Sayfa 516 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 416 466 506 514 515 516 517 518 526 566 616 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,876 ile 12,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Hoca konusunda çok haklý çýktým ama sen sadece sahada Muharrem Usta'nýn gerekli kadro kalitesi ile yol alan birinin sonuçlarý üzerinden yorum yapýyorsun,o zaman Hüseyin Çimþir(3.olan takýmý 2.yaptý,uzun süre liderlik koltuðunda kaldý.)ve Eddie Newton(TK kazandý) baþarýlý saymak zorunda kalýrsýn.

Ünal Karaman'ýn futbol taktik ve oyun felsefesi bile yoktu,sahada da bunu defalarca gördük.Takým mühendisliði ve takýmýn eksiklerini tespit edip,bu eksiklikleri giderme konusunda bir çabasý bile yoktu,olsa çok acil olan kaliteli bir stoper ve Onazi'nin eksikliðini giderecek bir 6 numara yerine Sturidge'n alýnmasýna itiraz ederdi.

Ünal Karaman'ýn basýn toplantýlarý bile aslýnda futbol TD'liði için yetersiz olduðunu bas baðýrýyordu.Onun zamanýnda alt yapýdan bir tane bile futbolcu hazýrlanmadý takýma katký verecek,taraftarýn duygularýný okþayan içi boþ açýklamalar ve sonrasýnda da çöken bir yapý.

Özeti Ünal Karaman'ýn.
    Gerçekten müthiþ objektif bir yazý tebrik ederim, usta'nin kadro kalitesi falan diyelim de çok da abartmayalim yani. Takýma uzun vadeli bir stoper kazandirilmamiþ, kanat forvet alinmamiþ bir kadroydu. Zaten o eksikler yüzünden kendi döneminde kadro iþ yapamadý.

Onazi sakatlandýðý dönem transfer yasaðý vardý. Sonraki dönem yapýlan transfer dolayýsýyla zaten yönetim ve hocanýn arasý bozuldu. Onazi'nin de dönüp dönmeyeceði net deðildi. Devre arasýnda da hoca ayrildi zaten. Sonra o kadroya 5 tane süper lig ayarýnda rotasyon oyuncusu alýndý, ekuban ömür geri döndü, hüseyin o kadroyla devam etti.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muharrem usta konusunda farklý düþünmüyorum. Ama hoca hatasýný yaptý bir kere, son senesinde uefa ile kendi imzaladýðý anlaþmaya uymadý 50 milyon euro açýk verdi. .
    Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Hoca konusunda çok haklý çýktým ama sen sadece sahada Muharrem Usta'nýn gerekli kadro kalitesi ile yol alan birinin sonuçlarý üzerinden yorum yapýyorsun,
    .
    Muharrem usta gerçekten kaliteli oyuncular aldý..ve Aðaoðlu bencede bu durumun ekmeðini yedi..
    Usta baþarý için yüksek meblaðlarý dahi vermeyi göze aldý ama futbol þube sorumlusu gibi birþeyi hiç olmadý..
    Aðaoðlu ise bu görevi kendisi yapýyor..
    aðoðluna ne kadar kýzsakta futbolcularla tek tek ilgileniyor..her maça içeri dýþarý gidiyor..takýmý hiç yalnýz býrakmýyor..

aslýnda baþkan Muharrem Usta..futbol þube sorumlusu Aðaoðlu.. ve birde transferde futbol aklý olacak bir isme sahip olsaymýþýz..
    hem þampiyon olup hemde ligi domine edermiþiz..
    ...............
    bu kulübün futbol aklý kimse Usta zamanýda Aðaoðlu zamanýnda da çok kötü oyuncular aldýrýyor..
    suk......ibanez.....mesias........anýlbaþaran ve daha onlarca isim..

..............
    futbolcular Usta yý görünce çekinmez disiplin göstermez..paramý alýyým yatýyým mantýðýnda olur..
    ama Aðaoðlu bu konuda daha uyanýk..
    ..............
    Usta hiç þampiyonluða oynayamadý eðer oynasaydý daha inançlý ve cesur olacaðýna inanýyorum..
    ama Aðaoðlu bu kulübün þampiyon olacaðýna hiç inanmadý..
    hatta Erdal hoþ'un bir sözü vardý sene baþýnda fb ve gsliler TS'nin þampiyon olacaðýna daha fazla inanýyor diye..

eðer inansaydý Aðaoðlu..Yusuf yazýcý yerine boþa düþmüþ bedava Daniel Aleksiçi tak diye alýrdý..
    Onazi sakatlanýnca yerine 1 tane adam alýrdý..8 den 2 yi çýkar demezdi..
    keza yine atalantada beðenilmeyen bedava Skrtel bize sýnýf atlatýrdý..
    bu hamleler hiçte zor ve masraflý deðildi..

hatta þampiyon olacaðýna inansa upuyduruk sebeplerle Ustaya küsüp Uefadan ceza yememize sebep belgeleri ciddiye alýrdý..
    sahi o belgeleri kim hazýrlamýþ hala bilmiyoruz..

bu oyuncularý alacak bu hamleleri yapacak zekaya sahip olmazsan þimdi baþakþehiri gýpta ile izlersin..
    resmen kulüp 300 ile 500 trilyon kazanacaðý bir durumda olabilirdi..
    ama küçük ve yerelci kafalar asla bunu öngöremez ve göremiyorda zaten..

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ünal hoca deðil hakeza Hüseyin de deðildi.
    Newton yetersizdi.
    Þimdi de Abdullah ...
    Baþarýlý olabileceðine inancým sýfýr. Ben hazmedemedim.
    Zaten 5 hafta içinde bütün taraftar yuhalamaya baþlar.
    Sonuç olarak baþkan bu seneyi çöp etti.
    Keþke istifa etse de gitse.
    ***GeNÇ***

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý matalar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futbolcu ve altýn kýyaslamasý yanlýþ cevap.
    altýn çamura düþse de eðilse de deðeri deðiþmez. fiyatý bellidir.
    futbolcu pazarlamak öyle kolay iþ deðil.
    bir futbolcuyu kiralýk alýp ondan verim alýp 12 milyon euro kazanýyorsun hala miras diyorsunuz.
    kadronun deðerini kat kat artýrýp maaliyetini kat kat düþürmek de mi miras. yýllardýr ilk 4 yüzü görmeyen takýmý þampiyonluða oynatmak da mý miras.
    ilk tökezlemede hemen kýlýçlarý çekip vurun...Bravo
    elindeki deðerleri harcamakta üstümüze yok maalesef. hep deðerlerimizi deðersizleþtirme peþindeyiz.
    adama "kul ahmet" diye lakap aþþaðýlamaya çalýþýp haz alanlar bile mevcut. Maalesef...

Peki, bakalým o zaman son çamur bükücüye.Onur ve Burak'ý þikeci diye kadro dýþý býraktý, Novak ve Sosa'yý "Haftaya imzalarýz" diye kendi kendini oyaladý, Onazi'nin tedavisinde baþarýsýz oldu.

Eðer akýllý davransaydý bu 5 oyuncudan 15 milyon euro para kazanýrdý. Fakat sýrf taraftara þov yapmak için gelir hanesine bu oyuncular karþýlýðýnda bugün Lille'in forveti olan Burak'tan aldýðýmýz 1.5 milyon euro dýþýnda koskoca bir 0 yazdý.

Sen bana Aðaoðlu'nun ederinden fazla paraya sattýðý 1, bak çok deðil 1 tane oyuncu söyleyebilir misin? Üstüne, Sörloth meselesini hiç kimse kurcalamýyor. Hatta sen övmek için kullanýyorsun ki bu çok acýklý. Yapýlan baþarýlý 3 transferden biri. Sörloth'un 6 milyon euroya satýn alma opsiyonu vardý. Üstüne de 1 yýl daha oynatabilecektik.

Peki ben soruyorum, Sörloth'un 6 milyon euro satýn alma opsiyonu varken, biz neden Crystal Palace'a 12 milyon euro para ödedik?

3 Sene önce, karþýlýðýnda 20 milyon euro resmi teklifi reddettiðimiz Yusuf'u 17 milyon euroya satmayý baþarý diye yedirmeye çalýþacaðýna, bu sorularý bir sor.

Ha, sen bunun yerine naptýn, 1.5 milyon euro Afobe denen adama verdin ve adam olur da baþarýlý olursa bir satýn alma opsiyonun bile yok, seneye yine forvetsizsin. Þu anda Stoke'un altyapýsý görevi görüyorsun. Baker için de ayný þey geçerli. Ve yönetime bu soru sorulunca "Afobe için 12 milyon poundluk zorunlu bir satýn alma maddesi eklemek istediler, fakat biz kabul etmedik" diye taraftarla dalga geçiyorlar. Yani sen bana diyorsun ki suyumu içmiþsin, ben sana diyorum ki bardaðýna tükürmediðime dua et.

Þunu da söyleyeyim. Bu adamýn benim için bittiði gün Sosa'yý kaptýrdýðý deðil, Yýldýrým Demirören'e Trabzonspor binasýnda plaket verdiði gündür. Bak Ali Koç, Nihat Özdemir, Sivasspor, Baþakþehir vs dostluk iliþkilerini saymýyorum bile. Yýldýrým Demirören o kupanýn Trabzon'a gelmemesiyle görevlendirilmiþ adamdý, ve ona Trabzonspor kulüp binasýnda plaket ve forma takdim edildi. Bunu hazmedebilen taraftara da ben yazýklar olsun derim. Buna gücenmeyen adamlar kul ahmet lafýna güceniyor. Tuhaf.
    Konu Karmam tarafýndan (06.11.2020 Saat 00:38 ) deðiþtirilmiþtir.

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki, bakalým o zaman son çamur bükücüye.Onur ve Burak'ý þikeci diye kadro dýþý býraktý, Novak ve Sosa'yý "Haftaya imzalarýz" diye kendi kendini oyaladý, Onazi'nin tedavisinde baþarýsýz oldu.

Eðer akýllý davransaydý bu 5 oyuncudan 15 milyon euro para kazanýrdý. Fakat sýrf taraftara þov yapmak için gelir hanesine bu oyuncular karþýlýðýnda bugün Lille'in forveti olan Burak'tan aldýðýmýz 1.5 milyon euro dýþýnda koskoca bir 0 yazdý.

Sen bana Aðaoðlu'nun ederinden fazla paraya sattýðý 1, bak çok deðil 1 tane oyuncu söyleyebilir misin? Üstüne, Sörloth meselesini hiç kimse kurcalamýyor. Hatta sen övmek için kullanýyorsun ki bu çok acýklý. Yapýlan baþarýlý 3 transferden biri. Sörloth'un 6 milyon euroya satýn alma opsiyonu vardý. Üstüne de 1 yýl daha oynatabilecektik.

Peki ben soruyorum, Sörloth'un 6 milyon euro satýn alma opsiyonu varken, biz neden Crystal Palace'a 12 milyon euro para ödedik?

3 Sene önce, karþýlýðýnda 20 milyon euro resmi teklifi reddettiðimiz Yusuf'u 17 milyon euroya satmayý baþarý diye yedirmeye çalýþacaðýna, bu sorularý bir sor.

Ha, sen bunun yerine naptýn, 1.5 milyon euro Afobe denen adama verdin ve adam olur da baþarýlý olursa bir satýn alma opsiyonun bile yok, seneye yine forvetsizsin. Þu anda Stoke'un altyapýsý görevi görüyorsun. Baker için de ayný þey geçerli. Ve yönetime bu soru sorulunca "Afobe için 12 milyon poundluk zorunlu bir satýn alma maddesi eklemek istediler, fakat biz kabul etmedik" diye taraftarla dalga geçiyorlar. Yani sen bana diyorsun ki suyumu içmiþsin, ben sana diyorum ki bardaðýna tükürmediðime dua et.

Þunu da söyleyeyim. Bu adamýn benim için bittiði gün Sosa'yý kaptýrdýðý deðil, Yýldýrým Demirören'e Trabzonspor binasýnda plaket verdiði gündür. Bak Ali Koç, Nihat Özdemir, Sivasspor, Baþakþehir vs dostluk iliþkilerini saymýyorum bile. Yýldýrým Demirören o kupanýn Trabzon'a gelmemesiyle görevlendirilmiþ adamdý, ve ona Trabzonspor kulüp binasýnda plaket ve forma takdim edildi. Bunu hazmedebilen taraftara da ben yazýklar olsun derim. Buna gücenmeyen adamlar kul ahmet lafýna güceniyor. Tuhaf.
    6 ya alýp 9 a býrakmak zorunda olduðun bir adamý 6 vermeden 12 ye satýyorsun daha ne olacak. eder 18 milyon.
    bunu bile baþarý saymayaný hangi cevap tatmin edebilir ki?
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Abdülkadir ömür ve Uðurcan Çakýrý devre arasýnda avrupaya satýn. Çocuklarýn önünü kesmeyin bunun vebalini ödeyemezsiniz. Zaten bu takýmdan bir cacýk olmaz.

Nereden
    Ankara

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal hoca deðil hakeza Hüseyin de deðildi.
    Newton yetersizdi.
    Þimdi de Abdullah ...
    Baþarýlý olabileceðine inancým sýfýr. Ben hazmedemedim.
    Zaten 5 hafta içinde bütün taraftar yuhalamaya baþlar.
    Sonuç olarak baþkan bu seneyi çöp etti.
    Keþke istifa etse de gitse.
    þimdi abdullah... o da mý hoca deðil. o kýsmý boþ býrakmýþsýnýz.
    En büyük Trabzon

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bari lige renk versek , en azýndan eðleniriz.

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ýyi ki bir Sörlothu sattý.

Baskada savunulcak bir þeyi yok.

Baþkaný savunmak isteyen hemen Sörloth o bu diyor.

Kardeþim adam 500 tane transfer yapmýþ 499 tane fiyasko 1 tane tutmuþ.

Napalým omzumuzda mý taþýyalým.

Borcu eritiyormuþ falan filan.

Takým ligi 16.bitircek bizde borç azalýyor diye sevincez mi?

Tamam siz devam edin.

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þimdi abdullah... o da mý hoca deðil. o kýsmý boþ býrakmýþsýnýz.
    Ýlk düðme yanlýþ iliklenince hepsi yanlýþ oluyor.
    Abdullah in bir oyun mentalitesi var ve eminim ki Trabzonspor taraftarý mentalitesinden hiç hoþlanmayacak.
    Taraftar Bir kaç maç miskin futboldan sonra baþlar yuhalamaya galip gelsek bile.
    Ben þuan ki ortamda her þartta baþarýsýz olacaðýný düþünüyorum.
    Ýnþallah da baþarýsýz olur. (Lafýn nereye gittiðini bilerek diyorum)
    Zaten þikecilere de beraat verdi muktedirler. Boþa izliyoruz bu pislik aþaðýlýk ligi.
    Keþke Trabzonspor misyonunu doldurdu deyip kulübü kapatsalar....
    ***GeNÇ***

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Arkadas agaoglu elestirilemez degil elestirilir hatalari vardir da trabzonspor tarihinin sportif anlamda en basarisiz baskani olan usta ile kiyaslama yapmak icin ar damarinin catlamis olmasi lazim ayiptir ya..usta zamaninda oyuncular cok iyiymis ondan mi elle tutulur tek bir basari yok gelen gecene 5 milyon avrodan kapiyi acan klubun tapusunu oyuncularin uzerine yapan buna ragmen 0 basariyi gectim birde tarihimizin en rezil sonuclarini aldiran oyuncular toplulugu ve basinda ki adam usta degilde kimdi.baskanlik komisyoncu ersunda israr edip ardindan aldigi maasdan baska cebimden de para verdim adam degilmis demek degildir canli yayinda.mitomani adam lucesku diyerek secimi kazandi ardindan luceskuvari diye asenayi aratmayan kivrak figurler sergiledi ersunu getirdi kume hattina indik, sonuc riza calimbayin gelip kume hattindan takimi alip kurtarmasi.vizyon buysa tukureyim oyle vizyona..iho ve usta takimin temellerine dinamit koymus 2 kisidir ,usta sportif anlamda ihodan da basarisizdir iho zamaninda 2 defa gruplara kaldik ustune ciktik usta zamaninda alinan rezil sonuclari hatirlamak bile istemiyorum ,bu iki kisinin isimlerinin bile trabzonspor ile anilmasi zuldur bu kadar balik hafizali olmayalim..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý outlaws61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi ki bir Sörlothu sattý.

Baskada savunulcak bir þeyi yok.

Baþkaný savunmak isteyen hemen Sörloth o bu diyor.

Kardeþim adam 500 tane transfer yapmýþ 499 tane fiyasko 1 tane tutmuþ.

Napalým omzumuzda mý taþýyalým.

Borcu eritiyormuþ falan filan.

Takým ligi 16.bitircek bizde borç azalýyor diye sevincez mi?

Tamam siz devam edin.
    Nwakame ekuban kimin zamaninda alindi? Dusmanlik bu kadar gozunuzu karartmasin..

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadas agaoglu elestirilemez degil elestirilir hatalari vardir da trabzonspor tarihinin sportif anlamda en basarisiz baskani olan usta ile kiyaslama yapmak icin ar damarinin catlamis olmasi lazim ayiptir ya..usta zamaninda oyuncular cok iyiymis ondan mi elle tutulur tek bir basari yok gelen gecene 5 milyon avrodan kapiyi acan klubun tapusunu oyuncularin uzerine yapan buna ragmen 0 basariyi gectim birde tarihimizin en rezil sonuclarini aldiran oyuncular toplulugu ve basinda ki adam usta degilde kimdi.baskanlik komisyoncu ersunda israr edip ardindan aldigi maasdan baska cebimden de para verdim adam degilmis demek degildir canli yayinda.mitomani adam lucesku diyerek secimi kazandi ardindan luceskuvari diye asenayi aratmayan kivrak figurler sergiledi ersunu getirdi kume hattina indik, sonuc riza calimbayin gelip kume hattindan takimi alip kurtarmasi.vizyon buysa tukureyim oyle vizyona..iho ve usta takimin temellerine dinamit koymus 2 kisidir ,usta sportif anlamda ihodan da basarisizdir iho zamaninda 2 defa gruplara kaldik ustune ciktik usta zamaninda alinan rezil sonuclari hatirlamak bile istemiyorum ,bu iki kisinin isimlerinin bile trabzonspor ile anilmasi zuldur bu kadar balik hafizali olmayalim..
    Aðzýna saðlýk. "Ýyi kadro býraktý" olayý da tamamen bomba. Olmayan parayla adam aldý, ne maaþlarýný ne bonservislerini ödedi. Bunu benim uþak da yapar.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Abdullah in bir oyun mentalitesi var ve eminim ki Trabzonspor taraftarý mentalitesinden hiç hoþlanmayacak.
    Taraftar Bir kaç maç miskin futboldan sonra baþlar yuhalamaya galip gelsek bile.
    Zaten þikecilere de beraat verdi muktedirler. Boþa izliyoruz bu pislik aþaðýlýk ligi.
    Hak edenin deðil, güçlü olanýn her zaman haklý olduðu bu devrin devranýný...
    Yorumuna katýlýyorum. Bence de misyonu emeðin sermayeye, alýn terinin þikeye, zayýfýn horlanmýþýn güçlüye karþý mücadelesinin bayraðý olan Trabzonspor ligde adalet saðlanana dek ligden çekilmelidir.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nwakame ekuban kimin zamaninda alindi? Dusmanlik bu kadar gozunuzu karartmasin..
    60 da 3 transfer baþarýsý müthiþ bir istatistik gerçekten

Nereden
    Ankara

Asla Trabzonsporun baþarýsýzlýðýný istemem. Avcýnýn baþarýlý olmasýný ve bizde uzun süre hocalýk yapmasýný isterim. Artýk hoca tartýþmaktan býktým. Þikeye beraat verenler ise Trabzon þehrinin ta kendisidir. Hiç öyle eðipbükmeue, suçu baþkasýna atýp kendimizi temize çekmeye gerek yok.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    26

Trabzonspor’un haklarýný kendi egosunun çeyreði kadar savunmayý tercih edemememiþ sözde Trabzonspor Baþkaný. Yüzünü görmeye tahammül edemiyorum artýk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yahu hala devam ediyorsunuz.

3 tane iyi adam ok.

Geri kalanlarý saymama gerek var mý?

Hepsinden öte tek bir isim söylicem diðer transferlerden bahsetmicem bile.

Messias denen adama 400 bin euro verip üstüne pasta yedirip yolladýk.

Bunun için açýklaman var mý?

Bak diðer fiyaskolardan bahsetmiyorum sadece Messias denen arkadaþý soruyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Aðaoðlu bu seneye kadar baþarýlýdýr. Obi Mikel de Sturridge da baþarýlý transferler. Ekuban, nwakaeme, Sörloth falan zaten gerek yok saymaya.
    PAra vermeden aldýðý gençleri sayýp transferde baþarýsýzdýr demek mantýklý deðil.

Bu sene pandemi yüzünden hepten korkarak iyice dibe indirdi kaliteyi.
    Buraya kadar eyvallah.

Ama geçen sene Hüseyin, bu sene Newton...
    Zaten kalitesi belli kadroyu, daha da beter hale getirdi hoca seçimleri ile.

Geçen sene sonunda Ünal Karaman ayrýldý, sonra Hüseyin, sonra Newton, þimdi Avcý...

1-1,5 sene içinde 4. hocasýný alýyorsa bir yönetim hocada kabahat aramaktan vazgeçip dönüp kendine bakacak!!!

Abdullah Avcý beðendiðim bir isim ama yanlýþ zamanda getirdik.

Bu sene adama zerre kelam edemezin. Kötü futbol ve baþarýsýz sonuçlara dair yeterince sebep ortada iken...
    O kadar düþtü ki kýstas, þu anda Abdullah Avcý'nýn niye gelmek istediðini anlýyorum.
    Beklentinin dipleri gördüðü yerde eli sebeplerle dolu olduðu için kendisine sabredilmek zorunda.

Ne devrettiniz ki 2 günde ne bekliyorsunuz diyebilecek bir ortamda devralýyor.

Bunun da sorumlusu yönetim.

Olmayan para ile niye düzgün transfer yapamadýn diye sormaya hakkým yok.
    Ama bugün getirdiðin Abdullah Avcý'yý niye zamanýnda takýmýn baþýna getirmedin diye sormaya hakkým var.

Aðaoðlu'nun aile þirketi yöneticisi tipi bir idareci olduðunu düþünüyorum.
    Kriz anlarýnda bu tarz yönetimler etkilidir.
    Ama kriz bitip birþeyleri inþa etmeniz gerektiði zaman bir bakarsýnýz olmuyor. Ona baþka meziyetler gerekli.

Muharrem Usta bu konuda daha kurumsal yöneticiydi.
    Derdi futboldan anlamamasýydý.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Avcý'nýn yerinde olsam asla kabul etmezdim
    üç orta saha ile lige baþlayan bir kulübe gelmem
    Sezon baþýnda niye getirmedin o zaman?

Baþkan büyük yanlýþ yaptý ve bedeli aðýr oldu
    Her konuda uzman olan egolu baþkan!!!

Nereden
    Bursa

O zaman ne yazdýðýndan haberin yok. “Sen ve senin gibi vasat zekalar” Cümlen eðer hakaret içermediðine inanýyorsanýz o zaman bu lafý sana iade etmekte haklýyým
    Vasat zeka hakaret deðil ki,ortama uygun demek vasat,vasati deðer ortalama demek,taraftar olarak vasat zeka olmak da sorun yok ama senin gibi düþünen biri baþkan olunca hiç bir iddiasý olmayan ve mevcut düzeni korumaya çalýþan bir baþkan oluyor elimizde,bu da iþin doðasýna ters,Trabzonspor iddialý olmak zorunda,Trabzonspor iddiasýný da kalitesini de adýna yakýþýr futbolcularla yapabilir.

Elimizdeki kaliteli malý sattýðýmýz(Yusuf,Sorloth,Burak,Kucka/kaybettiðimiz(Sosa,Novak) için övünen bir taraftar/baþkan modeli(vasati zeka)bizi bitiriyor.Burasý Trabzonspor,iddiasý olmayanýn ne iþi var burada?
    Gidip,G.Birliði'ni,Altýnordu'yu desteklesinler.

Sen de utanma yok,Aðaoðlu'nun savunan sen ve senin gibi futbol cahilleri bizi mahvetti,bir de utanmadan Aðaoðlu gibi biri ile Usta'yý kýyaslýyor,bu sene düþtüðümüz durumu idrak edecek zeka var mý?

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðzýna saðlýk. "Ýyi kadro býraktý" olayý da tamamen bomba. Olmayan parayla adam aldý, ne maaþlarýný ne bonservislerini ödedi. Bunu benim uþak da yapar.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Bozacýnýn þahidi de þýracý,Usta aldýðý adamlarýn transfer taksitlerini ödemediyse bu yönetim nasýl Nwakame,Ekuban,Amiri,Zargo ve Husseini'yi transfer edebildi?

Transfer parasý yatmadýmý FIFA otomatik olarak transfer ekranýný kapatýyor.
    Futbolcu alacaðýný iki ay alamasa,serbest kalmak için baþvurabiliyor.

Ama Usta,ÝHO'dan tam da böyle bir kulüp aldý,Medjani ve bir kaç futbolcu alacaklarýný alamadýklarý için serbest kalma hakkýna sahip olmuþtu,Usta tekrar anlaþarak tazminat ödenmesine engel oldu.

Muharrem Usta'nýn ayrýlmasýndan sonra bir tane serbest kalmak için baþvuran futbolcu oldu mu?

Aðaoðlu ve onu kullanan Mehmet Yiðit Alp'in yalanlarýna inanan baþka bir futbol cahili.
    Konu sasone tarafýndan (06.11.2020 Saat 15:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

6 ya alýp 9 a býrakmak zorunda olduðun bir adamý 6 vermeden 12 ye satýyorsun daha ne olacak. eder 18 milyon.
    bunu bile baþarý saymayaný hangi cevap tatmin edebilir ki?
    Þu kurduðun cümleye bak allasen.

6'ya alýp 9'a býrakmak "zorunda"

ama 6'ya almadýðý gibi 12'ye satýyor.

dalga mý geçiyorsun?

12+6=18 de kar etmiþ. tam aðaoðlu kafasý.
    diðer konular zaten hak getire. sörloth aþaðý sörloth yukarý. en büyük baþarý da o hakkaten, ama o bile yarým yamalak þaibeli hatalý.

61Firtinasi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

Futbolu bir þirket gibi görmelisiniz.Bugünlerde böyle.Kimse bir þirketin iflas ettiðini görmek istemez.Saðlýklý, borçsuz bir þirketten daha önemli olan nedir?Veya çok fazla borcu olan ve satýþý olmayan bir þirket mi?Umarým burada bazýlarýna bir þeyler açýklayabildim...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý outlaws61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu hala devam ediyorsunuz.

3 tane iyi adam ok.

Geri kalanlarý saymama gerek var mý?

Hepsinden öte tek bir isim söylicem diðer transferlerden bahsetmicem bile.

Messias denen adama 400 bin euro verip üstüne pasta yedirip yolladýk.

Bunun için açýklaman var mý?

Bak diðer fiyaskolardan bahsetmiyorum sadece Messias denen arkadaþý soruyorum.
    1 den 3 e cikti neye devam ediyorum yanlisini duzelttim bak 1 diyordun tesekkur et ..bu 3 nun toplam degeri bugune kadar yapilan butun satilan futbolcularin degerinden fazla bunuda unutmayalim..bu 3 u sayesinde sampiyonluga oynayip turkiye kupasi kazandin ayrica yigidi öldur hakkini yeme demisler

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    60 da 3 transfer baþarýsý müthiþ bir istatistik gerçekten
    Bu 3 nun bugun ki piyasa degeri bugune kadar trabzonsporun sattigi butun futbolcularin transfer degerinden fazlaysa maliyetleri cikdikdan sonra bu basaranin daniskasidir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)