Sayfa 101 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 601 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim bana hiç samimi gelmiyor. Ama yönetimde bana en masum da Aðaoðlu gibi geliyor.

Usta’nýn iyi niyetle yaptýðý teklifleri reddet
    Göreve geldiðinden beri Ustayý taraftarýn önüne at
    Yaptýklarýnla Aykut, Özer ve Ekici gibilerini haklý çýkar
    Maliyetinden dolayý satmak istediðin oyuncularý taraftarýn önüne atýp sonra takýmda tut
    Takým arkadaþlarýna cebinden para veren adamý parasýný istedi diye taraftarýn önüne at, ama aynýsýný yapan Kuckaya anýnda parasýný öde
    Zeki Yavru gibileri takýma alýp parayý çar çur et ama eski yönetime ayný konudan vur

Kimse kusura bakmasýn ama adam ödeyeceðim demesine raðmen böyle inatlaþmak kulübe zarar vermek isteyen hainlerin iþidir.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý wien_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sene sonunda Kucka bedavaya ya da 3 milyon avronun altýnda giderse bu baþkandan farký tahsil etme hakký mý doðacak?
    Þimdi bir kere baþkanýn iþi sürekli para bulmak deðil. Adamýn suçu ne? 5 para etmez adamlara milyon eurolar dökmüþ kulüp.. bu aðaoðlunun suçu mu?

bu paralarý ödemek içinde gelmedi aðaoðlu

Usta denen þahýs o kadar delikanlýysa kendisi gidip iho dönemini inceletecekti.

bu yapýlan sözleþmeler futbolcularla kulübe ihanettir..

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Ben 5 senedir Burada kendimi yýrttým hacýosmanoðlu döneminin incelenmesi gerektiðini bas bas söyledim fakat usta oralý bile olmadý þimdi gelinen noktada aðaoðlu yapmasý gerekenleri yaptýrýyor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Þu konuda bile Usta çakalýný savunanlarý görünce böyle taraftar olmaz olsun diyorum,ulan azýcýk onurunuz olsun be,bu uyanýk 36 milyon verecekmiþmiþti de þimdi onu da alamayacakmýþýz !ne zamandan beri bu kulüp birilerinden alacaðý 3 kuruþ için þerefinden vazgeçti?bu sözleþmeleri yapmak ihanet deðil de nedir!!usta adam olsaydý da o da kendisinden önceki dönemin hesabýný sorsaydý ,o iho denilen baþkan bozuntusuna da sorulsun ustaya da sorulsun yedikleri naneler!! yok öyle yaðma ,kendi þirketinde yapmayacaðýn sözleþmeleri Trabzonspor baþkaný olunca yapmak.

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    49

Sayin Usta Mbia nin sözlesmesinden Trabzonspor u kurtarmak icin cok caba sarf etmisti,yalniz bu Kucka nin ve onun zamaninda alinan futbolcularini sözlesmeleri imzalanirken ne yapiyordu acaba?

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Tamam eyvallah. Ben de çok Usta'ya yüklendim buralarda. baya da tepki aldýydým. Ama ÝHO dönemi ve hatta Þener dönemi n'olacak? Sadece Usta'ysa mevzularý o zaman bu Trabzonspor için deðil Usta zamaný bazý yöneticilerin rövanþ alma çabalarý diye algýlarsak yanlýþ mý olmuþ olur o zaman. Samimiyseler hepsini araþtýracaklar.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rin TRABZONSPOR
    @DerinTRABZONSP0
    Kucka sözleþme detaylari ortaya çýktý:

Bonservis 5 milyon euro
    2 milyon 250 bin euro 3 yýl maaþ
    1.5 milyon euro imza parasý
    1.5 milyon euro imaj bedeli
    Menajer 900 bin euro

Bu paralarý verenlere bu taraftarýn hakký helal deðildir yazýklar olsun kimlere emanet etmiþiz kulübü

1.5 mýlyon ýmza parasý 1.5 mýlyon ýmaj hakký ne allahýný seven býrýsý acýklasýn dunyaca unlu býr yýldýzmý getýrdýk býz 1.5 mýlyon avro ýmaj parasý verdýk tuh allah cezanýzý versýn..
    Sat o zaman Kuckayý, Milandan satýn aldýðýn adamýn heryerde taliplisi var. Yaz sezonu Kuckaya teklifler geldi. Baþkan okay gitti diye satmadý. Bu durumu herkes biliyor.

Sýrf Ustaya çarpýcam diye býdý býdý yapmayýn.

O gözünü hýrs bürümüþ o yöneticilerden hiç farkýnýz yok. Derdiniz TS deðil....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

þike yapildi þike!!!!

ülkede adalet daðitanlardan duyduk mu þike yapildiðini ?

Hayirr!!!!

Uefa&cas saðolsun hakkimizi savundular!

þimdi uyduruk bir rapor hazirlanmiþ.

Bizimkilerde hemen atlamiþ " aha iþte kaniti, kulübü habu usta batirdi "

sebep: Yönetenlerin kin, ego, zayiflik, parasizlik, eziklik sorunu... özet ile her baþarisiz insan gibi hayali bir düþman yaratip bütün gücü ile onu suçlama durumu... Aklima ihonun tüpçüye salladiði günler geliyor

ahmet aðaoðlu gözümde bütün deðerini kaybetmiþtir, yönetimdekiler sanki baþkan yokmuþ gibi 6 aydir meydanlarda. Adama sorarlar baþkan nerede ? Aðaoðlu da sanki hiç bilmiyormuþ gibi iyi polis kötü polis oynamaya baþlamiþ. Biz de samimiyetsiz yorumlarini yedik tabi...

Usta'nin derhal baðimsiz uluslararasi kuruluþlara gitmesi önem arz etmektedir. çikan rapor herþeyi aydinlatacaktir.

Zaman, bu yeni yönetimin ne kadar çapsiz olduðunu gösterecek, ve gösteriyor da.
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (05.10.2018 Saat 09:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rin TRABZONSPOR
    @DerinTRABZONSP0
    Kucka sözleþme detaylari ortaya çýktý:

Bonservis 5 milyon euro
    2 milyon 250 bin euro 3 yýl maaþ
    1.5 milyon euro imza parasý
    1.5 milyon euro imaj bedeli
    Menajer 900 bin euro

Bu paralarý verenlere bu taraftarýn hakký helal deðildir yazýklar olsun kimlere emanet etmiþiz kulübü

1.5 mýlyon ýmza parasý 1.5 mýlyon ýmaj hakký ne allahýný seven býrýsý acýklasýn dunyaca unlu býr yýldýzmý getýrdýk býz 1.5 mýlyon avro ýmaj parasý verdýk tuh allah cezanýzý versýn..
    Sözleþmeye gel, bak hele bak bak bak dünya çapýnda oyuncu almýþýz haberimiz yok 1.5 milyon euro imza parasý he. Ýmaj bedeli de noluyor ki, yeni bir hýrsýzlýk vurgunu galiba

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir adet baþkan eskisi, Trabzonsporun dara düþmüþ halini yeni yönetim üzerinden kulübe peþkeþ çekmeye çalýþýyor, uðrattýðý zararý ödemek ve ödememek üzerinden kulübün itibarýna saldýrýp duruyor, markanýn kafasýna kafasýna vuruyor ve taraftar da diyor ki "þimdi o parayý da ödemezse ne olacak ?"

Ýþte tam da kulübü bu dilencilikten kurtarmak için herkes çatýr çatýr bedelini ödeyecek. Kimse uðrattýðý zararlar ve varlýklarý üzerinden Trabzonsporun lokmasýný peþkeþ çekemez. Herkes haddini bilecek. EN ÖNCE BAÞKAN ESKÝLERÝ.
    Dilencilikten kurtarmak mý?

Kulübe geldiðinde ilk yaptýðý iþ baðýþ kampanyasý baþlatmak olan yönetim mi Trabzonspor'u dilencilikten kurtarýyor?

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Doðru iþ yapýyor yönetim bence, para çok mühim tabiki ama herþey para deðil.
    Geldik, Gidiyoruz...

wien_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý ccd6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi bir kere baþkanýn iþi sürekli para bulmak deðil. Adamýn suçu ne? 5 para etmez adamlara milyon eurolar dökmüþ kulüp.. bu aðaoðlunun suçu mu?

bu paralarý ödemek içinde gelmedi aðaoðlu

Usta denen þahýs o kadar delikanlýysa kendisi gidip iho dönemini inceletecekti.

bu yapýlan sözleþmeler futbolcularla kulübe ihanettir..
    Yapýlan inceleme sonucu Ekiciyi fener e 2 milyona satmadogi için usta nin kulübu zarara uðrattýgi bu yüzden bu parayý odemesi gerekiyor deniyor. Ben de ayný mantýkla yukarýdaki örneði verdim. Birde burda maksadým usta yi felan savunmak deðil. Bu yönetimin bu konudaki tutarliligindaki þüphelerimi ifade ediyorum.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sözleþmeye gel, bak hele bak bak bak dünya çapýnda oyuncu almýþýz haberimiz yok 1.5 milyon euro imza parasý he. Ýmaj bedeli de noluyor ki, yeni bir hýrsýzlýk vurgunu galiba
    N'doye ve Yatabare'ye de yaptýn mý ayný hýrsýzlýk yakýþtýrmalarýný? Cevap verince haber ver de böyle 50 tane daha transfer soracaðým sana.

Ha yalnýz bir farký var, Kucka'yý istese 50 kere satardý. Tabi satarsa beceriksizliðine uyduracak bahanesi kalmaz yönetimin.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ekiciyi niye satmadý diye yönetim mi suçlanýr.

Delirdiniz mi siz? Yeryüzünde bundan daha saçma bir argüman olamaz. Bir oyuncuyu satýp satmamak görevdeki yönetimin tasarrufudur, bu bir.

Ýkincisi
    Ekiciyi fenere satsa idik burda ben de dahil hepimiz yönetimi baþtan aþaðý alýrdýk. Adamlarla þike mücadelesine girmiþiz bir de þampiyon olsun diye en iyi oyuncumuzu vereceðiz.
    Bence usta döneminin en omurgalý icraatidir.
    Ha niye satmadýk diyip veryansýn edenlere bir sorum olacak:

Omurga nedir, nerelerde kullanýlýr?
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    N'doye ve Yatabare'ye de yaptýn mý ayný hýrsýzlýk yakýþtýrmalarýný? Cevap verince haber ver de böyle 50 tane daha transfer soracaðým sana.

Ha yalnýz bir farký var, Kucka'yý istese 50 kere satardý. Tabi satarsa beceriksizliðine uyduracak bahanesi kalmaz yönetimin.
    Bildiðim kadarýyla Yatabare 2.5, Damdoy'da 3 milyon euro'ya transfer edildi. Kanýmca transfer edildiði dönemlerde 1'er milyon euro aþaðý deðerde oyuncular. Bunlara imza parasý, imaj bedeli parasý, zart parasý zurt parasý osuruktan teyyare selam söyle o yare paralarý ödenmedi. Kucka ne bok adam da, ne baþarýsý var da kulübün tapusu üzerine yapýldý ben bunu merak ederim. Þu bitmiþ, yürümekten aciz herifi hangi aklý evvel kulüp transfer listesine koyar bunu da apayrý merak ederim. Her zaman derim, Aytaç Kara kadar ''bile'' deðil.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý makif61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sat o zaman Kuckayý, Milandan satýn aldýðýn adamýn heryerde taliplisi var. Yaz sezonu Kuckaya teklifler geldi. Baþkan okay gitti diye satmadý. Bu durumu herkes biliyor.

Sýrf Ustaya çarpýcam diye býdý býdý yapmayýn.

O gözünü hýrs bürümüþ o yöneticilerden hiç farkýnýz yok. Derdiniz TS deðil....
    Kýmýn derdý ne bellý oluyor usta yalakasý sat tabý sat 1.5 mýlyon ýmza parasý 1.5 mýlyon ýmaj bedelý adý altýnda yedýgýmýz kazýklar ne olacak dahasý bu herýfe kým 5 mýlyon avro verýr sýrf kýbýrýnýz yuzunden ve senýn gýbý adamcýlýgýn dýbýne vurmus kýsýler yuzunden klup can cekýsýyor yanlýsa yanlýs demeyý ogrenýn artýk koru korune savunmayýn býrseyý desteklemekle yaptýnýz býr hata ben hata yapmam dusuncesýyle hala ýnatla yanlýsý savundukca batýyor komýk oluyorsunuz farkýnda degýlsýnýz.. sen ve senýn gýbý ýlk gunden sýmdýye kadar bu adama toz kondurmayan 4 5 kýsý var forumda ya akrabalýk hýsýmlýk var ya calýsanýsýnýz ya kýbýrýnýz yuzunden gerý adým atmýyorsunuz yada aklýnýzý peynýr ekmekle yemýssýnýz kýmýn ne derdý var bellý adamcý yalakalar enýnde sonunda duseceksýnýz bu klubun yakasýndan..

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Eklenti 16273

Doktor bu ne?

Nereden
    Bursa

Bir de Mbia'nýn ödenmeyen her gün için 5000 euro para veridlði sözleþmeler var,onlarý kurtaran Usta'ya imaj parasýndan habersiz dünya futbolunda o seviyedeki transferlerde bunun varlýðýndan habersiz cahillere laf anlat.

Beðenmediði adama sezon baþýnda 5 milyon avro istese satardý,3 peþin teklif vardý.

Bu Aðaoðlu'nun nasýl bir sahtekar olduðunu bulmanýz için batýrdýðý gemileri araþtýrýn.Bugünkü kararda can alýcý nokta da eski yöneticilere en ufak toz kondurmamýþlar,her þeyden Usta sorumlu,bir borç varsa eski yöneticilerin alacaðýndan da istenir,yönetim kurulu toptan sorumludur.

Neden mi sadece Usta ödesin diyorlar,çünkü Usta döneminde takýmýn kupalarýna haciz getirten,Sadi Tekelioðlu'nu yalan ifade vermeye gönderen ve Malatya maçý sonrasýda istifa edip,Usta'yý düþürmeye çalýþan kansýzlar da sorumlu olmasýn diye.
    Çünkü o hainler bugün Aðaoðlu yönetiminde.
    • Memento mori

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Mbia'nýn maliyeti kulübün bütçesi açýsýndan yanlýþ transfer olsa da en azýndan Avrupa kupasý þampiyonu olmuþ takýmdan alýndý ve gözde oyuncuydu. Total maliyeti de Kucka, Sosa, Burak'ýn herhangi birisinin yarýsýndan biraz fazlaydý, iyi de paraya satýldý. Þu evde kalmýþ kurulara kimse aldýðýmýzýn yarýsýný vermez, hele de þu performanslarýyla. Burak'ý biraz iþin içinden gol atýyor diye sýyýralým ama bunun da karaktersizlikleriyle takýmdan ziyade kulübe verdiði zarar ortada.

Allah yardýmcýn olsun sevgili baþkan.

Önder28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    51

Yukarýda yazanlarý okudum biz ne olmuþuz böyle.? Kulüp kulüp deðil kurtlar vadisi olmuþ; biz de yavrum saftirikler takým nasýl baþarýlý olur, forma alayým, kombine mi alayým yoksa dergiye abonemi olayým kulübe maddi katkým olsun diye beyhude uðraþtaymýþýz....
    "Þehitler Unutulursa ölür"
    Unutma-Unutturma

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu denetlemenin amacý Usta’nýn uðrattýðý zararý kendisinden geri almak deðil mi?
    Rapor açýklandýktan sonra Muharrem Usta zarar olarak belirtilen 36 milyon lirayý baðýþlayacaðýný açýklamadý mý?
    Bu zarara raðmen Usta’nýn halen kulüpten alacaðý varsa zarardan çok fayda saðlamýþ olmuyor mu?
    Kulübe þuna nefes aldýran QNB ve Medical Park sponsorluklarýný da Usta kazandýrmadý mý?
    Ortalýkta dolaþan Kucka sözleþmesinin önemli bir bölümünü de Usta cebinden karþýlamadý mý?
    Ekiciyi Fenere satmamak Usta’nýn en doðru hamlesi deðil miydi?

Tüm bunlara raðmen mahkemeye gitmek ne demek? Ýho döneminin araþtýrýlmamasýný söylemiyorum bile.
    Geldiði günden beri kredi çekmek ve baðýþ toplamak dýþýnda maddi anlamda hiçbirþey yapmayan yönetim bu mali konulara hiç girmesin bence.

Ustaya Ersun yüzünden kýzýn, sportif baþarýsýzlýk yüzünden kýzýn ama bu sebepten kýzmayýn. Ayrýca Ersunu kim olsa mecburen tazminat ödemek zorunda kalarak gönderecekti. Özer konusunun bir anda nasýl aleyhimize döndüðünü de unutmayýn. Nankör olmayýn.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu denetlemenin amacý Usta’nýn uðrattýðý zararý kendisinden geri almak deðil mi?
    Rapor açýklandýktan sonra Muharrem Usta zarar olarak belirtilen 36 milyon lirayý baðýþlayacaðýný açýklamadý mý?
    Bu zarara raðmen Usta’nýn halen kulüpten alacaðý varsa zarardan çok fayda saðlamýþ olmuyor mu?
    Kulübe þuna nefes aldýran QNB ve Medical Park sponsorluklarýný da Usta kazandýrmadý mý?
    Ortalýkta dolaþan Kucka sözleþmesinin önemli bir bölümünü de Usta cebinden karþýlamadý mý?
    Ekiciyi Fenere satmamak Usta’nýn en doðru hamlesi deðil miydi?

Tüm bunlara raðmen mahkemeye gitmek ne demek? Ýho döneminin araþtýrýlmamasýný söylemiyorum bile.
    Geldiði günden beri kredi çekmek ve baðýþ toplamak dýþýnda maddi anlamda hiçbirþey yapmayan yönetim bu mali konulara hiç girmesin bence.

Ustaya Ersun yüzünden kýzýn, sportif baþarýsýzlýk yüzünden kýzýn ama bu sebepten kýzmayýn. Ayrýca Ersunu kim olsa mecburen tazminat ödemek zorunda kalarak gönderecekti. Özer konusunun bir anda nasýl aleyhimize döndüðünü de unutmayýn. Nankör olmayýn.
    Usta bunlarýn hepsini yaptýðý doðru. Fakat aðaoðlu geldi bunlarýn bonservisini ödedi yine.

usta yönetimi BAÞARISIZDIR. Kulüp potansiyeline göre en dip seviyesini Usta döneminde yaþamýþtýr

ben usta baþlýðýnda ýsrar söyledim: iho dönemini inceletmezseniz ayakta kalamazsýnýz diye.

kulübun menfaatineyse 2 milyon euroya satacaksýn ekiciyi fenere yada baþka bir yere. Zamanýnda burak-gökhan takasý yapmadýk mý fenerle

sponsorluk kazandýrmasý ustanýn ne baþarýsý onu anlamadým??

kucka - sosa - durica -hubocan - esteban - burak - olcay gibi moruklarla yapýlan fahiþ sözlþemler ortada

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Delirdiniz mi siz? Yeryüzünde bundan daha saçma bir argüman olamaz. Bir oyuncuyu satýp satmamak görevdeki yönetimin tasarrufudur, bu bir.

Ýkincisi
    Ekiciyi fenere satsa idik burda ben de dahil hepimiz yönetimi baþtan aþaðý alýrdýk. Adamlarla þike mücadelesine girmiþiz bir de þampiyon olsun diye en iyi oyuncumuzu vereceðiz.

Trabzonspor camiasýnýn 10-11 sezonundan sonra omurga kelimesini aðzýna bile almamasý lazým...Öncelikle Trabzon þehri olarak, sonra camia olarak.
    Konuyu farklý bir yere çekmek istemem ama durum bu...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýkincisi

saçma olan konu 2 milyon euroyu kasanýza koyma þansý varken ,adama tazminat ödemek zorunda olmaktýr bence.
    ayný burak, sosa ve kucka sözleþmelerinde olduðu gibi iþ bilmezlikdir.
    iþ bilmezliðin tanýmýný da ayraný yok içmeye atla gider çeþmeye deyimi tabiri caizse cuk diye oturur.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Þöyle bir algý oluþuyor nedense.
    Zamanýnda Usta, Ekici'yi fenere satmasýn, gerekirse zarar edelim demiþ taraftar!!
    Taraftarýn genelinde böyle bir düþünce hakim deðildi...

Evet bir kýsmý dedi ama o günleri çok iyi hatýrlýyorum bu sayfalarda.
    En az bir o kadar kesim de ne olursa olsun satýlsýn, paraya ihtiyacýmýz var diyordu,yazýyordu...

Yerel medyadaki Usta savunucularýna bakýyorum da çoðu kiþi bu argümaný kullanýyor...

Tamamen amaç saptýrma...

Bu yönetimin en büyük hatasý, ki altýnda kesinlikle Usta'ya kasýt var, adým gibi eminim, sadece Usta döneminin denetlenmesidir. Camianýn asýl borçlara battýðý Hacýosmanoðlu dönemini hatta ve hatta þampiyon baþkan Sadri Þener dönemini es geçmesinin izahý yok...

Bunu yapmadýklarý için de Usta haklý görünüyor yanlarýnda...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)