Sayfa 501 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet mevcut durumumuz kötü , Trabzonspor’a yakýþmýyor ama geçmiþi unutmayalým bu adam bize iyi kötü heyecan yaþattýrdý 2 senedir,geleceðe umutla baktýk. Baþkanýn ekonomik olarak yaptýðý doðrular sportif baþarý gelmeden taraftarýn gözüne pek gelmiyor, taraftar için yýllýk 3-5 milyon Euro vereceðin adamlar al senden iyisi olmaz çünkü kendi ceplerinden vermiyorlar.
    Futbolda baþarý yoksa parada yoktur. Bak ilerki haftalarda kulübün gelirleri nasýl düþecek. O zaman Aðaoðlu dahada mý küçülmeye gidecek?

Bu akýlla bir yere varamayýz. Aðaoðlunu o 3-5 milyon verdiði oyuncular þampiyonluða oynattýlar bizi. Bunu göz ardý etmeyin. Aðaoðlunun transfer ettiði futbolcularýn % 95i futbolcu bile deðil. Aðaoðlu Muharrem Ustanýn kurduðu iskelet kadroyla ve Sörloth piyangosu ile þampiyonluða oynattý takýmý. Yani bizi yine þampiyonluða oynatýr heveslerine kapýlmayýn sakýn. Çünkü Aðaoðlunun kurduðu kadro ancak bu kadar olur. Muharrem Ustanýn ortasahaya kimi aldýysa hepsini gönderdi Aðaoðlu. Ortasahada futbolcu kalmayýnca 8 den 2 yi çýkarýn veya 4 de 2 yi ekleyin saçmalýðý ile karþýmýza çýkýtý.

Þu anda Trabzonspor tarihinin en kötü baþlangýcýný yaþýyor Aðaoðlu ve tayfasý sayesinde (3 puanlý lig sisteminde).

Eklenti 19823

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TD'den 3 kuruþ kâr edeyim derken kulübü puan tablosunda dibe sürükledi. Baþarýsýz onca transfer de cabasý. Borç böyle mi azalacak? Trabzonspor sýradanlaþýnca mý borçsuz bir kulüp haline gelecegiz?

Hoca getirmedi 3 kuruþ artýdayýz. Onca gereksiz adam aldý 10 kuruþ zarardayýz. Takým puan alamýyor haliyle galibiyet primi de. Bu da cabasý.
    Siz anlamadýnýz mý hala? Konu hoca konusu deðil. Konu gelecek hoca Aðaoðlunun teknik ekibiyle çalýþacak mý sorusu? Her Teknik direktörün kendi ekibi vardýr. Aðaoðlu ama gelecek hocanýn Aðaoðlunun ekibiyle çalýþmasýný istiyor. Yani Aðaoðlunun kondisyoneri fizikcisi kaleci antrenörü vsy. Bunu iyi bir hoca kabul edermi? Newton bunu kabul ettiði için onu hoca olarak göreve getirdiler.

Sezon baþý Newton ama Gökhan Kandemirin yetersiz olduðunu anlayýnca Aðaoðluna tanýdýðý bir ispanyol kondisyoneri getirmesini teklif etti. Aðaðoðlu bu teklifi kabul etmedi ve Gökhan Kandemirle çalýþacaksýn dedi. Gökhan Kandemir kimdir diye sorarsan buyur cv si.

Gökhan Kandemir Gaziantepspor ve Ankaragücünden baþka bir takým çalýþtýrmadý.

Eklenti 19824
    Eklenti 19825
    Konu BlackPanther tarafýndan (27.10.2020 Saat 21:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolda baþarý yoksa parada yoktur. Bak ilerki haftalarda kulübün gelirleri nasýl düþecek. O zaman Aðaoðlu dahada mý küçülmeye gidecek?

Bu akýlla bir yere varamayýz. Aðaoðlunu o 3-5 milyon verdiði oyuncular þampiyonluða oynattýlar bizi. Bunu göz ardý etmeyin. Aðaoðlunun transfer ettiði futbolcularýn % 95i futbolcu bile deðil. Aðaoðlu Muharrem Ustanýn kurduðu iskelet kadroyla ve Sörloth piyangosu ile þampiyonluða oynattý takýmý. Yani bizi yine þampiyonluða oynatýr heveslerine kapýlmayýn sakýn. Çünkü Aðaoðlunun kurduðu kadro ancak bu kadar olur. Muharrem Ustanýn ortasahaya kimi aldýysa hepsini gönderdi Aðaoðlu. Ortasahada futbolcu kalmayýnca 8 den 2 yi çýkarýn veya 4 de 2 yi ekleyin saçmalýðý ile karþýmýza çýkýtý.

Þu anda Trabzonspor tarihinin en kötü baþlangýcýný yaþýyor Aðaoðlu ve tayfasý sayesinde (3 puanlý lig sisteminde).

Eklenti 19823
    Usta da ÝHO'un kurduðu güzelim kadroyu mahvetti. güzelim takýmý daðýttý. Trabzonsporu küme düþme potasýna getirdi. Al buyur buradan yak. kimsenin usta, iho, sadri þener falan bunlarla derdi yok. býktýrdýn milleti. geçmiþi kurcalayýp durmaktan geleceðe bakamaz olduk
    Konu serdaracýl tarafýndan (27.10.2020 Saat 21:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta da ÝHO'un kurduðu güzelim kadroyu mahvetti. güzelim takýmý daðýttý. Trabzonsporu küme düþme potasýna getirdi. Al buyur buradan yak. kimsenin usta, iho, sadri þener falan bunlarla derdi yok. býktýrdýn milleti.
    O kadar uzun boylu deðil. Ustaya ben çok kýzdým Antalyaspor ve Kasýmpaþa maðlubiyetlerinden sonra. Senden Baþkan olmaz dedim. Ýnkar etmiyorum. Ustanýn tek hatasý Teknik Direktör seçimleriydi.

Ersun Yanala inandý ve arkasýnda durdu. O Ersun Yanal ama kafa olarak futbolu bitirmiþti. Fenerbahçede aynýsýný gördük. Sonra çapsýz Rýzayý getridi oda yanlýþtý.

Bence Usta iyi bir teknik adamla anlaþýp ona futbol ve idaresini býraksaydý baþarýlý olurdu. Açýk ve net söylüyorum. Ustayý Teknik Direktör seçimleri yaktý.

Aðaoðlunun kim olduðunu 2001 yýlýnda kümede zar zor kaldýðýmýz sezondan biliyorum. Ayný kafa yapýsý. Deðiþen hiç bir þey yok. Fazla zarar vermeden bir an önce istifa etsin.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

newton kalacak mý gidecek mi çýk açýkla baþkan neyin bekliyorsun. 2 gün sonra ligde senin üstünde olan 3 gol yemiþ takýmla maçýn var bu belirsizlik ortamýnda üstüne bir de cuma akþamý puan kaybý olursa ertesi hafta alanya deplasmanýndan sonra yönetim mönetim kalmaz.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Daha önce 1 veya 2 kere baþka baþlýklarda yazmýþtým.

Geçen sezon kupa finalindeki tüm sezon Trabzonspor düþmanlarýna karþý bir tepki olan o ( kimine göre belaltý, kimine göre gereksiz, kimine göre de yetersiz..vs) el hareketi aslýnda bu yönetimi fiilen bitirmiþtir.

Randevu alýnan (!) TFF baþkanýn kapýlarý kapatmasý bunun en büyük delilidir.

(Potansiyel varlýðý tartýþýlýr) Siyasilerin de artýk eski destekleri olmadýðýný anlamak çok da güç deðil. Belli medyaya ve yorumculara bakýn anlaþýlýr bu durum. Geçen sezon, hatta 2 sezondur "Trabzonspor'a büyük haksýzlýk yapýlýyor, doðranýyor" tarzý destek açýklamalarý artýk yerini "Trabzonspor hakemi býraksýn oyununa, teknik direktörüne baþkanýna, yönetimine baksýn" serzeniþlerine býraktý.

Yönetim bu durumu illaki farkýnda ki baþkan bir ara aðzýndan çýkan "bizi Aralýk'a zorluyorlar" minvali sözlerle bunu hissettirmiþti.

Dayandýklarý nokta neresi olur tahmin etmek çok da kolay deðil Karadenizli inadý tutarsa insanýmýzýn...

Bence yol yakýn iken ( Aralýk olaðanüstü kongre) kulüb âlî menfaatleri için yol açmalý.

Süreç çok þeye gebe...

( Ýþareti alan) Muhalefet takým kümede kalma potasýnda kaldýkça sesini doðal olarak güçlü çýkaracaktýr.Bunun iþareti ise kötü sonuçla biten bir müsabaka sonrasý uzatýlan mikrofonlara siyasi kimliði ile tanýnan veya bu çevrelere yakýn birinin "bu camia bu tür gidiþlere alýþýk deðil elbet düzelecektir" minvali açýklamasý olacaktýr.
    Konu CEMEFKER tarafýndan (27.10.2020 Saat 22:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben vücûd dilinden iyi anlarým,Allah’a þükür hislerim beni yanýltmadý. Benim dikkatimi çeken Sosa ve Novak oldu geçenki maçta. Sosanýn sahada duygusal olarak karmakarýþýk þeyler hissettiði belli keza Novak bile ayný oyuna girerken özellikle baktým. Bu oyuncular bu kadar burayý benimsemiþken ne gerek vardý maceraya niye zamanýnda boþ boþ konuþtun da bu adamlarla sözleþme yenilemedin. Ekonomik olarak iyi þeyler yaptýn bunu kimse inkar edemez ama ne gerek vardý þimdi daha fazla para harcadýn. Sörloth olayýna itiraz edemeyiz öyle bir oyuncuyu olaðanüstü performansý sonrasý takýmda tutmak hayal ürünüydü zaten.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim tavrim net þike sürecinde omurgasýz davranan avcý gibi emeðini çalan egemen gibi adamlar senin temiz kulübünün kapýsýndan içeri sokulmamali
    Bu konuda bir karakter sergilemelisin
    Ama sen de bu düzenin parçasý isen Aykut kocamani bile kulübe getirirsin
    Kusura bakmayýn da ben baþarý gelecek diye bu haysiyetsiz tutuma göz yumamam.
    Avcý egemen türevleri geldiði anda isterse þampiyon olalým ben bu yönetime muhalifim, gidecekleri güne kadar muhalefet edeceðim.
    TS nin bir duruþu olmali. Bir tane TS var, ve bu TS þikecilerin þikeyi savunanlarýn ekmek yediði bir yer olamaz, olmamalý
    Bir tek ben bile kalsam bu görüþü savunacaðým.

Þike, hýrsýzlýk karaktersizlik, ahlaksýzlýkla baþarýlý olmak isteyen þikebahçeyi tutabilir
    kardeþim senin efsanen þenol güneþ ilk þampiyonluðumu beþiktaþ da yaþadým dedi sen daha neden bahsediyorsun bugün þenol milli takýmý býraksa gelse kim hayýr der býrakýn hayal aleminde yaþamayý o köprünün altýndan çok sular aktý senin kupaný seni þehrinden 100 de 70 oy alan parti baþkaný verdirmedi sen neden bahsediyorsun .

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Eklenti 19823
    Agaoglu futbolun ffffffffff sinden anlamayan bir insan yaptýðý transferlerin %90 fiyasko geçen senede fiyaskoydu kimsenin beklemediði shorlothun olaðan üstü top oynamasý ve 3 istanbul takýmýnýnsa tarihte bir ilk olarak 3 ününde ayný sene kötü oluþuna raðmen yinede þampiyon olamadý.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Birisi bana þunu açýklasýn bu newton denen þahýs niye ,hangi amaçla ,hangi kritere göre ,niçin bu kulübe hoca yapýldý. Bu adam hocaysa geçen sene bu kulübede otururken neden cimþir hoca yapýldý .Samet aybaba hoca yapýlacakken ortalýðý ayaða kaldýrýp hocayý imza masasýndan kaldýrýp hugo broos denen bunaða bu kulübü emanet ettiren ZERZAVATLAR newton hoca yapýlýrken neden gýkkkkkk edemediler.???????????
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Newton'a sadece 6 hafta (içinde Baþak, FB ve BJK maçlarý + hakem yüzünden 4 puanýn çalýndýðý Denizli+Antep maçlarý) sabredilecekti madem niye getirildi, bence bu kadarcýk þans verileceðine Hüseyin'le devam edilseydi de en azýndan Hüseyin Cimþir bu olayýn sonunda gönderilip bir hoca daha kredileri olsaydý...

Newton'un çok rezil skorlar ve çok olumsuz futbol oynattýðý bir senaryo yok henüz, bence 5 maç daha kredisi var, yaþam belirtisi yoksa o zaman sorgulanýr.

Þimdi Newton göndermek hele bir de Avcý denen Ersun Yanal sonlu saçmalýk için rezalettir.

Yönetim hocadan ümidi kestiyse çýksýn önce kendi istifa edip yeni yönetimin önünü açsýn. Yoksa hocaya ve projelerine sahip çýkýp açýklama yapsýnlar ne hoca deðiþikliði, ne Avcý'sý deyip...

Avcý'yý getirdikleri gün Sadri Þener'in Tolunay'ý getirmesi, IHO'nun Ersun'u getirmesi, Usta'nýn Rýza'yý getirmesi gibi son çýrpýnýþ olur. Usta en azýndan Rýza'yý 1 yýllýðýna getirip giderken tüy dikmemiþti(güzelim pahalý kadroyu leþe çevirmiþti o ayrý), Tolunay ve Ersun bizi soyup soðana çevirdiler...

Yönetim tutarlý olmak istiyorsa Newton ile devam etmeli

Yok olmuysa imkansýz ama tek opsiyonlarý Ünal Karaman ile tekrardan yarým kalan hikayeyi devam ettirmek olur (baþkan ve yönetimin egolarý ve Ünal hocanýn bunlarla bir daha çalýþmayacak olmasýnýn farkýndayým)
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim senin efsanen þenol güneþ ilk þampiyonluðumu beþiktaþ da yaþadým dedi sen daha neden bahsediyorsun bugün þenol milli takýmý býraksa gelse kim hayýr der býrakýn hayal aleminde yaþamayý o köprünün altýndan çok sular aktý senin kupaný seni þehrinden 100 de 70 oy alan parti baþkaný verdirmedi sen neden bahsediyorsun .
    O yüzden ben Þenol güneþe de karþýyým
    Tek kiþi kalsam da bunlarý yazmaya rahatsýzlýk vermeye devam edeceðim.
    Þike sürecinde kim söyledikleriyle yaptýklarýyla bu meselenin içinde olmuþsa deðil para bir kaþýk su bile bu takýmdan kazanmamalýdir
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birisi bana þunu açýklasýn bu newton denen þahýs niye ,hangi amaçla ,hangi kritere göre ,niçin bu kulübe hoca yapýldý. Bu adam hocaysa geçen sene bu kulübede otururken neden cimþir hoca yapýldý .Samet aybaba hoca yapýlacakken ortalýðý ayaða kaldýrýp hocayý imza masasýndan kaldýrýp hugo broos denen bunaða bu kulübü emanet ettiren ZERZAVATLAR newton hoca yapýlýrken neden gýkkkkkk edemediler.???????????
    Gereksiz gereksiz saldiriyorsun hocaya cevap vereyim
    Hami, Ünal, cimsir, sadi hatta Rýza hangi amamla hangi kriterle hangi geçmiþle bu takýma hoca yapýldýysa ayný amaclarla Newton yapýldý.

Sanki þimdiye kadar morinho klopplardan gecilmiyordu kulüp de beyimiz Newton beðenmiyor

Hami iki kere hocalýk yaptý bu takýmda iki
    Belki anlamamýþ olursun sayýyla yazýyorum þimdi 2
    Sonra arkasýndan küfür edilerek gonderildi

Fatih tekke deniyor þu ara ben tekkeyi kralligiyla hatirlamak eþsiz golleor ile animasamk istiyorum kendisine edilen küfürlerle deðil
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Avcý Hayýrlý olsun... Baþkan'nýn elindeki tek kozu olan ekonomiyi de Avcýya göndermek için verilen para ile kaybedecek... Nerdeyse herkes Avcý'nýn bizim için doðru bir seçim olmadýðý konusunda hem fikir...

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Eklenti 19823
    Usta'nýn kurduðu kadro iskelet oluyor ama Sörloth piyango öyle mi?

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý Ahmet Taþçý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avcý Hayýrlý olsun... Baþkan'nýn elindeki tek kozu olan ekonomiyi de Avcýya göndermek için verilen para ile kaybedecek... Nerdeyse herkes Avcý'nýn bizim için doðru bir seçim olmadýðý konusunda hem fikir...
    Sezon baþý Newton'dan daha doðru bir isimdi. Ama 3 kuruþ kâr edeceðiz diye ucuz Newton'u tercih etti sayýn Baþkan.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Siz anlamadýnýz mý hala? Konu hoca konusu deðil. Konu gelecek hoca Aðaoðlunun teknik ekibiyle çalýþacak mý sorusu? Her Teknik direktörün kendi ekibi vardýr. Aðaoðlu ama gelecek hocanýn Aðaoðlunun ekibiyle çalýþmasýný istiyor. Yani Aðaoðlunun kondisyoneri fizikcisi kaleci antrenörü vsy. Bunu iyi bir hoca kabul edermi? Newton bunu kabul ettiði için onu hoca olarak göreve getirdiler.

Sezon baþý Newton ama Gökhan Kandemirin yetersiz olduðunu anlayýnca Aðaoðluna tanýdýðý bir ispanyol kondisyoneri getirmesini teklif etti. Aðaðoðlu bu teklifi kabul etmedi ve Gökhan Kandemirle çalýþacaksýn dedi. Gökhan Kandemir kimdir diye sorarsan buyur cv si.

Gökhan Kandemir Gaziantepspor ve Ankaragücünden baþka bir takým çalýþtýrmadý.

Eklenti 19824
    Eklenti 19825
    Baskani Kulüp ekonomisini dogru yola soktugu icin destekliyordum. Ama iste bu sebeplerden dolayi Abdullah Avcinin gelmesini istiyorum. Newtona istedigi ekibi getirse basarili olacagindan süphem yok. Bu durum ona yazmaz zaten. Ama dis gecirecek ne karakteri var, nede baskana rest cekecek bir teknik direktörlük kariyeri.

Avci gelsin. En azindan futbola karisamazlar fazla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Avcý iþi kesinleþti mi?

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Öyle bir durum yok. Avcý bizim için son derece doðru ve tek doðru hamle. Son derece destekliyorum. Desteklemeyen taraftarýmýzýn amacýný çözemiyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Abdullah Avcý'ya karþý oluþturulan bir algý mevcut. Ne idüðü belirsiz teknik direktörler ile geçen senelere karþý Avcý son derece doðru bir karar olacaktýr. Hýrslý, tecrübeli, bilgili, kendini geliþtiren bir isim. Avcý bizim için tam anlamýyla biçilmiþ kaftan.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

kardeþim abdullah avcý neye göre doðru tercih? bu adam o kadar büyük bir hocaysa neden milli takýmda baþarýsý yok, neden istanbul takýmlarýný çalýþtýrmamýþ. adam ziraat türkiye kupasý bile kazanamamýþ.

alýn bakýn kariyerine.

https://www.transfermarkt.com.tr/abd...l/trainer/5078

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkan kendine þu soruyu sormalý "Sezona Abdullah Avcý ile girsem þu an ilk üçte miydim?" Bu soruya cevabý hayýrsa neden Newton'u göndermek istiyor? yok bu soruya cevabý evetse neden sezona Avcý ile baþlamadý?

Kiþisel görüþüm Avcý gelse bile onan sabredecek bir yönetim ve taraftar yok. Geçmiþ olsun.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim abdullah avcý neye göre doðru tercih? bu adam o kadar büyük bir hocaysa neden milli takýmda baþarýsý yok, neden istanbul takýmlarýný çalýþtýrmamýþ. adam ziraat türkiye kupasý bile kazanamamýþ.

alýn bakýn kariyerine.

https://www.transfermarkt.com.tr/abd...l/trainer/5078
    Fýrsatlar önemli. Bu adamýn eline ne kadar fýrsat geçti. Direk sonuca bakarsan bu çýkarýmý yaparsýn. Avcý'nýn kurduðu, kurmaya çalýþtýðý, oynatmaya çalýþtýðý sistemi anlamak gerekiyor. Avcý yine bu þansý bizde elde edememiþ olacak. Fakat sabredersek bir sol bek iki orta saha bir hücumcu alarak o zaman hayallerine ulaþabilecek.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan kendine þu soruyu sormalý "Sezona Abdullah Avcý ile girsem þu an ilk üçte miydim?" Bu soruya cevabý hayýrsa neden Newton'u göndermek istiyor? yok bu soruya cevabý evetse neden sezona Avcý ile baþlamadý?

Kiþisel görüþüm Avcý gelse bile onan sabredecek bir yönetim ve taraftar yok. Geçmiþ olsun.
    Baþkan sezon baþýnda eðer Avcý'yý alsaydý senin orta sahanda Baker Flavio kurgusu olmazdý. Sol bekine Marlon'u koymazdý. Þuan takýmýn bütün sorunu bu 3lünün sorunudur. Trabzonspor'a 2 tane net orta saha bir Sol bek koy takým ligi götürür. Bunu saðlayamadýk bir türlü.

Bu geliþmeler ile bakacaksýn duruma. Eldeki kadroda Newton'ýn etkisi var mý ? Sistemsel problemler verimi düþen oyuncularýn Newton ile alakasý var mý ?

Avcý'nýn elinde Ömür bu kadar rezil bir futbol anlayýþýna sahip olur muydu ? Takým defansý rezil halde. Uðurcan deðer kaybediyor. Eðer Avcý gelseydi daha doðru bir defans kurgusu ile çok daha az gol yiyecektik. Avcý gelseydi bu kadar sakatlýk olur muydu ? Avcýnýn takýmlarýn en önemli özelliði kondisyon ve takým savunmasýdýr. Yani þuanki kadroyu koyup hoca hoca bakmak yersiz. Newton eldeki kadroyu doðru kullanýyor olabilir. Newton elindeki kadroyu doðru hazýrlamadý.
    Konu Sercan Keleþ tarafýndan (28.10.2020 Saat 10:48 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Koskoca Chelsea geçmiþine sahip hocanýn Baker Marlon vs hamlelerini aklým almýyor. Ligi çok fazla küçümsedi. Batýnýn en büyük sorunu bu. Bizim ligde sert futbol oynanýyor. Sadece tekniðe sahipsen çok fazla skorer olmalýsýn. Orta sahada Pirlo vari kimse seni oynatmaz. Hocanýn sorunu burada. Hücum oyunu oynayacaðýz diye diye takýmý orta sahasýz lige baþlattý. Bunun sebebi baþkan deðildir tek temelde. Herkes baþkana verip veriþtiriyor.

Newton denen adama Chelsea arka planýnda güvenmek ( ben kesinlikle güvenmiyordum sezon baþýndan beri ) kör bir hata deðildir. Bugün gelinen noktada bunu hata olarak görmek çok basit. Newton'ýn taktik teknik kondisyon anlamýnda problemi var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)