Sayfa 562 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 62 462 512 552 560 561 562 563 564 572 612 662 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 14,026 ile 14,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taparcasýna mý? Foruma üye olalý daha 1 ay olmuþ nerden uydurdun taptýðýmý?
    Ýyi yaptýðýna iyi demek tapmak mý oluyor efendi.
    Bir mesajýný okudum. Bizi þampiyonluða oynattý ve bu sezonda oynatacak yazmýþtýn.

Okuyunca þok oldum.

Bu adam ne zaman oynattý? Ustanýn hakkýný yiyorsun. Ustanýn kurduðu kadro ile þampiyonluða oynadýk.

Bu sezon baþý kurulan kadro Aðaoðlunun kurduðu kadro. Eeeh. Bu adam nasýl savunulur?

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Büyük takým büyük futbolcularla olur. Gittin onlarca alakasýz adamý sýrf ucuz diye aldýn. Daha bu sezon milyonlarca euroyu hiç ettin. Avrupa cezasý aldýn. Para yok ama Diabate gibi adamlara milyonlarý verdin. Kibirden egodan önünü göremiyorsun. Maçlarý bile izlemiyor olabilirsin. Zira kendini baþarýlý sayýyorsun. Menajer kankalarýný da al defol git.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dostum þöyle izah edeyim. Onlarca yönetim gördüm, kulüp son 10 senede þampiyonluðumuzu gasp ettiklerinden beri maddi manevî dibin dibini gördü, sanýrým bunda hemfikiriz. Sýrasýyla Sadri baþkan, Hacýosmanoðlu çapsýzý ve Usta baþkan olmayan paralarý yani bankalarýn paralarýyla kulübün anasýný belledi. Geldik Ahmet baþkana. Kulüp dibi görmüþken iyi kötü takviyelerle bý noktaya geldik. Ha çok mu baþarýlýyýz, deðiliz. Daha iyisi olabilir miydi, adam gibi transferler yapsaydý olurdu tabi. Bundan sonra nolacak?
    Ýnsanoðlunun alternatifi olduðu gibi Aðaoðlu'nun da illaki alternatifi vardýr. Bugün Ahmet baþkan olur yarýn Mehmet baþkan. Son 10 senede yaþadýðýmýz türlü rezilliklerden sonra Ahmet baþkan gözümde baþarýlýdýr. Trabzonspor için baþarý kriteri sadece Türkiye kupasý alýp ligi 2-4. bitirmekmidir tâbi ki hayýr. Daha iyisi gelsin, dediðim gibi Ahmet baþkan babamýzýn oðlu deðildir, yarýn olasý gelecek Mehmet baþkan daha iyisini yapar da bizi mutlu eder o zaman yaþasýn Mehmet baþkan deriz.
    Ben senin dediðim gibi samimiyetine inanýyorum,burada samimiyetine inanmadýðým Aðaoðlu savunucularý var,onlar yüzünden sadece maç günleri yazýyorum artýk.

Yaþýn gereði,ÝHO ve Aðaoðlunun bu takýmý kaldýramayacak çok düþük profil adamlar olduðunu görmen gerekir,bunlarla Trabzonspor sürekli geri gider,ilerlemez.
    Trabzonspor bu tiplere kalacak kadar basit bir kulüp deðil.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Karadeniz5x5 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir mesajýný okudum. Bizi þampiyonluða oynattý ve bu sezonda oynatacak yazmýþtýn.

Okuyunca þok oldum.

Bu adam ne zaman oynattý? Ustanýn hakkýný yiyorsun. Ustanýn kurduðu kadro ile þampiyonluða oynadýk.

Bu sezon baþý kurulan kadro Aðaoðlunun kurduðu kadro. Eeeh. Bu adam nasýl savunulur?
    Böyle bir þey yok, çýkar onu aklýndan. Burada bir çok arkadaþ tarafýndan defalarca anlatýldý, göz var nizam var. Usta kadroyu kurduysa Usta oynatsaydý ya þampiyonluða?
    Aðaoðlu göreve gelince bir kaç nokta transfer ile Uðurcan, Parmak gibi bir kaç alt yapý oyuncusu ile oynadýn þampiyonluða. Usta döneminden kalma Pereira, Novak ve biraz da Sosa'nýn katkýlarý oldu , gerisinin alayý Aðaoðlu dönemi oyuncularý.
    Aðaoðlu bu dönem baþý transferde baþarýsýzdir pekala bekledik ki transfer sezonu açýlýr açýlmaz 3 kilit adam alýr zirveye oynarýz þuana kadar beceremedi lakin yaþýn kaçtýr bilmem ama 15-20 sene önceleri ayný bu sezonlar olduðu gibi geriden gelip zirveye defalarca oynamýþlýðýmýz var.
    Ha bu sene oynarmýyýz, hâlâ oynanmamýþ 20 küsur maç var ve yukarýsý henüz kopmuþ deðil. Transferler bir an önce gelirse duruma göre þekillenecek, oynarmiyiz oynamaz miyiz hep beraber göreceðiz.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben senin dediðim gibi samimiyetine inanýyorum,burada samimiyetine inanmadýðým Aðaoðlu savunucularý var,onlar yüzünden sadece maç günleri yazýyorum artýk.

Yaþýn gereði,ÝHO ve Aðaoðlunun bu takýmý kaldýramayacak çok düþük profil adamlar olduðunu görmen gerekir,bunlarla Trabzonspor sürekli geri gider,ilerlemez.
    Trabzonspor bu tiplere kalacak kadar basit bir kulüp deðil.
    Gönül ister ki daha donanýmlý ve lobisi olan yönetim gelsin lakin bizim camiada maalesef böyle bir þey yok, olmayacakta.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    26

Transfer falan hikaye. Trabzonspor'un 1 kuruþunu daha harcamadan tüm ekibiyle beraber tarihe gömülmeli.

Nereden
    Ýstanbul

Gönül ister ki daha donanýmlý ve lobisi olan yönetim gelsin lakin bizim camiada maalesef böyle bir þey yok, olmayacakta.
    Þu þartlarda en mantýklý formül Muharrem Usta baþkan-Hayrettin Hacýsalihoðlu asbaþkan olduðu bir yapý.Bu yönetimden Ertuðrul Doðan harici kimse olmamalý gelecekte.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Penaltý atamayan oyuncular var. Alex vardý gelir atardý hiç kaçýrdýðýný görmedim. Bir kiþi penaltý atsýn artýk.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Baskanlik yeri þov yapma yeri deðildir isini yapamiyorsan cekedini al git. Yeter artik desteklemenin de siniri var ya bu takima gereken Transferleri yap yada defol git sabir sabir mereye kadar.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Þu þartlarda en mantýklý formül Muharrem Usta baþkan-Hayrettin Hacýsalihoðlu asbaþkan olduðu bir yapý.Bu yönetimden Ertuðrul Doðan harici kimse olmamalý gelecekte.
    Valla dostum ben artýk kimseye inanamýyorum. Bu sistem bizi yedi tüketti. Zerre kadar lobi kurmayý beceremiyoruz bizden bi halt olmaz. Götü boklu Göksel kadar lobi kuramiyorsak bu kulüpten bir þey beklemeyelim.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Baþýmýza ne geldiyse sorloth yüzünden geldi. Adam iyi çýktý diye bütün çöpleri takýma topladý.

Nereden
    Ýstanbul

Valla dostum ben artýk kimseye inanamýyorum. Bu sistem bizi yedi tüketti. Zerre kadar lobi kurmayý beceremiyoruz bizden bi halt olmaz. Götü boklu Göksel kadar lobi kuramiyorsak bu kulüpten bir þey beklemeyelim.
    Abi sen inanmýyorsun ama Muharrem Ustayý içerden vurmasalar adam çok saðlam bir yere doðru gidecekti,sen de az çok biliyrosundur bu yönetimi asýl baþkaný M.yiðit alp,o ve divan baþkaný yediler Ustayý,yoksa adamýn kesesi saðlam,gücü var yani,arkasýndan iþ çevirmeyecek güveneceði bir Hayrettin Hacýsalioðlu ile kartlar yeniden karýlýr.

Olursa tek kurtuluþumuz bu formül.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Abi sen inanmýyorsun ama Muharrem Ustayý içerden vurmasalar adam çok saðlam bir yere doðru gidecekti,sen de az çok biliyrosundur bu yönetimi asýl baþkaný M.yiðit alp,o ve divan baþkaný yediler Ustayý,yoksa adamýn kesesi saðlam,gücü var yani,arkasýndan iþ çevirmeyecek güveneceði bir Hayrettin Hacýsalioðlu ile kartlar yeniden karýlýr.

Olursa tek kurtuluþumuz bu formül.
    Baþkan iyi niyetli de olsa bir iki parazit yönetici çýkar taþ koyar. Nevzat Aydýn denen arkadaþ Usta döneminde yaptýrdýðý transferlere sahip çýkmayýp iþin kolayýna kaçýp Usta'ya atýyor kabahati. Biz böyle böyle iflah olmaz camiayiz kardeþim.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ali Koç var hakemini görevden aldýrdý belliki. e simdi senin performansýný bekliyoruz. bariz Yusuf penaltýsý verilmedi.

oyle mac kazaninca ben yaptim demeyle olmuyor.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Taraftarýn tepki gösteriyor, çýk bir konuþ be. Kazanana kadar bekleyecek misin? Hiç mi utanmýyorsunuz ya?

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

scout ekibi biþeyler keþfeder gibi uyuz uyuz adamlar bulacaðýna..
    eyy Baþkan ve Yönetim..

bedelsiz MAxim..antepteki
    ve kiralýk Kayode sivastaký oda bedelsiz..

þuandan en az 6-7 puan fazlamýz olurdu ve oturmuþ bir takým oyunumuz..

bu bedava adamlarý para yiyemediðiniz içinmi beðenmediniz..umut hýrsýzlarý..
    insanlarýn sevincini bile çaldýnýz..helal olsun size..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Ya sen gidersin ilk secimde ya da 2023 te gerekli kiþiler gidecek zaten az beklesinler

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç günü maçýnýn hakemi deðiþiyor sebepsiz, çýkýp gik edemiyorsun sen nasýl Trabzonspor menfaatlerine sahip çýkacaksýn?

Hiçbir beklentiniz olmasýn, herhangi bir etkililiði yok, o koltuk bu hafifliðe razý deðil!

Bir an önce kalkýn dolduramadiginiz koltuklardan
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Þerafettin Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    32

Trabzonlu olmayan ama Trabzonsporlu baþkan ve yöneticiler ile asla Trabzonlu olmayan futbolcular nasip olmasý dileðiyle..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

Konuþman gereken yerde kabuðuna çekil susman gereken yerde paralý uþaklarýna sürekli demeç ver.

hakemini deðiþmiþler çýk bir þey de. Ama yok sen iki üç galibiyet alýnýnca ya hoca göndermek için ya da taraftara kendince laf çakmak için konuþursun
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Þerafettin Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonlu olmayan ama Trabzonsporlu baþkan ve yöneticiler ile asla Trabzonlu olmayan futbolcular nasip olmasý dileðiyle..
    Ýþte baþarýnýn sýrrý bu cümlelerde.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Plaza, Bilal, Diabate, Afobe. Þu adamlara milyon eurolar verdiniz sonra para yok dersiniz. Varsa hakkým Haram olsun her kuruþu.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

8 ay öncesine gidelim yorumlarý okuyalim. Takim daha ligler baslamamisken bunlarin olcagi belliydi. Takimin psikolojisini öptü.

Yine yazalim. Daha iyi olmayacak. Buhrandan cikilmayacak. Gidene kadar her gun cokus devam edecek. Defol.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    8 ay öncesine gidelim yorumlarý okuyalim. Takim daha ligler baslamamisken bunlarin olcagi belliydi. Takimin psikolojisini öptü.

Yine yazalim. Daha iyi olmayacak. Buhrandan cikilmayacak. Gidene kadar her gun cokus devam edecek. Defol.
    Çaðataycým, fenerin baþýnda ki herif Ahmet baþkanla ayný zamanda göreve geldi. Sadece kendi cebinden en az 3 milyar tl harcadýðýna yemin ederim ama net rakamý bilemem. Bu minvalde geldiðinden beri fenere yaþatmadýðý rezillik kalmayan, 20 küsur yýl önceki kulüpler gibi feneri cebine baðlayan baþkan modeli bugün camiasý tarafýndan el üstünde tutulduðu yer de senin ve senin gib arkadaþlarýn fenerin 5 kat üzerinde hem mali hem de sportif yönden baþarýlý baþkanla alýp veremediði nedir?
    15 milyon avroluk bütçenle 40-50 milyon avroluk bütçelerle yarýþmak zorunda olduðundan haberin vardýr umarým.
    Yav bu kulübün þartlarýndan, dinamizminden, karþýmýzda topyekûn duran namussuzlar ordusundan haberiniz yokmuþ gibi kafanýzý kuma sokmayýn. 3 sene evvel kulüp olarak þu durumda olabileceðimizi vaad etseler camianýn yüzde doksan dokuzu þartsýz þurtsuz göbek atarak kabul ederdik. Bu herifleri destekleyenlerde içinde bulunduðumuz konumdan çok mutlu deðil. Herifler transfer döneminde yarýdan fazla boþ beleþ topçu almýþtýr, bunda hepimiz hemfikiriz. Ancak henüz hiçbir þey bitmiþ deðil ve biz son 20 senede hatlarýmýzdan dersler çýkarýp geriden gelip ligin içinden geçtiðimiz çok sezonlar var. Sezon biter, en kötü ilk 3 içinde yer alamazsak kendi adýma vasat bir sezon geçirdik, çokta baþarýlý olamadýk derim. Bir bekleyin bakalým, dönem bitmeden kendinizi yalandan yere paralamayýn.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç günü maçýnýn hakemi deðiþiyor sebepsiz, çýkýp gik edemiyorsun sen nasýl Trabzonspor menfaatlerine sahip çýkacaksýn?

Hiçbir beklentiniz olmasýn, herhangi bir etkililiði yok, o koltuk bu hafifliðe razý deðil!

Bir an önce kalkýn dolduramadiginiz koltuklardan
    Her þey bir tarafa çýk bir taraftara bilgi ver. Sanki babalarýnýn aile þirketlerini yönetiyorlar da siz kimsiniz lan size mi hesap vericez havasýndalar.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)