Sayfa 597 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 97 497 547 587 595 596 597 598 599 607 647 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,901 ile 14,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi bizim þuan ki ligde hedefimiz ne anlayan var mý? belli ki 5-6 sene önce olduðu gibi küme düþmüþ adanasporu falan yenemeyip uefa ya katýlmamýþtýk. yine ayný senaryo olacak sanýrým. 4.olup sezonu erken açma gibi planlar yok.
    annemizin ligi basiretsizliði ne kadar da camiayý temsil ediyor.

hep derim bize müstahak, bu kadar salaklýðý baþka bir camiayý geçtim ufak bir dernek yönetiminde de göremezsiniz.

sormadan edemiyorum biz sizin salaklýklarýnýzý çekmek zorunda mýyýz yahu??
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne güzel,futbol takýmlarý olunca para ver geri alma,vatandaþ 1000 lira kredi kartý ödemesin git evindeki ekmeði haczet. Bu futbol bu kadar önemli mi ödesin kulüpler kredilerini eþþek gibi.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yine Hoca'ya sallamaya baþlamýþ utanmaz herif.
    ya diplomasýmý sahte nedir..

insan hiçmi ders almaz yahu..

elinsaf..dalga geçer gibi konuþuyor..
    þu takýmýn Þampiyon olacaðýna hiçbir zaman inanmadýn BAÞKAN..
    sen Hocaya sað bek alma..forvet alma..Wakaya Ekubana alternatif alma..
    çýk dedikodu yap..

......................
    Barýþ yrduseven çýktý trtde Hocaya iyice salladý..
    emreden terimden bahsederken korkudan tir tir titriyor..
    hep övgü dolu sözler söylüyor..
    Avcýnýn medyada adamlarý yok nasýlsa salla gitsin..
    sende içimizdeki irlandalýsýn senide biliyoruz..güç aþýðý.. ezik..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

kibir bele baðlanmýþ bir taþ gibidir onunla ne yüzülür nede uçulur bizde büyük baþkan sayesinde ne yüzüyoruz nede uçuyoruz baþkan herþeyi en iyi bilen, herþeyden anlayan, pazara akþam çýkan kýsacasý her alanda mükemmel ama gel görki bu saydýklarým futbolda olmuyor geldiðinden beri rýza çalýmbay gitti ünal karaman gitti hüseyin cimþir gitti bunlar kötü hocaydý baþkan bunlara salladý þimdi de abdullah avcýya sallamaya baþladý herkez kötü baþkan iyi .ulan adama sormazmazlarmý sen abdullah avcýya kaç liralýk kýyma verdinde ne kadar köfte istiyorsun baþkan vermiþ 70 tl lik kýyma ama istiyor 120 tl lik köftene güzel dünya ama biz anlamayýz bu iþlerden baþkan en iyisini bilir.

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Umarim senden en kisa zamanda kurtuluruz. Korkunc bir ego. TS senden büyüktür, bunu unutma.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Ýnþallah akþama istifa eder.

Ama beklentim düþük.

.
    ..Herþeyi bilemezsin, bilmek zorunda da deðilsin. Burada iþ profesyonel kiþilerle, kurumsallaþmýþ olarak çalýþmaktýr. Eðer forma kalitesinden, futbolcunun iyisinen, muhasebeden, pazarlamadan, halkla iliþkilerden vs. anlýyorsanýz o zaman deðil Trabzonspor'u, birkaç ülkeyi birden yönetebilirsiniz. Hani bir söz var ya: "Sen neymiþsin be abi?"...
    Zamanýnda BMN'ye verdiði demeç.

Nereden nereye geldi adam.
    Konu alper* tarafýndan (20.03.2021 Saat 16:18 ) deðiþtirilmiþtir.

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnþallah tez zamanda defolup gidersin. Bir transfer sezonunu daha hiç etmemeli
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Kongre Aralýk deðil Mayýs'ta olmalý

Þu rezalet tüzük maddesini degistiremediler.

Emin olun bu yönetimler sadece su deðiþikliði yapmadýklarý için bile art niyetlidir diye düþünüyorum
    Bu kadar rezillik mide bulandýrýcý safhada igrenc ötesi
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Nihat Özdemir Fifa baþvurumuzdan dolayý baya bozulmuþ. Bein Sports'da sallýyordu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

aðaoðlunu herkes eleþtirdi burada tamam ama yerine kim gelecek. ben þuan celil hekimoðlu dýþýnda baþkanlýk yapabilecek 1 tane isim görmüyorum. adý geçen tipler takýmý batýrýr tekrar baþa döneriz. ersen martin, ömer rýzalý zamanlara geri dönüþ baþlar.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Trabzonspor'un maaþ tablosu...

Bu sene maaþ bütçemiz 15 Milyon 315 Bin €

...................................

bence dahada düþürelim..
    lige renk katmak amacýmýz olsun..
    kaliteli oyuncu almayalým..
    vasatlarý deneyelim belki iyi çýkan olur..
    oyuncu yetiþtirip istanbula bedava gönderelim..
    her daim haddimizi bilelim..
    iyi giden biþey varsa hemen yýkalým (mesela HOCA)..
    çünkü biþeylerin iyi gitmesi bize ters..

NASIL süper fikirler dimi))
    hiç komik deðil ama iþte bizi yönetenler sürekli bunu yapýyor..

..............................

ayrýca her daim bayraða dönelim..
    hakeme itiraz etmeyelim..
    izlanda gibi maçlardan sonra kavga lazýmsa maçý trabzonda oynayalým..
    para dýþarýya gitmesin ülkede kalsýn..

.......................... .............................. ....................................

Ali Koç, “Biz bu sürece son bir senede dahil olduk. Uymak için uðraþacaðýz, uymadýðýmýz dönemler de olacaktýr”

Ahmet Aðaoðlu “Cumhuriyet tarihinde ilk defa Bankalar Birliði ve TFF, kulüplerin Finansal Fair-Play ihlalinin önüne geçtiðini görüyoruz. Bu kurallara uymayan, cezayý UEFA’dan önce Bankalar Birliði’nden yiyecek” ifadelerini kullandý

buna gerçekten inanýyor...heralde..
    ya da taraftarý kandýrmak için iyi bir koz..
    Konu alperrr tarafýndan (24.03.2021 Saat 11:38 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: flood
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Sportif performansýn zaten rezalet ama bir kere delikanlý ol da toplumsal olaylar karþýsýnda ses çýkar bari. Çýk sen de Ýstanbul Sözleþmesini savun ya da lebaleb AKP kongrelerini eleþtir. Sen boþ beleþ bir adam deðilsin, ülkenin en büyük sivil toplum örgütlerinden birinin baþýndasýn. Ama nerede sende o düþünce?! Þunu yapsaydýn en azýndan kulübümüzle övünülecek en küçük bir donemiz olurdu. Katarlý turist peþinde koþan Uzungöl esnafýndan farkýnýz yok zihniyet olarak. Utanýyorum.

aðaoðlunu herkes eleþtirdi burada tamam ama yerine kim gelecek. ben þuan celil hekimoðlu dýþýnda baþkanlýk yapabilecek 1 tane isim görmüyorum. adý geçen tipler takýmý batýrýr tekrar baþa döneriz. ersen martin, ömer rýzalý zamanlara geri dönüþ baþlar.
    Bu kafa "Taam AH BARDÝ gitsin de kim gelecek, Gýlýþdaroðlu'nda liderlik vasfý yok Bi kere" diye diye ülkenin iflasýný getiren kafa. Bu kafayý alkýþlayalým.

Bu kafa "Taam AH BARDÝ gitsin de kim gelecek, Gýlýþdaroðlu'nda liderlik vasfý yok Bi kere" diye diye ülkenin iflasýný getiren kafa. Bu kafayý alkýþlayalým.
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (24.03.2021 Saat 21:07 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: flood

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sportif basarisi rezaletmis avrupa bizi kiskaniyorla yarisir bu soylem

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sportif performansýn zaten rezalet ama bir kere delikanlý ol da toplumsal olaylar karþýsýnda ses çýkar bari. Çýk sen de Ýstanbul Sözleþmesini savun ya da lebaleb AKP kongrelerini eleþtir. Sen boþ beleþ bir adam deðilsin, ülkenin en büyük sivil toplum örgütlerinden birinin baþýndasýn. Ama nerede sende o düþünce?! Þunu yapsaydýn en azýndan kulübümüzle övünülecek en küçük bir donemiz olurdu. Katarlý turist peþinde koþan Uzungöl esnafýndan farkýnýz yok zihniyet olarak. Utanýyorum.

Bu kafa ülkenin iflas ettiðini düþünüyor ve Trabzonspor Baþkanýný ülkenin Cumhurbaþkanýnýn karþý çýktýðý bir þeye destek vermeye çaðýrýyor,yaþý da 25 bu ülkede bir gecede 22 bankanýn iflas ettiðini,110 milyar dolar paranýn buharlaþtýðýný ve banka mudilerinin kendilerini yaktýðýný,maliye bakanýnýn makamýnda intihar ettiðini ama silahýn beynini parçalamadýðýný,gecelik faizllerin yüzde 8000 ve 12000 bandýnda olduðunu,emeklilere aylýk ödenemediðini,memurlarýn ek iþ yapmadan geçinemediðini,yýllýk enflasyonunun yüzde 65 olduðunda bayram edildiðini,Merkez Bankasý baþkanýnýn TL de devalüasyon olacaðýný bildiði için tüm banka heaplarýný dövize çevirdiðini,bir gecede TL nin dolar karþýsýnda yarý yarýya deðer kaybettiðini söylesen yok be ben böyle bir þey Netflix de izlemedim,Youtuberlar da söylemedi ya bana ne bana ne gerçek olmaz der.

25 yaþýnda velet,klavyeden ülke kurtarýyor ya buna tilt oluorum,Allah bilir oy bile vermemiþtir.

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sportif basarisi rezaletmis avrupa bizi kiskaniyorla yarisir bu soylem
    Onun aslý öyle deðil,Avrupa bizi kýskanýyor derken içerden bizim gibi hainlerin o kadar hainliðine,dýþardan siz Avrupalýlarýn o kadar saldýrmasýna raðmen bir türlü Osmanlýyý yýkamadýk demiþ Keçecizade,ona ithafen yani,adamlar bu kadar iç dýþ düþmana raðmen nasýl ayakta bu Türkler demiþ.

Aðaoðlu konusunda da sportif baþarý elimizin içinde iki tane þampiyonluk vardý,bir tane Hocamýz olsa gazoz kupalarý yerine iki þampiyonluk kupasý olurdu.
    Konu fanatikdevri tarafýndan (24.03.2021 Saat 22:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Ayrýca o Cumhurbaþkaný FB'nin þikesiz pýrýl pýrýl þampiyon olduðunu savunuyor, eminim bunu da tartýþamazsýn sen. Yazýk valla, üzülüyorum bu modele.

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne var ekonomide þimdi ne oldu,adamlar artýk terör örgütleri ile ülkeyi karýþtýramýyor,ellerinde dolar kuru kaldý,biraz da ordan saldýracaklar,sonra týpký terör örgütünün bitirildiði gibi bu da bitirilir

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayrýca o Cumhurbaþkaný FB'nin þikesiz pýrýl pýrýl þampiyon olduðunu savunuyor, eminim bunu da tartýþamazsýn sen. Yazýk valla, üzülüyorum bu modele.
    Birþey söylüyorsun madem bilinçli söyle,þikeye sadece imza atan akp miydi yoksa,chp ve mhp ile ortak þekilde mi imza attýlar..A partiyi,b partiyi savunmayabilirsin bu çok normal,ama ona buna gözünü aç deyip senin gerçekleri göz ardý etmen.D sanki þikeyi sadece akp oylamýþ gibi konuþman çok trajikomik..Ýstanbul sözleþmesinden bahsetmiþsin,Ýstanbul sözleþmesini sadece Türkiye deðil,ingiltere,ukrayna,slovakya,polonya vb ülkeler de kabul etmedi,yada sözleþmeden ayrýldý..ayrýlma sebepleri de kadýna þiddeti meþrulaþtýrmak deðil,aile yapýsýný bozan bir sözleþme olduðu ve de bu sözleþmeyle lgbt nin meþrulaþmasýndan dolayý bunun da aile deðerlerine aykýrý olduðu gerekçesiyle ayrýldýlar.Ýsteyen lgbt olabilir beni hiç ilgilendirmez ama,hadi bizim ülkenin çoðu müslüman,ya vazgeçen Avrupa ülkeleri onlar neden vazgeçtiler? onlar da mý istifa etmeli,adamlar yönettikleri ülkedeki aile kavramýnda eþcinsel iliþkileri yasaklar veya serbest býrakýr bu onlarýn insiyatifinde..sadece bizim ülkemizde deðil Avrupa’nýn birçok ülkesinde bile bu durum hoþ karþýlanan bir durum deðil..Tayyip gitmeli falan demiþsin evet gidebilir daha iyisi gelir gitsin birçok yanlýþý var ama onun yerine,Türkiye’nin yaptýðý iyi þeylere bile karþý çýkan,otu b.ku gidip abd ye þikayet eden,kendi kazandýðý belediyelerde taþ üstüne taþ koymayýp baþkalarýna çamur atan,adamlar gelecekse,hiç gelmesinler daha iyi..ekonomiyi eleþtir,yanlýþ gördüðün her þeyi eleþtir bu senin hakkýn,ancak muhalefetin zamanýndaki ekonomiyi,salaklar bile bilir,tüp kuruðu mu,yað kuruðu mu,hastanelerde cihaz yokluðu mu,eczanelerde ilaç yokluðu mu?saðlýk sektörü diye bir þeyin olmamasý mý?yoksa devletin kendi memuruna maaþ vermek için bile yurt dýþýndan borç almasý mý,hortumlanan bankalar mý yoksa yoksa faizin bin küsürlere çýktýðý dönem mi?hangisinden bahsedilsin?ekonominin o dönem nasýl daha iyi olduðunu sen düþün artýk..dolar türkiyenin para birimiymiþ gibi,dolarýn çýkmasý senin insiyatifinmiþ gibi konuþup,ekonomi üzerinden iktidarý vurmak tam bir ahmakça...brunsonu þu saatte býrak,s400 alma,doðalgaz arama,libyaya girme,Suriye’ye girme,Çin’le anlaþma yapma,Ruslarla anlaþma,istanbul sözleþmesinden ayrýlma yoksa ekonominizi vururuz dediler..sen baðýmsýz ülke deðil misin bunlar kim?sen abd nin mandasýnda mýsýn,ak partili olmasam da vatan sever olarak iktidarýn bu yaptýðýyla gurur duyuyorum,vatanýný seven herkes de böyle düþünmeli...yoksa 1950 lerdeki gibi mi yapýlmalýydý yerli araç üretme,hop araç üretimini durdur,silah fabrikasý üretme hop bir yangýn çýksýn bir daha böyle bir iþe kalkýþma,uçak üret sonra birilerinin emriyle onlarý kayseride topraða göm..ama bunlarý yapanlar vatansever abd nin dediði,senin içiþlerine karýþtýðý þeylere karþý çýkanlar vatan haini,ülkeyi kaosa sürükleyen insanlar olarak lanse edilsin������ bayýlýyorum bu tip insanlara.D
    Konu White tarafýndan (24.03.2021 Saat 23:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birþey söylüyorsun madem bilinçli söyle,þikeye sadece imza atan akp miydi yoksa,chp ve mhp ile ortak þekilde mi imza attýlar..A partiyi,b partiyi savunmayabilirsin bu çok normal,ama ona buna gözünü aç deyip senin gerçekleri göz ardý etmen.D sanki þikeyi sadece akp oylamýþ gibi konuþman çok trajikomik..Ýstanbul sözleþmesinden bahsetmiþsin,Ýstanbul sözleþmesini sadece Türkiye deðil,ingiltere,ukrayna,slovakya,polonya vb ülkeler de kabul etmedi,yada sözleþmeden ayrýldý..ayrýlma sebepleri de kadýna þiddeti meþrulaþtýrmak deðil,aile yapýsýný bozan bir sözleþme olduðu ve de bu sözleþmeyle lgbt nin meþrulaþmasýndan dolayý bunun da aile deðerlerine aykýrý olduðu gerekçesiyle ayrýldýlar.Ýsteyen lgbt olabilir beni hiç ilgilendirmez ama,hadi bizim ülkenin çoðu müslüman,ya vazgeçen Avrupa ülkeleri onlar neden vazgeçtiler? onlar da mý istifa etmeli,adamlar yönettikleri ülkedeki aile kavramýnda eþcinsel iliþkileri yasaklar veya serbest býrakýr bu onlarýn insiyatifinde..sadece bizim ülkemizde deðil Avrupa’nýn birçok ülkesinde bile bu durum hoþ karþýlanan bir durum deðil..Tayyip gitmeli falan demiþsin evet gidebilir daha iyisi gelir gitsin birçok yanlýþý var ama onun yerine,Türkiye’nin yaptýðý iyi þeylere bile karþý çýkan,otu b.ku gidip abd ye þikayet eden,kendi kazandýðý belediyelerde taþ üstüne taþ koymayýp baþkalarýna çamur atan,adamlar gelecekse,hiç gelmesinler daha iyi..ekonomiyi eleþtir,yanlýþ gördüðün her þeyi eleþtir bu senin hakkýn,ancak muhalefetin zamanýndaki ekonomiyi,salaklar bile bilir,tüp kuruðu mu,yað kuruðu mu,hastanelerde cihaz yokluðu mu,eczanelerde ilaç yokluðu mu?saðlýk sektörü diye bir þeyin olmamasý mý?yoksa devletin kendi memuruna maaþ vermek için bile yurt dýþýndan borç almasý mý,hortumlanan bankalar mý yoksa yoksa faizin bin küsürlere çýktýðý dönem mi?hangisinden bahsedilsin?ekonominin o dönem nasýl daha iyi olduðunu sen düþün artýk..dolar türkiyenin para birimiymiþ gibi,dolarýn çýkmasý senin insiyatifinmiþ gibi konuþup,ekonomi üzerinden iktidarý vurmak tam bir ahmakça...brunsonu þu saatte býrak,s400 alma,doðalgaz arama,libyaya girme,Suriye’ye girme,Çin’le anlaþma yapma,Ruslarla anlaþma,istanbul sözleþmesinden ayrýlma yoksa ekonominizi vururuz dediler..sen baðýmsýz ülke deðil misin bunlar kim?sen abd nin mandasýnda mýsýn,ak partili olmasam da vatan sever olarak iktidarýn bu yaptýðýyla gurur duyuyorum,vatanýný seven herkes de böyle düþünmeli...yoksa 1950 lerdeki gibi mi yapýlmalýydý yerli araç üretme,hop araç üretimini durdur,silah fabrikasý üretme hop bir yangýn çýksýn bir daha böyle bir iþe kalkýþma,uçak üret sonra birilerinin emriyle onlarý kayseride topraða göm..ama bunlarý yapanlar vatansever abd nin dediði,senin içiþlerine karýþtýðý þeylere karþý çýkanlar vatan haini,ülkeyi kaosa sürükleyen insanlar olarak lanse edilsin������ bayýlýyorum bu tip insanlara.D
    Ýnternet çaðý, bilgi çaðý.
    Her bilgiye iki týkla ulaþabildiðin çað.
    Dolar, bizim de kulüp olarak borcumuzu etkiliyordu deðil mi?
    Dolarýn 1984-2003, sonra da 2003-2021 arasý hareketine bir bakayým dedim..
    DOLAR TL.jpg
    Serbest piyasa ekonomisine geçtikten sonraki durum...
    Mevcut iktidara kadar olan, mevcut iktidardan sonra olan.

Dolarlasýn kendini herkes þimdi.

31.12.2020 den bugünün kuruna çevirdim son rakamý... deðiþiklik o sebepten.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (25.03.2021 Saat 09:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnternet çaðý, bilgi çaðý.
    Her bilgiye iki týkla ulaþabildiðin çað.
    Dolar, bizim de kulüp olarak borcumuzu etkiliyordu deðil mi?
    Dolarýn 1984-2003, sonra da 2003-2021 arasý hareketine bir bakayým dedim..
    DOLAR TL.jpg
    Serbest piyasa ekonomisine geçtikten sonraki durum...
    Mevcut iktidara kadar olan, mevcut iktidardan sonra olan.

Dolarlasýn kendini herkes þimdi.

31.12.2020 den bugünün kuruna çevirdim son rakamý... deðiþiklik o sebepten.
    Dolar senin para birimin mi?dolarýn inmesi yada çýkmasý senin insiyatifinde mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Dolar senin para birimin mi?dolarýn inmesi yada çýkmasý senin insiyatifinde mi?
    Ben de onu diyorum.
    Buna raðmen 19 senede 4,7 katýna çýkmýþ .

Ondan önceki 19 senede 3700 kat artýþ var.

Bugünkü hükümet, önceki hükümetlerin performansý ile devam etseydi þu anda dolar aþaðý yukarý 6.200 tl olacaktý. (6 sýfýr atýlmýþ halde)
    Bugün böyle bir ihtimal yoksa, dolar yönetimi konusunda mevcut hükümet evvelki serbest piyasa ekonomisi döneminden daha iyi yönetmiþ demektir.

Ali Bektaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    58

O zaman maaþlar da eskisi gibi milyon tl seviyesine çýkacaktý. Sonuçta önemli olan eve giren çorba, et VS. Miktarý arttý mý azaldý mý
    Ne güzel balýktýn sen KOFANA

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de onu diyorum.
    Buna raðmen 19 senede 4,7 katýna çýkmýþ .

Ondan önceki 19 senede 3700 kat artýþ var.

Bugünkü hükümet, önceki hükümetlerin performansý ile devam etseydi þu anda dolar aþaðý yukarý 6.200 tl olacaktý. (6 sýfýr atýlmýþ halde)
    Bugün böyle bir ihtimal yoksa, dolar yönetimi konusunda mevcut hükümet evvelki serbest piyasa ekonomisi döneminden daha iyi yönetmiþ demektir.
    Kaldý ki o dönem abd seni ekonominle tehdit etme gereði bile duymuyordu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Ali Bektaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman maaþlar da eskisi gibi milyon tl seviyesine çýkacaktý. Sonuçta önemli olan eve giren çorba, et VS. Miktarý arttý mý azaldý mý
    Orada arttý yazmýyor.
    Azalýyor. SAdece azalma oraný düþtü...

Direk artýrýrým diyen yalan konuþur zaten.

Önce düþüþ yavaþlar, sonra duraðanlaþýr, sonra artar. (Doðru yönetim diyebilmeniz için)

Ali Bektaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    58

Az önce baktým Ýrlandada asgari ücretle çalýþan bir kiþi porsiyonu 11.90 dan 139 tabak karides tempura yiyebiliyor. Türkiyede yiyebilmesi için asgari ücretin 15000 Bin lira falan olmasý gerekiyor. Sakýn saçma falan demeyin ülke olarak simit yemek zorunda deðiliz
    Ne güzel balýktýn sen KOFANA

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Hayýr saçma deðil ama önceden yiyebiliyor muydun.D Türkiye þartlarýnda sen asgari ücreti 15000 yapabilecek her hangi bir durumun söz konusu olabileceðini düþünüyor musun,adamlarýn para birimi $ yada € dolayýsýyla kazançlarý senin 8,9 katýna denk geliyor zaten,bu çok normal

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)