Sayfa 477 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 377 427 467 475 476 477 478 479 487 527 577 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 11,901 ile 11,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Anlayýn artýk Kul Ahmet'in ceketine göre taraftarýn kendisini eleþtirme hakký yok. Haddinizi bilin ve susun.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Ocak ayindan beri kendini de kulubu de bitirdin helal olsun. Suyun baya isindi. Anlasilan son gunlerin. Bakalim yerine kimi atayacaklar

SM-A920F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ulan arkadaþ takým iyiyken istanbul takýmlarýndan iyiyiz onlara kafa tutuyoruz diyorlar, kötüye gidince hemen adamlar bizim 5 katýmýz açýklamalarý baþlýyor. artýk karar verin trabzonspor sýradan 10 senede bir üst sýralara oynayan takým mý yoksa hedefi þampiyonluk olan bir takým mý. adamlar sosyal medya da dalga geçiyor. bu baþkanýn röportaj nasýl verilir kursu almasý lazým.
    Konu Doðukan Uçan tarafýndan (14.09.2020 Saat 11:51 ) deðiþtirilmiþtir.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle saçma sapan þeyler oluyor ki akýl alacak gibi deðil.

Þu takýmýn içini boþaltma iþini ilk geldiklerinde yapsalardý yine bir mantýðý vardý. Diþimizi sýkýcaz artýk 3 yýl ekonomik savaþ var der kan kusar kýzýlcýk þerbeti içtik derdik.

Çok acayip þeyler oluyor. Þu an neden transferler bu þekilde oluyor ve ya olmuyor hiç bir bilgimiz yok. Açýklama yapan da bilgi veren de yok.

Alanya maçýnda baþkanýn iç iþleri bakanýnýn fanqtik fenerli kardeþine gider yaptýðý günden beri de kulüpte kimsenin aðzýný býçak açmýyor.
    O macda ve sonrasinda sadece bakanin kardesine gider yapilmadi basdan asagi herkese dumduz gidildi orada basladi zaten savas ipler orda koptu ipi cekildi..maddi durum ortada dun 8tas baskanida canli yayinda limit yok oynatamayacagim lisans cikmayacak adami neden alayim sabirli olun diyor forvet soranlara..agaogluda defalarca bunu soyledi para yok elden cikarilirken en iyi sekilde cikarilmaya calisiliyor ki klup kasasina 3 kurus fazla girsin taraftar istiyor ki istedigi adamlar alinsin ederinden 2 kati fazla vwrilsin kadro korunsun ama kampanya acilir sms at desen kafayi kuma gomerler nakit yardimi yapmayi gectim.klup su anda bitmis batik durumda imkansizliklar icinde birseyler yapilmaya calisiliyor 2 senede 1 kupa alindi onumuz kesilmese sampiyon da olacaktik ne isteniyor anlamiyorum bu kadar boynumuza takilan tasmadan memnun olan kurtulmak istenmeyen camia olamaz saniyorlar ki transfer gelince basarida gelecek en fazla git denilen yere kadar gidersin ahmet gitti mehmet geldi ne degisecek 2 3 sasali transfer yaptin sampiyon mu yapacak seni bu sistem camiasi olmayan akbille basa cikamadin istanbul ezikleri seni cig cig yerler borc kaldigi yerden devam eder avrupadan yine men yersin neden men yedin olur sonra ben taraftarim ekonomiden bana ne yok oyle bir dunya klubun gercekleri ortada daha iyisini yapabilecek varsa gelsin buyursun gelecek adam belli yine siyasetin emrinden cikmayacak yonetimin icinden birisi olacak burnumuz yine bokdan cikmayacak.tikir tikir odemeler yapiliyor 2 yildir sonrasi yine kaos yine icra dosyalari fifalik davalar once ekonomik bagimsizlik bu olmadan siyasetden bagimsiz hareket edemezsin hakemler gelir dograrlar seni aldiklari talimatlarla seyredersin sadece cik istedigin kadar konus kaldigi yerden devam ederler divana ligden cekilme yetkisi verilmesi icin oneri getirmeye kalkarsin o gun engellenir aninda bu kisir donguden o gitsin bu gelsinle kurtulamayiz.trabzonspor taraftari gunluk basaranin pesinde 2 3 transfer gelsin baskandan iyisi olmaz gecmisde iho usta zamanlarinda yapilan transferler sonrasi yazilanlari cikarsam suraya utanclarindan cogu agzini acamaz bugun elestirenlerin sonuc ne oldu ne basari alindi bankalarin kapisinda sarayin onunde icazet almak icin yatan trabzonspor bunu kendidine sindiren varsa devam etsin bu kafayla 50 yil gecsede kukla oluruz ancak

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þu takýmý ne hale getirdiniz ben Trabzonlu deðilim ama TRABZONSPOR luyum bize AÐRI lý URFA lý baþkanlar lazým o zaman belki taraftar gözüyle olaylari objektif görüp doðru düzgün yönetip haklarýmýzý savunabilirler

Diðer türlü uzaktan izlenimim þehirde ki siyasi çekiþmeler ve siyasetin kucaðýnda yönetimler geliyor ve siyaset kendilerine ne görev verirse ne kadar oyun alaný sunarsa onunla yetiniyorlar. Örnek geçen sene size TÜRKÝYE kupasý yeter dendi. Yönetimde tamam paþam modundaydý.

Mi 9 SE cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    bu sene SAMPÝYONUZ.

arda.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye kupasý maçý 29 temmuzdaydý sanýrým 1,5 ayda 2 seneyi çöp ettiniz. Ama alýþkýnsýnýz bir maçta þampiyonluðu sattýnýz 1,5 ay nedir ki..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Baþkanýn son açýklamalarýndan sonra þunu söyleyebilirim ki hiçbir plan program yok. Büyük rezalete gidiyoruz. Tarihe geçecek bir yönetim olacak.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iyi basladi, fakat su an desteklenebilir hic bir yani yok
    ve hala kameralar ve mikrofonlar'a karsi yalan söyleyip, yaptiklarini savunuyor

taraftarin bu baskana güveni yok artik, tazelemeli bununda nasil yapildigini herkes bilir
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Özkan Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Baþkanýn taraftara gösterdiði tarz tamamen ibrahim tatlýses'in zamanýnda yýldýz tilbe'ye gösterdiði tarz gibi.

"Seni bilmemkimlerin elinden kurtardým" diyip duruyor. Tamam baþkan güzel iþler yaptýn da geçen sezonun devre arasýndan beri yaptýklarýný görünce ilk baþtakilerin bir plan program deðil, tamamen þans iþi olduðunu düþünüyorum.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Baþkanýn tarzý hoþ deðil. Kendi evini arabaný satýp kurtarmadýn kusura bakma takýmý markayý kullanarak yapýlmasý gerekeni yaptýn. Sürüyle adam sattýn M.ustanýn býraktýðý kadrodan, þapkadan tavþan çýkartmadýn geç o iþleri
    trabzonspor bir sevdadir...

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sorloth alýndýðýnda kimsenin küfür ettiðini hatýrlamýyorum. Yalandan bir þey bulmuþ kendine hep ona sýðýnýyor.

Halini pek iyi görmüyorum. Kendini de takýmý da tüketiyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorloth alýndýðýnda kimsenin küfür ettiðini hatýrlamýyorum. Yalandan bir þey bulmuþ kendine hep ona sýðýnýyor.

Ünal Hoca konusunda Þehit Ailesini referans vermesinden sonra bunlar bana normal gelmeye baþladý.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Özkan Þentürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Hoca konusunda Þehit Ailesini referans vermesinden sonra bunlar bana normal gelmeye baþladý.
    Twitter'da sevilen bir abi Ahmet Aðaoðlu için ''Sahne adamýdýr, iyi oynar'' demiþti. Haklý çýktý maalesef.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Sosa da gider Novak da gider sorloth da gider. Bu dünyanýn en normal þeyi. Ama bu oyuncular bir günde mi gider? Sen sosa artýk bu takýmda olmayacak kararýný verdiðin andan itibaren yerine bir adam bulacaksýn. Altý ayda altý yüz tane adam bulursun. Novak hakeza. Dünyada sol bek yokmuþ gibi gidip marlonu alýyorsun. Trondsen ile sosanýn gerçekten bir alakasý var mý? Yetenek benzerliði. Baþka þey takým liderliði baþka þey. Üstelik bu adamlar en pis rakibine gidiyor. Yerlerine gelen sözde adamlar daha maça çýkmadan sakatlanýyor ki biri sezonu kapattý. Yine sözde ikinci forvetin kronik sakat. Her sene bir satýþ diyorsun e zaten elinde bu potansiyelde adamlar var. Onlarýn deðerini yükseltecek ilk on bir oyuncularý almak yerine saçma sapan transferler yapýyorsun. Ben konu hakkýnda hiçbir bilgi sahibi deðilim ama adým gibi eminim ki bu bir iletiþimsizlik problemi. Novak ve sosa ile ne þekilde anlaþmaya çalýþtýk? Her yandan talibi gelecek sorlotha yeni bir sözleþme önermeye çalýþtýk mý? Bak fener açýktan para verdi aldý adamlarý. Sense kurduðun güçlü kadroyu ki - ustanýn hakký yenemez burada - kendi elinle parçaladýn. Adam çýkmýþ yabancý aidiyet göstermez diyor ya rabbim þu kafalara bak. Sorloth daha kýsa süre önce sözleþmem var diyen burada mutlu olduðunu söyleyen adamdý. Ne oldu da bu adam telefonlara bakmaz oldu? Her iþ rüzgara kapýlarak olmaz. Rüzgar dediðin þeyin bile bir katalizöre ihtiyacý vardýr. Zaman zaman da o rüzgarý durduracak duvara. Ünal karaman - teknik becerisini eksik bulsam da - bu iþ için biçilmiþ kaftandý. Daha doðrusu en iyi yaptýðý iþ buydu. Onu gönderdikten sonra takýmý tanýyor diye o profil ile hiç alakasý olmayan biri geldi. Sonra da onun yine o profile hiç alakasý olmayan baþka biri geldi. Ayrýca avcý'nýn da bu profile ilgisi yok yani o da yanlýþ tercih olurdu. Bu tercihler ne zaman doðru olur? Kulüp olarak her anlamda profesyonel olur. Yani kendi rüzgarýný kalite ile oluþturursan teknik direktörün de tek iþi takýmý yönetmek olur. Biz böyle bir takým deðiliz ama teknik direktörümüz profesyonelliðin ülkesinden geliyor. Söyleyecek çok þey var ama ben çok yoruldum. Ayný þeyleri konuþmaktan yazmaktan ve dinlemekten acayip yoruldum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Kardeþim Twitter, instagram küfürden yýkýlýyordu þimdi bilmesek neyse. Bu taraftarýn da böyle bir lanet huyu var iþte.

Ben þahsen bela okumuþtum. Allah affetsin.
    Konu Kadir Aydýn tarafýndan (14.09.2020 Saat 13:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim Twitter küfürden yýkýlýyordu þimdi bilmesek neyse. Bu taraftarýn da böyle bir lanet huyu var iþte.

Ben þahsen bela okumuþtum. Allah affetsin.
    taraftar anlýk yaþar, bugün küfreder, yarýn sever. Ben þimdi lanet okuyorum ama haftaya yine maç izlicem günaha gireceðimi bile bile. Takým 10 hafta kaybetsin, 11. hafta yine izlicem maalesef.

Taraftardan aklý selim olmasýný beklemeyeceksin,. Klüp, twittera, kahveya bakarak yönetilmez. Sen önceden bunu demiþtin de þimdi bunu diyorsun diye taraftarla inatlaþýlmaz.

Senin yönetim olarak bir planýn vardýr, uygularsýn. Þimdi bana geçen yýl devre arasýndan beri hangi plandan söz edebilirsiniz.

Kupayý aldý diye, tek maç kazandý diye adam hoca yapýlýr mý?Bu mudur plan, proje?

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Erdal Hoþ'un tüm söylediklerine hepimiz katýlýyoruz herhalde, üstüne de eklenecek çok þey var. Ýzlemeyen kaldýysa link
    https://twitter.com/yenisafakspor/st...376792064?s=19

Kenan Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Baþkan pandemi dönemi baþý itirabýyla þampiyonluða kilitlenmek motivasyonu diri tutmak vb. amaçlarla Trabzonda çok uzun bir süre kaldý. Bu ona fazla gelmiþ olacak ki sonrasýnda kendisine tatil verdi sanýyorum. Geçen -hatta bomboþþþ geçen- 2 ayýn baþka özeti olamaz. Bunca güvenin sonu hayal kýrýklýðý

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Týrnaklarýyla kazýyarak elde ettikleri baþarýlarý hiç ediyorlar. Yazýk !!
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Klup yabancýlara satýlmadýkça baþka Türk veya Trabzonlu baþkan gelir ayný þeyleri yaþarýz. bir farký olmaz .klup satýlmalý
    "Annuit cœptis"

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Özkan Þentürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    taraftar anlýk yaþar, bugün küfreder, yarýn sever. Ben þimdi lanet okuyorum ama haftaya yine maç izlicem günaha gireceðimi bile bile. Takým 10 hafta kaybetsin, 11. hafta yine izlicem maalesef.

Taraftardan aklý selim olmasýný beklemeyeceksin,. Klüp, twittera, kahveya bakarak yönetilmez. Sen önceden bunu demiþtin de þimdi bunu diyorsun diye taraftarla inatlaþýlmaz.

Senin yönetim olarak bir planýn vardýr, uygularsýn. Þimdi bana geçen yýl devre arasýndan beri hangi plandan söz edebilirsiniz.

Kupayý aldý diye, tek maç kazandý diye adam hoca yapýlýr mý?Bu mudur plan, proje?
    E adam da Twitter a bakmadan yönetiyor iþte, senin dediðinle çeliþiyor mu?

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Þeffalýkla övünürken geldiðimiz nokta çok ama çok acý. Sörloth sozlemesi konuþulurken ayarlardýr net bir açýklama yapýlmamasýndan altýndaki saçmalýk belliydi zaten. Bin kere canlý yayýna çýkýyorsun çýk anlat, kim sana ne diyecek ne ile suçlayacak. Para yok almýyoruz, þu satacaðýz bunu alabiliriz anca de. Açýk ol net konuþ, kimsenin seninle derdi olmazdý o zaman. Bir adamýn sözleþmesini bile gizlemeye çalýþýyorsunuz yahu. Neyse o imzalamýþsýn iþte.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E adam da Twitter a bakmadan yönetiyor iþte, senin dediðinle çeliþiyor mu?
    E adam twitter gündemine cevap verip duruyor ama. O küfretmiþ de bu bunu demiþ de falan filan.

Aynýsýný Ünal hoca gidiþinde yaptý. Gelen tepkiler için, istanbul merkezli paralý troller mesaj atýyor dedi adam yaa, sanki istanbul'da hiç TS taraftarý yokmuþ gibi. Sonra gitti Þehit ailesi de beni destekliyor diye saçmaladý.

Kendisi taraftar tepkilerine cevap vermek zorunda hissediyor ve taraftarla iletiþim kurarken kullandýðý dil felaket, felaket.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Hala istifa etmedi mi? Haydi da.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hala istifa etmedi mi? Haydi da.
    6.haftadaki Sikebahce maçýný bekliyor muhtemelen bu taraftar seni o maçtan sonra sen istifa etmesen bile o klüp binasýndan çýkartmaz tarihe geçecek bir hezimet olacak bak daha 4 hafta var þimdiden söylüyorum ben bunu bekleyip görelim...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)