Hesaplipazar
Sayfa 416 Toplam 416 Sayfadan BirinciBirinci ... 316 366 406 414 415 416
Toplam 10386 adet sonuctan sayfa basi 10,376 ile 10,386 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Aaolu!

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Bakan istifa gibi sacma sapan ilere girmeyin.bu takimi bu noktaya getiren de ahmet bakandr.sacmalamayin ltfen.
    Hayallerimiz ykld, frsat ayamza geldi ama olmadi.
    nk ne hoca olarak ne takm olarak ampiyonlua hazrdk.
    (Baakn hocas da takimi da bizden geni ve kaliteli.bizde sadece cok zel yetenekli nwakame,sorloth,ugurcan vb oyuncular var.totelde baaka gre zayf takimimiz)

LausKusteli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2019
    Nereden
    stanbul

Trabzonspor ktyken daha iyi ynetiliyorken; baarl saha sonular alnd dnemlerde ise bakan,teknik ekibi,oyuncular tmyle hatalar zincirine girerek bu baarl dnemi sonlandryorlar.

Stres Ynetimi konusunda sende snfta kaldn sayn bakan
    SPOR SOSYOLOJS...

Murathan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    24

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet bakan icin asl lig bundan sonra balyor.bu zaman kadar beklenti yoktu.ama artik beklenti var.
    Neredeyse ilk geldii dneme.donduk.elde yine hoca yok.oyuncu grubu desen tamamen psikolojik olarak dank durumda.kim gidecek kim kalacak belli degil.
    Ite.liderlik bu durumda cikacak.agaoglu borcu azaltt ve takimi ilk 4de tuttuu srece bakan olarak kalmak zorunda.
    Sakn ama sakin duygusal karar alp istifa filan etmesin.bu takm bir.m.usta bir i.hacisalihoglu daha kaldramaz.pamuk ipliine bal durumdayz.
    H.cimsir seeneinin hata olduunu kabul etsin yada uakla hseyin gei hocasyd (bjkdeki samet aybaba bili dnemi gibi) desin ,artik bundan sonra daha profesyonel gidelim.
    Bakan ve trabzonsporun geleceini kesinlikle ve kesinlikle seecei hoca belirleyecek.
    Nasil baakehir 4 yl st ste ampiyonlua oynad her kaybettikten sonra daha da glenerek geldi (Tabi bu sene ampiyonluu ts ile yarmasna borlu,araya virs girmese yine gs sampiyondu).
    yaananlar iin zr dilesin, salaa yatp bahaneler retmesin, amal cmleler kullanmasn. yanndan dehlemesi gerekenler var, bunlar ynetime girdiinden beri 2-3 kiinin ynettii bi kulbe dntk. dikkat etmesi lazm bunlara.
    doru 2-3 hamleyle kafaya oynarz yine.
    bir figr gibi orda durduunu dnmek istemiyorum.

Latif zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2016
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Alnt castillo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Latif zdem

demagoji yaplan ksmlar atlyorum zira trajikomik olann kim olduu ortada.

ok basit bir ey yazyorum. Wakayeme bize ilk geldiinde lig temposunun ok altndayd. ok basit ya bunu kabullenmek bu kadar zor olmamal.

Alanya mandan sonraki yorumlar da bunu dorular nitelikte:

https://forum.bordomavi.net/showthre...wakaeme/page10

Ona lig temposuna ayak uyduracak zaman vermeyi hadi cezalandrmak olarak grdn de peki Malatya mandan balayarak Konya mana olan srece kadar neredeyse aksiyonsuz malar bitiren adam neden cezalandrmam?

imdiden yazaym Waka o malarda hibi ey yapmad neredeyse ve bu malardan biri de son yllarn en dominant ma. Zorlasak Uurcan'n bile pozisyona girecei mata zette dahi ad gemiyor.

Bi daha soruyorum neden cezalandrmad?

Evet, bakp incelemi ve ilk manda GS ile oynadn (mthi oynamasna ramen) ve sonrasnda hemen LK MATA kesik yediini grm, renmisin..

Bu da bir gelime..

imdi biraz da her ne kadar ok sevsen de Sosann da byle naldan kesik yedii dnemleri incele.. Ama yok deil mi? nk onu kesmek skar.. Onu kesse zaten kendisini sevmek yerine hakaretler ederdin belki de Sosa bu ya, Sosa varsa Sosa l olsa da Sosa oynar.. diye. Ama Nwakamenin hi kt oynama hakk yok. Hemen hop cezay bas. Otoriteni kantla..

Ya Allah akna Nwakeme olmasa , otoritesini kantlamak iin setii cezalandrd adam olmasa ne nal kalrd, ne 4. lk.

El-insaf..

Biraz da videolar incele naln basn nnde Nwakameyi son derece anlamsz yere rencide etmeye alt videoyu izle.. Nwakamenin bozulduu halde tepki vermeyecek kadar efendiliini bozmadn gr. Belki biraz hakszlk ettiini grrsn.

Sonra da acaba Sosaya byle AKACIK yapabilmi mi diye bak.. Acaba Sosaya yle AKACIKLAR YAPMAYA CESARET edebilir miydi otoriter hocamz diye bir sor kendine..

Futbolun sadece teknik taktikten, fizik kondisyondan ibaret olmadn, takm iinde salanan/ salanamayan ADALETN de oyuncularn motivasyonunu etkileyebileceini de unutmadan.. yi bir hocann en nemli zelliinin bilgi, tecrbe ve hakkaniyetiyle, adaletiyle otoritesini btn takm zerinde kurabilmek olduunu unutmadan.. Bazlarn okayarak, bazlarn halayarak gerek bir lider olunamayacan, gerek anlamda otorite kurulamayacan unutmadan.. Ve bazlarn okayarak, bazlarn halayarak kurabildiin otoritenin en iyi ihtimalle "okadklarnn sana izin verdikleri seviyede bir otorite" olabileceini unutmadan..

veceksen ondan sonra naln mthi otoritesini/adaletini/hakkeniyetini vmeye devam et..

Sonra naln Sosaya yapamayp, Nwakameye yapt gibi, baka camialara yapamayp kendi camiasna Trabzonspora artislenmelerini de biraz izle.

Hatta daha da gerilere git yetmediyse, Mecnun bakanna selam akt dnemlere kadar..

Ve ondan sonra istediin topuyu olmad kadar hayalinde bytp bytp lesiye hayran ol, istediin hocay hi olmad kadar hayalinde bytp bytp lesiye sadk kal..

Benim sadk kalacam tek deer Trabzonspordur. Kimseyi kimseden ayrmadan, adamclk yapmadan eletiririm.

Not: Saygsz bir insan olduun iin cevab da hak etmiyorsun, benim sorduklarm da es geiyorsun ama ben yine de cevap vereyim sana ve bu da son olsun:

Neden mi cezalandrmam o aksiyonsuz dnemde Nwakameyi? E bunu ok kymetli, ok beendiin hocana sorsana? Harikalar yaratt matan hemen sonra AK diye cezalandrrken, senin deyiminle "aksiyonsuz getii, ok kt oynad, Amiriden bile beter olduu" dnemde niye cezalandrmam? Hatta istersen kzarak sor, hocam Amiri varken niye Nwakameyi bu kadar oynattn diye.. Yoksa bu adam kymetli gerekten, otoritemi gstermek iin cezalandrmak yerine kazanaym kendisini en iyisi diye yola gelmi olabilir mi?

Sosann aksiyonsuz getii malar hi olmam m? Btn malarda muhteem mi oynam? Onu cezalandrmay niye hi AKLININ KESNDEN BLE geirmeye cesaret edememi.. Bunu da sor.. Ya da onun yerine sen kendi kendine cevap ver..

Ekuban zerine gidilirse, iyi bir hocann elinde Rodallegadan da Buraktan da faydal olabilecekken (forvet arkasnda ok da etkili iken) onun stne niye hi gitmemi, niye hep yedek oynatm onu da sor. Yoksa o da efendi bir ocuk olduu iin, oynamasa da ses karmayacak biri olduu iin, onun zerinde otorite kurmak daha kolay olduu iin olabilir mi?

Sor bunlar.. Dn tan.. Ama dnrken o kadar tarafl olma. nk grmek istediklerinle gerekler ayn deil. nala bu kadar zlem duyuyorsan da 54 yana kadar hibir baars olmasa da yine ekmek yiyecei kme drecei baka takmlar da olur. Kendisini takip eder o takmlarda desteklersin.. Mecnunun o kadar aptal olduunu sanmam ama biraz daha selam akarsa belli mi olur boluuna gelir, alr nal. Sen de orada desteklersin.. Oynataca mthi futbolu ve otoritesini/hakkaniyetini/adaletini orada takip eder kendisini yere ge sdramazsn..

Kendisinin 54 yana kadarki baarlarn da imdilik uradan takip edip hasret giderebilirsin:

https://www.transfermarkt.com.tr/una...l/trainer/4776
    Konu Latif zdem tarafndan (Bugn Saat 16:31 ) deitirilmitir.

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Sezon basinda ilk 4 basaridir 2.lik sampiyonlukdur dedim cunku bu duzende trabzonsporun bir daha sampiyonluk goremeyeceginin bilincindeydim.Pandemiye kadar oyle boyle kr topal gidiyorduk baskanda ben sampiyonluk sozu vermedim diyordu ne olduysa ondan sonra oldu, defalarca yazdim herkes gayseye yogunlasmisken sampiyon yapilcak maclar ondan oynatiliyor derken asl tehlike gokselli basaksehir cok sinsi ve derinden geliyorlar istedikleri gibi dizayn ediyorlar ligi bu sene oldu oldular bizimle cekisiyorlar yoksa bir daha ruyalarinda goremezler diye ,onlar ve arkasindaki guc icin bulunmaz nimetdik secimler sonrasi kesilen para musluklarini yeniden sampiyonlar ligi geliri ile akmaya baslamasi icin proje takiminin istenen hedefine ulasmasi katarlilara satilmasi icin firsat senesiydi cunku istanbul takimlarindan sampiyonluk almak yemezdi izin vermez buna camialari dedigimde oldu malesef bunu gormek icin muneccim olmaya gerek yoktu.camianin cogu gibi baskan da bunlari goremedi ustune birde bu takim sampiyon olacak herkes gorecek dedi buyuk konustu hocanin kapasitesini ve saha disinda donen filmin lobinin gucune bakmadan hesaplamadan bu kadar tepkinin sebebi verdigi soz yoksa kredisi var olmalida ..iyi oldugu kadar da ac bir ders olmustur bu baskana, sen saha icinde istedigin kadar mucadele goster centilmence mucadeleni surdur kotu oynadigin maclar iyi oynadigin maclar olsun lobin yoksa siyasilere ayar veremiyorsan istanbul ezikleri gibi bir yere kadar gidersin dur derler buyuk lokma ye buyuk soz konusma baskan..asla ama asla bu kirli duzende bir daha sampiyonluk sozu de verme gaza gelip cunku olamazsin agzinla kus tutsan yapmazlar sehir o treni 2011 de yaptiklariyla kacirdi.bazilari ruyadan gec uyandi buna baskanda dahil ondan hayal kirikligi buyuk oldu cimsir kotu bir hocaydi hatta hoca bile degildi ihale ona kaldi biz sampiyonlugu cimsir ve kotu futbolu yuzunden kaybetmis olduk herkesin aklinda boyle kalacak, basak lider olup bizden once oynayip maclarini aldikca sezon boyunca gozu kor olan var hakemlerinin gozu acildi maclarda adalet dagitmaya basladilar ,ayni gun ayni saatde akbilin puan kaybedecegi belli bir mac oldumu yine kre bagladilar dun oldugu gibi 1 0 ken net penalti verilmedi basaksehir konya once oynanip basaksehir kayipsiz gecse yuzde 100 verilecekti oksayacakdi bizi adalet timsali hakemlerimiz!!!uzun lafin kisasi cimsir sayesinde ligi dizayn edenlerin ekmegine yag suruldu akbilde arkasindaki irade de istedigini aldi saha disi konusulmaz oldu alan raziydi da veren razi olmus olmamis kimsenin umurunda olmaz ilk secimde istediklerini yine alirlar cumleten gecmis olsun ..acizane tavsiyem bir daha bosuna umutlanmasin kimse yok oyle bir ihtimal sistem ve aktorleri degismedikce..

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Bir tkenmilik var.
    Sen diyordun TS da bir sey basarisizsa beni elestirsinler. Simdi senin siran.

Istifan gerekli.

Ama kulp tarihinde o koltua oturup ta haydi TS a iyilik yapip birakalim diyeni grmedim. Oturan ansini denemek istiyor. Biliyor ki tarihe gececek.

Sen de dene ansini. Alikiniz. En gec 1 yil sonra sampluktan kopulduktan sonra yuhlanacaksin. Er ya da gec.

castillo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2016
    Nereden
    Kocaeli

@Latif zdem

Konunun ne ilk mala ne de ilk oynad kt mala zerre alakas yok. Konu ok basit 100. defa yazyorum Wakayeme ilk geldiinde temposu ye-ter-siz-di.

Nasl Sturridge ligin 5 gmlek stnde futbolcu olmasna ve skor yapmasna ramen fiziksel yetersizliinden dolay asla takmn kilit paras olamad gibi Waka da tempo olarak yetersizD. Balnda yazyor hepsi.Bunun 90 dakika 60 dakika 15 dakika oynamayla alakas yok.

Sosa, sosa, sosa... profilimide Sosa var diye haa Sosa'ya taptm sanyor. Yahu Sosa'nn le att dnemlerdeki mesajlarm da ok kr balnda duruyor.

Son olarak srekli edep ve saygdan bahsedip tanmad birinin alttan alttan karakterine laf atmak da gzel elikiymi.

Hadi alntlayp iinde 60 defa Sosa geen bi cevap yaz. Eer alntlarsam su bebdedir.

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakan istifa gibi sacma sapan ilere girmeyin.bu takimi bu noktaya getiren de ahmet bakandr.sacmalamayin ltfen.
    Hayallerimiz ykld, frsat ayamza geldi ama olmadi.
    nk ne hoca olarak ne takm olarak ampiyonlua hazrdk.
    (Baakn hocas da takimi da bizden geni ve kaliteli.bizde sadece cok zel yetenekli nwakame,sorloth,ugurcan vb oyuncular var.totelde baaka gre zayf takimimiz)
    Bu takm bu noktaya getiren son dnem doru transferleri (transfer iine bizzat kendisi dahil olarak),genlerle birebir ilgilenmesi,kulbn profesyonellemesi iin aba sarfetmesi ile Muharrem Usta'dr.

Bu gerei gremeyen herkes ltfen Trabzonspor gelecei iin zm nerisi sunmasn,nk olaylar dopru takip edip,doru analizler yapamyor.
    Ahmet Aaolu kendisine braklan bu iyi kadroyu ok uygun sezonda yeterli takviyeleri yapmayarak maalesef harcamtr.

Stoper blgesine 6 transfer yapmasna ramen ideal tandemi oluturmamas bile olay anlamaya yeterlidir.

u saatten sonra istifa etmemesi Trabzonspor'u zhniyet ve vizyon olarak kltmeye gtrr ki bu bizim sonumuz olur.
    • Memento mori

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Tekrar tekrar yazyorum.ahmet aaolu alanya mana newton ile kmak zorundasn bu bir.
    2. biran nce iyi bir hoca bul.
    3.asla ve asla istifay dnme.sen trabzonspora lazmsn.
    Bizi tekrar m.usta ve i.haciosmanoglu gibilere muhta brakma.
    Adm adm gidelim, gerek taraftar sana inanyor.suan herkes krgn ve zgn sadece.eminim bakan da cok zgn.

Latif zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2016
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Alnt castillo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Latif zdem

Konunun ne ilk mala ne de ilk oynad kt mala zerre alakas yok. Konu ok basit 100. defa yazyorum Wakayeme ilk geldiinde temposu ye-ter-siz-di.

Nasl Sturridge ligin 5 gmlek stnde futbolcu olmasna ve skor yapmasna ramen fiziksel yetersizliinden dolay asla takmn kilit paras olamad gibi Waka da tempo olarak yetersizD. Balnda yazyor hepsi.Bunun 90 dakika 60 dakika 15 dakika oynamayla alakas yok.

Sosa, sosa, sosa... profilimide Sosa var diye haa Sosa'ya taptm sanyor. Yahu Sosa'nn le att dnemlerdeki mesajlarm da ok kr balnda duruyor.

Son olarak srekli edep ve saygdan bahsedip tanmad birinin alttan alttan karakterine laf atmak da gzel elikiymi.

Hadi alntlayp iinde 60 defa Sosa geen bi cevap yaz. Eer alntlarsam su bebdedir.
    Asl konu nal Karamann sana gre muhteem hoca iken, bana gre son derece baarsz olmas (sonu ve oyun her trl). Asl konu bana gre nal Hseyin'den elbette daha otoriter olsa da, oyuncular zerindeki otoritesinin oyuncudan oyuncuya deimesi, yeterince hakkaniyetli olmamas, sana gre ise ok baarl veya adil olmas. Bunlarn hibirinde sorun yok. Benim amdan bunlar ok normal eyler..

Bu konularda sen gerekten ok hakl, ben tamamen haksz da olabilirim. Sen futbolu ok iyi biliyor, oyunu benden ok daha iyi okuyor ve benim gremediklerimi ok iyi gryor da olabilirsin. Bana gre Sosann da ok kt oynad malar varken sana gre farkl olabilir. Bana gre Nwakame belki de gelmi gemi en faydal, yetenekli ve ve karakterli oyuncularmzdan biri iken sana gre yle olmayabilir.

Ama asl sorun senin hi tanmadn bir insan, senden ne kadar farkl dnrse dnsn; karlkl nezaketi saygy getim, en azndan ayn takma gnl vermi olduunuz iin, kendi grlerini sayg erevesinde paylamak yerine aklna, azna ilk gelenleri "samalamak, yalan, iftira vb." kusmaya alman..

Ve ayn tarza devam ettiin iin benim de en azndan, bu tarz kendi gibi dnmeyenlere saldrgan tavr sergileyenlerin marifeti kendilerinden bilmemeleri iin, bu tarz yazmalardan hi haz etmediim halde, belli lde cevap vermek zorunda kalmam..

Yoksa sana gre Sosa kahraman olur, bana gre olmaz. Sana gre nal ok baarl olur, bana gre olmaz. Bu tr fikir ayrlklar celallenip de karndaki insana hakaret etmeyi gerektirecek eyler deil.

Ama her insan karsndaki insanlara gsterdii sayg kadar saygy hak eder. Yoksa takmla ilgili insanlar (bakan, ynetim, futbolcular) dnda buradaki herhangi hi kimsenin karakteri ile kiilii ile en ufak bir derdim yok. stedii kadar benden farkl dnsn.
    Konu Latif zdem tarafndan (Bugn Saat 17:27 ) deitirilmitir.

Sleyman Baykan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

stifa etsin demek kulbe ihanettir ynetim devam etmelidir.
    Lakin bu kepazelikle ilgili bir aklama art Bakanm susmakla olmuyor radikal kararlar bekliyoruz mevcut hoca beceremedim stm batrdm pardon diye biri ile maa kmamaldr Trabzonspor bu kulp 100 gmlek byktr Huseyin imire kalan malarda Eddie Newton ksn lig bitiminde de tecrbeli bir hoca ve iyi bir yabanc kondisyoner arttr hedef Trkiye kupas ve Sper kupa olmal herey bitmedi gerekli takviyelerle daha iyi olabiliriz.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 7 kullanc bu konuyu grntlyor. (3 kaytl ve 4 misafir)

1. Manu61,
  2. Onur Civelek61,
  3. Sleyman Baykan