Sayfa 526 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 426 476 516 524 525 526 527 528 536 576 626 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 13,126 ile 13,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Niye bir yerlere sürekli konuþma yapýyor bu adam?

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    29

biz kime 2.2 verdik de baþka takým 2.8 verdi açýklasýn bi zahmet ali koç'tan mý korkuyor? sosa'dan bahsediyor büyük ihtimalle, madem biz 2.2 verebiliyorduk bir oyuncuya ve sosa'yý alamadýk yerini neden doldurmadýn baþkan?
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eee burada biz aldýðýmýzda deðeri 725 bin euro yazýyor. Transfermakrtta 27 kasým 2019 da deðeri 900 bin euro iken 8 nisan 2020 de 725 bin euroya düþtü diye yazýyor. 12 ekim 2020 de de deðeri 1 milyon euro ya çýktý diye gözüküyor. Þubat 96 doðumlu bu arkadaþýn piyasa deðeri 23 mayýs 2018 de 300 bin euro idi. Neden millete yanlýþ bilgi veriyorsun?

https://www.transfermarkt.com.tr/fla...spieler/373191
    söylediklerin mantýklý..yani verilere göre..
    ama gerçek performansa göre mantýklý deðil..
    hatta alýnmadan videosunu izlediðimde ve birçok taraftarda aynýsýný düþünüyordu..
    ne izlediysek aynýsýný oynuyor..
    rakibe badozlama dalan çok koþan..yeteneksiz bi adam..

Seçim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kývýrýp ersun yanalý rekor ücretle baþýmýza diken ardýndan ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat ödeyen ersunun yerine adam bulamayýp rýzayý getiren müthiþ baþkan. Etrafa para saçýyordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, özer hurmacý ve birçok çöpü transfer edip özere tazminat ödememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun döneminde dava etmemiþ miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da çok para verildi. Þu anki oyuncularýmýzýn toplam maaþi 15 milyon euro usta dönemindeki oyuncularýn toplam maaþý ne kadardý acaba.
    bu da doðru..ama Aðaoðlu ve diðer baþkanlarýnda özelliði taraftara çok kolay YALAN söylemesi..
    fakat þöyle bir fark var..Muharrem usta futboldan çok fazla anlayan bi isim deðil..ve spor camiasýný bilen bi insan deðil..

ve ben bugüne kadar kulübe.. bazen cebinden bazen þirketinden 200-300 trilyon civarý bir para kazandýran TS baþkaný duymadým..

burada bu kötü transferleri yaptýran futbolaklý kim veya scoutlar mý yoksa scout þefimi..

Aðaoðlunun bi farký daha var Usta'dan iyi giden kadroyu bulmuþken göz göre göre bozdu..
    eðer Usta þampiyonluða oynayan kadroyu bulsaydý daha akýllý ve büyük düþünürdü..Aðaoðlu gibi ezik davranmazdý..

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu verdiðimiz paralar sorun yapýlacak maliyetler deðil bence . verim alýp alamamak farklý konular .
    oyuncu alýrken ve satarken kýlýkýrk yaran bir yönetimden hile ya da pis koku beklemek çok doðru gelmiyor bana .
    nasýl verim alacan...he nasýl..bomboþ bi adam..verilen paraya bak..boþta bonservisi elinde kalite bi adam alsa ölür sanki baþkan ve yönetim..
    kýlýkýrk yarýyorlar sürekli iþte gerek yok..
    sanki scoutlar yeni biþey bulmuþ gibi sürekli uydururk uyduruk isimleri transfer ettiriyor..
    belkide yeni isim buldukça scoutlar prim alýyordur..(bilmiyorum..uyduruyorum)

isimlere bak..suk-ibanez-bero-flavio-rahmi anýl-mesias
    1 maç oynamadan paralarý götürenlere bak..

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yine utanç verici bir þekilde çenesi açýldý ne güzel konuþmuyordu kac zamandýr

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sen de 2.8 verseydin sosa bizde jubilesini yapardý öyle ya da böyle veteran faydalý bir oyuncu

ya da her kimse novak da olabilir bu.

eldeki hazýr kaliteli oyuncularý kaybet sonra savunma yap yerini de doldurama

sorloth istanbul takýmlarýna gitsin o zaman ne konuþacaksýn

yemin ediyorum rezillik þu konuþmalar...
    "Annuit cœptis"

arda.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþarýlý olunca benim baþarým ortada baþarýsýzlýk varsa daha ne yapabilirdim ki. Klasik..

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

taraftari salak yerine koyan baskanlar siralamasinda birinci (açiklamalari okumadim ama bu fikrim kendisini en çok övebilecegim zamanlarda da öyleydi, aylar önce)
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

baþkan yarýnýn galibiyet röportajýný þimdiden vermiþ
    Attan inip eþeðe bindik!

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ahmet aðaoðlu artýk güvenirliðini yitirdi burda çok defa yazdým geçen sezon 2-2 biten alanya spor maçýndan sonra ahmet aðaoðlu ve yönetimi miyadýný doldurdu diye ve bu sene de aldýðý ve yolladýðý adamlarla tüyü dikti artýk yapacaðý iþ olaðan üstü kongre almalýki aralýk ayý sonundaki transfer dönemi için gelecek olan yeni yönetime de fýrsat verilmelidir yalnýz þöylede bir durum var kendi tekrar aday olur yeni saðlam bir yönetimle seçime girer kazanýr orasýda hayatýn gerçekleri arasýnda yerini alýr ama þuan ki mevcut yönetimi ile iþi çok zor.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

baskan iyce düstü gözümünde, kazandimiz anda mikrofona kosup konusuyor, ulan nerdeydin ilk 7 Hafta ????

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkan yarýnýn galibiyet röportajýný þimdiden vermiþ
    +1

Nereden
    Bursa

Bu kadar rahat yalan konuþan bir insan görmedim,insanlarýn gözlerinin içine baka baka yalan konuþuyor.

Önce UEFA ile anlaþtýk,ceza almayacaðýz diyor:

Aðaoðlu, UEFA Disiplin Kurulunun bordo-mavili futbol takýmýnýn Avrupa kupalarýna katýlýmýný onaylamasýyla ilgili A Spor'a açýklamalarda bulundu.<video id="player_1606474898838_html5_api" class="vjs-tech" preload="auto" language="tr" playsinline="playsinline" tabindex="-1" src="https://medyanet.cubecdn.net/Medyanet/Inread/black.mp4" style="box-sizing: inherit; display: inline-block; vertical-align: baseline; position: absolute; top: 0px; left: 0px; width: 590px; height: 0px;"></video>
    <button class="vjs-big-play-button" type="button" aria-live="polite" title="Videoyu Oynat" aria-disabled="false" style="box-sizing: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 3em; line-height: 1.5em; font-family: VideoJS; margin: -0.75em 0px 0px -1.5em; overflow: visible; appearance: none; cursor: pointer; background: 0px 0px rgba(43, 51, 63, 0.7); border-width: 0.06666em; border-style: solid; border-color: rgb(255, 255, 255); display: block; transition: all 0.4s ease 0s; height: 1.5em; width: 3em; position: absolute; top: 0px; left: 295px; padding: 0px; opacity: 1; border-radius: 0.3em;">
    </button><iframe src="https://imasdk.googleapis.com/js/core/bridge3.426.0_tr.html#goog_825893371" allowfullscreen="" allow="autoplay" style="box-sizing: inherit; width: 300px; border-width: 0px; border-style: initial; opacity: 0; margin: 0px; padding: 0px; position: relative;"></iframe>

Daha önce UEFA Disiplin Kuruluna sevk edildiklerini hatýrlatan Ahmet Aðaoðlu, "Disiplin Kurulunda olunca insan ister istemez geriliyor. 28 sayfalýk gerekçeleri açýklayan bir rapor geldi. UEFA organizasyonlarýna katýlmamýza müsaade ediyorlar." ifadelerini kullandý.

Verilen kararýn þartlý olduðunu vurgulayan bordo-mavili kulübün baþkaný, þunlarý kaydetti:
    "Finansal Fair Play Komitesinin 3 þartý vardý.
    Birincisi yeniden yapýlanmanýn imzalanmasý koþulu.
    Ýkincisi Türkiye Futbol Federasyonu Lisans Talimatý'nýn yürürlüðe girmesi.
    Üçüncüsü de 5 milyon avro zarar barajýnýn altýnda kalýnmasý koþulu.
    Bize 15 Ekim'e kadar süre veriyorlar. Ancak biz bu 3 þartý da bugün itibarýyla yerine getirmiþ durumdayýz.Herhangi bir sýkýntý söz konusu deðil. Artýk kuralarý bekleyeceðiz."
    Sonra evrakta sahtecilik yapýp,ceza alýnca bizle alakalý deðil,önceki dönemden kalan anlaþma yüzünden diyor.
    Bu kadar utanmazlýk görmedim.

Seçim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kývýrýp ersun yanalý rekor ücretle baþýmýza diken ardýndan ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat ödeyen ersunun yerine adam bulamayýp rýzayý getiren müthiþ baþkan. Etrafa para saçýyordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, özer hurmacý ve birçok çöpü transfer edip özere tazminat ödememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun döneminde dava etmemiþ miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da çok para verildi. Þu anki oyuncularýmýzýn toplam maaþi 15 milyon euro usta dönemindeki oyuncularýn toplam maaþý ne kadardý acaba.
    Varya o kadar bilmeden sallýyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile üþeniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun süre birlikte çalýþýp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemiþti ama yönetiminde bulunan Nevzat Aydýn ve Mehmet Yiðit Alp daha önceki yönetimlerde çalýþtýklarý ve bizimle tazminat sýkýntýsý da bulunan Ersun Yanal isminde ýsrarcý olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a ödenen tazminatý da cebinden MUharrem Usta karþýlýyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydýn'ýn baþýnda olduðu scout ekibinin aldýðý oyunculardý tecrübesiz ve genç olduklarý için bu takýmý sýrtlamalarý söz konusu deðlldi ama Ahmet Aðaoðlu dönemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerçek.
    Öyle veya böyle bu adamlardan 10 milyon euroya yakýn para kazandý Ahmet Aðoðlu,þimdi kendi aldýðý çöpleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nýn ben bir yalanýný veya taraftarý kandýrmaya çalýþtýðýný hatýrlamýyorum,üç beþ ergen sosyal medyada bu algýyý yarattý,sürüde peþinden gitti.

Bir tane yalanýný koyun da biz de bilelim.
    Konu sasone tarafýndan (27.11.2020 Saat 14:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

aaaaaaggggggg sörlothu sattik aaaaagggg 10 milyon euro aaaaagggggg

biliyorsunuz Yusufu biz 17 milyona sattik aaaaaagggggg

utanma hic yok

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý lazminator61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aaaaaaggggggg sörlothu sattik aaaaagggg 10 milyon euro aaaaagggggg

biliyorsunuz Yusufu biz 17 milyona sattik aaaaaagggggg

utanma hic yok

Aðaoðlunun doðum günü ne zaman? Ona bir mikrofon hediye edeceðim.

Eklenti 19929

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dönüp dolaþýp ayný masallarý anlatmaya gerek yok. Geçmiþi býrak, dersini çýkar geleceðe odaklan. Devre arasý alacaðýn oyuncular hazýr mý? Ondan haber ver.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kadar rahat yalan konuþan bir insan görmedim,insanlarýn gözlerinin içine baka baka yalan konuþuyor.

Önce UEFA ile anlaþtýk,ceza almayacaðýz diyor:

Sonra evrakta sahtecilik yapýp,ceza alýnca bizle alakalý deðil,önceki dönemden kalan anlaþma yüzünden diyor.
    Bu kadar utanmazlýk görmedim.

Varya o kadar bilmeden sallýyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile üþeniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun süre birlikte çalýþýp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemiþti ama yönetiminde bulunan Nevzat Aydýn ve Mehmet Yiðit Alp daha önceki yönetimlerde çalýþtýklarý ve bizimle tazminat sýkýntýsý da bulunan Ersun Yanal isminde ýsrarcý olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a ödenen tazminatý da cebinden MUharrem Usta karþýlýyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydýn'ýn baþýnda olduðu scout ekibinin aldýðý oyunculardý tecrübesiz ve genç olduklarý için bu takýmý sýrtlamalarý söz konusu deðlldi ama Ahmet Aðaoðlu dönemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerçek.
    Öyle veya böyle bu adamlardan 10 milyon euroya yakýn para kazandý Ahmet Aðoðlu,þimdi kendi aldýðý çöpleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nýn ben bir yalanýný veya taraftarý kandýrmaya çalýþtýðýný hatýrlamýyorum,üç beþ ergen sosyal medyada bu algýyý yarattý,sürüde peþinden gitti.

Bir tane yalanýný koyun da biz de bilelim.
    Lucescu olayý büyük yalandý. O zaman görüþmediði bile ortaya çýkmýþtý.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Konuþmasan devre arasý hangi oyuncularý alýrým taraftarý sevindirim demek yerine açýklama yapýyorsun

hatalarýndan ders çýkar
    "Annuit cœptis"

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Baþkaným devre arasý sene baþý aldýðýn trondsen ve hugo dýþýndaki bütün isimleri yolla gerekirse transfer yapmayýn. Gençlerle oynayalým en azýndan para cepte kalýr. Cidden bunlara verilen maaþlara yazýk.
    Konu Doðukan Uçan tarafýndan (27.11.2020 Saat 22:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ýki maç kazandýk ya belki insan içine çýkmaya baþlar.Çok büyük hayalkýrýklýðý oldu benim için.Bir lider en çok baþarýsýzlýk anýnda öne çýkmalýdýr, etek altýna saklanmamalýdýr.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

O kadar kötü kadro kurdun ki üst üste iki maç kazanýnca millet teknik direktör övüyor. Avcý iyidir kötüdür bilmem ama sen çok kötüsün. O kadar para verip aldýðýn oyuncular yerine Bilal giriyor oyuna hala. Ortamlarda paramýz yok dersin kim bilecek..

Þerafettin Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    32

Yok mu bi A spor baðlantýsý reis kuruduk kaldýk ahahah.Senin yapacaðýn kardo mühendisliðini sevsinler

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

çok büyük adam ..kulübe çok para kazandýrýyor..hatta þimdi bi köþede paralarý sayýyordur..
    kulüp fakir ya..
    yalnýz bu yeni oyunculara forma sattýmý ben görmedim..niye satmamýþ acaba bak kulübe ne kadar faydalý oldum diye hava atardý..hayret..

evet böyle fakir bir kulüb þampiyonluða niye oynasýnki..
    haddini bilsin ve küme düþmemeye oynasýn..
    son 12 maçtýr falan istanbul þerefsizlerine yenilmemekte ne demek hem..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Þamil Ekinci'den sonra gelmiþ en yararlý ve baþarýlý Baþkan.

Hatalarý da olsa kýymeti bilinmeli.

Þu an daha baþarýlý olabilecek kimse de yok. Yakýn zamanda kimsenin olabileceðini de düþünmüyorum.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý hamikarakaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biz kime 2.2 verdik de baþka takým 2.8 verdi açýklasýn bi zahmet ali koç'tan mý korkuyor? sosa'dan bahsediyor büyük ihtimalle, madem biz 2.2 verebiliyorduk bir oyuncuya ve sosa'yý alamadýk yerini neden doldurmadýn baþkan?
    2,2 verdik demedi 2,2’den pazarlýklara baþladýðýmýz dedi.

Zaten bu ifade de 2,2’den daha düþük bir miktara anlaþtýðýmýz oyuncu demek oluyor yani itiraf aslýnda bu cümle. Yoksa 2’ye anlaþamadýðýmýz derdi veya 1,8m ücreti reddeden futbolcu derdi.

Adamla anlaþýp sonra o anlaþtýðýmýz ücreti düþürmeye çalýþmýþ.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ahmet Aðaoðlu: "Üretim önemli. Altyapý önemli. Geliþtirerek satmak da ayný ölçüde. Bunlarý yapabiliriz biz. Biz yapabiliyorsak herkes çok daha iyisini yapabilir. Kabuðumuza çekilmemiz lazým. Kendi dinamiklerimizi efektif olarak kullanmamýz lazým. Benim kulübümün ekonomisini, geliþtirdiðimiz oyuncular yukarý çýkardý. Projelerle geliyoruz, proje belli; alacaksýn, yetiþtireceksin, satacaksýn. Çok açýk ve net. Bir A4 kaðýdýna sýðýyor ekonomimiz."

Kafayý yememek iþten deðil. Tamam da kardeþim alt yapýna ne yaptýn, sen ondan haber et. Hýyar bile yetiþtireceksen topraðý kazman, ekmen, sulaman, gübrelemen felan gerekiyor. Ulan insan yetiþtirip buna nakite çevirecem diyorsun da alt yapý sistemin taþ devri.

Alt yapý derken çocuklardan felan sadece bahsetmiyorum. 3 yýldýr ilk defa gerçek bir td ile anlaþtýlar. Daha yeni ekibi adam gibi kurmaya baþladýlar. Bizden adam olmaz. Bu kafalarla zor. Ýþin kötüsü bundan farklýsý da gelecek gibi deðil. Gelmek istese camia istemiyor zaten.
    Konu My tarafýndan (29.11.2020 Saat 12:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)