Sayfa 651 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 151 551 601 641 649 650 651 652 653 661 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 16,251 ile 16,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sloganý beðenmedim ama bu güzeldi.

Baþkaným dikkat et. Isýra bilir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkaným dikkat et. Isýra bilir.

Farklýyýz.
    Karakterimizle þampiyon olduk.

DUYDUN MU KOÇ'LARIN ALÝ
    ÞÝÞÞÞÞÞTTTTT
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

akþam ki kayseri maçý fragmandý.

Önümüzdeki sene çoðu deplasmanda ayný olaylar baþýmýza gelecek. Yalý çocuðu 1 aydýr algý yapýyor meyvelerini verdi.

Çok güçlü bir kadro kurulmalý.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    akþam ki kayseri maçý fragmandý.

Önümüzdeki sene çoðu deplasmanda ayný olaylar baþýmýza gelecek. Yalý çocuðu 1 aydýr algý yapýyor meyvelerini verdi.

Çok güçlü bir kadro kurulmalý.
    3 büyütülmüþün ayný pisliðin farklý versiyonlarý olduðunu bu þampiyonlukta bir kez daha görmüþ olduk.

Peki þu 5 takýma ne demeli?

Sivas, Konya, Antalya, Malatya ve Kayseri takýmlarýna ise bundan sonra acýmak yok.

Amatöre kadar yollarý var Satýlmýþþehir gibi
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Standart Trabzonsporumuz'un Baþkaný Ahmet Ali Aðaoðlu!

ali koç denen ahlak kanseri adam kin ve nefret söylemleriyle Trabzonu ve Trabzonsporu ötekileþtirme operasyonu yapýyor.
    Medya ve siyasileri de arkasýna almýþ büyük bir algý operasyonu yaparak müthiþ bir antipati oluþturdu. Kimseden gram ses çýkmýyor. Suç iþliyor resmen. Bizim halkýmýz zaten lince hazýr bir þekilde bekliyor. Dünkü Kayseri maçý en iyi örnek.
    Gelecek sezonun hazýrlýklarý bunlar. Çok tehlikeli sular.
    Yönetim ciddiye almayarak doðru olaný yapýyor fakat medyada vs. kamoyuna açýklama yapacak kiþiler lazým.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ali koç denen ahlak kanseri adam kin ve nefret söylemleriyle Trabzonu ve Trabzonsporu ötekileþtirme operasyonu yapýyor.
    Medya ve siyasileri de arkasýna almýþ büyük bir algý operasyonu yaparak müthiþ bir antipati oluþturdu. Kimseden gram ses çýkmýyor. Suç iþliyor resmen. Bizim halkýmýz zaten lince hazýr bir þekilde bekliyor. Dünkü Kayseri maçý en iyi örnek.
    Yönetim ciddiye almayarak doðru olaný yapýyor fakat medyada vs. kamoyuna açýklama yapacak kiþiler lazým.
    Þirazesi kaymýþ
    Þýmarýk
    Yalý
    Çocuðu
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Forumda 1 haftadýr anlatmak istediðim olayýn özeti.

Bu yalý çocuðuna haddini bildirmek lazým. Ýþ farklý yerlere gidiyor.

Anadoludaki çift takýmlýlar bizim maçlara gelip böyle dün akþam ki gibi provokasyon yapacak.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Sahi ne olacak bu yabancý sýnýrý?

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baþkan buralarý okuyorsa baþkaný birileri uyarmasý lazým

hangi konuda ?

ahmetcan kaplan

birileri (avrupa kulüpleri) ahmetcaný deðerini bulmadan ucuza kapatmaya çalýþýyor sanýrým,aman abi,dikkat etmek lazým,

900 dakika oynadý tm deðeri 1.4 milyon avro ,daha çaylak diyerek 5-6 milyon avrolara býrakmamak lazým

genelde bütün uyanýk avrupa kulüpleri bu anlarý bekler,oyuncu zirveye çýkmamýþtýr ve çok gençtir az oynamýþtýr,oyuncuyu 5-6 milyon avroya kapatýrýz,tahminim böyle düþünüyorlar,

ha potansiyelini bulmadan potansiyel bonservis ücreti veriyorlarsa (20 milyon avrodur bu),satarsýn düþünmeden,ama ahmetcan 5-6 milyon avrolara satýlacak oyuncu deðil,1 yýl oynatýp zaten potansiyel deðerini bulacak,yani 20 milyon avro,yada bir avrupa kulübü potansiyel deðerini görüp 1 yýl beklemeden 20 milyon avroya alacak,

bizde genelde þöyle düþünülür, ''1000 dakika ligde oynatýp 5-6 milyon avro kar yaptýk'' yok hocam,kar deðil zarardasýn,deðerli oyuncunu ucuza yolladýn,lille yada baþka bir avrupa takýmý ne yapacak,6 milyon avroya aldýðý oyuncuyu 40 milyon avroya satacak,kar eden lille olacak hocam

neden 20 milyon avro rakkam belirledim,süper lig bunun nedeni,süper ligde yurt dýþýna satýþ üst sýnýrý 20 milyon avro oluyor,oyuncunun deðeri isterse 40 milyon avro olsun,süper lig deðer düþürüyor,haliyle üst sýnýrý bekleyeceksin oyuncu satarken
    Konu jairzinho tarafýndan (14.05.2022 Saat 02:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

AHMET AÐAOÐLU'NUN ENLERÝ!

En heyecanlandýðý maç?

Hemen her maçta çok heyecanlanýyorum ama belli etmiyorum.

En mutlu olduðu an?

Antalyaspor’la oynadýðýmýz þampiyonluk maçý, hakemin bitiþ düdüðü ve o coþku patlamasý.

Þampiyonluða en çok inandýðýmýz maç?

Maç olarak deðil de Þubat ayýnýn ikinci haftasý biz bu iþi bitirdik dedim.

Þampiyonluðu en çok kim görsün isterdiniz?

Bu þampiyonluðu beklerken hayatýný kaybeden tüm Trabzonsporlular görsün isterdim.

Bu sezon en üzüldüðünüz olay?

Puan kaybettiðimiz her maça çok üzülüyorum ama olay olarak Gervinho, Edgar, Peres gibi oyuncularýmýzýn uzun süreli sakatlýklarý.

Bu sezon en zorlandýðýnýz transfer?

Cornelius ve Visca’da çok zorlandýk, bonservisleriyle alakalý.

Trabzonspor dýþýnda en beðendiðiniz oyuncu?

Ben oyuncuyu ancak Trabzonspor formasý giydiði zaman beðeniyorum.

Avrupa'da en beðendiðiniz futbolcu?

Messi-Ronaldo kýyaslamasý çok popülerdi. Ben Messi diyorum.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Yiðit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    AHMET AÐAOÐLU'NUN ENLERÝ!

En heyecanlandýðý maç?

Hemen her maçta çok heyecanlanýyorum ama belli etmiyorum.

En mutlu olduðu an?

Antalyaspor’la oynadýðýmýz þampiyonluk maçý, hakemin bitiþ düdüðü ve o coþku patlamasý.

Þampiyonluða en çok inandýðýmýz maç?

Maç olarak deðil de Þubat ayýnýn ikinci haftasý biz bu iþi bitirdik dedim.

Þampiyonluðu en çok kim görsün isterdiniz?

Bu þampiyonluðu beklerken hayatýný kaybeden tüm Trabzonsporlular görsün isterdim.

Bu sezon en üzüldüðünüz olay?

Puan kaybettiðimiz her maça çok üzülüyorum ama olay olarak Gervinho, Edgar, Peres gibi oyuncularýmýzýn uzun süreli sakatlýklarý.

Bu sezon en zorlandýðýnýz transfer?

Cornelius ve Visca’da çok zorlandýk, bonservisleriyle alakalý.

Trabzonspor dýþýnda en beðendiðiniz oyuncu?

Ben oyuncuyu ancak Trabzonspor formasý giydiði zaman beðeniyorum.

Avrupa'da en beðendiðiniz futbolcu?

Messi-Ronaldo kýyaslamasý çok popülerdi. Ben Messi diyorum.

Ben oyuncuyu ancak Trabzonspor formasý giydiði zaman beðeniyorum. BAYILDIM BU CÜMLEYE. DOZER CEMÝLVARÝ EFSANE BÝR SÖZ
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

AHMET AÐAOÐLU'NA MEKTUPLAR 1 (yabancý kuralý)

yabancý kuralý konusunda kafamda yeni projeler geliþti

malum en sonki projem :

12+8+sýnýrsýz(30 yaþ altý)

12 : yurt dýþý alt yapýlý oyuncu

8: ülke alt yapýlý oyuncu

sýnýrsýz : kulüp içi alt yapýlý oyuncu (30 yaþ altý olanlar)

bu þekil 3 kategoriye ayýrmak geniþ kadro planlamasý yaparkende problem yaratabiliyor,gereksiz þekilde nitelik deðilde niceliðe kafa yoruyorsun kadro mühendisliði yaparken,ordan 3 al burdan 5 al ,gerek yok abi

son önerim nedir peki?

kategori sayýsýný 2 ye indirdim

1- kulüp alt yapýlý oyuncular

2- diðerleri

18 + sýnýrsýz (30 yaþ altý)

18 : yabancý oyuncu+ülke içi alt yapýlý oyuncu+gurbetçi oyuncu (yani kulüplere bu konuda serbestiyet verdim,isteyen 18 yabancý +sýfýr ülke içi alt yapýlý oyuncu + sýfýr gurbetçi oyuncu tercihi yapabilir , isteyen 8 yabancý + 8 ülke içi alt yapýlý oyuncu+ 2 gurbetçi oyuncu tercihi yapabilir,bunu tercih etmemin nedeni niceliði yani matematiði devre dýþý býrakýp niteliði ön plana almak
    ülke içi alt yapýlý oyuncu ile yurt dýþý alt yapýlý oyuncu birleþtirdim ve 18 sayýsý ile sýnýrladým

sýnýrsýz : kulüp içi alt yapýlý oyuncu (30 yaþ altý olmak þartýyla)

kulüp içi alt yapýya önem vermeyenler daha dar kadro ile uzun maratonu yüremek zorunda kalacak, u19 ligleri önem kazanmalý

malum geniþ kadro 11+11 = 22 oyuncu ile planlanýr,kulüplerde, bu sistemle 4 alt yapý oyuncusu en kötü ihtimalle yedek oyunculuða terfi ediyor,

alt yapý oyuncularýna 30 yaþ altý sýnýrý koydum,çünkü kulüpler sýrf alt yapýdan diye 30 yaþ üstü oyuncularý transfer etmesin,22 yi tamamlamak adýna,

ha 30 yaþýný geçmiþse alt yapý oyuncusu onu 18 in içinde yazabilirsin (tabi 18 rakkamý gene aþmayacak)

sistem cl ye oldukça yakýn, þampiyonlar ligi A listesi verirken kural þu : 17+4+4

17 : yurt dýþý alt yapýlý oyuncu (gurbetçiler bu listeye girer)
    4: kulüp içi alt yapýlý oyuncu (zorunlu)
    4: ülke içi alt yapýlý oyuncu

18+ sýnýrsýz kulüp içi alt yapýlý oyuncu (30 yaþ altý) ,yapmamýn baþka bir sebebi ise ülkede saçma sapan bonservis ücretlerinin ortaya çýkmasý,inanýlýr gibi deðil,misal kendisini ispat etmemiþ eren elmalý için konuþulan bonservis rakkamlarý 4-5 milyon avro,bu nedir aga,bu rakkamýn nedenlerinden biri yerli olmasý,sadece yerli olmasý deðil tabi,ama buda var,kulüpler denetim altýnda olmadýðý için indiragandi olaylarý oluyor ve fiyatlar artýyor,indiragandi olmasa bile sen iyi niyetli þekilde yerli bir oyuncuya talip olsan acayip bonservis talep ediliyor

geniþ kadroyu 18 sayýsý ile sýnýrlamanýn baþka bir avantajý ise kulüpler çok fazla transfer yapýyor aga,geniþ kadrolar bazen 28 oyuncu oluyor ve misal bir mevkide 3 yüksek maaþlý oyuncu oluyor,tam bi kaynak israfý,18 rakkamý bunun önüne geçiyor

en son bjk ye bakalým ,cl ye nasýl liste vermiþ

https://www.ntvspor.net/futbol/besik...agoj%20Vida%2C

4 kulüp içi alt yapýlý oyuncu : ersin,serdar saatçi,rýdvan yýlmaz,necip uysal
    4 ülke içi alt yapýlý oyuncu : mert günok,salih uçan,mehmet topal,umut meraþ
    17 : yabancý ve gurbetçi oyuncular var

imdi 18+sýnýrsýz sisteminde kulüplerde 18 in içinde mutlaka(zorunlu deðil bu ama 4-5 ülke içi yerli olur genelde,gs de kerem bizde dorukhan misal) 4-5 ülke içi alt yapýlý oyuncu olacaðý için cl ye liste verirken sýkýntý olmayacaktýr,

asýl sýkýntý kulüpler alt yapý oyuncularýna önem vermediði için 4 ismi sadece listede bulunsun diye yazdýrýyorlar,genelde 17+4 (ülke içi) 21 oyuncu yazdýrýlýr ve kadro darlaþýr

18+sýnýrsýz sisteminde kulüp içi alt yapýlý oyuncu daha önem kazanacaðý için cl listesini doldurmak için deðilde nitelikli olduðu için yazýlacak
    misal bjk de 4 isimden 2 si ilk 11 oyuncusu (rýdvan ve ersin),bu oyuncularýn sayýsý daha da artabilir

umarým ahmet aðaoðlu kulüpler birliðinde bu önerileri sunar ve tartýþmaya açar diye buraya yazdým
    Konu jairzinho tarafýndan (18.05.2022 Saat 20:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Anýt iþinde sessizlik vardý, inþallah hýzlanarak devam eder.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý hay1699 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anýt iþinde sessizlik vardý, inþallah hýzlanarak devam eder.
    öncelikle Hacýosmanoðluna bulaþsýnlar veya bir þey desinler istemem ama..
    Adamýn kendisi bu kampanya ya katýlmalýydý..hem kulübün içine etti hemde menfaat saðladý..

Muharrem Usta bence kesinlikle katýlýr veya katýlýrdý ama yönetime bakýþý ters olabilir..o da yönetimin tutumundan dolayý..

heralde para verecek potansiyel kiþilere ulaþan... kulüpte görevli kimse yok ..bu iþlerde yýrtýk olmak lazým..
    bizim kulüp her konuda olduðu gibi bu konuda da ASÝL davranýyým diyor anladýðým kadarýyla..(Ya da çok Kibirli)
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Kulüpler Birliði Baþkaný Ahmet Aðaoðlu, Kulüpler Birliði Toplantýsýnýn ardýndan gündemle ilgili açýklamalar yaptý.

Aðaoðlu'nun açýklamalarý þu þekilde;

"18 kulüp baþkanýnýn katýlýmýyla bir toplantý gerçekleþtirdik. TFF Baþkanlýðý için muhtemel adaylarla bir görüþme yapacaðýz. Ardýndan bir yol haritasý çizeceðiz."

"Transfer dönemine yaklaþmýþken hala yabancý kuralýyla ilgili bir netlik yok. Bu çok önemli bir durum. Avrupa'da ön eleme maçlarý oynanacak. Kulüplerimiz acil olarak yabancý oyuncu mu transfer edecek, yoksa kadrosundaki yabancýlarý mý gönderecek?"

"TFF Baþkanlýðý için bir an önce resmi adaylýk açýklamasý bekliyoruz."

"Masouras için teklifimizi sunduk"

Transfer açýklamasýnda bulunan Aðaoðlu, "Giorgos Masouras için teklifimizi sunduk. Ancak Olympiakos 8 milyon euro istiyor. Bu bizim için fazla ama temaslarýmýzý kesmiyoruz. Görüþmelere devam edeceðiz." dedi.

Trabzonspor bilindiði üzere devre arasýnda Yunan oyuncu için giriþimlerde bulunmuþtu.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Helal olsun size
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Öncelikle þampiyonluk için kutlarým. En çok eleþtirenlerden biriyimdir. Lille Baþkaný için söylediklerini eleþtirdim fakat Adil Gevrek'in aðzýnýn payýný verdiðinde destekledim. Bankalar Birliði anlaþmasýnda Ali Koç ve diðerleriyle hareket ettiðinde (Rekabet avantajýmýz varken, ki o zaman altýný çizdiðim avantaj bugün Trabzonsporlular haricindekilerce bile söyleniyor) eleþtirdim; iki sezon önce devre arasýnda Fb ve Bjk'nin limit artýþýna karþý durduðu için alkýþladým. Vakalarý uzatmayacaðým. Kimsenin uþaðý, adamý, kurþun askeri deðilim. Adamcý olmadým.
    Alanya'da yaptýðý yanlýþtý. O yanlýþlardan nice doðrular çýkararak makamýnýn gerektirdiði gibi camiayý güler yüzüyle temsil etti. Bu bile önemli...

Geleyim Aðaoðlu'nun Türk futbolunda diðerlerinden farklý olduðu noktaya: Para yönetimi.

Hep maruz kalýrdým, "Muhasebeci misin?" sorusuna. Deðilim ama bütçe nedir ve nasýl yönetilir bilirim. Yatýrým, maliyet, verimlilik...

Ýmza töreninde forma satmasýyla dalga geçildi. Bu önemli deðil. Roma'yla oynarken sahada Hamsik ve Gervinho varken bilet fiyatlarýna laf edildi. Bu da önemli deðil. Dorukhan'ýn kontratý, Yunus, Diabate, Gervinho vs. Bunlar eleþtirilebilir. Tercihtir. Newton tercihini de Avcý tercihini de yapan odur. Sorloth'u da Afobe'yi de alan odur.

InBusiness Dergisi'ne verdiði röportajý okuyunca daha da emin oldum. Trabzonspor için en kritik yazý yaþayacaðýmýzý yazýyorum. Trabzonspor'un geleceðini kurtarmak veya kurmak Aðaoðlu'nun elinde. Bizim gazýmýzla hareket edip eder etmez oyunculara 2,5 - 3 Milyon Eurolarý ödemez inþallah. Popülizme gerek yok. Bu takým 20 Milyon ücret bütçesiyle eze eze þampiyon olmadý mý?

Bu arada, baþkanýn göreve gelmesiyle (Yanlýþ hatýrlamýyorsam) VAR'ýn aktif kullanýldýðý süre paralel. Yani son dört sezon...

Söz konusu dört sezonun puan tablosunu oluþturduðumuzda, zirvede Trabzonspor'u görüyoruz.

Baþarý tesadüf olamaz.

2018 - 2022 TSL STANDINGS.jpeg

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En güzel reklam.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

gudoz81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    48

valla baþkanýn yalý uþaðýna soktuðu laf
    Türk futbol tarihinde 1. sýraya yükseldi.
    daha önceki 1 numaram ilhan cavcav için "ilaçlarýný almayý unuttu" diyen aðbinin lafýydý)

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

De Marke Sports @Dema rkesports
    ·
    22sn
    Ahmet Aðaoðlu, Kulüpler Birliði Baþkanlýðý görevine devam etmeyeceðini açýkladý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)