Sayfa 594 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 94 494 544 584 592 593 594 595 596 604 644 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,826 ile 14,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Berat - Bakasetas - Yunus. Toplamda 10 milyon euroluk adamlar. Devre arasý transferleri.

Kolayý var arkadaþlar. Çok bilenlerden bir grup toplanýn 5-10 milyon euro hibe edin kulübe, transfer yapsýnlar.

Trabzonspor taraftarý da keþke istifa etse de bir rahatlasak ya.

FB maçýný izliyorum þu an. Sadece Gustavo ve Mesut'un maliyeti ile kadro kuruyorsun sen. Evet, Diabate - Afobe hatta Djaniny rezil transferler ve maaþlarý da az deðil.

Küfür etmeden konuþmakta zorlanýyorum ama bu canýna yandýðýmýn yerinde 3 yýlda minimum bütçelerle kadrolar kurulmuþ, birkaç yanlýþ transfer de olsun be.

Erdal Hoþ diyor ki Diabate, Ghezzal'a göre daha fazla süre almýþ. Bizim taraftar da diyor ki Ghezzal varken Diabate'yi kim aldý? Ya ömründe Ghezaal'ý izledin mi hiç? Ýsmini duydun mu acaba? Ha bana kalsa Diabate'nin Sivas performansý bile almamak için yeterliydi. Yanlýþ yapýldý.

Tony, Ekuban, Sörloth, Hugo, Edgar, Flavio, Bakasetas, Yunus, Trondsen, Mikel hatta N'Diaye, Guilherme... Bunlar kötü transferler mi? Arada tuz parasýna alýnan ve tutmayanlar da var. Toplasan 5 milyon euro bonservis harcamýþsýn sadece. Elin oðlu Gustavo'ya verdi sadece o parayý. Samatta'yý aldýlar 6,5 milyon bonservise.

Aranýzda anlaþýn arkadaþlar, bir aday çýkarýn. 10-15 milyon euro da nakit para koyun cebinize. Bir görelim ya ne kadar Trabzonsporlusunuz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Hatadan dönüldü dedim. Hatalar telafi edildi deðil.
    2 temel hata vardý.
    Düþük profilli hoca ile de biz her türlü iþi görürüz, nasýlsa keramet bizde diyen yönetim bundan vazgeçti.
    Bizim aldýðýmýz her adam parlar. Hazýr veya deðil farketmez diyerek uyguladýklarý transfer politikasý. Bundan da vazgeçildi.

Sene baþý yapýlan hatanýn telafi edilebilmesi için yeni hoca ile yanlýþ kurulan takýmýn düzeltilmesi lazým.

Nasýl bir fantezi dünyanýz var?
    Sene baþýnda yapýlan hatalarýn devre arasýnda telafi edilmesi mi?
    Onu bekleyen zaten akýllý bir beklenti içinde olamaz.

Þampiyonluða oynadýk 2 sene. Bu sene 15 hafta kala koptuk.
    Baþarý kriteriniz sadece þampiyonluk ise yanlýþ takýmýn peþindesiniz.

Ayrýca hatasýndan caymýþ yönetici veya personelleri dahi kovacak - deðiþtirecekseniz hiçbir baþarý elde etme þansýnýz zaten yok!

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hatadan dönüldü dedim. Hatalar telafi edildi deðil.
    2 temel hata vardý.
    Düþük profilli hoca ile de biz her türlü iþi görürüz, nasýlsa keramet bizde diyen yönetim bundan vazgeçti.
    Bizim aldýðýmýz her adam parlar. Hazýr veya deðil farketmez diyerek uyguladýklarý transfer politikasý. Bundan da vazgeçildi.

Sene baþý yapýlan hatanýn telafi edilebilmesi için yeni hoca ile yanlýþ kurulan takýmýn düzeltilmesi lazým.

Onu bekleyen zaten akýllý bir beklenti içinde olamaz.

Þampiyonluða oynadýk 2 sene. Bu sene 15 hafta kala koptuk.
    Baþarý kriteriniz sadece þampiyonluk ise yanlýþ takýmýn peþindesiniz.

Ayrýca hatasýndan caymýþ yönetici veya personelleri dahi kovacak - deðiþtirecekseniz hiçbir baþarý elde etme þansýnýz zaten yok!
    Keramet bizde de demediler. Ünal Karaman o kadar boktan bir futbol oynatýyordu ki daha kötüsü olmaz herhalde dediler.

Hiçbir þey lazým deðil bence bu taraftara. Maks. Hacýosmanoðlu ve Sadi Tekelioðlu. Fazlasý deðil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keramet bizde de demediler. Ünal Karaman o kadar boktan bir futbol oynatýyordu ki daha kötüsü olmaz herhalde dediler.

Hiçbir þey lazým deðil bence bu taraftara. Maks. Hacýosmanoðlu ve Sadi Tekelioðlu. Fazlasý deðil.
    Onu Çimþir tercihi için deðil, Newton tercihi için yazdým.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Onu Çimþir tercihi için deðil, Newton tercihi için yazdým.
    Newton fiyasko. Zaten bu yýl için her þey fiyasko. Ama böyle dememek lazým. Bu akbaba taraftar hak etmiyor doðruyu konuþmayý.

Nereden
    Ýstanbul

"Sörloth gider, Mörloth gelir"

Afobe+Djaniny+Plaza+Diabate+Baker= SIFIR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

@Ercan Ertan
    Alýnan oyuncular, teknik hocalar yetersiz ki bugün bu noktadayýz, geçen yýl þampiyonluðu kendi elleriyle verdiler. Ayrýca akbaba falan diyerek kýrýcý konuþmaya baþladýn. Ayaðýný denk al.

@Mehmet Fatih Yavuz
    Benim tabi ki baþarý kriterim þampiyonluk. Lige renk katan kulüp olarak mý anýlalým hep? Þampiyonluða oynayamadiktan sonra futbolculara nasýl bir motivasyon kaynaðý yaratabiliriz? Trabzonlu, Trabzonsporlu futbolcu mu bulalým, 2-3 katý para mý verelim oynasýnlar diye dýþarýdan gelenlere?

Ne zaman ve nerede dönüldü bundan?
    Sene sonu Avcý'nýn istedigi oyuncularýn geleceðinin bir garantisi var mý?
    Yeni Afobelerin, Marlon'larýn gelmeyeceðinin bir garanti var mý?
    Tek dayanak noktanýz Avcý'nýn iyi oyuncu transfer edecek umudu.

Benim böyle bir fantezim yok. Yanlis transfer politikasindan dönüldügünü söyledi, nerede dönülmüþ merak ettim. Çok kesin konuþtunuz çünkü. Engelleyen varsa da ara transfer döneminde çöp transferleri istemeyen Avcý'dýr. Yönetime kalsa koltuðu kurtarmak için onlarý da transfer edecekti.

Bana yönetimi koruyup kollayan mesajlarla gelmeyin arkadaslar. Þu an sizin umutlarýnýzý ayakta tutan Avcý'dýr. Ki onu da yönetim baskýlar sonucu getirdi. Harcamayacaðý da meçhul.
    Konu Anýl C tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

"Devre arasý doðru iþler yapýldý ama sene sonu yapýlacaðýnýn garantisi yok."
    "Devre arasý transferler doðru yapýlmýþ ama yanlýþtan nasýl dönülmüþ anlaþýlmamýþ." (Ciddi sýkýntýn var bunu anlayamadýysan.)
    "Avcý'yý getirdiler ama geleceðine dair harcanýp harcanmayacaðýnýn garantisi yok."

E tabi bugün yönetim deðiþtirince hakkýnda ayet var bu yukardakilerin hepsinin pozitif yönde geliþeceðinin garantisi var.

Garantisi yok diye yönetim yorumu mu olur?
    Yapýyor mu yapmýyor mu?
    Geliþtiriyor mu geliþtirmiyor mu?

"Geliþtiriyor ama devam edeceðinin garantisi yok."

Evet sýfýrdan gelecek adamýn hakkýnda vahiy var, garantili!!!
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @Ercan Ertan <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
    Alýnan oyuncular, teknik hocalar yetersiz ki bugün bu noktadayýz, geçen yýl þampiyonluðu kendi elleriyle verdiler. Ayrýca akbaba falan diyerek kýrýcý konuþmaya baþladýn. Ayaðýný denk al.

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
    Trabzonspor baþkanýna þampiyonluk satma imasýnda bulunanlar ayaðýný denk alsýn. Akbaba basit bir tabir, kötü durumdan faydalanan saldýrmak için bekleyen taraftar iþte. Alýnacak bir durum yok. Kýrýcýysa özür dilerim.

Tekrar söyleyeyim, Trabzonspor baþkanýna þampiyonluk sattý diyenler ayaðýný denk alsýn.

Hadi çözümü konuþalým. Gönderdik Aðaoðlu'nu? Planýnýz nedir? Yaþ 34 görünüyor. Kim mesela size göre baþarýlý baþkan? Sürekli yýkýp yýkýp baþtan mý yapacaðýz?

Hadi o zaman ben de diyeyim ki hiç þampiyonluk alamamýþ, takýma Brezilyalý vasatlarý doldurmuþ Özkan Sümer þampiyonluðu satmýþtýr (umarým ironiyi anlamayanlar çýkmaz). Ne yapacaðýz þimdi? Nasýl çýkacaðýz bu iþin içinden?

O kadar emin konuþuyorsunuz ki bazen sanki devre arasý transferleri yapýlýrken Avcý sizi arayýp sormuþ gibi. Ne güzel dünya ya.
    Konu jönts tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal kötü oynatýyorsa eðer þuan oynanan oyundan dolayý kusmamýz gerekir çünkü ortada saçmalýktan baþka birþey yok.Ünalýn elinde Edgar-Hugo falan yoktu,Türkmen-Campi vardý.Ünalýn ortasahada Sosa-Parmak vardý,yedekleri olarak Doðan ve Batuhan gibi ikinci ligde bile ilk 11 de forma giyemeyecek adamlar vardý.Ünalýn forveti Rodellega idi,hani her maç küfür yiyen gereksiz þutlar atan Rodellega.Ünal Sosadan regista çýkardý.Pereira,Sosa,Ömür ve Yazýcýyý pas oyununda çok iyi kullandý.Ömür harikalar yaratmýyordu ama pas oyununda iþ yapýyordu.Yazýcý bile o dönem küfürler yiyordu.

Neticede Ünalýn elinde alternatif anlamýnda son derece zayýf bir kadro vardý.Avcýnýn elindeki kadro hem stoper hem de orta alan anlamýnda son derece alternatifli ama adam kullanamýyor.Bu kadroyu Ünala versen kat kat daha iyi kullanýr.Ünal sanki muhteþem bir kadroyla oynuyormuþ gibi konuþursak burada hata yapmýþ oluruz.Adam o kadrodan maksimum verimi almayý baþardý.10 numaralý Sosadan defansif oyun kurucu çýkardý.Dakika 60 dan oyuncu alternatifsizliðinden dolayý ortasaha çöküyordu adamýn oyuna alabilecek bir tek oyuncusu bile yoktu.Batuhaný ve Doðaný alýnca sürekli top kaybediyorlardý.

Ayný zamanda defanstan topla çýkmakta zorlanýyorduk.Türkmen denilen rezil stoperle adam defanstan top çýkarmaya çalýþýyordu.Campi denilen aðýr kalasla savunma çizgisini önde tutup pres yapmaya çalýþýyorduk,birebirlerde ve arkasýna atýlan toplarda sýkýntý çýkarýyordu ayrýca boyuna raðmen bir tane kafa golü yok.Hosseini denen vasatý söylemiyorum bile.

Neticede Ünal denilen adam elinde ki kadroyla gayet iyi oynatýyordu takýmý zaten yediðimiz gollerin ve baskýnýn büyük bir kýsmý son yarým saat oluyordu bunun da nedeni hoca deðil yönetimdir.

Ünal döneminde bir tane derbi kaybetmedik resmen.Avcý denilen looser büyük maçlarýn hepsini bir þekilde kaybediyor.Ýyi kadro versen de farketmez.

Daha kötüsünü göstermek Aðaoðlunu ve yönetimi iyi yapmaz.Bu ölümü gösterip sýtmaya razý etmekten farksýzdýr.Burada Aðaoðlunun düþmaný deðiliz ama saçma sapan egosu ve yapamadýðý þeylerle takýmýn son üç yýlda ki bütün çabalarýnýn içine etmiþtir kendisi.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal ...
    55-60 dan sonra 10 kiþi kalan takýmlardan bile baský yememizin sebebi yönetim falan deðil. Direk olmayan takým savunmasýydý. ORta saha oyuncularý koþmaktan dil dýþarda kalýyordu. Karaman'ýn ilk döneminden son dönemine kadar...
    Derbi kaybetmedik. Lakin bütün anadolu takýmý maçlarýnda ezildik. Adamlar her maç topu aldýlar koþturdular bizi.

Büyük takýmlara karþý iyi, küçük takýmlara karþý kötü oyun... Ne getiriyor hatýrýnýza?
    Evet evet. öyle bir oyun iþte.

Küçüklere karþý büyük olamadýðýn, büyüklere karþý motivasyon ile sonuç aldýðýn. (KAraman iyi bir mentördür)

Müthiþ kadrolar vardý elinde demiyorum. Ama çok iyi hücumcularý, ayrýca tribünde de 40 bin adamý vardý.
    Kusura bakmayýn.
    Tribün bugünkü gibi boþ olsaydý görürdük hep birlikte.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal kötü oynatýyorsa eðer þuan oynanan oyundan dolayý kusmamýz gerekir çünkü ortada saçmalýktan baþka birþey yok.Ünalýn elinde Edgar-Hugo falan yoktu,Türkmen-Campi vardý.Ünalýn ortasahada Sosa-Parmak vardý,yedekleri olarak Doðan ve Batuhan gibi ikinci ligde bile ilk 11 de forma giyemeyecek adamlar vardý.Ünalýn forveti Rodellega idi,hani her maç küfür yiyen gereksiz þutlar atan Rodellega.Ünal Sosadan regista çýkardý.Pereira,Sosa,Ömür ve Yazýcýyý pas oyununda çok iyi kullandý.Ömür harikalar yaratmýyordu ama pas oyununda iþ yapýyordu.Yazýcý bile o dönem küfürler yiyordu.

Neticede Ünalýn elinde alternatif anlamýnda son derece zayýf bir kadro vardý.Avcýnýn elindeki kadro hem stoper hem de orta alan anlamýnda son derece alternatifli ama adam kullanamýyor.Bu kadroyu Ünala versen kat kat daha iyi kullanýr.Ünal sanki muhteþem bir kadroyla oynuyormuþ gibi konuþursak burada hata yapmýþ oluruz.Adam o kadrodan maksimum verimi almayý baþardý.10 numaralý Sosadan defansif oyun kurucu çýkardý.Dakika 60 dan oyuncu alternatifsizliðinden dolayý ortasaha çöküyordu adamýn oyuna alabilecek bir tek oyuncusu bile yoktu.Batuhaný ve Doðaný alýnca sürekli top kaybediyorlardý.

Ayný zamanda defanstan topla çýkmakta zorlanýyorduk.Türkmen denilen rezil stoperle adam defanstan top çýkarmaya çalýþýyordu.Campi denilen aðýr kalasla savunma çizgisini önde tutup pres yapmaya çalýþýyorduk,birebirlerde ve arkasýna atýlan toplarda sýkýntý çýkarýyordu ayrýca boyuna raðmen bir tane kafa golü yok.Hosseini denen vasatý söylemiyorum bile.

Neticede Ünal denilen adam elinde ki kadroyla gayet iyi oynatýyordu takýmý zaten yediðimiz gollerin ve baskýnýn büyük bir kýsmý son yarým saat oluyordu bunun da nedeni hoca deðil yönetimdir.

Ünal döneminde bir tane derbi kaybetmedik resmen.Avcý denilen looser büyük maçlarýn hepsini bir þekilde kaybediyor.Ýyi kadro versen de farketmez.
    Ünal konuþmak yersiz, zaten uzun konu. Keþke karþýlýklý konuþabilsek bunlarý. Fakat yazdýklarýnýz 17-18 kadrosu, ben o oyuna bir þey demiyorum. Ayrýca o kadro bu kadroyu donunda sallar. Elinde oyuncu yoktu demeyin yani. Sonraki kadro da yine -stoper hariç- bugünkü kadrodan iyiydi. Yusuf ve Onazi denklemden çýktý Karaman hocanýn oyunu bitti. 10 numarasýz oynatmayý beceremedi. Her mesajda yazmak gerekiyor galiba, ben Ünal Karaman'ýn gönderilmesi doðruydu demiyorum. Berbat bir futbol vardý ama ne yazýk ki.

Þunu kabul ederim. Yeteneksiz kadrodan Ünal Karaman bence Avcý'ya göre daha iyi verim alýr. Liderlik özelliði bence bu. Ama iþ teknik kýsma gelince karþýlaþtýrma bile yapmam.

Birkaç defa daha da söyledim. Ünal Hoca ayrýlmasaydý o kadroyu þampiyon yapamamýþ hoca olarak anýlacaktý, ihale Hüseyin'e kaldý. 4-1 aldýðýmýz Beþiktaþ maçýnda bile futbol yoktu. Tony sihirbazlýk yapacak, Sörloth sihirbazlýk yapacak, Sosa bir uzun pas atacak da maç alacaðýz.

Þimdi 3 sezon boyunca çoðu maçýný bireysel yetenekle kazanmýþsýn ve transferlere hatalý diyorsun (sana demiyorum) Burada mantýk hatasý var.

55-60 dan sonra 10 kiþi kalan takýmlardan bile baský yememizin sebebi yönetim falan deðil. Direk olmayan takým savunmasýydý. ORta saha oyuncularý koþmaktan dil dýþarda kalýyordu. Karaman'ýn ilk döneminden son dönemine kadar...
    Derbi kaybetmedik. Lakin bütün anadolu takýmý maçlarýnda ezildik. Adamlar her maç topu aldýlar koþturdular bizi.

Büyük takýmlara karþý iyi, küçük takýmlara karþý kötü oyun... Ne getiriyor hatýrýnýza?

Küçüklere karþý büyük olamadýðýn, büyüklere karþý motivasyon ile sonuç aldýðýn. (KAraman iyi bir mentördür)

Müthiþ kadrolar vardý elinde demiyorum. Ama çok iyi hücumcularý, ayrýca tribünde de 40 bin adamý vardý.
    Kusura bakmayýn.
    çok net çok, imza atýyorum.
    Konu jönts tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

55-60 dan sonra 10 kiþi kalan takýmlardan bile baský yememizin sebebi yönetim falan deðil. Direk olmayan takým savunmasýydý. ORta saha oyuncularý koþmaktan dil dýþarda kalýyordu. Karaman'ýn ilk döneminden sonra dönemine kadar...

Kusura bakmayýn.
    Çok iyi hücumcumuz falan yoktu abi orasýný geçelim.45 dk lýk enerjisi olan Sosadan 6 numara,kariyerinde üst seviye takým olmayan kanat/10 orjinli Parmaktan 8 numara yaratarak hem ofansif oynamaya hem de defans yapmaya çalýþan bu yüzden de son derece taktir edilmesi gereken bir adamdýr Ünal.

Olmayan takým savunmasý diye birþey yok.Sen dk 50 de dili dýþarýya çýkan Sosa,savunma özelliði olmayan Parmak,koþmayan Waka ile gayet iyi savunma yapýyordun ama neticede bu adamlarla 50 den sonra savunmak yapmak imkansýz çünkü üçü de fizik olarak bitiyorlardý o dakikalarda.O anlarda oyuna sokabileceðin kim vardý peki.Flavio,Baker vs. oyuna sokarsýn en azýndan orta alana enerji katarlar,az da olsa top yaparlar.Peki bizim böyle bir þansýmýz var mýydý tabiki de hayýr.Sosa ve Parmaðýn yedeði Doðan ve Batuhandý hani top ayaklarýna geldiði anda rakibe hediye edenler.Stoper desen zaten Türkmenle geriden oyun kurmak intihar etmekle eþ deðer.Avcýya ayný kadrou ver aðlar durur sisteme uygun oyuncu yok diye.Genç aðýrlýklý kadroya avrupa liginde son derece pozitif futbol oynatabilen bir adamdýr kendisi.

Arkanda 40 bin kiþi olmasý bir yere kadar seni iter.Oyun formatýnda birþey yoksa yine olmaz.Yýldýz dediðin kim mesela.34 lük bitmiþ denilen Sosa mý eðer oysa ona da yeni mevki ve rol bulan kiþi Ünaldýr.Adamý 10 numaradan alýp Pirlonun son dönemlerinde ki gibi Regista yapmýþtýr.Saðda oynayan Ömür mü yýldýz hani þut atamayan,sürekli küfür yiyen Ömür.Yazýcý bile çok top kaybettiði için sürekli küfür yiyordu.Rodellega denilen adamýn yemediði küfür kalmýyordu.

O kadrodan alýnabilecek maksimum verimi almýþtýr Ünal Karaman.O kadroyla savunma yapmak zaten imkansýzdý adam bunu bildiði için son derece ofansif ve önde baskýyla oynatýyordu takýmý.60 dan sonra oyunu tutabilecek adamlar olsaydý merkezde bu kadar daðýlmazdýk.Savunma tabiki çalýþma gerektirir ama öncelikle kondüsyon yani enerji þarttýr,sizin koþacak haliniz yoksa ortasahanýz doðal olarak daðýlýr.

Ünalý kovmak kesinlikle hataydý.Motivasyonu yüksek,hücumu seven bir antrenör kendisi.Savunma oyununu da çok abartmamak lazým sanki Avcý dýþýnda bu iþi yapabilen kimse yokmuþ gibi.Ofansif oynarsan,ileriye çok adam gönderirsen zaten savunmada açýk verirsin.Avcý savunmayý çok iyi biliyorsa gelsin Ünalýn yanýnda savunma antrenörü olarak çalýþsýn.Trabzonspor gibi büyük kulüpler öncelikle hücumu esas alýrlar savunmayý deðil.Savunmada tabiki zamanla çalýþýlarak geliþtirilebilir ama esas çalýþýlacak nokta savunma deðil hücum organizasyonlarýdýr.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Sosa bugün Fener'de... 2 sene daha yaþlý olmasýna raðmen!!!!
    Bakýn bakayým 45 ten sonra dili dýþarý çýkýyor mu?
    Baþka söze gerek yok!

Avcý Ünal'ýn yanýnda?
    Yahu de hayde.
    Gidin kendi çapýnýzý küçümseyin.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:48 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Abi Ünal Karaman önde baský yapýyordu dersen ben daha konuþmam. Ýþ mantýklý konuþmaktan çýktý çünkü.

Böyle konuþunca biz de adamlara düþmanmýþýz gibi anlaþýlýyor. Ünal hoca dua etsin ki Trabzonspor kulübünü çalýþtýrdý ve tekrar ligde iþ bulmaya baþladý. Unutulup gitmiþti yoksa. Araklý'da falan çalýþýrdý en fazla ya da milli takýmda Þenol'un yardýmcýsý olurdu. Buna itiraz eden de ülke futbolunu bilmiyordur.
    Konu jönts tarafýndan (14.03.2021 Saat 21:51 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

Yorulan takýma enerjik oyuncular gerekir.Nkoudou gibi,Mensah gibi,Flavio gibi.Yazýcýlý dönemde bu adamýn elinde alternatif kanat ve ortasaha olarak kim vardý allah aþkýna.

Geçen sezondan bahsetmeyelim.Devre arasýnda Ünalý gönderdiler ondan sonra Ndiaye vs. transferler yapmaya baþladýlar.Ünalýnda elinde Ndaiye vs. olsa sonradan en azýndan oyuna sokardý da ortasaha bu kadar çökmezdi.

Ayrýca Ekuban ve Ömürü sezon baþýnda sakatlýklardan kaybettik.Ayrýca sezon baþý hazýr olmayan bir çok oyuncu vardý,en baþta Mikel vs. geliyordu.Bunlarýn hazýr olmasý,takýmýn lige hazýrlanmasý kolay deðildi.

Ünal dediðiniz adam saðda Yusuf Sarýyý kullandý bir dönem boyunca hani þimdi oyuna sokmadýðýmýz adam.Sörloth tabiki büyük þanstý ama bu adamda mükemmel bir kadro falan yönetmedi.Takýmýn en sprinter adamý olan Ekubaný kaybetti.Pas yapan adamý Ömürü kaybetti.10 numarasý Yazýcýyý kaybetti.Stoper yoktu takýmda,Türkmen ve Campi gibi vasatlarla defanstan top çýkarmaya çalýþýrken bir sürü pas hatasý yapýyorduk.Kanatlarýn alternatifi Advijajdý.Sanki harika bir kadro varmýþ gibi konuþmayalým.

17-18 sezonu devre arasýna kadar çok iyi gidiyorduk.Sonra sakatlýklar oldu.Onaziyi kaybettik.Sosa sakatlandý belli bir süre.Yedeklerde Batuhan falan vardý hani o üçüncü ligde oynatmayacaðýn adam.Bunlarý unutmayalým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Takým yorulmaz alan daraltarak oynarsan.
    Ama oyunu 70-80 metrede oynarsan 10 tane atletik oyuncu da koysan oraya sonuç 50-60 dakika sonunda patlayan ciðerler olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Takým yorulmaz alan daraltarak oynarsan.
    Ama oyunu 70-80 metrede oynarsan 10 tane atletik oyuncu da koysan oraya sonuç 50-60 dakika sonunda patlayan ciðerler olur.

Nereden
    Trabzon

Neyse fazla uzatmamýn bir anlamý da yok.Herkese iyi akþamlar.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan coþkulu top oynanmasýný istiyorda önce yaptýðý ve yapamadýðý transferleri, getirdiði saçma sapan antrenörleri düþünsün. Dandik isimleri kadroya kat sonra biz Trabzonspor'uz, ona göre oynayýn de. He onlarda zaten çok meraklý senin Trabzonspor'una. Enkaza çevirdikleri bir kulüpte hala yanlýþý baþka yerde aramaya çalýþýp hedef þaþýrtmaya çalýþýyor.
    futbola o kadar uzak ki,çoþkulu oynamaktan bahsetmiþ,bir kere takýmýn A kadrosu tamam deðil,çoðu futbolcu yerinin garanti olduðunu biliyor,ikincisi bu kadar dar kadroda futbolcular düþer,istese bile oynayamaz.
    Kadro çok yetersiz kalite ve sayý olarak,bunun sorumlusu kendisi.
    futbolcularý ancak forma rekabeti ve bir hedef için oynamak ayakta tutar,o da yok.Hoca etkisi de biryere kadar.
    Konu fanatikdevri tarafýndan (14.03.2021 Saat 22:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligin en çöp takýmý Erzurum bizden daha iyi pas yapýp daha organize atak yapýyor, top göstermiyor bize, Aðaoðlu sana ne diyeyim...
    Bir kere de yanlýþ yapan eleþtirilse þu forumda ya,þu an kendi yazdýðýn ile kendin çeliþiyorsun,Erzurum bile bizden daha iyi top oynuyorsa bunun suçu hoca mý baþkan mý,Erzurum’un kadrosu bizden daha mý iyi ki,gelen geçen bizi eze eze top oynuyor.Nasýl oluyor da buradaki ihale iyi transfer yapmadýn diye baþkana çýkýyor,akýl alýr gibi deðil ya..evet transferleri hatalýydý,evet hoca seçimleri hatalýydý,evet birçok hatasý var,ancak senin elindeki kadroyu erzurum bile eziyorsa,kaldý ki bireysel olarak bakýldýðýnda Erzurum’un (kadro kalitesi senin yarýn kadar bile deðil)...ama eðer senin takýmýnýn hiçbir taktiði yoksa,hiçbir oyun anlayýþý yoksa,takým olamamýþsan,elindeki oyuncularýn kondisyonlarý,performanslarý yerlerde sürünüyorsa burada suçlu nasýl oluyor da baþkan oluyor..þurada biri çýksýn 3 istanbul takýmý haricinde elinde Uðurcaný,edgarý,hugoyu,beratý,Bakasetasý,wakayý kesebilecek bir takým göstersin..senin elindeki kadronun bile böyle rezil futbol oynamaya,bu tip sonuçlar almaya hakký yok.Senin kadro yetersizliðinden önce,elindekinden verim alabiliyor musun?bunu incelemen gerek...Trabzonlular futboldan çok iyi anlar vs diyorlar ya...sosyal medyada,burada vs yorumlarý okuyunca bunu söyleyenlere k.çýmla gülüyorum.(aklý selim yorum yapanlar istisna)ben bu kadar gerçeði göremeyip,körü körüne biþeylere inanýp o yolda giden,her seferinde eleþtilmesi gereken deðil de bir baþkasýný eleþtirip,gerçeði göz ardý eden baþka bir taraftar topluluðu görmedim...
    Konu White tarafýndan (14.03.2021 Saat 22:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir kere de yanlýþ yapan eleþtirilse þu forumda ya,þu an kendi yazdýðýn ile kendin çeliþiyorsun,Erzurum bile bizden daha iyi top oynuyorsa bunun suçu hoca mý baþkan mý,Erzurum’un kadrosu bizden daha mý iyi ki,gelen geçen bizi eze eze top oynuyor.Nasýl oluyor da buradaki ihale iyi transfer yapmadýn diye baþkana çýkýyor,akýl alýr gibi deðil ya..evet transferleri hatalýydý,evet hoca seçimleri hatalýydý,evet birçok hatasý var,ancak senin elindeki kadroyu erzurum bile eziyorsa,kaldý ki bireysel olarak bakýldýðýnda Erzurum’un (kadro kalitesi senin yarýn kadar bile deðil)...ama eðer senin takýmýnýn hiçbir taktiði yoksa,hiçbir oyun anlayýþý yoksa,takým olamamýþsan,elindeki oyuncularýn kondisyonlarý,performanslarý yerlerde sürünüyorsa burada suçlu nasýl oluyor da baþkan oluyor..þurada biri çýksýn 3 istanbul takýmý haricinde elinde Uðurcaný,edgarý,hugoyu,beratý,Bakasetasý,wakayý kesebilecek bir takým göstersin..senin elindeki kadronun bile böyle rezil futbol oynamaya,bu tip sonuçlar almaya hakký yok.Senin kadro yetersizliðinden önce,elindekinden verim alabiliyor musun?bunu incelemen gerek...Trabzonlular futboldan çok iyi anlar vs diyorlar ya,sosyal medyada,burada...yorumlarý okuyunca bunu söyleyenlere k.çýmla gülüyorum.(aklý selim yorum yapanlar istisna)ben bu kadar gerçeði göremeyip,körü körüne biþeylere inanýp o yolda giden,her seferinde eleþtilmesi gereken deðil de bir baþkasýný eleþtirip,gerçeði göz ardý eden baþka bir taraftar topluluðu görmedim...
    Hoca daha ne yapacak,18.sýrada aldýðý takýmý þampiyon olabilirmiyiz diye sordurma noktasýna getirdi,evet iyi futbol yok,bu kadro ile olmazda,verin bu kadroyu Terimin,Sergenin eline bakalým ne baþaracak.Onlarýn yedekleri bile bizde rahat yer bulur,bu kadar dar kadro ile bu kadar sýkýþýk bir sezonda ne bekliyor insanlar,sahada olan takým 4.sýrada,ondan daha iyi kadrosu olup da ondan daha aþaðýda olan var mý,yoksa yukarýdaki kadrolara bakalým hangisinin kadrosu bizden kötü.
    takýmýn en çok gol atan futbolcusu kim,gölcümüz kim.
    Serkan konusu dýþýnda bir yanlýþý yok,perreria gitmeseydi iyi olurdu,takýmý sahada sahipleniyordu,

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir kere de yanlýþ yapan eleþtirilse þu forumda ya,þu an kendi yazdýðýn ile kendin çeliþiyorsun,Erzurum bile bizden daha iyi top oynuyorsa bunun suçu hoca mý baþkan mý,Erzurum’un kadrosu bizden daha mý iyi ki,gelen geçen bizi eze eze top oynuyor.Nasýl oluyor da buradaki ihale iyi transfer yapmadýn diye baþkana çýkýyor,akýl alýr gibi deðil ya..evet transferleri hatalýydý,evet hoca seçimleri hatalýydý,evet birçok hatasý var,ancak senin elindeki kadroyu erzurum bile eziyorsa,kaldý ki bireysel olarak bakýldýðýnda Erzurum’un (kadro kalitesi senin yarýn kadar bile deðil)...ama eðer senin takýmýnýn hiçbir taktiði yoksa,hiçbir oyun anlayýþý yoksa,takým olamamýþsan,elindeki oyuncularýn kondisyonlarý,performanslarý yerlerde sürünüyorsa burada suçlu nasýl oluyor da baþkan oluyor..þurada biri çýksýn 3 istanbul takýmý haricinde elinde Uðurcaný,edgarý,hugoyu,beratý,Bakasetasý,wakayý kesebilecek bir takým göstersin..senin elindeki kadronun bile böyle rezil futbol oynamaya,bu tip sonuçlar almaya hakký yok.Senin kadro yetersizliðinden önce,elindekinden verim alabiliyor musun?bunu incelemen gerek...Trabzonlular futboldan çok iyi anlar vs diyorlar ya,sosyal medyada,burada...yorumlarý okuyunca bunu söyleyenlere k.çýmla gülüyorum.(aklý selim yorum yapanlar istisna)ben bu kadar gerçeði göremeyip,körü körüne biþeylere inanýp o yolda giden,her seferinde eleþtilmesi gereken deðil de bir baþkasýný eleþtirip,gerçeði göz ardý eden baþka bir taraftar topluluðu görmedim...
    Hoca daha ne yapacak,18.sýrada aldýðý takýmý þampiyon olabilirmiyiz diye sordurma noktasýna getirdi,evet iyi futbol yok,bu kadro ile olmazda,verin bu kadroyu Terimin,Sergenin eline bakalým ne baþaracak.Onlarýn yedekleri bile bizde rahat yer bulur,bu kadar dar kadro ile bu kadar sýkýþýk bir sezonda ne bekliyor insanlar,sahada olan takým 4.sýrada,ondan daha iyi kadrosu olup da ondan daha aþaðýda olan var mý,yoksa yukarýdaki kadrolara bakalým hangisinin kadrosu bizden kötü.
    Serkan konusu dýþýnda bir yanlýþý yok,perreria gitmeseydi iyi olurdu,takýmý sahada sahipleniyordu,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Trabzonspor baþkanýna þampiyonluk satma imasýnda bulunanlar ayaðýný denk alsýn. Akbaba basit bir tabir, kötü durumdan faydalanan saldýrmak için bekleyen taraftar iþte. Alýnacak bir durum yok. Kýrýcýysa özür dilerim.

Tekrar söyleyeyim, Trabzonspor baþkanýna þampiyonluk sattý diyenler ayaðýný denk alsýn.

Hadi çözümü konuþalým. Gönderdik Aðaoðlu'nu? Planýnýz nedir? Yaþ 34 görünüyor. Kim mesela size göre baþarýlý baþkan? Sürekli yýkýp yýkýp baþtan mý yapacaðýz?

Hadi o zaman ben de diyeyim ki hiç þampiyonluk alamamýþ, takýma Brezilyalý vasatlarý doldurmuþ Özkan Sümer þampiyonluðu satmýþtýr (umarým ironiyi anlamayanlar çýkmaz). Ne yapacaðýz þimdi? Nasýl çýkacaðýz bu iþin içinden?

O kadar emin konuþuyorsunuz ki bazen sanki devre arasý transferleri yapýlýrken Avcý sizi arayýp sormuþ gibi. Ne güzel dünya ya.
    Ben Avcý'ya hala güveniyorum. Avcý'nýn bana transferleri soracak cinsten herhangi birþey de yazmadým. Benim kýzgýnlýðým yönetime.
    Aðaoðlu'nda Trabzonspor'u þampiyon yapabilecek bir kapasite görmediðim için merak etme illa ki en kötü onun çapýnda biri yine aday olur.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Cezalý Üye
    Nereden
    Antalya

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elindeki kadronun býrak biraz daha iyi takýmlarý,küme düþme potasýndaki takýmlara karþý bile ezilmesi,galibiyet alamamasý normal yani öyle mi,takým 4.oldu ama kazandýðýmýz birçok maçlarý da 1-0 nasýl þansa bala duran toptan kazandýðýmýz çok çabuk unutuldu,takým wakanýnýn,bakasetasýn þapkadan tavþan çýkarmasýyla,uðurcanýn bireysel baþarýsýyla bu galibiyetleri almýþ olmasý nasýl gözardý ediliyor anlamýþ deðilim,Avcý geldiðinde bu takýma defansif anlamda çok þey katmýþtý,oyun yada hücum anlamýnda hiçbir þey katmadý malesef,Avcý'nýn bize katkýsý oldu,ancak artýk defansif anlamda bile çer çöp olmuþ halde takým..takým zaten kötü oynuyordu fakat iyi oynayan oyuncularýn da haftalardýr berbat oynamasýnýn nedeni,nasýl oluyor da hoca deðil de baþkan oluyor?senden çok daha zayýf rakiplerinin seni yenmesi,puan almasý,yenilse dahi seni eze eze oynamasý,takýmýn hiçbir taktiði,oyun stratejisinin olmamasý,takýmýn mücadele etmemesi,pres yapmamasý,oyuncu deðiþikliði zamanlamasýnýn berbat olmasý,hiçbir þekilde rakip analizinin olmamasý vs vs tek düze þekilde takýmýn galibiyeti wakanýn ayaðýna bakmasý,daha birçoðu...haklýsýn hocanýn deðil,baþkanýn hatta senin benim suçum,hocanýn hiçbir suçu yok bütün suç bizde.D

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)