Sayfa 600 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 100 500 550 590 598 599 600 601 602 610 650 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,976 ile 15,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Alýntý Cem Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@White<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
    Merhaba özelden dönüþ saðladým size.Yazmýþ olduðunuz mesaj konu dýþý olmakla beraber e-devlet üzerinden barkodlu adres istiyorsunuz,bu tip yazýlarý tabiki silmek durumundayýz.
    Rahatsýzlýk duyduðunuz,problem yarattýðýný düþündüðünüz mesajlarý raporlamanýzý söylüyoruz hep.Gözden kaçanlar olabiliyor.Þuan aktifsiniz,gördüðünüz mesajlarý raporlayýn deðerlendirelim hemen.
    Bu tip bir yorum yazýlýrsa aynen karþýlýk görmesi kadar doðal hiçbirþey olamaz,dolayýsyla buna cevap vermemek benim karakterime ters..Yazdýklarýndan iyi niyetin belli,ama ben artýk sayfada aktif olmak,durduk yere sinirlerimi zýplatacak bir yorum görmek istemiyorum

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu tip bir yorum yazýlýrsa aynen karþýlýk görmesi kadar doðal hiçbirþey olamaz,dolayýsyla buna cevap vermemek benim karakterime ters..Yazdýklarýndan iyi niyetin belli,ama ben artýk sayfada aktif olmak,durduk yere sinirlerimi zýplatacak bir yorum görmek istemiyorum
    Tek tek raporlarsanýz incelerim merak etmeyin.Özelden benimle iletiþime geçebilirsiniz.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Son 4 maçtaki kötü futbolun hoca ile ilgili olduðunu düþünüyorum.

Getirdiði gaz hava her neyse bitti. Kel de göründü
    Ayrýca bu duraðan futbol bütün maçlarý kazansa da bizim taraftarý tatmin etmez
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Ne yazsak boþ, 2011 sonrasý gelen baþkanlar bile isteye sportif baþarýsýzlýkla bizi küçük düþürdü, hakkýmýzý arayamaz hale soktu

Aðoðlu mecburen onlarla kýyaslanýnca muazzam baþarýlý,

Ama rakamlara bakarsan, borç artmýþ-takým tasfiye edilmiþ-bir politika oturmamýþ, baþarý yok

Yeni baþkan için en ufak bir aday yok hu ülkenin EN AKTÝF SÝYASÝ ÞEHRÝNDE, garip...
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Nasýl ki Türkiye'nin baþ belasý olan yer Ankara ise Trabzonspor'un da baþ belasý olan yeri Trabzon'dur..Biri Ankara kafasý ya da bürokratik kafa ile yönetiliyor diðeri Trabzon kafasý yani iþ bilmez mikro milliyetçi tiplerle yönetiliyor..Bu yüzden de hem memleket hem bu kulüp sevenlerini mutlu bir bireye dönüþtüremiyor..

Þampiyonluða oynamak istiyorsan maç kazanmak istiyorsan Avrupa arenasýnda diþe dokunur bir baþarý görmek istiyorsan yani futbol sektöründe para kazanmak istiyorsan takýmýn oyuncu kalitesini arttýrmak zorundasýn..Oyuncu kalitesi artarsa ülke içinde baþarýyý yakalarsýn, Avrupa'da boy gösterir "malýný" yani oyuncularýný vitrine çýkarýr pazarlamada ve pazarlýkta elini güçlendirir bu minvalde Türk takýmlarý içinde rol-model olursun..Vitrine çýkarýp oyuncu sattýðýn Avrupa kulüpleri senin kapýný baþka oyuncular için yeniden çalar ve zengin olursun..Trabzonspor'un mevcut borcu ancak bu geliþmeler sistematik bir þekilde yürürlüðe sokulduktan sonra eritilebilir..Ahmet Aðaoðlu'nun palavralarýyla bu borç ödenmez mali anlamda yaptýðý her açýklamada beni bi hayli güldürüyor bu Aðaoðlu..

Bakýn bu adam kulübü yönetirken benim çapým bu kadar bu kadarý elimden geliyor varsa bir babayiðit çýksýn aday olsun dese saygý duyarým þu sayfaya gelip tek kelime reddiye yazmam..Fakat kazýn ayaðý öyle deðil..Ekonomi ve para yönetimi konusunda cahil bir adam olduðunu ýsrarla kabul etmiyor çapýný aþan konularda konuþmakta ýsrarla diretiyor..Burnunun dikine gidiyor taraftarla dalga geçiyor.

Nasýl dalga geçiyor anlatayým..

Bizim þark kurnazý devletimiz TÜÝK aracýlýðýyla her ay baþý ve her yýl baþý enflasyon sepeti açýklar..Bu sepette vatandaþýn günlük ve sýk kullandýðý temel ihtiyaç ürünleri çok azdýr gidin bakýn geçmiþten günümüze açýklanan sepet ürünlerine gülersiniz..Ýçinde tayttan tutun soba borusuna kadar alakasýz ürün yelpazesi mevcuttur..Vatandaþýn her gün kullandýðý her gün para harcadýðý ürünleri ya hiç bulamazsýn ya da göstermelik olarak birkaç temel gýda ürünüyle vaziyetin maskelendiðinin farkýna varýrsýnýz..Devlet alakasýz ürünleri sepete ekleyerek ne yapmaya çalýþýyor? Enflasyonu düþük rakamlarda tutmaya çalýþýyor..Enflasyonun düþük çýkmasý için bir nevi hilebazlýk yapýyor..Ahmet Aðaoðlu da ya bilerek ya da bilmeyerek ayný hilebazlýðý ayný maskelemeyi yapýyor..Diyor ki ben maaþ bütçesini düþürdüm mali disiplini saðladým diyor..Be adam senin maaþ verdiðin topçularýn yarýsý altyapýdan A takýma çýkardýðýn çocuklar yarýsý da kiraladýðýn oyuncular..Sen sepete takýma katký vermeyen, "her gün" kullanmadýðýmýz kalitesiz fason topçularý ekleyip düþük maaþ verip ucuz iþçilikle bu iþi kotarýrým diyorsun, maaþ bütçesini düþürürüm deyip bununla övünüyorsun ama olan takýmýn kalitesine oluyor..Kalite eksikliði yüzünden takým derece elde edemiyor derece elde edemeyen takým para kazanamýyor para kazanamayan takým da borcu minimize edemiyor ya da oyuncu satýþý gerçekleþtiremiyor..

Allah aþkýna bana söyleyin bugün önüne 4 yýllýk sözleþme koyduðunuz Flavio'yu kaç paraya satabilirsiniz?Baker'ý satýn alsaydýk kaça okutabilirdik? Marlon kimdir nedir Allah aþkýna? Böyle düz vasatýn altý topçularý kiralama veya satýn alma yoluyla takýma katarak düþük bütçeli takým kurdum diye övünmek sonra da kötü biten her saha sonucundan sonra ortalýktan kaybolmak neyin nesidir..

Ucuz iþçilikle kim ihya olmuþ ki sen olacaksýn Aðaoðlu?

Vietnam mý ihya olmuþ Pakistan mý Hindistan mý Tayvan mý kim?

Bunlarý dile getirirken düþük bütçeli topçu kesinlikle alýnamaz da demiyoruz..Alýnýr..Ama bunun bir raddesi sýnýrý olur..Düþük bütçeli kiralama mantýðýyla iþ yapýlmaz da demiyoruz yapýlýr..Fakat malýn cevherini tartacak kalite süzgecinden geçirecek iþinin ehli profesyonel hocalarla iþin teknik yönünü bilen donanýmlý futbol ulemalarýyla mý çalýþýyorsun, iþini düzgün yapan menajerlerle mi çalýþýyorsun, hayýr..Kendi kafana göre sen ve senin gibi TRABZON kafasýna sahip birkaç iþ bilmez mikro milliyetçiyle oyuncu arama tarama faaliyetinde bulunuyorsun..Futbol cahili Derelioðlu ve envai çeþit iþ bilmez Trabzonlu hocalarla iþ tutuyorsun..Bu olmaz..

Bu sene takýmý taþýyan 3-4 adet oyuncu var..Bakasetas Berat Nwakaeme ve Vitor Hugo..Dördüne bonservis vermiþsin dördü de kaliteli adamlar..Bu adamlarý aldýðýn paranýn iki katýna satabilirsin..Satmazsan maç kazanýrsýn..Seçim senin..Hal böyle iken hangi hakla bonservis verdiðim zaman içim acýyor diyorsun..Bir yerde iyi oyuncu varsa bir oyuncu da cevher varsa kumaþý kaliteli ise alýrsýn kardeþim bütçeni zorlarsýn..Sol bekden bozma sonradan stoper olma 32 yaþýnda Dusco Tosic'i 5 milyon euro'ya Çin'e sattý adamlar..Biraz ticari kafa olmalý insanda..Pazarlamadan kaliteden anlayan bir yönetici yok mu þu camiada anlamak mümkün deðil..

Uzun lafýn kýsasý Aðaoðlu ucuz etin yahnisini yemeye devam ededursa da þunu bilmelidir ki "Ucuz mal alacak kadar zengin deðiliz"...Yani ucuz malýn kalitesiz olduðunu kýsa sürede bozulup yenisinin alýnmasý gerektiðini bunun da pahalý maldan daha pahalýya mal olacaðýný Ahmet Aðaoðlu'na etrafýndaki tipler anlatmalý.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýçinde olduðu, birlikte seçildiði yönetime operasyon yapýp bir gecede istifalarla Muharrem Usta'yý punduna getirmek için arkadaþlarý ile kumpas kuran adamdýr Nevzat Bey!

Bu hamlesi bana hangi manevi saiklerle iþ yaptýðýný yeterince gösteriyor.

Aðaoðlu'na kýzýyoruz egosu sebebi ile, Nevzat Aydýn'a meylediyoruz.
    Aðaoðlunu en çok eleþtirenlerden biriyim ama kesinlikle gitmesin 1 dönem daha kalmalý..
    aslýnda kavga ve karþýlýk isteyen gibi görünsemde..akýllý olalým ve gücümüzü ortaya koyalým istiyorum sadece ..baþkan benim gibilerin yanýnda çok saðduyulu kalsýn ve devam etsin..
    (yukarýdaki bein röportajý ve güntekinle programa çýkmasý bile saçmalýðýn daniskasý..geçen yýl çarþamba günü erteleme maçýmýz varken bein1 eski bjk-gs maçýný vermiþti)

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son 4 maçtaki kötü futbolun hoca ile ilgili olduðunu düþünüyorum.

Getirdiði gaz hava her neyse bitti. Kel de göründü
    Ayrýca bu duraðan futbol bütün maçlarý kazansa da bizim taraftarý tatmin etmez
    kadro kesinlikle kötü ...önce buna karar vermeliyiz..
    ama kadro iyide olsa Hocanýn oyun stilide bu..
    bize göre Hoca yokki birde Türkiyede kimi isteriz..
    mesela sergen diyenler ..4-5 transfer gelmeden küme düþüyorlardý..
    çaðdaþ diyenler 10 hafta lider olup þimdi 5. olmayý kabul edecekmi..

Alýntý HasanTezel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne yazsak boþ, 2011 sonrasý gelen baþkanlar bile isteye sportif baþarýsýzlýkla bizi küçük düþürdü, hakkýmýzý arayamaz hale soktu

Aðoðlu mecburen onlarla kýyaslanýnca muazzam baþarýlý,

Ama rakamlara bakarsan, borç artmýþ-takým tasfiye edilmiþ-bir politika oturmamýþ, baþarý yok

Yeni baþkan için en ufak bir aday yok hu ülkenin EN AKTÝF SÝYASÝ ÞEHRÝNDE, garip...
    bence borç artmýþ deðil..
    yapýlandýrmanýn vadesi uzadýðý için öyle gözükebilir..

bence tek eksiðimiz ÞAmpiyonluk ve buna inanmayan bir baþkana sahip olmamýz..

bu mali yapýyla baþarý olmaz diyor ama sürekli þampiyon olan bjk-gs-fb nin bizim 4 katý borçlarý var ..
    bu iþe ne demeli..

daha iyisi gelmeyeceði için kalsýn bence..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Nereden
    Adana

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlunu en çok eleþtirenlerden biriyim ama kesinlikle gitmesin 1 dönem daha kalmalý..
    aslýnda kavga ve karþýlýk isteyen gibi görünsemde..akýllý olalým ve gücümüzü ortaya koyalým istiyorum sadece ..baþkan benim gibilerin yanýnda çok saðduyulu kalsýn ve devam etsin..
    (yukarýdaki bein röportajý ve güntekinle programa çýkmasý bile saçmalýðýn daniskasý..geçen yýl çarþamba günü erteleme maçýmýz varken bein1 eski bjk-gs maçýný vermiþti)

bu mali yapýyla baþarý olmaz diyor ama sürekli þampiyon olan bjk-gs-fb nin bizim 4 katý borçlarý var ..
    bu iþe ne demeli..

Sorun bu, ne Trabzonspor a ne þampiyonluða inanan baþkan gelmedi, Atay Aktuð olaðanüstü yoklukta buna inandý, gücü yetmedi, ZOR OLMADIÐI o kadrodan belli

Trabzonsporun gücünü bilen-kupa isteyen herhangi bir ortalama adam Trabzonspor u þampiyon yapabilir, çok kolay

Futbol çok basit bir oyun, bu ligde apaçýk belli son 5 yýldýr FORVET=ÞAMPÝYONLUK

Kalecilern hepsi iyi geç,
    Stoper, zor deðil Edgar Hugo lige bile fazla
    Orta, bence çer çöp flavio baker vs bile, Nwakaeme Bakasetas Ömür Ekuban yanýnda gidebilir, hiç transfer yapma

AMMAAA, Sörloth u kaybetmiþ bir takýmsan, 1. As forvet,2. Destek forvet, 3. Yedek forvet almýyorsan, bu iþi bilmemekle açýklanamaz

Þu foruma sorsam, 3 tane forvet yazýn, baker-afobe-janini-diabate-plaza-flavio bütçesine YEN EDÝYORUM muazzam öneriler gelirdi

Yedek için Adem, Orkan, Mevlüt, Sinan, Hatta Skoda vb bile bizde 10 golü geçerdi

1 ve 2 için Cisse Crivelli Vb yurtiçi yanýna A Klas bir dolu yabancý vardý bedavaya,

Ahmet bey veya onu yönetenler istemedi...

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Nevzat Aydýn = Trabzonspor'un sonu.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gençsin tabi normaldir

Bu ülkede coþkun ahlaki deðer, insanýmýzý katleden ermeniler soykýrým yalanýný uyduran orhan pamuk sanatçý? hülya avþar türk kadýný temsilcisi oldu, 10-20 yýl deðil 10 ay evvel unutulur oldu...

Yemek sepetinde dönen dolaplarý yapan adam dürüst ve aydýn...

Ben artýk bu ALGISI PARAMPARÇA insanlara biþey anlatmaktan yoruldum
    O da bir þey mi A. Öcalan barýþ güvercini oldu bu ülkede. Çok da deðil ha, 7-8 yýl önce.

1 numaralý Cumhuriyet düþmaný Þeyh Said'in torununa iade-i itibar yaparcasýna yönetim kurullarýnda görev verildi, çok deðil 3-5 gün önce.

Ýnsanlarýmýzýn algýsý paramparça, katýlýyorum.

Nereden
    Adana

Katýlýr mýsýnýz bilemem, Lider Bjk de takýmýmda görmek istediðim tek adam var Aboubakar, Larin deðil

2. gs de Mostafa, Falcao bile deðil

Fb de Cisse, Valencia

KADROMUZ KÖTÜ DEÐÝL DEMÝYORUM, lig öyle çöp ki, liderde 68 lik Atiba, 2. De emekli Arda diðerinde Özil(bu haliyle)11, halý sahaya çaðýrsak söveriz seviye dip

Kalanlar tamamý ortalama, kýytýrýk Hatay Bopendza ve Diof tutturduðu anda hooop 6. Ve Alanya Cisse -Davidson ile hooop 2 yýldýr ilk 5

Kazara en iyisi Bakasetas ý alýyorsun, gollerini çýksak kaleye þutu yok, faydasý az(ki ben beðeniyorum)

Lig çöp, 2 as 1 yedek forveti bulan kupayý alýr

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bu iþe ne demeli..

Ýlkesel olarak artýk Türk hocalarla çalýþma iþini acilen býrakmalýyýz.
    Yahu takýmda 8 yabancý var sen taktik maktik yok bam bam bam kafasýný hoca yapýyorsun akýl alýr gibi deðil.
    Ekibiyle gelecekse yabancý hocalara açýðým ozellile premier ligden
    Newton gibi deðil Newton dahi baþarýlý olabilirdi ama ekibi yoktu kaldý ki trasferler çok kötü yapýldý. Ýyi hoca gelmez diyenlere hiç katýlmýyorum Ersun a parayý döktüðün parayla o adamlarý çok rahat getirirsin
    Futboldan para kazanmamasý gereken pek çok adam teknik direktör bu ülkede?

Bu dakkadan sonra bize yerli hoca lazým deðil bir fatih terimi denemedik kalsýn
    Konu halilaziz61 tarafýndan (04.04.2021 Saat 18:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

geçen beinsports a katýldýðý programý izledim. 800 milyon tl borç var diyor ve 9 senede biter diyor.

bu 9 sene de hiç mi oyuncu falan almayacaðýz.

bu borcun bitme ihtimali yok.

diðer 3 takýmda bizim gibi batmýþ.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nevzat Aydýn = Trabzonspor'un sonu.
    Hayýrdýr, neden? ÝHO bile bitirememiþ Trabzonspor'u, Nevzat Aydýn neden ve nasýl bitiriyor?

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýrdýr, neden? ÝHO bile bitirememiþ Trabzonspor'u, Nevzat Aydýn neden ve nasýl bitiriyor?
    Ben öyle düþünüyorum. Bu üslubu ve seni de sebebini açýklamaya deðer görmüyorum.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Ben öyle düþünüyorum. Bu üslubu ve seni de sebebini açýklamaya deðer görmüyorum.
    Vayy ne laf soktu, maþallah. Tam bir alfa.

Arkadaþ bu Trabzonlular ayný fabrikadan mý çýkýyor hep ya ahaha. Eminim kendini orijinal bir tip sanýyorsundur bir de.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vayy ne laf soktu, maþallah. Tam bir alfa.

Arkadaþ bu Trabzonlular ayný fabrikadan mý çýkýyor hep ya ahaha. Eminim kendini orijinal bir tip sanýyorsundur bir de.
    Her iki msj a da çok güldüm

Nisan ayýnda þampiyonluk belli olur, 7 maç var, ilk 4 de herhangi bir takým 7 de 7 yaptýðý anda þampiyon!
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Borç 860 milyon falan birþeyler diyorlardý sanki yanlýþ hatýrlamýyorsam.Ne ara 1.5 milyar tl oldu.Net borç ne kadar bu arada ?
    En son açýklanan mali raporda borç tutarý 1,5 milyar tl yazýyordu,ben öyle biliyorum.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ýstanbul

Yuh...
    Kulübün bankalar Birliði anlaþmasý yapmadan dönebilecek hâli mi vardý da, kulübü bankalarýn kucaðýna Aðaoðlu býraktý?
    Nasýl bir yöntem vardý aklýnýzda BB anlaþmasý dýþýnda çok merak ediyorum? Bir anlatýn da cümle alem bilsin.

Yuh bre yuh!!!
    Ne yuhu ya,devletin sunduðu ilk anlaþmayý da bunlar imzaladý,sonra Koçun bu ödenmez dediðinde karþý çýktý,sonra gitti yeni yapýlanmayý imzaladý,arada ödediðimiz paralar ne oldu,ne de olsa hesap soran yok.Tutarlýlýk yok.

Borcsuz kulbümüz olmuþ ama gelecek satýlmýþ,öyle bir anlatýyor ki adam her yerden sponsor bulmuþ da ödemiþ sanýrsýn,devlet kýyak geçmiþ hiç gereksiz yere sen de faydalanmýþsýn,kiþisel olarak ne katkýsý var bu olayda,baþkasý baþkan olsa yapmayacak mýydý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne yuhu ya,devletin sunduðu ilk anlaþmayý da bunlar imzaladý,sonra Koçun bu ödenmez dediðinde karþý çýktý,sonra gitti yeni yapýlanmayý imzaladý,arada ödediðimiz paralar ne oldu,ne de olsa hesap soran yok.Tutarlýlýk yok.

Borcsuz kulbümüz olmuþ ama gelecek satýlmýþ,öyle bir anlatýyor ki adam her yerden sponsor bulmuþ da ödemiþ sanýrsýn,devlet kýyak geçmiþ hiç gereksiz yere sen de faydalanmýþsýn,kiþisel olarak ne katkýsý var bu olayda,baþkasý baþkan olsa yapmayacak mýydý.
    Devlet kýyak çekmese dönebilecek bir durumda mýydý ekonomik durum?
    Deðildi.
    Baþkanýn katkýsý var yok diye bir sohbetimiz yok. Baþkanýn katkýsý Fuzuli para harcama iþini az yapmasý.

Kulübü bankalarýn kucaðýna attý diye saçma sapan bir teori ile gelmiþtiniz.
    Tekrar sorayým, baþka çýkýþ mý vardý?

Nereden
    Ýstanbul

Devlet kýyak çekmese dönebilecek bir durumda mýydý ekonomik durum?
    Deðildi.
    Baþkanýn katkýsý var yok diye bir sohbetimiz yok. Baþkanýn katkýsý Fuzuli para harcama iþini az yapmasý.

Kulübü bankalarýn kucaðýna attý diye saçma sapan bir teori ile gelmiþtiniz.
    Tekrar sorayým, baþka çýkýþ mý vardý?
    Ben de onu diyorum,baþka çýkýþ yoksa gitsin anahtarlarý iþi yapacak birini bulsun,devretsin.bu kadar borcun azalmamasýnýn sebebi kendisi,elimizde olan þampiyonluðu kaptýrdý,CL hakkýmýzý yedi,Avrupa kupalarýna gidemedik,hangi iþi doðru yaptý da borç 1,5 milyar Tl oldu,

Newtona 335 bin euro tazminatý bile cebinden veremeyen çulsuz,sattýðýmýz aadamlarýn parasý da bu yeni anlaþmayla arada faiz ödemesi olarak gitti.

Hangi faydasý oldu,söyle bilelim.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

2 sezonda gelen giden bilançosu -20 milyon euro olan bir takým. O iki sezonda sezon baþýna 25-30 milyon euro maaþ ödeyen bir takým. O 2 sezondan birini altýncý, diðerini beþinci bitirmiþ bir takým.

Sonra 3 sezonda gelen giden bilançosu +15 milyon euro olan. O üç sezonda sezon baþýna 15-16 milyon euro maaþ ödeyen bir takým. Yine o 3 sezondan birini dördüncü, diðerini ikinci, sonuncusunu da muhtemelen üçüncü bitirecek ve iki de kupa kazanmýþ bir takým.

Karþýlaþtýrýnca trasnferlerden 35 milyon euro artýda, maaþtan da sezon baþýna 10 milyon euro artýda olan bir takým. Ve daha baþarýlý bir takým.

Yorumsuz olarak, sadece istatistik býraktým.

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Allah aþkýna git nolur git defol git. Bütün çöplerini topla defol git.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ýnþallah defolup gideceksin boþ insan seni
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ya arkadaþ býrak git televizyona çýkýp masal anlatma.

adam gibi forvet almayýp çöp transferler yaparsan böyle 50 þut çekip 800 pas yaptýðýn maçý da kazanamazsýn iþte.

çöpe atýlmýþ bir sezon yazýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Iho, Usta, Aðaoðlu ve benzerleri.
    Aslýnda her biri baþarýsýzlýða giden bir basamak.
    Birinde daha çok yakýnsýn, birinde biraz daha uzak.
    Ama sonuçta emin adýmlarla baþarýsýzlýða doðru merdivenleri çýkýyorsun.
    Kim gelmeli derseniz bilemiyorum. Ama bu isimlerin ortak deðerlerinin, büyüdükleri, yetiþtikleri ortamýn, þehrin dýþýnda biri olmasý gerektiðini biliyorum.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)