Hesaplipazar
Sayfa 623 Toplam 624 Sayfadan BirinciBirinci ... 123 523 573 613 621 622 623 624 SonuncuSonuncu
Toplam 15580 adet sonuctan sayfa basi 15,551 ile 15,575 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Ali Aaolu!

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt Yusuf BALCI Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakan savunacam dnmezdim ama bir hakszlk var dile getirmek gerek.

Videoda 02:05 bahsettiiniz yer. 2. Saat 5. Dakika yani. Spor siyasete karmyor diyor. Siyaset spora karmyor demiyor. Ters alglyorsunuz. Sonra da zaten spor siyasetin ierisinde diyor.

https://youtu.be/cyNUm8smPnQ
    Yok orada yanl syledi, kelimeleri kartrd. Siyaset spor'a karmyor, spor siyasetin tam iinde demek istedi. Bunu da klplerin sorunlar zmek iin ehirlerinden seilen milletvekili'ne gittiklerini syleyerek temellendirdi.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yok orada yanl syledi, kelimeleri kartrd. Siyaset spor'a karmyor, spor siyasetin tam iinde demek istedi. Bunu da klplerin sorunlar zmek iin ehirlerinden seilen milletvekili'ne gittiklerini syleyerek temellendirdi.
    bos konusmalar, hatt yalandan aktirmadan kivirma bile denebilir... iktidrin yedigi haltlari rtmenin farkli bir sekli
    https://youtu.be/cyNUm8smPnQ?t=7525
    ya ba haona yaa
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

Yusuf BALCI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.03.2007
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yi de yine ayn ey. Siyaset deil devlet diyor. Yani erdoan ikecileri kurtarrken parti bakan siyasi kimlii ile mi? Devlet bakan kimlii ile mi kurtard? Yani sylediklerinden bence bu ekilde bir eletiri yaplamaz. Can yanan spor kulb devletten yardm bekliyor. Yerel ya da genel ynetimden.

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

Alnt Yusuf BALCI Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yi de yine ayn ey. Siyaset deil devlet diyor. Yani erdoan ikecileri kurtarrken parti bakan siyasi kimlii ile mi? Devlet bakan kimlii ile mi kurtard? Yani sylediklerinden bence bu ekilde bir eletiri yaplamaz. Can yanan spor kulb devletten yardm bekliyor. Yerel ya da genel ynetimden.
    ya bi siyset eskiden beri transferlere burnunu sokmada bile varken, 35 senedir bu isin iinde oldugunu syleyip byle bir seyi grmedigini sylemek de nedir yhu...
    he siyset yok devlet var deyip kimi kandiriyor yaa... he o zaman tamam siysete degil de devlete svmek serbest olmali bizim hakkimizi yedigi iin

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Bugn kulpler birlii kldarolu'nun kendilerini destekleyen tivitine karlk bi aklama yapmlar, sporun dndakiler iimize karmasn demiler. Acaba bu aklamay da rte'ye kar yapabilecek ey var m bunlarda merak ediyorum.
    Fikri hr, vizyonu hr bir ynetim istiyorum!
    62-23-07

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

Alnt Anl C Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bugn kulpler birlii kldarolu'nun kendilerini destekleyen tivitine karlk bi aklama yapmlar, sporun dndakiler iimize karmasn demiler. Acaba bu aklamay da rte'ye kar yapabilecek ey var m bunlarda merak ediyorum.
    At izi it izine karal ok oldu Anl. Kim it kim at belli deil kardeim. Ortada kocaman bir b.k vard ve herkes de bunu yedi. Kimin kime ne dediinin artk pek bir nemi yok. ok da derinlere dalmamak lazm artk. Derine daldka iin iinden klmyor nk. Sal gitsin. Transferlere bak, sahaya bak felan
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

yelik tarihi
    15.08.2019
    Nereden
    Rize
    Ya
    28

Aaolu gidene Kadar ne rn alrm ne ma izlerim..Ne demek siyaset karmadi futbola hi. Daha ar eyler derim de Trabzonspor bakanisin sonuta. Demekki adamn umrunda deil kupa ampiyonluk falan ama neyse artk bilm ok ok byk bir yanl aklama

yelik tarihi
    02.06.2019
    Nereden
    stanbul

cidden rezil bir aklamayd, gelecei gremediklerini yine kantladlar. 3 gnlk ileri iin yanl tarafa yalakalk yaptklarn elbet farkedecekler ama ok ge olacak

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    27

bakan srloth transferi olmayacak belli ki baka forvet mi kalmad.

u kadroya adam gibi bitirici forvet alnmazsa ok yazk edersiniz.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

jnts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Ya bugn kp siyaset futbolun tam iinde, hakkmz unlar unlar yedi dese nce kendi ehri sahip kmayacak adama. G*t gibi ortada kalacak, belki sosyal medyadan birka 'adamsn adam mastrbasyonlar'... Sonra hem makamn kaybedecek hem de zel hayat mahvolacak.

Herkes (evet sen, ben hepimiz) bu kanalizasyon okyanusuna az ya da ok dk tad bu lkede ama Cesur Yrek Aaolu kp her eyi dzeltecek, halk kahraman olacak. Klavyeden yazmak ne kadar kolay ya.
    Konu jnts tarafndan (19.07.2021 Saat 15:51 ) deitirilmitir.

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

Alnt jnts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ya bugn kp siyaset futbolun tam iinde, hakkmz unlar unlar yedi dese nce kendi ehri sahip kmayacak adama. G*t gibi ortada kalacak, belki sosyal medyadan birka 'adamsn adam mastrbasyonlar'... Sonra hem makamn kaybedecek hem de zel hayat mahvolacak.

Herkes (evet sen, ben hepimiz) bu kanalizasyon okyanusuna az ya da ok dk tad bu lkede ama Cesur Yrek Aaolu kp her eyi dzeltecek, halk kahraman olacak. Klavyeden yazmak ne kadar kolay ya.
    yi, gzel de kardeim benim Aaolundan kimse "siyaset futbolun tam iinde, hakkmz unlar unlar yedi" demesini beklemiyordu ki bunun zerinden yrmsn bu konuda hi bir ey demese mevzu yok ortada ama durumumuzla 180 derece tezat bir aklama yapp da zkan dedenin dahi kemiklerini szlatnca brak da millet tepkisini gstersin. G.t gibi ortada kalmasna gerek yok, g.te g.t diyemeyecekse g.t savunmasna gerek yok onu diyoruz sadece
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

aynen yle... fuzuli konusmasina gerek yok diyoruz ama anlatamiyoruz.... eskisehir meselesinde bence onlari takan ok yok ama beklenilenin disinda sert konusunda belki de birileri bu sefer byle konusmasini tavsiye etmistir ne olur ne olmaz diye... 1-2 haftada bu kadar zit tepkiye sebep olan konusmalar pek iyi isret degil

yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Ali Ko mevcut dzenden nefret ediyor fakat her aklamas yalama, balama FB camiasnn ou mevcut dzenden nefret ediyor ama FB taraftarndan Ali Koa kar bir reaksiyon yok.

Bizim taraftar da Aaolundan kahramanlk bekliyor. Bunu anlatmaya alyorum ama nafile

Arkadalar, dzen deiti. zkan Smerden bahsetmek bo romantizm zira onun gibisi pek gelmez ki ona da yaplanlar aklmda.

Bu dzen yle bir dzen ki ii takm Adana Demir yllarn 1. Lig hasretini senin benim dediimiz vergilerle kurulan haramzade sermayenin tepedeki isimlerinden biriyle bitirebildi.

Fakat Aaolu dzene uygun davrannca bdbd Arkadalar, adamdan nefret edebilirsiniz ama ltfen biraz mantk
    Konu jnts tarafndan (20.07.2021 Saat 06:32 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Yani diyorsun @jnts artk dzen yalama dzeni. Kim daha iyi yalarsa istediini alyor.
    62-23-07

yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Yani diyorsun @jnts artk dzen yalama dzeni. Kim daha iyi yalarsa istediini alyor.
    yle demiyorum, ilk ters harekette nce kendi camias satacak adam diyorum. Durabilecek miyiz arkasnda? Asla. Daha dn Aamnolu diye terbiyesizce dalga geiliyordu.

Belli eyleri sylemezse orada kalamayacan biliyor. Ben de aynsn yapar mym? Yapmam. Ama yapyor diye de ona kzamyorum.

Diyorum ki stanbul byk yalyor ama tepki yok. Biz ise ayaklanyoruz ve bu devlet destekli Trabzonspor algsna her eyden ok destek veriyor. Bu algy en bata biz yapyoruz aslnda.

Bugn Aaolu rest ekse ve dolaysyla grevi braksa yerine kim gelecek? Bamsz biri mi? Asla. Belki de IHO tarzndan biri ster miyiz? Bence istemeyiz.

Umarm derdimi anlatabildim.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt jnts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yle demiyorum, ilk ters harekette nce kendi camias satacak adam diyorum. Durabilecek miyiz arkasnda? Asla. Daha dn Aamnolu diye terbiyesizce dalga geiliyordu.

Belli eyleri sylemezse orada kalamayacan biliyor. Ben de aynsn yapar mym? Yapmam. Ama yapyor diye de ona kzamyorum.

Diyorum ki stanbul byk yalyor ama tepki yok. Biz ise ayaklanyoruz ve bu devlet destekli Trabzonspor algsna her eyden ok destek veriyor. Bu algy en bata biz yapyoruz aslnda.

Bugn Aaolu rest ekse ve dolaysyla grevi braksa yerine kim gelecek? Bamsz biri mi? Asla. Belki de IHO tarzndan biri ster miyiz? Bence istemeyiz.

Umarm derdimi anlatabildim.
    Ben anlyorum seni. Hak veriyorum sana.
    62-23-07

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    27

aaolu nun imkan varsa 10 15 sene daha greve devam etmeli.

bariz 2 tane kritik hatas var ama onlar da hayatn iinde var. nemli olan telafi etmek.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Bakan bu sene Kulpler birliinde bakan olduu iin..
    kulbn haklarn savunur konumalar yapamyacak mesela..(lin yer ..kulp karalanr..zarar grr)

hemen geen ylki bjknin yapt yntemi uygulamas gerekiyor..
    yani malarla ve hakemle ilgili kulp grn bildiren bi ynetici bulmal..

eer seneye bunu grmezsem ..ya yeterli 1 tane bile ynetici yok derim ya da Bakan tahminimden ok fazla egolu imiki baka bir kiinin n plana kmasn istemiyor..
    "Biz defans yapamad iin ok ey kaybetmi bir kulbz..Yeterki iyi defans yapabilelim.."

mourner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2009
    Nereden
    Yozgat
    Ya
    35

smail kyba transferinden sonra inallah ilk kongrede gidersin. u vasat teknik direktrn istese hocay kovarm vizyonsuz diye.

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

gittiginiz gn bayram gndr.

Ceyhun nc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.01.2009
    Nereden
    Almanya

Alnt mourner Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    smail kyba transferinden sonra inallah ilk kongrede gidersin. u vasat teknik direktrn istese hocay kovarm vizyonsuz diye.
    Alnt aatay96 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gittiginiz gn bayram gndr.
    Abartiyorsunuz. Net

Koita, Diabate transferleri cok daha kt idi. Ayni tepkiyi verdiniz mi?
    Yerli kurali varken 5-600 verip alabilecegin adami kacirmaman lazim
    [Trabzon kimlii demek 'Her eyi ile Trabzonspor'u alrm bamn stnde tarm.' anlamna gelmiyor. Kim bu acy bizlerle paylaacak, sahada mcadele verecek, kim gelecek 'Ben burann en nemli parasym.' diyerek yreini ortaya koyacak, onlarla devam edeceiz.]

Haber Editr Abdlkadir Kl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

2. Lig'in smkllerine 10 milyonlar dklrken, smail Kyba'n 500 bin Euro maliyetle ve yabanc snr varken istememek marklktan te bir ey deildir.

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

ne eziyetler ile kazanlan paralar ve bu paralar , kt transferlerle savurma, boa harcama... gnah. brak.

ts un 2 senesini yiyip, 2 senesini de boa harcamak... cok byk eziyet.
    Konu aatay96 tarafndan (24.07.2021 Saat 20:44 ) deitirilmitir.

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

Normalde kafas patatese benziyor diye insanlar eletirmek huyum deildir ama Allah'n bildiini de kuldan saklamamak lazm; ho ve Muharrem Usta gibi berbat 2 bakan grm olamzn avantajn yayor kendisi. 1500 forma yazyorum hemen.
    Konu Cenkhan tarafndan (25.07.2021 Saat 15:18 ) deitirilmitir.
    Naber?

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

iir sanat kltr ve edebiyattan uzak ve srekli paradan bahseden bir profilin ismail kyba imza treni rezaleti arlacak bir vaka deil,

bu ilk vukuat m? deil tabi

tribnde kol hareketi

alanyaspor manda sahaya girme ve yumruk atmaya alma

gelirken genler,ekonomi ,dk maa ,proje deyip imdilerde avrupann en yal 11 ini kurmaya balamak,bol maa datmak

cenkhann dedii gibi iho ve muro dnemlerinden sonra gelmenin avantajn kullanyor,ama nasl iho ve muro bir enkaz braktysa giderken, aaoluda bir enkaz brakacak ,yal kadro ve bol maal bir enkaz
    BiRiCiK EvLaTLaRM : (2021) Kaan Moradolu,Ali Alperen elik,Emir Yazc,Ahmetcan Kaplan,Arif Boluk,Hakan Yeil,Kadir Bakrta,Sleyman Cebeci,Veysel Snmezsoy,Onur Emre Yaldz,Gktu Ylmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)