Sayfa 124 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 624 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 3,076 ile 3,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Af edersiniz ama ben önceki baþkanlarýn lafýný mý açtým? Falanca isim daha iyiydi mi dedim? Yok! Aðaoðlu'nun þikecilerin temsilcileri ile verdiði pozlarý yanlýþ buluyorum. Senin hakkýný gasp etmiþ Y. DEMÝRÖREN ile sýrýtarak poz veremezsin. UEFA'ya rüþvet vererek süreci donduran Ali Koç ile yan yana maç izleyip sýrýtamazsýn. Sen Trabzonspor Baþkanýsýn! Bunlarý düþüneceksin!

2011 yýlýndan beri dönemin TFF baþkanlarý ile tek poz verip sýrýtan maalesef Aðaoðlu! Maalesef! Ali Koç'u da ortamý gerginleþtirmediði için falan övdüðü yok. Öyle dahi olsa bile Trabzonspor Baþkaný bu rüþvetçiyi övemez! Bu adamlar senin hakkýný gasp etmiþ be! Þunlarý anlatmak bile bana züldür. Ama görüyorum ki siz bunlarý önemsemiyorsunuz. Þike davasý bitti önümüze bakalým diyenlerin aðzýna odunla vurmak istiyorum. Bu kafalar yüzünden bu haldeyiz! Ýyi akþamlar...
    Iyi o zaman bir soruda ben sorayim..Samimi olduguna inanmadigim icin soruyada yuvarlak cevaplar verecegini düsünüyorum..

Her samimi Trabzonspor lunun kabul etmesi gerektigi bir gercek var. Kupamizin gasp edilmesinden sorumlu tel bir kisi vardir oda CB. Onun cabasi olmasaydi hic kimsenin gücü yetmezdi buna..Bunu bir kabul edelim..Bu kisiye siritip ,,dünya lideri" yazili forma verilmesiyle simdiki durum arasinda hicbir fark yok..Forma verilmesine de ayni tepkiyi verdin mi ????? Yoksa bir CB ye forma verilmesinden dogal ne olabilir ki mi dedin ???? Eger bu iki durumada ayni bakis acisiyla yaklasmiyorsan samimiyetsizsin..Bana kalirsa icinde bulundugumuz durumda normal karsilanmasi gerekir..Var olmak icin baska sansimiz yok..

Sana göre yapilmasi en erdemli sey ligden cekilmek olmasi gerekir..Ne diye mac yapiyoruz ki Fb ile dimi yani?? A. Yildirim Demirören, Gümüsdag dan tut bu batakligin icinde ki en bastaki CB ye kadar ile siritarak poz vermis bir cok klüp baskanimiz var..Sunu görmeyecek kadar aptal olamazsin..Türk futbolu batakligin tam dibinde..Ahlaki yönden yaklasilmasini samimi bulmuyorum..samimide olamaz zaten..
    Konu AyhanPe tarafýndan (29.11.2018 Saat 00:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Bursa

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tabi ya!
    Trabzonspor menfaatleri...

Kendi döneminde üst sýralarý asla hedefleyememiþ Özkan Sümer tarafýndan söylendiði iddia edilen "sürekli yukarýyý hedeflemelisin" sözü üzerinden bugün yönetimde bulunanlara giydirme peþinde koþup kulüp menfaatinden bahsediyorsun.
    Her yazýda, her yeni girdide baþka çam deviriyorsun.

Hangi menfaati var þu konuþtuðunuz laftan kulübün?

O dönem gelirlerin bugünkü kadar olmadýðýný vurgulama kurnazlýðýna girerken, bugün giderlerin ve borçlarýn o dönemin kaç misli olduðunu sümen altý etmeye çalýþmak,
    O dönem kulübün en azýndan aktif bir geliri olmasýna raðmen o dönemin imkansýzlýklarýný anlatýrken, önümüzdeki 3-4 senede tüm gelirleri temliklenmiþ, maaþ ödemek için federasyonun daha ileriki gelirleri serbest býrakmasýna mahkum edilmiþ bir durumda oluþunu göz ardý etmek,
    Bu mahkumiyeti bile bile federasyon ile yönetimin iliþkileri normal yürütme çabasýný eleþtirmek...

Alemi sersem, kendini akýllý mý zannediyorsun?

Kulüp menfaati, ego.

Mevcut yönetimi ve seçimlerini sürekli bir "hainler" çemberi içinde ,önceki yönetimin baþarýsýzlýðýný aklamak amacýný da bir arada güden bir þekilde, görünmez güçler üzerinden eleþtirirken, hangi kulüp menfaatini gözetiyordunuz?

Ego dediðin þey, iki kiþinin safsatalarýna , ucuz salvolarýna sürekli cevap verip susmamalarý...
    Anlýyorum, insanlarý bezdirip, "bir yalaný sürekli söylersen sonunda gerçek sayarlar" temelli sallýyorsun burada. O joseph Gobbels temelli zýrva 2. dünya savaþýnda kaldý.
    Propoganda faaliyetinde yöntemi deðiþtirmen gerekecek.
    Eski tip yönetimlerden yani paralý baþkanýn verdiði ücretlerle dönen kulüp döneminden kurumsal bir yapý ve ona baðlý geliri olan kulüp dönemini sorgulayacak kadar olan bitenden haberin var mý?

MAY kulübün büyük kýsmýný kendi parasý veya yöneticilerin paralarý ile döndürüyorken,ona karþý çýkan Özkan Sümer ve arkadaþlarýnýn aday olmasý ile olmayan çekleri bile iþleme sokarak,kulübü hacze götürüldü.

Özkan Sümer kulübü ikinci defa kurdu o dönem,para babasý zenginlerin cebinden kurtararak yaptý.
    Ligdeki en genç ve maliyeti düþük kadro vardý.
    Ve bunu yaparken de asla biz þampiyonluða oynamýyoruz demedi,dese zaten MAY'a karþý nasýl seçim kazanabilirdi?

Sorun iþte bu kulübü kurumsal bir yapý olarak düþünüp,geçirdiði süreçleri bile bilmeyen taraftarlarýn ahkam kesmesi.
    Þimdi sadece TS Club cirosu bile sana bir þeyler yaptýrýr,Allah aþkýna kafaya oynasan her maç 1 milyon Avro tribün gelirin olabilir.Avrupa Kupalarý dahil.
    Stad ismin var,42 bin kiþilik stadýn var.
    Bankalarýn iþtahýný kabartan 250 bin paso abonen var.
    Senin elinde tarihin en kaliteli kadrosu var,üzerine rakiplerin en yetersiz kadrolarý ile sezona girmiþ,Avrupa kupalarýnda yoksun ve bunu fýrsata çevirmek yerine beni hesaba katmayýn ben 150 bin TL'lik geçen yýl küme düþmesi garanti Karabük'ün fark yiyerek giden Hocasýný getirdim.

Þaka gibi bir durum,Trabzonspor Baþkaný bu kafa ve bu kafaya onay verenler var.
    Sosalar,Perrerialar gidecek bir daha o kalitede adamý kaç senede bulacaksýn?

Ne anlatmaya çalýþýyorum ona odaklan,seninle laf dalaþýna girmek gibi bir amacým yok.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eski tip yönetimlerden yani paralý baþkanýn verdiði ücretlerle dönen kulüp döneminden kurumsal bir yapý ve ona baðlý geliri olan kulüp dönemini sorgulayacak kadar olan bitenden haberin var mý?

MAY kulübün büyük kýsmýný kendi parasý veya yöneticilerin paralarý ile döndürüyorken,ona karþý çýkan Özkan Sümer ve arkadaþlarýnýn aday olmasý ile olmayan çekleri bile iþleme sokarak,kulübü hacze götürüldü.

Özkan Sümer kulübü ikinci defa kurdu o dönem,para babasý zenginlerin cebinden kurtararak yaptý.
    Ligdeki en genç ve maliyeti düþük kadro vardý.
    Ve bunu yaparken de asla biz þampiyonluða oynamýyoruz demedi,dese zaten MAY'a karþý nasýl seçim kazanabilirdi?

Sorun iþte bu kulübü kurumsal bir yapý olarak düþünüp,geçirdiði süreçleri bile bilmeyen taraftarlarýn ahkam kesmesi.
    Þimdi sadece TS Club cirosu bile sana bir þeyler yaptýrýr,Allah aþkýna kafaya oynasan her maç 1 milyon Avro tribün gelirin olabilir.Avrupa Kupalarý dahil.
    Stad ismin var,42 bin kiþilik stadýn var.
    Bankalarýn iþtahýný kabartan 250 bin paso abonen var.
    Senin elinde tarihin en kaliteli kadrosu var,üzerine rakiplerin en yetersiz kadrolarý ile sezona girmiþ,Avrupa kupalarýnda yoksun ve bunu fýrsata çevirmek yerine beni hesaba katmayýn ben 150 bin TL'lik geçen yýl küme düþmesi garanti Karabük'ün fark yiyerek giden Hocasýný getirdim.

Þaka gibi bir durum,Trabzonspor Baþkaný bu kafa ve bu kafaya onay verenler var.
    Sosalar,Perrerialar gidecek bir daha o kalitede adamý kaç senede bulacaksýn?

Ne anlatmaya çalýþýyorum ona odaklan,seninle laf dalaþýna girmek gibi bir amacým yok.
    Ben Özkan Sümer'in yaptýðýný küçümsemedim, yanlýþ yaptýðýný da söylemedim.
    Bana göre doðru ve gereken bir iþ yaptý.

O dönem öyle bahsedildiði gibi paralý baþkan vs. ile dönen dönem mi tam anlattýðýn gibi?

Cine 5 ten sonra hayatýmýza yayýn geliri diye birþey girdi.
    2000 li yýllarýn baþýnda o dediðiniz paralý baþkan modeli zaten ülke çapýnda deðiþmiþti.
    Özkan Sümer bunun Trabzon'daki uygulayýcýsý.

Bak bir bilgi vereyim, 99 senesi naklen yayýn ihalesini 3 yýllýðýna teleon 180 milyon dolara aldý.

Yükümlülüklerini yerine getiremeyince 2000 yýlýnda ihale yenilendi.
    Ýhalenin yeni bedeli 3,5 yýllýðýna kaç para idi?
    465 milyon dolar.

Hele o dönem 4 büyük takýmýn þampiyonluk sayýsý sebebi ile aldýðý ekstralar ile kulübün az gelirli olduðu iddiasý tamamen yanlýþ.

Ben 20-25 yaþýnda deðilim.

1990 yýlýndan itibaren çok düzenli bir þekilde Trabzonspor takip ederim.

Hangi dönem hangi þartlar vardý, onu da biliyorum.

Kaldý ki, çekler sebebi ile hacizler, mahkeme kararlarý ile iptal edildi.
    Yani durum mahkemelikti.

Kulübün gelecek gelirleri kilitlenmemiþti.

Bugün ortadaki durum, o dönemle karþýlaþtýrýlamayacak kadar bozuk.

Bu arada ne hikmetse bu yýldýz isimleri sayarken hep Sosa'dan baþlýyorsun.

Kucka, Burak falan.
    Onlarý da bir saysana.

Hani baþýmýza bela edilmiþ olan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Ekleme yapayým...

Durumun ne kadar vahim olduðu için þu yetmiyor mu?

Aday yoktu aday....

O hale sokuldu takým.

Aday bulamadý Trabzonspor.. Son gün Aðaoðlu zoraki aday edilip seçildi.

Cesaret edip kimsenin aday olamadýðý bir dönemi o dönemle bir tutmak....

Çok garip bakýþ açýsý..

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Asýl bu söylediðini yapan sensin ama zorlama ve boþ yorum olmuþ kusura bakma.
    Ha ben seni ciddiye alýyorum o baþka,çünkü senin gibi Everest zirvesinde bir egom yok.
    Senin gibi bir de @David_LuiZ4 var.

Sürekli bir üste çýkma derdindesiniz,maksadýnýz Trabzonspor ve onun menfaatleri olsun.
    Hahahaha Muharrem'in menfaatleri söz konusu olduðunda ortalýðý kasýp kavuran sasone, iþ Trabzonspor menfatlerine gelince bakýn nasýl kývýrýyor örnek bir soruyla ispatlayalým...

Muharrem denen þahýs Burak'ýn sözleþmesine "kadroda olup olmamasýna bakýlmaksýzýn" her "1 puan" baþýna 12.500 euro kazanýr maddesini koyduran adam deðil mi?

Þu anda Burak bu maddeye göre fener maçýndan yani oynamadýðý maçtan para kazanmasýný geçtim kadroda olmadýðý maçtan 12.500 eurocuk para kazandý..

Kimin bu para?

Trabzonspor'un..

Yani taraftarýn bizim paramýz..

Baþkan olsam Muharrem'in yüzüne çarparým þu sözleþmeyi yaparken hiç utanmadýn mý diye haykýrýrým..

Evet sasone bey hangimiz Trabzonspor'un menfaatlerini düþünüyoruz cevap verin bakalým?

Daha vereceðimiz menfaat örneði bol miktarda mevcut da þunun cevabýný ver..

Hadi sahneye alalým seni..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Her adým eski yönetimi aklama, hatalarýna sebep arama, bahane üretme...
    Yeni yönetime köstek olma, baþarýlarýna bahane bulma, baþarýlarý eski yönetime mal etme.

Yeter da...

Yani bir sýnýrý olmalý saçmalamanýn.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

@sasone

Sen Aðaoðlu'nun "þampiyonluða oynayamayýz" demecini eleþtirirken her þey iyi güzel süt liman..

Peki Muharrem'in 50. yýlda þampiyon olacaðýz deyip hayal satmasýný yarýþtan erken kopmasýný þampiyon olacaðýz dediði kadrodaki oyuncularýn maaþýný 6 ay ödememesini yani 50.yýl rezilliðini nereye koyuyorsun?

Nasýl açýklýyorsun bu durumu?

Mesela sen gündelik hayatýnda para almadan çalýþýyor musun patronunun çizdiði hedefleri para almadan inandýrýcý buluyor musun o derece enayi misin ey sasone cevap ver bakalým bana..
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (28.11.2018 Saat 16:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Ali Bektaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    58

Bence Muharrem Usta baþkanken Ali Koç ta baþkan seçilseydi gene Trabzona gelirdi ve Usta da benzer þekilde davranýrdý. Buradada benzer tartýþmalar olurdu sadece isimler deðiþirdi
    Ne güzel balýktýn sen KOFANA

Nereden
    Bursa

Ben Özkan Sümer'in yaptýðýný küçümsemedim, yanlýþ yaptýðýný da söylemedim.
    Bana göre doðru ve gereken bir iþ yaptý.

O dönem öyle bahsedildiði gibi paralý baþkan vs. ile dönen dönem mi tam anlattýðýn gibi?

Cine 5 ten sonra hayatýmýza yayýn geliri diye birþey girdi.
    2000 li yýllarýn baþýnda o dediðiniz paralý baþkan modeli zaten ülke çapýnda deðiþmiþti.
    Özkan Sümer bunun Trabzon'daki uygulayýcýsý.

Bak bir bilgi vereyim, 99 senesi naklen yayýn ihalesini 3 yýllýðýna teleon 180 milyon dolara aldý.

Yükümlülüklerini yerine getiremeyince 2000 yýlýnda ihale yenilendi.
    Ýhalenin yeni bedeli 3,5 yýllýðýna kaç para idi?
    465 milyon dolar.

Hele o dönem 4 büyük takýmýn þampiyonluk sayýsý sebebi ile aldýðý ekstralar ile kulübün az gelirli olduðu iddiasý tamamen yanlýþ.

Ben 20-25 yaþýnda deðilim.

1990 yýlýndan itibaren çok düzenli bir þekilde Trabzonspor takip ederim.

Hangi dönem hangi þartlar vardý, onu da biliyorum.

Kaldý ki, çekler sebebi ile hacizler, mahkeme kararlarý ile iptal edildi.
    Yani durum mahkemelikti.

Kulübün gelecek gelirleri kilitlenmemiþti.

Bugün ortadaki durum, o dönemle karþýlaþtýrýlamayacak kadar bozuk.

Bu arada ne hikmetse bu yýldýz isimleri sayarken hep Sosa'dan baþlýyorsun.

Kucka, Burak falan.
    Onlarý da bir saysana.

Hani baþýmýza bela edilmiþ olan...
    Ha iþte o dönüþümü saðlayan baþkan Özkan Sümer.Kulüpleri zenginin cebinden çýkarmak için bedel ödedi ve çok zor þartlarda kurduðu kadro ile bile asla þampiyonluk yarýþý yapmayacaðýz demedi.
    Dediði tek þey yýldýz görmek isteyen gökyüzüne baksýn,ben yýldýz olmadan mücadele edeceðim.

Ayrýca Ýstanbul takýmlarýnýn böyle bir kriz ortamý yoktu,hepsinin çok iyi kadrolarý ve en azýndan maddi olarak sorunu yoktu bugünkü gibi.
    O kriz tamemen Trabzonspor krizydi.

Peki þimdiki durum ne?

Elinde taraflý tarafsýz herkesin kabul ettiði çok iyi bir kadro var,Sosa gibi bir yýldýz var.

En önemlisi rakiplerin batýk durumda ve sen bu gerçeði görmezden gelerek ben þampiyon olmak istemiyorum diyen Aðaoðlu'nu savunuyorsun.

Beðenmediðimiz Burak ve Kucka'yý sezon baþýnda istediler,satabilirdi,yönetmek kabiliyeti yoksa iþte böye fiyatlarýný düþürüp,dip yaptýrýp gönderirsin.
    Kucka'ya teklif olduðunu da bizzat Aðaoðlu söyledi.Þimdi bela olduysa onun beceriksizliði.

Sosa ile de uðraþtý.Çok para alýyor falan.

Neyse günü geldiðinde Aðaoðlu'na benden fazla lafý siz söyleceksiniz.
    Kulübe aday olmasý da onu kullanan Ali Sürmen ve Mehmet Yiðit Alp tayfasý.Aday olma derdi olan yýllarca kulübe aidatýný ödemez mi?

Muharrem Usta aday çýkarsa onlara býrakýrým dedi,çýkmazsa devam edeceðim dedi.

Her þeyi çarpýtmaktan yorulmuyorsunuz.

Biri de paralarýný ödememiþ diyor atýyor,ya kardeþim senin öyle bir lüksün yok,olsa UEFA yakana yapýþýyor,en ufak meblaðda bile,Bero,e-mail ihaneti ve transfer cezasý ile bir bilginiz var mý?
    Futbolcu alýrken yapabiliyorsan en fazla taksitle almaya çalýþýrsýn,ne diye birden o kadar parayý peþin ödeyesin?
    Ödenmemiþ dediðiniz þey yok,günü gelmemiþ taksitler var.

Muharrem Usta gibi hedefi olan biri olursa gerekirse para almadan da onunla ayný mücadeleye girerim ama günü kurtarma derdinde,baþkalarýnýn kuklasý biri ile yanyana bile gelmem.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Ha iþte o dönüþümü saðlayan baþkan Özkan Sümer.Kulüpleri zenginin cebinden çýkarmak için bedel ödedi ve çok zor þartlarda kurduðu kadro ile bile asla þampiyonluk yarýþý yapmayacaðýz demedi.
    Dediði tek þey yýldýz görmek isteyen gökyüzüne baksýn,ben yýldýz olmadan mücadele edeceðim.

Ayrýca Ýstanbul takýmlarýnýn böyle bir kriz ortamý yoktu,hepsinin çok iyi kadrolarý ve en azýndan maddi olarak sorunu yoktu bugünkü gibi.
    O kriz tamemen Trabzonspor krizydi.

Peki þimdiki durum ne?

Elinde taraflý tarafsýz herkesin kabul ettiði çok iyi bir kadro var,Sosa gibi bir yýldýz var.

En önemlisi rakiplerin batýk durumda ve sen bu gerçeði görmezden gelerek ben þampiyon olmak istemiyorum diyen Aðaoðlu'nu savunuyorsun.

Beðenmediðimiz Burak ve Kucka'yý sezon baþýnda istediler,satabilirdi,yönetmek kabiliyeti yoksa iþte böye fiyatlarýný düþürüp,dip yaptýrýp gönderirsin.
    Kucka'ya teklif olduðunu da bizzat Aðaoðlu söyledi.Þimdi bela olduysa onun beceriksizliði.

Sosa ile de uðraþtý.Çok para alýyor falan.

Neyse günü geldiðinde Aðaoðlu'na benden fazla lafý siz söyleceksiniz.
    Kulübe aday olmasý da onu kullanan Ali Sürmen ve Mehmet Yiðit Alp tayfasý.Aday olma derdi olan yýllarca kulübe aidatýný ödemez mi?

Muharrem Usta aday çýkarsa onlara býrakýrým dedi,çýkmazsa devam edeceðim dedi.

Her þeyi çarpýtmaktan yorulmuyorsunuz.

Biri de paralarýný ödememiþ diyor atýyor,ya kardeþim senin öyle bir lüksün yok,olsa UEFA yakana yapýþýyor,en ufak meblaðda bile,Bero,e-mail ihaneti ve transfer cezasý ile bir bilginiz var mý?
    Futbolcu alýrken yapabiliyorsan en fazla taksitle almaya çalýþýrsýn,ne diye birden o kadar parayý peþin ödeyesin?
    Ödenmemiþ dediðiniz þey yok,günü gelmemiþ taksitler var.

Muharrem Usta gibi hedefi olan biri olursa gerekirse para almadan da onunla ayný mücadeleye girerim ama günü kurtarma derdinde,baþkalarýnýn kuklasý biri ile yanyana bile gelmem.
    Boþ hayal satan ne zamandan beridir iyi yönetici sayýlýyor?
    Eðer koyduðunuz hedefler, yetenek ve yeterlilikleriniz ile ölçüþmüyorsa koca Osmanlýyý bile batýrýrsýnýz.
    Enver Paþa da büyük vatanseverdi. Bu uðurda kafkasyada turan için öldü.
    Hedefleri de daðlar kadardý.
    Osmanlý'yý dünya savaþýna soktular el birliði ile.

Sonra?

Muharrem Usta'nýn hedefleri varmýþ...
    Gördük hedefleri nereye getirdi bizi. Farkýmýz ne bitik Osmanlý'dan.

Kucka Burak satýlamadý. Beleþe istediler vermedi yönetim. O bile hata bence...
    De olmadý. Yoksa az çok takip edildi o dönem piyasa.

Önce akýl, kabiliyet sonra imkân....

Bunlar olmadan hayali hedef koyan hiç kimseye iyi yönetici denmiyor.
    Olmayacaðýný bile bile vaatte bulunuyorsa zaten ona direk sahtekâr deniyor.

Özkan Sümer'in davasý doðru dava idi.
    Ben þampiyonluk falan vaad ettiðini duymadým o dönemde.
    Ettiyse aynýsý onun için de geçerlidir.
    O usülde hedef takým olunamayacaðýný bilecek kadar kabiliyeti var Özkan Sümer'in.

Bu saçma Muharrem Usta güzellemeleri sebebi ile benim gibi kategorik olarak Muharrem Usta karþýtý olmayan bir adamý düþman edeceksin Usta'ya...

Usta'nýn Trabzonspor macerasýndan Mustafa Kemal üretmeye çalýþma.
    Oradan en fazla Enver Paþa çýkar.
    Onunda klavuzluðu burnumuz b.ktan çýkarmaz.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (28.11.2018 Saat 18:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Laziobass - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sorun Usta onu aldý Aðaoðlu bunu aldý deðil, bu adamlarý alýrken ne kadar riske girildi sorunudur.
    Ýho'da Usta'da ilk geldiklerinde klüp ekonomisi çok kötü durumda, maliyetleri kýsacaðýz dedi.
    1er sezon sonra ikisi de pahalý isimlere dönüp aradan bir þampiyonluk çýkartýrsam hem çarký döndürürüm hem kahraman olurum dediler.
    Hatta Usta 50. yýl vaadinde bir risk alýyoruz dedi.
    Ama aldýðý risk burak için 4.5 milyon Sosa için 3.5 milyon seviyelerinde olunca tabiki eleþtirildi.
    Ýþin sonunda tutmayan bir Amiri'yi en fazla 500bin zarar ile elden çýkartabilirken tutmayan bir burak seni lisans alamaz hale getirir ve takýmda derebeylik ilan edebilir.

Sonuçta Usta'nýn yaptýðý ilk baþtaki söylemleri gibi sabýrlý ve akýllý hamleler yerine ya herro ya merro hamleleri oldu, iþ patlayýnca da arkasýnda enkaz býraktý.

Bu demek deðildir ki mevcut yönetim herþeyi doðru yapýyor, ama likidite sorununuz varsa, bir borcun ödeme günü geldiðinde ortada para yoksa hiçbir yönetim özgür deðildir, olma imkanýda yoktur.
    Biz mevcut þartlarda en fazla 1 tane Sosa yükünü Sosa'nýn daha düþük maaþlý haliyle kaldýrabiliriz.

Diðerleri Þota, Ünal, Glovacki olmak zorunda..
    Yâr için aðyâr ile merdane cenk etsem gerek
    Ýt gibi murdar rakib ölmezse yâr elden gider

Nereden
    Bursa

Boþ hayal satan ne zamandan beridir iyi yönetici sayýlýyor?
    Eðer koyduðunuz hedefler, yetenek ve yeterlilikleriniz ile ölçüþmüyorsa koca Osmanlýyý bile batýrýrsýnýz.
    Enver Paþa da büyük vatanseverdi. Bu uðurda kafkasyada turan için öldü.
    Hedefleri de daðlar kadardý.
    Osmanlý'yý dünya savaþýna soktular el birliði ile.

Sonra?

Muharrem Usta'nýn hedefleri varmýþ...
    Gördük hedefleri nereye getirdi bizi. Farkýmýz ne bitik Osmanlý'dan.

Kucka Burak satýlamadý. Beleþe istediler vermedi yönetim. O bile hata bence...
    De olmadý. Yoksa az çok takip edildi o dönem piyasa.

Önce akýl, kabiliyet sonra imkân....

Bunlar olmadan hayali hedef koyan hiç kimseye iyi yönetici denmiyor.
    Olmayacaðýný bile bile vaatte bulunuyorsa zaten ona direk sahtekâr deniyor.

Özkan Sümer'in davasý doðru dava idi.
    Ben þampiyonluk falan vaad ettiðini duymadým o dönemde.
    Ettiyse aynýsý onun için de geçerlidir.
    O usülde hedef takým olunamayacaðýný bilecek kadar kabiliyeti var Özkan Sümer'in.

Bu saçma Muharrem Usta güzellemeleri sebebi ile benim gibi kategorik olarak Muharrem Usta karþýtý olmayan bir adamý düþman edeceksin Usta'ya...

Usta'nýn Trabzonspor macerasýndan Mustafa Kemal üretmeye çalýþma.
    Oradan en fazla Enver Paþa çýkar.
    Onunda klavuzluðu burnumuz b.ktan çýkarmaz.
    Daha önce defalarca yazdým tekrar etmek istemiyorum.
    Vicdan sahibi bir ÝHO'dan aldýðý 55 kiþilik çöp kadroyu ve býraktýðý kadroyu bakar.

61Cell gibi proje var mý?Ona bakar.
    Sponsorluklara bakar.
    Ve en önemlisi uðramýþ olduðu ihanete raðmen bir kalemde sildiði borçlara bakar.

Muharrem Usta bu kulüp için çok daha fazlasýný yapabilirdi,þanssýzlýðý beyni yok fikri var satýlýk oylarla kaybettiði seçimdir.
    Yoksa tarih günü geldiðinde her þeyi yazar.

Ayrýca Aðaoðlu'nun kendi ifadesi 3,5 milyon Avro Kucka için,zorlasak daha fazlasýný alýrdýk.

Ha bana sorarsan baþýmýzda bir TD olsa Kucka seni rakip sahada baský kuracak,dönen toplarý alacak,þutlarý ile tehdit iyi bir futbolcu,sorun baþýmýzda 150 bin TL'lik biri var.
    Týpký Onur gibi duygu sömürüyor,týpký Aðaoðlu gibi taraftara oynuyor.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Usta konusma sanatini iyi uygulayan bir baskandi ama söylemleri ve eylemleri arasinda cok büyük ucurum olustu..Samimiyetinin sorgulanmasi kadar dogal ne olabilir? Yeni yönetim Usta ya yüklendigi kadar IHO ve Sadri Sener e yüklenmeliydi..o zaman sanirim Usta ya haksizlik yapildigi izlenimide olusmazdi..yinede Trabzonspor un son 7-8 senede rezalet yönetildi ortada..Savunulacak bir tarafida yok..Usta yi iyi islerde yapmis olsa bile basariz ve samimiyetsiz olarak hatirlayacagim..

Usta yi savunup yeni yönetime sallamak kime ne kazandiriyor cözmüs degilim..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Vicdan sahibi bir ÝHO'dan aldýðý 55 kiþilik çöp kadroyu ve býraktýðý kadroyu bakar.

Sponsorluklara bakar.
    Ve en önemlisi uðramýþ olduðu ihanete raðmen bir kalemde sildiði borçlara bakar.

Muharrem Usta bu kulüp için çok daha fazlasýný yapabilirdi,þanssýzlýðý beyni yok fikri var satýlýk oylarla kaybettiði seçimdir.

Ayrýca Aðaoðlu'nun kendi ifadesi 3,5 milyon Avro Kucka için,zorlasak daha fazlasýný alýrdýk.

Ha bana sorarsan baþýmýzda bir TD olsa Kucka seni rakip sahada baský kuracak,dönen toplarý alacak,þutlarý ile tehdit iyi bir futbolcu,sorun baþýmýzda 150 bin TL'lik biri var.
    Ya arkadas birak su Ustayi..Tamam katkisi tabiki oldu ama bunu dile getirirken yeni yönetimin ve teknik direktörün katkisini görmemezlikten gelmeyede hakkin yok..Ben oyundan memnunum..Ünal Karaman olmasaydi Sosa yi da kaybedecektik..sen bile Usta nin yaptigi kadroyu savunamayacaktin..birilerini savunayim derken baskalarinin hakkini yemek hic adil degil..

Nereden
    Bursa

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta konusma sanatini iyi uygulayan bir baskandi ama söylemleri ve eylemleri arasinda cok büyük ucurum olustu..Samimiyetinin sorgulanmasi kadar dogal ne olabilir? Yeni yönetim Usta ya yüklendigi kadar IHO ve Sadri Sener e yüklenmeliydi..o zaman sanirim Usta ya haksizlik yapildigi izlenimide olusmazdi..yinede Trabzonspor un son 7-8 senede rezalet yönetildi ortada..Savunulacak bir tarafida yok..Usta yi iyi islerde yapmis olsa bile basariz ve samimiyetsiz olarak hatirlayacagim..

Usta yi savunup yeni yönetime sallamak kime ne kazandiriyor cözmüs degilim..
    Usta'nýn ayaðýný kaydýrmak için her türlü ihaneti yapanlar þimdiki yönetimde olduðu için.

Usta kulübü aldýðýnda kaç futbolcu ile FIFA'lýktýk?Ersun Yanal'ýn borcundan dolayý bizi mahkemye verdiði,kasaplarýn bile borç yüzünden hesap sorduðu günler.

Usta ilk geldi scout ekibini kurdu,Suk,Ibanez,Bero gibi gençlere yatýrým denilerek girildi iþe,sonra baþarý gelmeyince de Usta'ya hesap soruldu,þimdiki gibi bu kulüp batmýþ ben þampiyonluk sözü vermiyorum deseydi,bugünkü güçlü kadro ve taraftar bütünlüðü olmazdý.
    Ha ondan önceki seçimde gelse kesinlikle bugün halen baþtaydý.
    Sosyal medya ekibi kuruldu ve taraftarla iletiþim güçlendirildi.Yeni stadyumun verdiði imkanlarla bu sinerji oluþtu.

Onun yönetiminde olup da ona karþý kupalara haciz getiren,FIFA'ya atýlmasý gerekirken atmadýklarý e-maille kulübe transfer cezasý aldýran,Trabzonspor'un TFF'de kazandýðý Özer davasýna Sadi Tekelioðlu'nu gönderip,yalan ifade ile bize ceza aldýran,Ekici transferi için þikeci baþýna söz veren,Kartal'daki benzinlik ruhsat sorununu çözdüðü için Usta'yý þikayet eden ve Usta'nýn ýsrarla yabancý Hoca isteðine raðmen Rýza Çalýmbay'ý getirtip ve ilk yenilgisinde istifa eden hainlerden 3'ü Aðaoðlu yönetiminde
    Bir baþka Usta düþmaný,Trabzonspor'a þikeci deme cüretini gösteren Ali Sürmen de Aðaoðlu'na destek veriyor.

Bu senin için yeterli mi?
    • Memento mori

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Usta'nýn ayaðýný kaydýrmak için her türlü ihaneti yapanlar þimdiki yönetimde olduðu için.

Usta kulübü aldýðýnda kaç futbolcu ile FIFA'lýktýk?Ersun Yanal'ýn borcundan dolayý bizi mahkemye verdiði,kasaplarýn bile borç yüzünden hesap sorduðu günler.

Usta ilk geldi scout ekibini kurdu,Suk,Ibanez,Bero gibi gençlere yatýrým denilerek girildi iþe,sonra baþarý gelmeyince de Usta'ya hesap soruldu,þimdiki gibi bu kulüp batmýþ ben þampiyonluk sözü vermiyorum deseydi,bugünkü güçlü kadro ve taraftar bütünlüðü olmazdý.
    Ha ondan önceki seçimde gelse kesinlikle bugün halen baþtaydý.
    Sosyal medya ekibi kuruldu ve taraftarla iletiþim güçlendirildi.Yeni stadyumun verdiði imkanlarla bu sinerji oluþtu.

Onun yönetiminde olup da ona karþý kupalara haciz getiren,FIFA'ya atýlmasý gerekirken atmadýklarý e-maille kulübe transfer cezasý aldýran,Trabzonspor'un TFF'de kazandýðý Özer davasýna Sadi Tekelioðlu'nu gönderip,yalan ifade ile bize ceza aldýran,Ekici transferi için þikeci baþýna söz veren,Kartal'daki benzinlik ruhsat sorununu çözdüðü için Usta'yý þikayet eden ve Usta'nýn ýsrarla yabancý Hoca isteðine raðmen Rýza Çalýmbay'ý getirtip ve ilk yenilgisinde istifa eden hainlerden 3'ü Aðaoðlu yönetiminde
    Bir baþka Usta düþmaný,Trabzonspor'a þikeci deme cüretini gösteren Ali Sürmen de Aðaoðlu'na destek veriyor.

Bu senin için yeterli mi?
    R. Calimbay i bir baskan olarak istememisse agirligini koysaydi o zaman ama iyikide koymamis..Borc yükü daha cok artacakti..Eger bu senin dediklerin dogruysa Usta nin hakliligindan cok acizligini gösterir..Bunlara engel olamiyorsa da baskan olarak isi yok orda..

Scout ekibi ve o senenin transferlerini gerceklestiren kisiyle de oldukca ters düsmüstü Usta..Olusturdugu yönetim basli basina bir faciaydi..Madem basarili olmak icin ordaydi daha iyi hazirlanip daha iyi bir yönetimle gelseydi..sorumluluk ondaydi.

Ben Usta yi kesinlikle samimi bulmuyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Sponsorluklara bakar.

Beni Usta'nýn bahaneleri ilgilendirmez.
    Bak þartlar sayýyorsun bana.

Bu þartlarda uygun, ulaþýlabilir hedef koyar meziyet sahibi yönetici kiþi.
    Içerisi ihanetle kavruluyor senin deyiþinle ekonomik sýkýntýlar almýþ baþýný gidiyor, 55 tane çöp var...

O zaman uygun hedefleme yapacaksýn...

Ben Usta kötü niyetli demedim.

Yalnýz kötü niyetle beceriksizlik, yönetici olursa, ayný kapýya çýkar.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (28.11.2018 Saat 19:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Manisa

Ben saha içini konuþmadým. Saha dýþýnda yapýlanlarý konuþtum.
    Saha dýþýnda yapýlan bu çirkinliði aldýðýmýz üç puan ile örtmeye kalkmak hiç de hoþ bir durum deðil.
    Bazý arkadaþlar ''Yendik, hiç bir þey önemli deðil'' tarzýnda konuþuyorlar. Bu durumu taraftara yakýþtýramýyorum.Zira bu yapýlanýn ''Þikeyi unutun, size baþka kupa verelim!'' diyen þike lobisi kafasýndan hiç bir farký yoktur.

Aðaoðlu yönetimini saha içinde deðerlendirecek olursam orada adamlarýn hakkýný veririm.
    Özkan Sümer, Ünal Karaman gibi isimleri takýmýn baþýna getirerek saha içini toparladýlar.
    Sezon baþýnda çoðu kiþi Ünal'a sallarken ben çýkýp Rýza ve Ersun'dan daha baþarýlý olacak dedim. Þükür yanýlmadýk.
    Yönetimin teknik anlamda hakkýný veriyorum. Fakat Onur'a karþý takýnýlan tavrý tasvip etmiyorum.

Her neyse dediðim gibi ben saha dýþýnda yaptýklarýný konuþuyorum. Bunlar insanýn canýný yakýyor.
    Bu ne yaman çeliþkidir hocam,hem Ünal hoca'ya destek verdim diyorsun hem de Onur'u savunuyorsun!Onur'u ben de severim ama asla Ünal hocadan fazla deðil Onur kim ki hocamýzýn biletini kesmeye kalkýþýyor,yönetim son derece doðru bir karar almýþtýrbir kulübün büyüklüðü sadece þikecilerle olan iliþkilerle ölçülmez böyle adamlara yol vermek te büyük kulüp refleksidir.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Bunu Fb'li baþkanla yan yana gelmeden de yapabilirsin. Þehirde gezip tozmasýna karýþacak halimiz yok.
    Fakat bir Trabzonspor Baþkanýnýn kimlerle yan yana geldiðine dikkat etmesi gerekir. Yanlýþ iþlere bulaþmamasý gerekir.
    Adam UEFA'ya rüþvet verdi davayý durdurdu. Sen hiç bir þey olmamýþ gibi bu adamla yan yana gelip gülerek poz veriyorsun.
    Adam ''Þike sahaya yansýmamýþtýr'' diye akla zarar bir kararla hakkýný yiyor sen bu adamla yan yana gelip sýrýtarak poz veriyorsun.
    Allah aþkýna bunlar normal iþler mi? Bunun tecavüzcün ile yan yana gelip poz vermekten ne farký var?
    Ha Aziz ile poz vermiþsin ha Y.Demirören ile poz vermiþsin. Ne farký var? A.Koç'un bu adamlardan ne farký var?
    Hepsi þikeyi sümen altý etmiþ pisliðe bulaþmýþ isimler! Trabzonspor baþkaný bu adamlarla ayný karede yer almamalý!
    Yahu biz neyi konuþuyoruz? Bunu anlatmak bile bana zulümdür. Nasýl bunu kabullenebiliyorsunuz aklým almýyor.
    Mehmet kardeþ hiçbir þeyi kabullendiðimiz yok. Bu onun bunun çocuklarýna vereceðimiz en net cevap pazar akþamý gibi yarý sahalarýna hapsedip kafalarýný ezip evlerine göndermek. Yani karýncanýn belini incitmeden hesabý... Bunlarýn anladýklarý tek dil bu. Haftalardýr önlerine gelen çakýyordu bunlara ölü taklidi yapýyorlardý biz çakýnca çarþý karýþtý maymuna döndüler. Kadýköy'dede çakýyoruz, neþemizi buluyoruz inþallah. Þikenin en net cevabý ve cezasý böyle verilir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

baþkan mý seçtik sosyal medya sorumlusu mu anlamadým

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mehmet kardeþ hiçbir þeyi kabullendiðimiz yok. Bu onun bunun çocuklarýna vereceðimiz en net cevap pazar akþamý gibi yarý sahalarýna hapsedip kafalarýný ezip evlerine göndermek. Yani karýncanýn belini incitmeden hesabý... Bunlarýn anladýklarý tek dil bu. Haftalardýr önlerine gelen çakýyordu bunlara ölü taklidi yapýyorlardý biz çakýnca çarþý karýþtý maymuna döndüler. Kadýköy'dede çakýyoruz, neþemizi buluyoruz inþallah. Þikenin en net cevabý ve cezasý böyle verilir.

Sahada cevap verilmesine kimse karþý deðil. Sahada cevabýmýzý zaten vermemiz lazým. Buna kimse itiraz etmiyor.
    Fakat sahada cevap verirken þikenin finansörleri ile sarmaþ dolaþ olmaya gerek yok diyorum. Bu yakýþýk almýyor.
    Ali Koç dediðimiz adamýn ne haltlar yediðini herkes biliyor. Bu adamla sýrýtarak poz vermek niye? Güzel sözler niye?
    Yýldýrým Demirören ile verilen pozlar niye? Bunlar gerçekten hoþ þeyler deðil! Daha da ötesi bunlar rezillik...
    Al iþte yeni yönetime kimlerin seçildiði tek tek ortaya çýkýyor. Kimlerin dýþarý atýldýðý belli...
    Atama ile getirilen yöneticiler, emre itaat edecek göbekten baðlý kurmaylar...

Geldiðimiz þu noktada baþýmýza her ne gelmiþse biz bunu hak ettik diyorum. Zira böyle camiaya az bile yapmýþlar!
    Her sene hakkýmýzý yesinler, her sene þampiyonluk çalsýnlar. Zira bunlarý hak ediyoruz. Az bile yapmýþlar!
    Bundan sonra böyle... (Bunlarý sindirenlerin de yüzüne tükürmek lazým. Lafým sana deðil, onlar kendini iyi biliyor.)

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý inadýnaünalhoca Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ne yaman çeliþkidir hocam,hem Ünal hoca'ya destek verdim diyorsun hem de Onur'u savunuyorsun!Onur'u ben de severim ama asla Ünal hocadan fazla deðil Onur kim ki hocamýzýn biletini kesmeye kalkýþýyor,yönetim son derece doðru bir karar almýþtýrbir kulübün büyüklüðü sadece þikecilerle olan iliþkilerle ölçülmez böyle adamlara yol vermek te büyük kulüp refleksidir.

Hangi yaman çeliþkiden bahsediyorsun? Pek anlaþýlmadý.
    Rýza Çalýmbay'ýn yerine Ünal Karaman'ýn gelmesine destek verdim. Ersun ve Rýza'dan baþaralý olacaðýný söyledim.
    Hala bunu savunuyorum. Ve bu söylediðimin de sonuna kadar arkasýndayým. Bizim insanýmýz bizi yönetsin isterim.
    Ünal Hocayý desteklemem ile Onur meselesinin alakasý nedir? Ýkisi çok farklý konular. Farklý mecralar...
    Onur'un neden kadro dýþý býrakýldýðý hala açýklanmadý. Sebebini bilmediðimiz bir mesele hakkýnda konuþmamak lazým.
    Siz neye dayanarak Onur'un bilet kesmeye kalktýðýný iddia ediyorsunuz? Kaynak nedir? Dayanak nedir?
    Yönetim resmi olarak kadro dýþý sebebini açýklamadýðý sürece bu iþin sebebi belli deðildir. Açýklasýnlar gerçeði bilelim.
    Ama bunca zaman sessiz kalýnmasý yönetimin bir halt yediðini gösterir. Zira haklý olsalardý açýklar idiler.
    Susuyor ise demek ki kabahatin var! Haklý adam çekinmeden konuþurdu.

Son olarak burada kulübün büyüklüðünü tartýþmýyoruz.
    A.KOÇ ve Y. DEMÝRÖREN ile sýrýtarak poz vermelerini tartýþýyoruz. Bu durumdan son derece rahatsýz oldum.
    Ama görüyorum ki bu durumdan memnun olanlar var. Utanmadan da bunu dile getiriyorlar.
    Ne diyeyim. Bu camia baþýna her ne gelmiþse bunu hak etmiþ! Böylelerinin hakkýný yiyeceksin.
    Sesi çýkmýyor nasýlsa... Kupamýzý çalanlarla ayný masada gülüp poz veren bir baþkanýmýz var! Yakýþýr!

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Iyi o zaman bir soruda ben sorayim..Samimi olduguna inanmadigim icin soruyada yuvarlak cevaplar verecegini düsünüyorum..
    Her samimi Trabzonspor lunun kabul etmesi gerektigi bir gercek var. Kupamizin gasp edilmesinden sorumlu tel bir kisi vardir oda CB. Onun cabasi olmasaydi hic kimsenin gücü yetmezdi buna..Bunu bir kabul edelim..Bu kisiye siritip ,,dünya lideri" yazili forma verilmesiyle simdiki durum arasinda hicbir fark yok..Forma verilmesine de ayni tepkiyi verdin mi ????? Yoksa bir CB ye forma verilmesinden dogal ne olabilir ki mi dedin ???? Eger bu iki durumada ayni bakis acisiyla yaklasmiyorsan samimiyetsizsin..Bana kalirsa icinde bulundugumuz durumda normal karsilanmasi gerekir..Var olmak icin baska sansimiz yok..
    Sana göre yapilmasi en erdemli sey ligden cekilmek olmasi gerekir..Ne diye mac yapiyoruz ki Fb ile dimi yani?? A. Yildirim Demirören, Gümüsdag dan tut bu batakligin icinde ki en bastaki CB ye kadar ile siritarak poz vermis bir cok klüp baskanimiz var..Sunu görmeyecek kadar aptal olamazsin..Türk futbolu batakligin tam dibinde..Ahlaki yönden yaklasilmasini samimi bulmuyorum..samimide olamaz zaten..

Ayhan Bey, ne sordunuz da yuvarlak cevap verdim? Yazýn hele, bilelim.
    Çýktým takýr takýr her þeye en açýk þekliyle cevap verdim. Açýn okuyun, her þey yukarýda yazýyor.
    Söylediklerim gayet açýk ve net! Senin hakkýný gasp eden adamlarla Trabzonspor Baþkaný olarak sýrýtýp poz veremezsin.
    Böyle bir rezillik olmaz! Daha önce de dedim. Bunun adý kepazeliktir!

Sorduðunuz hususta merakýnýzý gidereyim.
    Vakti zamanýnda CB'ye forma verenleri en aðýr þekilde eleþtirdim. Geçmiþte ne yazmýþsak duruyor. Açýp okuyun bir zahmet!
    Þike konusu benim olmazsa olmaz meselemdir. Ýbrahim, Muharrem ve Ahmet dinlemem! Umurumda olmazlar!
    Sen hakkýný gasp eden adamlara karþý direnmez isen, cevap vermez isen adam gelir aðzýna dahi eder!
    Þu gelinen süreçte yaþananlar gerçekten aðrýma gidiyor. Ayýp geliyor. Sorumlularýna yazýklar olsun diyorum.

Kusura bakmayýn ama siz belli isimleri bariz koruyorsunuz!
    Sadri Bey de dahil bu zamana kadar hiç bir baþkanýmýz ne TFF ne de Fb Baþkaný ile bu þekilde poz vermedi.
    Bir tane bile böyle demeç vermediler. Yan yana gelmediler. Boþuna kollamaya çalýþmayýn. Kimin ne yaptýðýný görüyoruz!
    Kimseyi salak yerine koymaya lüzum yok. Aðaoðlu'nun ne yapmaya çalýþtýðý gayet açýk ve net! Saf olmayalým...
    Trabzonspor vakti zamanýnda ligden çekilme kozunu oynamalý mý idi? Evet oynamalýydý! Fb maçlarýna çýkmamalýydý!
    Geçmiþte de basiretsiz baþkanlar yüzünden bunlar yapýlamadý. Þimdi ki de ayný haltý yiyor! Hepsi ayný...
    Ahmet'i kayýrmaya lüzum yok! O da ayný yolda ilerliyor!

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Gurpas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Saçma saçma konuþma. Ali Koç dediðin adam Türkiyenin en önemli ailesinin bir üyesi. Binlerce kiþiye ekmek veren. Türk sanayisine yön veren kurumlarýn sahibi bir insan. Bu adam Trabzona gelecek sen de bu adama tavýr alacaksýn öylemi. Yahu sen ne içtiysen bana da gönder o kafayý yaþamak istiyorum.

Sizinle ayný gezegende dahi yaþamýyorum!
    Herkesi kendinizi gibi zannetmeyin! Bu ülkede hala onurlu ve þerefli insanlar var.
    Deðil Ali Koç, aða babasý gelse tavrýmý sürdürürdüm. Siz para ve güç için onurunuzu ayaklar altýna almayý teklif ettiðinizin farkýnda deðilsiniz sanýrým. Saçma saçma konuþup insanýnýn asabýný bozmayýn rica ederim.

Bana ne Ali Koç'ýn ne halt yediðinden? En önemli ailesiymiþ! Binlerce kiþiye ekmek veriyormuþ! Gören de hayrýna yapýyor zanneder! Çalýþtýrdýðý iþçinin parasýný veriyor. Hayýr kurumu açtý da haberimiz mi yok?! Adam senin kupaný çalmýþ, Avrupa'ya rüþvet vermiþ. Sen gelmiþsin tavýr koyamayýz ayaklarýný anlatýyorsun! Gidin siz de stadyumdaki bazý mallar gibi A. KOÇ ile fotoðraf çekinin! Sosyal medyaya koyarsýnýz! Kafaya gel ya...

Allah sizin gibileri bildiði gibi yapsýn! Sizin gibiler yüzünden aðzýmýza ediyorlar! Tecavüzcüsüne hürmette kusur etmeyen tiplerle ayný havayý solumak istemiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)