Sayfa 497 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 397 447 487 495 496 497 498 499 507 547 597 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,401 ile 12,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Ünal hocanýn ilk sezonu, sezon baþý mesajlar bunun aynýsýydý. Hoca deðil, kovun, boþ konuþuyor vs. arkasýnda durdu, gerisi geldi. Ayný þeyi Newton için yapmasý gerekiyor þu an.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mevzu Newton'un kalmasý deðil, hocanýn kalmasý. Benim fikrim tabi...
    Tüm hazýrlýk sezonunu geçirdiðin hocayla daha 6. haftada yollarý ayýrýrsan yanlýþ yaparsýn. Newton'un iyi hoca kötü hoca olmasýndan baðýmsýz konuþuyorum.
    Çünkü bu haftadan sonra gelecek yeni bir hoca ile daha da kötüye gideceðiz. Bunlarý yaþadýk, çok defa yaþadýk hem de.
    Ona göre teknik ekip kuruldu, istatistikçi alýndý, kondisyoner alýndý.Yeni hoca demek, bunlarýn hepsi yenilecenecek demek. Yazýk günah...

Newton, hoca olarak getirilmeli miydi? Bu ayrý konu ama olan oldu artýk.
    Bana sorarsanýz Bu Newton olmuþ, Ahmet olmuþ, Mehmet olmuþ...
    Hoca deðiþikliði yapýlmamalýdýr...

Yapýlýrsa olacaklarý görelim diyeceðiz, zamanýnda çok gördük.

He, Newton'da bir ýþýk gördün mü diye sorarsan, evet gördüm derim.
    Bence bekleyelim görelim...
    Hep dedim diyeceðim
    Ýlker abi bu forumun en saðduyulu sesidir...
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

“Hiçbir þey; kendi gücüne dayanmayan bir iktidarýn ünü kadar zayýf ve deðiþken deðildir.” Machiavelli
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ya eleþtiriyi anlýyorum da bu mantýkla eleþtiri mi olur?
    Geçen yýl son haftalarda þampiyonluðu kaçýran takýmýn baþkaný kimdi peki?
    Osman Büyükbulut mu?
    O Baþkan Muharrem Ustanýn kurduðu iskelet kadroyla ve þansa tutan Sörlothla þampiyonluða oynadý. Yani kendi baþarýsý deðil bu. Asýl kendi baþarýsý bizi þampiyon yapamamasý. Ben Baþkan olsam ondan aþaya kalmazdým. O kadroyu bende en kötü ikinci yapardým. Meydan zaten boþtu. Üç istanbul kulübü kötüyken Ýþte Baþkanlýk tam bu zamanda ortaya çýkar. Doðru hamlelerle þampiyon yapar takýmý!!! Çimþir saçmalýðýna düþmesene biz þimdi þampiyonduk ve kadroyu korumuþ olacaktýk.

Gördün mü Aðaoðlunun bir yanlýþ hamlesi nelere mal oldu? Bunu görmek için kahin olmaya gerek yok.

Tekrarlýyorum. Alanyaspor Trabzonsporun kalesine gelemezken 90ýncý dakikada Çimþir dedemden kalma düþüncesiyle yaptýðý deðiþikler sonucu önde top tutamaz olduk ve Alanyaspora buyrun gelin dedik. Adamlarda bir þut iki þut denedi ve üçüncüsünde girdi. Bunu göremeyenler lütfen Futbolla ilgilenmesinler. Ve bu golden sonra olanlar oldu ve takým bir daha toparlanamadý.

Ben bile önde top tutanlarý çýkaracaðýma ve defans kalaslarýný oyuna alacaðýma Doðaný alýrdým ve adama görev vererek topu köþe direðinde sakla tut derdim. Alanya spor kendi yarý alanýný geçip kalemize gelene kadar zaman geçerdi ve gücü kalmazdý. Ama Çimþirin topçuluðu neydiki antrenörlüðünden ne olacak?!

Ve böyle bir adamý antrenör diye baþýmýza getiren bizzat Aðaoðlunun kendisi. Ben herþeyi daha iyi bilir mantýðý ile hem þampiyonluðu hediye etti Baþaða. Aslýnda o bizim Baþkan deðil Baþakþehirin Onursal Baþkaný. Kimse böyle bir hediye veremezdi Baþaða.

Ya sonra ne yaptý. Ayný mantalitede iyi futbolcularý elde tutmadý. Novakýn menajerine para vermemek için adamý Fenere hediye etti. Ya tutarsa saçmalýðý ile takýmý çöplerle doldurdu. Neymiþ takýmýn maliyeti düþmüþ. Maliyeti düþmüþ takým ama kümeye düþüyor.

Ucuz etin yahnisi yenmez!!! Ve Sörloth piyangosu 100 yýlda bir gelir.

Sonuç? Aðaoðlu buniþi bilmiyor. 2001 de bizi götürüyordu þimdide ayný kafadan giderek bizi düþürecek.
    Konu BlackPanther tarafýndan (26.10.2020 Saat 17:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal hocanýn ilk sezonu, sezon baþý mesajlar bunun aynýsýydý. Hoca deðil, kovun, boþ konuþuyor vs. arkasýnda durdu, gerisi geldi. Ayný þeyi Newton için yapmasý gerekiyor þu an.
    Allah aþkýna git baþka bir yerde saçmala,savunduðu kiþi de Ünal Karaman,taktiðin t'sinden,takým planlamanýn p'sinden anlamayan kara cahil Ünal'ý git baþka yerde savun,hatta onun çalýþtýrdýðý takým taraftarý ol,pardon kimse ona görev vermiyor bile deðil mi,Karabük bile almadý deðil mi?

Gelmiþ bize Newton'u savunuyor,kýstasý da Ünal Karaman,sizi çekmek zorunda mýyýz,anlamýyorsunuz futboldan bari anlayanlarý dinleyip,öðrenin.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Avci sezon baþý bizim için bir hazýrlýk yapmýþtý, tamamen hazýrlýksýz sürpriz bir durum olmaz. Ama yönetimin önce newton'dan sonra tüm taraftardan özür dileyerek, yanlýþ yaptýklarýný kabul ederek iþe baþlamalari lazim. kongreye aday olup uzun vadeli bir planý hayata geçirmek istediklerini, hocayla önlerindeki 3 sezon boyunca çalýþmayý düþündüklerini söyleyerek bir deðiþiklik yapabilirler.

Bu deðiþiklik yapýldýktan sonra baþkan tesislerden elini ayaðýný çekecek, kendi iþini yapýp kaynak bulacak. Takýmýn psikolojisi ve motivasyonu için iþin uzmanýný istihdam edecek. Bunlarý yapmayacaksa zahmet etmesin. Yalan rüzgarý izlemek istemiyoruz.

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Tüm hazýrlýk sezonunu geçirdiðin hocayla daha 6. haftada yollarý ayýrýrsan yanlýþ yaparsýn. Newton'un iyi hoca kötü hoca olmasýndan baðýmsýz konuþuyorum.
    Çünkü bu haftadan sonra gelecek yeni bir hoca ile daha da kötüye gideceðiz. Bunlarý yaþadýk, çok defa yaþadýk hem de.
    Ona göre teknik ekip kuruldu, istatistikçi alýndý, kondisyoner alýndý.Yeni hoca demek, bunlarýn hepsi yenilecenecek demek. Yazýk günah...

Asýl mevzu bu zaten Hoca ile birlikte yardýmcýlarýna da yatýrým yaptýn, iyi veya kötü getirdin, bu sezon böyle geçecek bunu kabullen ve gelecek yýllarýn inþasý için sabret... Ben baþkanýn yerinde olsam seçimi kaybedeceðini bile bile seçimr kadar ne olursa olsun Hocanýn arkasýnda dururum... Ayný þeyleri defaatle tecrübe ettik, Yeni hoca bu saatten sonra kaos getirir,...

Nereden
    Asya Diðer

Aðaoðlunun bundan sonra tek olumlu hamlesi olabilir. ÝSTÝFA ETMEK!!!!

Nereden
    Bursa

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avci sezon baþý bizim için bir hazýrlýk yapmýþtý, tamamen hazýrlýksýz sürpriz bir durum olmaz. Ama yönetimin önce newton'dan sonra tüm taraftardan özür dileyerek, yanlýþ yaptýklarýný kabul ederek iþe baþlamalari lazim. kongreye aday olup uzun vadeli bir planý hayata geçirmek istediklerini, hocayla önlerindeki 3 sezon boyunca çalýþmayý düþündüklerini söyleyerek bir deðiþiklik yapabilirler.

Bu deðiþiklik yapýldýktan sonra baþkan tesislerden elini ayaðýný çekecek, kendi iþini yapýp kaynak bulacak. Takýmýn psikolojisi ve motivasyonu için iþin uzmanýný istihdam edecek. Bunlarý yapmayacaksa zahmet etmesin. Yalan rüzgarý izlemek istemiyoruz.
    kardeþim çýkýn þu hayal dünyasýndan bu iþ bilmez beceriksizlerle neyin gelecek planlamasý ya düþün ben futbolun f'sini bir yerde okumuþ,görmüþ deðilim ama kadronun kimyasýnýn olmadýðýný söylüyorum,puzzlenýn parçalarýnýn birleþtirmek gibi ama onu bile yanlýþ parçalarý koyarak birleþtirdiler,bunlarýn futbolnda zerre gram anladýklarý yok.

Yaptýklarý tüm transferlere bakýnca bunu göremiyor musunuz,ne olmasý gerekiyor küme mi düþürürseler anlayacaksýnýz?
    • Memento mori

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

baþkanýn hocayý göndereceðini düþünmüyorum ayrýca newton gitsede yeni hoca da gelse biþeylerin deðiþeceðine inanmýyorum bence hoca sorunundan çok kadro sorununun olduðunu düþünüyorum kadro yapýsý son derece vasat ve sýradan.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Newton için yapýlan tek hamle Greaves ki o da Ýngiltere 3. Lig u20 takýmlarýyla çalýþmýþ

Ýstatistikçi, spor bilimcisi kulüp çalýþaný kulüp hafýzasý açýsýndan yeni gelen ekiple uyumlu çalýþýr. Geri kalaný Newton'dan önce de kulüpteydi.

Newton'un planý þu : x + y = 5

Ýhtiyacýmýz olan : 2x² + 3xy - y³ ... falan

6 aydýr takýmdaydý. Kampýn geç olmasýný (diðer takýmlardan 10 gün geç) kendi planladý. Kimin ne olduðunu acil ihtiyacý personel ve pyuncu durumunu biliyordu. 1 uzun milli ara geçirdi. Takým hala bir þey oynamýyor. Bir direnç yok. Chelsea'deki malzemeciyi de alýp gelelim o da antrenmanda bir þeyler kapmýþtýr.

Newton iyi bir adama benziyor, o kadar. Newton gelirken kapsamlý bir teknik ekip kurup iyi gözlemcilik aðýndan faydalanýrýz dedik. Bunu yapmadýktan sonra ne yapayým Newton'ý. Gördük transferler facia. Teknik ekip vasat. Newton da Sarri deðil belli. Zaman sadece armutlarý olgunlaþtýrýr.
    Konu mmert tarafýndan (26.10.2020 Saat 17:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "

Nereden
    Bursa

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkanýn hocayý göndereceðini düþünmüyorum ayrýca newton gitsede yeni hoca da gelse biþeylerin deðiþeceðine inanmýyorum bence hoca sorunundan çok kadro sorununun olduðunu düþünüyorum kadro yapýsý son derece vasat ve sýradan.
    Kadro sorunlu da Denizlispor'a 30 dakikada gol atamayacak kadar takýma ve oyuna hakim olamayan biri bu vasat kadrodan bir þey çýkaramaz ki,bize þu anda sinekten yað çýkarak kadar bu iþin kompetaný olmuþ biri lazým.
    Arýyorum,düþünüyorum kimse yok þu gelse bizi düzlüðe çýkarýr diyebileceðim.

O kadar rezil bir kadro planlamasý ve sezon baþý hazýrlýðý oldu ki,kim alsa elinde patlar.
    • Memento mori

Nereden
    Asya Diðer

Yönetim Abdullah Avcýyý getirecekti!!!! Bunu millet bilmiyor. Ama Abdullah Avcýya bizim ekiple çalýþacaksýn dediler. Yani Kondisyoner, Fizyoterapist, Fizkci ve kaleci antrenörü falan.

Abdullah Avcý hayýr dedi. Ben kendi ekibimle çalýþýrým dedi.

Bu ne demek oluyordu? Tüm elemanlar gönderilecek ve daha fazla para isteyen ve daha bilgili ekip gelecekti.

Bunu Aðaoðlu kabul etmedi. Newtona sordular bu ekiple çalýþýrmýsýn diye. Newton zaten dünden razýydý bir büyük takýmý çalýþtýrmak için.

Newton sezon baþýnda gördüki Kondisyoner Gökhan yetersiz. Tanýdýðý ispanyol bir kondisyoner getirmek istedi. Buna Aðaoðlu karþý çýktý.

iþin kýsasý bu. Yani Newton gitse hiç birþey deðiþmeyecek. Ayný ekip kalacak sadece býçunlarla çalýþmak isteyen bir hoca gelecek. Bunuda hiç bir iyi hoca kabul etmez. Yani yine hüsran.

Nereden
    Asya Diðer

Sadece o mu? Az önceki yazýmý oku. Hocanýn mecbur kalarak çalýþtýðý ekipte vasatýn altýnda.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kadro sorunlu da Denizlispor'a 30 dakikada gol atamayacak kadar takýma ve oyuna hakim olamayan biri bu vasat kadrodan bir þey çýkaramaz ki,bize þu anda sinekten yað çýkarak kadar bu iþin kompetaný olmuþ biri lazým.
    Arýyorum,düþünüyorum kimse yok þu gelse bizi düzlüðe çýkarýr diyebileceðim.

O kadar rezil bir kadro planlamasý ve sezon baþý hazýrlýðý oldu ki,kim alsa elinde patlar.
    kardeþim ahmet aðaoðlu geldiðinden beri getirdiði hocaalr belli hepsi karþyeri olmayan vasat sýradan hocalar ben buna ünal karamaný da dahil ediyorum ben ahmet aðaoðlunun newtonu gönderceðini de düþünmüyorum oldu ki newton gitti emin ol yeni gelecek hoca abdullah avcý felan olmaz gene newton ünal hüseyin gibi sýradan ve kariyersiz bir hoca olur çünkü kariyerli hoca gelirse ahmet aðaoðlu atýný koþturamaz ona o boþluðu vermezler oda onu bildiði için gücünün yeteceði hocalar getiriyor

Nereden
    Bursa

kardeþim ahmet aðaoðlu geldiðinden beri getirdiði hocaalr belli hepsi karþyeri olmayan vasat sýradan hocalar ben buna ünal karamaný da dahil ediyorum ben ahmet aðaoðlunun newtonu gönderceðini de düþünmüyorum oldu ki newton gitti emin ol yeni gelecek hoca abdullah avcý felan olmaz gene newton ünal hüseyin gibi sýradan ve kariyersiz bir hoca olur çünkü kariyerli hoca gelirse ahmet aðaoðlu atýný koþturamaz ona o boþluðu vermezler oda onu bildiði için gücünün yeteceði hocalar getiriyor
    Uzun uzun ne anlatýyorsun,hayatý yalan ve ego ikilisinden oluþan boþ biri ile aklý olan kim çalýþýr?Ha eðer paran yoksa bir vurgun yapmaya gelirsin,bir de kimse sana fýrsat vermeyecek kadar acemi ise Trabzonspor Baþkanlýk makamýný dolduran þahýs bulur,getirir.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kardeþim çýkýn þu hayal dünyasýndan bu iþ bilmez beceriksizlerle neyin gelecek planlamasý ya düþün ben futbolun f'sini bir yerde okumuþ,görmüþ deðilim ama kadronun kimyasýnýn olmadýðýný söylüyorum,puzzlenýn parçalarýnýn birleþtirmek gibi ama onu bile yanlýþ parçalarý koyarak birleþtirdiler,bunlarýn futbolnda zerre gram anladýklarý yok.

Yaptýklarý tüm transferlere bakýnca bunu göremiyor musunuz,ne olmasý gerekiyor küme mi düþürürseler anlayacaksýnýz?
    Ne kadar kötü olursa olsun 6 haftalýk deðerlendirme, veya tek tek transfer deðerlendirmesi aksiyon almak icin yetersiz bir bakýþ açýsýdýr. Zaten bu sebeple senelerimiz kaydoldu. Futbol zor oyun. Transferlerin zaten büyük bölümü tutmaz. Az parayla genç oyuncu alýyorsaniz, durum iyice zorlaþýr.

Somut bakmak lazým. Trabzonspor iki senede 4. ve 2. oldu. Bu seneyi de göreceðiz. Varsayýmla, sadece belli bir açýdan bakarak olmaz. Oyuncular tutmadý demek için de erken. Nwakame sorltoh ekuban tutan transferler dersek, ilk 6 hafta sonunda bu adam tamamdir demedik hiçbiri için, çünkü yeterli veri yoktu. Gidiþat kötü olabilir, geçen senelere göre geri de kalabiliriz. Ama tüm sezondaki baþarý egrisini görmeden olmaz, çocuk oyuncaðý deðil bu.

Vadesi dolan gidecek, benzer yöneticilerle baþka bir baþkan seçilecek. Ayný camia, ayný taraftar, ayný hoca adaylarý, ayný menajerler... Neyin kavgasý bu anlamýyorum. Zamanýndan önce gönderdiðin adama ikinci bir þans vermiþ olursun ancak.

Nereden
    Bursa

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne kadar kötü olursa olsun 6 haftalýk deðerlendirme, veya tek tek transfer deðerlendirmesi aksiyon almak icin yetersiz bir bakýþ açýsýdýr. Zaten bu sebeple senelerimiz kaydoldu. Futbol zor oyun. Transferlerin zaten büyük bölümü tutmaz. Az parayla genç oyuncu alýyorsaniz, durum iyice zorlaþýr.

Somut bakmak lazým. Trabzonspor iki senede 4. ve 2. oldu. Bu seneyi de göreceðiz. Varsayýmla, sadece belli bir açýdan bakarak olmaz. Oyuncular tutmadý demek için de erken. Nwakame sorltoh ekuban tutan transferler dersek, ilk 6 hafta sonunda bu adam tamamdir demedik hiçbiri için, çünkü yeterli veri yoktu. Gidiþat kötü olabilir, geçen senelere göre geri de kalabiliriz. Ama tüm sezondaki baþarý egrisini görmeden olmaz, çocuk oyuncaðý deðil bu.

Vadesi dolan gidecek, benzer yöneticilerle baþka bir baþkan seçilecek. Ayný camia, ayný taraftar, ayný hoca adaylarý, ayný menajerler... Neyin kavgasý bu anlamýyorum. Zamanýndan önce gönderdiðin adama ikinci bir þans vermiþ olursun ancak.
    Sen olaya baþtan yanlýþ bakýyorsun,futboldan zerre anlamayan,kötü niyetli,yalan konuþmaktan utanmayan ve öncekilerin emeðine çöken birinden medet umuyorsun.

Sana ne desem boþa gidecek,boþ ver.
    • Memento mori

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Allah aþkýna git baþka bir yerde saçmala,savunduðu kiþi de Ünal Karaman,taktiðin t'sinden,takým planlamanýn p'sinden anlamayan kara cahil Ünal'ý git baþka yerde savun,hatta onun çalýþtýrdýðý takým taraftarý ol,pardon kimse ona görev vermiyor bile deðil mi,Karabük bile almadý deðil mi?

Gelmiþ bize Newton'u savunuyor,kýstasý da Ünal Karaman,sizi çekmek zorunda mýyýz,anlamýyorsunuz futboldan bari anlayanlarý dinleyip,öðrenin.
    Hahahahahaha. Bana bunu diyen de sabah akþam Usta'yý savunuyor. Hahahahahahahah

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Bursa

Hahahahahaha. Bana bunu diyen de sabah akþam Usta'yý savunuyor. Hahahahahahahah

Usta'yý savunmak vizyon ister,senin gibi vasatlarýn anlayacaðý bir þey olmadýðý için bunu eleþtirmen doðal bir durum.Bir Muharrem Usta'nýn yaptýklarýna bak bir de þu an geldiðimiz noktaya.

Boþa bakma,anlayacaðýn bir þey deðil.
    • Memento mori

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Usta'yý savunmak vizyon ister,senin gibi vasatlarýn anlayacaðý bir þey olmadýðý için bunu eleþtirmen doðal bir durum.Bir Muharrem Usta'nýn yaptýklarýna bak bir de þu an geldiðimiz noktaya.

Hahahahaha

Nereden
    Bursa

Hahahahaha

Daha fazla kendini komik duruma düþürme,edebinle futboldan anlamdýðýný,vasat sevici olduðunu kabul et ve öðrenmeye,iþi bilenleri anlamaya çabala.
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Hocam Cübbeli Ahmet gibisin dediðini yap yaptýðýný yapma

Þu mitomani Usta'yý savunmasan o kadar haklýsýn ki

Nereden
    Bursa

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam Cübbeli Ahmet gibisin dediðini yap yaptýðýný yapma

Þu mitomani Usta'yý savunmasan o kadar haklýsýn ki
    Kardeþ beni bir sen anladýn,sen de yanlýþ anladýn.Muharrem Usta'nýn emeklerinin ekmeðini ondan sonra geleneler yedi ve tükettiler.
    Adam doðuþtan lider özelliki,alfa.Ýddia ve onun için gerekli olan ihtiyaçlarý tespit edip,gerekeni yapma konusunda Muharrem Usta kadar dirayetli kimse yoktu.

Maalesef sýrtýndan vuranlar,bugün kulübü çýkmaz bir sokaða soktular.Bu gerçeði görmek neden bu kadar zor sizin için?
    • Memento mori

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

2 yillik baskanligin ozeti ; iho ve ustanin yaptigi pislikleri temizlemekle ugrasiyorlar saha disinda hakemlerle ugrasiyorlar buna ragmen kazanilan bir kupa ve masa basinda kaybedilen sampiyonluk 180 milyon avrodan 100 milyon avroya dusurulen borc ekonomik anlamda duzelme gunu gunune odenen futbolcu ve personel maaslari.yonetim eksiklerine gediklerine ragmen son 10 yilda gelmis en iyi yonetimdir ve kredileri vardir.bazi seyler cabuk unutuluyor kupalara haciz gelen oyuncu icra dosyalarinin trabzondan isvicreye yol oldugu gunler kume korkusu yasadigimiz zamanlar vs..gerci borc tl olarak ayni diyen adama ne anlatacaksin geldiginden bu yana kur 2 ye katlamis borc 180 milyon avro olarak kalsa bugun ne yapardi tl cinsinden dedigimizde sesi sedasi cikmayan adam yonetimi elestirmis hocayi elestirmis ne olur.bu takim yillardir saha disinda sampiyonluk kaybediyor 20 sene once klup baskani duzeni sistemi protesto icin istifa etmis degisen ne olmus bugun yine ayni seyler 3 gunluk siyaset projesi takimlara karsi dis geciremiyorsun saha disinda istanbulun 3 buyutulmusleri ile sampiyonluk yarisina gireceksin ve seni sampiyon yapacaklar oyle mi? trabzonsporun basarili olabilmesinin ilk sarti ekonomik olarak tam bagimsiz trabzonspordur bu olmadan hicbirsey degismez yillar gecsede anlayin artik.bunu saglayacak adamida agaoglu olmus ustaoglu olmus hekimoglu olmus fark etmez sirtimizda tasiriz baskalari gibi kayitsiz sartsiz kimsenin yalakaligini yapmayiz.ekonomik olarak bir yola girildi iyi gidiliyor ne zaman ki bundan saparlar doneler karsilarina dikiliriz o zaman defolup gidebilirler.ilk buyuk yanlislarini yaptilar transferde hugo gibi taraftar baskisi yuzunden maliyetli gereksiz transfer yaparsan yolun sonu kotu son macda vurdurdugu kafalari huseyin yada campi vurdursa ne hainligi kalmisti ne serefi ne bilmem neyi..adamci degiliz trabzonsporluyuz isimlerin onemi yok ekonomik olarak kim bu takimi duzluge cikarirsa kurtulusumuz olur efsane olur baskalarina gebe kalirsan yolun sonu hep ayni ,ben bu filmi gormekden artik biktim bikmayanlara selam olsun ayni kafayla devam edin figuran olmak hosunuza gidiyor demek ki..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)