Sayfa 620 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 120 520 570 610 618 619 620 621 622 630 670 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 15,476 ile 15,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

2020 kýþýnda üç konuda soft power uygulayarak baþarýlý olmuþtu:

1) O dönem açýkça yazmýþtým, sonra ortaya çýktý. Harcama limitlerinin yükseltilmesi Koç ve Çebi'nin projesiydi. Açýk ve doðru çýkýþla Aðaoðlu mani olmuþtu.

2) Deprem sonrasý Malatya baþkanýnýn zýrvalarýný (Trabzonspor korktu, gelmiyor) kamuoyu önünde yedirmiþti.

3) Guilherme transferi...

Bugün Çebi yanýnda limiti arttýrmak istiyor.

Yapmayýn Sayýn Baþkan!

Trabzonspor;

* Yabancý sayýsý azaltýlýrsa,
    * Harcama Limitleri arttýrýlsa "rekabet avantajýný" kaybedecek.

Mesela Bankalar Birliði Anlaþmasý'nýn revizyonu bize o avantajý kaybettirdi ne yazik ki...

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

YABANCI SAYILARI

FB...15

GS...13

BJK...9

Trabzon...10

FORVET ALSAN çeteye bir darbe vururuz daha düzelemezler, bu kaostan onlar çýkamaz, biz EN BASÝT DURUMDA olanýz, Ekuban ve Djaniny sat FORVET AL FORVET
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maç öncesi millî mars okunur okunmaz o tartismaya açik, ama okunuyorsa protokole dönmek gibi saçma sapan bir sey olmaz olmamali, tartismaya kapali...
    Tamam teknik olarak itiraz etmiyorum..

ama ben maç kazanmak istiyorum..Þampiyonluk istiyorum..
    banane týrnak içinde bayraktan..marþtan..(tekrar belirtiyim görüþ olarak karþý deðilim)

yabancý futbolcuyum maça çýkacam derdim mesaj vermek mi maç kazanmak mý..
    heee gücümüz yetiyorsa herkesi döndürelim BAYRAÐA..bak buna itiraz etmem..
    ama yok.. bizi sallayan yok ..
    keza Bakasetasa bu Bayrak mevzundan saldýrýlar geldi..

bence önceliðimiz ve motivasyonumuz sahada kazanmak olmalý..
    bu görüþlerimi yýllarca milliyetçilik duygularý sömürülmüþ.. kullanýlmýþ..
    dünyanýn en net þikesinde ise ülkenin tüm olgularý tarafýndan kenara itilmiþ.. insanlar olarak düþün..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

abdullah avcý 28 hazirana kadar transferler yetiþsin demiþti sanýrým bakalým ne olacak.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Altyapýdan futbolcu çýkarabilmek için modern ve alttan üste doðru çok iyi organize edilmiþ bir sistemin/organizasyonun olmasý gerekiyor. Dünyanýn en aptalca beklentisi gereðini yapmadan sonuca ulaþma beklentisidir sanýrým.

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 senemiz boþa gitti. Ne profesyonelleþme adýna bir arpa boyu yol katedebildik...
    Bunlar yetmezmiþ gibi bir de yabancý kýsýtlamasý getirilmesi gerektiðini savunduyduk. Þimdi ne halt edicez bu yabancý kuralýyla, kimleri (yine) zengin edicez bakalým. Neremizden tutsak elimizde kalýyoruz.

Þu an bir planýmýz varmýþ gibi görünüyor. Tamamiyle Avcý efekti. Bugün Avcý gitse kulübün ne halt edeceði belli deðil. Kulüpte zihniyet devrimi olmadan bizd3n fazla bir cacýk olmaz arkadaþlar, benden demesi
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

baskan þikecýlerý kudurtucu modu acmis uefa cas ýfm onaylý þikecýsýnýz dýyerek

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

19 Haziran GS seçimini liseli karanlýk Þardan ekibi alýr, Burak Elmas komple Terimin ekibiymiþ gizli bþk Terim diyorlar, kýran kýrana gider, inþallah Terim kaybeder, sistemde herseyi yapabilen kiþidir kendisi, her kanalý her yolla açar...
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Forvet al ne forma býrakalým ne bayrak, boþalsýn TSclup

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    YABANCI SAYILARI

FB...15

GS...13

BJK...9

Trabzon...10

FORVET ALSAN çeteye bir darbe vururuz daha düzelemezler, bu kaostan onlar çýkamaz, biz EN BASÝT DURUMDA olanýz, Ekuban ve Djaniny sat FORVET AL FORVET
    Koita bildirildi, kötü deðil rotasyon için, ama as forvet almazsak hayal kurmayalým, böyle muazzam kadroya 1 forvet ligin içinden geçer.

Baþkan Aðaoðlu, 1 iyi forvet (Sörloth-Gomis-Abobakar seviyesi) alýrsan tarihe altýn harfle geçersin, almazsan okyanusu geçip derede boðulan olursun!
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Ege Kum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkan Koita için sorloth gelirkende tepki gösteriliyordu minvalinde cart curt bir açýklama yapacak gibi hissediyorum. ama bu transfer sorloth transferinden ziyade adobe transferine benziyor. eminim biz bu parayý vemeseydik bu adamý Karagümrük 500 bin euroya alýrdý.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.
    Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tesise su alcak para yok diye aðlýyordun, þimdi paralarý saçýyorsun. Ayýptýr.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Koita pahalý. Fakat...

'Akþam pazarý', 'tesiste euro bantlýyor' diye dalga geçenlerin eleþtirme hakký yok. Sizin istediðinizi yapýyor iþte. Sabah pazarý, kamp baþlamadan biten transferler...

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

koita soygunu açýklansýn!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Koita transferinde kimin cebine para girdiyse Allah belasini versin
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Ne kadar kolay 'hýrsýzlýk' iddiasýnda bulunuyorsunuz ya? Vallahi tebrikler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Hayýrlý iþler
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Gs de eþref kazandý gibi, Terim Arda dönemi bitmiþtir ve ülkenin çöp leþ ligi kodunu iyi bilen Terim olmadan Gs il 3 e giremez, Bjk zaten ittirerek þampiyon oldu ve Abobakar Cenk Ghezzal Rosieri kaybetti ilk 5 e giremez, fb konuþmaya deðmez

BAÞKAAAAANN BU SENE O SENE AL SÖRLOTH U BÝTSÝN

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

biz isin içinde varsak fb konusmaya degmez demek komik bence, kesinlikle tam onlarin ittirilip sampiyon edilme vakti de, umarim bu sefer buna izin vermeyiz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Anlaþýlan Avrupa kupasýnda Koita-Djaniny test edecek tutarsa transferi kapatacaksýn, kurtarmaz baþkan, Sörloth seviyesi forvet almazsan ilk 3 imkansýz...

Gayse Falcao-Mostafa-Babel-Kerem-Oðulcan ile giriyor ve 1 tane daha (Halil vb) alacak

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Koita transferinde kimin cebine para girdiyse Allah belasini versin
    Dün Fanatik'te Koita ile ilgili bir haber vardý. Maaþýnýn neden yüksek olduðu ile alakalý. Tepkilerden dolayý yönetim tarafýndan haber yaptýrýldýðý açýk ortada. Ancak yine de inandýrýcý deðil böyle kalitesi düþük bir futbolcu için verilen bu paralar.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Zaten Koita'yý yalan makinesine baðlasak ve konuþtursak, ya da mahþer gününde olan önümüze serilse yine de yönetim para yiyor diyenlerimiz olacaktýr. Sýkýntý yok.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Klüp kasasi yöneticilerin arka cebi deðildir tarzýnda bir açýklamasý vardý ilk geldiðinde. Koita maaþýnda umalim böyle bir durum olmasýn. Ilk geldiðinde neyi eleþtirdiyse birer birer hepsini yapýyor.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ali Koç açýklamasý: Fenerbahçe'ye þike yaptý diyenler fetö'ye hizmet etmektedir...

Baþkanýmýz ve kulübümüz bu açýklamaya misliyle karþýlýk verecektir.

Verecektir evet!! Verecek midir?

Fenerbahçe þike yapmýþ mýdýr? Evet sayýn baþkan söz sizde. Son dönemde sosyal medyada þikeci diyenlere dava açma tehditi savuruyorlar. Evet sayýn baþkan ve yönetim, þikeci dediði için dava açýlma ihtimali olan taraftarlarýn arkasýnda durabilecek misiniz?
    Konu erolizmts tarafýndan (22.06.2021 Saat 22:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

GS vs þikebahce yaz döneminde kongresini yapýyor bir biz akilli olduðumuzdan kongreyi Aralýk'ta yapýyoruz.

Bu kongreyi Aralýk ayinda yapmak için ilk kararý alan bunu uygulayan deðiþtirmek için çaba harcamayan benim gözümde kulübe ihanet ediyor.

Ben bu kadar amatörce yonetilmekten çok sýkýldým

Gerçekten artýk midem bulanýyor
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

@halilaziz61

Bu konuda kongre üyesi (üst düzey diyelim) biri yanýnda Baþkan Aðaoðlu varken bir açýklama yaptý. Neden Aralýk?

Dediði þey bir yere kadar mantýklý: Mayýs-Haziran gibi seçimli kongre olursa gelecek yeni yönetimin oyuncu arayýp, transfer edip yeni sezonu hazýrlanma ve bunun baþarýya götürme ihtimali; sezona hazýr baþlayýp Aralýk'da seçime giden yönetimin baþarýya götürme ihtimalinden daha zayýf, gibi bir açýklama yaptý. Yani seçimi kazanacak olan müstakbel yönetim Ocak gibi iþ baþý yaptýðýnda hem eski yönetimin planlý kadrosu ve hedefini devralmýþ hem de Ocak transfer dönemine eksik yerlere 1-2 takviye yapýp baþarýya gitme ihtimali çok yüksek.

Antitez olarak: Ne alaka kardeþim, Haziran'da seçime gidilirse gelecek yönetim zaten Nisan-Mayýs gibi planlarýný yapýp (transferler kast ediliyor muhtemelen ki öyle bir yönetim dünya üzerinde dahi 1 elin parmaklarýný geçmez) hazýr gelecek, transferleri 1 hafta içinde -tak tak tak açýklayacak. Aralýk ayýnda hedefe odaklanan takým es verip sekteye uðramamýþ, eski yönetimin teknik direktörünün kafasý "acaba iþ aktim sonlandýrýlacak mý?" sorularý ile karýþmayacak.

Denenmiþ olan denenmemiþ fikirlerden evladýr ancak Aralýk ayýnda yönetim deðiþikliði olmadýðý müddetçe bunu test etme olasýlýðýmýz yok þimdilik.
    Konu CEMEFKER tarafýndan (25.06.2021 Saat 11:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @halilaziz61

Bu konuda kongre üyesi (üst düzey diyelim) biri yanýnda Baþkan Aðaoðlu varken bir açýklama yaptý. Neden Aralýk?

Dediði þey bir yere kadar mantýklý: Mayýs-Haziran gibi seçimli kongre olursa gelecek yeni yönetimin oyuncu arayýp, transfer edip yeni sezonu hazýrlanma ve bunun baþarýya götürme ihtimali; sezona hazýr baþlayýp Aralýk'da seçime giden yönetimin baþarýya götürme ihtimalinden daha zayýf, gibi bir açýklama yaptý. Yani seçimi kazanacak olan müstakbel yönetim Ocak gibi iþ baþý yaptýðýnda hem eski yönetimin planlý kadrosu ve hedefini devralmýþ hem de Ocak transfer dönemine eksik yerlere 1-2 takviye yapýp baþarýya gitme ihtimali çok yüksek.

Antitez olarak: Ne alaka kardeþim, Haziran'da seçime gidilirse gelecek yönetim zaten Nisan-Mayýs gibi planlarýný yapýp (transferler kast ediliyor muhtemelen ki öyle bir yönetim dünya üzerinde dahi 1 elin parmaklarýný geçmez) hazýr gelecek, transferleri 1 hafta içinde -tak tak tak açýklayacak. Aralýk ayýnda hedefe odaklanan takým es verip sekteye uðramamýþ, eski yönetimin teknik direktörünün kafasý "acaba iþ aktim sonlandýrýlacak mý?" sorularý ile karýþmayacak.

Denenmiþ olan denenmemiþ fikirlerden evladýr ancak Aralýk ayýnda yönetim deðiþikliði olmadýðý müddetçe bunu test etme olasýlýðýmýz yok þimdilik.
    mantýklý olan kýsým da bana mantýklý gelmedi.
    önceki yönetim plan programýný devralma dediðimiz olgu sene yazýn da olabilir. Kaldý ki transfer yapmak isteyince bir ayda bile yapabiliyorsun.
    aralýk ayý yýlý mahvetmek bütün ümitleri ya da beklentileri gelecek yýla kaydýrmak üzere kurgulanmýþ bir oyun bana göre.
    Yönetimleri korumaya alýp takýmý umursamayan bir anlayýþ

aralýk kongresi olmuþ, yeni yönetim seçilmiþ bahane hazýr transferleri ben yapmadým, borç var seneye bizi görün.
    deðiþmez bu anlayýþ, eski yönetimden enkaz devraldýk bunlarý halletmek için uðraþýyoruz. bize sabredin, o ara takým büyük bir ivmeyle baþarýsýz sonuçlar alýr iddiasý tamamen kaybolur, oyunculara paralar ödenmez olur vs.

Aralýk kongresini savunan kongre üyesi sadece kendini düþünüyor takýmý deðil.
    o yüzden samimi deðiller.

takýmý düþünen mayýs sonunda kongre yapar.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)