Sayfa 87 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 587 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý AnAKiN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkan dün deðil 40.000 kiþi 400.000 kiþi de gelse kulübün kasasýna 1 kuruþ girmiyor dedi. mesela 4s maçýnýn bilet gelirleri 2.5 milyon tl civarýnda loca kiralarý reklam gelirleri forma satýþlarý ve galibiyet primi ile 6 milyon tl civarý bir para girmiþ olmasý gerekiyor kabaca. Eðer durum baþkanýn dediði gibiyse biz nasýl transfer ödemeleri veya futbolcu maaþlarýný ödeyebiliyoruz. hangi gelirlerimiz temlikli hangisi deðil. bilen birisi detaylý bir þekilde açýklayabilir mi? daha önceden yazýldýysa affola.
    Bildiðim kadarýný söyleyeyim tüm gelirlerimiz temlikli. Naklen yayýn gelirlerinden tut da sponsorluk, stad hasýlatýna felan varýncaya kadar.

Transfer ödemeleri felansa yeni alýnan borçlarla (kredi) ödenebiliyor maalesef. Bunun yanýnda her yeni gelir getirici anlaþma/proje temlik dýþý. Tabi onlar da temlik altýna sokularak yeni borçlar alýnmazsa Yanlýþým varsa teferruatlý bilgi sahibi arkadaþlar var düzeltebilir.
    Konu My tarafýndan (04.09.2018 Saat 01:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þu hacisalihoglunu allah askina birisi sustursun.... Vallahi billahi adam su mutlu haftamizda bile sevincimizi kursagimiza sokuyor...

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý yasinylmz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu hacisalihoglunu allah askina birisi sustursun.... Vallahi billahi adam su mutlu haftamizda bile sevincimizi kursagimiza sokuyor...
    Tam bir dinazor diyebiliriz.

Nereden
    Ýstanbul

https://twitter.com/trapezpunta61/st...038035457?s=21

Hayri’den acilen kurtulmamýz lazým.

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Bera B. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://twitter.com/trapezpunta61/st...038035457?s=21

Hayri’den acilen kurtulmamýz lazým.
    Hayri ancak akçaabat sebatspora yönetici olabilir.

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

HH neden istifa etmiyor veya istifaya zorlanmiyor ?

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Birakin su istifa islerini yahu..Bizim sevincimizde onunda emegi vardir muhakkak..Klübe baskan secilen HH cökertti bizi..Kaldi ki Sadri Sener in sampiyon kadroyu kurdugunda o vardi..O kadronun dagitilip sapiyonlar ligi icin olusturulan kadrodan sorumlu bile degil.. bizi batis sürecinin baslatildigi dönem yoktu adam yönetimde..olsaydi belki farkli olabilirdi kim bilir..

Iki lafina kanip hicbir vasifi olmayan bir herifin baskan olmasindan sorumlu taraftar bence istifa kelimesini kullanmasin bi zahmet..
    Konu AyhanPe tarafýndan (04.09.2018 Saat 09:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý ölümüne_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birakin su istifa islerini yahu..Bizim sevincimizde onunda emegi vardir muhakkak..Klübe baskan secilen HH cökertti bizi..Kaldi ki Sadri Sener in sampiyon kadroyu kurdugunda o vardi..O kadronun dagitilip sapiyonlar ligi icin olusturulan kadrodan sorumlu bile degil.. bizi batis sürecinin baslatildigi dönem yoktu adam yönetimde..olsaydi belki farkli olabilirdi kim bilir..

Iki lafina kanip hicbir vasifi olmayan bir herifin baskan olmasindan sorumlu taraftar bence istifa kelimesini kullanmasin bi zahmet..
    Buna yakýn bir þey yazmak için gelmiþtim...

Sadri Þener yönetiminin bir Hayrettin HSO'yle olan bir de istifa ettikten sonraki dönemine bakalým.

180 derece farklý...

Demek ki bizim (taraftarýn) hoþuna gitmese de kulübün yararýna olacak bir þeyler yapýyor.

O istifa etsin, bu vasýfsýz, þu dinozor, beriki boþ adam. Doðru gördüðünüzü övün, yanlýþ gördüðünüzü eleþtirin. Ötesi zarar veriyor.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanlýk bir durum yok,Özkan Sümer'in 6 aylýk emeði ile buraya geldiler,sonra biz yaparýz diye güven patlamasý yaþýyorlar,hayýrlýsý bakalým.
    Ýyi bir kadro var,Ünal Karaman'ýn kredisi arttý.
    Ýnþallah baþarýrlar.
    Þu her olumlu iþi birilerinin tekeline baðlayýp kulübü idare etmek için gecesini gündüzüne katan baþkan ve ekibini çýrak çýkarmayin be kardeþim, bu iþler ekip iþidir. Herifler kýlý kýrk yarýp bu piyasada nerdeyse bedava fiyatlara iþe yarar oyuncular kazandirdilar kulübe.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý ölümüne_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Çok þükür aklý selim hakim olmaya baþlamýþ.
    Elhamdülillah!!!

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buna yakýn bir þey yazmak için gelmiþtim...

Sadri Þener yönetiminin bir Hayrettin HSO'yle olan bir de istifa ettikten sonraki dönemine bakalým.

180 derece farklý...

Demek ki bizim (taraftarýn) hoþuna gitmese de kulübün yararýna olacak bir þeyler yapýyor.

O istifa etsin, bu vasýfsýz, þu dinozor, beriki boþ adam. Doðru gördüðünüzü övün, yanlýþ gördüðünüzü eleþtirin. Ötesi zarar veriyor.
    Þu anki baþarýdan Hayrettin Bey'i sýyýrmaya çalýþanlara Sadri Þener yönetiminin geçirdiði süreç gösterge olmalýdýr.

Bunu hatýrlattýðýn için teþekkürler...

Dedim ya, aklý selim.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

O deðil de bizim gözlemci ekibimiz varmýþ sayesinde öðrenmiþ olduk. Ya da sadece ben bilmiyordum.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu her olumlu iþi birilerinin tekeline baðlayýp kulübü idare etmek için gecesini gündüzüne katan baþkan ve ekibini çýrak çýkarmayin be kardeþim, bu iþler ekip iþidir. Herifler kýlý kýrk yarýp bu piyasada nerdeyse bedava fiyatlara iþe yarar oyuncular kazandirdilar kulübe.
    Anlatamadýk...

Özkan Sümer þu kýsa sürede çok deðerli iþler yaptý. Ama 3. stoper alýnmadan transfer dönemi kapandýðýnda insanlar "Uður'u niye gönderdiniz o zaman!" diye yönetime sövmeye baþladý.

Yahu Özkan Sümer gönderdi kardeþim

Doðruydu yanlýþtý demiyorum; ama Özkan Sümer gönderdi yani...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Anlatamadýk...

Özkan Sümer þu kýsa sürede çok deðerli iþler yaptý. Ama 3. stoper alýnmadan transfer dönemi kapandýðýnda insanlar "Uður'u niye gönderdiniz o zaman!" diye yönetime sövmeye baþladý.

Yahu Özkan Sümer gönderdi kardeþim

Doðruydu yanlýþtý demiyorum; ama Özkan Sümer gönderdi yani...
    Muhakkak öyledir.
    3. stoper kavgasýni her kim baþlattýysa burnunun dibini görememistir. Yýllýk 2 milyon euro bayildigimiz Hubocan'dan fersah fersah üstün olan M.Akbaþ'i sýrf ismi Mustafa diye görmezden gelen bir kulüp bu. Iç çekiþme, kavga her daim olsun, bizim dogruyu bulma metodumuz böyle. Yeter ki kirginliklarimiz olmasýn.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Göndermesi mesele deðil, alýnmamasý mesele. Dolayýsý ile yönetime sövme demiyorum, eleþtiri çok normal
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hacisalihoglu 2010 2011 sezonunda devre arasinda neden ayrilmisti bilen var mi ?

Nereden
    Ýstanbul

Siz gerçekten söylediklerimizden bir þey anlamýyorsunuz. O yüzden sizinle konuþmaya çalýþmak boþuna. Tartýþmanýn düzlemini kafanýza göre eðip büküp bir de kendinizi haklý çýkarmaya çalýþýyorsunuz. Halbuki biz sizin cevap verdiðiniz konularla alakasý bile olmayan þeylerden bahsediyoruz. Siz kafanýza göre takýlýyorsunuz.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

HH; HSO, IHO..Haliyle karisiklik olabiliyor

IHO yazacagima HH yazmisim..yeni fark ettim..Bizi cökerten vasifsiz IHO nun secilmesinde ki taraftarin sorumluluguna deginmekte istemistim..Ve vasifsiz kelimesi cok az bile IHO icin..

O herif disinda tüm degerlerimize sahip cikmaliyiz..

Trabzonspor taraftarini kiskirtmak cok basit..Yönetimi taraftar üzerinden yipratmaya calisacaklardir..Özellikle yerel basin elverisli bunun icin..Biz birlik olunca ulusal basin da acikca yapacaktir bunu..

Trabzonspor un önündeki en büyük engel buna megilli taraftar sayisinin haddiden fazla olusu..BMN in imkan varsa buna önlem almasinda fayda var..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý yasinylmz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hacisalihoglu 2010 2011 sezonunda devre arasinda neden ayrilmisti bilen var mi ?
    Zahiri sebep: Tesislere çiftlik kurmak istemesi ve taraftar/camianýn kendisiyle dalga geçmesi.

Batýnî sebep: Sezon baþý harcamalar ve transferlerle baþlayan (Brozek kardeþler, oyuncu/hoca paralarýnýn ödenmemesi vb.) Þenol Hoca-Sadri Þener anlaþmazlýðýnda Þenol Güneþ lehine baþkana tavýr koymasý, Trabzon tarafýnda kendisi olduðu için baþkana sormadan iþler yapmasý. Sonrasýnda yerine Nevzat Þakar gelmiþti.

Bu arada Hayrettin Hacýsalihoðlu'nu eleþtirir, yerin dibine koyabilirsiniz, biraz eski kafalý bulmanýz da normal. Hatta þu an bjk hocasý olan Þenol Güneþ için hala boþ ve anlamsýz "adamcýlýk" yapmaktadýr. Bilgim yok ama eminim ki Zeki transferi için de "hatýrlý dostlarýnýn" ricasýný kýrmadýðýný düþünüyorum. Ancak bu adam daha 1975 yýlýnda takýmýn "genel kaptaný" idi (þimdiki idari menejer gibi bir unvan) Yýllarca yöneticilik yapmýþ, takýmýn her baþarýsýnda -az veya çok- katkýsý olmuþtur. Ayrýca Özkan Sümer Zeki'yi istememiþtir ama Sümer'in de Zeki olayý ve Hacýsalihoðlu yüzünden ayrýlmadýðýný bilin. Daha ÝHO baþkanken Hacýsalihoðlu ve Sümer "külüp batýyor" diye bas bas baðýrýyor, yönetimin devrilmesi için birlikte kulis yapýyordu.

Kaldý ki Hacýsalihoðlu'nun olduðu yerde yerellik, hatýr gönül ve torpil iþleri olabilir ama menejerlerle para kýrýþmak olmaz, kulüp batarken "saçýný taramak" olmaz. Trabzonspor'u en az sizin benim kadar sever ve kulübün nasýl döndüðünü, kriz anlarýný yönetmesini çok iyi bilir. Harcamalar hesaplý yapýlýr. Bu takýmýn kurtuluþu da az maliyetli ve kaliteli yabancýlar kadar Yusuf-Abdülkadir'in yanýna ilk 11'e altyapýdan yeni oyuncular koymaktan geçer, bunu da baþarabilirsek görev tamamlanmýþ demektir.

Kiþileri tartýþmak, "Hayri'den (asker arkadaþý ya) acilen kurtulmamýz lazým" deyip karþý fikir gelince küsmek kimseye fayda saðlamaz. Önce neredeyse herkesin mutabýk olduðu "ilkeler ve doðrular" açýsýndan meseleleri tartalým, Trabzon'da ve iþ üretilmeyen her yerde sýkça yapýlan DEDÝKODU yerine "iþ" ve "fikir" üzerinden gidelim. Ha þahýslar da "doðrular ve ilkeler"e uyan "iþleri" üzerinden deðerlendirirse daha anlamlý olur.
    Konu oflubektas tarafýndan (04.09.2018 Saat 13:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor'un çoðunluðu Trabzonlular'dan oluþmalýdýr (Oluþturacaðýz) lafý fecaattýr. Fecaat yerine diðer kelimeleri kullanýrsam aðýr olur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Sayýn asbaþkan demagojide yapmýþ.

Trabzonlu oyuncu istemiyorlar.

Bçyle bir durum nerede varmýþ. Buyursun göstersin.

Abdüþ, Yusuf, Cafer, Abdülkadir var takýmda zerre ses çýkaran var mý?

Biz Trabzonlu oyuncu istemiyoruz deðil sýrf Trabzonlu diye alýnacak oyuncu istemiyoruz.

Zamanýnda bu taraftar özbeöz Trabzonlu Fatih’i isterken kendisi karþý çýkmýþtý. O zaman o dA mý Trabzonlu oyuncu istemiyordu.

Þu yerel çaðdýþý zihniyetten kurtulmak lazým.

Trabzonspor sadece bir þehir takýmý deðil.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Þu an takýmda saðlýklý bir futbol ortamýnýn olduðu ortada.

Sivas, Ankaragücü ve Gs maçlarýnda oynan futboldan, oyuncularýn istekli oluþundan, futbolcularýn birbirine reaksiyonlarýndan bunu anlayabiliyoruz.

Son gs maçýnda döktüren Sosa, geçen yýl kýlýný kýpýrdatmýyordu, Hugo takýmý sahiplenmiþ belli oluyor. Novak gitmek istiyordu þimdi nasýl oynadýðýný görüyoruz. Olcay Þahan geçen yýl sahada kabadayý gibi dolanýrken þimdi takým oyununa ve takým birlikteliðine nasýl katký veriyor görüyoruz. Keza JP hakemlerle ve rakip futbolcularla didiþmeyi býrakmýþ mis gibi futbol oynuyor. Yeni gelen yabancýlarýn nasýl savaþtýðýný görüyoruz. Onazi son maç neler yaptý gördük.

Geçen yýl bu kadro yönetilememiþtir çok açýk, çok net. Sahada ve saha dýþýnda bir sürü abuk sabuk þey yaþadýk. Þimdi herkesin kafasý futbolda rahatlýkla görülüyor bu.

Bu olumlu ortamýn tesis edilmesindeki pay yönetime aittir. Burada istifa çýðýrtkanlýðý yapmayý hiç doðru bulmuyorum. Ben de Zeki alýndýðýnda çok tepki göstermiþtim ancak kabullendim. Kenarda dursun ne yapalým? Teknik ekibin bu tasarrufta rolü olduðunu düþünüp artýk kabullendim bu durumu. Hoca istemeseydi almazlardý, demek ki oluru varmýþ. Böyle düþünelim.

Teknik ekip demiþken; Ünal Hoca'nýn gelmesini ta rýza gelmeden önce istemiþtim ancak iyi ki gelmemiþ. Geçen yýlki o berbat yönetim anlayýþýyla O'nu da harcayacaktýk, bir efsanemizi daha yok pahasýna kaybedecektik. Bu sene gelmesi, takýmla kamp yapmasý çok iyi oldu. Hazýrlýk maçlarýnda ve baþakþehir maçýnda soru iþaretleri oluþmuþtu kafamda yalan yok ama sonrasýnda bilinçli, programlý ve bilimsel çalýþan bir teknik ekibimiz olduðuna kanaat getirdim. Takým sahada çok güçlü, çok istekli. Güzel pas yapýyor, takým boyumuz kýsa, sahada ne yaptýðýný bilen bir takým var. Çok memnunum.

Diyeceðim o ki; þu olumlu havayý bozmaya yönelik her þeye karþýyým. Býrakalým adamlar çalýþsýn. Þu ana kadar yönetim gayet iyi gidiyor. Transferlerimiz isabetli, takýmýmýz iyi, taraftarýn heyecaný artýyor. Stoper transferi bekliyorduk olmadý. Akbaþ'ý tuttular. Maddi olarak bunu uygun gördüler teknik heyet de onay verdi demek ki.

Yönetimde istifa olmasý bu saatten sonra bize fayda getirmez, olumlu bi gidiþatta niye istifa olsun ki?
    Konu Onur Akyüz tarafýndan (04.09.2018 Saat 13:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bazý þeyleri anlamýyorum.

Misal HH yi savunanlar hangi realist gerekçelerle bunu yapýyor?
    Þöyle bir þey olabilir mi ya? Demek ki bir þeyleri iyi yapýyor.
    Neyi
    Ýþte bir þeyleri ...
    Aðýr eleþtiride bulunanlarýn bir sürü gerekçesi var mesela.

Bu ülkede hersey skordur ilk yarý lider bitirelim burda herkes hayrici kesilir.
    Salacýk kahvehanesinde sabahtan akþama okey oynayan hayrici

Ýþte liyakatin skora kurban ediliþine güzel örnek
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

kýr saçlý dinozor kulüpten gittiði gün bayram ilan edilmeli. o gün her sene kutlanmalý.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu anki baþarýdan Hayrettin Bey'i sýyýrmaya çalýþanlara Sadri Þener yönetiminin geçirdiði süreç gösterge olmalýdýr.

''Þu anki baþarý'' diyorsunuz. Kusura bakmayýn ama hangi baþarý?
    Bir baþarýdan bahsedebilmek için bir kupa/þampiyonluk gerekir. En azýndan geçen yýlýn üzerinde bitirmek gerekir.
    Daha ligin baþýndayýz. Yarýn neler olacaðýndan bihaberiz. Bence dereyi görmeden paçalarý sývamaya çalýþmayalým.
    Ersun döneminde de bir rüzgar ile gittik. Sonrasý herkesin malumu sanýrým. Önce sezon sonunu görelim derim.

Þu ana bakarsak tabelada Trabzonspor 6. Sýrada görünüyor. Bunun da bir baþarý olduðunu sanmýyorum.
    Hacýosmanoðlu ve Usta'nýn oluþturduðu takýmlar da ligi 5. ve 6. sýrada tamamladýlar. Þu an bu seviyenin üzerinde deðiliz.
    Sezon sonunda bu seviyeyi geçersek konuþuruz. ''Baþarý'' deriz. Veya eleþtiririz. Fakat þu an ortada bir baþarý yok.
    Bugün iyi oynayan oyuncular yarýn stres yaparak ciddi performans kaybý yaþayabilirler. En azýndan devreyi bekleyelim derim.

Hayrettin Bey, konusunda söyleyeceðim bir husus var. Kendisini taraftarýn üzerinde görüyor.
    Zeki meselesinde ''Biz istiyoruz, taraftar da kim oluyor!'' tarzýnda açýklamalarý ile ferasetini ortaya koymuþtur.
    Bir taraftar olarak bana bu þekilde muamele yapan bir insandan haz etmem. Edemem!
    Siz haz ediyorsanýz mutluluklar dilerim.Fakat Zeki Yavru ve türevi hamlelere kendinizi hazýrlayýn derim.
    Özkan Sümer'i futbol aklý olarak kulübe getirip ''Zeki'' meselesi yüzünden yollarý ayýrmak da ayrý bir trajedi!
    Zeki meselesi yüzünden deðil diyenlere itibar etmiyorum. Zira her þey kamuoyu önünde yaþandý. Salak deðiliz.
    Özkan Sümer, þu kýsa sürede dahi futbol aklýný ortaya koydu. Üstadý daha çok ararlar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ''Þu anki baþarý'' diyorsunuz. Kusura bakmayýn ama hangi baþarý?
    Bir baþarýdan bahsedebilmek için bir kupa/þampiyonluk gerekir. En azýndan geçen yýlýn üzerinde bitirmek gerekir.
    Daha ligin baþýndayýz. Yarýn neler olacaðýndan bihaberiz. Bence dereyi görmeden paçalarý sývamaya çalýþmayalým.
    Ersun döneminde de bir rüzgar ile gittik. Sonrasý herkesin malumu sanýrým. Önce sezon sonunu görelim derim.

Þu ana bakarsak tabelada Trabzonspor 6. Sýrada görünüyor. Bunun da bir baþarý olduðunu sanmýyorum.
    Hacýosmanoðlu ve Usta'nýn oluþturduðu takýmlar da ligi 5. ve 6. sýrada tamamladýlar. Þu an bu seviyenin üzerinde deðiliz.
    Sezon sonunda bu seviyeyi geçersek konuþuruz. ''Baþarý'' deriz. Veya eleþtiririz. Fakat þu an ortada bir baþarý yok.
    Bugün iyi oynayan oyuncular yarýn stres yaparak ciddi performans kaybý yaþayabilirler. En azýndan devreyi bekleyelim derim.

Hayrettin Bey, konusunda söyleyeceðim bir husus var. Kendisini taraftarýn üzerinde görüyor.
    Zeki meselesinde ''Biz istiyoruz, taraftar da kim oluyor!'' tarzýnda açýklamalarý ile ferasetini ortaya koymuþtur.
    Bir taraftar olarak bana bu þekilde muamele yapan bir insandan haz etmem. Edemem!
    Siz haz ediyorsanýz mutluluklar dilerim.Fakat Zeki Yavru ve türevi hamlelere kendinizi hazýrlayýn derim.
    Özkan Sümer'i futbol aklý olarak kulübe getirip ''Zeki'' meselesi yüzünden yollarý ayýrmak da ayrý bir trajedi!
    Zeki meselesi yüzünden deðil diyenlere itibar etmiyorum. Zira her þey kamuoyu önünde yaþandý. Salak deðiliz.
    Özkan Sümer, þu kýsa sürede dahi futbol aklýný ortaya koydu. Üstadý daha çok ararlar...
    Beklentiniz ne idi?
    Þampiyonluk mu?

Bu yönetim bize neyin sözünü verdi?
    Geçen seneki yeri korurlar - korumazlar. Hiç umurumda deðil.
    Beni ilgilendiren bugün ortaya çýkan sinerjiyi koruyabilmeleridir.

Transferde, 1 stoper dýþýnda, 2 milyon euro harcama ile birlikte ortaya koyduklarý performans bile "baþarýlý" demeleri için yeterli.

Ha, eðer beklentiniz þu ekonomik durumdaki bir kulübün silip süpürmesi ise.... Allah yardýmcýnýz olsun...

Baþakþehir maçý dýþýnda gayet iyi oynuyoruz.
    Bu da gayet yönetime yazar.
    Harcadýklarý para belli.

Özkan Sümer olayýnýn Zeki meselesinden baðýmsýz olduðunu camianýn içindeki herkes 40 kere söyledi, yazdý.
    Hüsnü kuruntularýnýz ile meseleleri yorumlamaktan vazgeçin.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (04.09.2018 Saat 13:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)