Sayfa 511 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 411 461 501 509 510 511 512 513 521 561 611 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,751 ile 12,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Futbolda parasýz sýfýrdan kadro kurmak gerçekten zordur, baya yýpranýrsin, takým oluþana kadar sancý çekersin. Dayanak noktasi ararsin.

Ama takým baþarýlýysa, baþarýlý yapan oyuncularý, hocayý sistemi gözetmek, bozulmamasý için çaba harcamak, bozulursa diye planlarý hazýr tutmak o kadar zor olmamalý.

Baþarýlý bir kadroyu bozuk para gibi harcadýðý için sadri þener gibi nefretlik listemde ilk sýraya yerleþti. Çünkü yapamamak baþka, olmuþ birþeyi zaten ben yaptým diye ego gösterip bozmak baþka.

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Rezilsin

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Scout ekibini de alýp gitmeli. Zirveden dibe çektiler takýmý.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Forma satarak baþkanlýk yapýlmýyor bu kulüpte

O iþ için bir maðaza baþkanlýðý yapabilirsiniz
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý outlaws61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ekonomi diye diye herkesi yedin bitirdin.

O kadar esnaf aðzý yaptýn.

Bu Vitor Hugoya 3.5 milyonu nasýl verdin?

Ciddi soruyorum.
    Transfer aklý Hugo’yu alýrsak gol yeme sorunumuz çözülecek diye kandýrdýðý için vermeye razý oldu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Niye hemen baskan gönderilmek isteniyor anlamiyorum. Elestir, kiz, bagir cagir, hatalarini düzeltmesi icin baski yap.... her defasinda ayni senaryo. Hemen yönetim istifa.

Parasizliktan futbolcu alamiyoruz. Alabildiklerimiz ortada. Onlarla bukadar. Newton secimi dogru, israri hata. Ben olsam zaten maddiyat yüzünden iyi hoca ve futbolcu getiremiyorsam, eldeki malzemeyi en iyi kullanabilecek adamlari bulmaya calisirdim. Bunun icin gerekiyorsa Ünal hocayla barisirdim.

Ama hem ekonomiyi düzelt, hem messi gelsin, hemde hoca niye guardiola degil...

Eger en acili ekonomiyi düzeltmekse, ki bu konuda gayet basarili, ozaman katlanacaz. Mecburuz! Avrupaya bu borclar yüzünden gidemedik. Daha kötüye giderken bu adam rüzgari tersine cevirdi.

Ama Trabzonsporluluk nankörlük gerektirir. Sadri Sener bile diyor „daha henüz basindayken hocayi gönderin“ falan... su sampiyonluktan artik birkac sene bir vazgecin ya. Bizi yakan sürekli ayni beklentiler...

Nereden
    Ankara

Bugün bu þartlarda Ünal Hocadan iyisini getirmeyecekler. Ünal Hocadan baþkasý da þu durumda daha hýzlý bir etki gösteremeyecek. Peki bu beyimiz egosunu bir kenara koyup Ünal Karamanla yan yana gelir mi?

Bu kibirle hiçbir þey yapamazlar. Baþarýnýn tek sahibi kendileri olsun istiyor ama bu gidiþle tarihin en rezil baþkaný olarak anýlacak.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Ankara

Alýntý TSezgin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye hemen baskan gönderilmek isteniyor anlamiyorum. Elestir, kiz, bagir cagir, hatalarini düzeltmesi icin baski yap.... her defasinda ayni senaryo. Hemen yönetim istifa.

Parasizliktan futbolcu alamiyoruz. Alabildiklerimiz ortada. Onlarla bukadar. Newton secimi dogru, israri hata. Ben olsam zaten maddiyat yüzünden iyi hoca ve futbolcu getiremiyorsam, eldeki malzemeyi en iyi kullanabilecek adamlari bulmaya calisirdim. Bunun icin gerekiyorsa Ünal hocayla barisirdim.

Eger en acili ekonomiyi düzeltmekse, ki bu konuda gayet basarili, ozaman katlanacaz. Mecburuz! Avrupaya bu borclar yüzünden gidemedik. Daha kötüye giderken bu adam rüzgari tersine cevirdi.

Ama Trabzonsporluluk nankörlük gerektirir. Sadri Sener bile diyor „daha henüz basindayken hocayi gönderin“ falan... su sampiyonluktan artik birkac sene bir vazgecin ya. Bizi yakan sürekli ayni beklentiler...
    Marlon, Baker, Afobe, Diabate nin maaþlarýný ve Sosa ile Novakýn maaþlarýný toplayýp yan yana yazýn her þey cevaplanýyor.

Ekonomiyi düzeltmiþ peh. Geldiðinde kur hesabýna vurup vurup duran adam bugün kur üzerinden konuþup duruyor. Ne deðiþmiþ acaba o günden bugüne bir sormak gerek.
    #TRABZONSPOR#

faysal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

baþakþehir maçýndan sonra hocayý gönderseydin þimdi en kötü dört puanýmýz olurdu yapamadýn,kasýmpaþa maçýna bu hocayla çýkmana ne demeli,umarým gelen hoca bu takýmý toparlar.

Digi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

Belkide Futbolcularýn parasý ödenmemiþtir...ondan dolayý oynamýyor lar...!
    BORDO MAVI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý TSezgin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Alanya , Sivas vs gibi takýmlarýn bütçeleri bizden daha yüksek deðil. Harcadýklarý paralar da fazla degil.
    2-3 takým hariç bütçemiz az deðil.

Ayrýca elinde Ömür, Uðurcan, parmak gibi yerli olmasý sebebi ile dýþarýdan alsan 3-4 katý maaþ vereceðin adamlar var.

Bütün bunlar ortada iken hepten de cep delik edebiyatýný kabul etmez kimse.
    Hoca göndermek nedir?

Madem sebebi bahanemiz para, yani kadro sefil, ne diye hocayý gönderiyorsun?
    Çýk, parasýzlýk yüzünden ancak böyle kadro kurabildik. Hocanýn suçu yok de o zaman.

Þampiyon olmayý benim kadar beklemeyen olmasýn.

Ama bu rezilliði hocanýn, tek baþýna hocanýn sýrtýna yükleyip kendini pür -i pak gösterme kurnazlýðýna tahammül yok.
    2 senede 4 hoca deðiþtirilmez.

Deðiþtiriyorsan sýkýntý sende demektir.

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

sayýn baþkanýn mikrofonlara her konuþmasýnda sorulan her soruda devamlý üstten bakan herþeyi en iyi ben bilirim siz kimsiniz ki tarzýndaki egolu bencil tavrý bu kulübün bi taraftarý olarak beni bile irite etmesi zaten sürecin eninde sonunda buralara belki daha kötüye gelmesine ipucu veriyor zaten..geçen sezon ünal hocanýn gidiþiyle baþlayan aþaðý yönlü gidiþ hüseyin hocanýn süpriz performansýyla bi süre ötelenmiþ oldu ve acýmasýz gerçekler þuanda aðaoðlu yönetiminin yüzüne çarpýyor..tabi hatalardan ders alýp önlerine bakarlarsa devam ederler yoksa biz yine üzülmeye ayný senaryolarý izlemeye devam..

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Maçtan önce lider karakterli oyuncular !! ile toplantý yapmýþtýnýz deðil mi??

Kim bu lider karakterli oyuncular?

Bu oyunculardan 3-1 den nasýl maç veririrz diye brifing mi aldýnýz??
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Newton i oraya getirdiysen sorumluluk sende
    ya defolup gidecsksin ya da s...tigun b...ku temizleyeceksin

plaza flavio marlon diabete djnanini afobe baker yeni transferler
    hosseini campi bilal kamil eskilerden

ugurcan ve abdulkadir omure iyi teklif varsa satilmali

sonra silbastan yeni bir takim
    bu adamlari devre arasinda gonderip ozur dileyeksin taraftardan gectigin dalga yuzunden

eger bunu yapamiyorsun cek git

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Son 45 sezonun en kötü Trabzonspor’unun baþkaný! Sorsan en baþarýlý o.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý KARAGOZLUM Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton i oraya getirdiysen sorumluluk sende
    ya defolup gidecsksin ya da s...tigun b...ku temizleyeceksin

plaza flavio marlon diabete djnanini afobe baker yeni transferler
    hosseini campi bilal kamil eskilerden

ugurcan ve abdulkadir omure iyi teklif varsa satilmali

sonra silbastan yeni bir takim
    bu adamlari devre arasinda gonderip ozur dileyeksin taraftardan gectigin dalga yuzunden

eger bunu yapamiyorsun cek git
    Aman haa. Bu Aðaoðlu denen þahýs takým makým kurmasýn. Kurduðu kadro ve getirdiði teknik ekipler ortada. Futbolcularýn ayakta duracak halleri yok.

Yeni kadro kurmaya kalkarsa yine Trabzonda maden var diye hep batýrýr bizi. Biran önce gitsin.

Eklenti 19854

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Dedik baskan gelme milletin gazina diye hugoya 3.2 milyon avro bagladin hic gerek yoktu o zaman gelirse defans sorunumuz cozulur seneler sonra stoper goruruz diyenler 3.macda nerden aldin bu adami diyorlar boyle olacagini akli basinda olan herkes tahmin edebilir bu camiayi artik ezberledik alinmasa neden almadin alsan neden aldin. newtonla devam edilmeseydi yeni gelen hoca basarisiz olsa bu sefer neden newtona sans verilmedi devam edilmedi olacakti forumun yarisi newtonla devam diyordu kupa maci sonrasi.dogan guilhermeye sabah aksam soven ptt topcusu en vasifsiz brezilyayi aldik diyen adam simdi neden gonderildiler demeye basladi, ndiayeye edilmeyen hakaret kalmamisti neden yeniden imzalamadik deniyor,turkmen yerden yere vuruldu edgar soyle adam ayaklari boyle iyi diyenlerin sesi cikmiyor hakikaten þaka gibi camia..sosa novak shorlth haric kimse gonderilmeyip transfer falan yapmayacaktin boyle lige boyle takim diyecektin efsane olurdun o zaman .. obiyi ndiayeyi begenmeyen adamlardan flavio baker begenmesini beklemek zaten hayalperestlik olurdu..sana kalmisti 10 yil sonra turkiye kupasini kazanmak takimi sampiyonluk yarisina sokmak boyle harcarlar seni iste hizli gittin milleti havaya soktun..agaoglu gitsin hekimoglu gelsin o gitsin ustaoglu gelsin sonuc ne mi olacak hicbirsey degismeyecek 10 yilda bir sampiyonluga oynayacaksin serefli 2.liklere mahkum birakilacaksin borc tasmasi boynunda yularin baskalarinin elinde olacak.. donup aynaya bakacaksin ben nerde hata yaptim diye trabzonlu ve trabzonsporlu sonra takimi yonetimi elestireceksin gecen sene akbilin sampiyonluk kutlamalarinda verdigi goruntuyu sadece bu camia sineye cekerdi zaten istanbul takimlarina karsi bu operasyonu cekemez o goruntuleride veremezlerdi..bu gamsiz hayalperest camiaya hersey mustehak isimler degisir ama kaderin degismez trabzonsporlu kafa yapin degismedikce..

Digi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

Baþakþehirin Onursal Baþkaný Ahmet Aðaoðlu daha tarih yazacak, 46 Sene sonra kümeye düþen Takým Baþkaný olarak Arþivlerde yerini alacak bunu þimdiye kadar kimse baþaramadý, yani buda büyük bir baþarý olur Aðaoðlu için...! ALLAHINDAN BUL AÐAOÐLU, Allah seni bildiði gibi yapsýn...
    Konu Digi61 tarafýndan (31.10.2020 Saat 17:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    BORDO MAVI

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ulan Trabzonspor tarihinin en kötü baþkanýý Ýho bile bu kadar kötü teknik adam tercihleri yapmazdý
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

geçen sene konyaspor deplasmanýnda stadyumun çýkýþýnda verdiði röportajda trabzonspor baský yemez, defans yapmaz diye ünal karamý yerden yere vurdu.

peki ayný açýklamayý hüseyin çimþir ve newton da neden göremedik sayýn minzi ahmet aðaoðlu?

hüseyin çimþir ve newton uzay futbolu mu oynattý takýma ?

ünal karaman ile sorunlarý konuþarak çözmek yerine adamý direk harcadýnýz.

Nereden
    Ankara

Dua etsinler de stadý baþlarýna yýkacak taraftar yok. Yoksa hocadan önce kendileri gitmiþti. Virüsün hayrýna takýlýyorlar.
    #TRABZONSPOR#

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yalanýn batsýn yalancýnýn

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Zor zamanda kulübü devralýp güzel iþler yaptýn fakat egon, kibrin ve samimiyetsiz üslubun ile kendi sonunu hazýrladýn! Kötü günde sana yol arkadaþlýðý yapan Ünal Karaman'ý ilk fýrsatta sattýn. Kerameti kendinden bildin, Karaman'ýn sahada kurduðu arkadaþlýðý görmedin. En büyük hatan da bu oldu. Dediðim gibi kendi sonunu hazýrladýn! Avrupa'da yürütülen þike davasýný da iyi sümen altý ettiniz. Bravo!

hamdi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Hala istifa etmediler mi ?
    diðerlerinden farklý...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiði yerde inadým baþlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Þampiyonu TRABZONSPOR!

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Antrenör istifa etmediyse neden takýmýn baþýnda antrenmanda deðil?

Ýþine son verildiyse neden açýklama yok?

Gittikçe düþüyorsunuz. Sýký tutunun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)