Sayfa 603 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 103 503 553 593 601 602 603 604 605 613 653 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 15,051 ile 15,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ucuz mu? Allah aþkýna mesela Flavio denen varlýðýn nesi ucuz? Adama bonservis verdik bir de ahahaha, komedi gibi ya
    Flavio aralarýndaki en düzgünü bence. Adam tam bir joker. Sorun Afobe, Baker gibi takýmýnda oynayamayan adamlara yükü maaþ vermek oldu.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Uður Ö. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tek güvendiðim Avcý. Yoksa harbi yönetime kalsa 10 tane çöp alýr ucuz diye, pazara son dakika gidiyom ben örneði veren adam kendisi.
    sýrf plaza örnegi yeter .. adam 20 milyon tlyi sýrf cöpe attý. 20 m tlye ne tesis kurarsýn var ya....... 20 m tl ye butun hayatýný yatarak gecýrýrsýn

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sýrf plaza örnegi yeter .. adam 20 milyon tlyi sýrf cöpe attý. 20 m tlye ne tesis kurarsýn var ya....... 20 m tl ye butun hayatýný yatarak gecýrýrsýn
    Evet kurda ciddi boyutlarda artýk, gelirler feci düþtü. Rüya takým kursak bile ben þampiyon olacaðýmýza inanmýyorum artýk, giderler son 5 hafta maça çýkmazlar gene olmazlar. En iyisi bu þekilde gidip borcu eritmek.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Uður Ö. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet kurda ciddi boyutlarda artýk, gelirler feci düþtü. Rüya takým kursak bile ben þampiyon olacaðýmýza inanmýyorum artýk, giderler son 5 hafta maça çýkmazlar gene olmazlar. En iyisi bu þekilde gidip borcu eritmek.
    sampiyonluk için yusuflarýn sayýsýný arttýrcan. ogrendýgý taktikler bile gelecek icin bi sey.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bu ülkede þampiyonluklar yapýlan transferlerle, oynanan oyunla deðil güçle, yumruðu masaya vurmakla belirleniyor.
    Senin yönetiminde var mý bu?
    Geçen sene þampiyonluk elimizle Baþakþehir'e ikram edildi! Sonra da çýkýp utanmadan ''Taraftarlar 6.5 km meþale konvoyu yaptýðý için futbolcularda baský oluþtu'' dendi! Yüzümüze baka baka hemde! Utanmadan, sýkýlmadan!
    Dünyanýn en iyi futbolunu oynasan ne olur? Bu akþam Antep'in iptal edilen golünü görmediniz mi?

Ahlaksýzlýk her tarafýný sarmýþ ülke futbolunun, yerin dibine batsýn!
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tam içinde... Baþrolünde!
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Nereden
    Asya Diðer

Mehmet Ayan'ýn moderatörlüðünü yaptýðý Ýnternethaber'in Youtube kanalýnda yayýnlanan 'Kýrmýzý Çizgi' programýnda Serdar Ali Çelikler ve Candaþ Tolga Iþýk, futbol gündemini deðerlendirdi.

Trabzonspor'un þampiyonluðu neden kaçýrdýðýný anlatan Candaþ Tolga Iþýk, þu ifadeleri kullandý; ''Trabzonspor'a Trabzonlularýn yaptýðý kötülüðü baþka hiç kimse yapmadý. Trabzon þu anda devre arasýndaki krizi doðru yönetseydi sokaklarda þampiyonluk kutlamalarý vardý. Hüseyin Çimþir'e de kýzamýyorum. Liste yapýlsa Hüseyin Çimþir'i bir numaraya yazmam. Baþkan, yönetim ve hoca arasýndaki kriz doðru yönetilseydi...

''Ahmet Aðaoðlu baþkanlýðýnýn en büyük eksisi olarak tarihe geçti''
    Belli bir kalibredeki hocayý gönderip altýnda bir teknik adam getirdiðinde baþarýlý olamayacaðýn belli. Þampiyonluk deneyimi olmayan gencecik bir teknik adamý getirdiðinde olacaðý budur. O iþler artýk Hüseyin Çimþir'e yazmaz. 'Beceremedim' dedi. Orada artýk yönetim kararýna yazar. Ahmet Aðaoðlu baþkanlýðýnýn en büyük eksisi olarak tarihe geçti. Ünal Karaman krizini yönetemediler. Trabzonspor þampiyonluðu kaybetti. 36 yýldýr þampiyonluk ateþiyle yanýp tutan samimi taraftarlara olan oldu. Çok yazýk. Buyursunlar egolarýný kapýþtýrsýnlar.''
    Konu BlackPanther tarafýndan (13.04.2021 Saat 00:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Ünal'ýn gönderilmesinin nedenini çýksýn açýklasýn sayýn Aðaoðlu. Bir telefonla adamý gönderdiler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diyelim Ünalý gönderdin. Neden þampiyonluða oynayan bir takýmýn baþýna deneyimli bir hoca yerine teknik direktörlük yapmamýþ birini getiriyorsun?

Bunun tek bir cevabý var. Üste yazdýðýn gibi. Aðaoðlu Baþakþehiri þampiyon yapma entrikasýnýn tam içinde. Baþrolünde!!!
    Þampiyonluk peþkeþ çekildiði için ve bunu Ünal'a kabul ettiremeyeceklerini anladýklarý için gönderdiler adamý. Adam çýkýp ''Boðazýnýza takýlýrým'' dedi zaten.

32 senedir bu takýmýn peþindeyim. Bu camiada hakkýmý helal etmeyeceðim, affetmeyeceðim adamlarýn en baþýndadýr Hüseyin Çimþir. Bile bile bu oyunda figüran oldu!!! Ünal'ýn neden gönderildiðini bildiði halde hemde!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

40 senedir 1 kere þampiyon olduðumuz halde geçen sene þampiyonluðu yapay bir klübe veren baþkan. Siyaset de ve birçok önemli alanda trabzonlu ve trabzonsporlular var. Gerekirse bu gücü kullanýcaksýn istanbul klüpleri sonuna kadar kullanýyor ama bizimkilerde bunu lehimize çevirecek kafa ve basiret maalesef yok. Sonra otur izle önemli maçlarýmýzda hakem katliamlarýný.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu seneki transferleri gördükten sonra yaz sezonu için korkutuyor.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

burdan kimseye bisey demek istemiyorum, evet Usta ve yönetimi cok pahli transferler yapti, ama Agaoglu geldi, bu adamlari satti parakasandi, kendizi hangi oyuncu getirdi ? bi tek Sörloth... Bence Baskani tutun, TS Lobisi daha cok eski kafada... Biz böyle Lobiyke hayatda sampiyon olamayiz... 1. TS lobisi derhal tesislerden kovulmasi lazim.. 2. Takimi satin, zaten pati.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Divan Baþkanýnýn da ayrýlmasý gerekiyor. Haydi kurtuluþa

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

trabzon küçük þehir abi

vizyon düþük

eðri cetvelden doðru çizgi bu kadar çýkýyor
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Cafer KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þampiyonluk peþkeþ çekildiði için ve bunu Ünal'a kabul ettiremeyeceklerini anladýklarý için gönderdiler adamý. Adam çýkýp ''Boðazýnýza takýlýrým'' dedi zaten.

32 senedir bu takýmýn peþindeyim. Bu camiada hakkýmý helal etmeyeceðim, affetmeyeceðim adamlarýn en baþýndadýr Hüseyin Çimþir. Bile bile bu oyunda figüran oldu!!! Ünal'ýn neden gönderildiðini bildiði halde hemde!
    bunlarin hepsini bilip de açik açik konusmayan da adam falan degildir... sirlarini alsin götürsün ne yapacaksa...

bu bi de senol efendi, Trabzonspor'un kara kutulari, ama çitlari çikmadi bugüne kadar... bunlarin savunulacak tarafi yok, biliyorlarsa konussunlar yoksa sussunlar, bogaza takilma falan geçsinler o isleri
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Dozer61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    40 senedir 1 kere þampiyon olduðumuz halde geçen sene þampiyonluðu yapay bir klübe veren baþkan. Siyaset de ve birçok önemli alanda trabzonlu ve trabzonsporlular var. Gerekirse bu gücü kullanýcaksýn istanbul klüpleri sonuna kadar kullanýyor ama bizimkilerde bunu lehimize çevirecek kafa ve basiret maalesef yok. Sonra otur izle önemli maçlarýmýzda hakem katliamlarýný.
    evet ama o güç zannettiklerimiz de bizi satti bakma sen.. onlar da sirketten hepsinin az çok cebine para girmistir basak sampiyonlugundan dolayi
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Ts u kimlerin yonettigini cozemedim bugune kadar.
    Ama þunu çözdüm. Bugüne kadar 3 Trabzonlunun 2 si siyasetten medet umuyor, veya emirle hareket ediyor. Tiksinç yöneticilerle dolu oldugunu düsünüyorum. Taraftar gruplarýný söylemeye gerek yok. Biri var mide bulandýrýyor. Yani sorun Tslu olmakta. Ts 1.kimliði deðil cogunun.

Ayrýca tabii bu kadar önemli bütün ülkenin takip ettigi kulüplere siyasetin adamlarýný sokmadýgýný ummak Komik olur. Adamda adamlarýný arana sokacak ki bana bir cephe alýnmasýn dicek tabii. Çözüm siyaset dýþarý.
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (14.04.2021 Saat 01:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Fanatik GS li bu kadarýný yazabilmiþ

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mevzu Ahmet-Mehmet deðil maalesef, mevzu apaçýk futbolu yöneten TÜM PAYDAÞLARIN sistemdeki tek ahlaklý takýmý istememesi.

BEÝN

KLÜPLERÝN HEPSi (istanbul deðil hepsi)

MEDYA

HAKEMLER

TFF

Bunlar Türk futbolunu yönetenler, 30 senedir ben Trabzonsporun kayýrýldýðý 3 maç hatýrlamam, nadirattan-gaz alýp eyyam yapmýþlardýr, ancak kritik TEK MAÇ yoktur.

Taraftarý da bunu istemeyen TEK KLÜPTÜR...

Ancak, paydaþlar bu leþ sistemde kendi halinde takýmý istemiyor,

BEÝN, ÜLKENÝN EN ÇÖP takýmýna bile 16:00 maçý vermiyor bizim kadar

TFF, tehdit-temsil her alanda aleyhimizde

MHK, hem kurum hem hakemlerle sistemin tam köpeði, bize direk havlýyor açýktan

MEDYA, paralý köpekler-omurgasýzlar

KLÜPLER, Alanya gördük ki istanbula satýlýk, Baþakþehir klüp bile deðil, Kasýmpaþa ne vereyim abime... Omurgasýz-ilkesiz-korkak-Ýstanbula altlýk hepsi

2 YOL VAR KARDEÞÝM:

1. Gerçek Trabzonsporlu bir Baþkan gelir, kavga eder, ardýnda durulursa sonunda kazanýr (Mümkünatý yok, Ünala yapýlan ortada, ilk eksiðinde gömerler)

2. Deðiþmeyeceðini bilip, kötünün kötüsünün iyisi ile idare etmek, kaçan Sörloth-Jaja-Tekke-Gökdenizleri hatýrlayýp Uðurcan-Ömür-Nwakaeme-Ekubana sahip çýkmak

Yauuu satmamýz lazým yalaný, Sörlothu-yusufu çakýp klübü boþaltmakmýþ, YOKSA O PARALAR DA ÇARÇUR DÝABATE-PLAZA-AFOBE-AVDÝJAJ-ANDUSÝÇ-MESÝAS lara gitti, satmasak daha iyiymiþ hiçbir gidenin parasý BÝLE ÝSTEYE KLÜPTE TUTULMADIÐI GÝBÝ borç da azalmadý...

Komplocular, beklerim tezinizi yeaaaaa komplo demeden evvel, kimi satýp da hayrýný gördük...
    Benim kadar cesurca köþesinde çalma-çýrpma-þike-teþvik-yemleme diyemezdi, ama her dediði o kapýya çýkar bence:

Ne var ki, “Ötekiler” de bu tabloyu kabul etmiþçesine, yaþamaya devam ediyorlar; “Kulüpler Birliði’nde çoðunluktalar”; ama “3 Büyükler teslimiyetçiliði” devam ediyor!..
    “Haklarýný alamayanlarýn ‘verilen ile’ yetinmeleri ve ‘sýzlanma sesleri’ ile günü geçiþtirmeleri”; iþte o kadar!..
    Güçleri var, inanamýyor ve birlik olamýyorlar…

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...uc/618480.aspx
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon'unBaþakþehir'e kaybettiði þampiyonlukta6-7 hakem resmen ligi dizayn ettihatta hakemlerden biri beni arayýp "Bu iþiniçinde ben yokum" dedi.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/tuzemen/2021/04/14/bu-sezon-da-ligi-dizayn-ediyorlar

Geçen sene biz yazdýðýmýzda FORUMUN ÇOK BÝLMÝÞLERÝ, hangi baþkan neden kupayý satar, kaça satar diye küçük beyinleriyle, Baþkanlar için Trabzonsporun deðerinin kendilerininki gibi olduðunu sanarak eleþtirmiþti.

M Ali Yýlmaz da yönetirken Trabzonsporlu sanýlýrdý, sonra hepsini aldattým fenerliyim dedi...

Menfaat-para-güç bu ülkede insanlarýn çoðuna herseye yaptýrýr, þimdi herkes sorsun, TÜM ÜLKE BUNU DÝLE GETÝRÝRKEN SESSÝZ KALAN AÐAOÐLU, bu iþin neresinde? Sonrasýndaki tasfiyenin sebebi (Sturiç-Mikel-Sörloth-Sosa-Novak-Ndiaye-Dacosta-Gilerme þimdi hepsi 11 de oynar) geçen sezonla uðraþacak mecal býrakmamak mý?
    Alýntýlanan yazýda ligi hakemlerin dizayn ettiði yazýyor. Baþkanlarýn maç sattýðýna dair tek bir kelam göremezsiniz.
    Ýnsanlarý küçük beyinli olmakla suçlayan o organdan münezzeh þahsý muhteremlerin ciddi muhakeme sorunu var muhtemelen.

Ben tekrar tekrar söylüyorum, raporladým, raporlayacaðým.
    Tuttuðu takýmýn mevcut baþkanýný maç, þampiyonluk vs. satmakla suçlayacak katmerli... þahýslarýn bu forumda barýnmasýndan ciddi rahatsýzlýk duyuyorum.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýntýlanan yazýda ligi hakemlerin dizayn ettiði yazýyor. Baþkanlarýn maç sattýðýna dair tek bir kelam göremezsiniz.
    Ýnsanlarý küçük beyinli olmakla suçlayan o organdan münezzeh þahsý muhteremlerin ciddi muhakeme sorunu var muhtemelen.

Ben tekrar tekrar söylüyorum, raporladým, raporlayacaðým.
    Tuttuðu takýmýn mevcut baþkanýný maç, þampiyonluk vs. satmakla suçlayacak katmerli... þahýslarýn bu forumda barýnmasýndan ciddi rahatsýzlýk duyuyorum.
    Hocam sen neye bozuldun ben anlayamadým? Arkadaþlar haber linkleriyle, ülkenin yarýsýnýn konuþtuðu ve kalanýn da izlediði þeyleri yazmýþ. Baþkan ile ilgili forum mesajlarýnýn %50 si çapsýz-pazarcý-kibirli vs ile dolu kalan da övgü deðil bana sorarsan???

Sen bu kadar net AÐAOÐLU %100 TEMÝZDÝR minvalinde yazýnca ben þok oldum, internete birkaç kelime yazýp arattým, hala neye bozuldun inan anlayamadým, bak neler var:

https://www.karadenizdesonnokta.com.tr/spor/tffnin-icinde-ortulu-yapi-basindaki-isim-goksel-gumusdag-h56491.html

https://www.61trabzonhaber.com/eddie-newton-icin-flas-iddialar-goksel-gumusdag-detayi-16632h.htm

https://www.haberts.com/futbol/mhk-b...i-h176899.html

Yani, sayýn Hocam, sen AÐAOÐLUSUN, ülkede çete olduðu internete düþmüþ göksel ve Koçun yýllardýr iliþkisi olan LÝSANSSIZ BELGESÝZ TECRÜBESÝZ NEWTONU takýmýn baþýna getiriyorsun, haraç mezat rakibine en kýymetlilerini bedava veriyorsun, çöplerle dolduruyorsun, birileri sen de iþin içinde misin diye sorana alýnýyorsun öyle mi???
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

O yazýdan bir halt olmaz boþuna tartýþmayýn.

Adamlar ülkede þike yaptý ceza almadý baþkanlar maç satsa ne olacak

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Baþkanlýk yaptýðý iki sezonda 14. ve 7. olduðumuz, o dönem ligin en iyilerinden olan Marco Aurelio'yu Fenerbahçe'ye peþken çeken Özkan Sümer haindir.

Devre arasýnda Maciej Zurawski transferini bitiremeyen, iki sezon boyunca hakemlerin Trabzonspor'u katletmesine izin veren Atay Aktuð haindir. Þampiyonluklarý satmýþtýr.

2010-2011'de rakiplerin pisliklerine direnemeyen, iki sezon boyunca en iyi oyuncularýný Ýstanbul'a gönderen Sadri Þener haindir. Þampiyonluðu satmýþtýr.

Alýn rahat edin. Herkes hain, bir sizsiniz.
    Konu jönts tarafýndan (18.04.2021 Saat 23:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý HasanTezel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam sen neye bozuldun ben anlayamadým? Arkadaþlar haber linkleriyle, ülkenin yarýsýnýn konuþtuðu ve kalanýn da izlediði þeyleri yazmýþ. Baþkan ile ilgili forum mesajlarýnýn %50 si çapsýz-pazarcý-kibirli vs ile dolu kalan da övgü deðil bana sorarsan???

Sen bu kadar net AÐAOÐLU %100 TEMÝZDÝR minvalinde yazýnca ben þok oldum, internete birkaç kelime yazýp arattým, hala neye bozuldun inan anlayamadým, bak neler var:

https://www.karadenizdesonnokta.com.tr/spor/tffnin-icinde-ortulu-yapi-basindaki-isim-goksel-gumusdag-h56491.html

https://www.61trabzonhaber.com/eddie-newton-icin-flas-iddialar-goksel-gumusdag-detayi-16632h.htm

https://www.haberts.com/futbol/mhk-b...i-h176899.html

Yani, sayýn Hocam, sen AÐAOÐLUSUN, ülkede çete olduðu internete düþmüþ göksel ve Koçun yýllardýr iliþkisi olan LÝSANSSIZ BELGESÝZ TECRÜBESÝZ NEWTONU takýmýn baþýna getiriyorsun, haraç mezat rakibine en kýymetlilerini bedava veriyorsun, çöplerle dolduruyorsun, birileri sen de iþin içinde misin diye sorana alýnýyorsun öyle mi???
    Baþarýsýzlýk baþka þeydir, ihanet baþka.
    Baþarýsýzlýðý hainlik olarak sunmaya çalýþanlar asýl hainlerdir.
    Kaldý ki takýmý çok düþük maliyetlerle yarýþýr hale sokan adam Aðaoðlu.
    Þampiyon olamamak ihanetse Trabzonspor tarihi hain baþkanlarla doludur.,

Az ötede saçmalayýn.
    De hayde.

Tekrar ediyorum, benim için yüz karasýdýr kendi camiasýný, baþkanýný maç ya da þampiyonluk satmakla itham edenler.
    Benzer tipler 96 da Faruk Özak borçlarý yüzünden þampiyonluðu Ali Þen'e sattý diyorlardý.

Bu akýldan azade bakýþýnýzla mümkünse ötede... Epey ötede durun...

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþarýsýzlýk baþka þeydir, ihanet baþka.
    Baþarýsýzlýðý hainlik olarak sunmaya çalýþanlar asýl hainlerdir.
    Kaldý ki takýmý çok düþük maliyetlerle yarýþýr hale sokan adam Aðaoðlu.
    Þampiyon olamamak ihanetse Trabzonspor tarihi hain baþkanlarla doludur.,

Az ötede saçmalayýn.
    De hayde.

Tekrar ediyorum, benim için yüz karasýdýr kendi camiasýný, baþkanýný maç ya da þampiyonluk satmakla itham edenler.
    Benzer tipler 96 da Faruk Özak borçlarý yüzünden þampiyonluðu Ali Þen'e sattý diyorlardý.

Bu akýldan azade bakýþýnýzla mümkünse ötede... Epey ötede durun...

Yepyeni sýfýrdan araba alýp kendi evlatlarýna teslim etmeyenler gelip Aðaoðlunun Çimþir tercihini savunuyorlar. Hayret.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)