Hesaplipazar
Sayfa 581 Toplam 586 Sayfadan BirinciBirinci ... 81 481 531 571 579 580 581 582 583 ... SonuncuSonuncu
Toplam 14644 adet sonuctan sayfa basi 14,501 ile 14,525 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Ali Aaolu!

. SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt fanatikdevri Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Karde o zaman bu baarda en ufak katks olmayan Ahmet Aaolu parlatcl yapma,glge etmesin baka ihsan istemez.
    En byk katk Usta bakanmn.

Redmi Note 8 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.
    nceleri; "gatromuz yederli", dn; "haftaya netleir", bugn; "transfer tahtas kapal".

Gmshaneli61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.07.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    26

Mikrofonoglu yine sarilmis mikrofonlara.

Ercan Erten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

TRABZONSPOR bakannn TRABZONSPOR taraftar forumunda kesinlikle yer almas gereken ma sonu aklamalar:

Alnt Ercan Erten Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fenerbahe taraftarlar acaba her matan sonra konuan Ali Ko iin verim bir mikrofon konusun diye aklnca espri yapp dalga geiyor mu?
    Bu srarmn da sebebi bu.
    Konu Ercan Erten tarafndan (19.02.2021 Saat 22:57 ) deitirilmitir.

HasanTezel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Geen sene 25. Hafta: baak ve biz 52 puan gs sivas 49 puanm

bu sene 3 bytlm 54 er biz 48 olacak gibi

kalan ma bu sefer fazla, 15 ma var, 74 geen ampiyonluu alr

biz gerideyiz, demekki 48 e 26 puan lazm, 9 galibiyet, zor mu?
    Zor deil ama onu alrsak ike tff mhk devreye girer, ltfen plan yapn Bakanm, ay ay Mart-Nisan Mays planlayn, deme deme, hakeme tff ye medyaya hi susmadan

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Aynen konusmamasi lazim sorulan sorulari uzatilan mikrofonu bmn formunda 3 5 cok bilmis kiziyor diyerek geri cevirmesi lazim

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt Ercan Erten Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sana m soracam? Kanaat nderi misin sen?
    En ufak katks yokmu. ey duydum ben doru mu? Aslnda Taneri getirecekmi ama Usta aram bakan demi ki Avcy al. Usta kurtarm yine takm. Uza.
    Ahahaha kardesim bunlar iki kisi forumda takintili tipler ben engelledim kurtuldum Allah askina engelleyin alinti falan yapmayin su ustasporlulari zirvaliklarini gormek zorunda kalmayalim kendilerini fasulye gibi nimetden sayiyorlar cevap veren oldukca da sacmalamada snir tanimiyorlar herkes zaten ne olduklarini biliyor cevap vermeye bile tenezzul etmiyor cogu kisi. bunlarin emin ol ici iclerini yiyordur trabzon galip geldikce nerden vuracagiz simdi baskana yonetime nerden nasil usta guzellemesi yapacagiz diye

HasanTezel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Klp her ay TFF MHk Hakemler BEN aklamalarna balamal, fb dnk yenilgi sonras adeta hayata kst, bu hafta Trabzonspora yenilirsek %99 bu sene gitti diyorlar, her silah kullanacaklar.

Biz potada kalmasak da sorun deil, sezon ba hatalarn bedelini dyoruz-burdan yedirmezler o hatalara ramen, ama YENERSEK FARKLI BR YERE EVRLR konu,

Keke BMN de aktif bir kampanya yapsa, sosyal medya-basl medyaya ilanlar-reklamlar verse, dese ki 3 ay (Mart-Nisan-Mays) btem u-pamuk eller cebe, ben aylk 1000 tl verirdim inandm projeye...

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt . SARAL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    En byk katk Usta bakanmn.

Redmi Note 8 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    En byk katk senin canm,senin gibi futbol dahilerinin olduu bir takmn baarsz olmas dnlemez.

Birisi hakknda futbol bilgisi ve ngrs ne kadar diye merak ettiimde Eddie Newton bal bana byk yardmc olur,senin gibi futbol ulemalarn ordan bulur,her yazdklarna bakarm.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921372463
    • Memento mori

. SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt sasone Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    En byk katk senin canm,senin gibi futbol dahilerinin olduu bir takmn baarsz olmas dnlemez.

Birisi hakknda futbol bilgisi ve ngrs ne kadar diye merak ettiimde Eddie Newton bal bana byk yardmc olur,senin gibi futbol ulemalarn ordan bulur,her yazdklarna bakarm.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921372463
    Dier yorumlara da bakarsan, daha lig yeni balam, ou kii zaman verilmeli anlamnda eyler yazm. Komik olan u; Newton'a 3 ma sonra zaman verilmeli yazdm iin bana laf ediyorsun ama 2,5-3 yl boyunca kulb rezil hale getiren adama sahip kyorsun. Buna anca glnr. HAHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHA
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.
    nceleri; "gatromuz yederli", dn; "haftaya netleir", bugn; "transfer tahtas kapal".

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt . SARAL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dier yorumlara da bakarsan, daha lig yeni balam, ou kii zaman verilmeli anlamnda eyler yazm. Komik olan u; Newton'a 3 ma sonra zaman verilmeli yazdm iin bana laf ediyorsun ama 2,5-3 yl boyunca kulb rezil hale getiren adama sahip kyorsun. Buna anca glnr. HAHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHA
    Samalamada bir snrn yok,halbuki HO sonrasnda kulbn dt durumu ok iyi bilenlerden biri olduun halde,2.5-3 yl boyunca kulb kendi cebinden finanse etmi,alt yapdan futbolcular kazandrm,sponsorluk vermi birinin yaptklarn grmekten aciz deilsin,inatla ayn eyleri yapyorsun o kadar.

Eddie Newton'un takm batrmas iin zaman dilenmekle,Ahmet Aaolu'nun bakanln desteklemek arasnda futbol dorular bakmndan bir fark yok,birisinin sonular ksa vadede grld iin verdii zarar daha net grlyor diye uzun vadede kulbn nn tkyan Ahmet Aaolu'na destek olmak tam bir futbol cahillii,sizin gibilerin bu tr konularda yorum yapmas ii daha zorlatran unsurlarn banda geliyor ama susmuyorsun.

Bak ben de ayn bala bunu yazmm,takma zarar vermeden daha.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921302262
    • Memento mori

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

"Trabzonspor Kulb, 27 Mays 2013 tarihinde Sadri enerden bakanlk grevini devralan ve 6 Aralk 2015'e kadar toplamda 923 gn grevde kalan brahim Hacosmanolu dneminde ise de geti. Bordo-mavililer bu periyotta 81 lig manda 34 galibiyet, 25 beraberlik ve 22 malubiyet elde etti. Sz konusu dnemde ligde 127 puan toplayabilen Trabzonspor, ma bana 1,56lk puan ortalamas ile mcadele etti."

"854 gn grevde kalan Usta dneminde bordo-mavililer mzesine kupa tayamad. Sz konusu dnemde 83 lig mana kan Karadeniz ekibi 33 galibiyet, 20 beraberlik ve 30 malubiyet elde etti. Trabzonspor buna karlk 119 puan toplarken ligde 1,43 puan ortalamas elde etti."

"Son olarak Ziraat Trkiye Kupas ve Sper Kupa kazand Sadri ener dneminden sonra ilk kez Ahmet Aaolu dneminde mzesine kupa getiren Trabzonspor Kulb, Ahmet Aaolu bakanlnda adeta aha kalkt. 8 Nisan 2018de greve seilen ve halen grevine devam eden Ahmet Aaolunun geride kalan 1051 gnlk grev srecinde ligde 99 maa kan bordo-mavililer, 53 galibiyet, 27 beraberlik ve 19 malubiyet alarak 213 puan toplad. Trabzonspor bu periyotta ligde ma bana 2,15 puan ortalamas ile tarihinin en baarl dnemlerinden birine imza att."

Fanatik'ten alnt. Adamc olmayn taraftar olun, u zamanda dahi iflas dnemlerine gzelleme yapacak kadar embesil olmayn demiler zetle.
    Naber?

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Newton dneminde ortalkta gzkmeyen deve kular, Aaolu'nun istemedii Avc ile takmn ahlann grnce kafay kumdan kaldrp akakla yeniden balamlar..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Eyphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt Cenkhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Trabzonspor Kulb, 27 Mays 2013 tarihinde Sadri enerden bakanlk grevini devralan ve 6 Aralk 2015'e kadar toplamda 923 gn grevde kalan brahim Hacosmanolu dneminde ise de geti. Bordo-mavililer bu periyotta 81 lig manda 34 galibiyet, 25 beraberlik ve 22 malubiyet elde etti. Sz konusu dnemde ligde 127 puan toplayabilen Trabzonspor, ma bana 1,56lk puan ortalamas ile mcadele etti."

"854 gn grevde kalan Usta dneminde bordo-mavililer mzesine kupa tayamad. Sz konusu dnemde 83 lig mana kan Karadeniz ekibi 33 galibiyet, 20 beraberlik ve 30 malubiyet elde etti. Trabzonspor buna karlk 119 puan toplarken ligde 1,43 puan ortalamas elde etti."

"Son olarak Ziraat Trkiye Kupas ve Sper Kupa kazand Sadri ener dneminden sonra ilk kez Ahmet Aaolu dneminde mzesine kupa getiren Trabzonspor Kulb, Ahmet Aaolu bakanlnda adeta aha kalkt. 8 Nisan 2018de greve seilen ve halen grevine devam eden Ahmet Aaolunun geride kalan 1051 gnlk grev srecinde ligde 99 maa kan bordo-mavililer, 53 galibiyet, 27 beraberlik ve 19 malubiyet alarak 213 puan toplad. Trabzonspor bu periyotta ligde ma bana 2,15 puan ortalamas ile tarihinin en baarl dnemlerinden birine imza att."

Fanatik'ten alnt. Adamc olmayn taraftar olun, u zamanda dahi iflas dnemlerine gzelleme yapacak kadar embesil olmayn demiler zetle.
    Her alanda rezil rsva olurken bamz dik gezmeye baladk. Beni bu kadar ihya etti. Daha st dzey biri varsa kim olduunu da syleyin bizde bilelim.
    BMN TRABZON

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    26

Trabzonspor Sportif Yatrm ve Futbol letmecilii Ticaret A..

Ynetim Kurulu'na:

Trabzonspor Sportif Yatrm ve Futbol letmecilii Ticaret A..("irket") 30 Kasm 2020 tarihi itibaryla hazrlanan ara dnem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin, snrl denetimden gemi ara dnem zet finansal tablolar ile tutarl olup olmadnn incelemesini yapmakla grevlendirilmi bulunuyoruz. Rapor konusu ara dnem faaliyet raporu, irket ynetiminin sorumluluundadr. Snrl denetim yapan kurulu olarak zerimize den sorumluluk, ara dnem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin, snrl denetimden gemi ve 22 ubat 2021 tarihli snrl denetim raporuna konu olan ara dnem zet finansal tablolar ve aklayc notlar ile tutarl olup olmadna ilikin ulalan sonucun aklanmasdr.

Yaptmz snrl denetim, Snrl Bamsz Denetim Standard (SBDS) 2410 "Ara Dnem Finansal Bilgilerin, letmenin Yllk Finansal Tablolarnn Bamsz Denetimini Yrten Deneti Tarafndan Snrl Bamsz Denetimi"ne uygun olarak yrtlmtr. Ara dnem finansal bilgilere ilikin snrl denetim, bata finans ve muhasebe konularndan sorumlu kiiler olmak zere ilgili kiilerin sorgulanmas ve analitik prosedrler ile dier snrl denetim prosedrlerinin uygulanmasndan oluur. Ara dnem finansal bilgilerin snrl denetiminin kapsam; Bamsz Denetim Standartlarna uygun olarak yaplan ve amac finansal tablolar hakknda bir gr bildirmek olan bamsz denetimin kapsamna kyasla nemli lde dardr. Sonu olarak ara dnem finansal bilgilerin snrl denetimi, denetim irketinin, bir bamsz denetimde belirlenebilecek tm nemli hususlara vkf olabileceine ilikin bir gvence salamamaktadr. Bu sebeple, bir bamsz denetim gr bildirmemekteyiz.

artl Sonucun Dayana

irket'in 30 Kasm 2020 tarihi itibaryla sona eren ylda 102.849.550 TL zarar (30 Kasm 2019 - 85.212.800 TL kar) ettiine, 30 Kasm 2020 tarihi itibaryla ksa vadeli ykmllklerin dnen varlklar 461.889.709 TL (31 Mays 2020- 131.145.009 TL) atna, zkaynaklarnn negatif 748.371.306 TL (31 Mays 2020 ? 538.711.323 TL) olduuna ve zkaynaklarn negatife dnmesinin ayrca Trk Ticaret Kanunu (TTK)'nn 376. maddesi kapsamnda borca batklk olarak deerlendirdiine ilikin yapt aklamalara dikkat ekmek isteriz. Bu artlar, ilgili dipnotta aklanan dier hususlar ile birlikte, irket'in srekliliinin devamna ilikin ciddi pheler oluturabilecek nemli belirsizliklerin bulunduuna iaret etmektedir. irket ynetiminin bu husus zerindeki aklamalarn ieren 2 no'lu dipnotta yer verdii varsaymlara ilikin yeterli denetim kant tarafmzca elde edilememitir.

irket'in 30 Kasm 2020 tarihi itibariyle tam konsolidasyona tabi tutmaya balad bal ortakl Trabzonspor Ticari rnler ve Turizm letmecilii Ticaret A.. ("TS Club")'nin 31 Mays 2020 ylsonu kasa ve stoklarnn fiziki saymlarna itirak edilemediinden dolay 31 Mays 2020 tarihleri itibariyle mevcut kasa deeri, stok miktarlar ve deerleri ve buna bal olarak satlarn maliyeti zerinde uygulanan dier bamsz denetim teknikleri yeterli ve uygun bamsz denetim kant oluturmamaktadr. Dolaysyla, finansal performans ve nakit aklarnn belirlenmesinde sz konusu bakiyelerin etkili olmas sebebiyle, konsolide kr veya zarar ve dier kapsaml gelir tablosunda raporlanan dnem kr ile nakit ak tablosunda raporlanan iletme faaliyetlerinden salanan net nakit aklaryla ilgili herhangi bir dzeltme kaydnn gerekli olup olmadna kanaat getirilememitir.

artl Sonucun Dayana (devam)

irket, 1 Mart 2019 tarihinde bir irket ile karlksz sponsorluk anlamas yapmtr. Szlemenin konusu, sponsor irketin 2018-2019 futbol sezonunda Kulp'n ortaya koyduu anlay sonrasnda yakalanan baar ve bununla birlikte lke futbolu iin bir nderlik oluturmu olmas dolaysyla 2018-2019 sezonu iin Kulp iindeki futbol faaliyetlerin bata alt yap olmak zere desteklenmesi amacyla 5.000.000 Avro nakit destekte bulunmasdr. Szlemeye gre sz konusu tutar 30 Austos 2019 tarihinden balamak zere be taksitte 31 Aralk 2020 tarihine kadar irket'e denmesi gerekmektedir. liikteki 31 Mays 2020 tarihli mali tablolarda 4.500.000 Avro karl 34.096.000 TL tutarndaki bedel ksa vadeli ticari alacaklar altnda kaytlara alnmtr. Sz konusu anlamadaki tutarn karlksz nakit destek olmas ve henz tahsillerinin gereklememi olmas ve sponsor firmann vazgeme hakk bulunmasndan hareketle sz konusu husus 30 Temmuz 2019 tarihli denetim raporumuzda artl gr olarak yer almt. Ayrca, 31 Mays 2020 dnemine kadar vadesi gelen taksitten bir taksitin tahsilat gereklemi olup vadesi gelmi olan iki taksitin rapor tarihi itibariyle tahsilat gereklememi olup 30 Temmuz 2020 tarihli denetim raporunda artl gr olarak yer almtr. Cari dnemde Covid-19 pandemisi sebebiyle tahsilatta oluan sknt nedeniyle taraflar karlkl olarak sz konusu anlamay 1 Eyll 2020 tarihinde feshetmilerdir ve 4.500.000 Avro karl 39.277.800 TL tutarndaki gider esas faaliyetlerden dier giderler olarak muhasebeletirmitir. Dolaysyla bu snrl inceleme raporumuz bu konuya ilikin olarak snrl gr iermemektedir.

artl Sonu

ncelemelerimiz sonucunda, artl Sonucun Dayana blmnde belirtilen hususlarn ara dnem finansal bilgilerde gerektirebilecei dzeltmeler hari olmak zere, iliikteki ara dnem faaliyet raporunda yer alan finansal bilgilerin snrl denetimden gemi ara dnem zet finansal tablolar ve aklayc notlarda verilen bilgiler ile, tm nemli ynleriyle, tutarl olmad kanaatine varmamza sebep olacak herhangi bir husus dikkatimizi ekmemitir.

DENGE BAIMSIZ DENETM SERBEST MUHASEBEC MAL MAVRLK A..

MAZARS yesi

Emre Amir Dipene, SMMM

Sorumlu Deneti

stanbul, 22 ubat 2021
    Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    26
    Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

Murat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Bu sponsorluk iptali ilgili detay bilen varm? Bizim mali tablolar iin ok kt bir durum rakam ok yksek. Neye gre bu ekilde anlama yaplm ben anlayamadm

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bakan yine mikrofon bulunca konumu

Gerekten ok ciddi bir narsizm sorunu var gibi.
    Yenilince ortalarda yok galip gelince kamera nnden inmiyor.
    Bu tavr o kadar eletiriliyor ama umrunda deil
    Bu kadar kivi normal deil hastalk derecesine erimi
    Bakan Adaym: Erdal HO

"Muhammed Beir Cardozo'dan iyi golcdr" Sir Sadi Tekeliolu

Sefa Al - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2010
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    27

Bugnk rportajn beendim ben. 1 senedir tepeden bakan, alayc aklamalarnn aksine daha yumuak, "hatalarmz da oldu" diyebilen bi rportaj vermi. Galibiyet serisinde de ok fazla gndeme gelmedi zaten. Belli ki kendine gelmi, Avc'nn kulp iinde ipleri ele almasnn da etkisi var tabii.
    Konu Sefa Al tarafndan (23.02.2021 Saat 12:39 ) deitirilmitir.

'Enes' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Abi adamn rportajlar batyor mu size ya? Papaan gibi srekli ayn eyleri tekrarlyorsunuz "aha mikrofona atlam, aha yine kamera karsna km, aha yine bunu yapm aha yine unu yapm"

Yazk size ya, millet ikeci bakanlarn bile nasl koruyor, sizin frsatnz olsa bizim bakan bir kak suda boacaksnz. Size kulb bor batana srkleyen, oraya buraya para saan, her sene 5. 6. yapan insanlar lazm. Kulbe ekonomik ynden de sportif ynden de level atlatan adamlar size batyor anlalan. Bu adam bu kulbn bakan ya, her insann yanllar olur ama insan bir kyas yapar ya gemie dnp, ayp ayp. Tek sorunu egosu olsun ya ne olacak sinirden trnaklarnz m yiyorsunuz, nasl bir kafa yapnz var sizin ben anlamadm.
    ...Senin gcn , karanl yrtacak...

tristram - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

sayilari bir elin parmaklarini gecmeyen usta militanlarini gectim trabzonspor forumunda trabzonspor baskani ovuluyor diye rahatsiz olan tuhaf bir kesim var.biz de basarisiz olundugunda neden ortada yok diye cok elestirdik ama bunun bir dozu olmali.saha sonuclari bu kadar iyi giderken son donemlerde kazanilan her mac sonrasi baskanin konusmasi bu adamlara niye bu kadar batiyor gercekten bende anlamiyorum.dertleri nedir acaba? ciddi tedaviye ihtiyaclari var gerci bu adamlara hangi ilaci yazarsan yaz tedavi edemezsin.cunku rahatsizlar ve isin uzucu tarafi bu rahatsizliklarinin farkinda degiller.abdullah avci basarisiz olsaydi baskanin yedi ceddine soveceklerdi ama simdi butun planlar altust oldu.umarim baskan guvenlik kamerasina bile konusup bu rahatsizlari rahatsiz etmeye devam eder.sadri senerle beraber son 25 yilin en basarili baskani agaoglu'na selam olsun.kazanilan her mac sonrasi konusup rahatsizlik vermeye devam baskan.
    Konu tristram tarafndan (23.02.2021 Saat 15:46 ) deitirilmitir.

acan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Takmn ykselii sizi rahatsz etmi bu ok belli oysa bu takm batmalyd ve slak hayallerinizde olan bakan aslmas gereklemeliydi deil mi?

Newton dneminde eletiri yapld imdi de pozitif eletireceiz. kilik karmak iin ben demitim demek iin hisse iin bu kin ve nefret sylemleri ile bir yere varlamaz.
    Konu acan61 tarafndan (23.02.2021 Saat 13:29 ) deitirilmitir.

ccd6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Bakan konuacaksa eer
    Baak manda verilmeyen penalty konusun.
    antep manda verilmeyen penalty konusun.
    takm iyi gidiyor vs Trkiye gryor zaten.

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt Murat61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sponsorluk iptali ilgili detay bilen varm? Bizim mali tablolar iin ok kt bir durum rakam ok yksek. Neye gre bu ekilde anlama yaplm ben anlayamadm
    Ne nemi var ki,hesap soran veya bu konuda taraftar veya kamuoyunu adam yerine koyup da aklama yapan m var?

Adam bildiin UEFA CL katlma hakkmz genel kurulda el kaldrp,indirerek bor sildii iin yok etti,kimseden ses kt m?
    Dnn iki yl nde devre arasnda transfer yasa aldk dedi ama ortada resmi belge yok,halen yok,hesap soran oldu mu?

Toplam 5 milyon euro(45.000.000 TL civar bir sponsorluk iptal olmu,byk bir gelir kayb)bor 1.5 milyar TL olmu kimin umrunda?

Bunun bir de karabatak gibi ortaya kan savunucular var,bir tanesi de kp demez ki takmn bana bir tane TD getirseyidin ampiyonduk,bunun zararn nasl karlayacaksn?

Trkiye Kupas ve Sper Kupa m yoksa ampiyonluk mu diye sorulsun bakalm taraftara,kim ne diyecek?Elimizden aldklarna deil bize layk grlene bakn diyor utanmazlar.

Bir de bu sezon banda srarla getirmek istemedii Avc'y ikinci defa da srarla istemedii halde ynetimin karar ile gelmesi sonucunda oluan tabloyu da yine Ahmet Aaolu'na ciro ediyor bu emek hrszlar.

Sence bu sponsorluk neden iptal edildi,hi renebilir miyiz?

Eklemeyi unutmuum,baz utanmazlar da Abdullah Avc geldikten sonra takm baarl olunca birilerinin istedikleri olmad diye Ahmet Aaolu'nu korumaya alm.

Eer bunu yazanda biraz eref ve onur varsa Trabzonspor'un baars iin Eddie Newton ve Abdullah Avc sayfalarnda kimlerin ne yazdn okur ve kimin Trabzonspor iin ne hayal ettiini grr.

Ama bunu yapabilmek iin utanma duygusu olmal,Allah korkusu,kul hakk korkusu olmal.

u anki baarda (Trabzonspor iin 4.lk baar m,bunu Abdullah Avc soruyor)brakn en ufak katks olmay,her trl engel olmaya alan Ahmet Aaolu'na pay karmak kelimenin tam anlamyla adamclktr.

Bu adamclar sayesinde Trabzonspor asla ilerleyemez.
    Konu sasone tarafndan (23.02.2021 Saat 14:23 ) deitirilmitir.
    • Memento mori

61Firtinasi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2010
    Nereden
    Giresun
    Ya
    39

Alnt 'Enes' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Abi adamn rportajlar batyor mu size ya? Papaan gibi srekli ayn eyleri tekrarlyorsunuz "aha mikrofona atlam, aha yine kamera karsna km, aha yine bunu yapm aha yine unu yapm"

Yazk size ya, millet ikeci bakanlarn bile nasl koruyor, sizin frsatnz olsa bizim bakan bir kak suda boacaksnz. Size kulb bor batana srkleyen, oraya buraya para saan, her sene 5. 6. yapan insanlar lazm. Kulbe ekonomik ynden de sportif ynden de level atlatan adamlar size batyor anlalan. Bu adam bu kulbn bakan ya, her insann yanllar olur ama insan bir kyas yapar ya gemie dnp, ayp ayp. Tek sorunu egosu olsun ya ne olacak sinirden trnaklarnz m yiyorsunuz, nasl bir kafa yapnz var sizin ben anlamadm.

100 de 100 hak veriyorum.....

M.Kl50 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Almanya

u dnemde, (mthis ara Transfer dnemi, sper Kupa, galibiyet serisi vs.) haala Bakan eletiriliyorsa, bilinki bu kiiler muhalif olmaktan krelmitir, arttryorum Trabzonsporlu deildir!
    *Kurunlarla yklmazdm, Ykt beni bu ak*
    ///Zindine Yazid Zidane\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 4 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 3 misafir)

1. CEMEFKER