Hesaplipazar
Sayfa 526 Toplam 564 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 426 476 516 524 525 526 527 528 536 ... SonuncuSonuncu
Toplam 14089 adet sonuctan sayfa basi 13,126 ile 13,150 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Ali Aaolu!

Soner Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2010
    Nereden
    stanbul

Niye bir yerlere srekli konuma yapyor bu adam?

hamikarakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2020
    Nereden
    Adana
    Ya
    26

biz kime 2.2 verdik de baka takm 2.8 verdi aklasn bi zahmet ali ko'tan m korkuyor? sosa'dan bahsediyor byk ihtimalle, madem biz 2.2 verebiliyorduk bir oyuncuya ve sosa'y alamadk yerini neden doldurmadn bakan?
    BABAMIZDAN MRAS KARADENZ FIRTINASI

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt korkusuzmaraz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eee burada biz aldmzda deeri 725 bin euro yazyor. Transfermakrtta 27 kasm 2019 da deeri 900 bin euro iken 8 nisan 2020 de 725 bin euroya dt diye yazyor. 12 ekim 2020 de de deeri 1 milyon euro ya kt diye gzkyor. ubat 96 doumlu bu arkadan piyasa deeri 23 mays 2018 de 300 bin euro idi. Neden millete yanl bilgi veriyorsun?

https://www.transfermarkt.com.tr/fla...spieler/373191
    sylediklerin mantkl..yani verilere gre..
    ama gerek performansa gre mantkl deil..
    hatta alnmadan videosunu izlediimde ve birok taraftarda aynsn dnyordu..
    ne izlediysek aynsn oynuyor..
    rakibe badozlama dalan ok koan..yeteneksiz bi adam..

Seim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kvrp ersun yanal rekor cretle bamza diken ardndan ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat deyen ersunun yerine adam bulamayp rzay getiren mthi bakan. Etrafa para sayordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, zer hurmac ve birok p transfer edip zere tazminat dememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun dneminde dava etmemi miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da ok para verildi. u anki oyuncularmzn toplam maai 15 milyon euro usta dnemindeki oyuncularn toplam maa ne kadard acaba.
    bu da doru..ama Aaolu ve dier bakanlarnda zellii taraftara ok kolay YALAN sylemesi..
    fakat yle bir fark var..Muharrem usta futboldan ok fazla anlayan bi isim deil..ve spor camiasn bilen bi insan deil..

ve ben bugne kadar kulbe.. bazen cebinden bazen irketinden 200-300 trilyon civar bir para kazandran TS bakan duymadm..

burada bu kt transferleri yaptran futbolakl kim veya scoutlar m yoksa scout efimi..

Aaolunun bi fark daha var Usta'dan iyi giden kadroyu bulmuken gz gre gre bozdu..
    eer Usta ampiyonlua oynayan kadroyu bulsayd daha akll ve byk dnrd..Aaolu gibi ezik davranmazd..

Alnt nbay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu verdiimiz paralar sorun yaplacak maliyetler deil bence . verim alp alamamak farkl konular .
    oyuncu alrken ve satarken klkrk yaran bir ynetimden hile ya da pis koku beklemek ok doru gelmiyor bana .
    nasl verim alacan...he nasl..bombo bi adam..verilen paraya bak..bota bonservisi elinde kalite bi adam alsa lr sanki bakan ve ynetim..
    klkrk yaryorlar srekli ite gerek yok..
    sanki scoutlar yeni biey bulmu gibi srekli uydururk uyduruk isimleri transfer ettiriyor..
    belkide yeni isim bulduka scoutlar prim alyordur..(bilmiyorum..uyduruyorum)

isimlere bak..suk-ibanez-bero-flavio-rahmi anl-mesias
    1 ma oynamadan paralar gtrenlere bak..

61_Hasan_69 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2010
    Nereden
    Trabzon

Yine utan verici bir ekilde enesi ald ne gzel konumuyordu kac zamandr

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

sen de 2.8 verseydin sosa bizde jubilesini yapard yle ya da byle veteran faydal bir oyuncu

ya da her kimse novak da olabilir bu.

eldeki hazr kaliteli oyuncular kaybet sonra savunma yap yerini de doldurama

sorloth istanbul takmlarna gitsin o zaman ne konuacaksn

yemin ediyorum rezillik u konumalar...
    "Annuit cptis"

arda.61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Nereden
    Trabzon

Baarl olunca benim baarm ortada baarszlk varsa daha ne yapabilirdim ki. Klasik..

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    29

taraftari salak yerine koyan baskanlar siralamasinda birinci (aiklamalari okumadim ama bu fikrim kendisini en ok vebilecegim zamanlarda da yleydi, aylar nce)
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

memozcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.10.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

bakan yarnn galibiyet rportajn imdiden vermi
    Mikrofon yok mu mikrofon?

Cezal ye
    yelik tarihi
    18.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

ahmet aaolu artk gvenirliini yitirdi burda ok defa yazdm geen sezon 2-2 biten alanya spor mandan sonra ahmet aaolu ve ynetimi miyadn doldurdu diye ve bu sene de ald ve yollad adamlarla ty dikti artk yapaca i olaan st kongre almalki aralk ay sonundaki transfer dnemi iin gelecek olan yeni ynetime de frsat verilmelidir yalnz ylede bir durum var kendi tekrar aday olur yeni salam bir ynetimle seime girer kazanr orasda hayatn gerekleri arasnda yerini alr ama uan ki mevcut ynetimi ile ii ok zor.

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

baskan iyce dst gzmnde, kazandimiz anda mikrofona kosup konusuyor, ulan nerdeydin ilk 7 Hafta ????

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Alnt memozcan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bakan yarnn galibiyet rportajn imdiden vermi
    +1

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Bu kadar rahat yalan konuan bir insan grmedim,insanlarn gzlerinin iine baka baka yalan konuuyor.

nce UEFA ile anlatk,ceza almayacaz diyor:

Aaolu, UEFA Disiplin Kurulunun bordo-mavili futbol takmnn Avrupa kupalarna katlmn onaylamasyla ilgili A Spor'a aklamalarda bulundu.

Daha nce UEFA Disiplin Kuruluna sevk edildiklerini hatrlatan Ahmet Aaolu, "Disiplin Kurulunda olunca insan ister istemez geriliyor. 28 sayfalk gerekeleri aklayan bir rapor geldi. UEFA organizasyonlarna katlmamza msaade ediyorlar." ifadelerini kulland.

Verilen kararn artl olduunu vurgulayan bordo-mavili kulbn bakan, unlar kaydetti:
    "Finansal Fair Play Komitesinin 3 art vard.
    Birincisi yeniden yaplanmann imzalanmas koulu.
    kincisi Trkiye Futbol Federasyonu Lisans Talimat'nn yrrle girmesi.
    ncs de 5 milyon avro zarar barajnn altnda kalnmas koulu.
    Bize 15 Ekim'e kadar sre veriyorlar. Ancak biz bu 3 art da bugn itibaryla yerine getirmi durumdayz.Herhangi bir sknt sz konusu deil. Artk kuralar bekleyeceiz."
    Sonra evrakta sahtecilik yapp,ceza alnca bizle alakal deil,nceki dnemden kalan anlama yznden diyor.
    Bu kadar utanmazlk grmedim.

Seim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kvrp ersun yanal rekor cretle bamza diken ardndan ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat deyen ersunun yerine adam bulamayp rzay getiren mthi bakan. Etrafa para sayordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, zer hurmac ve birok p transfer edip zere tazminat dememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun dneminde dava etmemi miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da ok para verildi. u anki oyuncularmzn toplam maai 15 milyon euro usta dnemindeki oyuncularn toplam maa ne kadard acaba.
    Varya o kadar bilmeden sallyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile eniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun sre birlikte alp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemiti ama ynetiminde bulunan Nevzat Aydn ve Mehmet Yiit Alp daha nceki ynetimlerde altklar ve bizimle tazminat sknts da bulunan Ersun Yanal isminde srarc olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a denen tazminat da cebinden MUharrem Usta karlyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydn'n banda olduu scout ekibinin ald oyunculard tecrbesiz ve gen olduklar iin bu takm srtlamalar sz konusu delldi ama Ahmet Aaolu dnemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerek.
    yle veya byle bu adamlardan 10 milyon euroya yakn para kazand Ahmet Aolu,imdi kendi ald pleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nn ben bir yalann veya taraftar kandrmaya altn hatrlamyorum, be ergen sosyal medyada bu algy yaratt,srde peinden gitti.

Bir tane yalann koyun da biz de bilelim.
    Konu sasone tarafndan (27.11.2020 Saat 14:18 ) deitirilmitir.
    • Memento mori

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

aaaaaaggggggg srlothu sattik aaaaagggg 10 milyon euro aaaaagggggg

biliyorsunuz Yusufu biz 17 milyona sattik aaaaaagggggg

utanma hic yok

BlackPanther - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Alnt lazminator61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aaaaaaggggggg srlothu sattik aaaaagggg 10 milyon euro aaaaagggggg

biliyorsunuz Yusufu biz 17 milyona sattik aaaaaagggggg

utanma hic yok

Aaolunun doum gn ne zaman? Ona bir mikrofon hediye edeceim.

Eklenti 19929

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli

Dnp dolap ayn masallar anlatmaya gerek yok. Gemii brak, dersini kar gelecee odaklan. Devre aras alacan oyuncular hazr m? Ondan haber ver.

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Alnt sasone Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu kadar rahat yalan konuan bir insan grmedim,insanlarn gzlerinin iine baka baka yalan konuuyor.

nce UEFA ile anlatk,ceza almayacaz diyor:

Sonra evrakta sahtecilik yapp,ceza alnca bizle alakal deil,nceki dnemden kalan anlama yznden diyor.
    Bu kadar utanmazlk grmedim.

Varya o kadar bilmeden sallyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile eniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun sre birlikte alp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemiti ama ynetiminde bulunan Nevzat Aydn ve Mehmet Yiit Alp daha nceki ynetimlerde altklar ve bizimle tazminat sknts da bulunan Ersun Yanal isminde srarc olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a denen tazminat da cebinden MUharrem Usta karlyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydn'n banda olduu scout ekibinin ald oyunculard tecrbesiz ve gen olduklar iin bu takm srtlamalar sz konusu delldi ama Ahmet Aaolu dnemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerek.
    yle veya byle bu adamlardan 10 milyon euroya yakn para kazand Ahmet Aolu,imdi kendi ald pleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nn ben bir yalann veya taraftar kandrmaya altn hatrlamyorum, be ergen sosyal medyada bu algy yaratt,srde peinden gitti.

Bir tane yalann koyun da biz de bilelim.
    Lucescu olay byk yaland. O zaman grmedii bile ortaya kmt.

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

Konumasan devre aras hangi oyuncular alrm taraftar sevindirim demek yerine aklama yapyorsun

hatalarndan ders kar
    "Annuit cptis"

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

Bakanm devre aras sene ba aldn trondsen ve hugo dndaki btn isimleri yolla gerekirse transfer yapmayn. Genlerle oynayalm en azndan para cepte kalr. Cidden bunlara verilen maalara yazk.
    Konu Doukan Uan tarafndan (27.11.2020 Saat 22:01 ) deitirilmitir.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

ki ma kazandk ya belki insan iine kmaya balar.ok byk hayalkrkl oldu benim iin.Bir lider en ok baarszlk annda ne kmaldr, etek altna saklanmamaldr.
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    26

O kadar kt kadro kurdun ki st ste iki ma kazannca millet teknik direktr vyor. Avc iyidir ktdr bilmem ama sen ok ktsn. O kadar para verip aldn oyuncular yerine Bilal giriyor oyuna hala. Ortamlarda paramz yok dersin kim bilecek..

erafettin Kara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.01.2016
    Nereden
    Ktahya
    Ya
    29

Yok mu bi A spor balants reis kuruduk kaldk ahahah.Senin yapacan kardo mhendisliini sevsinler

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

ok byk adam ..kulbe ok para kazandryor..hatta imdi bi kede paralar sayyordur..
    kulp fakir ya..
    yalnz bu yeni oyunculara forma sattm ben grmedim..niye satmam acaba bak kulbe ne kadar faydal oldum diye hava atard..hayret..

evet byle fakir bir kulb ampiyonlua niye oynasnki..
    haddini bilsin ve kme dmemeye oynasn..
    son 12 matr falan istanbul erefsizlerine yenilmemekte ne demek hem..

Trabzonspor Kongre yesi
    Anl C - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

amil Ekinci'den sonra gelmi en yararl ve baarl Bakan.

Hatalar da olsa kymeti bilinmeli.

u an daha baarl olabilecek kimse de yok. Yakn zamanda kimsenin olabileceini de dnmyorum.
    Fikri hr, vizyonu hr bir ynetim istiyorum!
    62-23-07

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt hamikarakaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    biz kime 2.2 verdik de baka takm 2.8 verdi aklasn bi zahmet ali ko'tan m korkuyor? sosa'dan bahsediyor byk ihtimalle, madem biz 2.2 verebiliyorduk bir oyuncuya ve sosa'y alamadk yerini neden doldurmadn bakan?
    2,2 verdik demedi 2,2den pazarlklara baladmz dedi.

Zaten bu ifade de 2,2den daha dk bir miktara anlatmz oyuncu demek oluyor yani itiraf aslnda bu cmle. Yoksa 2ye anlaamadmz derdi veya 1,8m creti reddeden futbolcu derdi.

Adamla anlap sonra o anlatmz creti drmeye alm.
    97-Yusuf Yazc

----------8---------

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

Ahmet Aaolu: "retim nemli. Altyap nemli. Gelitirerek satmak da ayn lde. Bunlar yapabiliriz biz. Biz yapabiliyorsak herkes ok daha iyisini yapabilir. Kabuumuza ekilmemiz lazm. Kendi dinamiklerimizi efektif olarak kullanmamz lazm. Benim kulbmn ekonomisini, gelitirdiimiz oyuncular yukar kard. Projelerle geliyoruz, proje belli; alacaksn, yetitireceksin, satacaksn. ok ak ve net. Bir A4 kadna syor ekonomimiz."

Kafay yememek iten deil. Tamam da kardeim alt yapna ne yaptn, sen ondan haber et. Hyar bile yetitireceksen topra kazman, ekmen, sulaman, gbrelemen felan gerekiyor. Ulan insan yetitirip buna nakite evirecem diyorsun da alt yap sistemin ta devri.

Alt yap derken ocuklardan felan sadece bahsetmiyorum. 3 yldr ilk defa gerek bir td ile anlatlar. Daha yeni ekibi adam gibi kurmaya baladlar. Bizden adam olmaz. Bu kafalarla zor. in kts bundan farkls da gelecek gibi deil. Gelmek istese camia istemiyor zaten.
    Konu My tarafndan (29.11.2020 Saat 12:58 ) deitirilmitir.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 6 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 5 misafir)

1. DNA-TS