Sayfa 157 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 57 107 147 155 156 157 158 159 167 207 257 657 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 3,901 ile 3,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alphan Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Majid ve Zargo'nun transfer edilmesine neden olanlarý, onlarýn zihniyetlerini bu topraklardan sür, en büyük hizmetini vermiþ olursun.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ahmet Aðaoðlu: "450 milyon lira ödedik ama borç hala ayný yerde duruyor. Hiç eksilmedi."
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Aðaoðlu: "450 milyon lira ödedik ama borç hala ayný yerde duruyor. Hiç eksilmedi."
    Bunun mantýklý bir açýklamasý var mý??????????????????.Agaoglunuda hic secmemeliydik .En bastan sadri sener hic gitmemeliydi.Iho den ilkokul mezunu meczubu kupa alabilecegine inanan üversite mezunu taraftarýmiz naralar atarak secmemeliydi.Kendi sonumuzu kendimiz hazýrladýk.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Þu çoðunluðun sevmedigi Zeki Yavru neden gitti bu takýmdan. (bakýn bu takým diyorum. yoksa kim ...Xeki'yi)

Burak, Kucka, Onur, Olcay gönderiliyor.Ortada topçu kalmadý. Kupa ve lig hedefleri var ve "yorgunuz, kadro yetersiz" deniliyor...

Bugünkü Zeki bu takýmda oynamaz mýydý?
    Adam hem sað bek hem 6 numara oynsyabiliyor...

Kusura bakmasýn kimse, basiretsizlik, feraset gibi ulvi kelimeleri geçtim, modern tabirle strateji, planlama, öngörü denen þey dahi yok ortada.
    O zaman böylesi 50 yýllýk camia böylesi acemi ellere bý-ra-ký-la-maz.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkan bugünde “ kasada tek kuruþ yok “ dedi çok þükür.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Jackdaniels Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan bugünde “ kasada tek kuruþ yok “ dedi çok þükür.
    Kasada tabiki para olmaz. Çünkü daha galibiyet primi alamýyoruz ki.

Takke düþtü kel göründü

Nereden
    Asya Diðer

Denizcilik fakültesi okumuþ ve hayatýnda top oynamamýþ bir bostan korkuluðunu kulübe baþkan yaparsan borcu hiç bir zaman indiremezsin.

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Alphan Altun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Majid ve Zargo'nun transfer edilmesine neden olanlarý, onlarýn zihniyetlerini bu topraklardan sür, en büyük hizmetini vermiþ olursun.
    Ahmet Aðaoðlunun sað kolu Özkan Sümer.

Ayný saçmalýðý 2001-2002 sezonunda yapmýþlardý. Küme düþüyorduk.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aðaoðlunu destekliyorum ve desteklemeye devam edeceðim. taaa ki yaz transfer döneminde belirleyeceði teknik direktöre kadar.

düþük profil ve sistem takýmý yaratmamýþ bir hoca getirirse derin soru iþaretleri doðacak saha içine dair.

saha dýþýnda zaten kendileri en doðru isimdir.ekonomik soyguna dur demiþtir ve planlý þekilde ekonomiyi düzelteceðine inanýyorum.saha içinide bir plan dahilinde yapmasý gerekecek yaz döneminde.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Asya Diðer

Sayýn Maden Ustasý Denizcilik fakültesi mezunu Ahmet Aðaoðlu.

Ýstifayý düþünüyormusunuz? Bu durumda istifa hiçte mantýksýz gelmez.

Çünkü bu sezon kümenin üstünde ligi bitiririz ve avrupadan gelirde elde edemeyiz sayenizde.

Trabzonda iþlettiðiniz maden ocaðýnda durumlar nasýl?

Yakýnda Trabzonda petrol de çýkacak mý sayýn maden ustasý denizcilik fakültesi mezunu Ahmet Aðaoðlu bey????

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Gerçekten çok baþarýlý olmasýný istediðim bir ikiliydi Ahmet Baþkan ve Ünal Hoca..

Ama maalesef yönetim yapmasý gereken bir çok þeyi yapmadý veya yapamadý veya yapmak istemedi.

Gönderiliþ þekillerinin yanlýþ olduðunu düþünmeme raðmen Onur ve Burak konusunda bile yönetime tek laf etmemeye çalýþtým hep.

Ancak gel gör ki yönetim maalesef þu an sýnýfta kalmýþ durumda.

Maddi kaynak akýþý yok. Sadece kredi ve borç veren Ertuðrul Doðan var. Sürekli baþkanýn dilinde olan gelir getirici 2 projeden uzun süredir ses seda yok zaten.

Transfer yasaðýnýn baþ sorumlularý ÝHO ve Usta olsa da bunu kaldýramamak, ya da kaldýrmak istememek(Baþtan beri bunun olduðunu düþünüyorum yönetici bu yasak avantaj oldu diyerek belli etmiþti) hem Ünal hocayý hem de yönetimi sýnýfta býraktý.

Tamamýyla alt yapýyla bu iþin olmayacaðýný acý yollarla da olsa görmüþlerdir umarým.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Baþkana göre; Denizli’nin hastalanýp hastaneye gitmesi de maçýn seyrini deðiþtirmiþ.

Yersen tabi.
    Konu bahadýr2561 tarafýndan (05.03.2019 Saat 09:07 ) deðiþtirilmiþtir.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Denizli’nin hastalanýp hastaneye gitmesi de maçýn seyrini deðiþtirmiþ.

Yersen tabi.
    O da ilginçti...
    Ýlginç olan LÝV Hospital panosu önünde Denizli'nin açýklama yapmasý.(reklamlar)
    Kurguydu sanki...
    Hem reklam parasý (sponsor) hem ekstra motivasyon futbolculara (hocamýz için oynamalýyýz)

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yönetimde kimse babamýn oðlu deðil, baþarýsýz olurlarsa giderler. Ancak ayný yönetimle lig 2.liðine çýktýðýmýzda yapýlan operasyonlar yere göðe sýðmýyordu. Þimdi saha sonuçlarý iyi gelmeyince, sakatlar artýp, dönenler de eski temposunu yakalamayýnca gidenlere hayýflanmanýn, "Çöpçüler Kralý" filmindeki Ýhsan Yüce gibi; "vay benim eski damadým ne güzel adammýþ ya" demenin faydasý yok. Bir stoperin açýk eline top çarpmasýný fýrsat belleyip, yaðmurda toprak üstüne çýkan solucan gibi davranmanýn hikmetini anlamýþ deðilim. "Kötü" demenin bile iltifat olduðu önceki 2 yönetimin ceremesini çekiyoruz. Mevcut ekonomik ortamda kimseden mucize bekleyemeyiz. Memleketin en zengin ailesinin baþýndaki adam bile milyonlarca lira euro para döküp, verdiði paralarý sponsorluk gibi gösterdiði halde takýmý bizden alt sýrada. Biz ise bu rezil edilen ekonomik duruma raðmen halen lig 4.'süyüz.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunun mantýklý bir açýklamasý var mý??????????????????.Agaoglunuda hic secmemeliydik .En bastan sadri sener hic gitmemeliydi.Iho den ilkokul mezunu meczubu kupa alabilecegine inanan üversite mezunu taraftarýmiz naralar atarak secmemeliydi.Kendi sonumuzu kendimiz hazýrladýk.
    Lafa bak?
    Baþka aday mý vardý da Aðaoðlu'nu seçmemeliydik diyorsun?
    Allah aþkýna, kusura bakma da hakikaten çok boþ konuþuyorsun bazen...
    Sadri Þener hiç gitmemeliydi diyorsun ya, dön eski sayfalara da bir bak Sadri Þener hakkýnda neler demiþsin zamanýnda...

Yazdýklarýnla o kadar sivriliyorsun ki, Sadri Þener'le ilgili o dönem yazdýklarýný dün gibi hatýrlýyorum...

Þimdi de çýýkmýþ Sadri Þener hiç gitmemeliydi diyorsun, pes...

Biraz tutarlý ol bari...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Ya þurada baþkaný eleþtirenlere cidden çok þaþýrýyorum.

Düþünün ki 5 kiþilik bir ailesiniz. Evin gýda ihtiyaçlarý bugünün þartlarýnda asgari aylýk 1500 TL, kira 600 TL, faturalar 300-500 TL, ulaþým, eðitim, giyim vs 500 TL civarý ve evin geliri asgari ücret. Bu þekilde gelir gider dengesi (dengesizliði) olan bir aileden 1 yýl içinde araba almasýný istiyorsunuz ve alamazsa "senin gibi babanýn ..." diye yakýnýyorsunuz. Asgari ücreti olduðu halde çocuklarý yapan zihniyetin de önceki yönetimler olduðunu söylemeden edemeyeceðim.

Dýþarýdan bir taraftar olarak benim gördüðüm resim budur, bu þartlarý düþünmeden körü körüne birilerini eleþtirenleri de art niyetli buluyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetimde kimse babamýn oðlu deðil, baþarýsýz olurlarsa giderler. Ancak ayný yönetimle lig 2.liðine çýktýðýmýzda yapýlan operasyonlar yere göðe sýðmýyordu. Þimdi saha sonuçlarý iyi gelmeyince, sakatlar artýp, dönenler de eski temposunu yakalamayýnca gidenlere hayýflanmanýn, "Çöpçüler Kralý" filmindeki Ýhsan Yüce gibi; "vay benim eski damadým ne güzel adammýþ ya" demenin faydasý yok. Bir stoperin açýk eline top çarpmasýný fýrsat belleyip, yaðmurda toprak üstüne çýkan solucan gibi davranmanýn hikmetini anlamýþ deðilim. "Kötü" demenin bile iltifat olduðu önceki 2 yönetimin ceremesini çekiyoruz. Mevcut ekonomik ortamda kimseden mucize bekleyemeyiz. Memleketin en zengin ailesinin baþýndaki adam bile milyonlarca lira euro para döküp, verdiði paralarý sponsorluk gibi gösterdiði halde takýmý bizden alt sýrada. Biz ise bu rezil edilen ekonomik duruma raðmen halen lig 4.'süyüz.

Þu yönetime laf eden adamlarý anlamak mümkün deðil. Kulubü yönetmenin klavye baþýnda sallayarak þöyle böyle oldu bitti demek kadar kolay iþ olduðunu sanýyorlar.
    Neredeyse sýfýr maliyetle takýmý buralarda tutan yönetime laf etmek acayip bir durum. Hatalar illaki vardýr ama anlayalým artýk bu yýl kimse hiçbirþeyin sözünü vermedi.
    Biz batýyoruz birileri hala fýrsat senesi muhabbeti yapýyor. E ne yapalým fýrsat senesi ise 15m euro transfer mi yapsalardý þampiyonluk için. Ya olamazsan ne olacak? Davul zurna ile kulubun kapýsýna kilidi vurursun artýk. Bi de dikkat edin hersene bu sene fýrsat senesi muhabbeti olur. Sen iyi olursan hersene o senedir merak etme.
    bize heryer TrabzonSpor

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

BEn bu takýmda umut var diyorum . Bazý arkadaþlar bu tür sonuçlardan sonra büyük karamsarlýða kapýlýyor ama bunlar temeli atýlan takýmýn ilk adýmlarý bana göre. Ünal hoca genel olarak iyi bir futbol izletti. Belki bunlar bahanesi oldu bilemeyiz ama çok zor þartlarda ligi devam ettirmeye çalýþýyor. Ve bu takýmýn hala ilk 4 içinde olmasý büyük baþarýdýr. Ben bir sene daha hoca ile devam edilmeli diye düþünüyorum. Ama seneye hocaya çok daha alternatifli bir kadro sunulmalý. Böyle bir kadro ile ersun þu anda 10. sýrada olsa herkes hocanýn topçusu yok ki kimi oynatsýn diye savunmaya geçerdi. Ama Ünal hoca bir þekilde takýmý ilk 4 de tutuyor. ve inþallah en kötü bu þekilde bitirecek.
    Dün hepimiz gibi bende ikinci yarý maçýn dönebileceðini düþünüyordum ve öyle de oldu. Bakýn rakip 2 deðiþiklik yaptý ve oyunu döndürdü. Bizim hamle þansýmýz yok denecek kadar azdý. Buna bir de oyuncularýn savruk oyunu eklenince kayýp kaçýnýlmaz oldu. Evet bir þekilde hoca bu maçlarý bitirmeyi bilmeli artýk. Ankaragücü bursa beþiktaþ ümraniye derken en son kasýmpaþa da arkadan gelip bizi yakaladý. Buna bir çözüm bulunmalý. Bu sene pek beklentim yok ama hoca eli güçlendiðinde çok daha iyisini yapabilir diye düþünüyorum.
    Yönetim sakýn seneye altyapý ile iþimizi hallederiz düþüncesine girmesin sonuç çok kötü olabilir. Abdüþ ve yusuf gidecekse yerine 2 isim ile uðurcan hüseyin abdulkadir p. kadroda bulunabilir. Belki 1-2 genç daha... Fazlasýna güvenip maceraya gerek yok. Seneye hem avrupa hem lig vasat bir kadro olursa Akhisarýn durumuna da düþebiliriz.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Her puan kaybýndan sonra para konularý gündeme gelir mi? Baþkan 450 milyon ödedik ama kaynak yaratamadýk, yoksa borcun azalmamasý mümkün deðil.. Borçlarý çeviriyoruz sadece, bu da mevcut durumda baþarýdýr ama artýk aðlama anladýk para yok...

61Firtinasi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

Borc - COK
    Oyuncu - YOK

Bu Kadar basit.....

Biraz gercekci olalim. Herkes kiziyor....ama bence millet kizmaya yer ariyorlar. Cünkü yinede biliyorlar TS hangi durumda oldunu.
    Ama bu Hoca´ya ve ya Oyunculara patlamasin.....onlarin sucu ne.

Okiyorum bazi arkadaslarinin burda, gülesim geliyor.
    Messi, diyorlar...Dortmund diyorlar....bunlar da her hafta oyniyorlar..... her iki günde bir...... gülesim geliyor.

Bizim oyuncularin hangisi kalite bölgesinde, yüksek seviyesinde?
    Lüfen biraz gercekci olalim. Aldimiz oynculara bakarsak...... AMIRI.....NWAKAEME.......EKUBAN.......HOSSEINI.... .. bunlar bzm Lig icin tamam.
    Ama mac cevirebilecek bir oyuncu deyil ler.

Öyle birisini almak istiyorsan, parayi basacaksin. Ama......Para yok.

Teknik Direktör; Ünal Hoca daha ney yapsin. Ciksin kendisi mi oynasin. Yok....yok.....yok. Maci tutmak icin oyuncu yok. Kapasite yok.
    Böyle bir Kadro baska bir teknik direktörde olsun kümeye oynardik. Ben bundan eminim....

Yönetim daha ney yapsinlar: Adamlar da resmen bagriyorlar.....Para yok diye.
    Uydurmiyolar ya...... Borc belli. Gelir belli.....gider belli.
    Evet belki Transfer Yasak yoktur, cikmamisdir.......olabailir....ama ney olacakti yapsaydik..... Su an Yönetim en iyisini yapiyorlar. Dislerini sikiyorlar.
    Bence Sezon biterse, seneye baska olacak. Bundan eminim.....

Biz halimize sükür edecegimize, sadece elestiriyoruz.

Bence biz dogru yoldayiz....TS destek devam. TD = Ünal Hoca Devam. YÖNETIM = Devam......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkan iyi adamsýn dürüst adamsýn iyi baþkasýn bana göre ama her puan kaybýndan sonra kasada para yok borç çok , her galibiyetten sonra Trabzon'da Abdülkadir çok gibi söylemler hoþ deðil, sadece altyapý oyuncularýna güvenerek bu borcu bitireceðini sandý ama yanýldýðýný görüyordur bu maçlardan sonra bunlar hayýrlý kayýplar zira seneye bu kadroyla olmayacaðýný anlamýþtýr seneye 300 bin Euro luk oyuncu alarak þampiyonluk yarýþýna giremeyeceðimizi görmüþtür artýk.
    DOZER CEMÝL

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

kendisini sonuna kadar destekliyorum, ekonomik olarak buyuk isler yaptigini dusunuyorum..biz gecmis senelerde 35-40 milyon euroluk maas butceleriyle yine ayni siralara oynuyorduk simdi maas butcesi dusuk denilebilecek bir takimla ayni siralara oynuyoruz..
    tek elestirim alt yapiyi gereginden fazla buyutmesi..hayir madem bu kadar maden ustundeyiz neden her mac yusuf ve abdulkadir'in eline bakiyoruz..bu adamlara zorunluluktan arda ve parmak'ta eklendi..onun disinda alt yapidan topcu koyduk mu?belki huseyin..

dun 11 cikan takimda arda-huseyin-yusuf-parmak yani dordu alt yapidandi..arda ve parmak zorunluluktan oynadigini biliyoruz..geriye bir tek huseyin kaliyor cunku yusuf ve abdulkadir omur zaten gecmis senelerde de forma buluyordu..
    simdi benim sormak istedigim madem alt yapimiz bu kadar iyi, neden les oynayan topcularimiz yerine bu cocuklara sans verilmiyor..11-12 kisi ile ligi goturmek niye?sonra kotu oynayinca takim yoruldu diye aciklama yapiliyor..bu kadar yoklukta-bu kadar kotu oynayan bir takimda dahi orta sahada ileride defansta huseyin disinda bir tane bile yeni yuz goremedik.kadroda bulunanlar trabzonspor icin yeterli duzeyde degil deseler gram kizmam eyvallah derim ama hem kadroda 19 tane alt yapi var diye boburleneceksin hem bunlardan sadece 4-5ini kulllanacaksin..eee burada bir tutarsizlik yok mu?
    Konu tristram tarafýndan (05.03.2019 Saat 17:38 ) deðiþtirilmiþtir.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Aðaoðlunun sað kolu Özkan Sümer.

Ayný saçmalýðý 2001-2002 sezonunda yapmýþlardý. Küme düþüyorduk.
    Doðru küme düþüyorduk hep Aðaoðlu ve Özkan Sümer yüzünden deðil mi? Bu kadar sýð, bu kadar gerçeklerden uzak yorum görmedim gerçekten. Þu yorumu birinden duyup mu yazdýnýz, bildiðiniz halde böyle mi yazdýnýz cidden merak ediyorum.

Doðru klüp o yýl küme düþme korkusu yaþamýþtý ama bunun sebebi "onursal" sýfatýný verdiðimiz MAY'dý. Klüpte yetkisiz kiþilere yazdýrdýðý çeklerle klübe haciz üstüne haciz göndermiþ ve Özkan Sümer ve Ahmet Aðaoðlu bunlara göðüs germiþti. Açtýklarý karþý davalarla o çeklerin iþleme konulmasýný engellemiþlerdi. O çeklerin 70 milyon dolar civarý olduðu kaldý aklýmda. Bir düþünün, muhakeme edin, o zamanýn yayýn gelirleri, stad gelirleri ile 70 milyon dolarý...

Bunlarý niye yazýyorum biliyor musunuz? Siz öðrenin, anlayýn diye deðil, sizden zaten ümidim yok. Bu olaylarý bilmeyen genç taraftarlarýmýz doðrularý okusun, anlasýn diye...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor hiç iyi yönetilmiyor! Ne saha içinde, ne de saha diþinda!...

Takimdan giden (gönderilen) her futbolcu ile sorunlu ayriliyoruz. Transfer ederken süper yildiz, gönderirken tu kaka!? Bu mu yöneticilik?

Takim ve teknik direktör aslinda yönetimin sahadaki bir yansimasidir, çünkü ayni düzensizlik ve disiplinsizlik sahada da mevcut.

Sakatliklar, dar kadro ve kötü (art niyetli) hakemler takimin her oyunda disiplininden kopmasina bir gerekçe olamaz!

Nasil Ünal Karaman ve yöneticilerin maç sonu demeçlerindeki (ezber, ilgisiz) klasik cümlelerinde bunu görebiliyorsak, ayni þekilde sahadaki futbolcularin vücut dilinde de görebiliyoruz.

Ne Trabzonspor Baþkaný, ne de Trabzonspor Teknik Direktörü bu kadar UMUTSUZ konuþamaz!

Bu kadar olumsuz konuþan bir baþkanin ancak böyle bir teknik direktörü olur. Ve bu kadar negatif bir hocanin ancak böyle özgüvensiz futbolculari olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 3 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 3 misafir)