Sayfa 564 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 64 464 514 554 562 563 564 565 566 574 614 664 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,076 ile 14,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    26

Ali K*ç çýkýp 4 büyüklerden birinin baþkaný Kulüpler Birliðinin baþýna geçmeli diyor, aradan yarým saat geçmeden Ahmet Aðaoðlu ismi ön plana çýkýyor. Sabýr.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kötü baþkan sýralamasýna girmisken
    May-iho-atay aktuð-sadri-nuri albayrak- Aðaoðlu-usta derim

Benim gördüðüm en iyi baþkan rahmetli Özkan Sümerdir
    Atay aktugun ne kötülüðünü gördün þimdiki kadronun 4 te 1 maliyetle 76 puan alýp Türkiye kupasý almasýný mý?60 puan alýp kendini nimetten sanmamasý tv lere çýkýp gevrek gevrek konuþmamasý bunlar suç tabi.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý yagiz1461 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ali K*ç çýkýp 4 büyüklerden birinin baþkaný Kulüpler Birliðinin baþýna geçmeli diyor, aradan yarým saat geçmeden Ahmet Aðaoðlu ismi ön plana çýkýyor. Sabýr.
    Þahdý þahbaz olur.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Borç býrakan baþkan görmek istiyorsan Sadri Þener denen tipe bak. Trabzonspor'un iflasý onun zamanýnda baþladý. Ama anlaþýldý, sen Albayrak'a siyasi olarak karþýsýn, Sadri Þener'i ise siyaseten kendine yakýn görüyorsun. Emin ol benden daha Atatürkçü adam bulamazsýn, benim kadar AKP muhalifi de bulamazsýn. Fakat neyse ki Trabzonspor söz konusu olunca diðer tüm kimliklerimizi bir tarafa býrakmayý ve objektif davranmayý biliriz biz.
    Yav ahahaha Nuri Albayrak'tan sonra Sadri Þener geldi. Hepsi ayný bunlarýn. Sýnýflamaya gerek yok. Sadri Þener de baþka bir lale. Yaptýklarýna bakarsýn Sadri>Nuri'dir.

Gavaradan konuþuyorsun. Nuri Albayrak hakkýnda gereksiz övgü olmasýn diye mesajý alýntýladým. Sonra badem gözlü olmasýn.

Her sakallý deden deðil. Sadri Þener savununca Solcu olmuyorsun. Onu da Faruk Özak destekledi neticede.

Atatürkçü de deðilim siyasal islamcý da deðilim. Ben doðruyu ararým. Bu devlete de kulübe de kim katký yaptýysa hakkýný veririm, zarar verene de lafýmý esirgemem.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atay aktugun ne kötülüðünü gördün þimdiki kadronun 4 te 1 maliyetle 76 puan alýp Türkiye kupasý almasýný mý?60 puan alýp kendini nimetten sanmamasý tv lere çýkýp gevrek gevrek konuþmamasý bunlar suç tabi.
    Tamamen Özkan Sümer'in ekmeðini yedi, üzerine iki çivi çakamadý. Çaksaydý muhtemelen þampiyonduk. Ayrýca borsa hamlesi Trabzonspor'a çok para kaybettirdi.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yasin benden büyük çok daha iyi hatýrlaman lazým abi.
    Adam borsaya açýldý müthiþ bir zarara uðrattý kulübü daha vahimi ise Özkan sumerin mirasýný yiyip hiç etti. Ýki sene forvetsiz ve stopereizlikten þampiyonlar Ligi' kapýsýndan döndük. Ts kendisinin hatalarý yüzünden 10 yýl geri gitti. Ýlk þampiyonlar ligi deneyimi için 2011 i beklemek zorunda kaldýk.

Hiç unutmam çok rezil bir sözü vardý forvet yok dinmakiev maçýna çýkacaz gruplara kalalým forvet alacaðýz demiþti.

Yani þuan Aðaoðlu na kýzýyoruz tamamen ayný mantýk idi. O kadroya o borçsuz kulübu Özkan hoca veya usta yönetse baþka bir þey konuþurduk diye düþünürüm hep...
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ÝHO felaketti, onu tartýþmaya bile gerek yok da Albayrak ne yapmýþ ki? Kendisi gerçek bir Trabzonsporludur, baþarýlý bir dönem geçirmedik onun zamanýnda ama rezil de olmadýk. Mesela Baþakþehir'e þampiyonluk vermezdi kendisi. Ayrýca kulübü zarar uðratmamýþ, nasýl bir finansal tablo ile aldýysa öyle býrakmýþtýr. Üstelik stadýn da temelini atmýþtýr.

Usta ise vizyon yönünden cebinden 550 tane Ahmet çýkarýr. Adam elinden geleni yapmýþtýr, yanlýþlarý var mýdýr, vardýr. Ama kulübü euro bazýnda ne kadar borçla devralmýþsa öyle býrakmýþtýr. Üstelik makine bir bir kadroyu da emanet etmiþtir. Stada, formaya verdiði kendi sponsorluklarý da cabasý. Kýsacasý adam parasýyla rezil olmuþtur.

Ahmet kiþisi benim gözümde bunlarýn yanýna bile yaklaþamaz.
    Olabilir tabii, herkesin kendine göre bir fikri var. Burada bütün forum toplansak sabahlara kadar tartýþsak ortak bir nokta bulamayýz zaten.

Aslýnda olay þu, asla kimse mükemmel olmayacak. Sadri Þener eleþtiriliyor mesela. Özkan Sümer'i bir kenara koyuyorum, bir de Þamil Ekinci'yi demek ki bu kulübe baþkan gelmemiþ hiç. Böyle bakmak kolay. Baþkanlýk kolay bir iþ deðil, biraz da böyle bakmak lazým.

Olay Trabzonsporluluk ise mesela ben IHO'nun Trabzonsporluluðundan zerre þüphe duymuyorum. Yýkmak kolay, biraz daha yapýcý olmamýz gerek tüm taraftarlar olarak.

Hiç unutmam çok rezil bir sözü vardý forvet yok dinmakiev maçýna çýkacaz gruplara kalalým forvet alacaðýz demiþti.
    Zurawski idi galiba.
    Konu jönts tarafýndan (18.01.2021 Saat 23:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Kötü baþkan sýralamasýna girmisken
    May-iho-atay aktuð-sadri-nuri albayrak- Aðaoðlu-usta derim

Benim gördüðüm en iyi baþkan rahmetli Özkan Sümerdir
    Atay aktug u neden koydun oraya adam gayet caliskan bir baskandi kulubu sifir borcla da nuri albayraka devretti. Kulubun hisseleri oyle satilma olayi falan da yoktu. 15 nisan 2005 de kulubu borsaya gecirdi. Ardindan da aralik ayinda yinetimi nuri albayraka birakti. Kulubun borcsuz oldugu son donem atay aktug donemi idi.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Mesele yerli baþkansa hepsi kötü. Aðaoðlunun yerine gelen ondan daha iyi olacak demiyorum zaten. hepsi ayný kadroyu bozuyorlar sonra.

bunu gene yaþarýz biz. bu takým yabancý yatýrýmcýya satýlmasý lazým

,
    baþka çaresi yok.

aðaoðlu hatalarýndan ders çýkarmýþa benzemiyor bakalým bekliyorum. belki düzelir bir umut diyoruz...
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Militaný,
    Paralý askeri,
    Personeli,
    Uzaaarrr gider
    Militaný,paralý askeri,personeli dahi olsan bir insan eðer aþaðýdaki sorularýn yanýtýný bulamýyorsa ve savunamýyorsa der ki Ahmet Aðaoðlu kulübe Ýbrahim Hacýosmanoðlu'ndan bile daha çok zarar vermiþtir.

Bak yazdýðým maddelerin eðer biri bile yalansa bir daha yazman bu foruma,yok eðer gerçekse kulübü adeta batýran bu hatalarý görüp de ona bir þans daha verelim demek,hatalarýný düzeltir demek nedir?
    Nasýl açýklanýr,militaný olsan bu kadar zarara ses çýkarýrsýn.

Aþaðýdaki olaylar kadar kulübe kim zarar verdi?

1.Bir önceki baþkanýn Burak,Kucka ve Sosa için teklif ettiði 13 milyon euro tutarýndaki satn alma teklifi neden kabul edilmedi?
    2.Sturidge gibi kronik sakatlýðý ve þike sorunu olan bir futbolcuya neden resmi saðlýk sponsorumuzun hastanesinde deðil de bir tanýdýðýn hastanesinde rapor alýndý?Neden bu durumdaki bir futbolcuya 3.5 milyon euro verildi?
    3.UEFA ile yapýlan anlaþma gereði denk bütçe hazýrlanmasý gerekirken neden önceki baþkanýn borçlarýný genel kurul kararý ile borç olmaktan çýkarýp,bu yasal olmayan karar ile denk bütçe sahtekarlýðýna gidildi ve Trabzonspor'un UEFA Þampiyonlar Ligi'ne katýlýmýna engel olundu,borcu azaltmayý düþünen bir yönetim en az 25 milyon euro geliri riske atar mýydý?
    4.Önceki yönetimden kalan futbolculardan 34 milyon euro ve kendi dönemlerinde aldýklarý Sörloth'un satýþýndan da 10 milyon euro,yani 44 milyon euro futbolcu satýþý,Bankalar Birliði ile olan anlaþma ile önceki dönemden kalan döviz borcunun TL'ye dönüþtürülmesine raðmen borç neden 916 milyon TL'den,928 milyon TL'ye yükseldi?

Kulübün baþýna doðru düzgün teknik direkötör getirmemesinden,30 transferin sadece 5-6 isimden verim alýnmasýndan,Newton'a ödenen tazminattan,CL cezasý aldýðýmýz için eldeki iyi futbolcularýn gitmesi,iyilerin gelmemesi gibi yorum sayýlacak hatalardan bahsetmiyorum.Geldikleri günden bu yana kulübe bir proje ve kurumsal çalýþma katmamasýndan,her þeyi deneme yanýlma veya ya tutarsa kafasý ise ile yapmalarýndan da bahsetimiyorum.

Açýk,belgeli ve net verdiði zararý yazýyorum,cevabýn varsa yaz,yoksa insanlara iftira atma.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu akþam olasý bir yenilgi durumunda yönetim depar..
    Demedi deme Ýbrahim

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu akþam olasý bir yenilgi durumunda yönetim depar..
    Demedi deme Ýbrahim
    Eðer kazanýrsak ''Bakýn o çok eleþtirdiðiniz Afobe bugün maçý kazandýran golü attý, ayný þeyi Sörloth için yaptýnýz''
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer kazanýrsak ''Bakýn o çok eleþtirdiðiniz Afobe bugün maçý kazandýran golü attý, ayný þeyi Sörloth için yaptýnýz''
    Qhahhaha
    Baþkanin ne konuþacaðý ancak bukadar güzel aciklanabilirdi )

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En güzeli Beraberlik gibi duruyor yada son dakikada karambolden atýlmýþ bir galibiyet golü.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

baþakþehire süper kupayý kaptýrýrsa trabzona gemiyle bile gelemez

altugoguzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ahmet Aðaoðlu bu takýmýn baþýnda kalmaya devam ettiði her dakika, kulüp zarar görmeye devam edecek.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Adam transfer bile yapmak istemiyor. Ne biçim insansýn sen?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Militaný,paralý askeri,personeli dahi olsan bir insan eðer aþaðýdaki sorularýn yanýtýný bulamýyorsa ve savunamýyorsa der ki Ahmet Aðaoðlu kulübe Ýbrahim Hacýosmanoðlu'ndan bile daha çok zarar vermiþtir.

Bak yazdýðým maddelerin eðer biri bile yalansa bir daha yazman bu foruma,yok eðer gerçekse kulübü adeta batýran bu hatalarý görüp de ona bir þans daha verelim demek,hatalarýný düzeltir demek nedir?
    Nasýl açýklanýr,militaný olsan bu kadar zarara ses çýkarýrsýn.

Aþaðýdaki olaylar kadar kulübe kim zarar verdi?

1.Bir önceki baþkanýn Burak,Kucka ve Sosa için teklif ettiði 13 milyon euro tutarýndaki satn alma teklifi neden kabul edilmedi?
    2.Sturidge gibi kronik sakatlýðý ve þike sorunu olan bir futbolcuya neden resmi saðlýk sponsorumuzun hastanesinde deðil de bir tanýdýðýn hastanesinde rapor alýndý?Neden bu durumdaki bir futbolcuya 3.5 milyon euro verildi?
    3.UEFA ile yapýlan anlaþma gereði denk bütçe hazýrlanmasý gerekirken neden önceki baþkanýn borçlarýný genel kurul kararý ile borç olmaktan çýkarýp,bu yasal olmayan karar ile denk bütçe sahtekarlýðýna gidildi ve Trabzonspor'un UEFA Þampiyonlar Ligi'ne katýlýmýna engel olundu,borcu azaltmayý düþünen bir yönetim en az 25 milyon euro geliri riske atar mýydý?
    4.Önceki yönetimden kalan futbolculardan 34 milyon euro ve kendi dönemlerinde aldýklarý Sörloth'un satýþýndan da 10 milyon euro,yani 44 milyon euro futbolcu satýþý,Bankalar Birliði ile olan anlaþma ile önceki dönemden kalan döviz borcunun TL'ye dönüþtürülmesine raðmen borç neden 916 milyon TL'den,928 milyon TL'ye yükseldi?

Kulübün baþýna doðru düzgün teknik direkötör getirmemesinden,30 transferin sadece 5-6 isimden verim alýnmasýndan,Newton'a ödenen tazminattan,CL cezasý aldýðýmýz için eldeki iyi futbolcularýn gitmesi,iyilerin gelmemesi gibi yorum sayýlacak hatalardan bahsetmiyorum.Geldikleri günden bu yana kulübe bir proje ve kurumsal çalýþma katmamasýndan,her þeyi deneme yanýlma veya ya tutarsa kafasý ise ile yapmalarýndan da bahsetimiyorum.

Açýk,belgeli ve net verdiði zararý yazýyorum,cevabýn varsa yaz,yoksa insanlara iftira atma.
    Milyon kez cevaplandý. Hâlâ birþeyleri dikta etmeye çalýþýyorsun, yapma.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

yine kazanýlan maçtan sonra ortaya çýkmýþ.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yine kazanýlan maçtan sonra ortaya çýkmýþ.
    Ne dedi ki kadro yeterli felan mý???
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sen konuþma sakýn,býrak Abdullah Avcý konuþsun,senlik bir durum deðil,adamýn emeðine ortak olma.Sen Newtona ödediðin tazminatý usulca kasaya koy.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bi an sahada ki futbolu gördünüz ne transferi belki Abdulkadir’in yerine þartlarý bize uyan bi oyuncu alabiliriz açýklamasý gelecek zannettim
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Defansif orta saha eksikliðine o kadar takýldýk ama Abdulkadir'den sonra ofansif orta sahasý olmayan tek takým olarak dýmdýzlak kaldýk. Hoca'nýn Flavio'yu orada kullanmasý ya da Ekuban'ý çekebilmesi bu eksikliði gidermiyor. Geçtiðimiz sezon 19 maçta 44 gol atan takým ancak 23 golü atabilmiþ ve sezon baþýndan bu yana da ilk kez artý averaj saðlamýþ. Maç sonunda boþta oyuncu yok dolayýsýyla kulüpler iþin içine girdiðinde süreç uzuyor söyleminin de pek bir geçerliliði yok. Anadolu kulüpleri ama kiralýk ama baþka þekilde bir þekilde kadrolarýný güçlendirmeyi baþarýyorsa burada baþka sorunlar var demektir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçtan sonra tv'ye açtým, baktým orada herkesten önce yetiþmiþ.

Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Milyon kez cevaplandý. Hâlâ birþeyleri dikta etmeye çalýþýyorsun, yapma.
    Þu yukarda sorulan sorularýn cevabýný milyon kez verdiysen bir daha yazma,verilen cevaplarýn linkini kopyala bir kopyasýný da Aðaoðlu ve yönetimine gönder,savunmalarýný iyi hazýrlasýnlar,çünkü bunlardan sonra gelen ilk baþkan ve yönetim bu yapýlanlarla ilgili yasal süreçleri baþlatmazsa kendileri de suça ortak olacak ve kanun önünde sorumlu duruma düþecek.

Dernekleri öyle kafana göre yönetemezsin.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)