Hesaplipazar
Sayfa 501 Toplam 527 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13156 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Ali Aaolu!

BlackPanther - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Alnt mrKaradeniz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet mevcut durumumuz kt , Trabzonspora yakmyor ama gemii unutmayalm bu adam bize iyi kt heyecan yaattrd 2 senedir,gelecee umutla baktk. Bakann ekonomik olarak yapt dorular sportif baar gelmeden taraftarn gzne pek gelmiyor, taraftar iin yllk 3-5 milyon Euro verecein adamlar al senden iyisi olmaz nk kendi ceplerinden vermiyorlar.
    Futbolda baar yoksa parada yoktur. Bak ilerki haftalarda kulbn gelirleri nasl decek. O zaman Aaolu dahada m klmeye gidecek?

Bu aklla bir yere varamayz. Aaolunu o 3-5 milyon verdii oyuncular ampiyonlua oynattlar bizi. Bunu gz ard etmeyin. Aaolunun transfer ettii futbolcularn % 95i futbolcu bile deil. Aaolu Muharrem Ustann kurduu iskelet kadroyla ve Srloth piyangosu ile ampiyonlua oynatt takm. Yani bizi yine ampiyonlua oynatr heveslerine kaplmayn sakn. nk Aaolunun kurduu kadro ancak bu kadar olur. Muharrem Ustann ortasahaya kimi aldysa hepsini gnderdi Aaolu. Ortasahada futbolcu kalmaynca 8 den 2 yi karn veya 4 de 2 yi ekleyin samal ile karmza kt.

u anda Trabzonspor tarihinin en kt balangcn yayor Aaolu ve tayfas sayesinde (3 puanl lig sisteminde).

96.JPG

yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Alnt Oru Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    TD'den 3 kuru kr edeyim derken kulb puan tablosunda dibe srkledi. Baarsz onca transfer de cabas. Bor byle mi azalacak? Trabzonspor sradanlanca m borsuz bir kulp haline gelecegiz?

Hoca getirmedi 3 kuru artdayz. Onca gereksiz adam ald 10 kuru zarardayz. Takm puan alamyor haliyle galibiyet primi de. Bu da cabas.
    Siz anlamadnz m hala? Konu hoca konusu deil. Konu gelecek hoca Aaolunun teknik ekibiyle alacak m sorusu? Her Teknik direktrn kendi ekibi vardr. Aaolu ama gelecek hocann Aaolunun ekibiyle almasn istiyor. Yani Aaolunun kondisyoneri fizikcisi kaleci antrenr vsy. Bunu iyi bir hoca kabul edermi? Newton bunu kabul ettii iin onu hoca olarak greve getirdiler.

Sezon ba Newton ama Gkhan Kandemirin yetersiz olduunu anlaynca Aaoluna tand bir ispanyol kondisyoneri getirmesini teklif etti. Aaolu bu teklifi kabul etmedi ve Gkhan Kandemirle alacaksn dedi. Gkhan Kandemir kimdir diye sorarsan buyur cv si.

Gkhan Kandemir Gaziantepspor ve Ankaragcnden baka bir takm altrmad.

1.JPG
    2.JPG
    Konu BlackPanther tarafndan (27.10.2020 Saat 21:16 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    11.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt BlackPanther Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Futbolda baar yoksa parada yoktur. Bak ilerki haftalarda kulbn gelirleri nasl decek. O zaman Aaolu dahada m klmeye gidecek?

Bu aklla bir yere varamayz. Aaolunu o 3-5 milyon verdii oyuncular ampiyonlua oynattlar bizi. Bunu gz ard etmeyin. Aaolunun transfer ettii futbolcularn % 95i futbolcu bile deil. Aaolu Muharrem Ustann kurduu iskelet kadroyla ve Srloth piyangosu ile ampiyonlua oynatt takm. Yani bizi yine ampiyonlua oynatr heveslerine kaplmayn sakn. nk Aaolunun kurduu kadro ancak bu kadar olur. Muharrem Ustann ortasahaya kimi aldysa hepsini gnderdi Aaolu. Ortasahada futbolcu kalmaynca 8 den 2 yi karn veya 4 de 2 yi ekleyin samal ile karmza kt.

u anda Trabzonspor tarihinin en kt balangcn yayor Aaolu ve tayfas sayesinde (3 puanl lig sisteminde).

96.JPG
    Usta da HO'un kurduu gzelim kadroyu mahvetti. gzelim takm datt. Trabzonsporu kme dme potasna getirdi. Al buyur buradan yak. kimsenin usta, iho, sadri ener falan bunlarla derdi yok. bktrdn milleti. gemii kurcalayp durmaktan gelecee bakamaz olduk
    Konu serdaracl tarafndan (27.10.2020 Saat 21:27 ) deitirilmitir.
    En byk Trabzon

yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Alnt serdaracl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Usta da HO'un kurduu gzelim kadroyu mahvetti. gzelim takm datt. Trabzonsporu kme dme potasna getirdi. Al buyur buradan yak. kimsenin usta, iho, sadri ener falan bunlarla derdi yok. bktrdn milleti.
    O kadar uzun boylu deil. Ustaya ben ok kzdm Antalyaspor ve Kasmpaa malubiyetlerinden sonra. Senden Bakan olmaz dedim. nkar etmiyorum. Ustann tek hatas Teknik Direktr seimleriydi.

Ersun Yanala inand ve arkasnda durdu. O Ersun Yanal ama kafa olarak futbolu bitirmiti. Fenerbahede aynsn grdk. Sonra apsz Rzay getridi oda yanlt.

Bence Usta iyi bir teknik adamla anlap ona futbol ve idaresini braksayd baarl olurdu. Ak ve net sylyorum. Ustay Teknik Direktr seimleri yakt.

Aaolunun kim olduunu 2001 ylnda kmede zar zor kaldmz sezondan biliyorum. Ayn kafa yaps. Deien hi bir ey yok. Fazla zarar vermeden bir an nce istifa etsin.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

newton kalacak m gidecek mi k akla bakan neyin bekliyorsun. 2 gn sonra ligde senin stnde olan 3 gol yemi takmla man var bu belirsizlik ortamnda stne bir de cuma akam puan kayb olursa ertesi hafta alanya deplasmanndan sonra ynetim mnetim kalmaz.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

CEMEFKER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2007
    Nereden
    Yalova
    Ya
    44

Daha nce 1 veya 2 kere baka balklarda yazmtm.

Geen sezon kupa finalindeki tm sezon Trabzonspor dmanlarna kar bir tepki olan o ( kimine gre belalt, kimine gre gereksiz, kimine gre de yetersiz..vs) el hareketi aslnda bu ynetimi fiilen bitirmitir.

Randevu alnan (!) TFF bakann kaplar kapatmas bunun en byk delilidir.

(Potansiyel varl tartlr) Siyasilerin de artk eski destekleri olmadn anlamak ok da g deil. Belli medyaya ve yorumculara bakn anlalr bu durum. Geen sezon, hatta 2 sezondur "Trabzonspor'a byk hakszlk yaplyor, doranyor" tarz destek aklamalar artk yerini "Trabzonspor hakemi braksn oyununa, teknik direktrne bakanna, ynetimine baksn" serzenilerine brakt.

Ynetim bu durumu illaki farknda ki bakan bir ara azndan kan "bizi Aralk'a zorluyorlar" minvali szlerle bunu hissettirmiti.

Dayandklar nokta neresi olur tahmin etmek ok da kolay deil Karadenizli inad tutarsa insanmzn...

Bence yol yakn iken ( Aralk olaanst kongre) kulb l menfaatleri iin yol amal.

Sre ok eye gebe...

( areti alan) Muhalefet takm kmede kalma potasnda kaldka sesini doal olarak gl karacaktr.Bunun iareti ise kt sonula biten bir msabaka sonras uzatlan mikrofonlara siyasi kimlii ile tannan veya bu evrelere yakn birinin "bu camia bu tr gidilere alk deil elbet dzelecektir" minvali aklamas olacaktr.
    Konu CEMEFKER tarafndan (27.10.2020 Saat 22:06 ) deitirilmitir.
    ''Kk insanlar kiileri, normal insanlar olaylar, byk insanlar fikirleri tartr''Hyman G. Ricover

mrKaradeniz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2015
    Nereden
    Trabzon

Ben vcd dilinden iyi anlarm,Allaha kr hislerim beni yanltmad. Benim dikkatimi eken Sosa ve Novak oldu geenki mata. Sosann sahada duygusal olarak karmakark eyler hissettii belli keza Novak bile ayn oyuna girerken zellikle baktm. Bu oyuncular bu kadar buray benimsemiken ne gerek vard maceraya niye zamannda bo bo konutun da bu adamlarla szleme yenilemedin. Ekonomik olarak iyi eyler yaptn bunu kimse inkar edemez ama ne gerek vard imdi daha fazla para harcadn. Srloth olayna itiraz edemeyiz yle bir oyuncuyu olaanst performans sonras takmda tutmak hayal rnyd zaten.

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim tavrim net ike srecinde omurgasz davranan avc gibi emeini alan egemen gibi adamlar senin temiz kulbnn kapsndan ieri sokulmamali
    Bu konuda bir karakter sergilemelisin
    Ama sen de bu dzenin paras isen Aykut kocamani bile kulbe getirirsin
    Kusura bakmayn da ben baar gelecek diye bu haysiyetsiz tutuma gz yumamam.
    Avc egemen trevleri geldii anda isterse ampiyon olalm ben bu ynetime muhalifim, gidecekleri gne kadar muhalefet edeceim.
    TS nin bir duruu olmali. Bir tane TS var, ve bu TS ikecilerin ikeyi savunanlarn ekmek yedii bir yer olamaz, olmamal
    Bir tek ben bile kalsam bu gr savunacam.

ike, hrszlk karaktersizlik, ahlakszlkla baarl olmak isteyen ikebaheyi tutabilir
    kardeim senin efsanen enol gne ilk ampiyonluumu beikta da yaadm dedi sen daha neden bahsediyorsun bugn enol milli takm braksa gelse kim hayr der brakn hayal aleminde yaamay o kprnn altndan ok sular akt senin kupan seni ehrinden 100 de 70 oy alan parti bakan verdirmedi sen neden bahsediyorsun .

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

96.JPG
    Agaoglu futbolun ffffffffff sinden anlamayan bir insan yapt transferlerin %90 fiyasko geen senede fiyaskoydu kimsenin beklemedii shorlothun olaan st top oynamas ve 3 istanbul takmnnsa tarihte bir ilk olarak 3 nnde ayn sene kt oluuna ramen yinede ampiyon olamad.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Birisi bana unu aklasn bu newton denen ahs niye ,hangi amala ,hangi kritere gre ,niin bu kulbe hoca yapld. Bu adam hocaysa geen sene bu kulbede otururken neden cimir hoca yapld .Samet aybaba hoca yaplacakken ortal ayaa kaldrp hocay imza masasndan kaldrp hugo broos denen bunaa bu kulb emanet ettiren ZERZAVATLAR newton hoca yaplrken neden gkkkkkk edemediler.???????????
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Newton'a sadece 6 hafta (iinde Baak, FB ve BJK malar + hakem yznden 4 puann alnd Denizli+Antep malar) sabredilecekti madem niye getirildi, bence bu kadarck ans verileceine Hseyin'le devam edilseydi de en azndan Hseyin Cimir bu olayn sonunda gnderilip bir hoca daha kredileri olsayd...

Newton'un ok rezil skorlar ve ok olumsuz futbol oynatt bir senaryo yok henz, bence 5 ma daha kredisi var, yaam belirtisi yoksa o zaman sorgulanr.

imdi Newton gndermek hele bir de Avc denen Ersun Yanal sonlu samalk iin rezalettir.

Ynetim hocadan midi kestiyse ksn nce kendi istifa edip yeni ynetimin nn asn. Yoksa hocaya ve projelerine sahip kp aklama yapsnlar ne hoca deiiklii, ne Avc's deyip...

Avc'y getirdikleri gn Sadri ener'in Tolunay' getirmesi, IHO'nun Ersun'u getirmesi, Usta'nn Rza'y getirmesi gibi son rpn olur. Usta en azndan Rza'y 1 yllna getirip giderken ty dikmemiti(gzelim pahal kadroyu lee evirmiti o ayr), Tolunay ve Ersun bizi soyup soana evirdiler...

Ynetim tutarl olmak istiyorsa Newton ile devam etmeli

Yok olmuysa imkansz ama tek opsiyonlar nal Karaman ile tekrardan yarm kalan hikayeyi devam ettirmek olur (bakan ve ynetimin egolar ve nal hocann bunlarla bir daha almayacak olmasnn farkndaym)
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt redbul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kardeim senin efsanen enol gne ilk ampiyonluumu beikta da yaadm dedi sen daha neden bahsediyorsun bugn enol milli takm braksa gelse kim hayr der brakn hayal aleminde yaamay o kprnn altndan ok sular akt senin kupan seni ehrinden 100 de 70 oy alan parti bakan verdirmedi sen neden bahsediyorsun .
    O yzden ben enol gnee de karym
    Tek kii kalsam da bunlar yazmaya rahatszlk vermeye devam edeceim.
    ike srecinde kim syledikleriyle yaptklaryla bu meselenin iinde olmusa deil para bir kak su bile bu takmdan kazanmamaldir
    zevlatlk: Yetenek ve kalitesi yetmedii halde Trabzonspor'da altyapdan gelen oyuncularn oynatlmasn hatta tm takmn onlardan kurulmasn savunan akm.

"Muhammed Beir Cardozo'dan iyi golcdr" Sir Sadi Tekeliolu

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Birisi bana unu aklasn bu newton denen ahs niye ,hangi amala ,hangi kritere gre ,niin bu kulbe hoca yapld. Bu adam hocaysa geen sene bu kulbede otururken neden cimir hoca yapld .Samet aybaba hoca yaplacakken ortal ayaa kaldrp hocay imza masasndan kaldrp hugo broos denen bunaa bu kulb emanet ettiren ZERZAVATLAR newton hoca yaplrken neden gkkkkkk edemediler.???????????
    Gereksiz gereksiz saldiriyorsun hocaya cevap vereyim
    Hami, nal, cimsir, sadi hatta Rza hangi amamla hangi kriterle hangi gemile bu takma hoca yapldysa ayn amaclarla Newton yapld.

Sanki imdiye kadar morinho klopplardan gecilmiyordu kulp de beyimiz Newton beenmiyor

Hami iki kere hocalk yapt bu takmda iki
    Belki anlamam olursun sayyla yazyorum imdi 2
    Sonra arkasndan kfr edilerek gonderildi

Fatih tekke deniyor u ara ben tekkeyi kralligiyla hatirlamak esiz golleor ile animasamk istiyorum kendisine edilen kfrlerle deil
    zevlatlk: Yetenek ve kalitesi yetmedii halde Trabzonspor'da altyapdan gelen oyuncularn oynatlmasn hatta tm takmn onlardan kurulmasn savunan akm.

"Muhammed Beir Cardozo'dan iyi golcdr" Sir Sadi Tekeliolu

Ahmet Ta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2013
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Avc Hayrl olsun... Bakan'nn elindeki tek kozu olan ekonomiyi de Avcya gndermek iin verilen para ile kaybedecek... Nerdeyse herkes Avc'nn bizim iin doru bir seim olmad konusunda hem fikir...

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

96.JPG
    Usta'nn kurduu kadro iskelet oluyor ama Srloth piyango yle mi?

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    34

Alnt Ahmet Ta Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Avc Hayrl olsun... Bakan'nn elindeki tek kozu olan ekonomiyi de Avcya gndermek iin verilen para ile kaybedecek... Nerdeyse herkes Avc'nn bizim iin doru bir seim olmad konusunda hem fikir...
    Sezon ba Newton'dan daha doru bir isimdi. Ama 3 kuru kr edeceiz diye ucuz Newton'u tercih etti sayn Bakan.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

TSezgin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Siz anlamadnz m hala? Konu hoca konusu deil. Konu gelecek hoca Aaolunun teknik ekibiyle alacak m sorusu? Her Teknik direktrn kendi ekibi vardr. Aaolu ama gelecek hocann Aaolunun ekibiyle almasn istiyor. Yani Aaolunun kondisyoneri fizikcisi kaleci antrenr vsy. Bunu iyi bir hoca kabul edermi? Newton bunu kabul ettii iin onu hoca olarak greve getirdiler.

Sezon ba Newton ama Gkhan Kandemirin yetersiz olduunu anlaynca Aaoluna tand bir ispanyol kondisyoneri getirmesini teklif etti. Aaolu bu teklifi kabul etmedi ve Gkhan Kandemirle alacaksn dedi. Gkhan Kandemir kimdir diye sorarsan buyur cv si.

Gkhan Kandemir Gaziantepspor ve Ankaragcnden baka bir takm altrmad.

1.JPG
    2.JPG
    Baskani Kulp ekonomisini dogru yola soktugu icin destekliyordum. Ama iste bu sebeplerden dolayi Abdullah Avcinin gelmesini istiyorum. Newtona istedigi ekibi getirse basarili olacagindan sphem yok. Bu durum ona yazmaz zaten. Ama dis gecirecek ne karakteri var, nede baskana rest cekecek bir teknik direktrlk kariyeri.

Avci gelsin. En azindan futbola karisamazlar fazla

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Avc ii kesinleti mi?

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

yle bir durum yok. Avc bizim iin son derece doru ve tek doru hamle. Son derece destekliyorum. Desteklemeyen taraftarmzn amacn zemiyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Abdullah Avc'ya kar oluturulan bir alg mevcut. Ne id belirsiz teknik direktrler ile geen senelere kar Avc son derece doru bir karar olacaktr. Hrsl, tecrbeli, bilgili, kendini gelitiren bir isim. Avc bizim iin tam anlamyla biilmi kaftan.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

kardeim abdullah avc neye gre doru tercih? bu adam o kadar byk bir hocaysa neden milli takmda baars yok, neden istanbul takmlarn altrmam. adam ziraat trkiye kupas bile kazanamam.

aln bakn kariyerine.

https://www.transfermarkt.com.tr/abd...l/trainer/5078
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

adilo bebe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bakan kendine u soruyu sormal "Sezona Abdullah Avc ile girsem u an ilk te miydim?" Bu soruya cevab hayrsa neden Newton'u gndermek istiyor? yok bu soruya cevab evetse neden sezona Avc ile balamad?

Kiisel grm Avc gelse bile onan sabredecek bir ynetim ve taraftar yok. Gemi olsun.
    nsan kaImann tek yoIu, insanIk d bu sisteme kar savamaktr.
    Karl Marx
    анархія-мама

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt Doukan Uan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kardeim abdullah avc neye gre doru tercih? bu adam o kadar byk bir hocaysa neden milli takmda baars yok, neden istanbul takmlarn altrmam. adam ziraat trkiye kupas bile kazanamam.

aln bakn kariyerine.

https://www.transfermarkt.com.tr/abd...l/trainer/5078
    Frsatlar nemli. Bu adamn eline ne kadar frsat geti. Direk sonuca bakarsan bu karm yaparsn. Avc'nn kurduu, kurmaya alt, oynatmaya alt sistemi anlamak gerekiyor. Avc yine bu ans bizde elde edememi olacak. Fakat sabredersek bir sol bek iki orta saha bir hcumcu alarak o zaman hayallerine ulaabilecek.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakan kendine u soruyu sormal "Sezona Abdullah Avc ile girsem u an ilk te miydim?" Bu soruya cevab hayrsa neden Newton'u gndermek istiyor? yok bu soruya cevab evetse neden sezona Avc ile balamad?

Kiisel grm Avc gelse bile onan sabredecek bir ynetim ve taraftar yok. Gemi olsun.
    Bakan sezon banda eer Avc'y alsayd senin orta sahanda Baker Flavio kurgusu olmazd. Sol bekine Marlon'u koymazd. uan takmn btn sorunu bu 3lnn sorunudur. Trabzonspor'a 2 tane net orta saha bir Sol bek koy takm ligi gtrr. Bunu salayamadk bir trl.

Bu gelimeler ile bakacaksn duruma. Eldeki kadroda Newton'n etkisi var m ? Sistemsel problemler verimi den oyuncularn Newton ile alakas var m ?

Avc'nn elinde mr bu kadar rezil bir futbol anlayna sahip olur muydu ? Takm defans rezil halde. Uurcan deer kaybediyor. Eer Avc gelseydi daha doru bir defans kurgusu ile ok daha az gol yiyecektik. Avc gelseydi bu kadar sakatlk olur muydu ? Avcnn takmlarn en nemli zellii kondisyon ve takm savunmasdr. Yani uanki kadroyu koyup hoca hoca bakmak yersiz. Newton eldeki kadroyu doru kullanyor olabilir. Newton elindeki kadroyu doru hazrlamad.
    Konu Sercan Kele tarafndan (28.10.2020 Saat 10:48 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Koskoca Chelsea gemiine sahip hocann Baker Marlon vs hamlelerini aklm almyor. Ligi ok fazla kmsedi. Batnn en byk sorunu bu. Bizim ligde sert futbol oynanyor. Sadece teknie sahipsen ok fazla skorer olmalsn. Orta sahada Pirlo vari kimse seni oynatmaz. Hocann sorunu burada. Hcum oyunu oynayacaz diye diye takm orta sahasz lige balatt. Bunun sebebi bakan deildir tek temelde. Herkes bakana verip veritiriyor.

Newton denen adama Chelsea arka plannda gvenmek ( ben kesinlikle gvenmiyordum sezon bandan beri ) kr bir hata deildir. Bugn gelinen noktada bunu hata olarak grmek ok basit. Newton'n taktik teknik kondisyon anlamnda problemi var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 5 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 4 misafir)

1. fkanuni