardý ama egosu tavandý ayrýca etrafýndaki adamlar cahildi..

Uzun lafýn kýsasý Trabzonspor bu iki kafadan sýyrýlmadan baþarýlý olamaz..Neden þampiyon olamýyoruz sorusunun cevabý budur..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu orta saha transferinim önünde kim durdu ?
    Yöneticin durduysa neden onu da alýp gitmiyorsun ?
    Teknik adamýn durduysa neden onu da alýp gitmiyorsun ?
    Sen durduysan neden gitmiyorsun ?

Yani þu takýmýn en az 2 bana göre 3 kaliteli orta sahaya ihtiyacý var ve 10 stoper 10 forvetle lige girerken sadece 3 tane yedek kalibresinde orta saha ile lige girdiniz.

Camiada muhabir yok
    Hepsi aðustosta haber kapmak için kafasiný kuma sokuyor
    Sezona mal olan hata bir kere sorulmadý bunun sorumluluðu kimde diye
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Newton'u kovarlarsa akýllarýna tüküreyim. Adam çoðu yeni oyuncuyla bir sistem oturtmaya çalýþýyor ve bunu iþin baþýndan beri söylüyor. Zýrt pirt hoca deðiþtirip takýmý yaz boz tahtasýna cevireceksek iflah olmayýz. Býrakýn adam iþini yapsýn.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)