Sayfa 588 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 88 488 538 578 586 587 588 589 590 598 638 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,676 ile 14,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence hiç uðraþma baþkan yarýn bas istifayý.

Bir tane çakma mafya gelsin takýmýn baþýna kimseyle seviþmeyen saða sola baðýrsýn. Karý gibi oynamýyoruz falan desin böyle mallýk aksýn kulüpten. Sonra þampiyonluðunu çalan adamlarla mitinglerde poz vermek için yarýþsýn ama, seviþsin onlarla. Biz bunu istiyoruz çünkü. Bize fazla bunlar.

Girip bir baþlýktaki ilk mesajlara baktým. 10. olsak iyi, küçüleceðiz, 10.luða oynayacak kadro kuruyoruz diyen adamlar bugün hiç utanmadan konuþuyor.

Zaten 1 Erol Bulut utanmýyor hakem konuþuyor, bir de geçmiþ 5-10 yýlý unutan bizim taraftar utanmýyor konuþurken.

Ne haliniz varsa görün.
    Ercan, çok boþ yapýyorsun abisi be
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Bence hiç uðraþma baþkan yarýn bas istifayý.

Bir tane çakma mafya gelsin takýmýn baþýna kimseyle seviþmeyen saða sola baðýrsýn. Karý gibi oynamýyoruz falan desin böyle mallýk aksýn kulüpten. Sonra þampiyonluðunu çalan adamlarla mitinglerde poz vermek için yarýþsýn ama, seviþsin onlarla. Biz bunu istiyoruz çünkü. Bize fazla bunlar.

Girip bir baþlýktaki ilk mesajlara baktým. 10. olsak iyi, küçüleceðiz, 10.luða oynayacak kadro kuruyoruz diyen adamlar bugün hiç utanmadan konuþuyor.

Zaten 1 Erol Bulut utanmýyor hakem konuþuyor, bir de geçmiþ 5-10 yýlý unutan bizim taraftar utanmýyor konuþurken.

Ne haliniz varsa görün.
    Son derece antipatik bir mesaj.

Ne anlattýðýn, nereye varmaya çalýþtýðýn da belli deðil.

Laf sokma derdindesin.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    olsun be, aðzý olan konuþuyor sonuçta burada.

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Laf sokma derdindesin.

Hak veriyorum yazdýðýna. Ama sýkýldým, gerçekten. Yani burada o kadar boþ ve sadece eleþtiri yapmak için konuþma durumu var ki artýk dayanýlmaz bir noktaya geldi kendi adýma.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

olsun be, aðzý olan konuþuyor sonuçta burada.

Hak veriyorum yazdýðýna. Ama sýkýldým, gerçekten. Yani burada o kadar boþ ve sadece eleþtiri yapmak için konuþma durumu var ki artýk dayanýlmaz bir noktaya geldi kendi adýma.
    Ýyi tarafýndan bakmaya çalýþ renktaþ. Eskisin zaten bilirsin buralarý. Böyle düþüncelere kapýlýnca kendini yorarsýn.

Bugun bir ara kalp ritmi 155 oldu benim. Ne için. Janini kafasýna göre sahada gezip tirliyon para kazansýn diye.

Ya 28 senedir okuyorum ben. Aldýðým para ay baþýnýnýn ilk saatinde bitiyor.

Bunlar için götümü yýrtýyorum her hafta, sonra bakýyorum instada kakara kikiri topçular

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý 14TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan dedimi hiç Anadolu takýmlarýndan da destek bekliyoruz diye. Demesi lazýmdý bakalým kimler þikayetçi kimler memnun hakemlerden tff den demesi lazýmdý

Baþkan bu sisteme itirazý olan bizimle yer alsýn dedi.
    Ama tahminim.kimse gelmeyecek bizimle beraber.
    En azindan trabzonspor camiasý sahip çýksa o da yeter.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Ýyi tarafýndan bakmaya çalýþ renktaþ. Eskisin zaten bilirsin buralarý. Böyle düþüncelere kapýlýnca kendini yorarsýn.

Bugun bir ara kalp ritmi 155 oldu benim. Ne için. Janini kafasýna göre sahada gezip tirliyon para kazansýn diye.

Ya 28 senedir okuyorum ben. Aldýðým para ay baþýnýnýn ilk saatinde bitiyor.

Bunlar için götümü yýrtýyorum her hafta, sonra bakýyorum instada kakara kikiri topçular
    Haklýsýn. Benim derdim baþka. Bu kulüple ilgili haddinden fazla eleþtiri alan hangi konu varsa ben onun yanýndayým. Yaþým 30. Bu kulüp þu kafa yüzünden senelerini kaybetti, doyamadýk boþ konuþmalara.

Benim gözümde iki tip Trabzonspor taraftarý var. Biri Erdal Hoþ gibiler, diðeri de o meþhur videoda 'Barmamk oglum teg oyna, sýcarým macýna daha gelmem, neaaaabaysýn' diyen tayfa. Ýkinci tayfaya katlanamýyorum, bu kadar.
    Konu jönts tarafýndan (05.03.2021 Saat 00:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Acayip derecede merak içindeyim kimler destek olacak. Hakemlerden dert yanmayan yok sonuçta...
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Günaydýn baþkaným Konuþmasýnýn sonunda "öyle deðil mi baþkaným" deyip Koç'una dönüp sormasýný bekledim de Koç yoðmuþ orda meðer

Yýrtýndýk durduk. Geç oldu ama güç olmasýn bari. Sen samimi bir þekilde doðrusunu yap ve yahut yapmaya çalýþ da biz her türlü senin arkanda dururuz. Seviþ, seviþ bir yere kadar. Anlamýþsýndýr umarým. "Öyle deðil mi baþk...!?" Ha! Burda yok sahi
    çok boþ yapýyorsun renkdaþ be
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Gökhan Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acayip derecede merak içindeyim kimler destek olacak. Hakemlerden dert yanmayan yok sonuçta...
    Bir nebze gs olur o da caný yandýðý için
    Türkiye'de bu düzenin deðiþmesini kimse istemez. Öyle þerefsiz bir duzen ki bir þekilde herkes içinde
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýronik.
    Naber?

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Baþkaným ilk fitili yaktýn, sevimsizleþtirirler ger çekil, sevimli birini ata, TFF VE ÝSTANBUL KLÜPLERÝ temalý o arkadaþ öne çýksýn!

Pr-Algý-uyandýrma iþi plansýz olursa HIRSIZLARIN HAMLESÝYLE rezil olan sen olursun!!! (Ör: þike, sonuç çupamýzu verun oldu)
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þimdi tek tek tüm sayfalarý okuyamam ama þunu ifade etmek gerekir ki eleþtiri yeri geldiðinde çok sert yapýlmalý.Yalakalýk zaten moda olmuþ,forumun bir farký olmalý.Baþkaný tanýmayýz etmeyiz ama yanlýþ yaptýðýnda bunu söylemezsek o zaman bizim burada yazmamýzýn bir anlamý kalmaz.En aðýr eleþtirenlerden birisi benim hatta hakaretten dolayý çok da ceza yedim ama bunlarý baþkana karþý özel bir kinim olduðundan yapmadým.Belki de Usta yanlýsý olup da baþkana sallayanlar vardýr onlardan da deðilim.

Baþkanýn fýfaya gidiyoruz sözünü destekliyorum ve baþarýlý buluyorum.Kulübün hakkýný savunmak gerekiyor yoksa bunlar þampiyonluklarý çalmaya devam edecek.Ben yapamam,o yapamaz,þu yapamaz dersek hiçbir yere varamayýz.Ben bugün o koltukta oturuyor olsam ne yapardým inanýn bilmiyorum,orada nasýl bir baský altýndalar onu da bilmiyorum ama þunu söylemem gerekiyor.Tarihte her zaman cesur olanlar konuþulmuþtur.Kurtuluþ Savaþýnda Atatürk rol almasaydý þuan bu ülkenin % 80 i yabancýlarýn elinde olacaktý.Aðaoðlunun kiþisel iþleri olabilir,þirketi olabilir vs. bunlarý anlýyorum ama biz de burada genç taraftarlar olarak baþkandan kulübümüzü savunmak için elinden geleni yapmasýný bekliyoruz.Burada resmi þampiyonluk görmemiþ insanlar var.Trabzonspor büyüklerle seviþerek bir yere varamaz,büyüklerle savaþarak bir yere varabilir.Gerekirse medyaya,rakip takýmlara,rakip baþkanlara,hakemlere hepsine ayarý vereceksin.Aleyhinde kararlar çalarlarken herkes korkacak.Biz lehimize karar çalsýnlar demiyoruz tabiki ama biraz caydýrýcýlýðýmýz olsaydý geçen hafta Cüneyt ve Yaþar denilen çakallar bizi doðrayamazlardý.Yan hakemler dahil defalarca kasýtlý hatalý kararlar verdiler.Yine önümüzü kestiler.

Baþkana kimler destek olur bilmiyorum.Ülkede herkes birþeylerden korkuyor heralde kimse birþeye cesaret edemiyor ama bu noktada birilerinin birþey yapmasý lazým.Hakem çetesi yüzünden yýllardýr puanlarýmýz çalýnýyor,sezona girerken bile kýrmýzý ve penaltýlarla doðranarak girdik beþiktaþ maçýnda.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (05.03.2021 Saat 13:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi tek tek tüm sayfalarý okuyamam ama þunu ifade etmek gerekir ki eleþtiri yeri geldiðinde çok sert yapýlmalý.Yalakalýk zaten moda olmuþ,forumun bir farký olmalý.Baþkaný tanýmayýz etmeyiz ama yanlýþ yaptýðýnda bunu söylemezsek o zaman bizim burada yazmamýzýn bir anlamý kalmaz..
    Yanlýþ yaptýðýnda eleþtiri, doðru yaptýðýnda destek. Doðrusu bu.. Eyvallah.
    Yalnýz burada olan þu, doðru yaptýðýnda sus, yanlýþ yapýldýðýnda eleþtir.
    Sonrasýnda baþka doðrular yapýldýðýnda eski yanlýþlarý tekrar gündeme getirerek eleþtirmeye devam et.
    Bir daha da asla doðrularý görme...

E sýktý doðal olarak!

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

helal olsun cok iyi konsumus baskan !

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

þimdi hakemleri vs leri ve kaybedilen puanlarý seyretmeye baþlayabilirsiniz
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý M.Kýlýç50 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok boþ yapýyorsun renkdaþ be
    Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýronik.
    Hamsi turpla yenir uþaklar. Cenkhan, sen istediðin þeyle yiyebilirsin kardeþim sana her þey serbest zaten
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Çok ciddiye almasak mý? Bakýnca nerde sahtekar-omurgasýz-hýrsýz var 3 büyütülmüþ tarafýnda, özellikle de Karadenizli olanlarý tam sistem köpeði+Trabzon düþmaný

Ergun gürsoy
    Haluk Ulusoy
    A Albayrak
    AN Çebi
    May

Mng

vs vs

bunlarýn hepsi devþirilmiþ-güce taparcasýna köpeði olmuþ-memleketini satan, çalan, içerden yýkan tipler, bunlarla uðraþacak kadar düzgün adam bu ülkede yok galiba
    Konu HasanTezel tarafýndan (05.03.2021 Saat 20:56 ) deðiþtirilmiþtir.

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

çok ironik gerçekten baþkanýn konuþmasýnda tespitler var hukuki hak arayýþýndan bahsediliyor maç hakkýndada normal bir kritik yapýlmýþ

bunun neresi ceza kurulluk ki

asýl kurula sevk ceza gerektiren bir durum olur olsa olsa...
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Haklýsýn. Benim derdim baþka. Bu kulüple ilgili haddinden fazla eleþtiri alan hangi konu varsa ben onun yanýndayým. Yaþým 30. Bu kulüp þu kafa yüzünden senelerini kaybetti, doyamadýk boþ konuþmalara.

Benim gözümde iki tip Trabzonspor taraftarý var. Biri Erdal Hoþ gibiler, diðeri de o meþhur videoda 'Barmamk oglum teg oyna, sýcarým macýna daha gelmem, neaaaabaysýn' diyen tayfa. Ýkinci tayfaya katlanamýyorum, bu kadar.
    Hpcam..Baþkan kesinlikle gitmesin..ama eleþtirilerden de ders çýkarsýn ve kendini deðitirsin bence..yeni gelen daha iyi olmayacak..
    çünkü bu Baþkan sportif direktör gibi gerektiðinde tek tek futbolcularlada ilgileniyor..

eleþtiri kýsmýna gelince bende çok eleþtiriyorum ve muhtemelen de devam edecem..
    kulübü gerçekten ezdiriyor..
    konuþmanýn ..cevap vermenin..insanlarý ve kamuoyunu ikna etmenin gücüne inanmýyor..

çaðatay96
    Bu adam bana gucsuz oldugumuzu isyan etmemin boþ olduðunu ögretti. Savassam da kazanmayacagimi. Yani bu adam TS ruhumu öldürdü

biz saha dýþýnda bunlarla baþedemeyiz..
    sahada güçlü olmalýyýz..
    geçen yýl þampiyonluða pynayan takýmdan ..4 istanbul takýmýna hiç yenilmeyen takýmdan hepsine yenilen takýma dönüþünce eleþtirilir..

............

Hocam gerçenden akýllý adam þöyle yapar..
    ya saha dýþýnda güçsüsüz dedim ama sen akýllý ol doðruyu konuþ bak bakalým saha dýþýnda da ne kadar etkili olacaksýn..
    twitterda hakemin ismi geçiyor çýk maçtan önce deki ne iþ..bunu demek çok mu zor..
    bjkye bakýyorum bi yöneticisi var maçtan sonra çýkýyor..maçlarýný kazanmýþlar ama adamda en ufak ..gülme..sevinme..kendi takýmýna ..hocasýna laf atma yok..
    hakem faulumuzu vermedi..rakibin sarýsýný vermedi..rakip sert oynadý hakemler buna müsade etmesin falan ileri yatýrým laflarý..
    eeee bizim baþkan çýkýyor..yorumcu gibi takým iyi oynamadý daha iyi oynamalýyýz..þimdi önceki Hoca alýndý bu laftan..Bu Hocada alýnýrsa ne olacak..
    neyse çok uzun yazdým..
    Konu alperrr tarafýndan (05.03.2021 Saat 23:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yiðidi öldür hakkýný yeme
    Baþkaný ilk defa bu kadar düzgün, akýcý ve kararlý konuþurken gördüm.
    Helal olsun, umarým bir þeylerin deðiþmesi için ön ayak olur
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hpcam..Baþkan kesinlikle gitmesin..ama eleþtirilerden de ders çýkarsýn ve kendini deðitirsin bence..yeni gelen daha iyi olmayacak..
    çünkü bu Baþkan sportif direktör gibi gerektiðinde tek tek futbolcularlada ilgileniyor..

eleþtiri kýsmýna gelince bende çok eleþtiriyorum ve muhtemelen de devam edecem..
    kulübü gerçekten ezdiriyor..
    konuþmanýn ..cevap vermenin..insanlarý ve kamuoyunu ikna etmenin gücüne inanmýyor..

çaðatay96
    Bu adam bana gucsuz oldugumuzu isyan etmemin boþ olduðunu ögretti. Savassam da kazanmayacagimi. Yani bu adam TS ruhumu öldürdü

biz saha dýþýnda bunlarla baþedemeyiz..
    sahada güçlü olmalýyýz..
    geçen yýl þampiyonluða pynayan takýmdan ..4 istanbul takýmýna hiç yenilmeyen takýmdan hepsine yenilen takýma dönüþünce eleþtirilir..

............

Hocam gerçenden akýllý adam þöyle yapar..
    ya saha dýþýnda güçsüsüz dedim ama sen akýllý ol doðruyu konuþ bak bakalým saha dýþýnda da ne kadar etkili olacaksýn..
    twitterda hakemin ismi geçiyor çýk maçtan önce deki ne iþ..bunu demek çok mu zor..
    bjkye bakýyorum bi yöneticisi var maçtan sonra çýkýyor..maçlarýný kazanmýþlar ama adamda en ufak ..gülme..sevinme..kendi takýmýna ..hocasýna laf atma yok..
    hakem faulumuzu vermedi..rakibin sarýsýný vermedi..rakip sert oynadý hakemler buna müsade etmesin falan ileri yatýrým laflarý..
    eeee bizim baþkan çýkýyor..yorumcu gibi takým iyi oynamadý daha iyi oynamalýyýz..þimdi önceki Hoca alýndý bu laftan..Bu Hocada alýnýrsa ne olacak..
    neyse çok uzun yazdým..
    Ya baþkanýn kamyon yüküyle hatasý var. Artýsý, eksisi konuþulur bu ayrý bir konu. Fakat öyle saçma þeyler konuþuluyor ki benim adamý eleþtiresim gelmiyor. Konuyu daðýtmak istemem ama aynýsý Ünal Hoca'ya yapýldý.

Ünal Karaman'ýn kötü bir thoca olduðunu düþünüyorum. Hatta devam etseydik kesinlikle þampiyonluk falan alacaðýmýzý düþünmüyorum. Fakat ona da o kadar haksýz ve yersiz eleþtiri yapýldý ki o günlerde benim içimden eleþtiri yapmak gelmiyordu. Herkes haddini bilsin ya.

Adam diyor ki baþkan þampiyonluðu sattý. Hoþt derler adama en hafif tabirle. FB maçýný siyasilere sattý diyor adam. Biri diyor ki iþte Tamer Turna ile anlaþmýþ ama araya girmiþler Avcý gelmiþ. Sanki Aðaoðlu'nun özel kalemi de attýðý her adýmý biliyor.

Biri ortaya bir 'þirket' muhabbeti attý, 1 hafta o konuþuldu. Yok efendim þirketleri var da o yüzden konuþamaz. E þimdi çýkýp masaya koydu baþkan malzemeyi. O zaman da çýkýp o malzemeden kendi payýný alacaksýn, yok öyle boþ boþ konuþmak. (Sen dili ile konuþuyorum, sana demiyorum yanlýþ anlama sakýn.)

Aðaoðlu benim babamýn oðlu deðil. Sesini canlý duymuþluðum, yüzünü yakýndan görmüþlüðüm yoktur. Bana ne Aðaoðlu'ndan. 1996 yýlýndan bu yana kendimin farkýnda olarak Trabzonspor'la ilgileniyorum. Sadri Þener'in ilk zamanlarý ve Aðaoðlu dönemi. Daha iyisi yok þimdilik. Ýnsaf ya.
    Konu jönts tarafýndan (06.03.2021 Saat 01:48 ) deðiþtirilmiþtir.

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Laf sokma derdindesin.
    adam çok iyi bi þekilde anlatmýþ. Sen afrikada kala kala Türkçeyi unutmuþsun.
    Burada bir kiþi saçmalýyorsa o da baþýndan sonuna kadar sensin.

Nasýl seni banlamýyorlar hayret ediyorum.. her tarafýn itici her tarafýn antipatik.. 14 senelik bmn üyeliðimde gördüðüm buraya yakýþmayan tek þahýssýn.
    u will need justice at the end..

karabela - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Ben de sizin gibi düþünüyorum burada bazý arkadaþlar eleþtiri yaparken sadece dedikodular üzerinden gidiyor. Yaþým neredeyse 40 oldu, belki de gördüðüm en iyi Baþkan Aðaoðludur ama eleþtiri yapýlmasý gerekirken kýrýp dökülüyor her þey. Bir de ayaðý yere basmayan sürekli tahkir edici, aþaðýlayýcý mesajlarý gördükçe þu baþlýða girip okumak istemiyorum. Mantýklý eleþtiri görmeyince bu mesajlarý yazan arkadaþlara saygým da kalmýyor mesajýný görünce okumadan geçiyorum çünkü vakit kaybý oluyor ve canýmýz sýkýlýyor. Yapýcý eleþtiri görünce insanýn forumda daha çok vakit geçiresi geliyor. Velhasýlý kelam insan mümkün olduðunca kendi sözünün deðerini düþürmemelidir.

Ya baþkanýn kamyon yüküyle hatasý var. Artýsý, eksisi konuþulur bu ayrý bir konu. Fakat öyle saçma þeyler konuþuluyor ki benim adamý eleþtiresim gelmiyor. Konuyu daðýtmak istemem ama aynýsý Ünal Hoca'ya yapýldý.

Ünal Karaman'ýn kötü bir thoca olduðunu düþünüyorum. Hatta devam etseydik kesinlikle þampiyonluk falan alacaðýmýzý düþünmüyorum. Fakat ona da o kadar haksýz ve yersiz eleþtiri yapýldý ki o günlerde benim içimden eleþtiri yapmak gelmiyordu. Herkes haddini bilsin ya.

Adam diyor ki baþkan þampiyonluðu sattý. Hoþt derler adama en hafif tabirle. FB maçýný siyasilere sattý diyor adam. Biri diyor ki iþte Tamer Turna ile anlaþmýþ ama araya girmiþler Avcý gelmiþ. Sanki Aðaoðlu'nun özel kalemi de attýðý her adýmý biliyor.

Biri ortaya bir 'þirket' muhabbeti attý, 1 hafta o konuþuldu. Yok efendim þirketleri var da o yüzden konuþamaz. E þimdi çýkýp masaya koydu baþkan malzemeyi. O zaman da çýkýp o malzemeden kendi payýný alacaksýn, yok öyle boþ boþ konuþmak. (Sen dili ile konuþuyorum, sana demiyorum yanlýþ anlama sakýn.)

Aðaoðlu benim babamýn oðlu deðil. Sesini canlý duymuþluðum, yüzünü yakýndan görmüþlüðüm yoktur. Bana ne Aðaoðlu'ndan. 1996 yýlýndan bu yana kendimin farkýnda olarak Trabzonspor'la ilgileniyorum. Sadri Þener'in ilk zamanlarý ve Aðaoðlu dönemi. Daha iyisi yok þimdilik. Ýnsaf ya.
    “Yolun karþýsýnda söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktýr.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)